GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

stronka kapeli

28.05.2004
15:39
[1]

Saref [ Legionista ]

stronka kapeli

wlazic, sciagac, oceniac, komentowac (ewentualnie lolać się :D)

30.05.2004
01:47
[2]

Saref [ Legionista ]

^bump^

30.05.2004
01:50
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Kto robił to zdjęcie na stronę? Bo oświetleniowo jest imho naprawdę dobre.

30.05.2004
01:55
smile
[4]

Saref [ Legionista ]

zdjecia robila moja dziewczyna :D dorwalismy nowy aparat cyfrowy, a ze jeszcze instrukcja nie do konca opanowana, to powychodzily rozne takie :D

01.06.2004
09:27
smile
[5]

Saref [ Legionista ]

^^bump^^

01.06.2004
09:41
smile
[6]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Saref----> nie ma za bardzo co oceniac, bo to nie wy zrobiliscie tylko ktos przygotował cały wyglad. Lepiej zzrob sam strone na jakims darmowym serwerze i bedziesz mogł sobie umieszcic co dusza zapragnie

01.06.2004
10:53
smile
[7]

Saref [ Legionista ]

nie chodzi o ocene stronki tylko raczej kapeli. no dobra, moze zle topic nazwalem. od teraz nazywa sie "mp3 mojej kapeli" :D

01.06.2004
11:35
smile
[8]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ok to jak wróce do domu, bo teraz jestem na uczelni to posłucham:)

04.06.2004
00:31
smile
[9]

Saref [ Legionista ]

moze ktos sie wypowie w tym temacie? czy jest az tak tragicznie ze szkoda pisac??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.