DrZK [ Konsul ]
Zgrywanie z kamery na kompa przez tuner TV- pytania
przymiezam sie do kupna tunera TV w celu zgrywania materialu filmowego z kamery (nie cyfrowej). Chcialem sie zapytac kogos kto mial z ty stycznosc o:
jaka jest jakosc obrazu po zgraniu? ile mniej wecej wazy jedna minuta materialu? i czy to w ogole sie oplaca?? no i to wsumie tyle pytan...

YorGi [ Centurion ]
ja mam samsunga MP-V50 (czy jakos tak) na pala gdzie obraz idzie przez czincze i S-video i powiem tobie ze lepiej daj sobie spokoj bo naprawde jakosc jest nie zaciekawa... max 640x480 a jak zrobisz fullscreen to nara... pikseloza w ryj! a np. 1,44 minuty wazy 438 MB. Musisz wtedy kompresowac a jak to robisz to znowu siada jakosc... rob jak chcesz ale przynajmniej u mnie tak bylo
PozDro
DrZK [ Konsul ]
UP UP^^
Kamel [ Konsul ]
witam
jakosc obrazu przy zgranie jest taka sama jak plik wejsciowy czyli vhs lun svhs czyli 300 iles tam linii na 200 iles tam. tu nie bedzie cudow. jesli przechwytujesz oczywiscie bez kompresjii. jesli kompresujesz to braz z pewnoscia straci na jakosci. polecam do tego VirtualDub ktory bardzo dobrze przechwytuje ze zlacz analogowych tunerow TV.
pozdr