
technior [ Konsul ]
Znalezione w sieci-->posurfuj
..z figurami

Vistorante [ teh_pwnerer ]
Mindlord [ Konsul ]
fajne ale chyba jestem za cienki do tego =/ max to 8778 =/

Mindlord [ Konsul ]
ue no ale ze mnie lama =]
juz wiem co robie zle =]]] brb
TheAnswer [ Quetzal ]
FAJNE można się pobawić.
Mindlord [ Konsul ]
no to poracha w 3 rundzie =/

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
calkiem fajne ;D
White Star [ Soldier ]
nawet fajne:D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Zajebista !!!

3lm0 [ Pretorianin ]
Extra gra!!!!!! i chyba jeszcze nie bylo bo pierwszy raz w to gram :)

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
dobra giera :]

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Lepiej odpalac z linku ponizej bo wtedy mozna najlepsze wyniki zapisywac.
https://www.miniclip.com/surf.htm

RealRufus [ F E A R ]
<----

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
e tam, nudne.....
Chmielek [ Warrior of the World ]
i co to ma byc?
Chmielek [ Warrior of the World ]
zna ktos stronke gdzie jest duzo skinow do cs???
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
takie sobie..
cycu2003 [ Senator ]
fajna gierka ale do drugiego etapu nie przejde
techi [ Legend ]
Całkime całkioem 29000 :) Ale nie wpisałem sięna liste, bo nie mógł załadować :(

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Ile trzeba pktow zdobys w pierwszym etapie? Myslalem ,ze 10 000 starczy a ciagle mam GAME OVER.
Fett [ Avatar ]
jak sie w to gra :D
xanat0s [ Wind of Change ]
JihaaD --> 14000 - jest nawet napisane na poczatku etapu :)
A gra calkiem fajna, tylko jakos nigdy nie lubilem surfingu :/
No i ta muzyka. Ja wylaczylem okno, a ona nadal gra! :)

Pvt. Creak [ Criav ]
beznadzieja :/

Tyrone [ Generaďż˝ ]
fajne acz trudne talatajstwo

marissaw [ Pretorianin ]
hmm... a jak tam zdobycz dużo punktów bo ja to tam umiem tylko jeden trick i wydaje mi sie ze to jest jedyny! Wspomószczie mnie

grzesiek16 [ Feluś ]
byl kiedys taki watek,zeby gierek z mini.clipa nie podawac...
Gordon Freeman [ Pretorianin ]
Spoxik

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
1972 za ktorymś tam razem :D ale girka spox :)
Fett [ Avatar ]
a ja sobie z tym nie radze :/ Jak sie laduje na tej fali ?
bit89 [ Pretorianin ]
Gra jest OK, ale za bardzo uproszczona.

Dorotkadk [ Konsul ]
fajne

Wasio [ Centurion ]
Fajne
P.S - Jak wy robicie po 20,000!?
Moj rekord to 11,Da sie robic jakies inne tricki oprocz tych spinow? Wiem ze jest jakas fala ale xzy da sie na niej cos zrobic...?

Vegetan [ Leń ]
No i to sie nazywa serfowanie w internecie :D
Wasio-> Przytrzymaj ze spacja to szybciej będzie sie obracał :D
mar-rol [ Konsul ]
tragedia... ale miałem całe 83...
kris2000 [ Pretorianin ]
cale 3500 ,ale szybko się nudzi
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
fajne

Adamss [ -betting addiction- ]
Podoba mi się :). Jak na razie mam 4500..
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
gram, ale z miniclipa, narazie cienko :|