spider___man [ pająk ]
jakie sa wasze opinie na temat strony miniclip???
co wam sie podoba a co nie???
czemu za kazdym razem sie wkurzacie jak ktos da gre z miniclipu???
dla mnie strona wypas!!!
mozliwosc gry z calym swiatem w bilarda, statki, szachy itp.

Fett [ Avatar ]
spider___man - gry mają super i dodatkowo za darmo. A wkurza nas dlatego, bo na forum 90% uzytkowniku strone mini clip zna co w zwiazku z ym zna gre. A ktos popatrzy na TOP 10 na miniclip.com zobaczy jakas gre zaklada nowy watek i dzieki temu watkow z grami z miniclipu mamy tu srednio raz dziennie
goldenSo [ AnomaliA ]
Stronę można ocenić za dostawe do kategori z inetu
Dukke [ Pretorianin ]
No w sumie niektore gry z miniclipa za larytasy i warto czasem tam zajrzec.

Dorotkadk [ Konsul ]
dla mnie te stronki sa spoko
3lm0 [ Pretorianin ]
Fett ma racje prawie wszyscy znaja ta stronke i niepotrzebnie sa zakladane nowe watki z reklama tej stronki tylko po to zeby sobie posta nabic. Raz sam tak zrobilem :P zostalem wyzwany i juz tak nie robie :P
TheAnswer [ Quetzal ]
Stronka jest fajna jest tam dużo fajnych girek.....