
Magdulla [ Konsul ]
Dziś mam urodziny i imieniny :D
Siemanko ludzie! Mam dzis i imieniny i urodziny! Kończe dziś 13 lat! Spoczko no nie?
Pozdro dla wszystkich!

Xazer [ Centurion ]
Gratulacje ze przekroczylas prog 13 lat :)) .. (to co pijemy).. a tort bedzie ??
thx na pozdrowka 3m sie

mortan_battlehammer [ Legend ]
zgłos sie jak bedziesz robiła 18 :), wszytkiego najlepszego na nowej drodze zycia :D
sadist [ ignoruj mnie ]
gratulacje okrągłej trzynastki:D.Wszystkiego najlepszego i tak dalej:)

DARKI [ Konsul ]
Najlepszego z tej okazji i oby liczba 13 byla szczesliwa dla Ciebie;P (jesli pechowy rok to koniec, pilnuj sie:) )
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
stara dupa juz z Ciebie jest.... masz chłopaka? bo ajk nie to mogą na Ciebie zaczac wolac stara panna:PPP
a tak na serio to happy birthday!

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Najlepszego :P

gresek [ Pretorianin ]
No i co z tego. Ja też tak miałem niedawno - 25 maja.
Wszystkiego najlepsiejszego. Wszystkiego co sobie tam życzysz....

3lm0 [ Pretorianin ]
Wszystkiego naj...........
o^scar^^ [ GRWD ]
Przyłańczam sie do życzeń kolegów z forum :] wszystkiego najlepszego:]
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Jeszcze pięć lat i możesz legalnie piwo pić :] GRatuluje, Sto lat

Karl_o [ APOCALYPSE ]
To i ja sie przylacze do zyczen....happy birthday mala:)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
juz jestes w ponad 2/3 pełnoletnia :D ja w 8/9 ;)

kociamber [ Canada ]
uwazaj, 13 to pechowa liczpa, rok nieszczesc sie szykuje

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
no to najlepszego x2 :)

Banananan [ Dezerter ]
A zaprosisz nas na imprezę? Nie? To po co o tym piszesz...? :]

Rendar [ Senator ]
No to wszystkiego naj naj!

John_Kruger [ Konsul ]
no to wypije do konca browarka (tyskie) za Twoje zdrowie!

RealRufus [ F E A R ]
J.w.

gofer [ ]
13? Czyli można się za Ciebie brać zgodnie z prawem? *śmieje się*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 14:42:44]

Mrooofka [ because I want it ]
No ja tez mam imieninki :D
Magdulla --> wszystkiego najlepszego :D
ale juz w sumie to nie mamy imienin od 15 minut :D:D:D

Zacker [ Stanley ]
Ja tez mam jednego dnia imieniny i urodziny, ale to dopiero 18 września :)

Dorotkadk [ Konsul ]
sto lat seksu zero wpadek

Peterrek [ 420 ]
No, wiesz jak to jest. Yo.
kris2000 [ Pretorianin ]
to było 2 dni temu

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Najlepszego !! :D

bartushan [ Cham z Wyboru ]
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :P Ja tez bede mial imieninki i urodzinki ale dopiero 24 sierpnia :P
Swidrygajłow [ ]
dzisiaj znnowu???
Arczens [ Legend ]
To chyba było 3 dni temu no ale nic wszystkiego naj
ps. przypomij jak bedziesz miała 16 (dobrze mowie 16 juz jest ok ?)

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
zdrowia szczescia pomoranczy, niech ci twoj chlopak nago tanczy:D

Pvt. Creak [ Criav ]
Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, zdrowia i sukcesów... no i oczywiście kasy jakby brakowało ;)
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
spko

Weakando [ Senator ]
Buehehehehe... nie chce być nie miły ale sie 2 dni spóźniliście :) A mi złożycie życzenia 18 czerwca ? :P