GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziś mam urodziny i imieniny :D

29.05.2004
21:56
smile
[1]

Magdulla [ Konsul ]

Dziś mam urodziny i imieniny :D

Siemanko ludzie! Mam dzis i imieniny i urodziny! Kończe dziś 13 lat! Spoczko no nie?
Pozdro dla wszystkich!

29.05.2004
21:59
smile
[2]

Xazer [ Centurion ]

Gratulacje ze przekroczylas prog 13 lat :)) .. (to co pijemy).. a tort bedzie ??
thx na pozdrowka 3m sie

29.05.2004
22:01
smile
[3]

mortan_battlehammer [ Legend ]

zgłos sie jak bedziesz robiła 18 :), wszytkiego najlepszego na nowej drodze zycia :D

29.05.2004
22:04
[4]

sadist [ ignoruj mnie ]


gratulacje okrągłej trzynastki:D.Wszystkiego najlepszego i tak dalej:)

29.05.2004
22:04
smile
[5]

DARKI [ Konsul ]

Najlepszego z tej okazji i oby liczba 13 byla szczesliwa dla Ciebie;P (jesli pechowy rok to koniec, pilnuj sie:) )

29.05.2004
22:04
[6]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

stara dupa juz z Ciebie jest.... masz chłopaka? bo ajk nie to mogą na Ciebie zaczac wolac stara panna:PPP

a tak na serio to happy birthday!

29.05.2004
22:05
smile
[7]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Najlepszego :P

29.05.2004
22:08
smile
[8]

gresek [ Pretorianin ]

No i co z tego. Ja też tak miałem niedawno - 25 maja.




Wszystkiego najlepsiejszego. Wszystkiego co sobie tam życzysz....

29.05.2004
22:09
smile
[9]

3lm0 [ Pretorianin ]

Wszystkiego naj...........

29.05.2004
22:11
[10]

o^scar^^ [ GRWD ]

Przyłańczam sie do życzeń kolegów z forum :] wszystkiego najlepszego:]

29.05.2004
22:43
[11]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Jeszcze pięć lat i możesz legalnie piwo pić :] GRatuluje, Sto lat

29.05.2004
22:58
smile
[12]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

To i ja sie przylacze do zyczen....happy birthday mala:)

29.05.2004
23:02
smile
[13]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

juz jestes w ponad 2/3 pełnoletnia :D ja w 8/9 ;)

29.05.2004
23:03
smile
[14]

kociamber [ Canada ]

uwazaj, 13 to pechowa liczpa, rok nieszczesc sie szykuje

29.05.2004
23:03
smile
[15]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

no to najlepszego x2 :)

29.05.2004
23:24
smile
[16]

Banananan [ Dezerter ]

A zaprosisz nas na imprezę? Nie? To po co o tym piszesz...? :]

29.05.2004
23:24
smile
[17]

Rendar [ Senator ]

No to wszystkiego naj naj!

30.05.2004
00:06
smile
[18]

John_Kruger [ Konsul ]

no to wypije do konca browarka (tyskie) za Twoje zdrowie!

30.05.2004
00:12
smile
[19]

RealRufus [ F E A R ]

J.w.

30.05.2004
00:13
smile
[20]

gofer [ ]

13? Czyli można się za Ciebie brać zgodnie z prawem? *śmieje się*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 14:42:44]

30.05.2004
00:14
smile
[21]

Mrooofka [ because I want it ]

No ja tez mam imieninki :D

Magdulla --> wszystkiego najlepszego :D

ale juz w sumie to nie mamy imienin od 15 minut :D:D:D

30.05.2004
00:22
smile
[22]

Zacker [ Stanley ]

Ja tez mam jednego dnia imieniny i urodziny, ale to dopiero 18 września :)

01.06.2004
13:40
smile
[23]

Dorotkadk [ Konsul ]

sto lat seksu zero wpadek

01.06.2004
13:43
smile
[24]

Peterrek [ 420 ]

No, wiesz jak to jest. Yo.

01.06.2004
13:43
[25]

kris2000 [ Pretorianin ]

to było 2 dni temu

01.06.2004
13:48
smile
[26]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Najlepszego !! :D

01.06.2004
13:50
smile
[27]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :P Ja tez bede mial imieninki i urodzinki ale dopiero 24 sierpnia :P

01.06.2004
13:51
[28]

Swidrygajłow [ ]


dzisiaj znnowu???

01.06.2004
13:55
[29]

Arczens [ Legend ]

To chyba było 3 dni temu no ale nic wszystkiego naj
ps. przypomij jak bedziesz miała 16 (dobrze mowie 16 juz jest ok ?)

01.06.2004
14:09
smile
[30]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

zdrowia szczescia pomoranczy, niech ci twoj chlopak nago tanczy:D

01.06.2004
14:38
smile
[31]

Pvt. Creak [ Criav ]

Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, zdrowia i sukcesów... no i oczywiście kasy jakby brakowało ;)

01.06.2004
15:16
[32]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

spko

01.06.2004
15:20
smile
[33]

Weakando [ Senator ]

Buehehehehe... nie chce być nie miły ale sie 2 dni spóźniliście :) A mi złożycie życzenia 18 czerwca ? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.