
GeForce [ Konsul ]
Kto wygra ?? Już niedługo Euro.
No właśnie już 12.06 pierwszy mecz mistrzostw europy. Jak myślicie któremu kraju przypadnie ten to zaszczytny tytuł ?? Podajcie swoje 3 typy. Ja osobiście stawiam tak: Portugalia, Włochy lub Francja.
Swidrygajłow [ ]
mam nadzieje że wygra futbol, że mecze nei będą nudne, tak jak ostatnio to bardzo często się zdarza
ale myślę że szanse są marne
White Star [ Soldier ]
Włochy(2 miejsce), Anglia(3miejsce), Hiszpania(mój faworyt)
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
1.Hiszpania
2.Francja (jak się weźmie do roboty)
3.Anglia (ale bardzo bym chciał zoabczyć Holandię chociarz wiem, że to niemożliwe :/ )
cycu2003 [ Senator ]
1.Francja
2.Anglia
3.Hiszpania
Mastyl [ Legend ]
Francja, Anglia i Czechy.

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Założę się, że wygra ten kraj, któremu nie kibicują(chciałbym Francję, Czechy czy Włochy)
czyl będzie to:
Hiszpania lub
Anglia lub
Portugalia
;P
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
1. Francja
2. Anglia
3. Portugalia
xanat0s [ Wind of Change ]
Moje typy:
1. Zabojady
2. Czechy (w kazdym razie im kibicuje)
3. Wlochy
Brisk. [ Chomik ]
Mi jest w zasadzie obojętne no prawie bo nie chciałbym by Euro wygrała Francja :] Choc na pewno nie płakałbym gdyby Hiszpania wygrała :] A tak licze na ładna piłke, dużo goli i conajmniej dobre sędziowanie.
Garbizaur [ CLS ]
Wygrają Włosi, Holendrzy albo Anglicy.
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Chacialbym zeby wreszcie przebudzili sie Hiszpanie, poza tym mysle daleko zajda Holendrzy i Czesi (ci akurat sa w jednej grupie:)). Francuzi tez z takim skladem - polfinal to dla nich absolutne minimum, a celuja w mistrzostwo

pinkowski [ Pretorianin ]
Czech Rep. rulezzzzzzzzzzz!!!! Kibicuje Czechom i Włochom jak w każdym turnieju!

Sizalus [ Generaďż˝ ]
Hiszpania nie moze wygrac bo wtedy zlamalaby chlubną tradycję beznadziejnego grania w turniejach mistrzowskich.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jak zwykle Polska :)

Yari [ Juventino ]
Tylko Squadra Azzurra!!!!!!!!!!
Forza italia , Forza , Forzaaaaaaaaaaa.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Gdyby nasi tam grali, to bym był za nimi, ale teraz może wygrać bylejaki kraj, byle tylko mecze były ciekawe.
Triple_X [ Chor��y ]
1.Anglia
2.Włochy
3.Francja
4.Polska:)
Ewa Dżyzga [ Konsul ]
Tylko Italia,słoneczna Italia.
Totti będzie królem strzelców,Nesta najlepszym obrońcą,Zambrotta najlepszym skrzydłowym.Buffon(albo Toldo) najlepszym bramkarzem.
Włochy w całym turnieju nie stracą bramki,w drodze po puchar pokonując Niemców i Holendrów...
Francja za to nie strzeli żadnej bramki(tak jak na mundialu),Czechy po świetnej grze stracą formę na ważny mecz i odpadną,Hiszpania nie wyjdzie z grupy...W Finale zagra Portugalia albo Anglia(mniej prawdopodobne) ale Figo i Bekcham się starzeją...
WŁOCHY MISTRZEM ŚWIATA I EUROPY PO WSZE CZASY!!!
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
chciałbym żeby byli to Hiszpanie
xKx [ CLINIC ]
Ja stawiam zawsze na kopciuszków i im najbardziej kibicuje :)
Szwajcaria
Łotwa
Grecja
A tak to kibicuje Italii !!
FORZA ITALIA !! FORZA INTER !! FORZA VIERI !! FORZA CANNAVARO !! FORZA TOLDO !! FORZA C.ZANETTI !!

KaGieBe [ !!! ]
Brazylia
mikhell [ Master of Puppets ]
Od dobrych kilku lat kibicuję Anglikom, a jeśli by mieli odpaść, to będę kibicował Holandii
los Bartos [ 512 ]
niemcy ^^

Lucky_ [ Konsul ]
1.Hiszpania
2.Włochy
3.Holandia

Lucky_ [ Konsul ]
Ale i tak wygra Brazylia :D

los Bartos [ 512 ]
wygra jak poradzi sobie z filipinami ;)

KaGieBe [ !!! ]
Lucky >> no mówiłem ze Brazylia i tylko Brazylia ;P
Poważnie:
1. Holandia (im bede kibicować)
2. Hiszpania ( im też bede kibicować)
3. Anglia (im będe rownież kibicować, mimo że jako zwykłych ludzi to ich nie lubie)
4. Portugalia (trochę mniej, ale też będe im kibicować :P )
5. Polska ( szkoda że nie gra)
6. Włochy (oj Włochy wygrają, cos czuje...)

KaGieBe [ !!! ]
a i jeszcze:
7. Niemcy (język maja okropny, styl gry też taki sobie, ale technicznie są świetni.. i w ogóle lubie ich)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Polska ;D co z tego że ni gra...

Zacker [ Stanley ]
1. Holandia
2. Francja
3. Portugalia

Pencil [ Konsul ]
Będę kibicował Portugalczykom. :-)
Cieszyłbym się również z sukcesu Włochów lub Czechów.
Tylko błagam... nie Francja... ;-)

3lm0 [ Pretorianin ]
1. Hiszpania
2. Portugalia
3. Grecja

mortan_battlehammer [ Legend ]
England !!!!- nie wygraja, ale i tak są najlepsi. Pewnie w finale zagraja Zabojady i Makaroniarze.... Hiszpania jak zwylke gra pieknie ale przegrywa.....

hola' [ koniczynka ]
szwecja- uwielbiam ich gre wiec mam nadzieje beda grali az do konca!!!!
papa

Adamss [ -betting addiction- ]
Nie jest faworytem, ale mam przeczucie, że Anglia wygra tegoroczne Euro. I tak postawie w zakładach :).
konioz [ Konsul ]
Wygrac moze Portugalia, ale szanse ma tez Szwecja. Zobaczymy!
mirobanan1 [ Legionista ]
1Portugalia
2Niemcy
3Hiszpania
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
najfajniejsze jest to że jak Anglia wygra EURO to Becks dostanie 100 milionów euro od adidasa
Szwaroc [ ]
Widze ze duzo wloskich optymistow :D i bardzo dobrze :D
Forza Squadra Azurra Forza Italia Forza Juve Forza Tiffozi!!
ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]
Dla mnie jest trzech, powszechnie niezbyt gęsto obstawianych faworytów:
Szwecja, Anglia i Czechy

kiowas [ Legend ]
Jak zwykle jestem za Holandia, ktora jak zwykle nic nie zdziala :)
|kszaq| [ Konsul ]
1 Włochy
2 Francja
3 Holandia
Miszak [ Konsul ]
Mam nadzieje ze podium zajma kraje poludniowe, czyli
1. Portugalia
2. Hiszpania
3. Włochy
A cicho kibicuje też Duńczykom.

Enedweth [ Konsul ]
Chciałbym żeby Szwedzi, Holendrzy i Czesi daleko zaszli