
slowik [ Legend ]
znalezione - jak tym razem rząd pruboje utrudnic nam zycie ..
no i po pomyslach z 22% vat'u przyszedl nastepny ...

Anoneem [ Melodramatic Fool ]
Grrr...nic tylko strzelać :/
Immacolata2 [ Centurion ]
a myslalam ze oto rozpoczal sie dobry dzien
a tu takie cos na "dziendobry"

Sqlim [ Pretorianin ]
Oleksy i s-ka - wrogowie publiczni nr jeden. banda osłów, analfabetów.
3lm0 [ Pretorianin ]
Podpisalem sie pod protestem ale czy to cos da :(

M'q [ Schattenjager ]
To jest chore... :/
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Coś mi się w to wierzyć nie chce.

kris2000 [ Pretorianin ]
tak to jest jak się nieuki biorą za tworzenie prawa

mortan_battlehammer [ Legend ]
spokojnie, jak media zwróciły na to uwage to nie przejdzie w sesjmie i nie ma sie czy martwic:)
Immacolata2 [ Centurion ]
Buczo. - znacznie bardziej bzdurne ustawy i przepisy wchodza w zycie (dotyczy to decyzji kazdego szczebla urzedniczego)
3lmO - moze protest nic nie da, ale nie beda mogli udawac ze nikt nie mial nic przeciw
Swidrygajłow [ ]
to bedzie trzeba zakładać konta za granicą i tyle
zresztą ja mam tyle kont pozakładanych że na 50 lat mi starczy
KingSize_ [ Pretorianin ]
ehhh... poprostu brak slo.
Ale czemu mnie to nie dziwi ?? :)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Immacolata --> Ale to ewidentne zagapienie się kogoś a nie zamierzone działanie. Poprawią to i bedzie spokój. Wątpie żeby działały w tym jakieś niezydentyfikowane grupy interesu ktorych jedynym celem jest utrudnianie życia internautom.

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
cool, ale jaja istna komedia :D :D :D
Immacolata2 [ Centurion ]
nie jestem zwolenniczka teori spiskowej :D prosze nie wrabiaj mnie w paranoje :D
po prostu uwazam ze urzednicy i politycy sa bardzo arogancka i ignorancka grupa spoleczna (chociaz urzednicy najnizszego szczebla, czyli tacy z jakimi na ogol styka sie petent, na ogol zbieraja zniwo zlych decyzji przelozonych zaktore nie odpowiadaja) - wydaja decyzje bez przemyslenia ich konsekwencji
Paciek [ Centurion ]
Jak juz mowilem dzisiaj w jakim iny watku nasz rzad ssie i bedzie ssal
AK [ Senator ]
Czytając ten artykuł, przypomniała mi się scenka z pewnego znanego filmu - Robin Willians i "Gooood morning Vietnam!".
No comments...
ttwizard [ Generaďż˝ ]
To juz jest jakas komedia... Powiedzcie mi jak wielkim idiota trzeba byc by cos takiego wymyslec ?
PRZECIEZ DZIECKO W 3 KLASIE PODSTAWÓWKI WYMYŚli BARDZIEJ ROZUMNE USTAWY NIŻ TA BANDA DEBILI