
marissaw [ Pretorianin ]
scenery z inetu
Mam takie putanie może i głupie ale jak się robi scenery np. z gier online aby potem je na forym wklejić isie pochwalić

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
nad strzalkami na klawiaturze jest klawisz Print Screen nacisnij go i wklej w notatniku, jak za duzo zaajmuje to wes go skonwertuj na *.gif albo na *.jpg
i jak piszesz posta to dajesz przegladaj i szukasz obrazka i dodajesz posta i gitara :D
White Star [ Soldier ]
U_N>>> w paincie chyba...

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
sorki ale wtope zrobilem, pomylilem notatnik z paintem
czyt
nad strzalkami na klawiaturze jest klawisz Print Screen nacisnij go i wklej w Paincie, jak duzo zajmuje to wes go skonwertuj na *.gif albo na *.jpg (np ACDsee)
i jak piszesz posta to dajesz przegladaj i szukasz obrazka i dodajesz posta i gitara :D
sorki za wtope
White Star [ Soldier ]
U_N>>> 1 byłem:D jak to czytałem to se pomyslałem ze lamer jestem i niewiedziałem ze w notatniku mozna screeny zapisywac:D

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Hej ludzie dzienks!!!;-) Ja tam robiłem zdjecie aparatem, skanowałem je i dopiero wrzucałem na Gola... ;-D

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
hehe mozna, ale najwygodniej wkleic do painta i zmienic rozszerzenie na *.txt i masz screena w notatniku
sadist [ ignoruj mnie ]
Osobiście wole robic screeny programem.Np w grze nie musze wychodzic zeby wkleic i zapisac go w pejncie.Polecam program ''hoversnap''

marissaw [ Pretorianin ]
Dzięki a jak bym chcial np. strone startową gier-online to też w taki sposub?

Fett [ Avatar ]
marissaw - print scrn działa we wszystkich programach pod windowsem. Tak wiec jezeli wlaczysz sobie jakas gre normalna (np. Vice City) to jak nacisniesz tn wlanie klawisz to pozniej tez go mozesz w paicnie wkleic
U_N - jak to czytalem to myslalem ze ASCI mozna tak robic LOL :)

marissaw [ Pretorianin ]
Ty no ja nie zabardzo kapuje to się automatycznie robi czy ma coś pisać?

marissaw [ Pretorianin ]
no właśnie mi się udało pierwszy mój scener wkleić hurra!!! Jestem bardzo szcześliwy z tego powodu!!!

bartchuck [ Centurion ]
no to ja Ci gratuluje z calego serca

goldenSo [ AnomaliA ]
polecam bardzo dobry program. Link poniżej

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
j awłaśnie jak kolega wyzej uzywam HyperSnap`a a do gier to Fraps`a :)
marissaw [ Pretorianin ]
Ale nie za bardzo kapuje jak sie zmniejsza rozmiar niekturych plików aby dać na forum!
goldenSo [ AnomaliA ]
---------------->marissaw
w photoshopie jest taka opcja