GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter Nights: SoU Potrzebna Pomoc

30.05.2004
22:27
[1]

honzobrowarek [ Centurion ]

Neverwinter Nights: SoU Potrzebna Pomoc

Witam i proszę o pomoc.
Mam orgyginalną polską wersję NWN. Dokupiłem właśnie dodatek Shadows of Undrentide niestety nie zauważyłem że jest w wersji obcojęzycznej. Podczas startu setapu podaje mi że mam inną wersje językową i nie może zainstalować dodatku. Czy wie ktoś jak można ten problem ominąć. Czy jest możliwość jakiś zmian systemowych. Pilnie proszę o pomoc.

31.05.2004
15:50
smile
[2]

honzobrowarek [ Centurion ]

Nikt nie wie?

31.05.2004
15:56
smile
[3]

peners [ SuperNova ]

A ten dodatek to masz orginalny i po polsku??

31.05.2004
17:24
[4]

honzobrowarek [ Centurion ]

No właśnie napisałem że nie jest po polsku, alew jest oryginalny

31.05.2004
19:41
[5]

peners [ SuperNova ]

to chyba nic nie podziałasz nistety jeśli pełna wersje masz Pl a dodatek w innym języku

31.05.2004
19:56
smile
[6]

Bogas [ Senator ]

Da się. Nie pamiętam już jak to się robiło aby działało ale spytaj się w wątku poniżej.
----- >

31.05.2004
20:07
[7]

Trollf [ ]

angola mozna zainstalowac na pl, trzeba tylko ustawic w rejestrze liczbe 0 (zero) w kluczu:
hkey_local_machine\software\bioware\nwn\neverwinter\language
:o

31.05.2004
22:38
[8]

honzobrowarek [ Centurion ]

Dzięki Trollf już się udało, ale pojawił się nowy problem. Klasy prestiżowe które występują w tym dodatku mam niedostepne tzn sa niepodswietlone i nie mozna wcisnac ok. Czy ktos moze wie co z tzm zrobic.

31.05.2004
23:05
smile
[9]

Bogas [ Senator ]

Musisz spełnić wymagania dla tych klas ( np. grać danną rasą , mieć jakiś atut lub umiejętność na danym poziomie).

31.05.2004
23:16
[10]

honzobrowarek [ Centurion ]

Dzieki Bogas, tylko wylumacz mi jeszcze jak to zrobic? Czy w orginalnej grze mam grac tymi postaciami bo juz w dodatku mam to niedostepne?

31.05.2004
23:18
[11]

honzobrowarek [ Centurion ]

Ale przeciez w nwn nie ma jeszcze tych klas?

31.05.2004
23:19
[12]

honzobrowarek [ Centurion ]

Napisz prosze mi dokladnie jak mam to zrobic bo ocipieje jak nie rusze z miejsca.

31.05.2004
23:24
smile
[13]

Bogas [ Senator ]

Powiedzmy ze chcześ grać Arcane Archer. bierzesz w dodatku wojownika elfa i awansująć na kolejne poziomy wybierasz featy jakie wymaganiach ma arcane archer (w tym wypadku bezposredni stzał i specializacja w łuku). Kiedy już to zrobisz bierzesz 1 poziom barda, maga lub czarownika (ta klasa ma takie wymaganie). Po spełnieniu tych wymagań arcane archer będzie dostępny i będziesz mógł nim grać. Tak samo jest z innymi klasami. Czyli grasz inną klasą na początku a kiedy spełnisz wymagania wybierasz klasę którą chcześ grać.

31.05.2004
23:27
[14]

honzobrowarek [ Centurion ]

Dzieki Bogas zaraz to sprobuje, jeśli sie uda masz u mnie krzynke:)

31.05.2004
23:40
[15]

honzobrowarek [ Centurion ]

Bogas, Arcane Archer czy to jest nazwa postaci? nie wiem co to jest i gdzie to znależć, nie mam tego w wyborze postaci gotowych. Kompletnie nie wiem o co chodzi. Czy możesz napisać mi krok po kroku jak mogę sie stać Mistycznym łucznikiem.

31.05.2004
23:46
smile
[16]

Bogas [ Senator ]

Tak nazywa się ta klasa. Arcane archer czyli mistyczny łucznik Nie możesz jej znaleść w gotowych postaciach bo żeby w niej awansować trzeba mieć już kilka poziomów np. wojownika i minimum jeden poziom czarwonika, maga lub barda. Musisz zacząć grać inną klasą (jeżeli chcześ grać mistycznych łucznikiem jako rasę musisz wybrać elfa lub pół- elfa) a awansująć na kolejne poziomy w czasie gry wybierać te atuty (featy) które są napisane w wymaganiach tej klasy.

31.05.2004
23:51
[17]

honzobrowarek [ Centurion ]

Rozumiem, czyli i grając wybierajac łowce (zamierzam strzelac z luku) po zdobyciu ktoregos poziomu klasa mi przejdzie sama na arcane archer? Czy musze wyimportować postać i wtedy z niej kożystać?

01.06.2004
00:07
[18]

Bogas [ Senator ]

Nie. Sam wybierzesz mistycznego łucznika z listy klas po awansowaniu na kolejny poziom. Tylko zeby to było możliwe najpierw musisz grać inną klasą i wybrać atuty które masz w wymaganiach. Po staniu się mistycznym łucznikiem garsz dalej :)

01.06.2004
00:14
[19]

honzobrowarek [ Centurion ]

W końcu zrozumiałem:) Wielkie dzięki Bogas. Gdybyś miał pytanie w sprawie gierek FPP wal jak w dym. Dzięki jeszcze raz.

01.06.2004
01:15
[20]

honzobrowarek [ Centurion ]

No i nic. Osiagnalem 15 poziom i nie mam mozliwosci wybrania archera. Nie wiem co sie dzieje. Zwatpilem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.