GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Autografy Hołek, Kulig, Kuzaj - ile to moze byc warte ?!

31.05.2004
00:45
smile
[1]

komin [ Pretorianin ]

Autografy Hołek, Kulig, Kuzaj - ile to moze byc warte ?!

mam autografy tych 3ch panow na samochodowej mapie polski
miejsca na niej jeszcze sporo wiec mozna dozbierac fajna kolekcje

ciekaw jestem ile to mzoe byc warte zwazywszy na fakt ze podpis Janusza Kuliga juz niestety jest nie do zdobycia ;(

31.05.2004
00:47
[2]

ronn [ moralizator ]

Warte to jest dokladnie tyle, ile ktos jest Ci gotow zaplacic.
Wystaw to na allegro z wysoka cena minimalna. W ten sposob sprawdzisz ta wartosc, nie ryzykujac, ze stracisz te autografy.

31.05.2004
00:48
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wystaw na allegro:)

oj...nie widziałam posta ronn'a:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 00:47:49]

31.05.2004
00:49
[4]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Dokaldnie tyle, ile mapa, na ktorej zostaly umieszczony, minus zniszczenia od dlugopisu/flamastra.

31.05.2004
00:50
smile
[5]

komin [ Pretorianin ]

ta jest to w planach ale nie mam jeszcze zdjecia tej mapy

ciekawe no ciekawe ile da sie zarobic :F

31.05.2004
11:28
smile
[6]

Paciek [ Centurion ]

Wystaw te autografy na allegro i bedzie dobrze

01.06.2004
13:26
smile
[7]

Dorotkadk [ Konsul ]

poszukaj jakiegos zagorzalego fana

01.06.2004
13:28
[8]

Arczens [ Legend ]

Jak juz sie bedziesz wiedzial ile jest warte to napisz na forum jak bedzie rozsadna cena to mam paru zagorzałych wielbicieli ;)

01.06.2004
13:34
[9]

bartek [ ]

Dobrze prawia z tym Allegro, tymczasem zapytam sie, kto chce zakupic autograf na pocztowce Rally Teamu Holka o takiej oto tresci: Gżegorzowi - Hołek? Haha, zwalil mnie z nog ;) Jak najbardziej autentyk, wisi u mnie na scianie :)

01.06.2004
13:35
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

bartek---->no za ten twoj to mozna naprawde niezla kaske zebrac:)))

01.06.2004
16:10
[11]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

a ten błąd ortograficzny na kartce bartka.. to tylko na GOLu czy w oryginale tez :]..?

01.06.2004
16:19
smile
[12]

bartek [ ]

Pisane na szybkiego i niewyrazne, niemniej jednak co do pierwszego "z" nie mam watpliwosci - nawet kropka nad nim jest. Drugie natomiast wyglada jak samo "z", moze mialo byc - "Gżegożowi - Hołek" ;)

01.06.2004
16:20
[13]

komin [ Pretorianin ]

Arczens -- > napomkne ze autogrmy byly zdobyte na radzie barburki (chyba 2000r) tym ktory wygral Kulig a gdzie Holowczyc oczywiscie zaczol objezdzac slop ze zlej strony n/c

pamietam ze goscinnie na rajdzie byl Rovanpera (nie wiem jak sie to pisze) ale za cholere wtedy nie wiedzialem jak on wyglada a to bylo by cos :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.