GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komputer się nie wyłącza:(

31.05.2004
13:09
smile
[1]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

Komputer się nie wyłącza:(

Od pewnego czasu komputer mi się nie chce wyłączać, co może być tego przyczyną?
1. Wirusów nie ma.
2. Nie instalowałem nic.
3. Przeinstalowanie nie pomogło.
4. Windows 98 se z zainstalowanymi dodatkami.
P.S. Czasami mnie zaskakuje i się wyłącza.

Dordźcie coś.

31.05.2004
13:11
[2]

zarith [ ]

jeśli zamiera na ekranie 'można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer' to jest łatka z m$ która to naprawia - przejrzyj strone microsoftu.

31.05.2004
13:34
[3]

sebastian5555 [ Centurion ]

przetnij kabel zasilajacy

31.05.2004
13:42
[4]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

sebastian5555--> Jak masz pisać bzdury, to lepiej nic nie pisz.
Przeczytaj uważnie regulamin, bo to co robisz może zmienić twojego Chorąży na Spamer

31.05.2004
13:43
[5]

Zhivago [ Pretorianin ]

No coz.....trzeba sie troche z zarith'em posprzeczac,bo jakto by moglo byc inaczej.....
Latki mozna potluc o kant przyslowiowej dupy.....Firma MajkroShit sama nie wie co jest przyczyna tego typu bledow.Wykrecaja sie niekompatybilnoscia chipsetow plyty glownej i karty graficznej (looooool).A i jeszcze jedno.Jak wejdzie na rynek nowy system spod bandery MS to nie beda supportowac Windows'a 98 :D......Tak samo skonczyl Win Millenium. :D

Takze Kaj-oj.....nie ma rewolucyjnego rozwiazania twojego problemu.

31.05.2004
13:44
[6]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Zhivago ---> win 98 tez juz od jakiegos czasu nie ma supportu

31.05.2004
13:53
[7]

Zhivago [ Pretorianin ]

Iceman----->jak bardzo poprosisz MajkroShit to ci jeszcze moze cos powiedza.....ale sprobuj cos o ME sie zapytac.....rzucaja sluchawka :D


dobra nie rozmywam juz

31.05.2004
14:00
[8]

steward [ Legia Warszawa ]

Doczepie się do wontku:

Mam winXP [nie mam profili zrobionych] i wyświetla mi się: "Można teraz bezpiecznie tralala" moglibyście podać nazwę tej łatki która to zdejmie z winXP? Bo najlepiej to by sie przydał link :D Pozdrawiam i dzięki za pomoc

31.05.2004
14:09
smile
[9]

Szwaroc [ ]

He kurde u mnie znowu jak daje wylacz to zamiast sie wylaczyc sie resetuje :/ oczywiscie przy resecie jest reset :D musze albo zasilanie wylaczyc w odpowiednim momencie albo guziczek na obudowie wcisnac :D

Ktos wie jak pomoc?

31.05.2004
14:13
smile
[10]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

Ja jestem w trakcie pobierania zaległych aktualizacji, a mam modem więc może to trochę potrwać. Podaje link.

31.05.2004
14:14
[11]

Zhivago [ Pretorianin ]

stjuart------> servicepack'a jakiegos posiadasz?.To powinno pomoc

31.05.2004
14:22
[12]

steward [ Legia Warszawa ]

Zhivago --> To do mnie? :P / nie bawie się w updaty [tylko zabezpieczeń] może podacie linka do tej łatki [o ile to jest łatka]

31.05.2004
14:34
[13]

Rendar [ Senator ]

Kaj-Oj ---> Jak chcesz to ci na mila podeśle te łatke do 98.

Steward--> Masz chyba wyłaczone zarządzanie energią.

31.05.2004
14:36
smile
[14]

soze [ sick off it all ]

a co zrobic jak xp pro straaasznie dlugo sie wylancza???..startuje szybko ..wirusow brak itp.

31.05.2004
14:37
[15]

Rendar [ Senator ]

Ewentualnie:


Aby Windows 2000/XP/2003 automatycznie wyłączał komputer typu ATX trzeba zmienić odpowiednie wpisy w rejestrze systemowym (tylko jeśli opcja ta nie działa automatycznie!).

Uruchom w tym celu regedit.exe. Przejdź do gałęzi :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]

i zmień odpowiedno wpis PowerdownAfterShutdown na '1'.

Jeśli to nie pomoże można spróbować przejść do Menadżera urządzeń (Device Manager) potem View (Widok) ->Show Hidden Devices (Pokaż ukryte urządzenia) i włączyć NT APM/Legacy Support -> Enable (Włącz).

31.05.2004
14:38
[16]

Rendar [ Senator ]

Soze--> Bawiłeś się może XPAntiSpy? Jeśli tak to pewnie właczyłeś czyszczenie pliku stronnicowania przy zamykaniu systemu.

31.05.2004
14:40
smile
[17]

Szwaroc [ ]

Nikt nie wie jak mi pomoc?

31.05.2004
14:43
[18]

steward [ Legia Warszawa ]

Rendar --> Wielkie dzięki :) [narazie nie przetestuje bo film zasysam] yO :D

31.05.2004
14:43
smile
[19]

soze [ sick off it all ]

Rendar---> ajak to cofnac/wylaczyc:D?????

31.05.2004
14:44
[20]

Rendar [ Senator ]

Szwaroc--> Wypróbuj ten wpis do rejestru, który podałem wyżej.

31.05.2004
14:47
[21]

Rendar [ Senator ]

Soze-- Tym samym :-)

31.05.2004
14:51
smile
[22]

soze [ sick off it all ]

taaaaa:D dzieki

31.05.2004
15:24
[23]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

Rendar------->na twojej skrzynce jest mój e-mail. Czekam, bo to Update Microsoftu doprowadza mnie do szału:)

31.05.2004
23:00
smile
[24]

Rendar [ Senator ]

Sorki, ale dopiero odebrałem maila. Wyśle Ci jutro rano, bo mam patche w robocie.

31.05.2004
23:03
[25]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

mialalem podobny problem -> uszkodzone zasilanie do dysku

04.06.2004
12:42
[26]

|kszaq| [ Konsul ]

a mi sie tez nie chce wylacza klikam zamknij i jest taka czarna siateczka (nie wiem jak to nazwać) i sie nie zmayka pokazuje mi sie rundll32 nie odpowiada jak to naprawić

04.06.2004
12:45
smile
[27]

legrooch [ Legend ]

To szpiedzy bin Ladena!

04.06.2004
12:48
smile
[28]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tez masz problem - mi sie wylacza sam po okolo minucie - bez zadnych informacji, okienek itp... czasem sie resetuje, a czesto tez sie "wiesza na twardo"... cos sie przegrzewa... moze cierpi na chroniczny brak kobiety? ;P

w kazdym badz razie bydle nie dziala jak trzeba i nie placze... zaciskam zeby i nadrabiam zaleglosci w czytaniu ksiazek - mniam - ksiazka, dobra rzecz!

04.06.2004
12:48
[29]

Kaj-oj [ Pretorianin ]

|kszaq|---------->a próbowałeś wgrać tą łatkę do Win98 (bo ty masz problem chyba z 98????)?

04.06.2004
13:07
[30]

|kszaq| [ Konsul ]

mam ME

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.