GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znalezione - jak tym razem rząd pruboje utrudnic nam zycie ..

31.05.2004
07:21
smile
[1]

slowik [ Legend ]

znalezione - jak tym razem rząd pruboje utrudnic nam zycie ..

no i po pomyslach z 22% vat'u przyszedl nastepny ...

31.05.2004
08:21
smile
[2]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Grrr...nic tylko strzelać :/

31.05.2004
08:32
[3]

Immacolata2 [ Centurion ]

a myslalam ze oto rozpoczal sie dobry dzien
a tu takie cos na "dziendobry"

31.05.2004
08:59
smile
[4]

Sqlim [ Pretorianin ]

Oleksy i s-ka - wrogowie publiczni nr jeden. banda osłów, analfabetów.

31.05.2004
09:25
[5]

3lm0 [ Pretorianin ]

Podpisalem sie pod protestem ale czy to cos da :(

31.05.2004
09:26
smile
[6]

M'q [ Schattenjager ]

To jest chore... :/

31.05.2004
09:38
[7]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Coś mi się w to wierzyć nie chce.

31.05.2004
09:38
smile
[8]

kris2000 [ Pretorianin ]

tak to jest jak się nieuki biorą za tworzenie prawa

31.05.2004
09:50
smile
[9]

mortan_battlehammer [ Legend ]

spokojnie, jak media zwróciły na to uwage to nie przejdzie w sesjmie i nie ma sie czy martwic:)

31.05.2004
09:51
[10]

Immacolata2 [ Centurion ]

Buczo. - znacznie bardziej bzdurne ustawy i przepisy wchodza w zycie (dotyczy to decyzji kazdego szczebla urzedniczego)
3lmO - moze protest nic nie da, ale nie beda mogli udawac ze nikt nie mial nic przeciw

31.05.2004
09:53
[11]

Swidrygajłow [ ]

to bedzie trzeba zakładać konta za granicą i tyle
zresztą ja mam tyle kont pozakładanych że na 50 lat mi starczy

31.05.2004
09:53
[12]

KingSize_ [ Pretorianin ]

ehhh... poprostu brak slo.
Ale czemu mnie to nie dziwi ?? :)

31.05.2004
09:56
smile
[13]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Immacolata --> Ale to ewidentne zagapienie się kogoś a nie zamierzone działanie. Poprawią to i bedzie spokój. Wątpie żeby działały w tym jakieś niezydentyfikowane grupy interesu ktorych jedynym celem jest utrudnianie życia internautom.

31.05.2004
10:11
smile
[14]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

cool, ale jaja istna komedia :D :D :D

31.05.2004
10:11
[15]

Immacolata2 [ Centurion ]

nie jestem zwolenniczka teori spiskowej :D prosze nie wrabiaj mnie w paranoje :D
po prostu uwazam ze urzednicy i politycy sa bardzo arogancka i ignorancka grupa spoleczna (chociaz urzednicy najnizszego szczebla, czyli tacy z jakimi na ogol styka sie petent, na ogol zbieraja zniwo zlych decyzji przelozonych zaktore nie odpowiadaja) - wydaja decyzje bez przemyslenia ich konsekwencji

31.05.2004
11:33
[16]

Paciek [ Centurion ]

Jak juz mowilem dzisiaj w jakim iny watku nasz rzad ssie i bedzie ssal

31.05.2004
12:39
[17]

AK [ Senator ]

Czytając ten artykuł, przypomniała mi się scenka z pewnego znanego filmu - Robin Willians i "Gooood morning Vietnam!".
No comments...

01.06.2004
15:23
[18]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

To juz jest jakas komedia... Powiedzcie mi jak wielkim idiota trzeba byc by cos takiego wymyslec ?

PRZECIEZ DZIECKO W 3 KLASIE PODSTAWÓWKI WYMYŚli BARDZIEJ ROZUMNE USTAWY NIŻ TA BANDA DEBILI

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.