EwUnIa_kR [ Legend ]
Internetowy Klub Buraka <Pole nr. 122>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
[ by Mazio ]
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR (BiAłA GwIaZdKa)
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowosci)
56. Magdulla (burak, którego zjadła zakonnica)
57. Andrewlee (burak Samurai)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Storm Shadow (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Legionista :D )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
19. gofer (bardzo miły i lubi plosić :D)
20. KayaKrK (Wiślaczka :D)
21. Hellmaker (Śpioch Wielkobrzuszny :D)
-------------------------------------------------------------------
Link do poprzedniego pola:
EwUnIa_kR [ Legend ]
łelkam na nowym polu:P
Witamy na nowym polu :) [by Czamber]
Szafa gra [by Brisk]
Brisk. [ Chomik ]
Witam ponownie tyle że teraz na nowym polu :]
Ewuniu :*
Khe w lodówce jesteś czy na rowerze ? :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
ooo nowe pole ...to sie musze wpisac :)
Brisk - czekam az brat zrobi ten rower :) ...jakos slabo mu idzie :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 13:44:58]
Brisk. [ Chomik ]
Khe czyli w lodówce :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - czyli przed kompem :P :) gralem sobie w demko thiefa 3 bo mi sie znudzilo szukanie materialow na kolosy wsrod tony papierow :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
hihi:D
Brisk. [ Chomik ]
Garfield prawde Wam powie :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
być kobietą...być kobietą:D
Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR [ Legend ]
:d
Brisk. [ Chomik ]
łoł dawno tego nie wklejałem :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
pociąg dobry:D
Brisk. [ Chomik ]
mówiłem już że potrzebuje wakacji? :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem:D
briś..wspominałam ci że mam żółty czepek?:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
oj..zapomniałam obrazka<hahaha>
EwUnIa_kR [ Legend ]
i jeszcze zywa reklama pepsi:D
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu nie :P
ps.Gramy w piłkarzyki? :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
oooooo ale fajowskie:)
Brisk. [ Chomik ]
Na takim boisku by mi szło na pewno dobrze :D I samobój by nie było :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
briś:
Karta Pływacka Specjalna ("Żółty Czepek")
Wymagania:
W celu uzyskania Karty Pływackiej Specjalnej należy:
Przepłynąć 1500m dowolnymi 2 stylami
Przepłynąć 200m z ww. 1500m stylem grzbietowym (na plecach)
Przepłynąć 15m pod lustrem wody
Znurkować na głębokośc 3m
Wykonać skok startowy("na główkę")do wody
Legitymacje specjalnej karty pływackiej „żółty czepek”, która uprawniała do korzystania z kąpielisk niestrzeżonych. Legitymacja była zafoliowana, gdyż posiadacz miał mieć ją przy sobie podczas pływania. Na głowie wymagany był żółty czepek (stąd nazwa) z czarnym paskiem.
P.S. sprawdź cy gdzieś w polsce można zagrać takiego mecza:)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ostatnio udalo mi sie nie strzelic zadnej :) ...nie wiem jak mi sie to udalo ;)
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu gratulacje :] A co do meczu to chyba u nas takiego czegoś nie ma :D ale poszukam :D
Khe no nieźle sie starać musiałeś :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
brisu są napewno...to są zdjęcia z pułtuska(?)->
EwUnIa_kR [ Legend ]
kurcze:D pomyliłam fotki:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
EwUnIa_kR [ Legend ]
Wymiary:
dł. 13,5 m, szer. 7,5 m, wys. 2,0 m
Powierzchnia do pracy urządzenia z obsługą:
dł. 16,0 m x szer. 10,0 m
Przeznaczenie: od 10 lat
Max liczba uczestników jednorazowo: 2 x 5 osób
Obsługa: 2 osoby
Pobór prądu: 2,0 kW Opcja wykorzystania:
- dodatkowo można rozłożyć sztuczną trawkę na asfalcie lub kostce brukowej,
- możliwość przeprowadzania konkurencji: Rozegranie meczu 2 x 5 min lub 10min.
Zagraj niezapomniany mecz! I nie martw się, że nie możesz tyle biegać za piłką. "Skompletuj" dwie drużyny 5-osobowe i zagraj. Mimo utrudnień w poruszaniu się, możesz zdobyć bramkę. A ile przy tym śmiechu i zabawy - prawdziwy magnes dla publiczności!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 14:41:10]
Brisk. [ Chomik ]
małe boisko :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie narzekaj:D przyznaj się lepiej że bałbys się ze mną zagrać;D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
obiad zjedzony ..teraz trawie a potem rowerek :) ...
chyba sobie poogladam teledyski zanim tamten ruszy dupe :)
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu nic a nic bym sie nie bał i sie nie boje :P
Khe to miłego popołudnia :D
Mazio [ Mr.Offtopic ]
bry
kolejny dzien z cudzym kompem - na dodatek przerasta mnie ustawienie geometrii w moim nowym gufnianym flatronie 774ft (co za shit) tesknie do mojego kompa i do mojego sonyiaczka... chlip chlip... zycie ma kolor kupy w kolorze kupy.... przynajmniej dzisiaj...
EwUnIa_kR [ Legend ]
no nie wiem nie wiem:D
khe...najsowego popołudnia;*
Brisk. [ Chomik ]
ale ja wiem :D
Mazio cze :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Mazio - ello :)
Ewunia, Brisk - thx, wlasnie ide pojezdzic bo sie nigdy nie doczekam zeby sie ruszyl :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
mazio hej:)
męzu...coś czuje że nici z tej dzisiejszej wycieczki zmoim szwagrem:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
:D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
wrocilem, dlugo nie pojezdzilem bo samemu troche nudno ...szczegolnie jak sie ta trase przejezdza tysieczny raz :/
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
... ale tu cisza ;)
Brisk. [ Chomik ]
jam włócił własniem :] pograłem w noge :] a teraz *prysznic* a potem jedzenie :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...dobry pomysl ...trzeba zajrzec do lodowki :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe Ty tylko o jednym :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
jestem głodna:|
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - nie tylko ja :P :)
Brisk. [ Chomik ]
ja własnie rozpatruje możliwośc zamówienia sobie pizzy :]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...i do tego jestes len, nie chce Ci sie jedzenia zrobic :P :D
...nudy ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
briś zamó większą..zaraz u ciebie będe:)
Brisk. [ Chomik ]
e nie chyba pizze sobie odmówie :D nie moge sie zdecydować co by tu zjeść:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
patrz briś--->

Mazio [ Mr.Offtopic ]
chcecie sie poklocic o cos? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
briś błagam...nie wnikaj:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:22:53]
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu i tak mi powiesz :P
Brisk. [ Chomik ]
albo nie nie chce wiedzieć :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ale i tak ci powiem:D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobra - nikt juz sie nawet ze mna nie chce klocic - ide sie urznac :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
mazio---> a będziesz pił u siebie czy u sąsiadki?:)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
u siebie :P
no i mamy o co sie klocic :P :D ;)
Brisk. [ Chomik ]
Mazio to już pijesz? :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja bym się mogła kłócić gdyby to briś pił u sąsiadki:P
Brisk. [ Chomik ]
czy mam przez to rozumieć Ewuniu że mam nawet nie próbowac pić u sasiadki? :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
moje problemy nie maja niczego wspolnego z zakazem picia...
chociaz sa zakazy, ktore sa warunkiem powrotu do zywych...
ps. Ewuniu - krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje - wiesz?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:50:49]
EwUnIa_kR [ Legend ]
mazio...niech pomyslę czyje to słowa;)
briś..nie odważysz się;D
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu nie byłbym taki pewien :P ps. A z sąsiadem moge? :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie zapominaj się chłopczyku:P
Brisk. [ Chomik ]
ahahahaha :D
ok to zabrzmiało bardzo przekonywująco :D Wole nie podpadać :D Nie bede pił z sąsiadkami :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
no:]...*zadowolona*
Brisk. [ Chomik ]
Instynkt samozachowawczy u mnie jakoś jeszcze działa :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
buhahahahahahahahaha:D ----------->

EwUnIa_kR [ Legend ]
briś------------>
<hahaha>

zarith [ ]
muszę się z wami tym podzielić ;>
EwUnIa_kR [ Legend ]
zarith znam:D
gdzie jest nemo??:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
mmmmmmmmmmmmmm...........:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
:D
nie wiem co mi chodzi po głowie;D
Brisk. [ Chomik ]
siem zbieram spać :D
Khe gdziez Ty łazisz :D
Dobranoc szystkim :]
*i polazł do siebie*
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc buraczki:*:*:*:*
buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc buraki :)
Spaaaaac, spac mi sie chce
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
witam w ten pie...kny poniedzialkowy dzxien ;)
Brisk - najpierw se lazilem a potem film ogladalem ...no i po filmie to sie rzucilem na wyro :)
Czamber [ Czamberka ]
Dzien Dobry, Burczki :)
Tak sobie dzis wstalam i nie podobaja mi sie te chmury za oknem :|
Mam nadzieje, ze jak pojedziemy na te rowerki to przynajmniej bedzie cieplutko.. :>
A teraz pokaze Wam Maje, jak byla w Majkowicach [ tam u mnie na wsi :) gdzie pojedziemy w lato ]
tutaj w samochodzie jeszcze :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - heja :)
widze ze byla bardzo zainteresowana widokami za oknem ;)
teraz jest ta pogoda taka nijaka zeby potem jak my pojedziemy byla piekna :)
Brisk. [ Chomik ]
Dzień bo nie dobry na pewno dla mnie :]
Czamber [ Czamberka ]
a tutaj znowu słodko śpi pod drzewkiem :)
Khe ... czesc :) taa, zainteresowana :P :D czesto spi w samochodzie.. lepsze to, niz zeby marudzila :P
Brisk ... do lozka.. i to juz! :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 12:20:11]
Czamber [ Czamberka ]
to zdjecie i jeszcze to ponizej najbardziej mi sie podoba :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 12:57:47]
Czamber [ Czamberka ]

Brisk. [ Chomik ]
Czamber Ty tylko o jednym :P nie nie ide :P
Czamber [ Czamberka ]
Brisk ... hmm, ja mowie serio :) nie chce bys sie rozchorowal.. idz do lozka.. :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 12:54:38]
Czamber [ Czamberka ]
a to już w domu :)
Czamber [ Czamberka ]
Czamber [ Czamberka ]
Brisk. [ Chomik ]
Czamber wystarczy, że leżałem do 12 prawie :] Przed chwila z przerażeniem odkryłem, że juz jest 13 :] Jakos przeżyje :]

Czamber [ Czamberka ]
No jak tam chcesz..

JihaaD [ Loża Szyderców ]
<==Czamber jak juz mowilem :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
no i wrocilem z uczelni :)
...gostek od przejsciowki troszke sobie o nas zapomnial (bylem razem z kumplem) i mamy sie stawic u niego w srode ...tak jakbym uwielbial jezdzic do tych katowic :/
Brisk. [ Chomik ]
Mam małe info dla naszych PPP :]
31 maja przypada Światowy Dzień bez Tytoniu, ustanowiony przed sześcioma laty przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Akcent tegorocznych obchodów położony jest na związki pomiędzy paleniem papierosów a ubóstwem.
Według dyrektora generalnego WHO, dr Lee Jong-wooka, palenie sprawia, że co 6,5 sekundy umiera na świecie jedna osoba, nie licząc tzw. biernych palaczy. Co roku z powodu palenia papierosów umiera rocznie 4,9 mln ludzi. Liczba ta ma się podwoić w ciągu najbliższych lat.
"Takie straty ludzkie i ekonomiczne, tak łatwe do uniknięcia, są nie do zaakceptowania" - dodał dr Jong-wook.
WHO alarmuje, że palenie tytoniu coraz bardziej rozszerza się w krajach rozwijających, gdzie mieszka 84 procent palaczy. W obecnym tempie liczba palaczy, wynosząca obecnie 1,3 mld, wzrośnie do 1,7 mld w 2025 roku.
Według Światowej Organizacji Zdrowia, należy wyjść z "zaklętego kręgu" używania tytoniu i ubóstwa, gdyż w wielu krajach wydatki na zakup papierosów przekraczają często sumy przeznaczone na wyżywienie, zdrowie i edukację.
W Egipcie wydatki na papierosy stanowią 10 procent wydatków biednych gospodarstw domowych, a w Bangladeszu wydatki te są 10- krotnie większe, niż na edukację.
W ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu WHO zorganizowało specjalną demonstrację w Brasilii, stolicy Brazylii, kraju, który prowadzi szczególnie aktywną walkę z paleniem.
Pierwszym krajem na świecie, który wprowadził całkowity zakaz palenia tytoniu w restauracjach, pubach, w innych miejscach pracy, zamkniętych pomieszczeniach publicznych i w środkach publicznego transportu była Irlandia. Za złamanie zakazu grozi grzywna w wysokości do 3 tysięcy euro.
Irlandia jest pierwszym krajem, w którym zakaz palenia w miejscach pracy obowiązuje na całym jej terytorium - wcześniejsze zakazy palenia w USA objęły tylko wybrane rejony, np. Nowy Jork i Kalifornię. (uk)
EwUnIa_kR [ Legend ]
kasiu maja jest śliczna:)
ja też wkleję swoją krupkę:)
briś...do łóżka;>
a tak wogóle to dzieńdobry buraczki:D
edit:D briś już za późno...może jutro:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 15:40:57]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ello :) ...czesciowo nieaktualne :) Czamber juz nie pali :)
Ewunia - heja :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 15:42:19]
EwUnIa_kR [ Legend ]
khe:*
więc jak widać ja jestem tą częścią do której jest kierowany post brisia:D
Brisk. [ Chomik ]
Khe wogóle to czesc :D A to czy nie pali to sie zobaczy :D
Ewuniu czesc :D I tak jutro zapalisz :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie rozumiem dlaczego nikt nie powiedział że mam piękną córkę:>
po mamusi of kors:);)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - gadalem z nia chwile dzisiaj, mowila ze juz nie pali tak jak obiecala :) pozostaje nam tylko jej uwierzyc :) ...na wycieczce dokladnie ja przypilnujemy :)
Ewunia - a moze Ty tez rzucisz? :>
a ta gitara to na pokaz czy naprawde sie uczy grac/juz umie? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
uczy się khe:)
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Ja mam dzien bez papierosa wczoraj i dzis juz, jest ciezko,ale dam rade.
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
... ale sie cisza zrobila ...
ide sobie zrobic herbatke, chce ktos? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
poprosze kochanie:):D
Czamber [ Czamberka ]
hehehe, wlasnie zrobilam zdjecie mojemu rowerkowi :P
wiem, chore to juz jest :D :D :D :P
dzis bylam na przejazdzce.. ale nie jakiejs dlugiej.. i wiecie co? coraz bardziej przeraza mnie ta nasza wycieczka :D
ja przeciez nie nadaze na tymi sportowcami :(
:P :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 18:24:54]
EwUnIa_kR [ Legend ]
o ja cieeeee...kaśka ...masz bagażnik:P:D
ja nie mam:(
Czamber [ Czamberka ]
mam :P
kupilam sobie juz tez sakwy na bagaznik.. beda prawdopodobnie pojutrze :)
Czamber [ Czamberka ]
sakwy :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja mam pedały:) i opony:) i kierownicę:) i jeszcze kilka innych badziewi:D których nazw nie znam:D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - prosze, bez obrazka bo nie moglem znalezc kubka :)
Czamber - eee tam chore, wiele luda tak robi ;) a gdzie blotniki? :P ;) ... moj to ten z tylu ...lisek :) ->
to zdjecie bylo robione w 2002 roku od tego czasu ... troche sie zadrapal, stracil pare naklejek i gdzies sie zgubil przedni blotnik :D
...jakimi sportowcami? jam jest turysta kolarz, jezdze z browerzystami wiec kazda wycieczka ma w wiekszosci p[rzypadkow przynajmniej dwa przystanki w jakiejs knajpce :)
ja tez mam bagaznik ... odkrecony lezy sobie w szafce :D ale za to mam takie cus na kierownicy ...jak zreszta widac na zdjeciu :D
...napisalbym szybciej ale musialem przerobic zdjecie bo za duzo zajmowalo...
Czamber [ Czamberka ]
Blotniki zdjete bo ich nie lubilam :P
i taaa... "jakimi sportowcami" .. a potem bede krzyczec za Wami: "poczekajcie, prosze!!" :P :P :P
hmm, to wcale nie jest smieszne :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber ... zapominasz ze jestes przewodniczka i glowna organizatorka ...niech by sprobowali nie poczekac :D
a zreszta beda musieli uwazac na pakunek specjalny :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
Drogi serwisie techniczny!
W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.
Desperatka
Droga Desperatko!
Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C: /MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY.
Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO - PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może łącząc plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ.

siliski [ Centurion ]
hello Ewuni mam do ciebie pytanko dlaczego dostałem Bloka na GG ??
Brisk. [ Chomik ]
Dzień bo na pewno nie dobry :| Ledwo żyje, czuje sie chyba gorzej niż wczoraj, do tego spałem może z 3-4h. grrrrrrrrr naleśniki chyba dla poprawy humoru sobie zrobie :D mimo że nie mam ochoty wogóle na jedzenie :|

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
DzińDybry ;)
A co Brisk ? Pochlałeś znowu ? :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
bry bry :)
dzis zdobylem pierwszy wpis do indeksu, jedno mniej :)
Brisk - jesc trza zeby miec sily na pokonanie choroby :)
Brisk. [ Chomik ]
rozumiem że ta cisza jest oczekiwaniem kiedy podam śniadanie :D
Brisk. [ Chomik ]
Hell nie :P po prostu "grypowy" nastrój z tym że to na pewno alergia bo nie mam goraczki, ale jak tak dalej pójdzie to na pewno w weekend mnie nie zobaczycie.
Khe czesc :D jeśc mi sie nie kce :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ogluchles czy co? :P :) sniadanie ... no dobra jak juz tak nalegasz to zjem to drugie sniadanie ;)
"ale jak tak dalej pójdzie to na pewno w weekend mnie nie zobaczycie." - wypluj te slowa
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 11:23:28]
Brisk. [ Chomik ]
Khe nie kce mi sie jesc....zapisz to sobie :D A pluć nie bede bo wystarczy że kicham :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - to wykichaj to :P :) ...niewiem jak mogles tak pomyslec a co dopiero napisac ... wstydz sie :P ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe wystarczy że drugą noc pod rząd prawie nie spałem :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no to teraz juz bedziesz tak padniety ze przespisz z 12 godzin ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe ale to nie zmienia tego że sie fatalnie czuje :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no nie zmienia ... ale bedziesz wyspany :)
... tez tak masz ? - screen:
1 - edytowalem przed opublikowaniem posta ;)
2 - dwa razy opublikuj, oba aktywne :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe co mi z wypoczęcia jak sie fatalnie czuje? :D :P a co do dwóch opublikuj to jest nawet wątek o tym :P

Brisk. [ Chomik ]
znalazłem:
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - taaa? :) nie widze na pierwszej stronie :) ... kij z tym :)
jak sie wyspisz to sie lepiej poczujesz :) ...organizm bedzie mogl sie przestawic na walke z choroba a nie jhak teraz na walke z sennoscia ;) ...zawsze to lepiej byc zle sie czujacym ale wyspanym niz niewyspanym i zle sie czujacym :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe ja wiem jedno.....nie jestem głodny :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - Ty tylko o jednym ... ja tu mowie o spaniu a Ty o jedzeniu :P :D no dobra, niech bedzie po Twojemu :D
...jak co chwile jesz to jak mozesz byc glodny? :P ;)

Brisk. [ Chomik ]
Khe ostatni raz zjadłem ok.10.oo i były to 3 kromki chleba :] A spać w dzień nie spie chyba że noc zawalam a tak nie było :D Więc przed o.oo na pewno spac nie pójde :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ave!
z kafejki internetowej pod Careffurem na Wilenskim pozdrawia Mazio :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - a ja Ci nie kaze teraz spac :P :)
Mazio - ello :)

Brisk. [ Chomik ]
Mazio cze :D
Khe no masz :D jeszcze tego by brakowało żebyś mi coś kazał :D zresztą nikt nie ma nade mną takiej władzy :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - kaze Ci sie wypowiadac na tym forum :P ;) ... i co teraz? :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe masz pecha bo w tym watku byłem pierwszy :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - a co za roznica? :) ja nie mowilem o przeszlosci tylko o terazniejszosci i przyszlosci :P :)
ps. i mowilem o calym forum a nie tylko tym watku :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 12:25:41]
Brisk. [ Chomik ]
Khe bardzo duża :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - widzisz, to jest silniejsze od Ciebie ;)
a roznicy niet :) ... a moj nick jest dluzej na forum :P :)
Ps. a kiedy tak naprawde sie zarejestrowales na forum? ktorym nickiem? :)
dobra cofam ten nakaz bo widze ze sie meczysz ;)

Brisk. [ Chomik ]
Khe mówie że byłem w tym wątku pierwszy więc nic mi nie zrobisz :D A pierwszy był ofkorz BriskShoter :] A potem był jeszcze: jeden, Brisk, i jeszcze jeden jeszcze nie tkniety :D w sumie mam 4 :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk ...to mlodzieniaszek jestes :P :) ja tu od 2001 roku siedze :) nie wiem dokladnie od kiedy bo zanim sie zarejestrowalem to tylko czytalem :)
... ciagle zapominasz ze ja pisalem o calym forum a nie o tym watku :P :)

Brisk. [ Chomik ]
Tak ale nie bierzesz pod uwage że my razem piszemy tylko tu :D I TU byłem pierwszy :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - a nie bo jeszcze w wycieczce :P :) ...krecisz Panie krecisz bo wiesz ze mam racje :P :) na forum bylem pierwszy, co zreszta i tak niema znaczenia bo ja po prostu napisalem ze masz pisac i pisales :D ...jestes chory wiec slabo Ci idzie kombinowanie :P :)

Brisk. [ Chomik ]
Khe własnie teraz lepiej sie kombinuje :D I to Ty krecisz bo tu byłem pierwszy :D A o wycieczkach i spotkaniach też zawsze wiem pierwszy od Ciebie :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - calkiem niewychodzi Ci to kombinowanie, musisz byc bardzo chory :P :)
staz na forum jest wazniejszy od stazu na watku :P :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe no prosze jak wyszło szydło z worka :D Pieknie :D Elyta jezdeś so? :D
staz na forum jest wazniejszy od stazu na watku
No prosze jak tu kolega traktuje młodszych stażem na GOLu :D Pięknie są równi i równiejsi :D
Brisk. [ Chomik ]
Patrzcie co zrobiłem :D ---------->
:P
Khe idziemy jeść? :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
i jeszcze jedno :) tonacy brzytwy sie chwyta :)
"na forum bylem pierwszy, co zreszta i tak niema znaczenia bo ja po prostu napisalem ze masz pisac i pisales"
- a Tobie brak argumentow to ciepiesz jakims stazem w watku :P :) i jeszcze to: "A o wycieczkach i spotkaniach też zawsze wiem pierwszy od Ciebie" heheh a co to ma wspolnego z tym "kazaniem zebys pisal" ? :D ...oj cianko Panie Brisku, cianko :D
"No prosze jak tu kolega traktuje młodszych stażem na GOLu :D Pięknie są równi i równiejsi " to byla tylko odpowiedz na to ze Ty byles pierwszy w watku :) ja tam nie patrze na niczyje dane, kiedy i ile, tylko "co" :P :)
a tu masz dowod: "na forum bylem pierwszy, co zreszta i tak niema znaczenia " :P :D
dobra EOT bo to glupie jest :D
co do obrazka - bo ja wiem ... :D jesli tylko w nie za duzej ilosci to czemu nie? :)
...mozna cos przekasic :)

Brisk. [ Chomik ]
Bo nie można kazac robić komuś czegoś, co ktoś już robi :P :D Prosteeeeeee :P A wódce mówimy 3x nie :D Jak widać wielce skomplikowany edytor graficzno-rysunkowo-textowy jakim jest paint nie jest mi obcy :D :P
ok to leziemy jeść :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - a nie mogles uzyc tego argumentu wczesniej? oszczedzilbym sobie klawisze ;) teraz bedziesz musial zaplacic mi za starte literki na klawiaturze, zaraz oblicze ile to zuzycie bedzie Cie kosztowalo .... jestes mi winny 0,00001 zl, kwote ta prosze przelac na moje konto ;)
no i zjadlem, do obiadku powinno starczyc bo juz sie gotuje :)
... coz za umiejetnosci poslugiwania sie tym skomplikowanym programem, gratulacje ;D

Brisk. [ Chomik ]
Khe ale zauważ że teraz wyglada jakbyśmy dyskutowali conajmniej o wpływie zachodniopomorskich żab błotnych na polityke w Chile :D Niby dużo sie upisali a o niczym ważnym nie gadali a i tak nikt tego nie przeczyta :D
a i dzieki za gratulacje :D staram sie poszerzać moje zainteresowania :D jutro sprawdze co to jest ten "notatnik" :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe zagadałeś mnie i mi zupa wykipiała :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - behehehe ...bo zupa wykipiala :P :)
no tyz prawda :) ...ale zapomiales zaznaczyc ze chodzi o zaby blotne plci zenskiej :)

Brisk. [ Chomik ]
Khe a płci im nie sprawdzałem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ja tez ale zauwaz ze jak jest 5 samcow 1 samiczka to wiele nie zdzialaja a jak jest 1 samiec 5 samiczek to juz moga cos zdzialac :D ...wiesz szybkie rozmnazanie, potrzeba nowych terenow do zazabienia -> inwazja na chile i te sprawy :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe ja Ci radze idz lepiej cos jeszzcze zjesc:D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - zupa juz jakis czas sie gotuje wiec juz niedlugo "cos" zjem :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe to pewnie spóźnione smacznego :D
a ja znikam w tryb offline :D

Brisk. [ Chomik ]
póki co jestem :D cieszycie sie? :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - spoznione dziekuje :)
a teraz ktos jest online? ;)

Brisk. [ Chomik ]
Ja jezdem :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
oooo moj partner od rozwazan filozoficznych o zabach jest ;)
...nie w kuchni? :P :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - jak jestes jak Cie niema? :P ;) ...znowu siedzisz w kuchni :P :D
Brisk. [ Chomik ]
teraz ide na obiad :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
cześć żarłoki:*:*
cześć mazio kafejkowy:)
jestem wykończona:>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - chyba obiadokolacje :P :)
Ewunia - heja :)
1 czerwca Cie tak wymeczyl czy cos innego? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
praca i łażenie z młodą po sklepach:>
Brisk. [ Chomik ]
Czesc Ewuniu :*
Khe obiad :D Kolacja za chwile bedzie :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ahahahahahahahaha ni emogę się przestac śmiać;D:D:D z ludzkiej głupoty<hahaha>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - ja dzis mialem kolosa ...i od razu wpis dostalem :) a potem lazenie po sklepach ...bueeee :)
Brisk - ...

Brisk. [ Chomik ]
przed chwila dowiedziałem sie że smok moze mieć na imie.......Penelopa :D <hahaha> :D:D:D:D:
EwUnIa_kR [ Legend ]
briś:> jeszcze dużo nie wiesz:D
Brisk. [ Chomik ]
NO to ja wiem że wiele nie wiem ale akurat takich rzeczy wole nie wiedzieć :D
smok Penelopa <hahaha>
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - musiales to mowic? teraz bede mi sie snic koszmary ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe no życie w końcu to nie bajka :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - taa lajf is brutal i full of zasadzkas :)
qrde poogladalem sobie prawie wszystkie teledyski jakie mialem ... co by tu teraz ... :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe ale trzeba być tfardkim a nie mientkim :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no ba :)
...zobacz jak wyglada dzisiejsze pole - praktycznie tylko Brisk / Khe, od czasu do czasu tylko ktos sie przewinie :)

Brisk. [ Chomik ]
No Khe ktoś tu musi rządzić w końcu :D I nie jest to Czamber :D Nie jest to Ewunia :D Tylko Ty i ja :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - nie da sie zaprzeczyc :D ...lodowkowe ludki panuja na polu ;)

Brisk. [ Chomik ]
Khe i tak trzymać :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - przez ta gadanine w 2 watkach srednia mi wzrosla powyzej 2 :D ... i co ja teraz zrobie ... przez miesiac nie bede mogl nic pisac zeby mi spadla ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe i patrz z kim sie jeszcze zadajesz :D zaraz Ciebie tez zacznął statsiarzem nazywać :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - yyy tam, jeszcze "troszke" mi brakuje :D musialbym chyba pisac setki postow dziennie :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe wszystko przed Tobą :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - staram sie, staram :D
herbatki? bo wlasnie zrobilem :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe a nie dziekuje :D
Ide zagrać w kosza lub noge :D [Czamber nie krzycz :D :P] Musze bo mnie kusi :D Zresztą Czamber jak to miałaś w opisie? coś z pokusami czy coś takiego że najlepszym sposobem na ich pozbycie sie jest ulegać im :D
cya :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - tylko sie nie dopraw bo kto mi pomoze z tymi nalesnikami na wycieczce? :D
Brisk. [ Chomik ]
nie no :D pokopałem tylko chwilke i zaraz wróciłem :D ale jutro chce już normalnie pograć:D
btw meczu Legia - Lech to Legia postawiła sobie za zakanie zdobyc PP metodą "kopnij go, byle mocniej i byle sędzia nie widział" :] mecz dd :]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no co, pilka nozna sie rozwija, niedlugo gracze beda tak poubierani jak ci z futbolu amerykanskiego ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
co? wszyscy nynają?to ja sobeio idę pooglądać coś..do briskowej łazienki:D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - yyy tam, po prostu uznalem ze tym razem nie bede gadal sam ze soba ;)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Cze Ewuniu - teraz juz z domku ale caly czas na cudzym kompie...
prawdopodobnie czeka mnie zmiana plyty, procesora i pamieci - bo moj athlonik 1.7 sie przegrzal.. i jesli juz wymieniac to calosc na lepsze...
bede wiedzial dopiero kolo czwartku, a moja kieszen juz lka na te chwile...
pozdrowienia dla wszystkich
no i buziaki - jesli ktos chce (Czamber jakos mnie omija :( )
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 22:14:49]

Brisk. [ Chomik ]
nech boze da, nech boze da
ved my na to mame
nech boze da, nech boze da
ten vitazny gol
nech boze da, nech boze da
ved dobre to hrame
aby viac na nas
nik nezabudol
Czamber [ Czamberka ]
nie omijam, Mazio.. To Ty mnie raczej omijasz :|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 23:27:02]
EwUnIa_kR [ Legend ]
nech boze da, nech boze da
ved my na to mame
słit drims kochane buraczki:*:*:*:*:*
Hellcat [ Legend ]
Witam :)
Ja tylko na chwilke chciałem wbić swój nieburaczany łeb w Waszą zaoraną ziemie :)
Ewuniu, czy mogłabyś kiedykolwiek odezwać się do mnie na GG?
Chciałbym Ci coś powiedzieć
I bardzo mi na tym zależy :(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 00:00:31]
Mazio [ Mr.Offtopic ]
Czamber - to nie tak - chcialbym, zebys wiedziala jak bardzo to nie tak...
potrzebuje jeszcze chwile
dojde do siebie
usiade przed swoim kompem
i zdam sie na Wasz osad
nawet jesli zawinilem - to przede wszystkim wiara w marzenia i przecena swoich mozliwosci
naprawde o nic nie prosze, ale jesli za czyms tesknie to za chwilami dawnej nadziei i zapomnienia o tym co mnie zjada...
Brisk. [ Chomik ]
Prezes a kysz! :D
Ewuniu branoc :*
Czamber branoc Mała :P
Mazio cze :D
se posedł :D
ps.Khe wyłaź z lodówki :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
witam
i znow jestem pierwszy na polu? ...
Brisk - a bo co? mnie sie tam podoba ;)
Brisk. [ Chomik ]
omg właśnie wstałem :| ale sie śpioch ze mnie zrobił i do tego nie wyspałem sie i tak a samopoczucie bez większych zmian :|
Khe czesc:]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - yo spiochu :), niech zgadne - wlasnie obrabiasz lodowke :P :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe teraz dopiero obrabiam lodówke :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - heh Twoja lodowka nie musi byc podlaczona do pradu bo i tak nic tam dlugo nie polezy :P :D
Brisk. [ Chomik ]
SIO MI STĄD NA NOWE POLE!!!!!!!!!!!!! :D