GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

hellraiser - pinhead i cenobici

25.05.2004
15:56
smile
[1]

Gibonus [ Pretorianin ]

hellraiser - pinhead i cenobici

FORUM KULTOWEGO CYKLU HORRORÓW H E L L R A I S E R

Forum dla fanów cyklu, osób które widzialy tylko jeden odcinek lub nowicjuszy pragnących poznać ten cykl!!!

25.05.2004
15:58
smile
[2]

Szenk [ Master of Blaster ]

Masz zamiar założyć tyle wątków - o przepraszam "forów" - ile było części cyklu?

25.05.2004
16:00
smile
[3]

Gibonus [ Pretorianin ]

nie jest to jedne formu dla tych wszystkich ludzi ktorych wymienilem!!! hehe

a czesci jest juz 8!!!

25.05.2004
16:34
smile
[4]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

to już do ósemki dojechali? ja sie zatrzymałem na piątce, moooże mnie weźmie żeby obejrzeć dalsze ale szczerze wątpie :)

pierwsze 3 były ok ale dalsze 2 to już papka IMO

27.05.2004
09:39
smile
[5]

Gibonus [ Pretorianin ]

a kto umarl ten niezyje

28.05.2004
15:01
[6]

Gibonus [ Pretorianin ]

jesli ktos tu kiedys wejdzie poszukuje Hellraisera 7 i 8 !!!
prosze kontakt na gg

28.05.2004
15:06
[7]

Gasto [ Pretorianin ]

skoro juz przytym hellboy'ach jestesmy to powiedzcie mi ktore byly cenzurowne a ktore nie ?

02.06.2004
09:17
smile
[8]

Gibonus [ Pretorianin ]

Z tego o wiem to cenzurowali 2 i 3 (amerykanskie produkcje) ale to hellraisery a nie hellboye

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.