GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Divix

27.05.2004
18:08
[1]

Maniura [ Centurion ]

Divix

Witam !
Mam pytanie jak można zamienić pliki divix na Vcd tak aby móc odtworzyć film w zwykłym odtwarzaczu Dvd.
Jeśli coś żle napisalem z góry sorki ale jakoś tak mi kumpel tłumaczył.

27.05.2004
18:40
smile
[2]

mortan_battlehammer [ Legend ]

musisz nagrac ten film jakims programem w vcd np. nero ma taką opcje i pewnie wiele innych tez :)

27.05.2004
18:46
[3]

YorGi [ Centurion ]

mi na nero nie kcial nagrac :(

27.05.2004
18:50
[4]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm tak czasmi sie zdaza, moze cos bylo nie halo z płytka, albo jakies nero zwalone, ale mnie nagrywało bez problemow :)

27.05.2004
18:59
[5]

Dessloch [ Senator ]


mortan, a jak zrobic w nero zeby nagralo na 2 plyty? bo przewaznie pisze ze za dlugi film i ne chce nagrac..
aczkolwiek krotkie pornosy nagrywalo i sie odrtwarzalo je bez problemow :D :D :D

05.06.2004
16:58
[6]

Maniura [ Centurion ]

Mam jeszcze jedno pytanko jak próbuje nagrać za pomocą Nero to pisze że nie mam jakiejś wtyczki ‹MPEG-2\SVCD›
może ktoś z was wie skąd można to ściągnąć mile widziane linki.
Z góry dzięki !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.