GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nowa polska gra?!

24.05.2004
19:08
[1]

Marcin Lejman [ Patrycjusz ]

nowa polska gra?!

Witam,

Właśnie wyczytałem coś takiego i choć dawno mnie tutaj nie było, to postanowiłem się przypomnieć wszystkim grupowiczom :-) - najwyraźniej powstaje nowa, polska gra, a ponieważ info jest świeże, to pewnie mało kto o tym wie. Link do informacji pod spodem. Tymczasem - jako mały przeciek, chciałem powiedzieć Wam, że już wkrótce będę miał dla Was garść ciekawych informacji na temat dalszych losów GameStara. Jak zapewne większość z Was wie, pismo przeżywało pewne kłopoty, ale lada moment wrócimy, mądrzejsi i lepsi :-) Stay tuned.

Pozdrawiam,

Marcin

24.05.2004
19:13
[2]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Takie se te screeny .... ale to poczatek .. w sumie dobrej polskiej cRPG nie bylo (?) to byle by sie udalo ...

24.05.2004
19:20
[3]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Painkiller 2 :D:D

24.05.2004
19:23
smile
[4]

Pencil [ Konsul ]

Ten wątek to niby wzmianka o nowej grze, a tymczasem ktośtam wspomina o losach GameStar'a... :-)
Tu coś jest nie ten-tego, rednacz śp. GS nie bez powodu by tu się fatygował... a na pewno nie tylko po to, by napisać nam coś o jakiejś nowej polskiej grze... ;-)

24.05.2004
19:29
smile
[5]

Verminus [ Prefekt ]

Fajnie, że wracacie. Mam nadzieje, że bardzo się nie zmienicie boformuła Gamestara bardzo mi odpowiadała - szkoda, że zbyt mało osób podzielało moje zdanie :(

Co do gry - wygląda super. Ciekawe co za zespół ją tworzy

24.05.2004
19:31
[6]

Marcin Lejman [ Patrycjusz ]

--> Pencil

Słusznie prawisz :-) tak naprawdę, miało być o GameStarze, ale chciałem się nieco przypomnieć, bo od czasu kiedy ukazał sie ostatni numer GS'a nie miałem okazji tutaj pisać :-) Znalazł się pretekst konkretny, bo sam GS stanie się konkretnym pretekstem dopiero w przyszłym tygodniu, jak - odpukać - nic się nie posypie :-)

M.

24.05.2004
19:31
smile
[7]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

Jesli dobrze podejrzewam kto tworzy, to trzymam mocno kciuki. Grafa wyglada naprawde fajnie, a o scenariusz sie nie boje :)

24.05.2004
19:33
[8]

Verminus [ Prefekt ]

Ryslaw ---->
Puść trochę pary z ust :)
Kogo podejrzewasz?

24.05.2004
19:38
[9]

Trzepiskor [ SETH ]

giera wyglada calkiem niezle

24.05.2004
19:40
smile
[10]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

GameStar wraca ?????????????????? Super !!!!!!!!!!!!!!! Mam wszystkie numery (trochę ich mało) i bardzo lubiłem to pismo. A ostatnio przeglądałem w Empiku wersję niemiecką i szczęka mi opadła ! Ta gazeta jest super (moim zdaniem) i mam nadzieję że "nowy" GS-PL będzie bliższy orginałowi.

24.05.2004
19:43
[11]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Gamestar,please come back !! Bo ten monopol CD-Action kiepsko wychodzi na zdrowie. :/

24.05.2004
19:48
smile
[12]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Nowy GS? Swietnie, poprosze Arx Fatalis :)

24.05.2004
19:57
[13]

oksza [ Senator ]

Przestańcie się tak martwić o Gamestara, bo Siwy osiwieje jak będzie to ciągle czytał :D
A tak serio shoty wyglądają mocno koncepcyjnie i bez smaku, wierzę że praca dopiero się zaczyna i będzie lepiej.

24.05.2004
19:59
smile
[14]

wafelskate [ Noodles ]

moze i bedzie fajna .. ale poczekamy zobaczymy :D

24.05.2004
20:02
[15]

LooZ^ [ be free like a bird ]


Zgadzam sie z oksza, screeny wygladaja srednio... Efekty ladne, ale jak to oksza okreslil "bez smaku".

24.05.2004
20:10
smile
[16]

HuntERjf [ Konsul ]

Wielkie dzięki Marcin za nadzieje :]
Ja chyba najbardziej płakałem na tym forum po GSie :D
Czekam z niecierpliwością na bliższe informacje :) Mam tylko andzieje że będzie to powrót papierowego GSa a nie w formie PDF :]

24.05.2004
20:11
[17]

Verminus [ Prefekt ]

Tak tak, papierowego i grubego :)

24.05.2004
20:20
[18]

peeyack [ Weekend Warrior ]

I tak na pewno na moim kompie nie pojdzie :-(

24.05.2004
20:23
[19]

xanat0s [ Wind of Change ]

Screeny niby ladnie wygladaja, ale jakos mnie nie powalily. Bardziej wole ogladac trailery, bo tam mozna to zobaczyc w ruchu, a nie pojedyncze shoty...

24.05.2004
20:28
[20]

bartek [ ]

Ladne to by to bylo 2-3 lata temu, na dzien dzisiejszy wyglada biednie.
No, ale pozyjemy, zobaczymy.

24.05.2004
20:28
[21]

Fett [ Avatar ]

cosik chude konczyny ma ten pan w masce pgas typu słonik :)

24.05.2004
21:11
smile
[22]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Chciałoby się napisać: a nie pisałem tyle razy, że GameStar powróci :)

Oby papierowy i lepszy niż poprzednie wcielenie ;)

Trzymam za Was kciuki :)

I czekam na dalsze, oficjalne info :)

24.05.2004
21:35
[23]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

A ja chyba wiem jaki będzie nowy GameStar...ale niech to pozostanie niespodzianką.

Pozdro dla kumatych :)

24.05.2004
21:37
[24]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hm, skoro Syriusz cos wie na ten temat, to na pewno jest to zwiazane z grafika w GameStarze :) Pewnie przygotowywal layout albo logo albo cos takiego :)

24.05.2004
21:40
[25]

LooZ^ [ be free like a bird ]

PS : Oo... A skad ty znasz moje ulubione "Pozdro dla kumatych" ?? :))

25.05.2004
06:58
smile
[26]

Piotr64 [ Pretorianin ]

no też jak na razie jestem zachwycony tym Necropunkiem :) Trzymam kciuki mocno, za Wiedźmina również!

heehh piszą o nas i nawet nie musialem topicu zakładać tylko ktoś inny dzięki Marcin! Za GS'a trzymam kciuki ( coś Lucas żadnego info nie presyła od kilku dni na G-G a obiecał dranisko :P......)

25.05.2004
08:16
smile
[27]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

" www.necropunk.com
"The site will start on 20.02.2004";-) " Niom Mały LoL :) Ale liczę bardzo na tą grę, bo zapowiada się fajowo po screenach! :)

25.05.2004
08:52
smile
[28]

Baltazar [ Howl from Beyond ]

Powodzenia!

25.05.2004
08:56
[29]

dek8 [ Junior ]

o jak fajnie tak dlugo mialem nadzieje na powrot gamestara i rzeczywiscie poroci.tylko mam nadzieje ze bedzie w wersji papierowej dosyc gry czyli okolo 140 stron i zeby byl dalej z dvd i fajnymi gierkami.trzymam kciuki za was.powodzenia!!tylko napiszcie czy to bedzie wersja papierowa z okolo 150 stronami i czy bedzie wersja dvd i czy bedziecie dalej dawac jakies fajne gierki i filmy??

25.05.2004
09:55
smile
[30]

muhabor [ Konsul ]

niech będzie bez kompaktów ! liczy się tekst a nie gierki czy filmy, od tego są inne pisemka

25.05.2004
10:02
[31]

dek8 [ Junior ]

przydalaby sie jakas duza relacja z E3 w pismie i wieorelacja z e3.dajcie jaies informacje o tym nowym gamestarze.np.czy beda wydania z dvd i gierkami i filmami!!

25.05.2004
10:15
smile
[32]

Kune [ TYCHY ]


Ciekawe czym GameStar zaskoczy :P Wczoraj czytalem akurat gazetke z grudnia 2003 bo nie mialem tego numeru m.in. z recenzjami NFS U, Max Payne 2 i chyba tez Call Of Duty. Jako byly klient/kupowacz ;) do 2001 roku CDA uwazam ze GameStar jest spoko, tylko ten papier... taki jakis papeirowy :P Ale ogolnie spoko ze wracacie jakis wiekszy wybor sie robi.

PS. Co do tej gry to: GRAFIKA TO NIE WSZYSTKO :-/ Moze w koncu ktos zatrzyma ta cala machine i mode ze do kazdej nowej gry wychodzi nowa karta graficzna, kiedys bylo na odwrot i bylo duzo lepiej!!

25.05.2004
10:38
[33]

Marcin Lejman [ Patrycjusz ]

Panowie (i Panie, jeśli są :-))

Z GameStarem wszystko się wyjaśni już w przyszłym tygodniu, proszę o jeszcze trochę cierpliwości... A Ci, co wiedzą (a są tu tacy) - ani słowa proszę... :-)

M.

25.05.2004
10:43
[34]

Verminus [ Prefekt ]

Tylko żeby nie był to e-zin :/

25.05.2004
10:52
[35]

dek8 [ Junior ]

ale mozesz napisac czy to bedzie papierowy gs bo do nastepnego tygodnia jeszcze daleko

25.05.2004
13:00
[36]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

3mam kciuki za Polaków lecz tu male zastrzezenie co by ta gra nie byla znow takim kosmosem pod wzgledem wymagan jakim był CHROME

25.05.2004
15:05
[37]

martin.ss-ng [ Centurion ]

Screeny wyglądają nawet ciekawie, chociaż nie powalają ;)

Powrót GS'a? Intrygujące... :)

25.05.2004
15:16
[38]

TheAnswer [ Quetzal ]

Polacy są coraz lepsi

25.05.2004
16:13
smile
[39]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Panie Marcinie,

dobrze by było, gdyby Wasza strona GS była bardziej ciekawa no i to nieszczęsne forum...

Pozdrawiam :)

25.05.2004
19:07
[40]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

licze na gruba wersje paierowa i oczywiscie dvd z fajnymi gierkami duzo fajnymi demkami np.euro 2994 i moze nawet 1 filmik np.tron lub mortal kombat ale w to watpie

25.05.2004
19:10
smile
[41]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

nie przepadam za takimi grami..obaczymy na razie czekam na wiedzmina
i baaardzo mnie cieszy powrot GSa!

25.05.2004
19:12
[42]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Jak się znam na psychologii to nie będzie papierowy...

25.05.2004
20:42
smile
[43]

EXCALIBUR(ak) [ Konsul ]

Calkiem fajnie sie zapowiada, szkoda, ze nie mam lepszego kopa :/

26.05.2004
00:16
smile
[44]

Piotr64 [ Pretorianin ]

apropo Marcinie ;), śledź PCLaba, niedługo ponoć kolejne info będziemy mieć do zamieszczenia stay tuned :P

26.05.2004
00:26
smile
[45]

gofer [ ]

te screeny...średniawka...poza tym...klimat - jak dla mnie - trochę nie tego...

26.05.2004
00:32
smile
[46]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Ciekawa sprawa , dwa różne wątki i pełna zgoda :) No i wszyscy się cieszą z powrotu GameStara ! Miodzio ! Po dziś dzień lubię sobie czytać pierwszy numer a zwłaszcza recenzję Splinter Cell-a ! Zresztą wszystkie recki w GS były bardzo dobre , wyraziste i konkretne. Od jakiegoś czasu stale kupuję CDA i Play'a , ale na GS czekam niecierpliwie , jak to ktoś zauważył powyżej - dosyć monopolu CDA ! :)

A co do tej gry....jakoś mnie te obrazki nieprzekonują , ale pożyjem - obaczym , he he...

26.05.2004
01:07
smile
[47]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

czymam kciuki ;-)))) oby to byla wersja mini bez cd za 5-6 zeta :-) wtedy zostane stalym czytelnikiem :-)

26.05.2004
05:49
smile
[48]

Piotr64 [ Pretorianin ]

gofer - czy średniawka...pierwsze screeny z Dooma3 na mne wrżenia też nie robiły :P
Poza tym to jest (ma być) RPG a nie odpustowa tandeta pokroju PK. A w cRPG przynajmniej dla mnie liczy się przede wszystkim fabuła!!!

26.05.2004
08:24
[49]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

mi to bardziej wygląda na drugą część Painkillera

26.05.2004
08:28
[50]

o^scar^^ [ GRWD ]

W sumie ładne tylko mi te obrazki malo 3D wyglądają :] takie jakieś sztuczne...

26.05.2004
08:39
[51]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

o^scar^^-- ja mało 3D płaskie to one nie są

26.05.2004
09:38
smile
[52]

lesho [ Pretorianin ]

o^scar^^ --- czy ty siebie słyszysz???

26.05.2004
10:31
[53]

Alain [ Chor��y ]

witamy mojego znajomego oscara!!!!!!!!!!!!!! kupe lat !!!!!!!!!!!!!!!

26.05.2004
10:51
[54]

Kruk [ In Flames ]

Co do gry to mnie screeny przekonują ;)
Zaraz moc skojarzeń z innymi grami, takie wszystko w ciemnej tonacji, dziwne takie wszystko. Moja interpretacja, mój klimat. Zobaczymy czy to nie ściema z tą grą...

Co do Gamestara to nie wierzę w żywe trupy. Pismo według mnie nie ma szans powrócić na rynek chyba, że w postaci zina.

26.05.2004
11:01
smile
[55]

lesho [ Pretorianin ]

Polska gra... śmieszyło mnie to dopóki nie wyszli Polanie II i Painkiller ;p

27.05.2004
13:32
[56]

st3tc [ Junior ]

Witam

Heh ... widac przecieki potrafia byc zaskakujace ... niestety tak to juz jest z wyciekami

BF!Team jako developer i producent silnika uzytego w tej produkcji z smutkiem podszedl do faktu wycieku jaki mial miejsce na poczatku tygodnia. Fotki ktore poszly nigdy nie powinny ( w naszym mniemaniu ) pokazac sie publicznie. Tak sie jednak stalo - mowi sie trudno.
Po wygladzie widac ze to stare fotki wykonane na starszych wersjach narzedzi.

Ponizej podaje kilka linkow do nieco wczesniejszej wersji
https://www.bf2engine.com/nec/000565.jpg
https://www.bf2engine.com/nec/000572.jpg
https://www.bf2engine.com/nec/necropunk_movie__mpeg4.zip

Pragne tylko zaznaczyc ze to nie screeny z gry a testowego levelka.

Pozdr.
Simon


-----------------------
st3tc/BF!Team
BF!Team founder
BF!2Engine & BF!2Studio lead programmer
https://www.bf2engine.com

30.05.2004
20:01
[57]

HuntERjf [ Konsul ]

I co z tym GameStarem?? Są jakieś wieści?? Czy może coś przegapiłem na forum?

30.05.2004
20:12
smile
[58]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Raczej nic nie przegapiłeś :)

W nadchodzącym tygodniu wszystko się rozstrzygnie ;)

Bądżmy dobrej myśli ;)

30.05.2004
20:18
smile
[59]

assis [ Chor��y ]

Jesli to bedzie cRpg na miare Gothica to jestem w pelni uradowany:D:D3m kciuki za polskich prodycentow jesli beda robic dalej gry takie jak polanie2 czy painkiller to moze kiedys ogranicza w taki sposob piractwo <brawo>:)

30.05.2004
20:35
[60]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

marcinie
bardzo sie ciesze ze wrociles :) co moze oznaczac tez ze gamestar tez powruci,bo dobre bylo, i bylo 2 miesiecznikiem ktoty kupywalem obok CDA(co z tego ze razem to dawalo 40 zl)
mialem chociaz duzo do czytania :).

powodzenia
============

Marcin Lejman [ Patrycjusz ] https://www.gamestar.pl

Panowie (i Panie, jeśli są :-))

Z GameStarem wszystko się wyjaśni już w przyszłym tygodniu, proszę o jeszcze trochę cierpliwości... A Ci, co wiedzą (a są tu tacy) - ani słowa proszę... :-)

M.

>>Ja wiem ale nie powiem
============
a co do necrOpunk, to graficznie sie prezentuje ladnie :) ale co do samego gameplay trzeba bedzie jeszcze poczekac. narazie trzymam kciuki.


31.05.2004
17:29
[61]

martin.ss-ng [ Centurion ]

Ciekawe kiedy pojawią się bardziej szczegółowe informacje o powrocie GS'a :)

01.06.2004
10:29
[62]

Verminus [ Prefekt ]

^UP^ ??
Kiedy dowiemy się czegoś konkretnego nt. powrotu GS?

02.06.2004
13:29
[63]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

panie Marcinie kiedy beda obszernirjsze informacje o powrocie gs??

02.06.2004
13:33
[64]

legrooch [ Legend ]

Panie Janie, Panie Janie, pora wstać, pora wstać....
Wszystkie dzwony biją, wszystkie dzwony biją....
BIM BAM BOM, BIM BAM BOM....


PS. Przepraszam, to te zaburzenia psychiczne związane z sesją :)

02.06.2004
14:51
[65]

martin.ss-ng [ Centurion ]

Burza w szklance wody jak narazie ;)

02.06.2004
17:30
smile
[66]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Witam i pozdrawiam...

A jak często obywatele wyglądający nowego GS zaglądają na naszą stronkę po informacje?

To był taki tip, jakby kto nie wpadł :P

02.06.2004
18:16
[67]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


remwall powrót GS już się dokonał.

02.06.2004
18:19
smile
[68]

Verminus [ Prefekt ]

Z przyjemnością poczytam ale liczyłem na papierowe wydanie :(

02.06.2004
18:20
[69]

kiowas [ Legend ]

Mnie to osobiscie jako zywo przypomina screeny z wiekszosci gier Cryo - grafika ladniutka, ale martwa i nienaturalna jak cholera.
Pozostaje liczyc na jej 'rozruszanie' :)

02.06.2004
18:26
[70]

Verminus [ Prefekt ]

Jestem w trakcie przeglądania. Czy nie dałoby się zrobić, żeby kolejne strony ściągały się podczas czytania poprzednich? Bardzo uciążliwe jest oczekiwanie na ściągnięcie następnej strony

02.06.2004
18:27
[71]

martin.ss-ng [ Centurion ]

Sporo technologi i właściwie to tyle.

02.06.2004
18:37
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

BTW GameStar'a wszystko cool tylko ta czcionka wydaje mi sie troche za mała i czytanie męczy oczy. A tak to gjt :D

02.06.2004
18:46
[73]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

martin --> wiem, wiem, nie możesz nic innego napisać, ze względu na powinności służbowe w SS-NG ... luz.
Brisk --> staraliśmy się o kompromis: czcionka vs. zawartość... btw na ilu calach oglądasz?

02.06.2004
18:52
[74]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie doszukalem sie na stronce... jest mozliwosc zassania calego numeru na dysk?

02.06.2004
18:57
smile
[75]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

martin --> tylko się nie pogniewaj, to był żart :)
Verminus --> heh, niestety... poziomu technologii nie przeskoczysz... ale możesz sobie poprzeklikiwać i pociągnąć całość np. jarając szluga lub parząc kawę... poczytasz poźniej, bo raz zassane jest bez ładowania dostępne :)
Stranger --> a byłaby potrzebna takowa opcja? zresztą to chyba kwestia ukrycia silniczka i tajnych sztuczek flashowców naszych niesamowitych :)

02.06.2004
18:59
smile
[76]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Brawa za nowego GS, szkoda jednak, że nie papierowy....

Mi nie wyświetla się na monitorze 15'' :)) i 800x600 rozdziałce....

Ale ten GS winien być na gamestar.pl a nie przełanczać się na inny adres....

Jeszcze raz dzięki.

Brak papierowego, niestety...

02.06.2004
19:14
[77]

martin.ss-ng [ Centurion ]

Lucas_the_Great --> a co ja mam mówić więcej, trochę techniki i zwykły zin o bardzo małej objętości? z resztą teraz to chyba konkurencją jesteśmy :P

02.06.2004
19:18
smile
[78]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

martin --> bez przesady z tą konkurencją :) nasza kategoria wagowa to tygodnik flashowy, a więc inna bajka i jesteśmy jedyni w tej klasie... czy Wprost konkuruje z Gazetą? :)))

02.06.2004
19:20
[79]

martin.ss-ng [ Centurion ]

Lucas --> Nie czytam ani Wprost ani Wyborczej ;) Swoją drogą stworzenie zarabiającego zina jest bardzo trudne i mam nadzieję, że wiecie za co się zabieracie.

02.06.2004
19:24
smile
[80]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

martin --> nie mi o tym mówić, ja tam tylko prosty pismak jestem, najemnik na żołdzie możniejszych od siebie ;)

02.06.2004
19:28
[81]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

ładne, tylko żeby przeczytać to trzeba mieć samozaparcie i stałe mocne łącze..

02.06.2004
19:59
[82]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Lucas_the_Great --> Nio, przydaloby sie. Wole sobie na spokojnie poczytac offline niz w Sieci przegladac kolejne strony. Nie wiem, mozecie chyba jakos to tak zrobic zeby nikt nie podejrzal do zrodla, co :-) ?

02.06.2004
21:55
[83]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Stranger --> W takim razie pomyślimy, zobaczymy. Czego się nie robi dla czytelników :)

02.06.2004
22:05
smile
[84]

Mysza [ ]

Lucas --> To teraz oficjalnie, w wątku... od działu recek można teoretycznie wyłączyć fonię... ale też nie do końca... przydałby się jakiś przycisk do całkowitego wyciszenia stronki... ciągły odgłos przeładowywania gnata podczas słuchania muzy z winampa i czytania może zacząć wnerwiać... a nie każdemu się chce za każdym razem grzebać w ustawieniach przeglądarki żeby dzwięki wyłączyć... niech no ziemowa spółka coś tam zmajstruje sprytnego... :)

02.06.2004
23:55
smile
[85]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie daloby sie tego myknac jako jednego swf-a? na pewno fajniej by sie cos takiego przegladalo... ale i tak nie jest zle, reaktywacja jak najbardziej udana, za friko bardzo chetnie poczytam :-)

03.06.2004
00:02
smile
[86]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

cos mi sie tylko okladka pokazuje...
lepszy taki gs jak zaden choc nadal czerkam na papierowe wydanie:)

03.06.2004
02:41
smile
[87]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Mysza --> To my się męczymy nad oprawą dźwiękową, a ty sobie jakieś kutnowskie klimaty z winampa zarzucasz?
BTW: czy komuś oprócz Myszy wadzi dźwięk? Szczerze, dziś nie biję. :)
Stranger --> Na pewno się da... przeca jakoś to IDG chce zamieszczać na płytkach dodawanych do PCWK. Już myślimy nad tym.
Tyrone --> Tam po prawej pod okładką jest taki znak zapytania, co za helpa służy, a zaprawdę powiedziane jest: "Kto pyta nie błądzi" :)

Pora spać, dobranoc wszystkim.

PS: Jak zapewne widzicie pogłoski o naszej śmierci były hmmm... nieco przesadzone. A my sobie siedzieliśmy cicho i planowaliśmy przewrót technologiczny :)))

03.06.2004
09:18
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

LtG --> monit: 17, rozdziałka:1024 na 768, w nocy jak ciemnośc panuje to sie lepiej to czyta :D

03.06.2004
10:01
smile
[89]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Brisk --> Czy to znaczy, że powinniśmy reklamować nowy GS jak Manhunta? "Najlepszy efekt osiągniesz siadając do lektury w nocy, po zamknięciu drzwi i zgaszeniu światła"? :) Ale co fakt to fakt, jak słoneczko wlezie w monitor to rozpacz, a dni pogodne mamy. Muszę dziś koło południa odsłonić żaluzje i zobaczyć co na mojej 17" zostanie z tekstu GS :P

03.06.2004
10:25
[90]

Marcin Lejman [ Patrycjusz ]

Witam,

Widzę, że Lucas wyjątkowo dzielnie reprezentuje redakcję w tym wątku, więc nie będę mu buławy zabierał :-)

Chciałem tylko powiedzieć, że wszelkie komentarze Wasze i sugestie zmian / poprawek mają szansę w bardzo krótkim czasie znaleźć swoje odbicie w kolejnych wydania, więc jeśli chcecie jak najlepszego e-pisma, to komentujcie :-)

Obecny numer to wydanie zerowe - testowe. Pierwszy regularny numer pojawi się za dwa tygodnie, w środę. Potem zaś GameStar w edycji cyfrowej stanie się tygodnikiem. To jest też odpowiedź na jedną z uwag, że objętość nie jest za duża. Czy jak na tygodnik też jest za mała? Razy 4 wydania w miesiącu to już moim zdaniem całkiem spora dawka tekstów do poczytania będzie.

Co do pytań zaś o papierowego GS'a, zobaczymy, zobaczymy... Mądrzy ludzie mawiają, żeby nigdy nie mówić nigdy :-)

Za chwilę pojawi się jeszcze jeden, oficjalny wątek o nowym GS'ie, dla tych, którzy nie trafili jeszcze do tego. Wszelkie dalsze uwagi i komentarze proponuję przenieść do nowego wątku.

Pozdrawiam,

M.

03.06.2004
10:26
[91]

Marcin Lejman [ Patrycjusz ]

Witam,

Widzę, że Lucas wyjątkowo dzielnie reprezentuje redakcję w tym wątku, więc nie będę mu buławy zabierał :-)

Chciałem tylko powiedzieć, że wszelkie komentarze Wasze i sugestie zmian / poprawek mają szansę w bardzo krótkim czasie znaleźć swoje odbicie w kolejnych wydania, więc jeśli chcecie jak najlepszego e-pisma, to komentujcie :-)

Obecny numer to wydanie zerowe - testowe. Pierwszy regularny numer pojawi się za dwa tygodnie, w środę. Potem zaś GameStar w edycji cyfrowej stanie się tygodnikiem. To jest też odpowiedź na jedną z uwag, że objętość nie jest za duża. Czy jak na tygodnik też jest za mała? Razy 4 wydania w miesiącu to już moim zdaniem całkiem spora dawka tekstów do poczytania będzie.

Co do pytań zaś o papierowego GS'a, zobaczymy, zobaczymy... Mądrzy ludzie mawiają, żeby nigdy nie mówić nigdy :-)

Za chwilę pojawi się jeszcze jeden, oficjalny wątek o nowym GS'ie, dla tych, którzy nie trafili jeszcze do tego. Wszelkie dalsze uwagi i komentarze proponuję przenieść do nowego wątku.

Pozdrawiam,

M.

03.06.2004
10:28
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]

O tak :] Pare wydań w miesiącu to już coś :D Rozumiem, że w takim razie bedzie także do każdego wydania pełna wersja :]

LtG hiehie wszelkie prawa zastrzeżone do tego hasła :P :D A świecić akurat mi tak strasznie nie świeci ale mimo wszystko światłośc dnia i czcionki razi i sie źle czyta :]

04.06.2004
17:09
smile
[93]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

"Panowie (i Panie, jeśli są :-))

Z GameStarem wszystko się wyjaśni już w przyszłym tygodniu, proszę o jeszcze trochę cierpliwości... A Ci, co wiedzą (a są tu tacy) - ani słowa proszę... :-)

M."

Dałem radę :) Nikt nic nie wiedział :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.