
bit89 [ Pretorianin ]
znalezione w sieci ------> gutterball
Może było, ale gierka jest niezła.

Zacker [ Stanley ]
No fajne gierka. Wciąga :))

3lm0 [ Pretorianin ]
Fajne ale to juz kiedys bylo
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
wciagająca gra :D 166 za pierwsyzm podejsciem, ale cos jest nie tak bo im wiecej rzucalem to tym gorzej mi szlo, tylko za 1 razem zbilem wszytkie w jednym rzucie

Pvt. Creak [ Criav ]
całkiem fajne ! :) jeszcze nie widziałem tego ;)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
heheheh wypaśne ;]
CrazyMan [ Ur-Shak ]
fajne

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]
Git

Qba Dębowy [ Konsul ]
ales gutes
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Stare,ale jare:)

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Jakos nie llubie tego sportu :/. Ale moze byc gra :)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
fajne :P
kajojo [ MU Online ]
Hmm, przecież girki z miniclipa znają prawie wszyscy i ten link był podawany już setki razy, ale gierka spoks :)

Dorotkadk [ Konsul ]
spoko gierka
cycu2003 [ Senator ]
fajna gierka
.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
stare, są już nowe ...poza tym było