
zaba1989 [ Junior ]
Żaba
Ta gra jest poprostu zajebista.wszyscy na nia czekają.Będzie o wiele lepsza od poprzedniej.!!!!!!Lepsze samochody i inne miasta cos w stylu san Francisco i San Andreas.Bedzie mozna miec swoje kasyno a wogule bedzie sie wiecej przebywaś w budynkach.!!!!!!!!!!!!!!!!

sebastian5555 [ Centurion ]
wow
Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
a czemu watek nazywa sie zaba ?? :D
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Co to ? :| Pamiętam gre ŻABA ale to był taki pixel omijający większe pixele to byly chyba WOZY i musiałeś na drugą sstrone ulicy przejść =]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Pomoge bo Zabie chyba chodzi o GTA ;()

Conroy [ Dwie Szopy ]
To nie jest prawdziwy screen zabko :).
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Arcy Hp ---> To był Frogger!
o^scar^^ [ GRWD ]
hehehehhehe Frogger nie grałem w to. Oczywiście musze w to zagrać :]
o^scar^^ [ GRWD ]
hehehehhehe Frogger nie grałem w to. Oczywiście musze w to zagrać :]
Mephistopheles [ Hellseeker ]
o^scar^^ ---> Nie grałeś we Froggera?! Człowieku! To tak jakbyś nie grał w Pacmana, Ponga, Mario albo Contrę!
mortan_battlehammer [ Legend ]
Żaba---> po co taki tytuł wątku, a fakt ze zdjecie to jakas lipa bo tak gta:sa nie wyglada:)

3lm0 [ Pretorianin ]
Wlasnie ma ktos moze link do gry frogger bo nie chce mi sie szukac a chetnie bym pogral :) jezeli ktos ma to dajcie w znalezione w sieci. ThX
o^scar^^ [ GRWD ]
heh w froggera nie grałem ale w Mario, Tetris, Contra, Pacmana, Ponga grałem ale froggera nie znam....
Mephistopheles [ Hellseeker ]
3lm0 ---> https://frogger.rules.pl/downloads.html
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Najwyraźniej do tego potrzebny jest jakiś emulator. I sobie pograć nie mogę. :(
Jakby co to zamieszczam screena dla tych, którzy z takich czy innych powodów nie wiedzą, co to jest Frogger.

wysiu [ ]
Dla Froggera nazwe wymyslil Architekt Matrixa. Bo inni chcieli go nazwac Highway Crossing Frog. What a lame name...
(kto oglądał spoofa Matrixa, ten wie o co chodzi..:) )
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Gdyby nazwali ją Higway Crossing Frog, to też by się przyjęło. Liczy się grywalność.
I świetna grafika. :)

wysiu [ ]
Dam linka, na wszelki wypadek jakby ktos nie widzial...:)
PS. 23.5 mb do sciagniecia, ale warto...:)
o^scar^^ [ GRWD ]
Heh looo to widze ze programiści Froggera nie popisali sie w redukcji kodu :] heh 23.5mb za taka grafe :]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
skoro tyle zajmuje gra takiej jakosci to az sie boje czy mi sie kom nie zwiesi :]
o^scar^^ [ GRWD ]
heh moj obecny komp moze tego nie wytrzymać (p166,64ram,2mb grafika:]) heh tamten mi sie zepsul.....
wysiu [ ]
People. Moj link NIE JEST do Froggera... Kliknijcie go moze przynajmniej, bedziecie wiedzieli....:)
peners [ SuperNova ]
Nie wiem ale mam pytanie do autora wątku co ma tytuł do treści wątku bo nie moge sie domyśleć.
P.S Tak analizuje i czy to ma coś wspólnego z twoim nickiem ??Bo co do treści wątku to coś nie pasuje.

Dorotkadk [ Konsul ]
zapowiada sie ciekwaie