Yo5H [ spammajster ]
Dla miłośników sztuczek z piłką do nogi!
Zobaczcie ten niewiarygodny film (ok. 1,5Mb)
Kto tak potrafi ? Przyznam sie, ze mimo wielu prob, jeszcze nigdy mi sie tak nie udalo ;\

Mazio [ Mr.Offtopic ]
:)
Jojko tez sobie kiedys wrzucil - o ile sie nie myle!!

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
hehe no tak..... ;]

xanat0s [ Wind of Change ]
Buehehe, ale niefart :]
Kiedys u kolegi ogladalem cala kasete z futbolowymi wpadkami. Ubaw po pachy...

Yo5H [ spammajster ]
xanatos - gdybys mial namiary na takie dluzsze filmiki w sieci, to wal je tu ;]
3lm0 [ Pretorianin ]
Zajefane :)
xanat0s [ Wind of Change ]
Yo5H --> poszukaj na forum, bylo calkiem sporo watkow z takimi filmami
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
moze i wpadka, al ejak dla mnie toż to śmierdzi spiskiem :>

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
aha + Ciekawe ile dostał bramkarz za ten niefortunny, tzn nieumyślny wypadek :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
25 lat i wyrok smierci - ale bedzie apelowal :)

Pencil [ Konsul ]
Gdyby to był bramkarz Dospelu to "kibice" wraz z "fanami" katowickiego klubu już by się nim zajęli. ;-)

Yo5H [ spammajster ]
25lat i jednoczesnie wyrok smierci ? lol :D
gofer [ ]
Gola! Gola, Jojko, gola! :)))
ps
serwer o kant dupy potłuc...przy moich średnich transferach ok. 50 kb/s - teraz plik siągał się 15 minut - średni transfer 1,83 kb/s :-///

Yo5H [ spammajster ]
gofer - bo cale forum sie rzucilo xD
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
spoko spoko.może być...

Yo5H [ spammajster ]
UP^

soze [ sick off it all ]
bravo gofer!...
ps.polak potrafi:P..

Yo5H [ spammajster ]
soze, jakbys nie zauwazyl to to sa koreance ;))
steward [ Legia Warszawa ]
Kurde nie mam cierpliwości do tego ftp'a :/ wzuccie to na swojego ftp'a to pobiore bo z tego to mam transfer 128bajtów/s

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
hahahaha no to nieźle !!

Yo5H [ spammajster ]
steward zostaw i czekaj bo warto ;pp

Yo5H [ spammajster ]
uP~

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hehehe :D Ale niefart ... :P
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
widac ze to liga azjatycka
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
:)

Yo5H [ spammajster ]
lOl dobre ale skromnie mowiac moje lepsiejsze ;P
Yo5H [ spammajster ]
Edit dla ubogich:
Syriusz -> jak sie nazywa ten bramkarz ?
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Yo5H ---> Robert Gubiec, po tak fatalnym bledzie niedlugo pogral w Polonii.
xXxKrzychuxXx [ Pretorianin ]
spoko. Ten bramkarz już wącha kwiatki od spodu...

Yo5H [ spammajster ]
UP dla ciekawych sportu ;]

Yo5H [ spammajster ]
UP^

Yo5H [ spammajster ]
Up! Zlookajcie bo naprawde warto ;)
xanat0s [ Wind of Change ]
Ten Syriusza jest zarabisty :) Ciekawe co ten bramkarz tam krzyczal albo na co patrzyl, ze tak sie zdekoncentrowal :]

soze [ sick off it all ]
hahah naprawde?!!...widac ze jestes mlody:D....
eiP [ Legionista ]
ja na twardym wspaniałego gola z przewrotki, po prostu awsome!! te też są fajne :)

Yo5H [ spammajster ]
eiP - to wrzuc go na jakis FTP, jesli mozesz i daj linka (-;
Yo5H [ spammajster ]
Up~