GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci-->posurfuj

27.05.2004
09:13
smile
[1]

technior [ Konsul ]

Znalezione w sieci-->posurfuj

..z figurami

27.05.2004
09:36
smile
[2]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

27.05.2004
09:36
[3]

Mindlord [ Konsul ]

fajne ale chyba jestem za cienki do tego =/ max to 8778 =/

27.05.2004
09:38
smile
[4]

Mindlord [ Konsul ]

ue no ale ze mnie lama =]
juz wiem co robie zle =]]] brb

27.05.2004
09:42
[5]

TheAnswer [ Quetzal ]

FAJNE można się pobawić.

27.05.2004
09:59
[6]

Mindlord [ Konsul ]

no to poracha w 3 rundzie =/

27.05.2004
13:00
smile
[7]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

calkiem fajne ;D

27.05.2004
13:16
[8]

White Star [ Soldier ]

nawet fajne:D

27.05.2004
14:15
smile
[9]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Zajebista !!!

27.05.2004
14:30
smile
[10]

3lm0 [ Pretorianin ]

Extra gra!!!!!! i chyba jeszcze nie bylo bo pierwszy raz w to gram :)

27.05.2004
14:31
smile
[11]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

27.05.2004
14:33
smile
[12]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

dobra giera :]

27.05.2004
14:51
smile
[13]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Lepiej odpalac z linku ponizej bo wtedy mozna najlepsze wyniki zapisywac.
https://www.miniclip.com/surf.htm

27.05.2004
15:21
smile
[14]

RealRufus [ F E A R ]

<----

27.05.2004
15:28
smile
[15]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

e tam, nudne.....

27.05.2004
15:30
[16]

Chmielek [ Warrior of the World ]

i co to ma byc?

27.05.2004
15:32
[17]

Chmielek [ Warrior of the World ]

zna ktos stronke gdzie jest duzo skinow do cs???

27.05.2004
16:46
[18]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

takie sobie..

27.05.2004
18:29
[19]

cycu2003 [ Senator ]

fajna gierka ale do drugiego etapu nie przejde

27.05.2004
19:04
[20]

techi [ Legend ]

Całkime całkioem 29000 :) Ale nie wpisałem sięna liste, bo nie mógł załadować :(

27.05.2004
20:20
smile
[21]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Ile trzeba pktow zdobys w pierwszym etapie? Myslalem ,ze 10 000 starczy a ciagle mam GAME OVER.

27.05.2004
20:24
[22]

Fett [ Avatar ]

jak sie w to gra :D

27.05.2004
20:25
[23]

xanat0s [ Wind of Change ]

JihaaD --> 14000 - jest nawet napisane na poczatku etapu :)

A gra calkiem fajna, tylko jakos nigdy nie lubilem surfingu :/

No i ta muzyka. Ja wylaczylem okno, a ona nadal gra! :)

27.05.2004
23:16
smile
[24]

Pvt. Creak [ Criav ]

beznadzieja :/

27.05.2004
23:28
smile
[25]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

fajne acz trudne talatajstwo

28.05.2004
18:50
smile
[26]

marissaw [ Pretorianin ]

hmm... a jak tam zdobycz dużo punktów bo ja to tam umiem tylko jeden trick i wydaje mi sie ze to jest jedyny! Wspomószczie mnie

28.05.2004
19:01
smile
[27]

grzesiek16 [ Feluś ]

byl kiedys taki watek,zeby gierek z mini.clipa nie podawac...

29.05.2004
15:33
[28]

Gordon Freeman [ Pretorianin ]

Spoxik

29.05.2004
15:58
smile
[29]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

1972 za ktorymś tam razem :D ale girka spox :)

29.05.2004
16:06
[30]

Fett [ Avatar ]

a ja sobie z tym nie radze :/ Jak sie laduje na tej fali ?

29.05.2004
17:14
[31]

bit89 [ Pretorianin ]

Gra jest OK, ale za bardzo uproszczona.

01.06.2004
13:47
smile
[32]

Dorotkadk [ Konsul ]

fajne

01.06.2004
13:56
smile
[33]

Wasio [ Centurion ]

Fajne
P.S - Jak wy robicie po 20,000!?
Moj rekord to 11,Da sie robic jakies inne tricki oprocz tych spinow? Wiem ze jest jakas fala ale xzy da sie na niej cos zrobic...?

01.06.2004
14:28
smile
[34]

Vegetan [ Leń ]

No i to sie nazywa serfowanie w internecie :D

Wasio-> Przytrzymaj ze spacja to szybciej będzie sie obracał :D

01.06.2004
15:03
[35]

mar-rol [ Konsul ]

tragedia... ale miałem całe 83...

01.06.2004
15:05
[36]

kris2000 [ Pretorianin ]

cale 3500 ,ale szybko się nudzi

01.06.2004
15:30
[37]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

fajne

01.06.2004
15:38
smile
[38]

Adamss [ -betting addiction- ]

Podoba mi się :). Jak na razie mam 4500..

01.06.2004
15:45
[39]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

gram, ale z miniclipa, narazie cienko :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.