
dragonseb [ Centurion ]
Defend your castle
Bardzo przyjemna gierka. Trzeba wysyłać ludziki w powietrze i tym samym nie dopuścić do zdobycia zamku. Z czasem robi się coraz trudniej.
goldenSo [ AnomaliA ]
Żeś mnie wyprzedził imho gierka niezła

CrazyMan [ Ur-Shak ]
całkiem fajne, ale strasznie łatwe...

Pvt. Creak [ Criav ]
fajniaste ;)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
To już kiedyś widziałem na tym forum bo juz w to grałem ale całkiem nieźle sie w to gra:D
goldenSo [ AnomaliA ]
potem niejest wcale takie łatwe :D

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
na poczatku banał ale pozniej... o Got!! :P fajne, podoba mi sie :)

dragonseb [ Centurion ]
A tak a propo, przeszedł już ktoś 14. level, gdzie oprócz zwykłych "żołnierzy" są też ci więksi? Ja się na tym męczę:(

piokos [ ]
dragonseb ==> musisz mieć magów, odpowiednim czarem ich zabijasz.
Szkoda że własne wojsko znika po jakimś czasie i TRZEBA przegrać, bo nie ma nikogo do obrony a wrogowie napływają falami. :-/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 16:17:41]

bit89 [ Pretorianin ]
Takie nudne...

Tyrone [ Generaďż˝ ]
bylo coc giera wciaga
!

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
z poczatku wydaje sie fajne ,ale na dluzsza mete nudnawe...

cioruss [ oko cyklopa ]
159800 pkt i 1499 martwych.. ale dopadl mnie guliwer i pozamiatane ;)
Logadin [ Christian Noir Stein ]
I have failed my lord :P
16 lvl 2800 enemies have fallen during siege :)
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jak wykorzystać nawróceńców ze świątyni ?? Mam ich sporo na pasku ale czy oni w jakiś sposób mogą mi pomóc??

szpaq [ Konsul ]
na Guliwerka wystarczy troszeczke czarow, ja na 14 poziomie mam 20 magow 15 lucznikow i 5 reperujacych i nikt nie uderzyl w drzwi nigdy

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]
Super tylko ręka boli od mordowania:P
szpaq [ Konsul ]
nawroconych wykorzystujesz na 4 sposoby (w zaleznosci co wyprodukowales w zamku) klikasz na pojawiajace sie flagi i ludki sa przydzielone do poszczegolnych zadan. ale gdy beda walic do drzwi one beda ginac wiec trzeba uwazac
jezeli wam za szybko biegna to moze wlaczcie quality, wtedy zwalnia (przynajmniej u mnie, jednak dobrze miec stary komputer)

Zacker [ Stanley ]
Spoko giera :)
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Mozna pograc

techi [ Legend ]
przed formatem miałem 26 lvl :( Ale skasowal mi sie cookie
Ale gierka zaczepista

xanat0s [ Wind of Change ]
Kiedys juz bylo, ale daaaawno, wiec dobrze, ze ktos przypomnial.
A gierka zarabista, pamietam bylem nawet calkiem daleko, ale mnie ginili na obiad :/
Conroy [ Dwie Szopy ]
Dlaczego trace jednostki? W 14 misji miałem 18 magow, 17 łuczników i 2 "naprawiaczy", a w 15 wszyscy zniknęli!

Ophidia [ Konsul ]
Mhhhhh..........przyjemne:)

techi [ Legend ]
Conroy==> E tam ja straciłem kiedyś 63 magow :) Bo się bawilem :D
A znikają dla utrudnienia!?
White Star [ Soldier ]
oszukujecie:Dja jestem właśnie na 14...ale jak narazie zadnych doozych niemam ludkow....a na jakiej zasadzie sie poziom konczy??
dragonseb [ Centurion ]
White Star----> po prostu po jakimś czasie.

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Stage 11 - 70 tyskow :)
cycu2003 [ Senator ]
fajne,ale juz kiedys bylo
marissaw [ Pretorianin ]
Jak się szkoli ludzi jak jusz kupujesz i masz flage
dragonseb [ Centurion ]
2792 ludzików i 413.940 pkt :)
dragonseb [ Centurion ]
marissaw---> musisz kupić "temple". Wtedy przeciągasz ludków do zamku a następnie klikasz na flagę.
marissaw [ Pretorianin ]
ty i coś Żółtego śie pojawia na środku i co trzeba czekać?

marissaw [ Pretorianin ]
Z tymi typkami co na góże się robią ta jak ich zamienić w łócznikó np
marissaw [ Pretorianin ]
Już się skapnełem ale co z tego ma łuczników a oni nic nie robią

techi [ Legend ]
marissaw==> robią, rzadko, ale robią :) Dlatego mój przepis jest taki: jak najszybciej kupić temla(po 4 poziomie) ładować jak najwięcej ludzików :)[bez skojarzeń ;] i zbierać na mana pool a resztę(demolition lab i workshop oraz archery) dopiero potem po 16 lvl albo coś koło tego A reszta idzie jak idzie :)

marissaw [ Pretorianin ]
Jak kupić temala do chociaż 2 poziomu jak tam pisz że wykupiony?

techi [ Legend ]
że jak
??
Anarki [ Demon zła ]
fajne..ale było :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
fajne :] później jeszcze pogram
.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
fajne ale mało jare...bo było...

konioz [ Konsul ]
Bardzo fajna gierka na razie jestem na 7 levelu. Dobrze, ze mozna save'owac bo teraz bym nie wysiaedzial dluzej:)
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
znam to..,nawet było..trochę łatwe, ale fajne;-))

TheAnswer [ Quetzal ]
Fajne widziałem pare podobnych gierek
Todd Rusell [ WOLVERINE ]
fajne ale sie nudzi po 10 levelu .
Dukke [ Pretorianin ]
Moze byc, tyle ze sie szybko nudzi

Adamss [ -betting addiction- ]
Ta monotonność przynudza, ale bardzo fajna gierka.
peeyack [ Weekend Warrior ]
na 16 levelu znika cale moje wojsko a tych duzych wychodzi po 4 na raz. Nie ma szans sie obronic, zamek mialem wypasiony na 17.000 umocnien, mury pod sam sufit, a tu taki zonk. Do tego czasu byla rzez niewiniatek
3lm0 [ Pretorianin ]
A gierka jest stara ale fajna a orginalnie pochodzi ze stronki www.stickpage.com jak juz kiedys pisalem. Pozdro
White Star [ Soldier ]
ja miałem umocnien 40 tys. i poległem....

slowik [ Legend ]
hehe :-) 26 lvl 200k obrony i dalej sie trzymam :D
dragonseb [ Centurion ]
slowik--->Jak ty tego dokonałeś? Większość nawet nie dochodzi do 16:(

slowik [ Legend ]
dragon===>hehe :-) a no trzeba czasami orzystac z save ;-) i pozatym magowie to jest to :-) im wiecje tym lepeij (tylko czasami padaja jak muchy ..) plus tych do odbudowy :-) lucznikow tez kilku sie przyda kolo 20 przyda sie demolition wtedy ci goscie z dynamitem sie pojawiaja :-) bez nich pozniej ani rusz :-) bo jak sie pojawia te buze to tylko wybuch (klawisz 2) i tak non stop a teraz mam wybuchy non stop :-) tylko trzeba nadarzac z przejmowaniem jednostek ogolnie nic trudnego nie ma tylko trzeba sie skupic na wciskaniu odpowiednich klawiszy :-)
dragonseb [ Centurion ]
slowik---> jasne... Wszystko pięknie, tylko ja nie mam tylu gości bo mi giną co level:( I nie załamuj mnie z tymi 20 łucznikami, ok? :)

slowik [ Legend ]
dragon===>nie beda ci gineli jesli zamek bedzie w miare nienaruszonym stanie :-) musisz po prostu wiecej zwerbowac tych od naprawy :-) a lucznikow mam kilku :-) magow mam cos kolo 15 :-) a mialem 25 ... :-) jesli ci ten czerwony pasek znacznie nie spadnie wszyscy przerzyja :-) w innym wypadku gina ...
Sanchin [ Konsul ]
Narazie 23 runda i gram dalej (jescze mnie nie rozwalili -->
6332 ofiary 1110840
Paciek [ Centurion ]
J ksie wysyla tych gosci z dynamitami? :]