GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polski zuzlowiec Rafal Kurmanski nie zyje :(

30.05.2004
18:11
smile
[1]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Polski zuzlowiec Rafal Kurmanski nie zyje :(

co sie dzieje z tymi zuzlowcami najpierw Dados teraz Kurmanek :(

30.05.2004
18:15
smile
[2]

cycu2003 [ Senator ]

szkoda [`][`][`][`][`]

30.05.2004
18:16
smile
[3]

hotDog [ Outsider ]

Zdołowałem się jak to usłyszałem na TV Puls... :-( 2 samobójstwa, Drabik leży w szpitalu, Ułamek kontuzjowany... i jeszcze kupę innych.... czarny sezon ;-((

[`]

30.05.2004
18:18
[4]

Bugman [ Centurion ]


[*][*][*]

30.05.2004
18:20
[5]

Trzepiskor [ SETH ]

[']['][']['][']

30.05.2004
18:40
[6]

gregol [ Junior ]

za duzo mi to nazwisko nie mówi :P w zasadzie to nic mi nie mówi

ale niech ma ta świeczke [']

30.05.2004
18:40
smile
[7]

eJay [ Gladiator ]


[']['][']['][']

30.05.2004
18:49
smile
[8]

xKx [ CLINIC ]

[']['][']['][']['][']

30.05.2004
18:54
[9]

bone_man [ Powered by ATI ]

Dawajcie wiecej swieczek, jest stanowczo za malo !!!

30.05.2004
19:02
smile
[10]

mortan_battlehammer [ Legend ]

czy ktos wie dlaczego popełnił samobóstwo ?

30.05.2004
19:13
[11]

Alick [ Konsul ]

bo przeczytał taki głupi wątek
Jak mnie wqrwiają wątki typu: zapal świeczkę

30.05.2004
19:14
[12]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Alick--> to nie wchodź....ciekawe czy kulig też był ci obojętny

[*]

30.05.2004
19:14
smile
[13]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Alick---> To tu sie nie wpisuj :/

[*]

30.05.2004
19:16
smile
[14]

White Star [ Soldier ]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

30.05.2004
19:26
[15]

Alick [ Konsul ]

a co to za pytanie, czy ktoś był mi obojetny ????
Tego typu wątki są żałosne i to [*] Co to jest ? Może jeszcze skopiujce ten wątek i prześlijcie rodzinie zmarłego. Na pewno się ucieszą, kiedy zobaczą te wasze "świeczki".

30.05.2004
19:37
smile
[16]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Szkoda człowieka, ale faktycznie te świeczki są żałosne...
4.

30.05.2004
19:42
smile
[17]

hotDog [ Outsider ]

Alick i wszyscy inni "anty" - qrfa "świeczka" to jest symbol. Symbol żalu i forma wyznania smutku z powodu, że ktoś odszedł z tego świata. Tak samo jak ":)" to symbol uśmiechu i radości, tak "[`]" to symbol smutku i w pewnym sensie kondolencje. Jak nie podobają Ci się takie wątki, to masz jeszcze 39 innych wyświetlonych na forum, więc możesz go spokojnie pominąć...

Mam nadzieję, że skończył się limit pecha w tym sezonie...

30.05.2004
20:26
[18]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

ciekawe, czy jakby jakiś polski albo nawet zagraniczny piłkarz zginął to byłyby takie głosy, że wątek jest żałosny. wtedy na pewno trzeba by było mu oddać hołd, bo to był wielki PIŁKARZ, a nie jakiś marny żużlowiec, nie?
[`]

30.05.2004
20:55
smile
[19]

Fett [ Avatar ]

szczerze mówiac to nie wiem kto to był, bo nie interesuje się żużlem. Bardziej mi było żal jak Kulig umarł :/

30.05.2004
21:02
[20]

bone_man [ Powered by ATI ]

Zginela znana osoba, i to jest tragedia. Ale wstawienie czegos takiego:
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Jest po prostu zalosne. Nastomiast wstawienie tego:
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Nie jest zalosne. Mowilem juz, ze za malo swieczek?

30.05.2004
21:44
smile
[21]

gofer [ ]

A dlaczego miałbym żałować odejścia samobójcy? Skoro był tak głupi, żeby się zabić, to nie widzę powodu, żebym miał tu rozpaczać...

30.05.2004
21:49
[22]

Garbizaur [ CLS ]

Kolejny statsiarski wątek. Normalna śmierć. Raz umiera żużlowiec, innym razem np. aktor.

30.05.2004
22:11
smile
[23]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

30.05.2004
22:12
[24]

Wisien [ Generaďż˝ ]

Sprawa nie jest taka prosta jak tu się co poniektórym wydaje. Kilka dni temu w jednym z barów w Zielonej Górze jakiś typ rzucił się na Kurmańskiego z pięściami, dostał trzy tuby a reszty dopełnili kibice zebrani w barze ( był to jeden z barów, gdzie siedzą fani ZKŻu ). Podobno skopali kolesia do nieprzytomności . Wczoraj o 17. ten typ zmarł w szpitalu. Kurmański wówczas najzwyczajniej w świecie się załamał, do tego wszystkiego złapali go jeszcze gliniarze jak jechał trochę wstawiony. Nie wiem czy to prawda ale podobno prokurator postawił mu już jakieś zarzuty albo coś w tym stylu w związku ze śmiercią tego kolesia.

30.05.2004
22:15
[25]

wysiu [ ]

Wisien --> Uzupelnię. Kurmański powiesił się w Izbie Wytrzeźwień, gdzie został zawieziony, jak sobie tak jechał "troche wstawiony".

30.05.2004
22:23
[26]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

no wiecie jak ktoś umiera to jest smutna ‹*› nie! I jeszcze gorzej jak go zdołowali i się powiesił bo nie widział sensu życia [*]

30.05.2004
22:23
smile
[27]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

[']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']

30.05.2004
23:00
smile
[28]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

no i co tu duzo mowic.... szkoda go... :(((

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

30.05.2004
23:25
[29]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

No i trudno, skoro sam tak chciał to nie ma nad czym płakać. Śmierć samobójcom.

30.05.2004
23:29
smile
[30]

Pvt. Creak [ Criav ]

eehhhh... kolejny martwy :/

[']['][']['][']

31.05.2004
14:04
[31]

Osacz [ ony ]

wysiu ---> a skąd masz takie rewelacje skoro Staniszewski mówił że Rafał powiesił sie w Qubusie ? wygrywał na torze, przegrał z życiem :(

31.05.2004
14:06
[32]

wysiu [ ]

Osacz --> Tak wczoraj mowili w wiadomosciach na ZTP.

31.05.2004
14:46
[33]

Osacz [ ony ]

no to kłamali (szukanie sensacji) bo ok. 16:20 gdy szliśmy z akademika Osiedlową to kolesia z LO spotkałem i już red. Staniszewski mówił jak było :(

01.06.2004
13:25
smile
[34]

Dorotkadk [ Konsul ]

['][']['][']['][']['][']

01.06.2004
13:37
[35]

YorGi [ Centurion ]

niech spoczywa w pokoju!

[*]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.