GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie sa wasze opinie na temat strony miniclip???

29.05.2004
21:21
[1]

spider___man [ pająk ]

jakie sa wasze opinie na temat strony miniclip???

co wam sie podoba a co nie???
czemu za kazdym razem sie wkurzacie jak ktos da gre z miniclipu???
dla mnie strona wypas!!!
mozliwosc gry z calym swiatem w bilarda, statki, szachy itp.

29.05.2004
21:31
smile
[2]

Fett [ Avatar ]

spider___man - gry mają super i dodatkowo za darmo. A wkurza nas dlatego, bo na forum 90% uzytkowniku strone mini clip zna co w zwiazku z ym zna gre. A ktos popatrzy na TOP 10 na miniclip.com zobaczy jakas gre zaklada nowy watek i dzieki temu watkow z grami z miniclipu mamy tu srednio raz dziennie

31.05.2004
15:12
[3]

goldenSo [ AnomaliA ]

Stronę można ocenić za dostawe do kategori z inetu

31.05.2004
15:15
[4]

Dukke [ Pretorianin ]

No w sumie niektore gry z miniclipa za larytasy i warto czasem tam zajrzec.

01.06.2004
13:23
smile
[5]

Dorotkadk [ Konsul ]

dla mnie te stronki sa spoko

01.06.2004
13:33
[6]

3lm0 [ Pretorianin ]

Fett ma racje prawie wszyscy znaja ta stronke i niepotrzebnie sa zakladane nowe watki z reklama tej stronki tylko po to zeby sobie posta nabic. Raz sam tak zrobilem :P zostalem wyzwany i juz tak nie robie :P

01.06.2004
13:37
[7]

TheAnswer [ Quetzal ]

Stronka jest fajna jest tam dużo fajnych girek.....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.