GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Buraka <Pole nr. 122>

30.05.2004
13:40
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Internetowy Klub Buraka <Pole nr. 122>

WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
[ by Mazio ]


Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR (BiAłA GwIaZdKa)
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowosci)
56. Magdulla (burak, którego zjadła zakonnica)
57. Andrewlee (burak Samurai)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Storm Shadow (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Legionista :D )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
19. gofer (bardzo miły i lubi plosić :D)
20. KayaKrK (Wiślaczka :D)
21. Hellmaker (Śpioch Wielkobrzuszny :D)

-------------------------------------------------------------------
Link do poprzedniego pola:

30.05.2004
13:42
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

łelkam na nowym polu:P

Witamy na nowym polu :) [by Czamber]

Szafa gra [by Brisk]

30.05.2004
13:44
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Witam ponownie tyle że teraz na nowym polu :]

Ewuniu :*

Khe w lodówce jesteś czy na rowerze ? :D

30.05.2004
13:45
[4]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

ooo nowe pole ...to sie musze wpisac :)

Brisk - czekam az brat zrobi ten rower :) ...jakos slabo mu idzie :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 13:44:58]

30.05.2004
13:45
[5]

Brisk. [ Chomik ]

Khe czyli w lodówce :D

30.05.2004
13:49
[6]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - czyli przed kompem :P :) gralem sobie w demko thiefa 3 bo mi sie znudzilo szukanie materialow na kolosy wsrod tony papierow :D

30.05.2004
14:01
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hihi:D

30.05.2004
14:02
[8]

Brisk. [ Chomik ]

Garfield prawde Wam powie :D

30.05.2004
14:05
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

być kobietą...być kobietą:D

30.05.2004
14:05
[10]

Brisk. [ Chomik ]

30.05.2004
14:06
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:d

30.05.2004
14:07
[12]

Brisk. [ Chomik ]

łoł dawno tego nie wklejałem :D

30.05.2004
14:08
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pociąg dobry:D

30.05.2004
14:09
[14]

Brisk. [ Chomik ]

mówiłem już że potrzebuje wakacji? :D

30.05.2004
14:10
[15]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem:D

briś..wspominałam ci że mam żółty czepek?:P

30.05.2004
14:10
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oj..zapomniałam obrazka<hahaha>

30.05.2004
14:14
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

i jeszcze zywa reklama pepsi:D

30.05.2004
14:14
[18]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu nie :P

ps.Gramy w piłkarzyki? :D

30.05.2004
14:22
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oooooo ale fajowskie:)

30.05.2004
14:23
[20]

Brisk. [ Chomik ]

Na takim boisku by mi szło na pewno dobrze :D I samobój by nie było :D

30.05.2004
14:30
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

briś:

Karta Pływacka Specjalna ("Żółty Czepek")

Wymagania:
W celu uzyskania Karty Pływackiej Specjalnej należy:

Przepłynąć 1500m dowolnymi 2 stylami

Przepłynąć 200m z ww. 1500m stylem grzbietowym (na plecach)

Przepłynąć 15m pod lustrem wody

Znurkować na głębokośc 3m
Wykonać skok startowy("na główkę")do wody

Legitymacje specjalnej karty pływackiej „żółty czepek”, która uprawniała do korzystania z kąpielisk niestrzeżonych. Legitymacja była zafoliowana, gdyż posiadacz miał mieć ją przy sobie podczas pływania. Na głowie wymagany był żółty czepek (stąd nazwa) z czarnym paskiem.

P.S. sprawdź cy gdzieś w polsce można zagrać takiego mecza:)


30.05.2004
14:30
[22]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - ostatnio udalo mi sie nie strzelic zadnej :) ...nie wiem jak mi sie to udalo ;)

30.05.2004
14:34
[23]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu gratulacje :] A co do meczu to chyba u nas takiego czegoś nie ma :D ale poszukam :D

Khe no nieźle sie starać musiałeś :D

30.05.2004
14:38
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brisu są napewno...to są zdjęcia z pułtuska(?)->

30.05.2004
14:38
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kurcze:D pomyliłam fotki:D

30.05.2004
14:39
[26]

EwUnIa_kR [ Legend ]

30.05.2004
14:41
[27]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Wymiary:
dł. 13,5 m, szer. 7,5 m, wys. 2,0 m
Powierzchnia do pracy urządzenia z obsługą:
dł. 16,0 m x szer. 10,0 m
Przeznaczenie: od 10 lat
Max liczba uczestników jednorazowo: 2 x 5 osób
Obsługa: 2 osoby
Pobór prądu: 2,0 kW Opcja wykorzystania:
- dodatkowo można rozłożyć sztuczną trawkę na asfalcie lub kostce brukowej,
- możliwość przeprowadzania konkurencji: Rozegranie meczu 2 x 5 min lub 10min.

Zagraj niezapomniany mecz! I nie martw się, że nie możesz tyle biegać za piłką. "Skompletuj" dwie drużyny 5-osobowe i zagraj. Mimo utrudnień w poruszaniu się, możesz zdobyć bramkę. A ile przy tym śmiechu i zabawy - prawdziwy magnes dla publiczności!




Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 14:41:10]

30.05.2004
14:46
[28]

Brisk. [ Chomik ]

małe boisko :]

30.05.2004
14:47
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie narzekaj:D przyznaj się lepiej że bałbys się ze mną zagrać;D

30.05.2004
15:12
[30]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

obiad zjedzony ..teraz trawie a potem rowerek :) ...

chyba sobie poogladam teledyski zanim tamten ruszy dupe :)

30.05.2004
15:33
[31]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu nic a nic bym sie nie bał i sie nie boje :P

Khe to miłego popołudnia :D

30.05.2004
15:35
[32]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

bry

kolejny dzien z cudzym kompem - na dodatek przerasta mnie ustawienie geometrii w moim nowym gufnianym flatronie 774ft (co za shit) tesknie do mojego kompa i do mojego sonyiaczka... chlip chlip... zycie ma kolor kupy w kolorze kupy.... przynajmniej dzisiaj...

30.05.2004
15:37
[33]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no nie wiem nie wiem:D

khe...najsowego popołudnia;*

30.05.2004
15:39
[34]

Brisk. [ Chomik ]

ale ja wiem :D

Mazio cze :D

30.05.2004
15:41
[35]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Mazio - ello :)

Ewunia, Brisk - thx, wlasnie ide pojezdzic bo sie nigdy nie doczekam zeby sie ruszyl :)

30.05.2004
15:43
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mazio hej:)

męzu...coś czuje że nici z tej dzisiejszej wycieczki zmoim szwagrem:D

30.05.2004
16:11
[37]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:D

30.05.2004
17:49
[38]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

wrocilem, dlugo nie pojezdzilem bo samemu troche nudno ...szczegolnie jak sie ta trase przejezdza tysieczny raz :/

30.05.2004
18:06
[39]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

... ale tu cisza ;)

30.05.2004
18:16
[40]

Brisk. [ Chomik ]

jam włócił własniem :] pograłem w noge :] a teraz *prysznic* a potem jedzenie :]

30.05.2004
18:33
[41]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

...dobry pomysl ...trzeba zajrzec do lodowki :)

30.05.2004
18:35
[42]

Brisk. [ Chomik ]

Khe Ty tylko o jednym :D

30.05.2004
18:35
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jestem głodna:|

30.05.2004
18:40
[44]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - nie tylko ja :P :)

30.05.2004
18:41
[45]

Brisk. [ Chomik ]

ja własnie rozpatruje możliwośc zamówienia sobie pizzy :]

30.05.2004
18:45
smile
[46]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

...i do tego jestes len, nie chce Ci sie jedzenia zrobic :P :D

...nudy ...

30.05.2004
18:46
[47]

EwUnIa_kR [ Legend ]

briś zamó większą..zaraz u ciebie będe:)

30.05.2004
18:52
[48]

Brisk. [ Chomik ]

e nie chyba pizze sobie odmówie :D nie moge sie zdecydować co by tu zjeść:D

30.05.2004
20:18
[49]

EwUnIa_kR [ Legend ]

patrz briś--->

30.05.2004
20:21
smile
[50]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

chcecie sie poklocic o cos? :)

30.05.2004
20:21
[51]

EwUnIa_kR [ Legend ]

briś błagam...nie wnikaj:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:22:53]

30.05.2004
20:24
[52]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu i tak mi powiesz :P

30.05.2004
20:25
[53]

Brisk. [ Chomik ]

albo nie nie chce wiedzieć :D

30.05.2004
20:25
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ale i tak ci powiem:D

30.05.2004
20:26
smile
[55]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobra - nikt juz sie nawet ze mna nie chce klocic - ide sie urznac :P

30.05.2004
20:44
[56]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mazio---> a będziesz pił u siebie czy u sąsiadki?:)

30.05.2004
20:46
smile
[57]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

u siebie :P

no i mamy o co sie klocic :P :D ;)

30.05.2004
20:47
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Mazio to już pijesz? :D

30.05.2004
20:48
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja bym się mogła kłócić gdyby to briś pił u sąsiadki:P

30.05.2004
20:49
[60]

Brisk. [ Chomik ]

czy mam przez to rozumieć Ewuniu że mam nawet nie próbowac pić u sasiadki? :D

30.05.2004
20:49
smile
[61]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

moje problemy nie maja niczego wspolnego z zakazem picia...
chociaz sa zakazy, ktore sa warunkiem powrotu do zywych...

ps. Ewuniu - krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje - wiesz?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:50:49]

30.05.2004
20:50
[62]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mazio...niech pomyslę czyje to słowa;)

briś..nie odważysz się;D

30.05.2004
20:51
[63]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu nie byłbym taki pewien :P ps. A z sąsiadem moge? :D

30.05.2004
20:53
[64]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie zapominaj się chłopczyku:P

30.05.2004
20:54
[65]

Brisk. [ Chomik ]

ahahahaha :D

ok to zabrzmiało bardzo przekonywująco :D Wole nie podpadać :D Nie bede pił z sąsiadkami :D

30.05.2004
20:58
[66]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no:]...*zadowolona*

30.05.2004
21:00
[67]

Brisk. [ Chomik ]

Instynkt samozachowawczy u mnie jakoś jeszcze działa :D

30.05.2004
21:20
smile
[68]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buhahahahahahahahaha:D ----------->

30.05.2004
21:22
smile
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

briś------------>


<hahaha>

30.05.2004
21:22
smile
[70]

zarith [ ]

muszę się z wami tym podzielić ;>

30.05.2004
21:25
[71]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zarith znam:D

gdzie jest nemo??:D

30.05.2004
21:26
[72]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mmmmmmmmmmmmmm...........:D

30.05.2004
21:31
[73]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:D

nie wiem co mi chodzi po głowie;D

31.05.2004
00:37
[74]

Brisk. [ Chomik ]

siem zbieram spać :D

Khe gdziez Ty łazisz :D

Dobranoc szystkim :]

*i polazł do siebie*

31.05.2004
00:47
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc buraczki:*:*:*:*

31.05.2004
07:39
[76]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc buraki :)

Spaaaaac, spac mi sie chce

31.05.2004
10:14
[77]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

witam w ten pie...kny poniedzialkowy dzxien ;)

Brisk - najpierw se lazilem a potem film ogladalem ...no i po filmie to sie rzucilem na wyro :)

31.05.2004
11:33
[78]

Czamber [ Czamberka ]

Dzien Dobry, Burczki :)

Tak sobie dzis wstalam i nie podobaja mi sie te chmury za oknem :|
Mam nadzieje, ze jak pojedziemy na te rowerki to przynajmniej bedzie cieplutko.. :>

A teraz pokaze Wam Maje, jak byla w Majkowicach [ tam u mnie na wsi :) gdzie pojedziemy w lato ]

tutaj w samochodzie jeszcze :P

31.05.2004
11:41
smile
[79]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Czamber - heja :)
widze ze byla bardzo zainteresowana widokami za oknem ;)

teraz jest ta pogoda taka nijaka zeby potem jak my pojedziemy byla piekna :)

31.05.2004
12:07
[80]

Brisk. [ Chomik ]

Dzień bo nie dobry na pewno dla mnie :]

31.05.2004
12:15
[81]

Czamber [ Czamberka ]

a tutaj znowu słodko śpi pod drzewkiem :)

Khe ... czesc :) taa, zainteresowana :P :D czesto spi w samochodzie.. lepsze to, niz zeby marudzila :P

Brisk ... do lozka.. i to juz! :>



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 12:20:11]

31.05.2004
12:48
[82]

Czamber [ Czamberka ]

to zdjecie i jeszcze to ponizej najbardziej mi sie podoba :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 12:57:47]

31.05.2004
12:49
[83]

Czamber [ Czamberka ]

31.05.2004
12:49
smile
[84]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber Ty tylko o jednym :P nie nie ide :P

31.05.2004
12:52
[85]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk ... hmm, ja mowie serio :) nie chce bys sie rozchorowal.. idz do lozka.. :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 12:54:38]

31.05.2004
12:53
[86]

Czamber [ Czamberka ]

a to już w domu :)

31.05.2004
12:54
[87]

Czamber [ Czamberka ]

31.05.2004
12:56
[88]

Czamber [ Czamberka ]

31.05.2004
12:57
[89]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber wystarczy, że leżałem do 12 prawie :] Przed chwila z przerażeniem odkryłem, że juz jest 13 :] Jakos przeżyje :]

31.05.2004
13:05
smile
[90]

Czamber [ Czamberka ]

No jak tam chcesz..

31.05.2004
13:22
smile
[91]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

<==Czamber jak juz mowilem :)

31.05.2004
14:02
[92]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

no i wrocilem z uczelni :)
...gostek od przejsciowki troszke sobie o nas zapomnial (bylem razem z kumplem) i mamy sie stawic u niego w srode ...tak jakbym uwielbial jezdzic do tych katowic :/

31.05.2004
15:25
[93]

Brisk. [ Chomik ]

Mam małe info dla naszych PPP :]


31 maja przypada Światowy Dzień bez Tytoniu, ustanowiony przed sześcioma laty przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Akcent tegorocznych obchodów położony jest na związki pomiędzy paleniem papierosów a ubóstwem.

Według dyrektora generalnego WHO, dr Lee Jong-wooka, palenie sprawia, że co 6,5 sekundy umiera na świecie jedna osoba, nie licząc tzw. biernych palaczy. Co roku z powodu palenia papierosów umiera rocznie 4,9 mln ludzi. Liczba ta ma się podwoić w ciągu najbliższych lat.

"Takie straty ludzkie i ekonomiczne, tak łatwe do uniknięcia, są nie do zaakceptowania" - dodał dr Jong-wook.

WHO alarmuje, że palenie tytoniu coraz bardziej rozszerza się w krajach rozwijających, gdzie mieszka 84 procent palaczy. W obecnym tempie liczba palaczy, wynosząca obecnie 1,3 mld, wzrośnie do 1,7 mld w 2025 roku.

Według Światowej Organizacji Zdrowia, należy wyjść z "zaklętego kręgu" używania tytoniu i ubóstwa, gdyż w wielu krajach wydatki na zakup papierosów przekraczają często sumy przeznaczone na wyżywienie, zdrowie i edukację.

W Egipcie wydatki na papierosy stanowią 10 procent wydatków biednych gospodarstw domowych, a w Bangladeszu wydatki te są 10- krotnie większe, niż na edukację.

W ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu WHO zorganizowało specjalną demonstrację w Brasilii, stolicy Brazylii, kraju, który prowadzi szczególnie aktywną walkę z paleniem.

Pierwszym krajem na świecie, który wprowadził całkowity zakaz palenia tytoniu w restauracjach, pubach, w innych miejscach pracy, zamkniętych pomieszczeniach publicznych i w środkach publicznego transportu była Irlandia. Za złamanie zakazu grozi grzywna w wysokości do 3 tysięcy euro.

Irlandia jest pierwszym krajem, w którym zakaz palenia w miejscach pracy obowiązuje na całym jej terytorium - wcześniejsze zakazy palenia w USA objęły tylko wybrane rejony, np. Nowy Jork i Kalifornię. (uk)

31.05.2004
15:40
[94]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kasiu maja jest śliczna:)

ja też wkleję swoją krupkę:)

briś...do łóżka;>

a tak wogóle to dzieńdobry buraczki:D


edit:D briś już za późno...może jutro:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 15:40:57]

31.05.2004
15:42
[95]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - ello :) ...czesciowo nieaktualne :) Czamber juz nie pali :)

Ewunia - heja :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 15:42:19]

31.05.2004
15:48
[96]

EwUnIa_kR [ Legend ]

khe:*

więc jak widać ja jestem tą częścią do której jest kierowany post brisia:D

31.05.2004
15:59
[97]

Brisk. [ Chomik ]

Khe wogóle to czesc :D A to czy nie pali to sie zobaczy :D

Ewuniu czesc :D I tak jutro zapalisz :D

31.05.2004
16:01
[98]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie rozumiem dlaczego nikt nie powiedział że mam piękną córkę:>

po mamusi of kors:);)

31.05.2004
16:22
[99]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - gadalem z nia chwile dzisiaj, mowila ze juz nie pali tak jak obiecala :) pozostaje nam tylko jej uwierzyc :) ...na wycieczce dokladnie ja przypilnujemy :)

Ewunia - a moze Ty tez rzucisz? :>
a ta gitara to na pokaz czy naprawde sie uczy grac/juz umie? :)

31.05.2004
16:30
[100]

EwUnIa_kR [ Legend ]

uczy się khe:)

31.05.2004
16:34
[101]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Ja mam dzien bez papierosa wczoraj i dzis juz, jest ciezko,ale dam rade.

31.05.2004
18:03
[102]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

... ale sie cisza zrobila ...

ide sobie zrobic herbatke, chce ktos? :)

31.05.2004
18:06
[103]

EwUnIa_kR [ Legend ]

poprosze kochanie:):D

31.05.2004
18:24
[104]

Czamber [ Czamberka ]

hehehe, wlasnie zrobilam zdjecie mojemu rowerkowi :P
wiem, chore to juz jest :D :D :D :P

dzis bylam na przejazdzce.. ale nie jakiejs dlugiej.. i wiecie co? coraz bardziej przeraza mnie ta nasza wycieczka :D
ja przeciez nie nadaze na tymi sportowcami :(
:P :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 18:24:54]

31.05.2004
18:25
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o ja cieeeee...kaśka ...masz bagażnik:P:D

ja nie mam:(

31.05.2004
18:27
[106]

Czamber [ Czamberka ]

mam :P
kupilam sobie juz tez sakwy na bagaznik.. beda prawdopodobnie pojutrze :)

31.05.2004
18:31
[107]

Czamber [ Czamberka ]

sakwy :D

31.05.2004
18:43
[108]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja mam pedały:) i opony:) i kierownicę:) i jeszcze kilka innych badziewi:D których nazw nie znam:D

31.05.2004
19:00
smile
[109]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Ewunia - prosze, bez obrazka bo nie moglem znalezc kubka :)

Czamber - eee tam chore, wiele luda tak robi ;) a gdzie blotniki? :P ;) ... moj to ten z tylu ...lisek :) ->
to zdjecie bylo robione w 2002 roku od tego czasu ... troche sie zadrapal, stracil pare naklejek i gdzies sie zgubil przedni blotnik :D

...jakimi sportowcami? jam jest turysta kolarz, jezdze z browerzystami wiec kazda wycieczka ma w wiekszosci p[rzypadkow przynajmniej dwa przystanki w jakiejs knajpce :)

ja tez mam bagaznik ... odkrecony lezy sobie w szafce :D ale za to mam takie cus na kierownicy ...jak zreszta widac na zdjeciu :D


...napisalbym szybciej ale musialem przerobic zdjecie bo za duzo zajmowalo...

31.05.2004
21:57
[110]

Czamber [ Czamberka ]

Blotniki zdjete bo ich nie lubilam :P

i taaa... "jakimi sportowcami" .. a potem bede krzyczec za Wami: "poczekajcie, prosze!!" :P :P :P
hmm, to wcale nie jest smieszne :D

31.05.2004
22:10
[111]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Czamber ... zapominasz ze jestes przewodniczka i glowna organizatorka ...niech by sprobowali nie poczekac :D
a zreszta beda musieli uwazac na pakunek specjalny :)

31.05.2004
22:39
smile
[112]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Drogi serwisie techniczny!
W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA, aby naprawić problem, ale bezskutecznie.
Desperatka



Droga Desperatko!
Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C: /MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY.
Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO - PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może łącząc plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś nie robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ.

31.05.2004
23:02
smile
[113]

siliski [ Centurion ]

hello Ewuni mam do ciebie pytanko dlaczego dostałem Bloka na GG ??

01.06.2004
10:25
[114]

Brisk. [ Chomik ]

Dzień bo na pewno nie dobry :| Ledwo żyje, czuje sie chyba gorzej niż wczoraj, do tego spałem może z 3-4h. grrrrrrrrr naleśniki chyba dla poprawy humoru sobie zrobie :D mimo że nie mam ochoty wogóle na jedzenie :|

01.06.2004
11:17
smile
[115]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

DzińDybry ;)

A co Brisk ? Pochlałeś znowu ? :)

01.06.2004
11:20
[116]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

bry bry :)

dzis zdobylem pierwszy wpis do indeksu, jedno mniej :)

Brisk - jesc trza zeby miec sily na pokonanie choroby :)

01.06.2004
11:21
[117]

Brisk. [ Chomik ]

rozumiem że ta cisza jest oczekiwaniem kiedy podam śniadanie :D

01.06.2004
11:22
[118]

Brisk. [ Chomik ]

Hell nie :P po prostu "grypowy" nastrój z tym że to na pewno alergia bo nie mam goraczki, ale jak tak dalej pójdzie to na pewno w weekend mnie nie zobaczycie.

Khe czesc :D jeśc mi sie nie kce :P

01.06.2004
11:24
[119]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - ogluchles czy co? :P :) sniadanie ... no dobra jak juz tak nalegasz to zjem to drugie sniadanie ;)

"ale jak tak dalej pójdzie to na pewno w weekend mnie nie zobaczycie." - wypluj te slowa

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 11:23:28]

01.06.2004
11:26
[120]

Brisk. [ Chomik ]

Khe nie kce mi sie jesc....zapisz to sobie :D A pluć nie bede bo wystarczy że kicham :D

01.06.2004
11:30
[121]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - to wykichaj to :P :) ...niewiem jak mogles tak pomyslec a co dopiero napisac ... wstydz sie :P ;)

01.06.2004
11:31
[122]

Brisk. [ Chomik ]

Khe wystarczy że drugą noc pod rząd prawie nie spałem :D

01.06.2004
11:33
[123]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - no to teraz juz bedziesz tak padniety ze przespisz z 12 godzin ;)

01.06.2004
11:34
[124]

Brisk. [ Chomik ]

Khe ale to nie zmienia tego że sie fatalnie czuje :D

01.06.2004
11:37
[125]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - no nie zmienia ... ale bedziesz wyspany :)

... tez tak masz ? - screen:

1 - edytowalem przed opublikowaniem posta ;)
2 - dwa razy opublikuj, oba aktywne :)

01.06.2004
11:39
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Khe co mi z wypoczęcia jak sie fatalnie czuje? :D :P a co do dwóch opublikuj to jest nawet wątek o tym :P

01.06.2004
11:41
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

znalazłem:

01.06.2004
11:44
[128]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - taaa? :) nie widze na pierwszej stronie :) ... kij z tym :)
jak sie wyspisz to sie lepiej poczujesz :) ...organizm bedzie mogl sie przestawic na walke z choroba a nie jhak teraz na walke z sennoscia ;) ...zawsze to lepiej byc zle sie czujacym ale wyspanym niz niewyspanym i zle sie czujacym :D

01.06.2004
12:00
[129]

Brisk. [ Chomik ]

Khe ja wiem jedno.....nie jestem głodny :P

01.06.2004
12:07
smile
[130]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - Ty tylko o jednym ... ja tu mowie o spaniu a Ty o jedzeniu :P :D no dobra, niech bedzie po Twojemu :D
...jak co chwile jesz to jak mozesz byc glodny? :P ;)

01.06.2004
12:08
smile
[131]

Brisk. [ Chomik ]

Khe ostatni raz zjadłem ok.10.oo i były to 3 kromki chleba :] A spać w dzień nie spie chyba że noc zawalam a tak nie było :D Więc przed o.oo na pewno spac nie pójde :D

01.06.2004
12:09
smile
[132]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ave!

z kafejki internetowej pod Careffurem na Wilenskim pozdrawia Mazio :)

01.06.2004
12:13
[133]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - a ja Ci nie kaze teraz spac :P :)

Mazio - ello :)

01.06.2004
12:20
smile
[134]

Brisk. [ Chomik ]

Mazio cze :D

Khe no masz :D jeszcze tego by brakowało żebyś mi coś kazał :D zresztą nikt nie ma nade mną takiej władzy :D

01.06.2004
12:23
[135]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - kaze Ci sie wypowiadac na tym forum :P ;) ... i co teraz? :D

01.06.2004
12:24
[136]

Brisk. [ Chomik ]

Khe masz pecha bo w tym watku byłem pierwszy :P

01.06.2004
12:25
[137]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - a co za roznica? :) ja nie mowilem o przeszlosci tylko o terazniejszosci i przyszlosci :P :)
ps. i mowilem o calym forum a nie tylko tym watku :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 12:25:41]

01.06.2004
12:26
[138]

Brisk. [ Chomik ]

Khe bardzo duża :D

01.06.2004
12:37
[139]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - widzisz, to jest silniejsze od Ciebie ;)

a roznicy niet :) ... a moj nick jest dluzej na forum :P :)
Ps. a kiedy tak naprawde sie zarejestrowales na forum? ktorym nickiem? :)

dobra cofam ten nakaz bo widze ze sie meczysz ;)

01.06.2004
12:41
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Khe mówie że byłem w tym wątku pierwszy więc nic mi nie zrobisz :D A pierwszy był ofkorz BriskShoter :] A potem był jeszcze: jeden, Brisk, i jeszcze jeden jeszcze nie tkniety :D w sumie mam 4 :D

01.06.2004
12:44
[141]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk ...to mlodzieniaszek jestes :P :) ja tu od 2001 roku siedze :) nie wiem dokladnie od kiedy bo zanim sie zarejestrowalem to tylko czytalem :)
... ciagle zapominasz ze ja pisalem o calym forum a nie o tym watku :P :)

01.06.2004
12:47
smile
[142]

Brisk. [ Chomik ]

Tak ale nie bierzesz pod uwage że my razem piszemy tylko tu :D I TU byłem pierwszy :P

01.06.2004
12:52
smile
[143]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - a nie bo jeszcze w wycieczce :P :) ...krecisz Panie krecisz bo wiesz ze mam racje :P :) na forum bylem pierwszy, co zreszta i tak niema znaczenia bo ja po prostu napisalem ze masz pisac i pisales :D ...jestes chory wiec slabo Ci idzie kombinowanie :P :)

01.06.2004
12:57
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]

Khe własnie teraz lepiej sie kombinuje :D I to Ty krecisz bo tu byłem pierwszy :D A o wycieczkach i spotkaniach też zawsze wiem pierwszy od Ciebie :P

01.06.2004
13:04
[145]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - calkiem niewychodzi Ci to kombinowanie, musisz byc bardzo chory :P :)
staz na forum jest wazniejszy od stazu na watku :P :D

01.06.2004
13:06
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]

Khe no prosze jak wyszło szydło z worka :D Pieknie :D Elyta jezdeś so? :D

staz na forum jest wazniejszy od stazu na watku

No prosze jak tu kolega traktuje młodszych stażem na GOLu :D Pięknie są równi i równiejsi :D

01.06.2004
13:13
[147]

Brisk. [ Chomik ]

Patrzcie co zrobiłem :D ---------->

:P

Khe idziemy jeść? :D

01.06.2004
13:16
[148]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

i jeszcze jedno :) tonacy brzytwy sie chwyta :)
"na forum bylem pierwszy, co zreszta i tak niema znaczenia bo ja po prostu napisalem ze masz pisac i pisales"
- a Tobie brak argumentow to ciepiesz jakims stazem w watku :P :) i jeszcze to: "A o wycieczkach i spotkaniach też zawsze wiem pierwszy od Ciebie" heheh a co to ma wspolnego z tym "kazaniem zebys pisal" ? :D ...oj cianko Panie Brisku, cianko :D

"No prosze jak tu kolega traktuje młodszych stażem na GOLu :D Pięknie są równi i równiejsi " to byla tylko odpowiedz na to ze Ty byles pierwszy w watku :) ja tam nie patrze na niczyje dane, kiedy i ile, tylko "co" :P :)
a tu masz dowod: "na forum bylem pierwszy, co zreszta i tak niema znaczenia " :P :D

dobra EOT bo to glupie jest :D

co do obrazka - bo ja wiem ... :D jesli tylko w nie za duzej ilosci to czemu nie? :)

...mozna cos przekasic :)

01.06.2004
13:18
smile
[149]

Brisk. [ Chomik ]

Bo nie można kazac robić komuś czegoś, co ktoś już robi :P :D Prosteeeeeee :P A wódce mówimy 3x nie :D Jak widać wielce skomplikowany edytor graficzno-rysunkowo-textowy jakim jest paint nie jest mi obcy :D :P

ok to leziemy jeść :D

01.06.2004
13:28
smile
[150]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - a nie mogles uzyc tego argumentu wczesniej? oszczedzilbym sobie klawisze ;) teraz bedziesz musial zaplacic mi za starte literki na klawiaturze, zaraz oblicze ile to zuzycie bedzie Cie kosztowalo .... jestes mi winny 0,00001 zl, kwote ta prosze przelac na moje konto ;)

no i zjadlem, do obiadku powinno starczyc bo juz sie gotuje :)

... coz za umiejetnosci poslugiwania sie tym skomplikowanym programem, gratulacje ;D

01.06.2004
13:31
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

Khe ale zauważ że teraz wyglada jakbyśmy dyskutowali conajmniej o wpływie zachodniopomorskich żab błotnych na polityke w Chile :D Niby dużo sie upisali a o niczym ważnym nie gadali a i tak nikt tego nie przeczyta :D

a i dzieki za gratulacje :D staram sie poszerzać moje zainteresowania :D jutro sprawdze co to jest ten "notatnik" :D

01.06.2004
13:32
smile
[152]

Brisk. [ Chomik ]

Khe zagadałeś mnie i mi zupa wykipiała :D

01.06.2004
13:35
[153]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - behehehe ...bo zupa wykipiala :P :)

no tyz prawda :) ...ale zapomiales zaznaczyc ze chodzi o zaby blotne plci zenskiej :)

01.06.2004
13:38
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

Khe a płci im nie sprawdzałem :D

01.06.2004
13:41
smile
[155]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - ja tez ale zauwaz ze jak jest 5 samcow 1 samiczka to wiele nie zdzialaja a jak jest 1 samiec 5 samiczek to juz moga cos zdzialac :D ...wiesz szybkie rozmnazanie, potrzeba nowych terenow do zazabienia -> inwazja na chile i te sprawy :D

01.06.2004
13:43
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]

Khe ja Ci radze idz lepiej cos jeszzcze zjesc:D

01.06.2004
13:54
[157]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - zupa juz jakis czas sie gotuje wiec juz niedlugo "cos" zjem :)

01.06.2004
14:49
[158]

Brisk. [ Chomik ]

Khe to pewnie spóźnione smacznego :D

a ja znikam w tryb offline :D

01.06.2004
15:36
smile
[159]

Brisk. [ Chomik ]

póki co jestem :D cieszycie sie? :P

01.06.2004
17:18
[160]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - spoznione dziekuje :)

a teraz ktos jest online? ;)

01.06.2004
17:24
smile
[161]

Brisk. [ Chomik ]

Ja jezdem :D

01.06.2004
17:31
smile
[162]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

oooo moj partner od rozwazan filozoficznych o zabach jest ;)

...nie w kuchni? :P :)

01.06.2004
17:43
[163]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - jak jestes jak Cie niema? :P ;) ...znowu siedzisz w kuchni :P :D

01.06.2004
18:00
[164]

Brisk. [ Chomik ]

teraz ide na obiad :P

01.06.2004
18:00
[165]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cześć żarłoki:*:*

cześć mazio kafejkowy:)

jestem wykończona:>

01.06.2004
18:03
[166]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - chyba obiadokolacje :P :)

Ewunia - heja :)
1 czerwca Cie tak wymeczyl czy cos innego? :)

01.06.2004
18:10
[167]

EwUnIa_kR [ Legend ]

praca i łażenie z młodą po sklepach:>

01.06.2004
18:14
[168]

Brisk. [ Chomik ]

Czesc Ewuniu :*

Khe obiad :D Kolacja za chwile bedzie :D

01.06.2004
18:15
[169]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ahahahahahahahaha ni emogę się przestac śmiać;D:D:D z ludzkiej głupoty<hahaha>

01.06.2004
18:18
[170]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Ewunia - ja dzis mialem kolosa ...i od razu wpis dostalem :) a potem lazenie po sklepach ...bueeee :)

Brisk - ...

01.06.2004
18:51
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

przed chwila dowiedziałem sie że smok moze mieć na imie.......Penelopa :D <hahaha> :D:D:D:D:

01.06.2004
18:57
[172]

EwUnIa_kR [ Legend ]

briś:> jeszcze dużo nie wiesz:D

01.06.2004
19:01
[173]

Brisk. [ Chomik ]

NO to ja wiem że wiele nie wiem ale akurat takich rzeczy wole nie wiedzieć :D

smok Penelopa <hahaha>

01.06.2004
19:05
[174]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - musiales to mowic? teraz bede mi sie snic koszmary ;)

01.06.2004
19:06
[175]

Brisk. [ Chomik ]

Khe no życie w końcu to nie bajka :D

01.06.2004
19:12
[176]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - taa lajf is brutal i full of zasadzkas :)

qrde poogladalem sobie prawie wszystkie teledyski jakie mialem ... co by tu teraz ... :)

01.06.2004
19:22
[177]

Brisk. [ Chomik ]

Khe ale trzeba być tfardkim a nie mientkim :D

01.06.2004
19:30
[178]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - no ba :)
...zobacz jak wyglada dzisiejsze pole - praktycznie tylko Brisk / Khe, od czasu do czasu tylko ktos sie przewinie :)

01.06.2004
19:31
smile
[179]

Brisk. [ Chomik ]

No Khe ktoś tu musi rządzić w końcu :D I nie jest to Czamber :D Nie jest to Ewunia :D Tylko Ty i ja :D

01.06.2004
19:40
smile
[180]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - nie da sie zaprzeczyc :D ...lodowkowe ludki panuja na polu ;)

01.06.2004
19:42
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]

Khe i tak trzymać :D

01.06.2004
19:44
[182]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - przez ta gadanine w 2 watkach srednia mi wzrosla powyzej 2 :D ... i co ja teraz zrobie ... przez miesiac nie bede mogl nic pisac zeby mi spadla ;)

01.06.2004
19:46
[183]

Brisk. [ Chomik ]

Khe i patrz z kim sie jeszcze zadajesz :D zaraz Ciebie tez zacznął statsiarzem nazywać :D

01.06.2004
19:48
[184]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - yyy tam, jeszcze "troszke" mi brakuje :D musialbym chyba pisac setki postow dziennie :D

01.06.2004
19:50
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Khe wszystko przed Tobą :D

01.06.2004
19:55
[186]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - staram sie, staram :D

herbatki? bo wlasnie zrobilem :)

01.06.2004
19:56
[187]

Brisk. [ Chomik ]

Khe a nie dziekuje :D

Ide zagrać w kosza lub noge :D [Czamber nie krzycz :D :P] Musze bo mnie kusi :D Zresztą Czamber jak to miałaś w opisie? coś z pokusami czy coś takiego że najlepszym sposobem na ich pozbycie sie jest ulegać im :D

cya :D

01.06.2004
19:58
[188]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - tylko sie nie dopraw bo kto mi pomoze z tymi nalesnikami na wycieczce? :D

01.06.2004
21:10
[189]

Brisk. [ Chomik ]

nie no :D pokopałem tylko chwilke i zaraz wróciłem :D ale jutro chce już normalnie pograć:D

btw meczu Legia - Lech to Legia postawiła sobie za zakanie zdobyc PP metodą "kopnij go, byle mocniej i byle sędzia nie widział" :] mecz dd :]

01.06.2004
21:15
[190]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - no co, pilka nozna sie rozwija, niedlugo gracze beda tak poubierani jak ci z futbolu amerykanskiego ;)

01.06.2004
21:50
[191]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co? wszyscy nynają?to ja sobeio idę pooglądać coś..do briskowej łazienki:D

01.06.2004
21:53
[192]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Ewunia - yyy tam, po prostu uznalem ze tym razem nie bede gadal sam ze soba ;)

01.06.2004
22:14
smile
[193]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Cze Ewuniu - teraz juz z domku ale caly czas na cudzym kompie...

prawdopodobnie czeka mnie zmiana plyty, procesora i pamieci - bo moj athlonik 1.7 sie przegrzal.. i jesli juz wymieniac to calosc na lepsze...
bede wiedzial dopiero kolo czwartku, a moja kieszen juz lka na te chwile...

pozdrowienia dla wszystkich

no i buziaki - jesli ktos chce (Czamber jakos mnie omija :( )



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 22:14:49]

01.06.2004
23:22
smile
[194]

Brisk. [ Chomik ]

nech boze da, nech boze da
ved my na to mame
nech boze da, nech boze da
ten vitazny gol
nech boze da, nech boze da
ved dobre to hrame
aby viac na nas
nik nezabudol

01.06.2004
23:27
[195]

Czamber [ Czamberka ]

nie omijam, Mazio.. To Ty mnie raczej omijasz :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 23:27:02]

01.06.2004
23:57
[196]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nech boze da, nech boze da
ved my na to mame



słit drims kochane buraczki:*:*:*:*:*

02.06.2004
00:00
[197]

Hellcat [ Legend ]

Witam :)

Ja tylko na chwilke chciałem wbić swój nieburaczany łeb w Waszą zaoraną ziemie :)

Ewuniu, czy mogłabyś kiedykolwiek odezwać się do mnie na GG?
Chciałbym Ci coś powiedzieć
I bardzo mi na tym zależy :(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 00:00:31]

02.06.2004
00:09
[198]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Czamber - to nie tak - chcialbym, zebys wiedziala jak bardzo to nie tak...
potrzebuje jeszcze chwile
dojde do siebie
usiade przed swoim kompem
i zdam sie na Wasz osad
nawet jesli zawinilem - to przede wszystkim wiara w marzenia i przecena swoich mozliwosci

naprawde o nic nie prosze, ale jesli za czyms tesknie to za chwilami dawnej nadziei i zapomnienia o tym co mnie zjada...

02.06.2004
01:16
[199]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes a kysz! :D

Ewuniu branoc :*

Czamber branoc Mała :P

Mazio cze :D

se posedł :D

ps.Khe wyłaź z lodówki :D

02.06.2004
10:12
[200]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

witam

i znow jestem pierwszy na polu? ...

Brisk - a bo co? mnie sie tam podoba ;)

02.06.2004
10:17
[201]

Brisk. [ Chomik ]

omg właśnie wstałem :| ale sie śpioch ze mnie zrobił i do tego nie wyspałem sie i tak a samopoczucie bez większych zmian :|

Khe czesc:]

02.06.2004
10:33
[202]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - yo spiochu :), niech zgadne - wlasnie obrabiasz lodowke :P :D

02.06.2004
10:47
[203]

Brisk. [ Chomik ]

Khe teraz dopiero obrabiam lodówke :D

02.06.2004
10:53
[204]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Brisk - heh Twoja lodowka nie musi byc podlaczona do pradu bo i tak nic tam dlugo nie polezy :P :D

02.06.2004
10:58
[205]

Brisk. [ Chomik ]





SIO MI STĄD NA NOWE POLE!!!!!!!!!!!!! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.