GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dla miłośników sztuczek z piłką do nogi!

30.05.2004
20:43
[1]

Yo5H [ spammajster ]

Dla miłośników sztuczek z piłką do nogi!

Zobaczcie ten niewiarygodny film (ok. 1,5Mb)

Kto tak potrafi ? Przyznam sie, ze mimo wielu prob, jeszcze nigdy mi sie tak nie udalo ;\

30.05.2004
20:45
smile
[2]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

:)

Jojko tez sobie kiedys wrzucil - o ile sie nie myle!!

30.05.2004
20:47
smile
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hehe no tak..... ;]

30.05.2004
20:50
smile
[4]

xanat0s [ Wind of Change ]

Buehehe, ale niefart :]

Kiedys u kolegi ogladalem cala kasete z futbolowymi wpadkami. Ubaw po pachy...

30.05.2004
20:55
smile
[5]

Yo5H [ spammajster ]

xanatos - gdybys mial namiary na takie dluzsze filmiki w sieci, to wal je tu ;]

30.05.2004
20:58
[6]

3lm0 [ Pretorianin ]

Zajefane :)

30.05.2004
21:05
[7]

xanat0s [ Wind of Change ]

Yo5H --> poszukaj na forum, bylo calkiem sporo watkow z takimi filmami

30.05.2004
21:10
[8]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

moze i wpadka, al ejak dla mnie toż to śmierdzi spiskiem :>

30.05.2004
21:11
smile
[9]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

aha + Ciekawe ile dostał bramkarz za ten niefortunny, tzn nieumyślny wypadek :P

30.05.2004
21:12
smile
[10]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

25 lat i wyrok smierci - ale bedzie apelowal :)

30.05.2004
21:14
smile
[11]

Pencil [ Konsul ]

Gdyby to był bramkarz Dospelu to "kibice" wraz z "fanami" katowickiego klubu już by się nim zajęli. ;-)

30.05.2004
21:23
smile
[12]

Yo5H [ spammajster ]

25lat i jednoczesnie wyrok smierci ? lol :D

30.05.2004
21:32
[13]

gofer [ ]

Gola! Gola, Jojko, gola! :)))

ps
serwer o kant dupy potłuc...przy moich średnich transferach ok. 50 kb/s - teraz plik siągał się 15 minut - średni transfer 1,83 kb/s :-///

30.05.2004
21:34
smile
[14]

Yo5H [ spammajster ]

gofer - bo cale forum sie rzucilo xD

30.05.2004
22:23
[15]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


spoko spoko.może być...

31.05.2004
14:08
smile
[16]

Yo5H [ spammajster ]

UP^

31.05.2004
14:11
smile
[17]

soze [ sick off it all ]

bravo gofer!...

ps.polak potrafi:P..

31.05.2004
14:22
smile
[18]

Yo5H [ spammajster ]

soze, jakbys nie zauwazyl to to sa koreance ;))

31.05.2004
14:24
[19]

steward [ Legia Warszawa ]

Kurde nie mam cierpliwości do tego ftp'a :/ wzuccie to na swojego ftp'a to pobiore bo z tego to mam transfer 128bajtów/s

31.05.2004
14:31
smile
[20]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

hahahaha no to nieźle !!

31.05.2004
14:35
smile
[21]

Yo5H [ spammajster ]

steward zostaw i czekaj bo warto ;pp

31.05.2004
16:35
smile
[22]

Yo5H [ spammajster ]

uP~

31.05.2004
17:20
smile
[23]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

hehehe :D Ale niefart ... :P

31.05.2004
17:59
[24]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

widac ze to liga azjatycka

31.05.2004
18:14
[25]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

:)

31.05.2004
18:22
smile
[26]

Yo5H [ spammajster ]

lOl dobre ale skromnie mowiac moje lepsiejsze ;P

31.05.2004
18:23
[27]

Yo5H [ spammajster ]

Edit dla ubogich:

Syriusz -> jak sie nazywa ten bramkarz ?

31.05.2004
19:10
[28]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Yo5H ---> Robert Gubiec, po tak fatalnym bledzie niedlugo pogral w Polonii.

31.05.2004
19:14
[29]

xXxKrzychuxXx [ Pretorianin ]

spoko. Ten bramkarz już wącha kwiatki od spodu...

31.05.2004
22:00
smile
[30]

Yo5H [ spammajster ]

UP dla ciekawych sportu ;]

01.06.2004
17:32
smile
[31]

Yo5H [ spammajster ]

UP^

01.06.2004
21:51
smile
[32]

Yo5H [ spammajster ]

Up! Zlookajcie bo naprawde warto ;)

01.06.2004
22:08
[33]

xanat0s [ Wind of Change ]

Ten Syriusza jest zarabisty :) Ciekawe co ten bramkarz tam krzyczal albo na co patrzyl, ze tak sie zdekoncentrowal :]

01.06.2004
22:09
smile
[34]

soze [ sick off it all ]

hahah naprawde?!!...widac ze jestes mlody:D....

01.06.2004
22:16
[35]

eiP [ Legionista ]

ja na twardym wspaniałego gola z przewrotki, po prostu awsome!! te też są fajne :)

01.06.2004
22:24
smile
[36]

Yo5H [ spammajster ]

eiP - to wrzuc go na jakis FTP, jesli mozesz i daj linka (-;

02.06.2004
14:56
[37]

Yo5H [ spammajster ]

Up~

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.