Saref [ Legionista ]
stronka kapeli
wlazic, sciagac, oceniac, komentowac (ewentualnie lolać się :D)
Saref [ Legionista ]
^bump^

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Kto robił to zdjęcie na stronę? Bo oświetleniowo jest imho naprawdę dobre.

Saref [ Legionista ]
zdjecia robila moja dziewczyna :D dorwalismy nowy aparat cyfrowy, a ze jeszcze instrukcja nie do konca opanowana, to powychodzily rozne takie :D

Saref [ Legionista ]
^^bump^^

mortan_battlehammer [ Legend ]
Saref----> nie ma za bardzo co oceniac, bo to nie wy zrobiliscie tylko ktos przygotował cały wyglad. Lepiej zzrob sam strone na jakims darmowym serwerze i bedziesz mogł sobie umieszcic co dusza zapragnie

Saref [ Legionista ]
nie chodzi o ocene stronki tylko raczej kapeli. no dobra, moze zle topic nazwalem. od teraz nazywa sie "mp3 mojej kapeli" :D

mortan_battlehammer [ Legend ]
ok to jak wróce do domu, bo teraz jestem na uczelni to posłucham:)

Saref [ Legionista ]
moze ktos sie wypowie w tym temacie? czy jest az tak tragicznie ze szkoda pisac??