GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Defend your castle

31.05.2004
14:36
smile
[1]

dragonseb [ Centurion ]

Defend your castle

Bardzo przyjemna gierka. Trzeba wysyłać ludziki w powietrze i tym samym nie dopuścić do zdobycia zamku. Z czasem robi się coraz trudniej.

31.05.2004
14:46
[2]

goldenSo [ AnomaliA ]

Żeś mnie wyprzedził imho gierka niezła

31.05.2004
15:06
smile
[3]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

całkiem fajne, ale strasznie łatwe...

31.05.2004
15:07
smile
[4]

Pvt. Creak [ Criav ]

fajniaste ;)

31.05.2004
15:11
smile
[5]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

To już kiedyś widziałem na tym forum bo juz w to grałem ale całkiem nieźle sie w to gra:D

31.05.2004
15:17
[6]

goldenSo [ AnomaliA ]

potem niejest wcale takie łatwe :D

31.05.2004
15:29
smile
[7]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

na poczatku banał ale pozniej... o Got!! :P fajne, podoba mi sie :)

31.05.2004
15:33
smile
[8]

dragonseb [ Centurion ]

A tak a propo, przeszedł już ktoś 14. level, gdzie oprócz zwykłych "żołnierzy" są też ci więksi? Ja się na tym męczę:(

31.05.2004
16:17
smile
[9]

piokos [ ]


dragonseb ==> musisz mieć magów, odpowiednim czarem ich zabijasz.
Szkoda że własne wojsko znika po jakimś czasie i TRZEBA przegrać, bo nie ma nikogo do obrony a wrogowie napływają falami. :-/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 16:17:41]

31.05.2004
16:21
smile
[10]

bit89 [ Pretorianin ]

Takie nudne...

31.05.2004
16:21
smile
[11]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

bylo coc giera wciaga
!

31.05.2004
16:22
smile
[12]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

z poczatku wydaje sie fajne ,ale na dluzsza mete nudnawe...

31.05.2004
16:25
smile
[13]

cioruss [ oko cyklopa ]

159800 pkt i 1499 martwych.. ale dopadl mnie guliwer i pozamiatane ;)

31.05.2004
16:27
[14]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

I have failed my lord :P
16 lvl 2800 enemies have fallen during siege :)

31.05.2004
16:39
[15]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jak wykorzystać nawróceńców ze świątyni ?? Mam ich sporo na pasku ale czy oni w jakiś sposób mogą mi pomóc??

31.05.2004
16:52
smile
[16]

szpaq [ Konsul ]

na Guliwerka wystarczy troszeczke czarow, ja na 14 poziomie mam 20 magow 15 lucznikow i 5 reperujacych i nikt nie uderzyl w drzwi nigdy

31.05.2004
16:52
smile
[17]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Super tylko ręka boli od mordowania:P

31.05.2004
16:56
[18]

szpaq [ Konsul ]

nawroconych wykorzystujesz na 4 sposoby (w zaleznosci co wyprodukowales w zamku) klikasz na pojawiajace sie flagi i ludki sa przydzielone do poszczegolnych zadan. ale gdy beda walic do drzwi one beda ginac wiec trzeba uwazac
jezeli wam za szybko biegna to moze wlaczcie quality, wtedy zwalnia (przynajmniej u mnie, jednak dobrze miec stary komputer)

31.05.2004
17:11
smile
[19]

Zacker [ Stanley ]

Spoko giera :)

31.05.2004
17:12
[20]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Mozna pograc

31.05.2004
17:41
smile
[21]

techi [ Legend ]

przed formatem miałem 26 lvl :( Ale skasowal mi sie cookie
Ale gierka zaczepista

31.05.2004
17:45
smile
[22]

xanat0s [ Wind of Change ]

Kiedys juz bylo, ale daaaawno, wiec dobrze, ze ktos przypomnial.

A gierka zarabista, pamietam bylem nawet calkiem daleko, ale mnie ginili na obiad :/

31.05.2004
18:00
[23]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Dlaczego trace jednostki? W 14 misji miałem 18 magow, 17 łuczników i 2 "naprawiaczy", a w 15 wszyscy zniknęli!

31.05.2004
18:01
smile
[24]

Ophidia [ Konsul ]

Mhhhhh..........przyjemne:)

31.05.2004
18:02
smile
[25]

techi [ Legend ]

Conroy==> E tam ja straciłem kiedyś 63 magow :) Bo się bawilem :D
A znikają dla utrudnienia!?

31.05.2004
18:31
[26]

White Star [ Soldier ]

oszukujecie:Dja jestem właśnie na 14...ale jak narazie zadnych doozych niemam ludkow....a na jakiej zasadzie sie poziom konczy??

01.06.2004
13:50
[27]

dragonseb [ Centurion ]

White Star----> po prostu po jakimś czasie.

01.06.2004
14:18
smile
[28]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Stage 11 - 70 tyskow :)

01.06.2004
14:39
[29]

cycu2003 [ Senator ]

fajne,ale juz kiedys bylo

01.06.2004
14:55
[30]

marissaw [ Pretorianin ]

Jak się szkoli ludzi jak jusz kupujesz i masz flage

01.06.2004
14:56
[31]

dragonseb [ Centurion ]

2792 ludzików i 413.940 pkt :)

01.06.2004
14:58
[32]

dragonseb [ Centurion ]

marissaw---> musisz kupić "temple". Wtedy przeciągasz ludków do zamku a następnie klikasz na flagę.

01.06.2004
15:08
[33]

marissaw [ Pretorianin ]

ty i coś Żółtego śie pojawia na środku i co trzeba czekać?

01.06.2004
15:11
smile
[34]

marissaw [ Pretorianin ]

Z tymi typkami co na góże się robią ta jak ich zamienić w łócznikó np

01.06.2004
15:16
[35]

marissaw [ Pretorianin ]

Już się skapnełem ale co z tego ma łuczników a oni nic nie robią

01.06.2004
15:19
smile
[36]

techi [ Legend ]

marissaw==> robią, rzadko, ale robią :) Dlatego mój przepis jest taki: jak najszybciej kupić temla(po 4 poziomie) ładować jak najwięcej ludzików :)[bez skojarzeń ;] i zbierać na mana pool a resztę(demolition lab i workshop oraz archery) dopiero potem po 16 lvl albo coś koło tego A reszta idzie jak idzie :)

01.06.2004
15:36
smile
[37]

marissaw [ Pretorianin ]

Jak kupić temala do chociaż 2 poziomu jak tam pisz że wykupiony?

01.06.2004
16:21
smile
[38]

techi [ Legend ]

że jak
??

01.06.2004
16:32
[39]

Anarki [ Demon zła ]

fajne..ale było :)

01.06.2004
16:40
[40]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

fajne :] później jeszcze pogram

01.06.2004
17:10
[41]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

fajne ale mało jare...bo było...

01.06.2004
19:06
smile
[42]

konioz [ Konsul ]

Bardzo fajna gierka na razie jestem na 7 levelu. Dobrze, ze mozna save'owac bo teraz bym nie wysiaedzial dluzej:)

01.06.2004
19:20
[43]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

znam to..,nawet było..trochę łatwe, ale fajne;-))

01.06.2004
19:31
smile
[44]

TheAnswer [ Quetzal ]

Fajne widziałem pare podobnych gierek

01.06.2004
19:33
[45]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

fajne ale sie nudzi po 10 levelu .

01.06.2004
19:50
[46]

Dukke [ Pretorianin ]

Moze byc, tyle ze sie szybko nudzi

01.06.2004
20:08
smile
[47]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ta monotonność przynudza, ale bardzo fajna gierka.

01.06.2004
20:12
[48]

peeyack [ Weekend Warrior ]

na 16 levelu znika cale moje wojsko a tych duzych wychodzi po 4 na raz. Nie ma szans sie obronic, zamek mialem wypasiony na 17.000 umocnien, mury pod sam sufit, a tu taki zonk. Do tego czasu byla rzez niewiniatek

01.06.2004
20:17
[49]

3lm0 [ Pretorianin ]

A gierka jest stara ale fajna a orginalnie pochodzi ze stronki www.stickpage.com jak juz kiedys pisalem. Pozdro

01.06.2004
20:39
[50]

White Star [ Soldier ]

ja miałem umocnien 40 tys. i poległem....

01.06.2004
21:42
smile
[51]

slowik [ Legend ]

hehe :-) 26 lvl 200k obrony i dalej sie trzymam :D

01.06.2004
21:47
[52]

dragonseb [ Centurion ]

slowik--->Jak ty tego dokonałeś? Większość nawet nie dochodzi do 16:(

01.06.2004
21:55
smile
[53]

slowik [ Legend ]

dragon===>hehe :-) a no trzeba czasami orzystac z save ;-) i pozatym magowie to jest to :-) im wiecje tym lepeij (tylko czasami padaja jak muchy ..) plus tych do odbudowy :-) lucznikow tez kilku sie przyda kolo 20 przyda sie demolition wtedy ci goscie z dynamitem sie pojawiaja :-) bez nich pozniej ani rusz :-) bo jak sie pojawia te buze to tylko wybuch (klawisz 2) i tak non stop a teraz mam wybuchy non stop :-) tylko trzeba nadarzac z przejmowaniem jednostek ogolnie nic trudnego nie ma tylko trzeba sie skupic na wciskaniu odpowiednich klawiszy :-)

01.06.2004
22:05
[54]

dragonseb [ Centurion ]

slowik---> jasne... Wszystko pięknie, tylko ja nie mam tylu gości bo mi giną co level:( I nie załamuj mnie z tymi 20 łucznikami, ok? :)

01.06.2004
22:13
smile
[55]

slowik [ Legend ]

dragon===>nie beda ci gineli jesli zamek bedzie w miare nienaruszonym stanie :-) musisz po prostu wiecej zwerbowac tych od naprawy :-) a lucznikow mam kilku :-) magow mam cos kolo 15 :-) a mialem 25 ... :-) jesli ci ten czerwony pasek znacznie nie spadnie wszyscy przerzyja :-) w innym wypadku gina ...

02.06.2004
23:26
[56]

Sanchin [ Konsul ]

Narazie 23 runda i gram dalej (jescze mnie nie rozwalili -->

6332 ofiary 1110840

03.06.2004
08:29
[57]

Paciek [ Centurion ]

J ksie wysyla tych gosci z dynamitami? :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.