GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tez jest u Was tak?

29.05.2004
18:22
[1]

Sj3 [ Konsul ]

Tez jest u Was tak?

Czy u Was w szkolach na ustnej maturze z polaka tez na 2 jest tak ze wystarczy cos powiedziec, cokolwiek troszke wode polac, czasem wyplynac na przestworza oceanu, na zaliczenie, a wyzsze oceny to juz trzeba cos naprawde umiec i tyle?

29.05.2004
18:28
[2]

ronn [ moralizator ]

Niekoniecznie. Sa takie tematy, na ktore ciezko lac wode ( typy bledow ) a mozna najwyzej strzelac. Ogolnie nauki humanistyczne to lanie wody, sztuka jest lanie jej tak, aby nauczyciel myslal, ze jest sucho.

29.05.2004
18:47
smile
[3]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Czyli humanista to ktos kto nic nie wie ale potrafi ladnie mielic ozorem ;)

29.05.2004
18:59
[4]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

no ja odpowiedzialem dobrze na 1/3 sam bez pomocy itd. az mi powiedzieli ze bardzo ladnie i ze umiem i...dostalem 1 i mam poprawke w sierpniu kurwa

29.05.2004
19:52
smile
[5]

neon_one [ Pretorianin ]

ja tez nie mialem za milo. odpowiedzialem na 2 i 1/3 pytania ( na 3 oczywiscie ) i dostalem 2. Do teraz nie wiem co zlego robilem??!?! no ale i tak juz tego nie odwruce :(

29.05.2004
19:57
[6]

Sj3 [ Konsul ]

Jedno? Hmm nie wiem, jesoi ktos odpowie sam na 2 ma pewnosc ze zaliczyl oczywiscie jesli to jest odpowiedz bardzo dobra... wiec wiecie

29.05.2004
20:47
[7]

Fett [ Avatar ]

moj brat powiedz 2.5/3 i dostał 3 :/ bez zadnych pomocy po prostu go ulali jak mogli :/ Ja mam mature za 3 latat, zobacyzmy jak to bedzie

01.06.2004
13:43
smile
[8]

Dorotkadk [ Konsul ]

dobre dobre

01.06.2004
13:44
smile
[9]

kris2000 [ Pretorianin ]

a to 3

01.06.2004
13:48
[10]

Swidrygajłow [ ]

hehe moj kumpel na maturze wylosował zestaw pytań, przeczytał, zastanowił się chwilę i powiedział:
"pierwszego nie umiem, na drugie nic nie wiem, a w trzecim to nawet nie wiem o co chodzi". Ale dzięki dobrej woli komisji jakoś go wyciągnęli na 2.

01.06.2004
13:53
smile
[11]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Swidry--->to mi przypomnialo historie jak kiedys na egzaminach z polskiego do szkoly sredniej bylo pytanie (rozprawka): "Co to jest ryzyko??" ... podobno ktos napisal na kartce tekst: "To wlasnie jest ryzyko" i taka kartke oddal komisji...ponoc mu zaliczyli:))

01.06.2004
14:02
smile
[12]

hola' [ koniczynka ]

wlanie sie ucze z gery i nie wiem jak to zalicze....od zajebania jest tych wiadomosci
czy bedzie mzoan korzystac z tablic na ustnej!!!??
bo kto zyto importuje to mi za huja do glowy wejsc nie chce!!!!!11

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.