GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Psioczycie na niewymagających nauczycieli infy....

30.05.2004
11:56
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Psioczycie na niewymagających nauczycieli infy....

No. A zgadnijcie, co ja w drugiej klasie gimnazjum musze zrobić na szóstkę.

Napisac działający kalkulator w dowolnym języku programowania. Krajst, jakie skrajności.

30.05.2004
11:57
smile
[2]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


Buehehehe, no rzeczywiście trudne zadanie :) .

30.05.2004
11:57
[3]

Sephion [ One Winged Angel ]

No i co w tym trudnego jak jest na szostke?

30.05.2004
11:58
[4]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

przecierz to proste :| (niewazne ze juz nie pamietam jak to sie robilo ale robilem to w 5-10 minut) :D

30.05.2004
11:59
smile
[5]

PanSmok [ Konsul ]

Axl2000 -> to dokladnie jak ja :)

30.05.2004
12:00
[6]

TheAnswer [ Quetzal ]

Proste!!!

30.05.2004
12:00
[7]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Wiecie, co innego jak kotoś się tego uczył, a co innego jak pierwszy raz widzi na oczy... :-)

30.05.2004
12:01
[8]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

ech...6 = ponad program wiec musisz umiec ponad program zeby dostac 6 a jak nie umiesz...to nie dostaniesz :D

30.05.2004
12:01
smile
[9]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Axl2000 ---> ja tez chociaz w tych kredkach jestem zerem (pod warunkiem ze nie bedzie to kalulator naukowy z rysowaniem wykresow funkcji i oblczaniem calek nieoznaczonych itd )

30.05.2004
12:05
smile
[10]

duRin[90] [ Centurion ]

ja chodze do 1 gim i mam takiego kolesia ze mam 6 na koniec za nic :P

30.05.2004
12:09
[11]

cycu2003 [ Senator ]

wy to macie dobrze,moja facetka od infy dowala sie do mnie na kazdej prawie lekcji i mowi ze jestem leń,a wcale tak nie jest

30.05.2004
12:19
[12]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Po 2 godzinach nauki pascala napiszesz bez problemu kalkulator.

30.05.2004
12:26
smile
[13]

Fett [ Avatar ]

duRin[90] - nie narzekaj na nauczyciela bo taki program jest do gimnazjum. Moj ojciec jest informatykiem i zalecenia kuratorium oświaty dla 3 klas gimnazjum jest nauczenie młodego korzystać z worda painta i windowsa :/ Jak w klasie są uczniowe którzy stycznosc z kompem mają i obsłużyć wyrzej wymienione rzeczy umią to sie bierze za jakis jezyk programowania. Ale to się razej żadko zdarza*


*- ostatnio kumplowi sie bios wlaczyl to sie omalo nie rozplakal ze kompa popsół

30.05.2004
13:12
[14]

Vein [ Sannin ]

jezeli jestes zdolny to po czytaniu ksiazki o turbo pascalu po 3-4 rozdzialach powinienes napsiac taki kalkulator....

30.05.2004
14:09
[15]

fanlegii79 [ Konsul ]

Niektore jezyki programowania, szczegolnie funkcyjne, same dzialaja jak kalkulator. Np. w ocaml-u mozesz napisac "2+2;;" i wypisze ci 4, podobnie w lisp-ie "(+ 2 2)" tez da 4. Ja na studiach tez musialem napisac kalkulator, tyle ze w assemblerze.

30.05.2004
14:19
[16]

xanat0s [ Wind of Change ]

Moj brat po nauce Pascala z kursu Pascala bez problemu prosty kalkulator robil. Potrzebne sa tylko dobre ksiazki/kursy w necie i bez problemu napiszesz

01.06.2004
13:37
smile
[17]

Dorotkadk [ Konsul ]

musielibyscie poznac mojego nauczyciela stary siwy facet, ktory najpierw cos po wie a po 5 minutach mowi to samo bo zapomnial i najpierw kaze mam cos zrobic a potem przypomina mu sie ze jednak tego nie bylo i musi wytlumaczyc, straszny koles z daleka od takiego

01.06.2004
13:46
[18]

Swidrygajłow [ ]

u mnie w szkole nie mozńa było dostać szóstki od tak za zadanie specjalne. Prawo do szóstki mieli TYLKO laureaci olimpiady i to nei wszyscy. Na piątkę szanse mieli tylko największe mózgi-nie olimpijczycy.
Taki kalkulator to za pomocą delfi czy bildera robi się 10 minut, zrobienie go w czystym c to głównei zabawa w obsługę buttonów. To za słabe zadanie jak na szóstkę.

01.06.2004
13:58
smile
[19]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

geez, ale przypal, w 3 gim musialem zrobic stronke naszego gimnazjum (chyba dlatego, ze nauczyciel nie mial zielonego pojecia)

01.06.2004
14:35
[20]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

ja w LO mam 6 z informatyki na koniec, ale tez nie moge powiedziec ze za nic. Zroblem mase prostych bo prostych ale jednak programikow, rozwiazujacych problemy z lstry ktora dostalem, no i jeszcze bylem uczestnikiem zawodow w programowaniu :)

01.06.2004
14:56
[21]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Kalkulator? W pascalu to jest doslownie kilkanascie minut, poczytaj jakis kurs, albo wykombinuj ksiazke o turbo pascalu i po sprawie...
Jakbys chcial zablysnac, moglbys dorzucic jeszcze potegowanie, pierwiastkowanie oraz silnie :) My taki kalkulatorek robilismy w pierwszej klasie LO

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.