
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Dzis Sa Moje Urodzinki ... :D
tak jak w temacie watku dzis sa moje urodzinki..... Dzien zapowiada sie bardzo ciekawie:] bardzo sie ciesze bo dostalem odtwaracz mp3: Samsung YP-55 i jestem z niego bardzo zadowolony :P
Ophidia [ Konsul ]
Szczęścia, zdrowia, pomyślności i wogóle niech ci w życiu się przydaży wszystko o czym tylko marzysz:)
Ja też chcę dostac taki prezent!!!!

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Najlepszego

Pencil [ Konsul ]
Sto lat, sto lat... :-)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
najlepszego...

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Smacznego :)))
nie no najlepszego :))
TheAnswer [ Quetzal ]
Wszystkiego najlepszego i więcej prezentów

RealRufus [ F E A R ]
Chciałem Ci życzyć prezentu w postaci odtwarzacza MP3 ale widze że się spóźniłem.... więc najlepszego !!

Pvt. Creak [ Criav ]
heh.. ciesze się razem z tobą ;)... ja tam na urodziny nigdy nic nie dostaje :/...

tadzikg [ Konsul ]
niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie... :)
AMDD [ Dwory Unia ]
Wszystkiego Naj.... Naj... Naj
A moje są jutro... Ciekawe czy ktoś będzie pamiętał

CrazyMan [ Ur-Shak ]
najlepszego :)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
dzieki za zyczenia ;]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
wszystkiego najlepsiejszego ;]
eskia crew [ Pretorianin ]
no to najlepszego wszystkiego

SamHaukneS [ śliski dżons ]
kot mojej koleżanki też ma dziś urodziny :) Wszystkiego naj.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Wszystkiego Naj. :)..
a propos fajny odtwarzacz.. ja jak narazi eto do mp3 tylko WinAmp :)

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
naleprzego
ps. a tak wogole to ktore to juz ??

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
najlepszego...

maVes [ Konsul ]
Wszystkiego najlepszyego i miłemgo słuchania muzyki :D

cycu2003 [ Senator ]
najlepszego
powiedz jescze ktore to urodzimy

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
no to sa moje pietnaste urodzinki :D :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
najlepszego.... :]
ps.tylko nie przesadż z alkocholem (jak ja wczoraj :( )

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]
Najlepszego chcialbym mieć teraz 15 lat:)
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Dla tego pana dedykacja - "Goniąc Kormorany"
:-)

Mrooofka [ because I want it ]
No to wszystkiego najlepszego :)
Fett [ Avatar ]
wszystkiego najlepszego :)

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
wszytkiego naj... :))

Dukke [ Pretorianin ]
Happy new year :)
EE wszystkiego najlepszego

Trzepiskor [ SETH ]
najlepszego

lez [ Konsul ]
Dla mnie takie watki sa glupota ze sie chwale ze mam urodziny, ale coz wszystkiego najlepszego ziomek.

Dorotkadk [ Konsul ]
100lat seksu zero wpadek:-D
kris2000 [ Pretorianin ]
dzisiaj znowu

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
hepi berfdej tu ju,
hepi berfdej tu ju,
hepi berfdej dir STALKER!,
hepi berfdej tu ju:)

Wasio [ Centurion ]
Frzyzdkjeko naileprzeko Stalker :)