
Alick [ Konsul ]
Onet jest tłumaczony na język pikachu !!!

wysiu [ ]
Bylo kiedys:)

Trzepiskor [ SETH ]
hehe
niezle
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
widziałem ale w wersju muzułmańskiej :)
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Fajne :-)))

corey [ Pretorianin ]
normalnie spox :D

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Komuś sie naprawde MUSIAŁO nudzic bo tego jest w cholere :) A onet też nie mały ;P
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
>>> Arcy Hp
Ja wiem?? Zwylky skrypt pewnie zmieniajacy ciagi znakow na odpowiednie pika piika ;). Wszystlko robione oczywiscie w locie :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wersja arabska...
https://smaczek.pac.pl/jubi/?q=http%3A%2F%2Fwww.gry-online.pl%2FS008.asp&m=1

cycu2003 [ Senator ]
hehe fajne
Buby [ Konsul ]
GooD :]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Koleś co to "tłumaczył" miał chyba jakieś załamanie nerwowe...

hotDog [ Outsider ]
LOL ROTFL
Lukas - ja
Koniu - ofiara ;-)))))))
.. tutaj wysłałem mu 1 linka.. potem jeszcze jednego... :)
Koniu (18:24)
kuzwa nie uwierzysz
Lukas (18:24)
patrz
Lukas (18:24)
https://pikachize.eye-of-newt.com/pika.cgi?url=https://info.onet.pl/928767,11,item.html
Lukas (18:25)
skandal jak można tak robić
Koniu (18:25)
masz normalny onet
Koniu (18:25)
po polsku
Koniu (18:25)
?
Lukas (18:25)
yyyy, nooo
Lukas (18:25)
no nie.. NO COMMENTS.. co Ci MOCNE !
Lukas (18:25)
ile tego wypiłeś?
Koniu (18:26)
zebys ty zobaczyl muj to bys padl
Lukas (18:26)
ee, ale o co chodzi?
Koniu (18:26)
skopiuje ci komentarz z zuzlu w mojej wersji:'pipił kachu-chuuu, Pikachu-pipi-pi żpiżpikachu, Pii żKaa. chu pi-pi-kaaa-chu piikachu Pi-ka-chu piikaa, żpi KaaałPił Pika-pika-kaaa."
Lukas (18:27)
eeeeee
Koniu (18:27)
i taki mam caly onet
Lukas (18:27)
qrfa... Paweł.. martwię się o Ciebie...
Koniu (18:27)
powaga!
Lukas (18:27)
nie no... Kommandosa ciągnąłeś czy Spermę Szatana?
Lukas (18:27)
a może coś nowego wyszło ?
Koniu (18:28)
prawde godom
Koniu (18:28)
przesle ci ta strone

eJay [ Gladiator ]
Hehe calkiem calkiem..Jeszcze tylko po czesku i bedzie ok:)
White Star [ Soldier ]
lol:D

goldenSo [ AnomaliA ]
<lol2> uśmiać sie można
CrazyMan [ Ur-Shak ]
hehe nice :)
Pik [ No Bass No Fun ]
To jest lepsze:
Forum gry-online w stylu blog-u pietnastki :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Buahahah :D

Tyrone [ Generaďż˝ ]
to bardzo ladnie!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
lol....

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
pppppfpffppmmmmpmfpppmffmpp fpp mpmmppmmfmfpę :)

bit89 [ Pretorianin ]
Pikaaaczuuu pika pika pi piiii kaczuuu

pajkul [ Konsul ]
pika pika chu(...)*
*(j)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
fajne

Dorotkadk [ Konsul ]
niezle hahahaha

pajkul [ Konsul ]
Kepasa!

pajkul [ Konsul ]
Pika! Pika! Pika!!!!

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Piach uuu piii chuuu?!?!?!?!

cycu2003 [ Senator ]
nareszcie sie kaplem o co chodzi