
bartek [ ]
Bal gimnazjalny.
Bylo super, inni gimazjalisci rowniez mieli dzis bale? Jak bylo?
Prosze o nieskonczona wyrozumialosc ze wzgledu na wiek, godzine i ten tego ;)

Chacal [ ? ]
myślę, że 'ten tego' to w szczególności

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Co to jest bal gimnazjalny?
Coś w rodzaju mini-studniówki?
Chacal [ ? ]
a.i.n... -> nie, gimnazjalne studniówki też już ponoć wprowadzono ale to nie to. To bal dla tych którzy po 25 czerwca będą mogli powiedzieć "mam już podstawowe wykształcenie bo skończyłem gimnazjum" :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Chacal -> aaaachaaaa :)
Czyli posługując się terminologią zza oceanu, to taki gimnazjalny PROM ;-)

Chacal [ ? ]
Prom to jest po balu. Prom kosmiczny. W 30 minut na orbitę

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
A to swoją drogą - młodym głowom gimnazjalistów pewnie wiele do tego nie trzeba ;)

Chacal [ ? ]
Daj spokój, może nie mówmy o tym bo mi się przypomina mój zeszłoroczny bal, a nie będę się śmiał z siebie o tej godzinie, bo domowników pobudzę
SULIK [ olewam zasady ]
tu o banach gadu-gadu czy libacjach ? ;D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
SULIK -> nie wiem, ja zapytałem tylko (z pozycji starego dziada, co to do gimnazjum nie chodził) co to za bal :P
[edit dla burżujów]
Jak tam z abonamentem? Może z GOLi sobie przedłuż :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 03:03:22]

Chacal [ ? ]
a ja tylko odpowiedziałem.
Zresztą to nie moja wina że o tej porze nasz dialog nie może się zakamuflować wsród innych postów.
SULIK [ olewam zasady ]
a.i.n... - nie mam GoLi :(
wydalem na poprzedni abonament :|
najwyzszy czas zrobic jakis filmik z gry i lub kilka screenow i wyslac GoLowi :)
a co do balu gimnazjalnego - w zyiu czegos takiego nie mialem (trudno miec nie bedac nigdy w gimnazjum (jeszcze/juz)), zreszta tez pierwsze slysze :]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
SULIK -> też nad tym myślałem, ale to w wakacje ewentualnie, jak będę miał więcej wolnego czasu i dojrzeję do napisania jakiegoś tekstu :)
SULIK [ olewam zasady ]
a.i.n... - a zreszta poki co abonament tylko by sie u mnie marnowal :(
nie mam czasu (jeszcze) bo musze zaliczyc Polski 2 czerwca i jak juz go zdam to bede mial wakacje :)
bo nawet na egzaminy na studia nie musze isc bo juz je mam zaliczone, tylko ten Polski mnie trzyma poki co :|

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Buuuuu nasze gimnazjum balu nie miało !!!
iKzIvaeEr [ l33t ]
A u mnie dwa lata temu to sie nazywalo komers :/

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ja w gim balu nie miałem.. no cuż..
cycu2003 [ Senator ]
u nas w szkole jeszcze nie bylo balu

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
a w mojej był, ale mnie na nim nie bylo ;-)
już słyszę te kpiny mojej rodziny i szyderzcze usmiechy - dziwak!
na balu nie był!
ale mnie w szkole nikt nie szanuje ( no, troche koloryzuje, ale co mi tam... ), ninawidzę techno, dance ani hip-hopu i popu, wiec nie mialem tam po co isć - najesć można się w domu ;-)
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
ja mam bal 19 czerwca tylko kiepsko to widze bo powiedizlei nam o tym w srode a do wtorku od kazdego mam zebrac po 10 zl na to i nikt nie przyniosl... zreszta mi sie srednio chce na to isc. Zrobilismy sobie z klasa impreze pozegnalna w piatek i nam to wystarcza :D:D:D
blood_x [ Skinhead oi! ]
Ja tzw. komers mam 5 czyli w ta sobote co bedzie :D juz sie przgotowujemy =)

xKx [ CLINIC ]
nutkaa ---> nasza buda tyż ma zebrać 10 zeto od głowy ale ja tego ne widze :)

bartek [ ]
To "ten tego" to byla podpucha, jako jedna z niewielu osob nic nie pilem - wiekszosc czasu latalem z aparatem i kamera, warto bylo, nim podjechalem kumple z klasy rozpili litr Bolsa, 1.5 litra Smirnoffa, litr szampana i osiem piw - we czterech... chwile pozniej usilowali tanczyc Poloneza, ale niespecjalnie wychodzilo... rodzice zgarneli ich do szpitali, po pewnym czasie przyjechala policja i podobno, jeden z moich kumpli mial we krwi "cos" jeszcze, 16 lat... pfff...
Bal byl dla mnie milym zaskoczeniem, myslalem, ze bedzie gorzej, placilismy po 50 zlotych, muzyka przecietna, za to oswietlenie i naglosnienie - bajka, przez pierwsze pol godziny myslalem, ze epilepsji dostane ;)

fifalk [ fifalkowiec ]
ja pirnicze... niedlugo w przedszkolu tez bedzie bal ala studniowka...
no offffens...

TheMaster [ Konsul ]
za moich czasów to się komers nazywało...
bartek [ ]
Fifalk, toz to juz pierwsza LO "na stare", nie miales balu na koniec SP? :)
Dorotkadk [ Konsul ]
tez bym sie pobawila ale troche za stara juz jestem :-/
bartek [ ]
Eee... przesadzasz... zawsze mozna skoczyc do apteki po srodki podtrzymujace przy zyciu ;)

o^scar^^ [ GRWD ]
U nas "bal" będzie cos kolo 20 czerwca nie wiem narazie dokładnie kiedy. Podobno ma byc jakaś orkiestra :] heh już się boje bo zabardzo nie umiem hmm takich oficjalnych tanców :] My płacimy 50zł/osoba. My zamierzamy sobie przed i w czasie tez drinken :] Nie wiem jak to będzie bo coś kasy zabardzo nie mam =]. Chyba bede sie musial wybrać na przyspieszony kurs poloneza itd....
..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
bartek ----> a nie chciales powiedzec KOMERS????????
bartek [ ]
Skad sie wzial ten caly "komers"? Bo pierwsze slysze ;)

3lm0 [ Pretorianin ]
Ja bal na zakonczenie mam dopiero 17 czerwca
bartek [ ]
Tzn. wiem, ze takie slowo istnieje, ale tak mawiaja bodajze na mniejsze bibki studentow, jeszcze nigdy nie spotakalem sie z takm okresleniem balu gimnazjalnego.
o^scar^^ [ GRWD ]
o fajnie jak by bal byl 17 czerwca to by bylo super bo akurat we czwartek mam srednie lekcje a w piątek by się nie poszło (piątek jest najgorszy fiza,chemia,2x polak, hipa woss) piątku nienawidze ale wkońcu to jest koniec szkoły :]
Chejron [ Rammstein and Tool ]
U mnie sie to nazywało Żakinada, miałem ją w ten piątek.
Ogólnie impra fajna. Płaciliśmy po 50 zł (ja nie płaciłem nic, bo było jedno miejsce wolne na klase i sie jakoś wepchnąłem :) ). Żarcie nawet dobre (schabowy + marchewka + ziemniaki i do tego troche paluszków i ciasta), zgarneli DJa z okolicznego klubu, puszczał jakieś Chiłały, O-Zone ze swoim "numa numa jej" i inne jakieś DANCEowe pierdoły. Ale ogólnie było całkiem fajnie.

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Ja na tym komersie byłem chociarz miałem opory :) No cóż tak jak się spodziewałem jaka może być muzyka na takim czymś. Syff. Nawet jak z kumplem dawaliśmy coś naszego to przeplatali to techno, disco, hip-hop :/ Ku*wa ;( Do tego cały sztab dresiar które musiały swoim tańcem pokazać, że one sa na dyskotece raz w tygodniu :( Żałosne dla mnie. Takie towarzystwo. Po 3 godzinach tego syfu miałem już taką zbakaną twarz jak na tym zdjęciu poniżej (ja to ten najbardziej po prawej kumpel z lewej :) Zrobił mi je wredny nauczyciel z w-fu :) Pić nie piłem...

pajkul [ Konsul ]
ja jeszcze nie chodze do gimnazjum.. ;)

techi [ Legend ]
U nas tylko równorzedna klasa ma bal,kiedy, nie wiem. Nasza klasa wolala pojechać na tygodniową wycieczkę Kraków-Zakopane :) Było zaku****e. A najlepsze było jak na 25 osób 18 wymiotowało po alkoholu :)[jedna dziewczyna 17 razy lol] A nauczycielka spala obok i na koniec wycieczki mówi, ze mieliśmy wzorowe zachowanie podczas podróży :D

Łowca Czarownic [ Konsul ]
techi< Nie ma się co chwalić cieciu jeden. Tak cie to podnieca, że wszyscy przesadzali z alkoholem? Dlamnie to jest żałosne :/

techi [ Legend ]
Uwłaczanie komuś wyzywając go od "cieciów" ubliża twojej inteligencji, więc idź się lepiej przejdź na spacer a nie wykazujesz bezsensowną egzystencję na forum... A skąd wiesz, że mnie to podnieca?? Masz kamerki u mnie w chacie ?? A poza tym w co drugim zdaniu był usmieszek, co oznacza mój żartobliwy stosunek do zdarzeń na wycieczce, a zajebiście bylo nie tylko z powodu ubawu na widok moich koleżanek... Więc żegnam pana idź połowić czarownice w XVII wieku. A kysz

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Napisałes Było zaku****e. A najlepsze było jak na 25 osób 18 wymiotowało po alkoholu :P Dla mnie człowiek któremu się podoba pijaństwo i jego konsekwencje jest cieciem :) Wiem, że twoja egzystencja na tym forum jest bardziej sensowna mistrzu 0_o

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Lowca Czarownic -> 'podoba pijanstwo i jego konsekwencje' ... Hmmm .. rece mi opadly..prawie ze odpadly... Czasami zdarzy sie przecholowac lub akurat jest niekorzystny biorytm ...
a co techi mial plakac ze tak zygali ?
Lata mlodosci szybko uciekaja i trzeba sie bawic... wylacz czasami komputer i idz na spacer... albo do znajomych...
techi [ Legend ]
"A najlepsze było jak na 25 osób 18 wymiotowało po alkoholu"==>napisałem tak, ale w tym zdaniu naśmiewam się z głupoty osób pijących
"Było zaku****e"==>Onacza, iż wycieczka mi się bardzo podobała(a była bardzo fajna, bo to ostatnia wycieczka klasowa) A podobała mi się bo była piaskownica(nie miałem co wymyslić, a nie będę przecież ci opowiadał czegoś fajnego bo szkoda dla ciebie klawiszy) Moja egzystencja jest na pewno lepsza od twojej, bo ja przynajmniej nie rzucam wyzwiskami, rozumiejąc tylko trzy pierwsze słowa danego postu, danej osoby
techi [ Legend ]
Sorry errata : "napisałem tak, ale w tym zdaniu naśmiewam się z głupoty osób pijących " na końcu powinno być bez umiaru :)[sam też pilem, ale jakoś potrafiłem zrobić "jaskólkę" czy przejść po linii]

Łowca Czarownic [ Konsul ]
A podobała mi się bo była piaskownica(nie miałem co wymyslić, a nie będę przecież ci opowiadał czegoś fajnego bo szkoda dla ciebie klawiszy) I myślisz, że to nie jest poniżanie mnie? Bo niby jak ja nie jestem za nadmiernym piciem w wieku 15/16 lat to ja już w piaskownicy siedze?!
Zawsze mam ten problem :) Inne postrzeganie świata :/ No bo niby jesteście moimi rówieśnikami a ładnie się umiem z wami dogadać :)
|kszaq| [ Konsul ]
[01.06.2004] 13:43
bartek [ ]
Eee... przesadzasz... zawsze mozna skoczyc do apteki po srodki podtrzymujace przy zyciu ;)
czyli prezerwatywy :p