GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konto z dostepem do shella - gdzie zalozyc ?

26.05.2004
00:14
smile
[1]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Konto z dostepem do shella - gdzie zalozyc ?

Zachcialo mi sie postawic bota, ale w tym celu jest potrzebane konto z dostepem do shella i bez zadnych restrykcji, kiedys jakies takie miaelm na bezplatnym serwerze ale juz nawet nie pamietam jak sie nazywalo ani jaki to serwer, moze mnie ktos oswiecic gdzie teraz da sie zalozyc takie konta ?

03.06.2004
14:09
smile
[2]

Dayton [ Generaďż˝ ]

UP :)

Nikt nic nie wie ?

03.06.2004
14:11
[3]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Masz tu listę darmowych shellów, ja miałem kiedyś na www.cyberion.pl, ale płatne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.