GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Onet jest tłumaczony na język pikachu !!!

30.05.2004
16:23
smile
[1]

Alick [ Konsul ]

Onet jest tłumaczony na język pikachu !!!

30.05.2004
16:25
smile
[2]

wysiu [ ]

Bylo kiedys:)

30.05.2004
16:27
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

hehe
niezle

30.05.2004
16:28
[4]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

widziałem ale w wersju muzułmańskiej :)

30.05.2004
16:29
[5]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Fajne :-)))

30.05.2004
16:44
smile
[6]

corey [ Pretorianin ]

normalnie spox :D

30.05.2004
16:45
smile
[7]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Komuś sie naprawde MUSIAŁO nudzic bo tego jest w cholere :) A onet też nie mały ;P

30.05.2004
16:51
[8]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

>>> Arcy Hp

Ja wiem?? Zwylky skrypt pewnie zmieniajacy ciagi znakow na odpowiednie pika piika ;). Wszystlko robione oczywiscie w locie :P

30.05.2004
17:26
smile
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wersja arabska...

https://smaczek.pac.pl/jubi/?q=http%3A%2F%2Fwww.gry-online.pl%2FS008.asp&m=1

30.05.2004
17:50
smile
[10]

cycu2003 [ Senator ]

hehe fajne

30.05.2004
18:08
[11]

Buby [ Konsul ]

GooD :]

30.05.2004
18:15
smile
[12]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Koleś co to "tłumaczył" miał chyba jakieś załamanie nerwowe...

30.05.2004
18:33
smile
[13]

hotDog [ Outsider ]

LOL ROTFL

Lukas - ja
Koniu - ofiara ;-)))))))


.. tutaj wysłałem mu 1 linka.. potem jeszcze jednego... :)

Koniu (18:24)
kuzwa nie uwierzysz
Lukas (18:24)
patrz
Lukas (18:24)
https://pikachize.eye-of-newt.com/pika.cgi?url=https://info.onet.pl/928767,11,item.html
Lukas (18:25)
skandal jak można tak robić
Koniu (18:25)
masz normalny onet
Koniu (18:25)
po polsku
Koniu (18:25)
?
Lukas (18:25)
yyyy, nooo
Lukas (18:25)
no nie.. NO COMMENTS.. co Ci MOCNE !
Lukas (18:25)
ile tego wypiłeś?
Koniu (18:26)
zebys ty zobaczyl muj to bys padl
Lukas (18:26)
ee, ale o co chodzi?
Koniu (18:26)
skopiuje ci komentarz z zuzlu w mojej wersji:'pipił kachu-chuuu, Pikachu-pipi-pi żpiżpikachu, Pii żKaa. chu pi-pi-kaaa-chu piikachu Pi-ka-chu piikaa, żpi KaaałPił Pika-pika-kaaa."
Lukas (18:27)
eeeeee
Koniu (18:27)
i taki mam caly onet
Lukas (18:27)
qrfa... Paweł.. martwię się o Ciebie...
Koniu (18:27)
powaga!
Lukas (18:27)
nie no... Kommandosa ciągnąłeś czy Spermę Szatana?
Lukas (18:27)
a może coś nowego wyszło ?
Koniu (18:28)
prawde godom
Koniu (18:28)
przesle ci ta strone

30.05.2004
18:52
smile
[14]

eJay [ Gladiator ]


Hehe calkiem calkiem..Jeszcze tylko po czesku i bedzie ok:)

30.05.2004
18:55
[15]

White Star [ Soldier ]

lol:D

31.05.2004
14:57
smile
[16]

goldenSo [ AnomaliA ]

<lol2> uśmiać sie można

31.05.2004
15:18
[17]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

hehe nice :)

31.05.2004
15:29
[18]

Pik [ No Bass No Fun ]

To jest lepsze:
Forum gry-online w stylu blog-u pietnastki :D

31.05.2004
16:15
smile
[19]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Buahahah :D

31.05.2004
16:24
smile
[20]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

to bardzo ladnie!

31.05.2004
16:27
[21]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

lol....

31.05.2004
16:28
smile
[22]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

pppppfpffppmmmmpmfpppmffmpp fpp mpmmppmmfmfpę :)

31.05.2004
16:30
smile
[23]

bit89 [ Pretorianin ]

Pikaaaczuuu pika pika pi piiii kaczuuu

01.06.2004
11:57
smile
[24]

pajkul [ Konsul ]

pika pika chu(...)*











*(j)

01.06.2004
12:50
smile
[25]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

fajne

01.06.2004
12:53
smile
[26]

Dorotkadk [ Konsul ]

niezle hahahaha

01.06.2004
14:35
smile
[27]

pajkul [ Konsul ]

Kepasa!

01.06.2004
14:40
smile
[28]

pajkul [ Konsul ]

Pika! Pika! Pika!!!!

01.06.2004
14:47
smile
[29]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Piach uuu piii chuuu?!?!?!?!

01.06.2004
14:52
smile
[30]

cycu2003 [ Senator ]

nareszcie sie kaplem o co chodzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.