
MoLy [ Pretorianin ]
Czego sie boicie ??? pająki , węże , wysokość , ciemność ... wiec jak..?
Chce sie dowiedzić , czego najbardziej boi sie nasze społeczeństwo..:)

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
hmm ostatnio wyszlo na to iz mieszkajac na 7 pietrez mam lek wysokosci :))
a tak to chyba za wezami nie przepadam ogolnie robactwem:)

merkav [ Aguś ]
Bezrobocia.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2216917
i tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2153029
i tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1905764
i tu:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1550741
i pewnie jeszcze w kilkunastu innych miejscach.

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Wyszukiwarki watkow.

iNkogNitO [ Pretorianin ]
Pająków ...brrrrr ......
MoLy [ Pretorianin ]
a co jeszcze sie do tego dopisuje ..?
Rendar [ Senator ]
Tez bezrobocia
EwUnIa_kR [ Legend ]
starości
Trzepiskor [ SETH ]
ludzkiej glupoty

MoLy [ Pretorianin ]
a cos ze spraw materialnych .. alebo jakies fobie ...?? typu , strach prze młymi zamknietymi pomieszczeniami..??

Rendar [ Senator ]
Ze spraw materialnych - bezrobocia, bo jak nie ma roboty to niem spraw materialnych
ciasnych pomieszczeń - bezrobicoa, bo bede musiał mieszkac w ciasnym kanale jak nie będzie kasy

klod____ [ Generaďż˝ ]
A JA SIE BOJE TYLKO MAMY ;)

MoLy [ Pretorianin ]
a rozumiem , wszystko wiąze sie z jednym .. wszystko jasne ..:)

MoLy [ Pretorianin ]
widze , ze tu wszyscy odważni :)
tylko skat te fobie itd..?

amarok [ Generaďż˝ ]
najbardziej to ja sie boję pustego portfela.
dawidowe [ Generaďż˝ ]
a ja się boję windy :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ja sie boje pająków...węży i takich tam
oraz tego że mogę stracić swoją Przyjaciółkę

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
zblizajacego sie testu z dwoch lat:(
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Krwiożerczych krasnali ogrodowych, które w nocy chcą mnie zabić i wyssać szpik z kości...

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
najbardziej boje sie takich kobiet ;)))

zawodowieckuba [ Pretorianin ]
że kobieta mi powie:
Juz nie możesz???!!!
Dukke [ Pretorianin ]
Czego mam sie bac , chyba nie ma takiej rzeczy ktorej bym sie baL
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Boję się, że Half-Life 2 i Doom 3 będą u mnie się mocno ciąć.
Coy2K [ Veteran ]
boje sie ze nie przestaniesz zakladac watki...
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Coy2k --> kurwa mać odpuśc wreszcie i nie wchodź w te wątki jak Ci przeszkadzaja... matka Ci do 15 roku życia dupe podcierała czy jak..? Przestań.!
(Przeproszenia za słownictwo do Adminów)

Chmielek [ Warrior of the World ]
tych wszyskich pieprzonych wirusów komputerowych !!!!!!
GÓWNO
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
szybko poruszajacych sie robali.... bleee, smierci bliskich <nie swojej>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Leppera, glupoty, nudy i zimnych kobiet

3lm0 [ Pretorianin ]
hmmm: pajaki, weze, Leppera

MoLy [ Pretorianin ]
haha .. leppera macie racje tego trzeba sie bac..!
Garbizaur [ CLS ]
Najbardziej pająków.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pająków się nie boję, ale gdybym takie coś zobaczyl, to nie wiem co bym zrobił ;P

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
Boję sie, ze dysk mi siądzie

Satoru [ Child of the Damned ]
Mrówki:/
Boję sie także dentysty, wysokości...
...ale NAJBARDZIEJ to mrówek
Be free [ just do it ]
mojej mamy jak z zebrania wraca, samotnosci i smierci...
MoLy [ Pretorianin ]
bleeeeeeeeee.. fuj asz mnie dreszcze przechodza..obrzydlistwo... takiego to z siekiera..!!
bosze i pomysleć , ze ja miałam ptasznika ... ale on był sliczny i taki smieszny kudłaty... przyjemniejszy w dotyku niz chomik..
Paszczuś [ Junior ]
wysia
amatorr [ Pretorianin ]
nie cierpie wszelkiego robactwa...wrrr.... i tych je!@#$% psow.

Bich [ Pretorianin ]
Gdybym był Indiana Jones to bym powiedział: węże al jako że nim nie jestem powiem że samotności.
Doktor Chichot [ Legionista ]
Pytongów i banity pod ksywką paszczuś.

Coy2K [ Veteran ]
Nurzyk >>> jedno slowo w twoja strone: ssij

Adamss [ -betting addiction- ]
Czego się boję ? Przegrać na zakładach sportowych... i właśnie kur** mać przegrałem.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Coy2k ---> Przykro mi, nie jestem homoseksualistą.. jeżeli odnosisz przyjemność seksualną kochając się z mężczyzną prosze bardzo.. jestem Tolerancyjny, ale nie skorzystam z Twoich usług.. zaufaj mi wole kobiety
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
fuck Spiders
nie lubie ich
lesho [ Pretorianin ]
ŚMIERĆ
Coy2K [ Veteran ]
Nurzyk >>> glodnemu chleb na mysli co ? czy ja cos o seksie wspominalem ...hmm no skoro tak uwazasz.
Ps. jesli mialbys ssac mi czlonka tak jak sugerowales to w tym momencie to ty bys oferowal uslugi, wiec zastanow sie nim cos intelignetnego napiszesz
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Coy2k---> hahaha, ale z Ciebie kretyn.. masz racje głodnemu chleb na myśli lol
pEEs. jesteś tak żałosną osobą, że głowa boli. Pokaż choć troszke swojej zlasowatej inteligencji i przestań pieprzyć. Gdyby nie Twoja data rejestracji, pomyśleć by można, że wczoraj dostałeś komputer :|. Ciekawe czy będziesz chciał pokazać jaki jesteś fajny i wogóle taki "cool" :| i będziesz starał się ze słownikiem w ręcę napisać coś inteligentego. c'Ya baranie
bone_man [ Powered by ATI ]
Pajakow. Zwiezle i na temat.
amarok [ Generaďż˝ ]
wiecie czego się obawiam: zawału podczas wyciskania klocka na klopie.
wiecie, jaki to musi być obciach, jadąc karetką do szpitala z g...wnem w d...pie?
brrr
bone_man [ Powered by ATI ]
amarok --> ROTFL, prawie sie udlawilem cukierkiem :PP

kami [ malutkie maleństwo ]
Glebokiej wody.
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
eh....ja tam sie niczego nie boje :P
no moze trochę ciemnosci...a szczegolnie po jakimś filmie ktory wciska w fotel...brrrrr....moja wyobraznia leci wtedy na pelnych obrotach i rozne kwiatki mi przychodze do głowy :D
Luremaster [ Siewca Zagłady ]
W dziecinstwie panicznie balem sie martwych ptakow, kotow, ryb (jako ze bylem zapalonym akwarystą byl to pewnien problem :) itp...Do dzis uwaznie sie za takimi zwlokami rozgladam a gdy takowe tylko dostrzege omijam baardzo szerokim lukiem...
Klejn [ Centurion ]
Ja naprzykład jak jestem sam na dużej przestrzeni
eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
FemmeFatale ------> mam dokładnie to samo. No i boję się jeszcze że przyjdą dresy i mi kompa zapie.......... !
A jak ktoś jest kozak i twierdzi że nic go nie przestraszy , to polecam zagrać w SILENT HILLa w nocy ! Zawał murowany !
Nadhia [ Konsul ]
jako dziecko nie balam sie nigdy duchow.. lecz ludzi i straty bliskich.. po czesci mi to zostalo.. czego sie boje? wielu rzeczy.. czasem to az strach sie bac ;) co jest najgorsze? pewnie wojna.. bo w niej lacza sie praktycznie nieszczescia..
aha, i boje sie duzych pajakow.. brrr..
~~isztar~~ [ Konsul ]
straty bliskiej osoby

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Mutant z Krainy OZ - zabiles mi cwieka tym zdjeciem... nie lubie jak cos ma wiecej nog niz cztery - szowinizm? :)
poszukalem i tu masz wyjasnienie:
nie boj sie wiec - nie sa az tak duze ani az tak grozne jakmoglo by sie wydawac...
peeyack [ Weekend Warrior ]
Dentysty

Ophidia [ Konsul ]
A ja boję się pająków, myszy, szczurów i jednego gatunku facetów.
...NathaN... [ The Godfather ]
Brzydze się pajakami i robactwem, a boje się Leppera (całkowicie poważnie).

Coy2K [ Veteran ]
Nurzyk >>> twoja wypowiedz doskonale obrazuje twoj wiek :-)
co ja sie bede z toba klocil, jestes niczym nie wyrozniajacym sie uzytkownikiem forum gola, data rejestracji pewnie cie w kompleksy wpedzila dlatego musisz sobie ulzyc wyzywajac mnie, ale po mnie to splywa i nie licz na to, ze odbije pileczke bo jestem ponad to... teksty jakiegos zakompleksionego nastolatka mnie nie ruszaja i chociaz bardzo lubie klotnie to jednak rozmowca musi byc na pewnym poziomie intelektualnym, zeby dyskusja byla ciekawa, bez obelg, bez bluzgow...ale ciebie na to nie stac, wiec zegnam pana i milego wieczoru zycze.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
hahahah nie ma sprawy.. Baw sie dobrze.. pozdrów partnera :]
Coy2K [ Veteran ]
hahaha rozbawilo mnie jedno.... :-) bacznie sledzisz watek bo odpowiadasz z predkoscia swiatla, nie siedz tyle przed tym komputerem, bo to nie zdrowe

Dorotkadk [ Konsul ]
a ja sie boje burzy :-(

o^scar^^ [ GRWD ]
ja sie tylko boje szczurów pajaki ok jakoś przeżyje weże tez sa ok (ujdą) ale szczury te zarazki.... brrr :]