GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Meszki bleee

30.05.2004
20:21
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Meszki bleee

Czy u Was tez juz sie meszki zaczeły? Bo u mnie tak i, duzo juz jest ich niestety! Okropne!

Znacie jakies dobre sposoby obrony przed nimi?

30.05.2004
20:24
smile
[2]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

no coz u mnie tak samo, jak ide sobie pograc w gale to lataja i mnie gryza ;P podobno dobrze jest wysmarowac sie wanilia do tortow... ;]

30.05.2004
20:25
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

myj sie czesciej :)

30.05.2004
20:26
smile
[4]

wiesław2 [ Konsul ]

Mazio---> chyba zacznę:P

30.05.2004
20:28
smile
[5]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no to problem Meszek mamy z banki...

proponuje jakies piwo...

nudno i sucho strasznie - kiedy zaczna sie w koncu te letnie mrozy co je Hamerykanie zapowiadaja? Wymrozi meszki, weszki, komary i inne talatajstwo, i przynajmniej taki z tego bedzie pozytek

prosit :)

30.05.2004
20:30
smile
[6]

Fett [ Avatar ]

hehe a ja po tytule to skojarzyłem z takim eee mchem :)

30.05.2004
20:31
[7]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

u mnie meszek i innych takich małych pierdół to od cholery (Wrocław), hmm zastanawiacie się nad kupnem jakiejś zimowej kurtki na te amerykańskie, letnie przymrozki w Polsce :]

30.05.2004
21:06
smile
[8]

3lm0 [ Pretorianin ]

Meszki sa okropne dzisiaj bylem u kuzyna na dzialce i mnie to swinstwo pogryzlo

30.05.2004
22:28
smile
[9]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Jak jest taki upał to tylko zimmne piwko pomaga :)

30.05.2004
22:40
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

ja propnuje sie wlasnie nie kompac :D
smrod je zabije :]

natomiast jakies kwaiatowe i owocowe zapachy mydelek do kompieli je tylko przyciagna :]

a pozatym jak bedzie duza ilosc brodu to si nie przyebija :]

30.05.2004
23:00
smile
[11]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

oja w mnie w ogrodzie jest tego szmelcu ze skrzydelkami od cholery :/
az strach otworzyc usta zeby jakiejs nie polknac :P

30.05.2004
23:02
smile
[12]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

FF - ale Ty masz obscenicznie dwuznaczne posty ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 23:01:54]

31.05.2004
14:55
smile
[13]

goldenSo [ AnomaliA ]

Noś w kieszeni jakiegoś OFF-a lub coś w tym stylu, to ustrojstwo lata gromadami wiec psik i ...

31.05.2004
15:24
smile
[14]

vien [ łowca pip ]

Mazio - rotfl ;D;D;D

w tym roku te meszki sa jeszcze gorsze bo maja jakies nowe, twardsze pancerze i juz trudniej taka zabic, najlatwiej by bylo otwieraczem do konserw ;) no a obroznic sie przed nimi ie praktycznie nie da, chyba ze caly czas by sie poruszać no ale jak juz ugryzie to pech...

01.06.2004
13:22
smile
[15]

Dorotkadk [ Konsul ]

wiecej mydla mniej pachnidla hahahah:-D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.