GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żaba

31.05.2004
13:11
smile
[1]

zaba1989 [ Junior ]

Żaba

Ta gra jest poprostu zajebista.wszyscy na nia czekają.Będzie o wiele lepsza od poprzedniej.!!!!!!Lepsze samochody i inne miasta cos w stylu san Francisco i San Andreas.Bedzie mozna miec swoje kasyno a wogule bedzie sie wiecej przebywaś w budynkach.!!!!!!!!!!!!!!!!

31.05.2004
13:31
smile
[2]

sebastian5555 [ Centurion ]

wow

31.05.2004
13:34
[3]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

a czemu watek nazywa sie zaba ?? :D

31.05.2004
13:35
[4]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Co to ? :| Pamiętam gre ŻABA ale to był taki pixel omijający większe pixele to byly chyba WOZY i musiałeś na drugą sstrone ulicy przejść =]

31.05.2004
13:43
smile
[5]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Pomoge bo Zabie chyba chodzi o GTA ;()

31.05.2004
14:02
smile
[6]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To nie jest prawdziwy screen zabko :).

31.05.2004
16:33
[7]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Arcy Hp ---> To był Frogger!

31.05.2004
16:36
[8]

o^scar^^ [ GRWD ]

hehehehhehe Frogger nie grałem w to. Oczywiście musze w to zagrać :]

31.05.2004
16:37
[9]

o^scar^^ [ GRWD ]

hehehehhehe Frogger nie grałem w to. Oczywiście musze w to zagrać :]

31.05.2004
19:15
[10]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

o^scar^^ ---> Nie grałeś we Froggera?! Człowieku! To tak jakbyś nie grał w Pacmana, Ponga, Mario albo Contrę!

31.05.2004
19:30
[11]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Żaba---> po co taki tytuł wątku, a fakt ze zdjecie to jakas lipa bo tak gta:sa nie wyglada:)

31.05.2004
19:59
smile
[12]

3lm0 [ Pretorianin ]

Wlasnie ma ktos moze link do gry frogger bo nie chce mi sie szukac a chetnie bym pogral :) jezeli ktos ma to dajcie w znalezione w sieci. ThX

31.05.2004
20:38
[13]

o^scar^^ [ GRWD ]

heh w froggera nie grałem ale w Mario, Tetris, Contra, Pacmana, Ponga grałem ale froggera nie znam....

31.05.2004
20:39
[14]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

3lm0 ---> https://frogger.rules.pl/downloads.html

31.05.2004
20:46
[15]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Najwyraźniej do tego potrzebny jest jakiś emulator. I sobie pograć nie mogę. :(
Jakby co to zamieszczam screena dla tych, którzy z takich czy innych powodów nie wiedzą, co to jest Frogger.

31.05.2004
20:59
smile
[16]

wysiu [ ]

Dla Froggera nazwe wymyslil Architekt Matrixa. Bo inni chcieli go nazwac Highway Crossing Frog. What a lame name...


(kto oglądał spoofa Matrixa, ten wie o co chodzi..:) )

31.05.2004
21:03
[17]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Gdyby nazwali ją Higway Crossing Frog, to też by się przyjęło. Liczy się grywalność.
I świetna grafika. :)

31.05.2004
21:08
smile
[18]

wysiu [ ]

Dam linka, na wszelki wypadek jakby ktos nie widzial...:)

PS. 23.5 mb do sciagniecia, ale warto...:)

31.05.2004
21:13
[19]

o^scar^^ [ GRWD ]

Heh looo to widze ze programiści Froggera nie popisali sie w redukcji kodu :] heh 23.5mb za taka grafe :]

31.05.2004
21:16
smile
[20]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

skoro tyle zajmuje gra takiej jakosci to az sie boje czy mi sie kom nie zwiesi :]

31.05.2004
21:18
[21]

o^scar^^ [ GRWD ]

heh moj obecny komp moze tego nie wytrzymać (p166,64ram,2mb grafika:]) heh tamten mi sie zepsul.....

31.05.2004
21:18
[22]

wysiu [ ]

People. Moj link NIE JEST do Froggera... Kliknijcie go moze przynajmniej, bedziecie wiedzieli....:)

31.05.2004
21:20
[23]

peners [ SuperNova ]

Nie wiem ale mam pytanie do autora wątku co ma tytuł do treści wątku bo nie moge sie domyśleć.

P.S Tak analizuje i czy to ma coś wspólnego z twoim nickiem ??Bo co do treści wątku to coś nie pasuje.

01.06.2004
13:04
smile
[24]

Dorotkadk [ Konsul ]

zapowiada sie ciekwaie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.