GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

scenery z inetu

29.05.2004
11:48
smile
[1]

marissaw [ Pretorianin ]

scenery z inetu

Mam takie putanie może i głupie ale jak się robi scenery np. z gier online aby potem je na forym wklejić isie pochwalić

29.05.2004
11:55
smile
[2]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

nad strzalkami na klawiaturze jest klawisz Print Screen nacisnij go i wklej w notatniku, jak za duzo zaajmuje to wes go skonwertuj na *.gif albo na *.jpg
i jak piszesz posta to dajesz przegladaj i szukasz obrazka i dodajesz posta i gitara :D

29.05.2004
11:56
[3]

White Star [ Soldier ]

U_N>>> w paincie chyba...

29.05.2004
11:56
smile
[4]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

sorki ale wtope zrobilem, pomylilem notatnik z paintem

czyt
nad strzalkami na klawiaturze jest klawisz Print Screen nacisnij go i wklej w Paincie, jak duzo zajmuje to wes go skonwertuj na *.gif albo na *.jpg (np ACDsee)
i jak piszesz posta to dajesz przegladaj i szukasz obrazka i dodajesz posta i gitara :D

sorki za wtope

29.05.2004
12:00
[5]

White Star [ Soldier ]

U_N>>> 1 byłem:D jak to czytałem to se pomyslałem ze lamer jestem i niewiedziałem ze w notatniku mozna screeny zapisywac:D

29.05.2004
12:05
smile
[6]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Hej ludzie dzienks!!!;-) Ja tam robiłem zdjecie aparatem, skanowałem je i dopiero wrzucałem na Gola... ;-D

29.05.2004
12:35
smile
[7]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

hehe mozna, ale najwygodniej wkleic do painta i zmienic rozszerzenie na *.txt i masz screena w notatniku

29.05.2004
15:13
[8]

sadist [ ignoruj mnie ]


Osobiście wole robic screeny programem.Np w grze nie musze wychodzic zeby wkleic i zapisac go w pejncie.Polecam program ''hoversnap''

29.05.2004
15:54
smile
[9]

marissaw [ Pretorianin ]

Dzięki a jak bym chcial np. strone startową gier-online to też w taki sposub?

29.05.2004
16:01
smile
[10]

Fett [ Avatar ]

marissaw - print scrn działa we wszystkich programach pod windowsem. Tak wiec jezeli wlaczysz sobie jakas gre normalna (np. Vice City) to jak nacisniesz tn wlanie klawisz to pozniej tez go mozesz w paicnie wkleic

U_N - jak to czytalem to myslalem ze ASCI mozna tak robic LOL :)

30.05.2004
13:51
smile
[11]

marissaw [ Pretorianin ]

Ty no ja nie zabardzo kapuje to się automatycznie robi czy ma coś pisać?

30.05.2004
13:54
smile
[12]

marissaw [ Pretorianin ]

no właśnie mi się udało pierwszy mój scener wkleić hurra!!! Jestem bardzo szcześliwy z tego powodu!!!

30.05.2004
14:06
smile
[13]

bartchuck [ Centurion ]

no to ja Ci gratuluje z calego serca

31.05.2004
15:01
smile
[14]

goldenSo [ AnomaliA ]

polecam bardzo dobry program. Link poniżej

31.05.2004
15:32
smile
[15]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

j awłaśnie jak kolega wyzej uzywam HyperSnap`a a do gier to Fraps`a :)

01.06.2004
11:02
[16]

marissaw [ Pretorianin ]

Ale nie za bardzo kapuje jak sie zmniejsza rozmiar niekturych plików aby dać na forum!

01.06.2004
12:56
[17]

goldenSo [ AnomaliA ]

---------------->marissaw
w photoshopie jest taka opcja

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.