GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z "Opublikuj" na forum GryOnline.

28.05.2004
09:06
[1]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Problem z "Opublikuj" na forum GryOnline.

Pozwole sobie zagrac role medium i przekazac zapytanie w imieniu Piotrasq. Zaraz wyjasni sie, dlaczego sam zainteresowany nie moze tego uczynic. Oto tresc przekazu:

Mam problem: od dwoch dni nie dziala mi w robocie przycisk "opublikuj" przy wysylaniu posta. Soul powinien znac sprawe, bo wielokrotnie zglaszalem problem z moja przegladarka. Nigdy nie dzialala mi gorna belka z "gracz info", "encyklopedia" itp. a teraz ta belka dziala, a nie dziala ten pieprzony "opublikuj". Musieli zmienic cos w javascript. Mam Netscape 4.76.

Przekazalem oto zapytanie Piotrasq i mam nadzieje, ze sie cos z problemem da zrobic. Bo bez Piotrasq to ja nie mam bratniej duszy do bluzgania wedrowcow pod Smokiem :-))



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-28 09:07:23]

28.05.2004
09:34
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ostatnie był poprawiany ten przycisk dla użytkowników Opery. Właśnie chyba dwa dni temu, od kiedy zaczęły się kłopoty Piotrasq. Myślę, że to w tym tkwi problem.

28.05.2004
09:50
[3]

Soulcatcher [ Prefekt ]

rothon ---> postaram się coś z tym zrobić

28.05.2004
09:54
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Piotrasq mowi:

Niech zdezaktywuja wszystkie przyciski na belkach, a puszcza ten jeden jedyny, najbardziej potrzebny przycisk na swiecie ! :D
To jest cholernie frustrujace siedziec 8 godzin w robocie i nie moc sobie popisac...

28.05.2004
10:00
smile
[5]

zarith [ ]

piotrasq --> siema! *macha ręką* :P

28.05.2004
10:01
smile
[6]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

czytanie jest złotem, pisanie srebrem

28.05.2004
23:35
smile
[7]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

I co, da się coś z tym zrobić ? Ja wiem, że użytkowników Opery jest na forum mnóstwo, a ja ze swoją dziadowską przeglądarką jestem sam jak palec, ale wcześniej jakoś koegzystowaliśmy, więc może... ?

28.05.2004
23:47
smile
[8]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Piotrasq --> Ale to przecież nie wina Opery, Soul tego nie napisał, tylko Cainoor :P

28.05.2004
23:48
smile
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ale zbieżnośc wydarzeń jest znamienna.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-28 23:47:32]

28.05.2004
23:53
smile
[10]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Mnie to tam rybka w sumie, co prawda mam wtedy nieco niższy morale przy dodawaniu posta :P
Miejmy nadzieje, ze zrobią tak, że w Operze będzie normalny "Opublikuj", a w Netscape będzie można dodawać posty.

29.05.2004
00:11
smile
[11]

TeadyBeeR [ Legend ]

Zainstalujcie mozille :D

29.05.2004
07:52
[12]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Piotrasq ---> w poniedziałek postaram się coś z tym zrobić, sorry ale nie miałem czasu

29.05.2004
10:53
smile
[13]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

OK.

31.05.2004
07:04
smile
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Podnoszę, coby nie zapomnieć :)

31.05.2004
07:12
smile
[15]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hmmm, biedny Piotrasq ;-)
Sorry za cenzure 2 maila. Tak sobie pomyslalem, ze skoro Soul szybko odpowiedzial, to nieladnie bedzie sie tu wytrzasac :-)))

31.05.2004
13:43
smile
[16]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

No i co ? Da radę ?

31.05.2004
13:44
smile
[17]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Oooo, chyba dalo, skoro opublikowales? :-)

31.05.2004
16:50
smile
[18]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Niestety nie dało. Pisałem z innego miejsca.
Ale nic - będę przypominał do skutku.

31.05.2004
17:20
[19]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Piotrasq ---> twoja uwaga jest cały czas aktualna, wszystko po kolei, jak na razie to problem się pojawił przy usuwaniu problemów z Opera, jak wiesz czytelników z Operą jest pewnie z 1000 razy więcej niż ciebie z Netscape 4.75, dlatego pozwolisz że znajdziemy takie rozwiązanie aby ludziom z Opera się nie psuło a jednocześnie żebyś ty był zadowolony.

Musimy dbać o Ciebie, w końcu jesteś ostatnim czytelnikiem oglądającym nasze strony w Netscape 4.75 nie obsługującym styli CSS

31.05.2004
18:05
smile
[20]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A co to jest CSS ??

31.05.2004
18:50
[21]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

CHyba na skutek tych prób i błędów nie mogłem się dzisiaj z pracy zalogować.

31.05.2004
18:52
smile
[22]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

gladius -----> nie marudź.

31.05.2004
18:55
smile
[23]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Niedługo wychodzi nowy Netscape 7.2. Powinno to rozwiązać problemy Piotrasq z GOLem.

31.05.2004
18:58
smile
[24]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Nie rozwiąże już żadna wersja, żadnej przeglądarki. Nikt nie ma supportu dla systemu Solaris 2.6.

01.06.2004
07:11
smile
[25]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Zobaczymy, co też przyniesie nam nowy dzień...

01.06.2004
07:14
smile
[26]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Piotrasq -> zrzuć, jeśli możesz, jakiegoś screena z tego systemu, chętnie z odpaloną przeglądarką :)

01.06.2004
07:19
smile
[27]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Piotrasq--> Wiesz co mysle? Mysle, ze nic z tym nie zrobia. Gdyby sie dalo, to juz wczoraj by bylo. Mowie ci, tak czuje.

01.06.2004
07:31
[28]

Soulcatcher [ Prefekt ]

rothon ---> aleś mnie wypuścił o rany, no teraz to juz na pewno muszę coś zrobić, wiesz rzucę wszystko i biegnę ratować Królewnę

01.06.2004
07:34
[29]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


wow! Soulcatcher okazuje cząstki uczuć (że są) :D

01.06.2004
07:44
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Oj, Soul, mowie co mi gdzies w watrobie piszczy. Za stary jestem, zeby myslec, ze Ty cokolwiek musisz, przestan.
A juz szczegolnie w odniesieniu do jednej osoby. Nie traktuj mnie na rowni z 13. letnim golowcem, ktory mysli jeszcze naiwnie, ze dla kazdego wszystko od razu. Zawsze sadzilem, ze wiesz ile mam lat.

01.06.2004
09:57
[31]

Soulcatcher [ Prefekt ]

rothon ---> rozumiem że należy się uwaga każdemu czytelnikowi tego forum, ale najpierw są zawsze interesy większości.

01.06.2004
10:14
smile
[32]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Jezeli to bedzie permanentne, to macie u mnie abonament, dopoki bede mial prace.

01.06.2004
10:15
smile
[33]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To znaczy, ja mam u was :))))

01.06.2004
10:25
[34]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

a.i.n ---> to dziadostwo nie ma czegos takiego, jak zrzuty ekranowe.
Wlasnie dlatego, zawsze i wszedzie bede wychwalal Microsoft i ich system...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.