
Kaj-oj [ Pretorianin ]
Komputer się nie wyłącza:(
Od pewnego czasu komputer mi się nie chce wyłączać, co może być tego przyczyną?
1. Wirusów nie ma.
2. Nie instalowałem nic.
3. Przeinstalowanie nie pomogło.
4. Windows 98 se z zainstalowanymi dodatkami.
P.S. Czasami mnie zaskakuje i się wyłącza.
Dordźcie coś.
zarith [ ]
jeśli zamiera na ekranie 'można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer' to jest łatka z m$ która to naprawia - przejrzyj strone microsoftu.
sebastian5555 [ Centurion ]
przetnij kabel zasilajacy
Kaj-oj [ Pretorianin ]
sebastian5555--> Jak masz pisać bzdury, to lepiej nic nie pisz.
Przeczytaj uważnie regulamin, bo to co robisz może zmienić twojego Chorąży na Spamer
Zhivago [ Pretorianin ]
No coz.....trzeba sie troche z zarith'em posprzeczac,bo jakto by moglo byc inaczej.....
Latki mozna potluc o kant przyslowiowej dupy.....Firma MajkroShit sama nie wie co jest przyczyna tego typu bledow.Wykrecaja sie niekompatybilnoscia chipsetow plyty glownej i karty graficznej (looooool).A i jeszcze jedno.Jak wejdzie na rynek nowy system spod bandery MS to nie beda supportowac Windows'a 98 :D......Tak samo skonczyl Win Millenium. :D
Takze Kaj-oj.....nie ma rewolucyjnego rozwiazania twojego problemu.
Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
Zhivago ---> win 98 tez juz od jakiegos czasu nie ma supportu
Zhivago [ Pretorianin ]
Iceman----->jak bardzo poprosisz MajkroShit to ci jeszcze moze cos powiedza.....ale sprobuj cos o ME sie zapytac.....rzucaja sluchawka :D
dobra nie rozmywam juz
steward [ Legia Warszawa ]
Doczepie się do wontku:
Mam winXP [nie mam profili zrobionych] i wyświetla mi się: "Można teraz bezpiecznie tralala" moglibyście podać nazwę tej łatki która to zdejmie z winXP? Bo najlepiej to by sie przydał link :D Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Szwaroc [ ]
He kurde u mnie znowu jak daje wylacz to zamiast sie wylaczyc sie resetuje :/ oczywiscie przy resecie jest reset :D musze albo zasilanie wylaczyc w odpowiednim momencie albo guziczek na obudowie wcisnac :D
Ktos wie jak pomoc?

Kaj-oj [ Pretorianin ]
Ja jestem w trakcie pobierania zaległych aktualizacji, a mam modem więc może to trochę potrwać. Podaje link.
Zhivago [ Pretorianin ]
stjuart------> servicepack'a jakiegos posiadasz?.To powinno pomoc
steward [ Legia Warszawa ]
Zhivago --> To do mnie? :P / nie bawie się w updaty [tylko zabezpieczeń] może podacie linka do tej łatki [o ile to jest łatka]
Rendar [ Senator ]
Kaj-Oj ---> Jak chcesz to ci na mila podeśle te łatke do 98.
Steward--> Masz chyba wyłaczone zarządzanie energią.

soze [ sick off it all ]
a co zrobic jak xp pro straaasznie dlugo sie wylancza???..startuje szybko ..wirusow brak itp.
Rendar [ Senator ]
Ewentualnie:
Aby Windows 2000/XP/2003 automatycznie wyłączał komputer typu ATX trzeba zmienić odpowiednie wpisy w rejestrze systemowym (tylko jeśli opcja ta nie działa automatycznie!).
Uruchom w tym celu regedit.exe. Przejdź do gałęzi :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
i zmień odpowiedno wpis PowerdownAfterShutdown na '1'.
Jeśli to nie pomoże można spróbować przejść do Menadżera urządzeń (Device Manager) potem View (Widok) ->Show Hidden Devices (Pokaż ukryte urządzenia) i włączyć NT APM/Legacy Support -> Enable (Włącz).
Rendar [ Senator ]
Soze--> Bawiłeś się może XPAntiSpy? Jeśli tak to pewnie właczyłeś czyszczenie pliku stronnicowania przy zamykaniu systemu.

Szwaroc [ ]
Nikt nie wie jak mi pomoc?
steward [ Legia Warszawa ]
Rendar --> Wielkie dzięki :) [narazie nie przetestuje bo film zasysam] yO :D

soze [ sick off it all ]
Rendar---> ajak to cofnac/wylaczyc:D?????
Rendar [ Senator ]
Szwaroc--> Wypróbuj ten wpis do rejestru, który podałem wyżej.
Rendar [ Senator ]
Soze-- Tym samym :-)

soze [ sick off it all ]
taaaaa:D dzieki
Kaj-oj [ Pretorianin ]
Rendar------->na twojej skrzynce jest mój e-mail. Czekam, bo to Update Microsoftu doprowadza mnie do szału:)

Rendar [ Senator ]
Sorki, ale dopiero odebrałem maila. Wyśle Ci jutro rano, bo mam patche w robocie.
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
mialalem podobny problem -> uszkodzone zasilanie do dysku
|kszaq| [ Konsul ]
a mi sie tez nie chce wylacza klikam zamknij i jest taka czarna siateczka (nie wiem jak to nazwać) i sie nie zmayka pokazuje mi sie rundll32 nie odpowiada jak to naprawić

legrooch [ Legend ]
To szpiedzy bin Ladena!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
tez masz problem - mi sie wylacza sam po okolo minucie - bez zadnych informacji, okienek itp... czasem sie resetuje, a czesto tez sie "wiesza na twardo"... cos sie przegrzewa... moze cierpi na chroniczny brak kobiety? ;P
w kazdym badz razie bydle nie dziala jak trzeba i nie placze... zaciskam zeby i nadrabiam zaleglosci w czytaniu ksiazek - mniam - ksiazka, dobra rzecz!
Kaj-oj [ Pretorianin ]
|kszaq|---------->a próbowałeś wgrać tą łatkę do Win98 (bo ty masz problem chyba z 98????)?
|kszaq| [ Konsul ]
mam ME