EwUnIa_kR [ Legend ]
Wycieczka rowerowa: 5 - 6 czerwiec, Katowice - Goczałkowice Zdrój cz2
zakładam nową częśc bo poprzednia długo się ładuje...
Witam :)
Robi sie cieplo, sloneczko przygrzewa..
[ a przynajmniej bedzie mam nadzieje juz niedlugo ;) ]
I tak dzis jadac sobie na rowerku po pieknych okolicach Katowic :P :D pomyslalam sobie:
"dlaczegoby nie zorganizowac wycieczki rowerowej?"
Pomysl wydaje mi sie calkiem niezly.. mam nadzieje, ze Wam tez sie spodoba.
Termin: 5 i 6 czerwca [ sobota i niedziela ]
Wyjazd: soboita, 9:00 z Tychow..
Jesli chodzi o trase to: Tychy - Pszczyna - Goczalkowice Zdrój i okolice
Katowice - Goczalkowice Zdroj to 43 km.
Trasa wokol jeziora Goczalkowickiego to okolo 50 km.
Dokladne trasy jeszcze do omowienia z paroma osobami, będzie wszystko wiadmo jutro..
To na razie wstępny projekt, chciałabym żeby chetni na wycieczke wpisywali sie na liste, gdyz potrzeba nam wiedziec ile osob mniej wiecej pojedzie.
Nocleg: pensjonat, Goczałkowice Zdroj, ulica Szkolna 21. Koszt noclegu to 30 złoty za dobe.
Pensjonat jest tylko na 10 osób, jest mozliwość rozbicia się namiotem [ Wtedy koszt nocleguto około 20 złoty za namiot ]. Można zrobić tam ognisko i imprezować ;)
Doba w pensjonacie trwa od godziny 12 do 11 nastepnego dnia, więc musimy sie liczyć z tym, że będziemy musieli przed 11 opuścic penasjonat :)
Rowery jest gdzie zostawić, pensjonat i ogródek są ogrodzone, rowery będą stały niedaleko namiotów, więc nikt nam ich nie ukradnie.
Ilosc miejsc jednak ograniczona!!!
Chcialam jeszcze zaznaczyc, ze jest pare osob, ktore nie biora rowera [ ludzie z Krakowa ]
wiec jesli ktos nie chce jechac na rowerze spokojnie moze przyjechac pociagiem..
Tylko trzeba o tym wczesniej powiedziec. :)
Lista chetnych:
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
Uwaga!!
uczestnicy musza byc pelnoletni ;)
ważne dla tych którzy jadą z krakowa bez rowerków......
odjazd z głównego w sobotę o 9.22
w katowicach na 10.57 i z katowic do goczałkowic o 11.45
w goczałkowicach jesteśmy na 12.37 (ewunia)
No więc tak.. w piątek lub sobotę będe tam dzwoniła i potwierdzała rezerwację.. Jest osiem osób więc noclegi zamówie własnie dla tylu.. Jeśli ktoś rezygnuje z wyjazdu, to proszę o tym poinformować do piątku!! [ ale oczywiście nie będzie żadnych rezygnacji :P :P :P ] jeśli ktoś jest jeszcze chętny to miejsca są!!!
więc może są jeszcze jacyś chętni na wycieczkę? czy nikt już nie jezdzi na rowerze? :P :D
sport to zdrowie, ludzie!! :D
no dobra, co ja tam będę Was zachęcać ;) :P
mam nadzieję, że znowu będę miała aparacik by uwiecznić na zdjęciach to nasze spotkanko ;)(czamber)
link do poprzedniej części w której czamber dokładnie opisała trase wycieczki:https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2376746&N=1
EwUnIa_kR [ Legend ]
KOMBINATORZY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!
[BY KHE]:d
Czamber [ Czamberka ]
hehe, widze cos tu kombinujecie.. dobrze, ze ja zalatwiam noclegi i moge powiedziec babce z pensjonatu: tych panstwa prosze nie wpuszczac :P :D oni sa niebezpieczni :D
Khe ... przykro mi.. wiesz, jest cos takiego jak solidarnosc jajnikow.. i ja bede w sojuszu z Ewunia :P :P :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - o ile do tego pensjonatu dojedziesz ]:>
Brisk - chyba musimy polaczyc sily :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
buhahahahaha ale się dali wykiwać;D

Brisk. [ Chomik ]
Khe o mnie sie nie martw ja sobie rade dam :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
brisia pod skrzydełka przygarniemy no nie kasia?:D
Brisk. [ Chomik ]
briś też sobie może zawsze kogoś przygarnąć :D :P
Czamber [ Czamberka ]
hehehehe, pewnie, ze przygarniemy.. :P :D
<lol> przygarnijmy sie wszyscy nawzajem :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-24 18:28:52]
EwUnIa_kR [ Legend ]
że niby kogo?:>

Brisk. [ Chomik ]
hiehiehiehie :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
taaa chwila moment ... czyzbym byl az tak grozny ze musicie jednoczyc sily przeciw mnie? :P :D
Brisk - zdrajco :P :)
...chwila juz sie pogubilem co kto jak gdzie i kiedy ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
czamber----> będziemy się integrowac na BBP <hahaha>
Brisk. [ Chomik ]
Khe jaki zdrajco znów? :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk -> a se poczytaj dokladnie poczatek tego watku :) bylo tam cos o nie wpuszczeniu nas do pensjonatu i solidarnosci jajnikow (18:15 i 18:23 :) ) a ty na moja propozycje wspolpracy odpowiedziales tak jakby odmownie :) ...dobra ale ja sobie poradze, w koncu to ja znam trase Tychy-Pszczyna a nie Czamber :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe a co ja mam do tego? :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - no widzisz one maja swoja solidarnosc a my nie :) ...zobaczymy jak zaczna kombinowac przeciw tobie :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe to życze im powodzenia :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja od razu mówię że przeciw brisiowi nic nie knuję;P
Brisk. [ Chomik ]
*patrzy podejrzliwie na Ewunie* :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - widzisz, Ewunia juz zaczela ...zawsze zaczynaja od twierdzenia ze nic nie kombinuja :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahaha chciałam zauważyć że jakaś karczma nam się tu zrobiła;D może ktoś skoczy po piwko?:D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - to zauwazylem juz dawno :)
...przypominamy ze sa jeszcze wolne miejsca ;)
Brisk. [ Chomik ]
słucham? :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
słucham?:D
Brisk. [ Chomik ]
jeeeeeezzzzzzzzzzzzzzz pić!!!!!!! :]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
dobra, dzis mi sie nie chce kombinowac :) ...przypominam tylko ze sa jeszcze wolne miejsca :)
Czamber [ Czamberka ]
Lista chetnych:
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
[ Grzes to taki moj kolega ze studiow :) jedzie z nami :) ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-25 16:41:02]

Zbój Jakubek [ Centurion ]
dobra, zdecydowalem sie jechac z wami, tzn przyjade z tata, ok?
Lista chetnych:
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
10. Kubuś i Tata
ewa --> moj tata ma pytanie, za ile bierzesz do dzioba?
Czamber [ Czamberka ]
przykro mi, ale wszyscy uczestnicy musza byc pelnoletni.. i ty nie pojedziesz z nami.. jakos sobie tego nie zyczymy :|
poza tym nie ma miejsca :|
Lista chetnych:
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - chcialem zrobic to samo
... domyslam sie ze kolega tez rowerem? :)
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... tak, rowerem :) na dodatek jest z Tychow :)

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
hmmm moze go ...nie male prawdopodobienstwo zebym go znal :) ale dobrze wiedziec na przyszlosc :)
... eno teraz nie bede Was mogl wywiezc w las buuuuuu :)
Czamber [ Czamberka ]
hiehiehie :D :P
on dobrze zna droge wiec nie uda Ci sie nas wywizc w pole :P :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - hmmm co by tu ... aaaa co ja sie przejmuje, w koncu to tyszanin wiec jakos sie dogadamy :P :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
*kombinuje*

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - a ja nie kombinuje bo juz dawno wykombinowalem i teraz tylko czekam na wprowadzenie moich kombinacji w zycie :)
no dobra ...tylko troszke ;) *kombinuje* ...skoro zna trase to moze bedzie znal lepsze miejsce do wywiezienia Was w las :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
khe...hmmm...ten lasek wcale nie wygląda mi znajomo..w związku z czym znowu zaczynam się bać:|

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - ale mi wyglada znajomo :P :) zdjecie brzydkie bo brat robil :D ...i niema sie czego bac ...no chyba ze ....hej ho, hej ho do lasu by sie ...jechalo :D
Brisk. [ Chomik ]
buahahaha :D to Wy sie możecie gubić w lesie :D Więcej jedzenia bedzie dla nie i Hella :D A o piciu nie wspomne :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk -> ja bym sie tak nie cieszyl na Twoim miejscu, to ze ich wywioze gdzies gleboko w las to nie oznacza ze ja sie nie pojawie, ja znam droge to trafie jak juz ich zgubie w tym lesie :D ... o ile wciele plan w zycie a to juz zalezy od samych zainteresowanych :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe buahahaha zanim wrócisz to bedzie za pózno :D
poki co <papapa>

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - niedoceniasz mnie :P :) ...no i zapomniales ze ja woze male zapasy ze soba wiec juz po drodze bede jadl :P :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
czy całe wasze życie opiera się na jedzeniu?:D
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu powiedzmy że wole żeby Khe zajmował sie jedzeniem niż czym innym :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
E & B - nie nie pifo :P :) chcialbym zauwazyc ze to nie ja zaczynalem o tym jedzeniu, ja tak tylko dla towarzystwa zeby Briskowi sie nie nudzilo ;)
Brisk - co ty kombinujesz? oj bo juz wiecej nie bede z Toba mowil o jedzeniu ...bede tylko jadl :P ;)
...a tak pozatym to ja mam podzielna uwage ...jak chce :)
Brisk. [ Chomik ]
Ja taką mam zawsze :D :P Tylko czasami udaje że tak nie ma :D

Brisk. [ Chomik ]
"że tak nie jest"

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
widzisz i sie to na Tobie msci :P ;) teraz niby sie pomyliles tylko koncowka ale jadac na rowerze pewnie mylisz lewa z prawa i wpadasz do rowu, dlatego nie bierzesz roweru :P ;)
dobra, wracam jeszcze na chwile na pole :)
Brisk. [ Chomik ]
tak to sobie tłumacz Khe :D
Czamber [ Czamberka ]
Dzizas, jacy kombinatorzy :> :P
Khe ... nie ma mowy, nie dogadacie sie :> :P :D on jest po mojej stronie :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ja tam swoje wiem :P :)
Czamber - chcialas powiedziec ze jeszcze jest ... wkrotce sie to zmieni :P :D
Brisk. [ Chomik ]
Czamber czesc :D
Jakie strony? :D Ja jestem zawsze po tej samej stronie czyli swojej :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
to po czyjej stronie ja mam w końcu być?:|...coś mnie ciągnie na stronę czamber:D hahaha ciekawość chyba:D
Czamber [ Czamberka ]
Brisk ... czesc
Ewunia ... mmm, w jakim sensie ta ciekawosc? :P jeszcze sie okaze ze bedziemy spac razem <hahaha> :P
Khe ... oj uwierz mi, z nim ci sie nie uda :P :D Matematyka sie trzyma razem ;) :P
Brisk. [ Chomik ]
<hahaha>
To tak chodźmy na kompromis i umówmy sie że mnie ciagnie jedzenie :D
<hahaha>

Trzepiskor [ SETH ]
moge tez sie dopisac moge
EwUnIa_kR [ Legend ]
trzepi jak masz 18 lat to nie widzieć problema:P
kasia...no wiesz...kolega:P
Czamber [ Czamberka ]
oj, Ewunia.. :P :D nie wstydzmy sie <hahaha>
ja stad ide :D <lol>

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk, Ewunia - narazie bylo o przeciaganiu Grzeska na moja strone :) ... mam duze szanse, w koncu to tyszanin :D
Czamber - zapominasz o tym ze to tyszanin :P :D a jak mu przedstawie moje plany to nawet nie bedzie sie zastanawial ...nawet mi pomoze :P :)
...ehh i pomyslec ze to wszystko sie zaczelo od kombinacji Ewuni i Czamber :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
khe..ale nie pomyślałeś że my mamy coś czego ty nie masz:P:P:D
Brisk. [ Chomik ]
*zaczyna sie powaznie obawiac tego wyjazdu*
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahahahahaha briś;P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - pffff jesli tylko to jest prawdziwy rowerzysta to nie mamy o czym gadac :P :)
a wlasciwie ....
Brisk - wiesz co, One za bardzo kombinuja, chodz zrobimy bunt i zostaniemy w Pszczynie, jest tam troche punktow jadlodajnych wiec dalej nie musimy jechac ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
khe...no nie mów że zrezygnowalibyście z ogniska w tak uroczym towarzystwie;P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - jakie urocze? diablice jedne :P :) my se pojdziemy to znajda inna ofiare ... qrczak musze ostrzec Drussa :D
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... zapominasz, ze to MOJ KOLEGA!!!! :D :P i jakie diablice? :] nie wiesz, ze ja jestem aniolkiem? :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja też<icon_angel> :P:P:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
aktualna lista
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia ?
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
taaa aniolki z rozkami :P :)
Czamber - to juz nie wazne... juz sie wycofalem, za duzy spisek przeciw mnie :P :)
...dobrze, bede spal na dworze, znajde sobie jakas kepke trawy i bedzie mi wygodnie. Moze znajdzie sie tez jakas kosc to sobie poobgryzam ...
*siedzi w kacie i obgryza paznokcie*
zabieram swoje zabawki i ide do innej piaskownicy... a na wycieczce to bede tak cicho ze nawet nie zauwazycie ze jestem
*odchodzi tulac misia*

Czamber [ Czamberka ]
oj, oj :) teraz jest mi przykro.. :>
Khe .. tak nie mozna! .. poza tym zadnego spisku nie ma :P
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - jak nie mozna? :) nie dosc ze wspolnymi silami kombinowalyscie przeciw mnie to jeszcze sciagacie posilki w postaci Grzeska :P :) zaraz sie okaze ze do kombinowania przeciw mnie zostaly jeszcze zaangazowane jakies tajne sluzby ;)
teraz to juz wogole Wam nie jestem potrzebny skoro macie mapy i kolejnego przewodnika ;) ...GPS'a gdzies tam nie macie? ;) ...ja sie tak nie bawie :)
uuu popsulyscie mi cala zabawe... *odchodzi ze smutna minka* :)
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... jestes wstreciuch :P jakie smutne minki? :> nie ma tak :> bo ja sama zaczne robić takie :> hmm... *robi bardzo, bardzo smutna minke* :P
a tak poza tym to chcialam powiedziec, ze jutro bede dzwonic do tej pani potwierdzac rezerwacje, wiec mam nadzieje, ze wszyscy wpisani na liste nadal sa chetni na wyjazd :)
ps: jak bedzie wiecej osob chetnych to zawsze moge jeszcze raz tam zadzwonic.. :)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
potwierdzxenie - nadal chetny :)
wyjazd o 9:00 ...jak ja tak wczesnie wstane ;) dobrze ze to nie ja tym razem musze sie tluc pociagiem, przynajmniej troszke dluzej sobie pospie :>
Czamber - chlip, chlip ....nie dosc ze zepsula mi zabawe w wywozenie do lasu to teraz jeszcze zabrania mi robienia smutnych minek ...*robi jeszcze bardziej smutna minke od Czamber* :P :)
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... na mnie takie minki nie dzialaja :P
Spoko.. wyjazd 9.. Wy macie fajnie, bo jedziecie z Tychow.. a ja bede musiala tam dojechac jeszcze z Będzina :/ na dodatek bede po imprezie urodzinkowej, bo 4 koncze 22 latka [ ale jestem stara ;( ] ... tak wiec na wycieczce bedzie duzo Czamberniady z tej okazji ;) :P
edycja: literowki :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-28 12:53:29]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - oooo ales Ty ... mloda :) ...qrczak przez dwa miesiace bedziesz w tym samym wieku co ja :D
...duzo lemo...znaczy sie Czamberniady? fajnie :) ...tylko nie imprezuj do samego wyjazdu bo bedzxiesz nam przysypiac przy ognisku :)
Czamber [ Czamberka ]
Nie no.. nie bede imprezowac do rana.. ale kolezanka robi dla mnie imprezke w domu najprawdopodobniej w Katowicach :P i mam taki pomysl, zeby od razu do niej przyjechac z rowerem i wszystkimi rzeczami i potem rano wyjechac z Katowic :P Hmm, nie wiem jak ja dojade do tych Goczalkowic <lol> Chyba bedziecie mnie musieli ciagnac na jakiejs linie..
taa mloda, pocieszaj mnie :P :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-28 13:06:50]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - mloda mloda ...to ja staruch jestem ;)
hmmm nawet mialabys sie lepiej bo tylko zaladowalabys sie do pociagu i juz :)
... wiesz mozemy minac Tychy bokiem to nikomu nie bedzie przeszkadzala rowerzystka jadaca slalomem :P :D
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... no nooo... faktycznie, Ty juz w tym wieku to nie powinienes w zasadzie wsiadac na rower, jeszcze dostaniesz zawalu czy cos.. to juz nie te latka co kiedys :P :P
A ja wole jednak nie jechac slalomem :P
Chyba ze mi zalatwicie kask i ochraniacze :P :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - no tez tak mowie, szczegolnie ze niemam co zrobic z laska, tylko mi przeszkadza i moze sie wkrecic w szprychy :)
to poprowadzisz rower, akurat bede mogl nadazyc z ta swoja laska :D
Czamber [ Czamberka ]
uhh...
jakos to bedzie :P nie martw sie :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-28 15:25:30]

JihaaD [ Loża Szyderców ]
aktualna lista
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia ?
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
10.JihaaD? (dojade poznym popoludniem bez roweru:))

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
5 z 10 osob na rowerkach ... niezle jak na wycieczke rowerowa ;)
Czamber - cwicz zeby Yack00 nas nie wymeczyl :) ( to odnosnie tego poczatkowego testu :) )... a wlasciwie to my prowadzimy wiec i tak bedzie musial na nas czekac :D
...oj boje sie drugiego dnia :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe trzeba byc tfardkim a nie mientkim :D A ja bym sobie wziął taki wózek co bym go doczepił do Twojego rowera i byś mnie woził po okolicy :D hiehiehie :D
Czamber [ Czamberka ]
Aktualna lista
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia ?
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
10.JihaaD? (dojade poznym popoludniem bez roweru:))
dzis tam dzwonie..
Khe ... dzis nie mam sily myslec, a co dopiero trenowac.. moze jutro :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-29 15:57:11]

EwUnIa_kR [ Legend ]
no nieźle....10 osób...tylko tym razem pasowałoby żeby się wpisywali tylko ci co pojadą na 100%..chodzi o ta rezerwację..żeby nie było tak jak w katowicach że połowa ludzi nie przyszła..

Brisk. [ Chomik ]
Czy ktos zachował na tyle przytomnośc umysłu i wie czy Snake jedzie z nami też? :D A jak nie to Hell ma go wołami wyciągnąc żeby jechał :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-29 15:59:49]
EwUnIa_kR [ Legend ]
niestety ..tu się pojawia problem:D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber -> ok to potrenuje dzis za Ciebie :)
Ewunia - z tej listy nie znamy tylko Grzeska a wczoraj nie pojawili sie wlasnie Ci, ktorych nie znalismy wiec nie jest tak zle :)
Druss jedynie moze przyjechac o wiele pozniej bo ale przyjedzie :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
khe a snejk?
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - a ze Snejkiem to nie wiem bo w koncu nikt tak do konca z nim o tym nie gadal ...chyba ;) dalo mu to do myslenia ale nie wiem co sobie umyslil :)
edit: ufff dobrze ze moglem poprawic tego byka :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-29 16:11:53]
EwUnIa_kR [ Legend ]
jak to nie gadał:>..rozmawialiśmy o tym przecież;D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia - tak ale nie tak do konca ... a przynajmniej moze mnie przy dalszej czesci nie bylo :) ...albo nie uslyszalem, w koncu tam bylo tak cicho ;)
YackOO [ Konsul ]
Mam parę pomysłów dotyczących ekipy prawdziwych twardzieli (tj. tych, którzy jadą na rowerach).
Będziemy mieć do pokonania jakieś 80 km, czyli istnieje duże prawopodobieństwo, że coś po drodze "wypadnie". Mianowicie, mogą być podziurawione dętki, pęknięte linki i wybuchające siodełka :-D
Myślę, że każdy powinien wziąźć ze sobą jedną detke. Ja deklaruje się na posiadanie podstawowych kluczy, paru łatek, pompki i smaru w spray'u :-)
Jeśli ktoś ma coś przydatnego, albo uważa, ze powinnismy zabrac jakies rzeczy, to niech sie wpisze :-)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Beczkę piwa. Bo Was może dopaść pragnienie w drodze i co wtedy zrobicie ? :)))))))))))))
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Yack00 - ja zawsze woze ze soba detke, pompke (do wentyli normalnych i samochodowych), jakies klucze ( to zalezy ile mi wpadnie w lapy przed wyjazdem :) ), zapiecie ( tez wezcie bo bedziemy musieli pospinac przed wyjsciem na ognisko :) ), mape.
...moze jeszcze ktos wziasc jakas mini apteczke tak na wszelki wypadek (odpukac)
Hell - o nas sie nie martw - po drodze mozna spotkac kilka punktow pierwszej pomocy ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 11:00:40]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
maly upik nigdy nie jest zly :)
slowniczek ze strony Zbooya tłumaczacy, co tak naprawde ma na mysli rowerzysta, gdy mowi to i owo...
...co do pogrubionego tekstu - jak uslyszycie odemnie taki tekst to sie nie zdziwcie ;)
Chyba złapałem gumę.
(Zwolnij, dobra?)
Złapałem gumę.
(Pomóż mi zmienić dętkę.)
Brakuje mi przełożeń.
(Przytyłem dwa kilo.)
Postanowiłem kupić sobie lżejszy rower.
(Przytyłem pięć kilo.)
Ładuję się węglowodanami.
(Podaj loda.)
Odbicie było jakieś lewe, więc podkręciłem tłumienie, ale wtedy elastomery okazały się za twarde, więc zmieniłem olej i teraz chodzi pięknie.
(Ja mam nowego amora, a ty nie!)
Jeśli dobrze panujesz nad rowerem, nie potrzeba ci kasku.
(Jestem tak głupi, że uraz mózgu nie zrobi żadnej różnicy.)
Na co komu full?
(Nie stać mnie na fulla.)
Full to jest to!
(Właśnie wydałem półroczne zarobki na nowego fulla.)
Jeśli nie glebisz, to znaczy, że nie jeździsz zbyt szybko.
(Ja glebię co chwilę.)
Nie mam samochodu.
(Jestem lepszym człowiekiem niż ty.)
Dlaczego nikt nic nie zrobi z tymi dziurami?
(Dlaczego ktoś inny nic nie zrobi z tymi dziurami?)
Sam naprawiam swój rower.
(Kiedy naciskam przednią klamkę, działa przednia przerzutka.)
Dzięki, że poczekaliście!
(Niech ci zniknie z gęby ten wredny uśmieszek!)
Hej, chłopaki, słyszeliście o tych nowych karbonowych szybkozamykaczach, co mają tytanowe sprężyny i ważą 1,8 grama?
(Jestem bardzo samotny.)
Ten kawałek jest do przejechania.
(Ty pierwszy, frajerze!)
Chcę jeździć do pracy rowerem, ale...
(Nie chcę jeździć do pracy rowerem.)
Lotny finisz jest 100 metrów za tamtym zakrętem.
(Lotny finisz jest 200 metrów za tamtym zakrętem.)
Dużo ostatnio jeździłeś?
(W jakiej jesteś formie?)
Niewiele, a ty?
(Mój prog beztlenowy wynosi 250, a tętno spoczynkowe 14.)
Też mało, bo byłem strasznie zajęty.
(Tłuszcz to 2% mojej masy.)
Przejedźmy się na luzie.
(Do startu, gotowi, start!)
Zaczekaj, coś nie tak z moim rowerem.
(Stańmy, bo muszę odpocząć.)
Moje opony są do kitu.
(Zaraz zdechnę na tym podjeździe.)
Zjechałbyś tędy?
(Ja tędy zjadę, ale założę się, że ty nie!)
Robi się ciemno.
(Ja chcę do domu!)
Chyba złamałem rękę.
(Mam małego siniaka na ręce i już mi się nie chce jeździć.)
Przeskoczyłbym ten pień, ale mi szkoda nowych obręczy.
(Boję się spróbować.)
Ta górka jest łatwa.
(Ten szlak jest ciężki, ale i tak spróbuję cię na nim zgubić.)
Ten szlak jest nudny.
(Wiem, że nie dam sobie rady.)
Ostatni na dole stawia kolejkę.
(Nie dość, że cię pognębię, to jeszcze dostanę za to piwo!) ... :)
Ten gość jest niezły.
(Jestem od niego lepszy.)
Ten gość to frajer.
(Ten gość jest lepszy ode mnie.)
Ten osprzęt to wyjątkowy szajs.
(Chciałbym taki mieć...)
Ten murek to tylko 1 m, skacz na osłonę!
(Mam nadzieję, że tym razem złamiesz korbę lub przynajmniej suport.)
Możesz powtórzyć to 180 z przedniego koła?
(Za drugim razem na pewno ci się nie uda.)
A tak w ogóle to jeźdźiłeś po rampie?
(Może będzie na tyle głupi i spróbuje?)
Smaruj więcej lepiku!
(Niech ci klocki zostaną na zawsze na feldze.)
Twój mostek się do trialu nie nadaje.
(Twój mostek kosztował 200 zł, a mój tylko 80!)
Przydałby się SUP 521, co?
(Właśnie całkiem przypadkiem mam do sprzedania...)
Ja nie jestem trialowcem, jestem freeridowcem.
(Jestem leniem i szukam sobie odpowiedniej filozofii.)
Teraz już będzie płasko.
(Teraz będziecie się jęzorami podpierać.)
Teraz już tylko niewielki podjazd.
(Ciekawe czy komuś też uda się wjechać?)
To już koniec kamieni!
(Nie będą większe od dyni.)
Od tego miejsca będą już same zjazdy.
(Do tego ostatniego, koszmarnego podjazdu zjedziemy z górki.)
Ale było odlotowo!
(Czy wy też tak spuchliście?!)
Mój rower jest bardziej zabłocony niż twój.
(Jestem lepszym bikerem niż ty.)
Znam świetny skrót!
(Zróbmy parę kilometrów więcej!) :D - mam nadzieje ze nie bedziecie tego pamietac jak powiem ze znam fajny skrot :>
Czamber [ Czamberka ]
Jest taka sprawa.. potwierdzilam rezerwacje ale musze jeszcze wpacic zaliczke.. wiec wszyscy chetni proszeni sa o potwierdzenie tego, ze jada..
Potem sie rozliczymy na miejscu..
Aktualna lista
1. Czamberka
2. Khe
3. Ewunia ?
4. Brisk ?
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
10.JihaaD ?
bardzo prosze przy swoim nicku napisac BEDE NA PEWNO!! :D :D :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:42:50]
Brisk. [ Chomik ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
10.JihaaD ?
Czamber jak Ty piszesz na pewno? :P:P:P:P:P
Co ze Snake'iem?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:42:35]

Druss [ Ex-Moderator ]
Aktualna lista
1. Czamberka NAPEWNO
2. Khe
3. Ewunia NAPEWNO
4. Brisk NAPEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NAPEWNO :D
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek
10.JihaaD ?
Co ze Snake'iem?
Czamber [ Czamberka ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NA PEWNO :D
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:49:05]
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NA PEWNO :D
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD NA PEWNO -ale dojade 20:27 :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 21:05:31]
Czamber [ Czamberka ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NA PEWNO :D
6. YackOO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD NA PEWNO - -ale dojade 20:27 :P
hehe :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 20:42:53]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
YackOO [ Konsul ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NA PEWNO :D
6. YackOO NA_PEWNO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD NA PEWNO - -ale dojade 20:27 :P
:-)
Czamber [ Czamberka ]
The Wanderer ... dzieki za zwrócenie nam [ a przede wszystkim mnie bo pierwsza zrobilam bląd ] uwagi :)
Brisk. [ Chomik ]
YackOO a Ty nie masz kontaktu ze Snake'iem? :D Może Tobie mówił czy bedzie? :D A i dzieki to faktycznie jest Low rider [odnośnie 60 sekund :D]
YackOO [ Konsul ]
Brisk -> zrobie co w mojej mocy, zeby Go doinformować :-)
Brisk. [ Chomik ]
YackOO OK :D jeszcze przez Hellmaker'a sie spróbuje z nim skontaktować :D Jak Hell pojedzie to i on pewnie pojedzie :D

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Oki, chcialem tylko zapobiec powielaniu bledu.
Bawcie sie dobrze za tydzien dzieci :).

Brisk. [ Chomik ]
The Wanderer OK thx :D Dziadku? :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 21:16:29]
EwUnIa_kR [ Legend ]
dzieci:D:D:D
thx the wanderer:)

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Mowcie mi dziadku...uhm, uhm.
I niech ktos cos zrobi z tymi pieprzonymi upalami !!!
Zle dzialaja na moje pluca.
Wracam do lozka:(.
Czamber [ Czamberka ]
a wiecie, ze bedziemy musieli opuscic ten pensjonat w niedziele okolo 11? :P :D juz to widze jak sie zwleczemy z lozek :D :P
:/ :/ :/ :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 21:13:06]
YackOO [ Konsul ]
... albo z rowu :-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie podoba mi się to...
powaznie mówię
Brisk. [ Chomik ]
słucham?? o 11 to żart chyba :|
The Wanderer dziadku ok :D tylko jakie upały? :D
Czamber [ Czamberka ]
to moze jednak jedziemy pod te namioty? :> :D
ps: we wstepniaku od dawna juz pisalo, ze tak trwa doba :|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 21:20:04]
EwUnIa_kR [ Legend ]
briś..nieporozumienie no nie?
Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu bedzie dobrze :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-30 21:21:22]
EwUnIa_kR [ Legend ]
kasia nie zwróciłam uwagi:|
Czamber [ Czamberka ]
wyspimy sie po smierci [ by Druss ] albo na emeryturze [ by ja :P ]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe NA PEWNO
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NA PEWNO :D
6. YackOO NA_PEWNO
7. miś
8. Hellmaker
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD NA PEWNO - -ale dojade 20:27 :P

EwUnIa_kR [ Legend ]
ile mamy namiocików?

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe NA PEWNO
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss PEWNO ŻE NA PEWNO :D
6. YackOO NA_PEWNO
7. miś
8. Hellmaker NA PEWNO
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD NA PEWNO - -ale dojade 20:27 :P
Czamber [ Czamberka ]
Aktualna lista
1. Czamberka NA PEWNO
2. Khe NA PEWNO
3. Ewunia NA PEWNO
4. Brisk NA PEWNO
5. Druss NA PEWNO
6. YackOO NA PEWNO
7. miś
8. Hellmaker NA PEWNO
9. Grzesiek NA PEWNO
10.JihaaD NA PEWNO
co do namiotow, to hmm, jest ich jakos na tyle by sie zmiescic.. ja niestety okazuje sie nie mam namiotu, ale jak liczylam to powinno wystarczyc, jesli Ty Ewunia bedziesz brala swoj..
ps: mały miś też jedzie [ przynajmniej tak mówił wczoraj, ale czekamy jeszcze na osobiste potwierdzenie :) ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 13:12:23]
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie wiem...chyba wolę zapłacić za dwie doby i mieć wode,łóżko bla bla bla....jak ja będę wracać po ognisku do krakowa:|...wszystko przesiąknięte dymem...czekam na razie na informację z urzędu gminy i od tego małolata na temat jakiegoś ludzkiego noclegu..

mały_miś [ MIŚtyczna MIŚtyfikacja ]
K. --> Ty to mnie męczysz! Ale w takim razie masz! ;)))
Ja, miś zwany również małym_misiem niniejszym oświadczam, iż oficjalnie i nieodwołalnie* zgłaszam swoją obecność na wycieczce rowerowej, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca b.r. (sobota i niedziela), a która to wycieczka swym zasięgiem obejmować będzie okolice następujących miast: Tychy, Pszczyna, Goczałkowice. Oficjalnie oświadczam, że jestem zorientowany w zakresie obowiązujących zasad i regulaminu dotyczącego wycieczki. Zobowiązuję się również do uiszczenia stosownej składki członkowskiej, która upoważni mnie do spędzenia nocy w warunkach określonych przez organizatora.
Z partyjnym pozdrowieniem ;)
miś
*w terminie do 3 dni roboczych przysługuje możliwość wystosowania oficjalnego protestu przez pozostałych uczestników wycieczki ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
goczałNikoś , Harry (16:16)
a co do tej wycieczki
EwUn!a (16:16)
tak?
goczałNikoś , Harry (16:16)
gospodarstw agroturystycznych nie ma pytalem sie
EwUn!a (16:17)
yhym...
EwUn!a (16:17)
no nic...dzięki w każdym bądź razie
goczałNikoś , Harry (16:17)
a z tymi namiotami tez tak jak mowilem
goczałNikoś , Harry (16:17)
wolna amerykanka
EwUn!a (16:17)
oki
goczałNikoś , Harry (16:17)
jak i gdzi kto chce
goczałNikoś , Harry (16:17)
na wlasna odpowiedzialnosc
EwUn!a (16:17)
ok..jeszcze raz dziękuję..)
goczałNikoś , Harry (16:17)
nie ma za co
więc jeśli namioty to tak jak widać...
JihaaD [ Loża Szyderców ]
Ewunia-rzeczywiscie bida z tymi namiotami-bo nie dosc,ze nie ma pola namiotowego,to trzeba wziazc pod uwage zabrania oprocz namiotow karimaty,spiworow,sledzi i czego tam jeszcze trzeba :/
EwUnIa_kR [ Legend ]
jihaad no dokładnie...a mnie jeszcze przeraża powrót pociagiem do krakowa..nie wykąpana..:|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 16:57:02]
Czamber [ Czamberka ]
okej.. z tymi namiotami to tez roznie.. gdybysmy mieli zagwarantowana pogode to moznaby bylo sie kapac w jeziorze ;) ale jak nie bedzie zbyt cieplo to nie bedzie jak sie wykapc.. a my jeszcze przeciez na rowerach przyjezdzamy..
ale z drugiej strony placic za dwa noclegi? :| to troszke duzo.. moze nam sie jakos uda wynegocjowac dluzszy pobyt tam.. jak nie za darmo to za jakas doplata..
ale takie rzeczy sprawdzimy juz na miejscu..
Czamber [ Czamberka ]
okej.. dogadałysmy sie juz z Ewunia :)
jutro wpłacam zaliczke..
a na miejscu jakos się dogadamy z ta babką :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 17:52:49]
Czamber [ Czamberka ]
ehhh...
ale mam beznadziejne polączenia z Będzina..
to, ktore najbardziej pasuje to:
Będzin Miasto - Tychy - 0 - 05.06.04 - 7:33 - 8:14 [ 0:41 ]
Czyli będe tam o wiele wczesniej niż powinnam :>
A kolejnym pociagiem jakbym jechala to bede o 9:30.. [ Ale jade nim 1:31 i na dodatek mam przesiadke ;( .. ale wiocha ten Będzin :| ]
Wiec mam takie pytanie.. Co panowie jadący z Tychów na to, byśmy wyjechali nieco wcześniej?
:P
Na przykład o 8:30 :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 21:31:31]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
mnie tam wsio razno, moge jechac wczesniej, bede tylko "troche" niewyspany :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 21:30:01]
Czamber [ Czamberka ]
No wlasnie.. ;(
Mam takie beznadziejne polaczenia..
Ale w zasadzie to bez sensu, zebyscie przeze mnie musieli wcześniej wstawać.. Szczególnie, że YackOO też musi dojechać i musiałby wcześniej wstawać.. Zwiedzę sobie Tychy o 8 rano po prostu :-)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
... i tak bym byl niewyspany bo normalnie wstaje "troche" pozniej :) ... a w tamtych rejonach zbytnio niema co zwiedzac :D ...zreszta w calych Tychach niewiele jest do zwiedzania, najlepsze to promnice i browar :D
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... na pewno cos sie znajdzie jeszcze do zwiedzania :-)
Jeszcze nie bylam w Tychach nigdy :D :P
A poza tym to nie az tak duzo czasu.. co innego jakbym musiala na Was czekac dwie godziny :P :|
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - hmmm zastanowmy sie ... nie, nic sie nie znajdzie ;) ...mysle ze zatrzymamy sie przy zameczku bo i tak bedziemy tamtedy jechac :)
...jeszcze bys sie zgubila i co? ... heheheh zapomnialem, tu sie nie da zgubic :D
... dla mnie niema roznicy czy wstane godzinke w ta czy w tamta strone ;) i tak bede niewyspany :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-31 22:00:09]
Czamber [ Czamberka ]
hehehehe :D okazuje sie, ze wraz z YackOO jedziemy z Katowic tym samym pociągiem :D :P
więc jesli reszta sie zgodzi to faktycznie mozemy sie zebrac o 8:30 przed Dworcem i jechac wczesniej :D :D :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
...nie bede sie powtarzal :P :) ...no dobra ale ostatni raz ;) - mnie wsio razno, moge wstac wczesniej :)
spytaj sie Grzeska ... a ja napisze do MM, chyba ze juz to zrobilas ... i tak napisze, a co mi tam :D
...jak zobaczycie na dworcu zombie to sie nie przestraszcie ;)
Czamber [ Czamberka ]
oki..
kasa [zaliczka ] wplacona bedzie jutro rano..
a juz w sobote jedziemy :D
Khe ... Grzesiek nie ma nic przeciwko temu, byśmy wyjeżdzali pół godzinki wcześniej.. myslę, że Mały miś tez nie bedzie sie bardzo [ :> ] sprzeciwiał :)
Tak więc wyjazd spod dworca w Tychach o 8:30 :) [ Boże, jak ja wstanę tak wcześnie? :P ]
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - do miska napisalem, jakby nie bylo zostal przeglosowany :D
...wczesnie moze i jest ale fajnie sie jezdzi tak rano ...we wakacje jeszcze lapiej, szczegolnie jak jeszcze poranna mgielka jest :)

Brisk. [ Chomik ]
roweroholicy.....
:D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - browerzysci :P ;) bo czamberniada bedzie tylko przewozona ...no chyba ze przypadkiem nic nie dowieziemy ;)

Brisk. [ Chomik ]
Khe w każdym razie przerażacie mnie :D Ale jakby co to i tak nie biore łowełu a dowozić nic nie musicie :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - przerazamy? :) po drodze bedzie tylko kilka punktow wydajacych pewne napoje :) a co do dowozenia ... lemoniady nie chcesz? :) ...no chyba ze Czamber sie zemsci za ta lemoniade i jesli tego sprobujemy to bedziemy sie musieli doczolgac do tych goczalkowic ;) ...niemartw sie, Czamber nie da nam tego wypic, na pewno to dowieziemy zebys mogl sie napic :P :)

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Ten pensjonat jest w Goczalkowicach czy w Goczalkowicach Zdroju?:) Skad watpliwosci ? Wstepniak z ul.szkolna w G.Z i link ponizej:)
https://www.goczalkowicezdroj.pl/index.php?id=115

Brisk. [ Chomik ]
Khe ja nie chce tego pić i nie bede pił i ona to wie :D Zresztą możliwe że nie tylko ja nie bede tego pił :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - Brisk chyba sugeruje ze to trucizna ...i jeszcze napisal "tego" :D
JihaaD - to jest roznica 1 km :) wiec no problemo :) gorzej jak by to bylo na drugim krancu Polski :D

Brisk. [ Chomik ]
Khe tak nie chce "tego" pić i nie bede :D
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... heh, to dobrze, ja tez mi napisze dzis :)
a co do wczesnej pory to ja bede usypiala na tym rowerze.. :P
poza tym najbardziej boli to jak ja sie zabiore z ta cala Czamberniada ;( :P
Brisk ... nie to nie, bedzie wiecej dla nas :P :D
Brisk. [ Chomik ]
Czamber no widzisz :D dzieki mnie bedziecie mieli wiecej :D

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber - co do snu - od Katowic bedziesz pilnowana ale w drodze do Katowic uwazaj, zebys nie jezdzila gdzies do czasu az sie obudzisz :P ;)
ad. Czamberniada - niema tak zle, jedynie do Katowic bedziesz miala problemy, potem juz bedziesz miala najpierw jednego a potem wiecej pomocnikow :) ... chwila moment to ile Ty tego chcesz wziasc ze nie wiesz jak sie z tym zabierzesz? :D
Brisk - nie to nie, bedziesz nam robic papu :P ;)
Brisk. [ Chomik ]
Khe i wyżre wszystko :D :P

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - to bedziesz musial robic tak dlugo az my sie nie najemy ... zamkniemy Cie w kuchni i kazemy robic nalesniki :P ;)
kto jest za? ...dziekuje
kto jest przeciw? niewidze, dziekuje
;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie chce mi się jechać;D

Brisk. [ Chomik ]
Khe zamkniemy Cie w kuchni i kazemy robic nalesniki Trzymam Cie za słowo!!!! :D Jeszcze jakbym dostał pomocnika hehehe :]
Ewuniu widze że leń Cie znów dopadł :D:P :*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ok ja tez Cie trzymam za slowo :D ... jak bede w stanie to Ci nawet pomoge :)
Ewunia - do soboty Ci sie zachce :)
...ehhh a tu dopiero wtorek :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe pomożesz jeśc czy robić? :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - jesli musze wybierac to ...zgadnij :P ... i to i to :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe ja mam lepszy pomysł :D Czamber naleśniki zrobi nam bo ona na pewno robi bdb :D a my zjemy :D hehehe :D :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
j ateż umiem:>

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - oo tak i Ewunia jej pomoze ... a my sobie pomozemy nawzajem to zjesc :D
<wazelina mode on> bo Ewunia i Czamber na pewno robia wspaniale nalesniki <wazelina mode off> :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe!!!! :D mamy kucharki :D Ewunie i Czamber :D
*ucieka* :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - to ja juz sie zaczne zastanawiac z czym bede chcial :D
zapomniales dodac ze wspaniale kucharki, ktore robia najlepsze nalesniki na swiecie ;)
jupiii mamy kucharki...
*na wszelki wypadek tez ucieka* :D
Brisk. [ Chomik ]
Khe ważne że my nie bedziemy musiali nic robić poza jedzeniem :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - ufff przeciez to takie meczace wiec jak moglibysmy cos jeszcze robic? ;)
*zaslania sie zeby nie dostac patelnia* :D
Czamber [ Czamberka ]
Okej.. najświezsze wiadomości..
mamy pensjonat do 13
a to dzieki YackOO :)
Khe ... wiesz, ja nie mam przesiadki, jade prosto z Bedzina przez Katowice [ tam wsiada YackOO ] i jedziemy do Tychow :P :D Wiec nic mi nie grozi :D
Co do Czamberniady.. To ehh, musze wziasc dodatkowy plecak :P :P :P
:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 22:47:56]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Yack00 - hep hep hurey :)
Czamber - ooo bez przesiadki? no to masz jeszcze lepiej :) ...najlepiej jakby ten pociag byl z wagonami bezprzedzialowymi - o wiele latwiejsze wsiadanie i wysiadanie :)
a jak wyglada sprawa z kuchnia? bedzie udostapniona? :D ...no co ...ja myslalem o herbatce ;)
Ps. a sakwy juz masz? :)
Ps. 2 - chcialbym zeby sie oni nie mylili (link) ...tylko czemu inni pokazuja "troche" inne pogode? :/ grrr
ma byc ladna pogoda i juz :)
edit - ehhh te literowki :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 10:53:40]

Brisk. [ Chomik ]
No to gj :D Bo przy moim obecnym wstawaniu po 10 to o 11 nie widziałem siebie zbierającego sie stamtąd :D
Czamber [ Czamberka ]
Khe ... no wlasnie sobie siebie wyobrazilam jak probuje zaladowac sie z rowerem i z plecakiem [ w ktorym jest Czamberniada :D ] do pociagu :P :P :P no coz.. bedzie ciezko :D
Jak z kuchnia to nie do konca wiem.. ale pani cos wspominala o zrobieniu sobie herbaty :P
sakwy beda jutro :)
a pogoda na pewno bedzie :D musi byc!! :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Czamber ...zrobienie sobie herbaty hmmm... dobre i to bo nie bedzie trzeba brac grzalki :)
niech to sobie wyobraze ... jesli tylko zaladujesz wszystko do sakw i do tego plecaka to nie bedzie problemu ... chyba ze beda wagony z przedzialami to wtedy ...auc :) nie dosc ze troche w gore to jeszcze waskie wejscie ... w kazdym badz razie laduj sie najlepiej do ostatniego wagonu (ew. pierwszego) i ostatniego wejscia zeby miec jak najmniej klopotu z lazacymi ludzmi :)
...jakos to bedzie :)
zgadzam sie, pogoda musi byc, nie ma wyboru :D
Brisk - ja tez jakos mam problemy ze wstawaniem ... a spie po 9 godzin :)
Brisk. [ Chomik ]
Khe to ja srednio śpie po 5-6 h :D
btw lol :D zaraz trzecia czesc bedzie a jeszcze do 5/6 troche zostało :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - dopiero 174 (juz 175 :D ) postow :) jakos dotrwamy z tym watkiem do wycieczki ...chyba ze bedzie tak jak wczoraj :) ... i tak by sie przydala nowa czesc bo potem dojda wpisy po wycieczce :)

Brisk. [ Chomik ]
Khe ja sie nie mieszam :D Ja tu tylko pisze :D Co do nowych czesci to Szefostwo jest od tego :D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Brisk - sie nie spieszy z ta nowa czescia ... dopiero 177 postow razem z tym :D ... jak szefowa przyjdzie to moze zrobi :D
Czamber [ Czamberka ]
:D
Khe ... ale ja naprawde zaczynam sie obawiac tego, jak ja sie zaladuje do tego pociagu.. wiesz.. ja taka slaba, niezaradna kobietka :D :P hiehiehie :D Zawsze mozna poprosic o pomoc jakiegos hmm.. milego pana :D :P :>
Brisk ... myslisz, ze tych czesci bedzie jeszcze kilka? :D :P przeciez trzeba obgadac wazne sprawy..
:P
Brisk. [ Chomik ]
Khe Szefowej sie nie kce pewnie :D
Czamber no to czy kilka to zależy od tego ilu i po ilu dnia nas wróci :D

Brisk. [ Chomik ]
A tak wogóle to ja nic nie wiem na temat tej wycieczki :D Jestem najbardziej niedoinformowana osoba jaka sie na to zapisała :D Czuje sie pokrzywdzony :D
Czamber [ Czamberka ]
jasne, Brisk.. Ty nic nigdy nie wiesz :D :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-02 12:41:57]

Brisk. [ Chomik ]
Czamber słowo :D Ale jeżeli Ewunia i Hell [bo z Drussem nie wiem jak jest :D] wiedzą co i jak to chyba przezyje :D

Czamber [ Czamberka ]
linka do nowej czesci, rowerzysci [ i nie tylko :P ]