GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ciekawea praca ;) duze zarobiki !

28.05.2004
18:56
smile
[1]

Morbus [ - TRAKER - ]

ciekawea praca ;) duze zarobiki !

dostalem mailem:

Mam do zaoferowania wypasioną prace przez internet. Nie polega ona na
odczytywaniu meili, lub klikaniu w banery. Ja w tym jestem ok 3-4 tyg i
zarobiłem ok 120zł. Wsumie to niemałe pieniądze, zawsze coś,dobre jako
praca dodatkowa, lub jak ktoś jest bez pracy, innym też polecam, wkońcu
zawsze to zysk. Praca w 100% legalna.
Praca polega na tym że kupujesz odemnie za 20zł tzw. raport, jest to
pewnego rodzaju dokument w wordzie. I gdy kupisz odemnie ten raport (za 20
zł) to wtedy Ty będziesz mógł go sprzedawać i zarabiać na tym (ty rozsyłasz
to meilem). Czyli pokoleji: kupujesz odemnie za 20 zł (wysyłasz mi posztą
20zł) ten raport, a ja ci go wysyłam meilem, potem ty też go sprzedajesz po
20zł (kasa idzie do ciebie pocztą , a ty wysyłasz raport meilem). Myśle że
wszystko jest zrozumiałe. Zachęcam do tej pracy, bo wiem że dużo osób
niepracuje i każda kasa sie liczy, a przyokazji i ja na tym zarobie. Jeżeli
jesteś zainteresowany to napisz : [email protected] ,odpowiem na twoje
pytania,lub wyśle ci taki załącznik gdzie wszystko jest dokładnie opisane,
dam ci też mój adres, gdybyś chciał zamówić raport.

Janusz Rafa



Masz przyjaciela który niema pracy ,lub masz znajomego który potrzebuje
kasy, to wyślij im ten list,może akurat im pomożesz.

.....:::To niejest spam,ani innego tego typu reklamy,za przeczytanie bardzo
dziękuje :::......


hiehie moze sie ktos zapisze ?:D i bedzie w kregu krazacych po swiecie raportow ? :DDDD

28.05.2004
18:58
[2]

bartek [ ]

Czegos rownie glupiego jeszcze nie widzialem :)

BTW bylo calkiem niedawno.

28.05.2004
19:02
[3]

o^scar^^ [ GRWD ]

hmm z mojej strony panu podziękuje.

28.05.2004
19:04
[4]

o^scar^^ [ GRWD ]

hmm a skąd ja mam pewność, że znajde takiego frajera który mi kupi ten niby "raport"???

28.05.2004
19:06
smile
[5]

m6a6t6i [ hate me! ]


rotfl

28.05.2004
19:09
[6]

Ophidia [ Konsul ]

Ja też dostałam taką głupotę ostatnio

28.05.2004
19:10
[7]

Ophidia [ Konsul ]

a tylko inny ktoś sie pod tym podpisał

28.05.2004
19:11
smile
[8]

mikhell [ Master of Puppets ]

To jest po prostu piramida finansowa...

28.05.2004
19:22
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]


LOL:D tez dostalem to niedawno. Strzezcie sie takich maili:)

28.05.2004
19:22
[10]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

mikhell --> Piramida i to w najgłupszym stylu.

28.05.2004
19:23
[11]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Morbus --> Trzeba było gościowi napisać, że już powiadomiłeś US o jego niezarejestrowanej działalności gospodarczej i wkrótce zgłoszą się do niego panowie z kontroli skarbowej po grzywnę. Gość by się bardzo ucieszył :)))

28.05.2004
19:25
[12]

Ophidia [ Konsul ]

tak się zastanawiam, skąd oni mają nasze adresy?

28.05.2004
19:28
smile
[13]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

LOL po prostu i jeszcze ta tajemniczosc "raportu"...

28.05.2004
19:28
smile
[14]

Regis [ ]

To jest na zasadzie: Super praca ! Mozesz zarabiac dziennie nawet 200 zl! Jesli chcesz poznac szczegoly, kup ode mnie ten super hiper mega poradnik za jedyne 50 zl!!!


[jeszcze trzech naiwniakow takich jak ty i wyrobie dzienna norma 200 zl :P ]

28.05.2004
19:32
[15]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Ophidia --> Z grup dyskusyjnych. Są specjalne programy, które je wyłapują.
Regis --> A najśmieszniejsze jest to, że frajerów nie brakuje. Choć najwięcej można zarobić na oferowaniu pracy chałupniczej.

28.05.2004
19:35
smile
[16]

Alvarez [ missing link ]

Zaloze sie, ze znajdzie sie niejeden kretyn, ktory na to pojdzie... geez

28.05.2004
19:53
smile
[17]

Pvt. Creak [ Criav ]

hehe... jakby cos takiego puscic na GOLu jako oficjalna praca to dopiero bym zarobil :>

28.05.2004
20:14
[18]

White Star [ Soldier ]

głupota..

28.05.2004
20:15
smile
[19]

Trzepiskor [ SETH ]

zycze powodzenia
to zwykle naciaganie

28.05.2004
20:34
[20]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

heheh ostatnio byl na golu taki jeden ktory forumowiczom oferowal te raporty :D

28.05.2004
20:38
smile
[21]

wysiu [ ]

Dostalem tego scierwa ("To niejest spam,ani innego tego typu reklamy" - jaaasne..) juz z 20 sztuk od roznych idiotów... Zwykle takie badziewie bez nerwow kasuje, ale chyba w koncu zaczne ich dopisywac do roznych spamerskich site'ów... Dostana troche reklam stron porno, to moze zuzyja energie na co innego, niz rozsylanie takiego cholerstwa...

28.05.2004
21:14
smile
[22]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>morbus
Jestes 3 lata na forum, masz Senatora, a rzucasz nam błotem w twarz. Nie wstyd ci? Bo to jest wlasnie obrzucenie błotem, stwierdzenie, że mozna zrobic w wała współuzytkownikow z forum. Ze uzytkownicy ci sa tepymi kretynami, nie zdolnymi do skumania najprostszych faktow. To ze ty uwazasz nas za debili nie znaczy ze nimi jestesmy
te 15 srebrnikow jest warte zjechanej opinii na forum>? U mnie wlasnie na taka zarobiles.
Za cos takiego spamer powinien byc jak nic

28.05.2004
21:14
[23]

AK [ Senator ]

wysiu - nie lepiej się poświęcić, kupić i opublikować ten "raport" na jakiejś swojej stronie? Dać jeszcze do wyszukiwarek info typu "Chcesz płacić za raport? U mnie ściagniesz go darmo!" - i zemsta gotowa :)

28.05.2004
21:17
smile
[24]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Cholera, chyba nadinterpretowalem - nie zauwazylem emotikony. Ale kategoria powinna byc z Inetu i znalezione w sieci (mailu) w temacie.
Chyba mnie ponioslo - w takim razie sorki, zwracam honor.

Od jakiegos czasu tocze zacieta walke ze spamem i dlatego sie tak rozjuszylem

28.05.2004
23:43
smile
[25]

Morbus [ - TRAKER - ]

peeyack --> ja myslelm ze bez tej emotikonki jak ktos zobaczy taka zawartosc maila to sam sie zorientuje o co chodzi :) z tym "czystym biznesem" no ale coz .. :) jestes pierwszym ktory mnie opieprzyl i zobaczyl ile juz jestem na forum hiehie

28.05.2004
23:48
smile
[26]

~~isztar~~ [ Konsul ]

błahaha, a to dobre
ktoś sprawdzał czy działa:P:D??

28.05.2004
23:53
[27]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Neo_zion, Ophidia ---> te adresy to chyba nie tylko z grup dyskusyjnych. wydaje mi się, że jeden z "golowiczów" też to rozsyła, bo dochodzą te maile do mnie na adres podany tylko tutaj, we wszystkich subskrypcjach itp podaję inny.

szkoda że od razu usuwałem te maile, może by się udało dojść kto to?...

28.05.2004
23:53
smile
[28]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Hahahaha duże zarobki mówisz? 3 tygodnie i 120zł mieszkasz na Białorusi?:P

28.05.2004
23:57
smile
[29]

Adamss [ -betting addiction- ]

Czego wy chcecie ? To jest godziwa praca..... dla kretynów :-].

29.05.2004
00:08
smile
[30]

Morbus [ - TRAKER - ]

nie no sorry ludziska nie najezdzajcie na mnie :) ja tylko prezentuje ta niewatpliwie atrakcyjna oferte :D a nie jestem autorem ani wspolnikiem tej wspanialej "firmy"

sam nie iwem czy sie nie skusze na tajemniczy raport hieheihei lol

29.05.2004
00:10
smile
[31]

reik [ Pretorianin ]

Morbus: prześlij tego maila do policji z informacją, że gość próbuje wyłudzać pieniądze (naprawdę) - takie gówno trzeba tępić w społeczności internautów. Pamiętaj, że na to może się złapać naprawdę wiele osób trochę mnie inteligentnych i zbyt ufnych..
Jest szansa, że się tym zajmą, a i będziesz miał szansę być dumnym, że rozruszałeś na chwilę polską gospodarkę, jak o ty zrobi się głośno i media zaczną produkować artykuły na ten temat.
Maila znajdziesz na: https://www.kgp.gov.pl/

29.05.2004
00:50
smile
[32]

ronn [ moralizator ]

AK -> Genialny pomysl. Wysiu do dziela!

30.05.2004
10:12
smile
[33]

Morbus [ - TRAKER - ]

a dzis dostalem kolejna informacje od czlowika zauroczonego tym raportem :DD


Buahahahaha.
Ludzie, nie wierzcie w takie pierdoly. Juz widze ten raport, o tresci podobnej do tej "Jestes kolejnym frajerem, ktory dal sie nabrac"
BTW: Ja tez mam ten raport, odsprzedam Wam za 10 zl, potem innym bedziecie mogli go wysylac za 20..
Pozdrawiam, GumoL

30.05.2004
10:19
smile
[34]

amarok [ Generaďż˝ ]

chyba już to gdzieś tutaj widziałem, albo mam deja vu...
krąży tego pełno po necie. najlepsze, że są jelenie, którzy na to polecą.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 10:19:17]

31.05.2004
11:21
[35]

Paciek [ Centurion ]

Czego to ludzie nie wymysla - LOL

31.05.2004
11:21
smile
[36]

holyfire [ Konsul ]

hahaha :D

01.06.2004
18:33
smile
[37]

EXCALIBUR(ak) [ Konsul ]

Tia.... mi tez to g**** ktos przyslal.

01.06.2004
18:43
[38]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Chce zdjęcie z autografem osoby co w to uwierzy

01.06.2004
19:04
smile
[39]

Vegetan [ Leń ]

Też to dostałem i napisałęm gościowi że nie potrzebuje takich dokumentów, i do dziś nie napisał <lol>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.