GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się stalo z nagrywarka??? :(((

29.05.2004
12:29
smile
[1]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Co się stalo z nagrywarka??? :(((

Dzieje sie cos dziwnego z moją nagrywarka
Gdy zrobie formata zainstaluje Nero i chce przegrac płytke wypala sie dosłownie w 2-3 minutki pózniej zas jak dpochodzą gry, programy, demka potem je instaluje, odinstaluje to po jakims czasie nero wypala mi płytki w 20 min Co się dzieje??? Mam nagrywarke LG 48x/24x/48x ta sama nagrywarka u mojego qmpla chodzi bez zarzutu Pomocy!!!

29.05.2004
12:34
[2]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

sprawdz czy masz zalaczone DMA dla nagrywarki bo najprawdopodobniej zaraz po formacie dysk nie jest zbytnio obciazony i bufor dziala szybko, a potem naturalnie sie zapycha i czas dostepu do niego sie zwieksza.

29.05.2004
12:41
smile
[3]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

A gdzie jest ta opcja DMA po nie za bardzo wiem...???

29.05.2004
12:42
[4]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

zalezy od systemu, jaki masz??

29.05.2004
12:51
[5]

Cacuch [ Pretorianin ]

W WIN XP jest od razu włączony
w Win 98 trzeba wejść do menadżera urządzeń, tam wybrać dany sprzęt zaznaczyć opcję DMA (albo Udma, nie pamiętam) I zrestartować kompa

29.05.2004
12:55
[6]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Cacuch--> no wlasnie w XP nie jest od razy wlaczony. Poza tym bardzo czesto potrafi sie sam wylaczyc - tak dziwny system. W XP jest w Menadzer urzadzen--> Podstawowy, drugorzedny IDE i tam powinny byc stosowne opcje do poszczegolnych kanalow

04.06.2004
13:26
[7]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Yh i powinno zadziałac>?? bo już bufor po zainstalowaniu kilku gierek po swieżej reinstalce wynosi 95%:/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.