GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czego sie boicie ??? pająki , węże , wysokość , ciemność ... wiec jak..?

26.05.2004
12:40
smile
[1]

MoLy [ Pretorianin ]

Czego sie boicie ??? pająki , węże , wysokość , ciemność ... wiec jak..?

Chce sie dowiedzić , czego najbardziej boi sie nasze społeczeństwo..:)

26.05.2004
12:41
smile
[2]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

hmm ostatnio wyszlo na to iz mieszkajac na 7 pietrez mam lek wysokosci :))
a tak to chyba za wezami nie przepadam ogolnie robactwem:)

26.05.2004
12:42
smile
[3]

merkav [ Aguś ]

Bezrobocia.

26.05.2004
12:42
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2216917
i tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2153029
i tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1905764
i tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1550741

i pewnie jeszcze w kilkunastu innych miejscach.

26.05.2004
12:45
smile
[5]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Wyszukiwarki watkow.

26.05.2004
12:46
smile
[6]

iNkogNitO [ Pretorianin ]

Pająków ...brrrrr ......

26.05.2004
12:51
[7]

MoLy [ Pretorianin ]

a co jeszcze sie do tego dopisuje ..?

26.05.2004
12:53
[8]

Rendar [ Senator ]

Tez bezrobocia

26.05.2004
12:55
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

starości

26.05.2004
12:55
[10]

Trzepiskor [ SETH ]

ludzkiej glupoty

26.05.2004
12:59
smile
[11]

MoLy [ Pretorianin ]

a cos ze spraw materialnych .. alebo jakies fobie ...?? typu , strach prze młymi zamknietymi pomieszczeniami..??

26.05.2004
13:02
smile
[12]

Rendar [ Senator ]

Ze spraw materialnych - bezrobocia, bo jak nie ma roboty to niem spraw materialnych

ciasnych pomieszczeń - bezrobicoa, bo bede musiał mieszkac w ciasnym kanale jak nie będzie kasy

26.05.2004
13:04
smile
[13]

klod____ [ Generaďż˝ ]


A JA SIE BOJE TYLKO MAMY ;)

26.05.2004
13:05
smile
[14]

MoLy [ Pretorianin ]

a rozumiem , wszystko wiąze sie z jednym .. wszystko jasne ..:)

26.05.2004
13:32
smile
[15]

MoLy [ Pretorianin ]

widze , ze tu wszyscy odważni :)

tylko skat te fobie itd..?

26.05.2004
13:34
smile
[16]

amarok [ Generaďż˝ ]

najbardziej to ja sie boję pustego portfela.

26.05.2004
13:38
[17]

dawidowe [ Generaďż˝ ]

a ja się boję windy :)

26.05.2004
15:27
[18]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

ja sie boje pająków...węży i takich tam


oraz tego że mogę stracić swoją Przyjaciółkę

26.05.2004
15:42
smile
[19]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

zblizajacego sie testu z dwoch lat:(

26.05.2004
15:57
[20]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Krwiożerczych krasnali ogrodowych, które w nocy chcą mnie zabić i wyssać szpik z kości...

26.05.2004
15:58
smile
[21]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

najbardziej boje sie takich kobiet ;)))

26.05.2004
15:59
smile
[22]

zawodowieckuba [ Pretorianin ]

że kobieta mi powie:
Juz nie możesz???!!!

26.05.2004
16:01
[23]

Dukke [ Pretorianin ]

Czego mam sie bac , chyba nie ma takiej rzeczy ktorej bym sie baL

26.05.2004
16:03
[24]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Boję się, że Half-Life 2 i Doom 3 będą u mnie się mocno ciąć.

26.05.2004
16:16
[25]

Coy2K [ Veteran ]

boje sie ze nie przestaniesz zakladac watki...

26.05.2004
18:10
[26]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Coy2k --> kurwa mać odpuśc wreszcie i nie wchodź w te wątki jak Ci przeszkadzaja... matka Ci do 15 roku życia dupe podcierała czy jak..? Przestań.!

(Przeproszenia za słownictwo do Adminów)

26.05.2004
18:13
smile
[27]

Chmielek [ Warrior of the World ]

tych wszyskich pieprzonych wirusów komputerowych !!!!!!
GÓWNO

26.05.2004
18:28
[28]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

szybko poruszajacych sie robali.... bleee, smierci bliskich <nie swojej>

26.05.2004
18:30
smile
[29]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Leppera, glupoty, nudy i zimnych kobiet

26.05.2004
18:45
smile
[30]

3lm0 [ Pretorianin ]

hmmm: pajaki, weze, Leppera

26.05.2004
18:57
smile
[31]

MoLy [ Pretorianin ]

haha .. leppera macie racje tego trzeba sie bac..!

26.05.2004
19:03
[32]

Garbizaur [ CLS ]

Najbardziej pająków.

26.05.2004
19:06
[33]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pająków się nie boję, ale gdybym takie coś zobaczyl, to nie wiem co bym zrobił ;P

26.05.2004
19:21
smile
[34]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

Boję sie, ze dysk mi siądzie

26.05.2004
19:23
smile
[35]

Satoru [ Child of the Damned ]

Mrówki:/

Boję sie także dentysty, wysokości...
...ale NAJBARDZIEJ to mrówek

26.05.2004
19:24
[36]

Be free [ just do it ]

mojej mamy jak z zebrania wraca, samotnosci i smierci...

26.05.2004
19:25
[37]

MoLy [ Pretorianin ]

bleeeeeeeeee.. fuj asz mnie dreszcze przechodza..obrzydlistwo... takiego to z siekiera..!!
bosze i pomysleć , ze ja miałam ptasznika ... ale on był sliczny i taki smieszny kudłaty... przyjemniejszy w dotyku niz chomik..

26.05.2004
19:33
[38]

Paszczuś [ Junior ]

wysia

26.05.2004
19:40
[39]

amatorr [ Pretorianin ]

nie cierpie wszelkiego robactwa...wrrr.... i tych je!@#$% psow.

26.05.2004
19:43
smile
[40]

Bich [ Pretorianin ]

Gdybym był Indiana Jones to bym powiedział: węże al jako że nim nie jestem powiem że samotności.

26.05.2004
19:46
[41]

Doktor Chichot [ Legionista ]

Pytongów i banity pod ksywką paszczuś.

26.05.2004
23:10
smile
[42]

Coy2K [ Veteran ]

Nurzyk >>> jedno slowo w twoja strone: ssij

26.05.2004
23:11
smile
[43]

Adamss [ -betting addiction- ]

Czego się boję ? Przegrać na zakładach sportowych... i właśnie kur** mać przegrałem.

27.05.2004
16:11
[44]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Coy2k ---> Przykro mi, nie jestem homoseksualistą.. jeżeli odnosisz przyjemność seksualną kochając się z mężczyzną prosze bardzo.. jestem Tolerancyjny, ale nie skorzystam z Twoich usług.. zaufaj mi wole kobiety

27.05.2004
16:14
[45]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

fuck Spiders

nie lubie ich

27.05.2004
16:25
[46]

lesho [ Pretorianin ]

ŚMIERĆ

27.05.2004
18:44
[47]

Coy2K [ Veteran ]

Nurzyk >>> glodnemu chleb na mysli co ? czy ja cos o seksie wspominalem ...hmm no skoro tak uwazasz.
Ps. jesli mialbys ssac mi czlonka tak jak sugerowales to w tym momencie to ty bys oferowal uslugi, wiec zastanow sie nim cos intelignetnego napiszesz

28.05.2004
22:26
[48]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Coy2k---> hahaha, ale z Ciebie kretyn.. masz racje głodnemu chleb na myśli lol

pEEs. jesteś tak żałosną osobą, że głowa boli. Pokaż choć troszke swojej zlasowatej inteligencji i przestań pieprzyć. Gdyby nie Twoja data rejestracji, pomyśleć by można, że wczoraj dostałeś komputer :|. Ciekawe czy będziesz chciał pokazać jaki jesteś fajny i wogóle taki "cool" :| i będziesz starał się ze słownikiem w ręcę napisać coś inteligentego. c'Ya baranie

28.05.2004
22:54
[49]

bone_man [ Powered by ATI ]

Pajakow. Zwiezle i na temat.

28.05.2004
22:58
[50]

amarok [ Generaďż˝ ]


wiecie czego się obawiam: zawału podczas wyciskania klocka na klopie.
wiecie, jaki to musi być obciach, jadąc karetką do szpitala z g...wnem w d...pie?
brrr

28.05.2004
23:00
[51]

bone_man [ Powered by ATI ]

amarok --> ROTFL, prawie sie udlawilem cukierkiem :PP

28.05.2004
23:01
smile
[52]

kami [ malutkie maleństwo ]

Glebokiej wody.

28.05.2004
23:03
[53]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

eh....ja tam sie niczego nie boje :P
no moze trochę ciemnosci...a szczegolnie po jakimś filmie ktory wciska w fotel...brrrrr....moja wyobraznia leci wtedy na pelnych obrotach i rozne kwiatki mi przychodze do głowy :D

28.05.2004
23:04
[54]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

W dziecinstwie panicznie balem sie martwych ptakow, kotow, ryb (jako ze bylem zapalonym akwarystą byl to pewnien problem :) itp...Do dzis uwaznie sie za takimi zwlokami rozgladam a gdy takowe tylko dostrzege omijam baardzo szerokim lukiem...

28.05.2004
23:11
[55]

Klejn [ Centurion ]

Ja naprzykład jak jestem sam na dużej przestrzeni

28.05.2004
23:15
[56]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

FemmeFatale ------> mam dokładnie to samo. No i boję się jeszcze że przyjdą dresy i mi kompa zapie.......... !

A jak ktoś jest kozak i twierdzi że nic go nie przestraszy , to polecam zagrać w SILENT HILLa w nocy ! Zawał murowany !

28.05.2004
23:22
[57]

Nadhia [ Konsul ]

jako dziecko nie balam sie nigdy duchow.. lecz ludzi i straty bliskich.. po czesci mi to zostalo.. czego sie boje? wielu rzeczy.. czasem to az strach sie bac ;) co jest najgorsze? pewnie wojna.. bo w niej lacza sie praktycznie nieszczescia..
aha, i boje sie duzych pajakow.. brrr..

28.05.2004
23:39
[58]

~~isztar~~ [ Konsul ]

straty bliskiej osoby

29.05.2004
00:09
smile
[59]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Mutant z Krainy OZ - zabiles mi cwieka tym zdjeciem... nie lubie jak cos ma wiecej nog niz cztery - szowinizm? :)

poszukalem i tu masz wyjasnienie:

nie boj sie wiec - nie sa az tak duze ani az tak grozne jakmoglo by sie wydawac...

29.05.2004
00:15
[60]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Dentysty

29.05.2004
09:19
smile
[61]

Ophidia [ Konsul ]

A ja boję się pająków, myszy, szczurów i jednego gatunku facetów.

29.05.2004
09:37
[62]

...NathaN... [ The Godfather ]

Brzydze się pajakami i robactwem, a boje się Leppera (całkowicie poważnie).

29.05.2004
22:47
smile
[63]

Coy2K [ Veteran ]

Nurzyk >>> twoja wypowiedz doskonale obrazuje twoj wiek :-)
co ja sie bede z toba klocil, jestes niczym nie wyrozniajacym sie uzytkownikiem forum gola, data rejestracji pewnie cie w kompleksy wpedzila dlatego musisz sobie ulzyc wyzywajac mnie, ale po mnie to splywa i nie licz na to, ze odbije pileczke bo jestem ponad to... teksty jakiegos zakompleksionego nastolatka mnie nie ruszaja i chociaz bardzo lubie klotnie to jednak rozmowca musi byc na pewnym poziomie intelektualnym, zeby dyskusja byla ciekawa, bez obelg, bez bluzgow...ale ciebie na to nie stac, wiec zegnam pana i milego wieczoru zycze.

29.05.2004
22:51
[64]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

hahahah nie ma sprawy.. Baw sie dobrze.. pozdrów partnera :]

29.05.2004
22:54
[65]

Coy2K [ Veteran ]

hahaha rozbawilo mnie jedno.... :-) bacznie sledzisz watek bo odpowiadasz z predkoscia swiatla, nie siedz tyle przed tym komputerem, bo to nie zdrowe

01.06.2004
13:42
smile
[66]

Dorotkadk [ Konsul ]

a ja sie boje burzy :-(

01.06.2004
14:08
smile
[67]

o^scar^^ [ GRWD ]

ja sie tylko boje szczurów pajaki ok jakoś przeżyje weże tez sa ok (ujdą) ale szczury te zarazki.... brrr :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.