
Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Polski zuzlowiec Rafal Kurmanski nie zyje :(
co sie dzieje z tymi zuzlowcami najpierw Dados teraz Kurmanek :(

cycu2003 [ Senator ]
szkoda [`][`][`][`][`]

hotDog [ Outsider ]
Zdołowałem się jak to usłyszałem na TV Puls... :-( 2 samobójstwa, Drabik leży w szpitalu, Ułamek kontuzjowany... i jeszcze kupę innych.... czarny sezon ;-((
[`]
Bugman [ Centurion ]
[*][*][*]
Trzepiskor [ SETH ]
[']['][']['][']
gregol [ Junior ]
za duzo mi to nazwisko nie mówi :P w zasadzie to nic mi nie mówi
ale niech ma ta świeczke [']

eJay [ Gladiator ]
[']['][']['][']

xKx [ CLINIC ]
[']['][']['][']['][']
bone_man [ Powered by ATI ]
Dawajcie wiecej swieczek, jest stanowczo za malo !!!

mortan_battlehammer [ Legend ]
czy ktos wie dlaczego popełnił samobóstwo ?
Alick [ Konsul ]
bo przeczytał taki głupi wątek
Jak mnie wqrwiają wątki typu: zapal świeczkę
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Alick--> to nie wchodź....ciekawe czy kulig też był ci obojętny
[*]

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Alick---> To tu sie nie wpisuj :/
[*]

White Star [ Soldier ]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Alick [ Konsul ]
a co to za pytanie, czy ktoś był mi obojetny ????
Tego typu wątki są żałosne i to [*] Co to jest ? Może jeszcze skopiujce ten wątek i prześlijcie rodzinie zmarłego. Na pewno się ucieszą, kiedy zobaczą te wasze "świeczki".

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Szkoda człowieka, ale faktycznie te świeczki są żałosne...
4.

hotDog [ Outsider ]
Alick i wszyscy inni "anty" - qrfa "świeczka" to jest symbol. Symbol żalu i forma wyznania smutku z powodu, że ktoś odszedł z tego świata. Tak samo jak ":)" to symbol uśmiechu i radości, tak "[`]" to symbol smutku i w pewnym sensie kondolencje. Jak nie podobają Ci się takie wątki, to masz jeszcze 39 innych wyświetlonych na forum, więc możesz go spokojnie pominąć...
Mam nadzieję, że skończył się limit pecha w tym sezonie...
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
ciekawe, czy jakby jakiś polski albo nawet zagraniczny piłkarz zginął to byłyby takie głosy, że wątek jest żałosny. wtedy na pewno trzeba by było mu oddać hołd, bo to był wielki PIŁKARZ, a nie jakiś marny żużlowiec, nie?
[`]

Fett [ Avatar ]
szczerze mówiac to nie wiem kto to był, bo nie interesuje się żużlem. Bardziej mi było żal jak Kulig umarł :/
bone_man [ Powered by ATI ]
Zginela znana osoba, i to jest tragedia. Ale wstawienie czegos takiego:
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Jest po prostu zalosne. Nastomiast wstawienie tego:
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Nie jest zalosne. Mowilem juz, ze za malo swieczek?

gofer [ ]
A dlaczego miałbym żałować odejścia samobójcy? Skoro był tak głupi, żeby się zabić, to nie widzę powodu, żebym miał tu rozpaczać...
Garbizaur [ CLS ]
Kolejny statsiarski wątek. Normalna śmierć. Raz umiera żużlowiec, innym razem np. aktor.

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
Wisien [ Generaďż˝ ]
Sprawa nie jest taka prosta jak tu się co poniektórym wydaje. Kilka dni temu w jednym z barów w Zielonej Górze jakiś typ rzucił się na Kurmańskiego z pięściami, dostał trzy tuby a reszty dopełnili kibice zebrani w barze ( był to jeden z barów, gdzie siedzą fani ZKŻu ). Podobno skopali kolesia do nieprzytomności . Wczoraj o 17. ten typ zmarł w szpitalu. Kurmański wówczas najzwyczajniej w świecie się załamał, do tego wszystkiego złapali go jeszcze gliniarze jak jechał trochę wstawiony. Nie wiem czy to prawda ale podobno prokurator postawił mu już jakieś zarzuty albo coś w tym stylu w związku ze śmiercią tego kolesia.
wysiu [ ]
Wisien --> Uzupelnię. Kurmański powiesił się w Izbie Wytrzeźwień, gdzie został zawieziony, jak sobie tak jechał "troche wstawiony".
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
no wiecie jak ktoś umiera to jest smutna * nie! I jeszcze gorzej jak go zdołowali i się powiesił bo nie widział sensu życia [*]

CrazyMan [ Ur-Shak ]
[']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
no i co tu duzo mowic.... szkoda go... :(((
['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
No i trudno, skoro sam tak chciał to nie ma nad czym płakać. Śmierć samobójcom.

Pvt. Creak [ Criav ]
eehhhh... kolejny martwy :/
[']['][']['][']
Osacz [ ony ]
wysiu ---> a skąd masz takie rewelacje skoro Staniszewski mówił że Rafał powiesił sie w Qubusie ? wygrywał na torze, przegrał z życiem :(
wysiu [ ]
Osacz --> Tak wczoraj mowili w wiadomosciach na ZTP.
Osacz [ ony ]
no to kłamali (szukanie sensacji) bo ok. 16:20 gdy szliśmy z akademika Osiedlową to kolesia z LO spotkałem i już red. Staniszewski mówił jak było :(

Dorotkadk [ Konsul ]
['][']['][']['][']['][']
YorGi [ Centurion ]
niech spoczywa w pokoju!
[*]