
Dayton [ Generaďż˝ ]
Konto z dostepem do shella - gdzie zalozyc ?
Zachcialo mi sie postawic bota, ale w tym celu jest potrzebane konto z dostepem do shella i bez zadnych restrykcji, kiedys jakies takie miaelm na bezplatnym serwerze ale juz nawet nie pamietam jak sie nazywalo ani jaki to serwer, moze mnie ktos oswiecic gdzie teraz da sie zalozyc takie konta ?

Dayton [ Generaďż˝ ]
UP :)
Nikt nic nie wie ?
Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Masz tu listę darmowych shellów, ja miałem kiedyś na www.cyberion.pl, ale płatne.