
Gibonus [ Pretorianin ]
hellraiser - pinhead i cenobici
FORUM KULTOWEGO CYKLU HORRORÓW H E L L R A I S E R
Forum dla fanów cyklu, osób które widzialy tylko jeden odcinek lub nowicjuszy pragnących poznać ten cykl!!!

Szenk [ Master of Blaster ]
Masz zamiar założyć tyle wątków - o przepraszam "forów" - ile było części cyklu?

Gibonus [ Pretorianin ]
nie jest to jedne formu dla tych wszystkich ludzi ktorych wymienilem!!! hehe
a czesci jest juz 8!!!

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
to już do ósemki dojechali? ja sie zatrzymałem na piątce, moooże mnie weźmie żeby obejrzeć dalsze ale szczerze wątpie :)
pierwsze 3 były ok ale dalsze 2 to już papka IMO

Gibonus [ Pretorianin ]
a kto umarl ten niezyje
Gibonus [ Pretorianin ]
jesli ktos tu kiedys wejdzie poszukuje Hellraisera 7 i 8 !!!
prosze kontakt na gg
Gasto [ Pretorianin ]
skoro juz przytym hellboy'ach jestesmy to powiedzcie mi ktore byly cenzurowne a ktore nie ?

Gibonus [ Pretorianin ]
Z tego o wiem to cenzurowali 2 i 3 (amerykanskie produkcje) ale to hellraisery a nie hellboye