GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto wygra ?? Już niedługo Euro.

30.05.2004
13:14
smile
[1]

GeForce [ Konsul ]

Kto wygra ?? Już niedługo Euro.

No właśnie już 12.06 pierwszy mecz mistrzostw europy. Jak myślicie któremu kraju przypadnie ten to zaszczytny tytuł ?? Podajcie swoje 3 typy. Ja osobiście stawiam tak: Portugalia, Włochy lub Francja.

30.05.2004
13:17
[2]

Swidrygajłow [ ]

mam nadzieje że wygra futbol, że mecze nei będą nudne, tak jak ostatnio to bardzo często się zdarza
ale myślę że szanse są marne

30.05.2004
13:17
[3]

White Star [ Soldier ]

Włochy(2 miejsce), Anglia(3miejsce), Hiszpania(mój faworyt)

30.05.2004
13:38
[4]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

1.Hiszpania
2.Francja (jak się weźmie do roboty)
3.Anglia (ale bardzo bym chciał zoabczyć Holandię chociarz wiem, że to niemożliwe :/ )

30.05.2004
13:39
[5]

cycu2003 [ Senator ]

1.Francja
2.Anglia
3.Hiszpania

30.05.2004
13:45
[6]

Mastyl [ Legend ]


Francja, Anglia i Czechy.

30.05.2004
13:48
smile
[7]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Założę się, że wygra ten kraj, któremu nie kibicują(chciałbym Francję, Czechy czy Włochy)

czyl będzie to:
Hiszpania lub
Anglia lub
Portugalia
;P

30.05.2004
14:10
[8]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

1. Francja
2. Anglia
3. Portugalia

30.05.2004
14:14
[9]

xanat0s [ Wind of Change ]

Moje typy:

1. Zabojady
2. Czechy (w kazdym razie im kibicuje)
3. Wlochy

30.05.2004
14:17
[10]

Brisk. [ Chomik ]

Mi jest w zasadzie obojętne no prawie bo nie chciałbym by Euro wygrała Francja :] Choc na pewno nie płakałbym gdyby Hiszpania wygrała :] A tak licze na ładna piłke, dużo goli i conajmniej dobre sędziowanie.

30.05.2004
14:26
[11]

Garbizaur [ CLS ]

Wygrają Włosi, Holendrzy albo Anglicy.

30.05.2004
14:37
[12]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Chacialbym zeby wreszcie przebudzili sie Hiszpanie, poza tym mysle daleko zajda Holendrzy i Czesi (ci akurat sa w jednej grupie:)). Francuzi tez z takim skladem - polfinal to dla nich absolutne minimum, a celuja w mistrzostwo

30.05.2004
14:47
smile
[13]

pinkowski [ Pretorianin ]

Czech Rep. rulezzzzzzzzzzz!!!! Kibicuje Czechom i Włochom jak w każdym turnieju!

30.05.2004
15:19
smile
[14]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


Hiszpania nie moze wygrac bo wtedy zlamalaby chlubną tradycję beznadziejnego grania w turniejach mistrzowskich.

30.05.2004
15:37
smile
[15]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

jak zwykle Polska :)

30.05.2004
15:50
smile
[16]

Yari [ Juventino ]

Tylko Squadra Azzurra!!!!!!!!!!
Forza italia , Forza , Forzaaaaaaaaaaa.

30.05.2004
16:02
[17]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Gdyby nasi tam grali, to bym był za nimi, ale teraz może wygrać bylejaki kraj, byle tylko mecze były ciekawe.

30.05.2004
16:17
[18]

Triple_X [ Chor��y ]

1.Anglia
2.Włochy
3.Francja
4.Polska:)

30.05.2004
16:23
[19]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Tylko Italia,słoneczna Italia.
Totti będzie królem strzelców,Nesta najlepszym obrońcą,Zambrotta najlepszym skrzydłowym.Buffon(albo Toldo) najlepszym bramkarzem.
Włochy w całym turnieju nie stracą bramki,w drodze po puchar pokonując Niemców i Holendrów...
Francja za to nie strzeli żadnej bramki(tak jak na mundialu),Czechy po świetnej grze stracą formę na ważny mecz i odpadną,Hiszpania nie wyjdzie z grupy...W Finale zagra Portugalia albo Anglia(mniej prawdopodobne) ale Figo i Bekcham się starzeją...


WŁOCHY MISTRZEM ŚWIATA I EUROPY PO WSZE CZASY!!!

30.05.2004
16:26
[20]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

chciałbym żeby byli to Hiszpanie

30.05.2004
16:34
[21]

xKx [ CLINIC ]

Ja stawiam zawsze na kopciuszków i im najbardziej kibicuje :)

Szwajcaria
Łotwa
Grecja

A tak to kibicuje Italii !!

FORZA ITALIA !! FORZA INTER !! FORZA VIERI !! FORZA CANNAVARO !! FORZA TOLDO !! FORZA C.ZANETTI !!

30.05.2004
16:37
smile
[22]

KaGieBe [ !!! ]

Brazylia

30.05.2004
16:45
[23]

mikhell [ Master of Puppets ]

Od dobrych kilku lat kibicuję Anglikom, a jeśli by mieli odpaść, to będę kibicował Holandii

30.05.2004
16:48
[24]

los Bartos [ 512 ]

niemcy ^^

30.05.2004
17:13
smile
[25]

Lucky_ [ Konsul ]

1.Hiszpania
2.Włochy
3.Holandia

30.05.2004
17:16
smile
[26]

Lucky_ [ Konsul ]

Ale i tak wygra Brazylia :D

30.05.2004
17:19
smile
[27]

los Bartos [ 512 ]

wygra jak poradzi sobie z filipinami ;)

30.05.2004
17:37
smile
[28]

KaGieBe [ !!! ]

Lucky >> no mówiłem ze Brazylia i tylko Brazylia ;P

Poważnie:
1. Holandia (im bede kibicować)
2. Hiszpania ( im też bede kibicować)
3. Anglia (im będe rownież kibicować, mimo że jako zwykłych ludzi to ich nie lubie)
4. Portugalia (trochę mniej, ale też będe im kibicować :P )
5. Polska ( szkoda że nie gra)
6. Włochy (oj Włochy wygrają, cos czuje...)

30.05.2004
17:39
smile
[29]

KaGieBe [ !!! ]

a i jeszcze:

7. Niemcy (język maja okropny, styl gry też taki sobie, ale technicznie są świetni.. i w ogóle lubie ich)

30.05.2004
17:40
[30]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Polska ;D co z tego że ni gra...

30.05.2004
21:15
smile
[31]

Zacker [ Stanley ]

1. Holandia
2. Francja
3. Portugalia

30.05.2004
21:16
smile
[32]

Pencil [ Konsul ]

Będę kibicował Portugalczykom. :-)
Cieszyłbym się również z sukcesu Włochów lub Czechów.

Tylko błagam... nie Francja... ;-)

30.05.2004
21:26
smile
[33]

3lm0 [ Pretorianin ]

1. Hiszpania
2. Portugalia
3. Grecja

30.05.2004
22:22
smile
[34]

mortan_battlehammer [ Legend ]

England !!!!- nie wygraja, ale i tak są najlepsi. Pewnie w finale zagraja Zabojady i Makaroniarze.... Hiszpania jak zwylke gra pieknie ale przegrywa.....

30.05.2004
22:52
smile
[35]

hola' [ koniczynka ]

szwecja- uwielbiam ich gre wiec mam nadzieje beda grali az do konca!!!!
papa

30.05.2004
22:58
smile
[36]

Adamss [ -betting addiction- ]

Nie jest faworytem, ale mam przeczucie, że Anglia wygra tegoroczne Euro. I tak postawie w zakładach :).

30.05.2004
23:17
[37]

konioz [ Konsul ]

Wygrac moze Portugalia, ale szanse ma tez Szwecja. Zobaczymy!

30.05.2004
23:21
[38]

mirobanan1 [ Legionista ]

1Portugalia
2Niemcy
3Hiszpania

30.05.2004
23:58
[39]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

najfajniejsze jest to że jak Anglia wygra EURO to Becks dostanie 100 milionów euro od adidasa

31.05.2004
01:22
[40]

Szwaroc [ ]

Widze ze duzo wloskich optymistow :D i bardzo dobrze :D

Forza Squadra Azurra Forza Italia Forza Juve Forza Tiffozi!!

03.06.2004
12:31
[41]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Dla mnie jest trzech, powszechnie niezbyt gęsto obstawianych faworytów:
Szwecja, Anglia i Czechy

03.06.2004
12:34
smile
[42]

kiowas [ Legend ]

Jak zwykle jestem za Holandia, ktora jak zwykle nic nie zdziala :)

03.06.2004
12:36
[43]

|kszaq| [ Konsul ]

1 Włochy
2 Francja
3 Holandia

03.06.2004
14:33
[44]

Miszak [ Konsul ]

Mam nadzieje ze podium zajma kraje poludniowe, czyli
1. Portugalia
2. Hiszpania
3. Włochy

A cicho kibicuje też Duńczykom.

03.06.2004
14:42
smile
[45]

Enedweth [ Konsul ]

Chciałbym żeby Szwedzi, Holendrzy i Czesi daleko zaszli

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.