
MoLy [ Pretorianin ]
Co zakupilibyście , jako pierwsze po wygraniu 10 milionów w totka ?..
Pytanie powyższe..
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Jakis porzadny dom ...

MoLy [ Pretorianin ]
ale tak na szybko ....?:)
Lechiander [ Wardancer ]
skrzynke piwa i dobrej wódeczki
Fett [ Avatar ]
wymarzonego Mini Coopera :P i zainwestował w jakąs firme albo cus

Trzepiskor [ SETH ]
nowy komp
choc nie wiem czy dostal bym cos lepszego niz mam
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
zadzwonił bym do żony żeby się pakowała ;p
Lwiecz01 [ Pretorianin ]
Mini Cooper, ja nie mogę LOL :D ;D
Z taką kasą takie psujące się badziewie :D hhhhhh
ROTFL

evs [ Un loup mechant ]
mixer mnie uprzedził :) ale może zacytuj cały dowcip :D
OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]
najpierw jakeis zajebiste ubranie tzn w chuj ubran :d , pozniej jakis samochodzi elegancki , pozniej dom , pozniej mc donalda i pizzerie :D pozniej zajebisty sprzet kina domowego , zajebistego kompa i wiele roznych rzeczy :D

Vegetan [ Leń ]
Kupiłbym cygaro, a później oddał pieniądze do banku i żył z procentu.

karollus [ parek v rohliku ]
ziemniaki bo u nas sie jusz kończom na wsi ino nam 2 kilo zostało

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mieszkanko...
A potem wymarzone Carrera 911 Turbo z 91 roku :oP

xKx [ CLINIC ]
najpierw to bym impreze zrobił,postawił bym napoje i te inneee pierdoły :D potem bym zakupił ciucha i skuter ;] a reszte to ne wiem ;d
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
no i życie jak zwykle pokazało co myśli o mojm poczuciu chumoru,
JAK WYGRAM 10 MLN W TOTKA TO KUPIE SOBIE NOWE SŁUCHAWKI BO STARE WŁAŚNIE ROZPIERNICZYŁEM ;/
a żona może zostać narazie ;p

MoLy [ Pretorianin ]
widze , że urozmaicone macie plany ... a jakies cele harytatywne :> czy wszystko dla was..?
Khelben [ PointGuard ]
Kompa za 100k $

-27fps- [ Konsul ]
zainwestowałbym ..pierwsze co bym kupił to cała zgrzewka Qbusiów :P

twostupiddogs6 [ Pretorianin ]
Zaorałbym parę betonowych boisk piłkarskich dla dzieciaków, posadził normalną trawę, kupił trochę sprzętu;siatki, bramki, piłki, stroje, zatrudnił paru trenerów od szkolenia młodzieży podobnież na AWF sa ludzie co pracują za 400-450 zł w takim charakterze więc spokonjie można im zapłacić x2. A resztę kasy ulokował w fundusze średniego ryzyka i żył jak żyję, mając swojego real-time cm :))))
Wisien [ Generaďż˝ ]
Nie wiem

endrzi [ Pretorianin ]
ja to bym sobie kupil tak zajebis...go kompa ze czacha dymi :))
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
pierwsze co bym kupił to misia dla Przyjaciółki oraz kondomy czekoladowe :P
drugie to komp porządny co w rodzaju dwuprocesorowej płyty głównej :P
i nowe ołówki bo już nei mam żadnego

Conroy [ Dwie Szopy ]
Mąż nagle wbiega do mieszkania i krzyczy do żony:
-Pakuj się, wygrałem 6 mln w totka!
-Cudownie! Gdzie jedziemy? Teneryfa, Floryda?
-PAKUJ SIĘ I WYP........!
A kupiłbym na początku duuużo piwa. Potem by się pomyślało :).
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
a pierwsze co to fajki.. siadł bym sobie na ławce i odpalił sobie pierwszego szluga jako milioner :PP_

Morbus [ - TRAKER - ]
a ja sprawilbym sobie hatke i jakas yamahee :P sciagalke :) nastepnie autko parolotnie :) aparat cyfrowy i kompa :D a miedzyczasie zalozylbym fime :P transportowa :)

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
dom - żeby mieć gdzie upchnąc te meble, kompa, porszaka...
eh... pomarzyc - dobra rzecz!

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
dom
samochod
i dalbym troche rodzinie ;)))

Axl2000 [ ignoruj mnie ]
- Nowe mieszkanie ~ 80-100m2 - ~ 2.500.000zl
- Pontiac Firebird 5.7l z "97 - ~ 50.000zl (lub Mercedes SL500 z "91 )
- TV Sony 36" 16:9 ~ 10.000zl
- Umeblowanie do domu ~ 50.000zl
To na dziendobry, reszta do banku...
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
2.500.000 na mieszkanie 100m2 ? chyba na manchatanie ...
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
kolo mnie ostatnio były mieszkania za 2800zl za metr, wiec nawet za 80m2 bym zabulił 2.240.000zl...
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
2800 * 100 = 280 000
2 500 000 / 100 = 25 000
Swidrygajłow [ ]
nie ten rząd wielkosci

Misiaty [ The End ]
Axl2000 - szkoda że liczyć nie umeisz :)))))))) 2,800 x 100 to 2,5 mln? :DDDDDDDDD

wafelskate [ Noodles ]
ja to bym sobie kupil z 50 desek flipa girla birdhousea albo jeszce innych... potem cel harytatywny ... postawil bym skatepark w radomsku.... czyz nie jest to piekny cel ??
J0lo [ Legendarny Culé ]
Fender Jazz Bass rocznik 63'
prawdziwa legenda wsrod gitar :)
pozniej moze do banku i z procenciku zyl..
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
kurna sie walnołem LOL !! sorry :D
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
a wlasnie ! kupil bym Gibsona Les Paula z 57 roku takiego na jakim gra Slash + paka Marshalla 100W full lampa :D + Ibanez V777 Steva Vaia + eee...niewiem co :)

Aurelius [ Konsul ]
Nic bym nie kupil, bo po cholere ma mnie jakas mafia namierzyc ze mam taka kase. Po co sobie robic klopotow.
Powiedzialbym ze dostalem stypendium/propozycje pracy w Anglii/USA/itp. i bym tam wyjechal. Tam bym kupil sobie dom/poszedl na dobre studia i jesli powrot to po 5 latach a oficjalna wersja ze przywiozlem pare zlotych ale tylko tak na mieszkanie w polsce a tak w ogole to zycie za granica jest drogie.

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
jeszcze cos..?????

MoLy [ Pretorianin ]
a ja bym pojechała na Jamajke :D tam troche pobyła oczywiście po drodze wstapiłabym do Holandii... takie dłoższe wakacje ... potemna konto i troche z tego bym pokozystała...

bit89 [ Pretorianin ]
Wszystkie pieniądze co do grosza dałbym na akcje "podaruj dzieciom słońce"
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jakąś porządną chatę dla mnie i rodziców, fajny wozik i wypasionego kompa;P A reszta by poszła na procenty do banku.
bartek [ ]
Dom z basenem w Sharm el Shekih plus jacht i sprzet do nurkowania, cala reszte pieniedzy wplacilbym na konto nikomu o tym co sie stalo nie mowiac. Egzystowalbym dalej jak normalny czlowiek, a na wakcje mialbym piekna baze wypadowa :)
Po skonczeniu studiow pomyslalbym co dalej.

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
powiedzmy Finlandie Cranbery + Sprite, Whisky + Cola, Gin + Tonic.... i troche czystej, Bolsik jakiś? -AAAJJ!!....spacerek do domku i z mamą bym to oblewał, mama by poszła spać to telefon po znajomych :-D
i rano na kacu bym myślał co dalej :-)
10 milionów- czizas ale suma!!

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
ERRATA: potem bym poszedł a nie poszła <lol> :F ... bym sie swietnie bawił i dopiero pozniej bym zaczął racjonalnie myśleć, a nie jak pijak...ekhm :P
MoLy [ Pretorianin ]
a są jakieś kobiety na tym forum..?????

Mindlord [ Konsul ]
ja bym sobie poszedl do szefa i mu powiedzial ze jest pojebany i zeby mi ob....
Swidrygajłow [ ]
ja bym sobie kupił mieszkanie, może jakąś bryczke, nakupiłbym mnóstwo róznych pierdół,
z 10% kasy bym rozdał rodzinie
coś może na jakiś cel charytatywny ale nie za dużo
reszte bym w coś zainwestował

SirGoldi [ Gladiator ]
Porsche Carrera 911 (rocznik 96) - to był chciał :D
Poza tym:
-nowego kompa
-komórke (mam ale jakiś nowszy model by się przydał:)
-karton Prince Polo :P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Wkupiłbym się do produkcji Dreamfall (Longest Journey) i oczywiście ich zasponsorował. Potem skombinowałbym jakiś świetny prezent dla Przyjaciółek. No i jakaś inwestycja i ochrona dla kasy, ale to jeszcze nie wiem jaka.

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Ja bym kupił Gry-online i zbanował niektórych na forum.

MoLy [ Pretorianin ]
a ja chciałabym BMW 5 z kocimi oczkami..
kris2000 [ Pretorianin ]
może coś w tym stylu ?
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dom, motor, samochod, komputer, wyjazd na wakacje.
Reszta zaleznie od tego ile by mi zostało.

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
Jako pierwsze zakupiłbym 20 butelek taniego wina , 10 butelek dobrej wódki (red finlandia np.) i zrobiłbym wielką imprezę dla znajomych. Po tygodniu (na trzeźwo) kupiłbym "komputer marzeń" , i w Empiku kupiłbym troszkę orginalnych gierek. A później martwiłbym się co dalej...

MoLy [ Pretorianin ]
kris2000 ale zółty akurat , ja wolałabym zielony :)
widze , że tu praktycznie sami komputerowcy' .. widac rorum ...
MoLy [ Pretorianin ]
rorum= forum
Insect [ Pretorianin ]
A ja nic bym nie kupił, bo w naszym kochanym kraju nazajutrz już bym tego nie miał.
Na procent do banku :D po studiach BIIIIIIBA i WIECZNA KAPA :D
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Ja bym wsadził to do banku i poszedł się zastanowić przy piwie co dalej.
A więc pierwsze kupiłbym piwo :D

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
litr wódki zeby sie upic ze szczescia :)

merkav [ Aguś ]
Kupilbym GOL'a i zbanowal wszystkich ktorych nie lubie :)

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
ubranka jakieś i butki :) o i zegarek bo nie mam :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
na poczatku poleciałbym do salony Jaguara i zamowił sobie jakiegos wypasionego Jaga X-typet 3,0 w wersji Sport, potem trzeba by go lekko zmodyfikowac( tylko silnik i uklad jezdny bo wyglad ma idealny i zadnych głupich spoilerów nie trzeba )
dalej mieszkanie z całym osprzetem i wyposazeniem (telewizory dvd i tp), ciuchy i duzo wódki :))
no i oczywsicie najlepszego kompa na swiecie, tak zebym sobie mogł w Far Cry na maksa popykac:D
wszytko kosztowałoby maksymalnie 1,5 mln a reszta na konto i zycie z procentow
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Wynająłbym płatnych morderców dla każdego z mich nauczycieli.
Kupiłbym ciężarówką Heinekena.
I nowego kompa.
Kiedy nauczyciele przestaliby mnie męczyć, to miałbym czas grać.
Ale gry i tak bym brał od piratów!

SnT [ MokumManiac ]
Pierwsze ?? Tak odrazu...Oczywiscie: 2 gramofony TECHNICS SL-1210 mk5G + mixer Stanton SMX 501 + jakiś amplituner Onkyo lub Denon (tak...4 x 200) + Jakies głosniki Onkyo, Jamo (lub cos w tym stylu) tak do 300 W.
A z resztą kasy...oj miał bym duzo pomysłów :D

agentzel [ Pretorianin ]
Odpowiedz jest bardzo prosta!! Porsche 911 gts3 a potem odrzu Porsche 928gts!! zostalo by mi tak z 4banki na domeczek z basenem!! a jak bym wygral jeszcze troche to pole golfowe kolo domu bym sobie zrobil
agentzel [ Pretorianin ]
sry mialo byc Porsche 911 GT3 :D
bone_man [ Powered by ATI ]
Myszke MX510.
Van Gray [ Qu!kdeV ]
1. Kupiłbym kompa z Alienware (:P) 2. Domek w Alpach, nieopodal jakiegoś kurortu :D 3. Zamówiłbym Buggatti Veyron (ok. 2 mln $) :) 4. Resztę do banku i bym żył kolejne 80-90 lat z procentów :D yeah :P
robertvu [ Chor��y ]
Najpierw duuuuużo alkoholu zeby poświetować:)
Potem wymarzonego Jaguara XJ8
Potem może "troszkę " bym ulepszył kompa
A resztę do banku z duzym oprocentowaniem i żyłbym jak król

Pvt. Creak [ Criav ]
maszynke do robienia kasy :>
a tak na serio to hmmm.. jakąś wielką chatę z wyposarzeniem i oczywiście PC wraz ze wszystkimi bajerami (drukarka, skaner, aparat cyfroiwy, kamera cyfrowa etc) :D
Gregov [ Wolny Strzelec ]
1. Serwer gry-online wraz z zawartościa :)
2. OK. 10. kompów najlepszych, połaczyć w sieć, wykupie łacze satelitarne, założe jakiś klan w jakąs sieciową gierke :)
3. Jakiś duży przytulny dom z basenem i bonusami :)
4. Prenumerate jakiegoś jakichś dobrych magazynów odrazu na 50 lat :D
Chyba starczy, więcej narazie niepotrzebuje o edukacje się nie martwie :)

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hmmm.. Napewno jakies wypasione autko, dom, "ulepszylbym" kompa hehe :D Kupil duzo alkoholu zeby wypic za wygrana .... i pozniej by sie pomyslalo ... :D

Kune [ TYCHY ]
BMW M5
Audi RS6
Mieszkanie z wyposarzeniem
cos zajebistego dziewczynie (za 1 000 000 :P)
prezenty dla rodzinki
stacja benzynowa (zeby tankowac te potwory)
inwestycja
BIG PARTY :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Wielki dom, samochód ......i gorzelnię :P

Viesiu [ vieśniak ]
Superkomputer z wielkim telebimem. I żeby pomieścić taki telebim kupiłbym sobie nową chatę :P
A tak na serio to kupiłbym najlepszego PC dostępnego na rynku i monitor 30' NEC'a. Jeżeli miałbym jeszcze kase to kupiłbym sobie wielką chatę i Ferrari F50 (moje największe mażenie).
mar-rol [ Konsul ]
nie wiem co bym kupił, ale wybrał bym sie napewnod o media markt... tam bym napewno coś interesującgo wybrał...

wysiu [ ]
Duuuzy portfel..;)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
wszystko, tzn dom badz duze mieszkanie, fajny samochod, oczywiscie meble do domu, telefen, komp, no i wszystko co potrzeba no ;P
xywex [ mlask mlask! ]
domek w górach....

cycu2003 [ Senator ]
pierwsze to :
postawilbym sobie wielki dom z besenem i innymi bajerami

amoreg1234 [ użytkownik ]
pewnie zaplacil bym za psychologa , bo popadlbym w depresje myslac i nie wiedzac co mozna zrobic z taka kasa :)
Chacal [ ? ]
może to nie zakup, ale w pierwszej kolejności trzeba by zapłacić podatek od wygranej :)

Weakando [ Senator ]
Kupiłbym dom, kilka samochodów (BMW Z8, Chevrolet Corvette, Mitsubishi Lancer, Subaru Impreza, Ferrari 360 Spider, Mazde MX-5, Aston Martin Vanquish, Ford Mustang 1975' i 1968', Cobrę) , jakiś dobry komp i bym przestał chodzić do szkoły :)

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
PAMIĘTAJCIE!! Pytanie brzmi co kupilibyście pierwszego.. nie mówie o domach samochodach itd. Pierwsza rzecz
Ja jak wcześniej mówiłem poszedł bym na piwko przy piwku odpalił papieroska (byłoby to moje pierwsze piwo i pierwszy papieros jako MILIONERA)
:P

Weakando [ Senator ]
No to jako pierwsze bym kupił jakiś fajny zegarek Swissa :)))) do samochodów zapomniałem dopisać Honde S2000 :P
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
i macie tylko 10 milionów złotych.. a tu niektórzy wymieniają rzeczy łącznie gdzieś za 10 milionów $ niewiem czy nawet by starczyło :]
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
kupilabym sobie wymarzonego Doga Niemieckiego :D a potem? hmmm pewnie czesc dala na remont domu, pojechalabym pozwiedzac Wielka Brytanie, Grecje i Egipt, czesc dalabym na schornisko dla zwierzat hmmm moze DVD itd :P
donzoolo [ Senator ]
Polecialbym do jakiegs burzujskiego sklepu i kupilbym najdorzszy garnitur i najdrozsze buty itp. w koncu milioner musi jakos wygladac, potem na nocke do kakeifki i kolejka(i) dla wszytskich przez cala noc :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
W Polsce i tak nie opłaca się nic kupować, bo pokradną.
Najlepiej byłoby wyprowadzić się za granicę i tam się ulokować.
Tylko nie na Wschód, bo tam kradną jeszcze bardziej.
gregol [ Junior ]
zapewne jak co rano następnego dnia bułki na śniadanie :]
MarcinRegin [ Konsul ]
Chociaż nie palę, to z wrażenia kupiłbym chyba paczkę fajek. I wyjarał wszystkie.:)

Adamss [ -betting addiction- ]
Motor oraz najbardziej potrzebne rzeczy do chaty :).

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Po pierwsze dałbym je do porządnego banku :)
Potem dom itp. życiowe sprawy ;)
I kupiłbym masę brakujących mi albumów na CD oraz oryginalnych gier [ nie polskojęzyczne wogóle :) ]
No i sprzęt do słuchania, grania, aparat cyfrowy porządny :)
Ale na poważnie:
Sam wcześniej czy pózniej osiągnę te rzeczy [ nawet weszłem już na tą drogę ;) ].
Takie mam marzenia co bym kupił za 10 milionów zł.
Dukke [ Pretorianin ]
Ja co bym sobie kupil.....hmmm coz to za roznica pewnie i tak nigdy nie wygram, dlatego ze nie mam szczescia do gier liczbowych
Alain [ Chor��y ]
w koncu nie ryzykowałbym tymi 400 tysiącami kary za nielegalne oprogramowanie :))

RealRufus [ F E A R ]
Oddałbym długi... A za reszte, to chyba już by mi tylko wystraczyło na "cole"
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Najpiękniejszą i najwspanialszą rzecz jaką kiedykolwiek ujrzałem, dla mojej Przyjaciółki MoLy :*
...I'm with You...

Garbizaur [ CLS ]
Pewnie jakąś bułeczkę albo chipsy, bo byłbym strasznie głodny po takim przeżyciu.
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
bilet jak najdalej stad....
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Po pierwsze bym zainwestował, nawet wiem w co. Po drugie jakieś nowiutkie Porsche, którym bym jeździł całymi dniami oglądając moje budujące się inwestycje, a przy okazji pokazywał bym środkowy palec dziewczyną, którym zacząłem się podobać dopiero z tym samochodem.
hubs [ Stand UP Speak UP ]
ja bym kupił sobie paprykarza z biedronki i 2 bułki(tez z biedornki)

Pencil [ Konsul ]
Upiłbym się.
Ze szczęścia...
Dopiero później zaczęły by się "poważne" wydatki. ;-)
milys [ spamer ]
wyspe na pacyfiku...
Rav_s [ Konsul ]
chipsy
cneyhaz [ Generał dywizji ]
Na wlasna silownie.....
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
wlozylbym na konto i zyl z procentow:)
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
no moze mały własny haremik i destylarnia ;-)( moze upowszechnie fachowy termin- bimbrownia:) )
MoLy [ Pretorianin ]
to lecimy dalej , może ktos nowy sie dopisze ..
szagrad [ XIII. STOLETÍ ]
Dom z garazem (na jakies motorek:D)gdzies daleko od rodziny:)))

MoLy [ Pretorianin ]
ja czeam dalej... może w końcu pojawi sie jakaś inna płec . tylko faceci i faceci..?

MoLy [ Pretorianin ]
to jusz wszystko ?.. nie wierze...!!!
mentelka [ Chor��y ]
Moly jestem, zeby ratowac honor rodu :P
ja ...prawdopodobnie najpierw kupilabym jakies wieksze mieszkanie..dom nie bo to potem sprztac trzeba :P, jakies porzadne pianino i dobry sprzet grajacy [jakas mega wieze :P]...hmmm nowa gitare elektryczna mojemu chlopu no i kiedys gdzies mimochodem obiecalam mu subaru impreze wrc..wiec to by bylo na tyle..aaaa!! i jeszcze pojechalibysmy na jakies wakacje..gdzies gdzie cieplo jest..albo, ewentualnie warsztaty jazzowe w chodziezy tez by starczyly :)

MoLy [ Pretorianin ]
dziekuję bardzo , bo myslałam ze kobity na tym forum ygineły :) ..
weszła kobieta , napisała i od razu jakies urozmaicenie !! .. a nie tylko monotonność :)

eHerbert [ Konsul ]
Taj jak zaproponował Vegetan - kupiłbym cygaro, reszte oddał bym do banku i żył z procentu :) Rozwiązanie niezłe :P

MoLy [ Pretorianin ]
widze , ze jedno jest ważn .. to dobrze , ze chcecie sie na przyszłośc zabezpieczac..:)

eHerbert [ Konsul ]
A jak ... :D Przecież z samego procentu to bym żył po uszy !! :)
Anarki [ Demon zła ]
hmm...do apteki po leki zebym szybko wyzdrowiał :) a pozniej....do skateshopu :P

adamis [ Konsul ]
Wybudowałbym dom, a potem by sie coś wymyslilo :)
Orlando [ Reservoir Dog ]
Kupiłbym środki uspakajające!
wolf321 [ Chor��y ]
Dom (z niezłym wyposażeniem), komputer, a później by się pomyślało....

zawodowieckuba [ Pretorianin ]
nawaliłbym sie w 10 dup (10 milionów) no i mysle że do szkoły to bym nie chodził....... tylko zkoła do mnie :]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Wycieczka dookoła świata.
Wakacje na Karaibach.
Nigdy bym nie poszedł do pracy.
Wpłaciłbym to do 10 różnych banków w Szwajcarii.

eJay [ Gladiator ]
Kupilbym GOLa i wszyscyby dostali bana, GOL bylby tylko dla mnie i ja bym tylko na nim pisal...Bylbym Bogiem:D:D
A na serio to kupilbym najlepszy do zlozenia komputer, dom, fure i jakas porzdana zone ktora bedzie bardzo plodna:D

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]
eJay -----> Gratuluję "smoliście czarnego poczucia humoru" , mów mi jeszcze , he he....:):):):):):)
Przypominam że dzisiaj 7 bomb do ustrzelenia w totku (chyba) , ja już postawiłem 2 x chybił-trafił i czekam na losowanie , a jutro do kolektury z zapytaniem jak to odebrać....:)
I mam fajny pomysł ! Jak wygram to zrobimy gigantyczną imprę dla użytkowników forum GOLa i zrobimy konkurs - kto kogo rozpozna. Nikt nie powie jakiego ma nicka i będziemy zgadywać. Ktoś kto odgadnie najwięcej osób , dostanie "komputer marzeń" i kilkanaście orginalnych gier oraz 3000zł kieszonkowego !

kapitano [ Chor��y ]
Ja bym sobie kupił jakieś mieszkanko w Monaco, jakiś dobry(czyt. drogi) samochód, nowego kompa, łącze internetowe w granicach 100mb, a resztę wrzucił bym na konto w Szwajcarii.

tygrysek [ behemot ]
a ja bym kupił MoLy i kazał ogolić pachy, założyć stringi i tańczyć całą noc na rurce

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
super kompa z 5000 ramu i 10 GHz procek :D, i oczywiscie naleprze co jest na rynku

Chmielek [ Warrior of the World ]
super wyjebanego kompa i samochodzik ( najnowszego merca )

o^scar^^ [ GRWD ]
Zakupil bym sobie jakiś porządny dom, ścigacza, i otworzył bym jakąś firme/hurtownie :] I bym "trzepał" kase na firmie i sprzedawaniu własnych wyrobów.....

Przemodar [ Konsul ]
Same zabawki byście tylko chcieli. A ja wolałbym ludziom "wędki" sprzedawać. Tzn. kupiłbym kawałek Polski pod wyłączność i ustanowił tam własne prawa. Raj podatkowy, zero biurokracji, wybudowałbym kilka uliczek, sprzedał parcele pod domy i pod warsztaty. Potem do tego zatrudniłbym prywatnego szeryfa, dał ludziom pełną swobodę działania i życia. Myślę, że w ciągu roku, dwóch podwoiłbym tę sumę i byłbym konkurencyjny dla mojej socjalistycznej ojczyzny jeśli chodzi o warunki zycia oferowane obywatelom. Stworzyłbym kapitalistyczny raj, gdzie ludzie odpowiadaliby nazwiskiem za swój biznes, wolna konkurencja na każdym kroku i w każdej dziedzinie. Łącznie z produkcją leków, broni, żywności, towarów i czegokolwiek.
A do tego, na boku, chciałbym dawać ludziom przyjemność z ich własnej pracy. Tzn. marzy mi się założenie wydawnictwa, które wydawałoby prace młodych talentów, twóców gier fabularnych, ciekawych form kulturalnych (bez pornokiczu etc.). Zainwestowałbym w nietuzinkowe pomysły racjonalizatorskie, niekonwencjonalne wynalazki, może w projekt napędu magnetycznego, albo w silniki Searla czy w pomysły naszego Polaka Łągiewki. a na koniec, gdybym już się w moim prywatnym państwie dorobił - sfinansowałbym prywatne badanie kosmosu. Tak, żeby NASA pogonić z torbami.
I wtedy czułbym, że żyję i ta forsa się nie marnuje!
MoLy [ Pretorianin ]
człowieku Ty masz tylko 10 milionów a nie ...
apropo :
tygrysek => ja nie jestem na sprzedaż to po pierwsze ( nawet w żartach ) po 2 jestem kobieta i jakby Ci to ładnie powiedziec " gole pachy "... a co do ruyki mam kilka w garderobie , i w kuchni .. ale niestety tańczyc na nich nie będe ...
tygrysek [ behemot ]
nikt nie jest na sprzedaż MoLy
ale to absurd nie mający potwierdzenia w rzeczywistości
kwestią jest tylko ilość zer za które byś się dla mnie zgodziła jedynie tańczyć
a zaprzeczać możesz, bo wszystkim wypada zaprzeczać
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
tygrysek.. polecam kaganiec i kolczatke

3lm0 [ Pretorianin ]
Wiadmoka na poczarek dom i samochod, a reszta to na jakis interes zycia
Child of Bodom [ Real Madryt ]
Jakis dobry dom i samochod swoich marzen.

yagienka [ pułapka na Misia ]
po pierwsze szampana i 2 kg truskawek (a co mi tam, że po 16 zeta kilogram:)))

SoulHunter [ Bad Boy ]
tyle drogiego alkoholu ile bym zdołał unieść a potem bym pobił rekord świataw w największym kacu tzw. "mordercy"

Piotr64 [ Pretorianin ]
Hmm a bo ja wiem... co bym kupił na samym początku... jakąś durnotę pewnie bo pewnie byłbym jeszcze w szoku. Po kilku dniah doszedłbym do siebie i pomyślał.... "czemu to nie jest 10 milionów...euro" :P

Piotr64 [ Pretorianin ]
O już na samą myś jestem w szoku i walnąłem babola zamiast dniach - dniah :P heheheh silly me :)
TheAnswer [ Quetzal ]
Był sobie kupił zespół MONACO i nim rządził

vien [ łowca pip ]
ja bym kupił pasztet, nutelle, bułke i gume do zucia a po tem poszedl bym podzielic sie z kims radością :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
SoulHunter---> tylko nie przesadź z tym. .. piciem, bo możesz nawet kaca nie doczekać :)

adamis [ Konsul ]
No to macie możliwośc spełnienia swoich marzeń bo w duzym lotku jest do wygrania 10 milionow ! :)

YorGi [ Centurion ]
nio wiec ja jestem taki ze zyje chwila i nie chcial bym sie ustatkowac tak hopsiup. Nie chce potomstwu zostawiac majatku... niech ono same rozwinie swoje zycie do dobrego poziomu... Nie inwestował bym!!
Najpierw kupil bym samochod dobry, pozniej taki duzy dom gdzie bym mieszkal z qmplami taki na 30 osob (codzienne imprezki). Qpil bym achana albo intermarsze i bym sie zamknal i jadl wszystko co mi sie podoba :)
No media markt jeszcze... Napewno jakaś wycieczke na Jamajke... super kompa
Najważniejsze to kupil ze 200 żołnierzy i postawił w kolo mojego pola! A na tym polu posadzil bym pelno konopii, ganji i marihuany na wlasny użytek :)
I tym sposobem bym sobie żyl skromniutko :)

lesho [ Pretorianin ]
odłozyłbym na czarno godzinę jakieś 90 % z tego. Serio. I nkit by nie wiedział, ze wygrałem ;]
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
z tego co wynika ze strony www.lotto.pl, to nie było 6-tki czyli w środe będzie pewnie ponad 13 milionów :]
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Walizkę na te pieniądze:)
SULIK [ olewam zasady ]
Kupil bym to forum lub jakas jego czesc i zbanowal kilka osob :P
kilka... pff.... troche tego by bylo :]
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Myśle, ze bym sobie poradził z cięzarem posiadania takiej kasy... z jej wydaniem pewnie też. W sumie to mógłbym zrealizowac sowje mażenie, czyli odwiedzić każde państwo świata. I jeszcze by troche zostało :)
Nurzyk-->przewidywana suma wygranych to 16 baniek :) Teraz pomyslcie na co to wydacie.
Globus [ Generaďż˝ ]
pearla master series albo drum workshop z drewna egzotycznego - naciagi remo do tego i aquarian superkick na stopie
dwie centrale w zestawie
do tego dwie stopy tamy iron cobra power glide, albo pearle eliminatory albo jeszcze dw 5000
set sabian reczna robota skladajacy sie z - trzech chinek, 10 crashy, 3 hihaty, 3 ride'y 10 splashy i belli (pewnie dla odmiany zilbelle)
na bebny wydalbym spokojnie jakies 70 000 zl
pozniej jakis dom z wlasnym studiem i niezalezna firma pomagajaca wybijac sie undergroundowym kapelom
na bank 50 % wygranej poszla by na muzyke (czyli bebny, firma, studio etc) - tego jestem pewnie
no i miliona dla radia maryja
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Globus-->a czy wpłacałbyś kase wg tego systemu? :
PRZECZYTAJCIE I WYKONAJCIE
1. W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej
treści:
------------------------------------------------------------------------
Cel Radio Maryja
Dar dla Radia Maryja w Toruniu
Bank pocztowy SA pierwszy oddział w Toruniu
131263-61580-27006-100-0/0
------------------------------------------------------------------------
My, katolicy (lol), bierzemy taki druk do reki!
2. Wypełniamy druk i wysyłamy na rzecz Radia Maryja 1 grosz. W
urzedzie mogą nie chcieć przyjąć jednego grosza, ale wtedy trzeba się kłócić, bo
pocztowcy nie mają prawa odmówić przyjęcia naszego wsparcia na rzecz naszej
ulubionej stacji.
3. Za nami staje nasz kolega i też wpłaca 1 grosz. Uwaga: nie płacimy
nic za przekaz, ponieważ płaci za niego odbiorca - taka jest umowa radia z
pocztą.
4. Za nim staje nasz trzeci kolega i również wpłaca grosz.
5. Następnie znowu my wpłacamy 1 grosz i tak w kółko.
6. Wysyłam w sumie 120 groszy, trzy razy (w sumie 360 groszy, czyli
3,6 PLN).
7. Operacja ma sens. Za każdy z przekazów Radio Maryja płaci poczcie
opłatę pocztową (ok. 3,6 zł). 3,6 x 360 to 1296 zł opłaty pocztowej
zapłaconej przez radio.
8. 1296 zl odjąć wpłacone przez nas 3,6 zl daje 1260 zł ujemnego 'wsparcia' dla rozgłośni.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
Shadowmage --> hmmm. interesująca propozycja.. tylko szkoda mi nawet tego 3,6 zł :P

lez [ Konsul ]
Bym se wybudowal wille w Nowej Zelandii.

Anoneem [ Melodramatic Fool ]
Jakiś fajny wózek i prawo jazdy :D

bebzoon [ bucydonna ]
na szybko ?!
duże i zimne bym kupił...

Klejn [ Centurion ]
zajebistą brykę lepszego kompa i dużo innych rzeczy
michu31 [ Junior ]
kupił bym sobie chate z basenem

gresek [ Pretorianin ]
Pierwszy zakup:
Nowe ciuchy, komp, lepszy sprzęt audio, TV. A połowa leżała by w bnanku na %. A reszta na "drobne wydatki" a no i wakacje.

Dorotkadk [ Konsul ]
duzy portfel:-D

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
1. skok w bok do monopolki (pare zgrzewek piw, 2 hektolitry wodeczki, iw chu** tanich winiakow)
2. nowa chata by sie przydala, jakies masserati, nowy komp, wyjeb*** w kosmos lacze:D, i kilka tysiecy dla mojej laski(w dowod sympatii/milosci)
3. i bron boze nikomu o tym nie mowic

kris2000 [ Pretorianin ]
lodówke , pralke i od biedy odkurzacz ,a z samochodu rezygnuje
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ja bym teraz zapisał się doszkoły języków obcych i podszkolił się troszke :]