Maniura [ Centurion ]
Divix
Witam !
Mam pytanie jak można zamienić pliki divix na Vcd tak aby móc odtworzyć film w zwykłym odtwarzaczu Dvd.
Jeśli coś żle napisalem z góry sorki ale jakoś tak mi kumpel tłumaczył.

mortan_battlehammer [ Legend ]
musisz nagrac ten film jakims programem w vcd np. nero ma taką opcje i pewnie wiele innych tez :)
YorGi [ Centurion ]
mi na nero nie kcial nagrac :(
mortan_battlehammer [ Legend ]
hmm tak czasmi sie zdaza, moze cos bylo nie halo z płytka, albo jakies nero zwalone, ale mnie nagrywało bez problemow :)
Dessloch [ Senator ]
mortan, a jak zrobic w nero zeby nagralo na 2 plyty? bo przewaznie pisze ze za dlugi film i ne chce nagrac..
aczkolwiek krotkie pornosy nagrywalo i sie odrtwarzalo je bez problemow :D :D :D
Maniura [ Centurion ]
Mam jeszcze jedno pytanko jak próbuje nagrać za pomocą Nero to pisze że nie mam jakiejś wtyczki MPEG-2\SVCD
może ktoś z was wie skąd można to ściągnąć mile widziane linki.
Z góry dzięki !!!