
technior [ Konsul ]
Znalezione w sieci-->Hurricane
Coś dla miłosników starych strzelanek-dla mnie super!!

Trzepiskor [ SETH ]
no nawet niezle

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
niezłe :P

Arczens [ Legend ]
Gierka fajna ale jak chcialem zrobic download to mi wyskoczyła cena 14,95$ auc ! Pozostaje online ;)
UBOCIAK [ Pretorianin ]
hehe - fajne.
Przypomniały mi się czasy strzelanek na salonach gier. :)

pre13 [ Generaďż˝ ]
no nieeezłe
ile ja kasy kiedyś wydałem na takie cus na automatach...
Gordon Freeman [ Pretorianin ]
Doybane w bambus

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
ku*** nie otwiera mi się :(

loksp [ Pretorianin ]
NIe wklejamy gier z miniclip.com..~!!!!!!!!!!!!
Fett [ Avatar ]
pre13 - i pomyslec ze gdybys wtedy wiedzial ze dzis za darmo mozesz to pgoraci to malym kosztem w domu, to bys mial tyyyle kasy :D

Pvt. Creak [ Criav ]
heh/.. fajniaste ;)

Zacker [ Stanley ]
Zarąbista gra :)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
NIezła fajnie sie w nią gra:)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
e tam nudne...
CrazyMan [ Ur-Shak ]
fajne

Dorotkadk [ Konsul ]
sppoko

Milka^_^ [ Potępieniec ]
Może być

kris2000 [ Pretorianin ]
fajne
bone_man [ Powered by ATI ]
Stare, dobre czasy :)
cycu2003 [ Senator ]
fajna,troche za prosta
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
fajne fajne, ale czyż to nei link miniclip.. :>

techi [ Legend ]
w sumie przypomina mi to gierkę na Amigę o nazwie "Swiv" czy jakos tak. To była gra mojego życia :)
xanat0s [ Wind of Change ]
Faaajne :) Przypomniala mi sie gra Ihooper (czy jakos tak) - jak dla mnie jedna z najfajniejszych starych gierek...

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Ujdzie
Dukke [ Pretorianin ]
Moze byc :)