GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzis Sa Moje Urodzinki ... :D

29.05.2004
10:01
smile
[1]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Dzis Sa Moje Urodzinki ... :D

tak jak w temacie watku dzis sa moje urodzinki..... Dzien zapowiada sie bardzo ciekawie:] bardzo sie ciesze bo dostalem odtwaracz mp3: Samsung YP-55 i jestem z niego bardzo zadowolony :P

29.05.2004
10:03
[2]

Ophidia [ Konsul ]

Szczęścia, zdrowia, pomyślności i wogóle niech ci w życiu się przydaży wszystko o czym tylko marzysz:)


Ja też chcę dostac taki prezent!!!!

29.05.2004
10:03
smile
[3]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Najlepszego

29.05.2004
10:04
smile
[4]

Pencil [ Konsul ]

Sto lat, sto lat... :-)

29.05.2004
10:07
smile
[5]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

najlepszego...

29.05.2004
10:10
smile
[6]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Smacznego :)))

nie no najlepszego :))

29.05.2004
10:11
[7]

TheAnswer [ Quetzal ]

Wszystkiego najlepszego i więcej prezentów

29.05.2004
10:11
smile
[8]

RealRufus [ F E A R ]

Chciałem Ci życzyć prezentu w postaci odtwarzacza MP3 ale widze że się spóźniłem.... więc najlepszego !!

29.05.2004
10:17
smile
[9]

Pvt. Creak [ Criav ]

heh.. ciesze się razem z tobą ;)... ja tam na urodziny nigdy nic nie dostaje :/...

29.05.2004
10:19
smile
[10]

tadzikg [ Konsul ]

niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie... :)

29.05.2004
10:26
[11]

AMDD [ Dwory Unia ]

Wszystkiego Naj.... Naj... Naj

A moje są jutro... Ciekawe czy ktoś będzie pamiętał

29.05.2004
10:30
smile
[12]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

najlepszego :)

29.05.2004
11:07
smile
[13]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

dzieki za zyczenia ;]

29.05.2004
11:08
smile
[14]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

wszystkiego najlepsiejszego ;]

29.05.2004
11:20
[15]

eskia crew [ Pretorianin ]

no to najlepszego wszystkiego

29.05.2004
11:22
smile
[16]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

kot mojej koleżanki też ma dziś urodziny :) Wszystkiego naj.

29.05.2004
11:24
[17]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Wszystkiego Naj. :)..

a propos fajny odtwarzacz.. ja jak narazi eto do mp3 tylko WinAmp :)

29.05.2004
11:26
smile
[18]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

naleprzego
ps. a tak wogole to ktore to juz ??

29.05.2004
11:30
smile
[19]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

najlepszego...

29.05.2004
11:38
smile
[20]

maVes [ Konsul ]

Wszystkiego najlepszyego i miłemgo słuchania muzyki :D

29.05.2004
12:41
smile
[21]

cycu2003 [ Senator ]

najlepszego
powiedz jescze ktore to urodzimy

29.05.2004
12:42
smile
[22]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

no to sa moje pietnaste urodzinki :D :D

29.05.2004
12:42
smile
[23]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

najlepszego.... :]

ps.tylko nie przesadż z alkocholem (jak ja wczoraj :( )

29.05.2004
12:47
smile
[24]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Najlepszego chcialbym mieć teraz 15 lat:)

29.05.2004
12:48
[25]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Dla tego pana dedykacja - "Goniąc Kormorany"

:-)

29.05.2004
12:49
smile
[26]

Mrooofka [ because I want it ]

No to wszystkiego najlepszego :)

29.05.2004
12:54
[27]

Fett [ Avatar ]

wszystkiego najlepszego :)

29.05.2004
12:55
smile
[28]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

wszytkiego naj... :))

29.05.2004
12:56
smile
[29]

Dukke [ Pretorianin ]

Happy new year :)



















EE wszystkiego najlepszego

29.05.2004
12:57
smile
[30]

Trzepiskor [ SETH ]

najlepszego

29.05.2004
12:59
smile
[31]

lez [ Konsul ]

Dla mnie takie watki sa glupota ze sie chwale ze mam urodziny, ale coz wszystkiego najlepszego ziomek.

01.06.2004
13:58
smile
[32]

Dorotkadk [ Konsul ]

100lat seksu zero wpadek:-D

01.06.2004
14:02
[33]

kris2000 [ Pretorianin ]

dzisiaj znowu

01.06.2004
14:04
smile
[34]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

hepi berfdej tu ju,
hepi berfdej tu ju,
hepi berfdej dir STALKER!,
hepi berfdej tu ju:)

01.06.2004
14:07
smile
[35]

Wasio [ Centurion ]

Frzyzdkjeko naileprzeko Stalker :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.