GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blood Omen 2 Błagam o pomoc

29.05.2004
17:12
[1]

Draak55 [ Legionista ]

Blood Omen 2 Błagam o pomoc

jestem bodajże w 7 lub 8 rozdziale niewiem opisze wa
więc tak dochodze do momentu gdzie odnajduje uwięzioną babke (tą z kturą sie gada na początku a ona ci pomaga]
i nie wiem co zrobic bo mam zniwelowac zieloną ochrone ale nie wiem jak [z tego co sie od niej dowiedziałem to wyłączyć ją całkowicie ale żeby to zrobic musze uruchomic wyłącznik który znajduje sie obok tej wielkiej relkikwi na środku i nie wiem jak tam wejść bo drzwi są zamurowane albo przynajmniej zastawione wielkim głazem niewiem nie widziałem i tu jest mój problem jak tam wejśc próbowalem wszystkiego wskakiwać przez okno opanowywać umysły i nic pomóżcie prooosze


NAGRODA- wiadro świeżej czystej krwi

31.05.2004
19:03
smile
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

^UP przyjacielski ;)

31.05.2004
19:16
[3]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

musisz trochę pokombinować kiedyś w to grałem i całą przeszedłem bez problemów
może jest gdzieś jakaą solucja
nie bardzo pamiętam ten moment

31.05.2004
19:41
smile
[4]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Telekinezą nie da się go przełączyć ? albo cuś takiego ? :)

31.05.2004
19:46
smile
[5]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Nie wiem na ile znasz angielski - może Ci to pomoże ... Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi więc musisz sam znaleźć :)

Linek poniżej :)

31.05.2004
20:00
[6]

Draak55 [ Legionista ]

dzięki bardzo :D

31.05.2004
20:04
smile
[7]

Draak55 [ Legionista ]

dzięki ale nadal nie mam odpowiedzi :( a na linku którego mi dałeś ine chce mnie tam skierować albo cóś bo sie faq włącza

31.05.2004
20:12
[8]

Marksman [ Promyk ]

1. Nie ładuje się ponieważ to link od razu do materiałów
2. Mogłeś choć początek komunikatu poczytać
3. Wybierz sobie:

31.05.2004
20:16
[9]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Draak55 --> Wejdź na poniższy link. Potem po kolei klikaj PC - B. Na liście znajdź Blood Omen 2 i kliknij obok niego na FAQ. Tam będziesz miał solucje. Po angielsku.

01.06.2004
10:52
smile
[10]

Draak55 [ Legionista ]

Dzięki wam jesteście super :D

01.06.2004
10:53
[11]

Radaar [ Konsul ]

Draak55--> zapraszam na gg

01.06.2004
11:04
[12]

Radaar [ Konsul ]

Draak55--> ok, powiem tutaj, jak bedziesz w pomieszczeniu z wampirzyca to ona bedzie za polem silowym, po prawej stronie jest jakis pomnik albo glaz [ nie pamietam ], musisz go po prostu przesunac - wtedy bedziesz mogl wyjsc na zewnatrz budynku. teraz mozesz wlaczyc pole silowe na drzwi do budynku, wchodzisz bocznym wejsciem a wampirzyca bedzie wolna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.