GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zakupilibyście , jako pierwsze po wygraniu 10 milionów w totka ?..

24.05.2004
12:35
smile
[1]

MoLy [ Pretorianin ]

Co zakupilibyście , jako pierwsze po wygraniu 10 milionów w totka ?..

Pytanie powyższe..

24.05.2004
12:37
[2]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Jakis porzadny dom ...

24.05.2004
12:38
smile
[3]

MoLy [ Pretorianin ]

ale tak na szybko ....?:)

24.05.2004
12:39
[4]

Lechiander [ Wardancer ]

skrzynke piwa i dobrej wódeczki

24.05.2004
12:39
[5]

Fett [ Avatar ]

wymarzonego Mini Coopera :P i zainwestował w jakąs firme albo cus

24.05.2004
12:39
smile
[6]

Trzepiskor [ SETH ]

nowy komp
choc nie wiem czy dostal bym cos lepszego niz mam

24.05.2004
12:40
[7]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

zadzwonił bym do żony żeby się pakowała ;p

24.05.2004
12:42
[8]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

Mini Cooper, ja nie mogę LOL :D ;D
Z taką kasą takie psujące się badziewie :D hhhhhh
ROTFL

24.05.2004
12:43
smile
[9]

evs [ Un loup mechant ]

mixer mnie uprzedził :) ale może zacytuj cały dowcip :D

24.05.2004
12:44
[10]

OkO SeBuL'a [ ignoruj mnie ]

najpierw jakeis zajebiste ubranie tzn w chuj ubran :d , pozniej jakis samochodzi elegancki , pozniej dom , pozniej mc donalda i pizzerie :D pozniej zajebisty sprzet kina domowego , zajebistego kompa i wiele roznych rzeczy :D

24.05.2004
12:45
smile
[11]

Vegetan [ Leń ]

Kupiłbym cygaro, a później oddał pieniądze do banku i żył z procentu.

24.05.2004
12:45
smile
[12]

karollus [ parek v rohliku ]

ziemniaki bo u nas sie jusz kończom na wsi ino nam 2 kilo zostało

24.05.2004
12:46
smile
[13]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mieszkanko...

A potem wymarzone Carrera 911 Turbo z 91 roku :oP

24.05.2004
12:47
smile
[14]

xKx [ CLINIC ]

najpierw to bym impreze zrobił,postawił bym napoje i te inneee pierdoły :D potem bym zakupił ciucha i skuter ;] a reszte to ne wiem ;d

24.05.2004
12:48
[15]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

no i życie jak zwykle pokazało co myśli o mojm poczuciu chumoru,

JAK WYGRAM 10 MLN W TOTKA TO KUPIE SOBIE NOWE SŁUCHAWKI BO STARE WŁAŚNIE ROZPIERNICZYŁEM ;/

a żona może zostać narazie ;p

24.05.2004
12:49
smile
[16]

MoLy [ Pretorianin ]

widze , że urozmaicone macie plany ... a jakies cele harytatywne :> czy wszystko dla was..?

24.05.2004
12:50
[17]

Khelben [ PointGuard ]

Kompa za 100k $

24.05.2004
12:52
smile
[18]

-27fps- [ Konsul ]

zainwestowałbym ..pierwsze co bym kupił to cała zgrzewka Qbusiów :P

24.05.2004
12:52
smile
[19]

twostupiddogs6 [ Pretorianin ]

Zaorałbym parę betonowych boisk piłkarskich dla dzieciaków, posadził normalną trawę, kupił trochę sprzętu;siatki, bramki, piłki, stroje, zatrudnił paru trenerów od szkolenia młodzieży podobnież na AWF sa ludzie co pracują za 400-450 zł w takim charakterze więc spokonjie można im zapłacić x2. A resztę kasy ulokował w fundusze średniego ryzyka i żył jak żyję, mając swojego real-time cm :))))

24.05.2004
12:54
[20]

Wisien [ Generaďż˝ ]

Nie wiem

24.05.2004
12:56
smile
[21]

endrzi [ Pretorianin ]

ja to bym sobie kupil tak zajebis...go kompa ze czacha dymi :))

24.05.2004
12:57
[22]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

pierwsze co bym kupił to misia dla Przyjaciółki oraz kondomy czekoladowe :P

drugie to komp porządny co w rodzaju dwuprocesorowej płyty głównej :P
i nowe ołówki bo już nei mam żadnego

24.05.2004
12:58
smile
[23]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Mąż nagle wbiega do mieszkania i krzyczy do żony:

-Pakuj się, wygrałem 6 mln w totka!
-Cudownie! Gdzie jedziemy? Teneryfa, Floryda?
-PAKUJ SIĘ I WYP........!

A kupiłbym na początku duuużo piwa. Potem by się pomyślało :).

24.05.2004
12:58
[24]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

a pierwsze co to fajki.. siadł bym sobie na ławce i odpalił sobie pierwszego szluga jako milioner :PP_

24.05.2004
13:02
smile
[25]

Morbus [ - TRAKER - ]

a ja sprawilbym sobie hatke i jakas yamahee :P sciagalke :) nastepnie autko parolotnie :) aparat cyfrowy i kompa :D a miedzyczasie zalozylbym fime :P transportowa :)

24.05.2004
13:03
smile
[26]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

dom - żeby mieć gdzie upchnąc te meble, kompa, porszaka...
eh... pomarzyc - dobra rzecz!

24.05.2004
13:04
smile
[27]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

dom
samochod
i dalbym troche rodzinie ;)))

24.05.2004
13:10
smile
[28]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

- Nowe mieszkanie ~ 80-100m2 - ~ 2.500.000zl
- Pontiac Firebird 5.7l z "97 - ~ 50.000zl (lub Mercedes SL500 z "91 )
- TV Sony 36" 16:9 ~ 10.000zl
- Umeblowanie do domu ~ 50.000zl

To na dziendobry, reszta do banku...

24.05.2004
13:12
[29]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

2.500.000 na mieszkanie 100m2 ? chyba na manchatanie ...

24.05.2004
13:15
[30]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

kolo mnie ostatnio były mieszkania za 2800zl za metr, wiec nawet za 80m2 bym zabulił 2.240.000zl...

24.05.2004
13:17
[31]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

2800 * 100 = 280 000

2 500 000 / 100 = 25 000

24.05.2004
13:17
[32]

Swidrygajłow [ ]

nie ten rząd wielkosci

24.05.2004
13:18
smile
[33]

Misiaty [ The End ]

Axl2000 - szkoda że liczyć nie umeisz :)))))))) 2,800 x 100 to 2,5 mln? :DDDDDDDDD

24.05.2004
13:18
smile
[34]

wafelskate [ Noodles ]

ja to bym sobie kupil z 50 desek flipa girla birdhousea albo jeszce innych... potem cel harytatywny ... postawil bym skatepark w radomsku.... czyz nie jest to piekny cel ??

24.05.2004
13:19
[35]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Fender Jazz Bass rocznik 63'
prawdziwa legenda wsrod gitar :)

pozniej moze do banku i z procenciku zyl..

24.05.2004
13:19
[36]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

kurna sie walnołem LOL !! sorry :D

24.05.2004
13:20
[37]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

a wlasnie ! kupil bym Gibsona Les Paula z 57 roku takiego na jakim gra Slash + paka Marshalla 100W full lampa :D + Ibanez V777 Steva Vaia + eee...niewiem co :)

24.05.2004
13:22
smile
[38]

Aurelius [ Konsul ]

Nic bym nie kupil, bo po cholere ma mnie jakas mafia namierzyc ze mam taka kase. Po co sobie robic klopotow.
Powiedzialbym ze dostalem stypendium/propozycje pracy w Anglii/USA/itp. i bym tam wyjechal. Tam bym kupil sobie dom/poszedl na dobre studia i jesli powrot to po 5 latach a oficjalna wersja ze przywiozlem pare zlotych ale tylko tak na mieszkanie w polsce a tak w ogole to zycie za granica jest drogie.

24.05.2004
13:28
smile
[39]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

jeszcze cos..?????

24.05.2004
13:30
smile
[40]

MoLy [ Pretorianin ]

a ja bym pojechała na Jamajke :D tam troche pobyła oczywiście po drodze wstapiłabym do Holandii... takie dłoższe wakacje ... potemna konto i troche z tego bym pokozystała...

24.05.2004
13:32
smile
[41]

bit89 [ Pretorianin ]

Wszystkie pieniądze co do grosza dałbym na akcje "podaruj dzieciom słońce"

24.05.2004
13:33
[42]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jakąś porządną chatę dla mnie i rodziców, fajny wozik i wypasionego kompa;P A reszta by poszła na procenty do banku.

24.05.2004
13:40
[43]

bartek [ ]

Dom z basenem w Sharm el Shekih plus jacht i sprzet do nurkowania, cala reszte pieniedzy wplacilbym na konto nikomu o tym co sie stalo nie mowiac. Egzystowalbym dalej jak normalny czlowiek, a na wakcje mialbym piekna baze wypadowa :)

Po skonczeniu studiow pomyslalbym co dalej.

24.05.2004
13:53
smile
[44]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

powiedzmy Finlandie Cranbery + Sprite, Whisky + Cola, Gin + Tonic.... i troche czystej, Bolsik jakiś? -AAAJJ!!....spacerek do domku i z mamą bym to oblewał, mama by poszła spać to telefon po znajomych :-D

i rano na kacu bym myślał co dalej :-)

10 milionów- czizas ale suma!!

24.05.2004
13:57
smile
[45]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

ERRATA: potem bym poszedł a nie poszła <lol> :F ... bym sie swietnie bawił i dopiero pozniej bym zaczął racjonalnie myśleć, a nie jak pijak...ekhm :P

24.05.2004
13:57
[46]

MoLy [ Pretorianin ]

a są jakieś kobiety na tym forum..?????

24.05.2004
14:01
smile
[47]

Mindlord [ Konsul ]

ja bym sobie poszedl do szefa i mu powiedzial ze jest pojebany i zeby mi ob....

24.05.2004
14:01
[48]

Swidrygajłow [ ]

ja bym sobie kupił mieszkanie, może jakąś bryczke, nakupiłbym mnóstwo róznych pierdół,
z 10% kasy bym rozdał rodzinie
coś może na jakiś cel charytatywny ale nie za dużo
reszte bym w coś zainwestował

24.05.2004
14:07
smile
[49]

SirGoldi [ Gladiator ]

Porsche Carrera 911 (rocznik 96) - to był chciał :D
Poza tym:
-nowego kompa
-komórke (mam ale jakiś nowszy model by się przydał:)
-karton Prince Polo :P

24.05.2004
14:07
[50]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Wkupiłbym się do produkcji Dreamfall (Longest Journey) i oczywiście ich zasponsorował. Potem skombinowałbym jakiś świetny prezent dla Przyjaciółek. No i jakaś inwestycja i ochrona dla kasy, ale to jeszcze nie wiem jaka.

24.05.2004
14:10
smile
[51]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Ja bym kupił Gry-online i zbanował niektórych na forum.

24.05.2004
14:10
smile
[52]

MoLy [ Pretorianin ]

a ja chciałabym BMW 5 z kocimi oczkami..

24.05.2004
14:12
[53]

kris2000 [ Pretorianin ]

może coś w tym stylu ?

24.05.2004
14:14
[54]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dom, motor, samochod, komputer, wyjazd na wakacje.

Reszta zaleznie od tego ile by mi zostało.

24.05.2004
14:30
smile
[55]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

Jako pierwsze zakupiłbym 20 butelek taniego wina , 10 butelek dobrej wódki (red finlandia np.) i zrobiłbym wielką imprezę dla znajomych. Po tygodniu (na trzeźwo) kupiłbym "komputer marzeń" , i w Empiku kupiłbym troszkę orginalnych gierek. A później martwiłbym się co dalej...

24.05.2004
14:44
smile
[56]

MoLy [ Pretorianin ]

kris2000 ale zółty akurat , ja wolałabym zielony :)


widze , że tu praktycznie sami komputerowcy' .. widac rorum ...

24.05.2004
14:51
[57]

MoLy [ Pretorianin ]

rorum= forum

24.05.2004
14:55
[58]

Insect [ Pretorianin ]

A ja nic bym nie kupił, bo w naszym kochanym kraju nazajutrz już bym tego nie miał.
Na procent do banku :D po studiach BIIIIIIBA i WIECZNA KAPA :D

24.05.2004
14:58
[59]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Ja bym wsadził to do banku i poszedł się zastanowić przy piwie co dalej.
A więc pierwsze kupiłbym piwo :D

24.05.2004
15:02
smile
[60]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

litr wódki zeby sie upic ze szczescia :)

24.05.2004
15:07
smile
[61]

merkav [ Aguś ]

Kupilbym GOL'a i zbanowal wszystkich ktorych nie lubie :)

24.05.2004
15:07
smile
[62]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

ubranka jakieś i butki :) o i zegarek bo nie mam :)

24.05.2004
15:08
smile
[63]

mortan_battlehammer [ Legend ]

na poczatku poleciałbym do salony Jaguara i zamowił sobie jakiegos wypasionego Jaga X-typet 3,0 w wersji Sport, potem trzeba by go lekko zmodyfikowac( tylko silnik i uklad jezdny bo wyglad ma idealny i zadnych głupich spoilerów nie trzeba )

dalej mieszkanie z całym osprzetem i wyposazeniem (telewizory dvd i tp), ciuchy i duzo wódki :))

no i oczywsicie najlepszego kompa na swiecie, tak zebym sobie mogł w Far Cry na maksa popykac:D


wszytko kosztowałoby maksymalnie 1,5 mln a reszta na konto i zycie z procentow

24.05.2004
15:09
[64]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Wynająłbym płatnych morderców dla każdego z mich nauczycieli.
Kupiłbym ciężarówką Heinekena.
I nowego kompa.
Kiedy nauczyciele przestaliby mnie męczyć, to miałbym czas grać.
Ale gry i tak bym brał od piratów!

24.05.2004
15:14
smile
[65]

SnT [ MokumManiac ]

Pierwsze ?? Tak odrazu...Oczywiscie: 2 gramofony TECHNICS SL-1210 mk5G + mixer Stanton SMX 501 + jakiś amplituner Onkyo lub Denon (tak...4 x 200) + Jakies głosniki Onkyo, Jamo (lub cos w tym stylu) tak do 300 W.
A z resztą kasy...oj miał bym duzo pomysłów :D

24.05.2004
15:20
smile
[66]

agentzel [ Pretorianin ]

Odpowiedz jest bardzo prosta!! Porsche 911 gts3 a potem odrzu Porsche 928gts!! zostalo by mi tak z 4banki na domeczek z basenem!! a jak bym wygral jeszcze troche to pole golfowe kolo domu bym sobie zrobil

24.05.2004
15:23
[67]

agentzel [ Pretorianin ]

sry mialo byc Porsche 911 GT3 :D

24.05.2004
15:26
[68]

bone_man [ Powered by ATI ]

Myszke MX510.

24.05.2004
15:32
[69]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

1. Kupiłbym kompa z Alienware (:P) 2. Domek w Alpach, nieopodal jakiegoś kurortu :D 3. Zamówiłbym Buggatti Veyron (ok. 2 mln $) :) 4. Resztę do banku i bym żył kolejne 80-90 lat z procentów :D yeah :P

24.05.2004
15:34
[70]

robertvu [ Chor��y ]

Najpierw duuuuużo alkoholu zeby poświetować:)
Potem wymarzonego Jaguara XJ8
Potem może "troszkę " bym ulepszył kompa
A resztę do banku z duzym oprocentowaniem i żyłbym jak król

24.05.2004
15:35
smile
[71]

Pvt. Creak [ Criav ]

maszynke do robienia kasy :>
a tak na serio to hmmm.. jakąś wielką chatę z wyposarzeniem i oczywiście PC wraz ze wszystkimi bajerami (drukarka, skaner, aparat cyfroiwy, kamera cyfrowa etc) :D

24.05.2004
15:36
[72]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

1. Serwer gry-online wraz z zawartościa :)
2. OK. 10. kompów najlepszych, połaczyć w sieć, wykupie łacze satelitarne, założe jakiś klan w jakąs sieciową gierke :)
3. Jakiś duży przytulny dom z basenem i bonusami :)
4. Prenumerate jakiegoś jakichś dobrych magazynów odrazu na 50 lat :D

Chyba starczy, więcej narazie niepotrzebuje o edukacje się nie martwie :)

24.05.2004
15:37
smile
[73]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

hmmm.. Napewno jakies wypasione autko, dom, "ulepszylbym" kompa hehe :D Kupil duzo alkoholu zeby wypic za wygrana .... i pozniej by sie pomyslalo ... :D

24.05.2004
15:50
smile
[74]

Kune [ TYCHY ]


BMW M5
Audi RS6
Mieszkanie z wyposarzeniem
cos zajebistego dziewczynie (za 1 000 000 :P)
prezenty dla rodzinki
stacja benzynowa (zeby tankowac te potwory)
inwestycja
BIG PARTY :D

24.05.2004
15:50
smile
[75]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Wielki dom, samochód ......i gorzelnię :P

24.05.2004
15:57
smile
[76]

Viesiu [ vieśniak ]

Superkomputer z wielkim telebimem. I żeby pomieścić taki telebim kupiłbym sobie nową chatę :P
A tak na serio to kupiłbym najlepszego PC dostępnego na rynku i monitor 30' NEC'a. Jeżeli miałbym jeszcze kase to kupiłbym sobie wielką chatę i Ferrari F50 (moje największe mażenie).

24.05.2004
16:27
[77]

mar-rol [ Konsul ]

nie wiem co bym kupił, ale wybrał bym sie napewnod o media markt... tam bym napewno coś interesującgo wybrał...

24.05.2004
16:29
smile
[78]

wysiu [ ]

Duuuzy portfel..;)

24.05.2004
16:29
smile
[79]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

wszystko, tzn dom badz duze mieszkanie, fajny samochod, oczywiscie meble do domu, telefen, komp, no i wszystko co potrzeba no ;P

24.05.2004
16:30
[80]

xywex [ mlask mlask! ]

domek w górach....

24.05.2004
16:30
smile
[81]

cycu2003 [ Senator ]

pierwsze to :
postawilbym sobie wielki dom z besenem i innymi bajerami

24.05.2004
16:37
smile
[82]

amoreg1234 [ użytkownik ]

pewnie zaplacil bym za psychologa , bo popadlbym w depresje myslac i nie wiedzac co mozna zrobic z taka kasa :)

24.05.2004
16:42
[83]

Chacal [ ? ]

może to nie zakup, ale w pierwszej kolejności trzeba by zapłacić podatek od wygranej :)

24.05.2004
17:00
smile
[84]

Weakando [ Senator ]

Kupiłbym dom, kilka samochodów (BMW Z8, Chevrolet Corvette, Mitsubishi Lancer, Subaru Impreza, Ferrari 360 Spider, Mazde MX-5, Aston Martin Vanquish, Ford Mustang 1975' i 1968', Cobrę) , jakiś dobry komp i bym przestał chodzić do szkoły :)

24.05.2004
17:02
smile
[85]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

PAMIĘTAJCIE!! Pytanie brzmi co kupilibyście pierwszego.. nie mówie o domach samochodach itd. Pierwsza rzecz

Ja jak wcześniej mówiłem poszedł bym na piwko przy piwku odpalił papieroska (byłoby to moje pierwsze piwo i pierwszy papieros jako MILIONERA)

:P

24.05.2004
17:07
smile
[86]

Weakando [ Senator ]

No to jako pierwsze bym kupił jakiś fajny zegarek Swissa :)))) do samochodów zapomniałem dopisać Honde S2000 :P

24.05.2004
17:07
[87]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

i macie tylko 10 milionów złotych.. a tu niektórzy wymieniają rzeczy łącznie gdzieś za 10 milionów $ niewiem czy nawet by starczyło :]

24.05.2004
17:07
[88]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

kupilabym sobie wymarzonego Doga Niemieckiego :D a potem? hmmm pewnie czesc dala na remont domu, pojechalabym pozwiedzac Wielka Brytanie, Grecje i Egipt, czesc dalabym na schornisko dla zwierzat hmmm moze DVD itd :P

24.05.2004
17:22
[89]

donzoolo [ Senator ]

Polecialbym do jakiegs burzujskiego sklepu i kupilbym najdorzszy garnitur i najdrozsze buty itp. w koncu milioner musi jakos wygladac, potem na nocke do kakeifki i kolejka(i) dla wszytskich przez cala noc :)

24.05.2004
17:29
[90]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

W Polsce i tak nie opłaca się nic kupować, bo pokradną.
Najlepiej byłoby wyprowadzić się za granicę i tam się ulokować.
Tylko nie na Wschód, bo tam kradną jeszcze bardziej.

24.05.2004
17:37
[91]

gregol [ Junior ]

zapewne jak co rano następnego dnia bułki na śniadanie :]

24.05.2004
22:35
[92]

MarcinRegin [ Konsul ]

Chociaż nie palę, to z wrażenia kupiłbym chyba paczkę fajek. I wyjarał wszystkie.:)

24.05.2004
22:52
smile
[93]

Adamss [ -betting addiction- ]

Motor oraz najbardziej potrzebne rzeczy do chaty :).

24.05.2004
23:45
smile
[94]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Po pierwsze dałbym je do porządnego banku :)

Potem dom itp. życiowe sprawy ;)

I kupiłbym masę brakujących mi albumów na CD oraz oryginalnych gier [ nie polskojęzyczne wogóle :) ]

No i sprzęt do słuchania, grania, aparat cyfrowy porządny :)

Ale na poważnie:

Sam wcześniej czy pózniej osiągnę te rzeczy [ nawet weszłem już na tą drogę ;) ].

Takie mam marzenia co bym kupił za 10 milionów zł.

25.05.2004
00:22
[95]

Dukke [ Pretorianin ]

Ja co bym sobie kupil.....hmmm coz to za roznica pewnie i tak nigdy nie wygram, dlatego ze nie mam szczescia do gier liczbowych

25.05.2004
18:33
[96]

Alain [ Chor��y ]

w koncu nie ryzykowałbym tymi 400 tysiącami kary za nielegalne oprogramowanie :))

25.05.2004
18:36
smile
[97]

RealRufus [ F E A R ]

Oddałbym długi... A za reszte, to chyba już by mi tylko wystraczyło na "cole"

25.05.2004
22:25
[98]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Najpiękniejszą i najwspanialszą rzecz jaką kiedykolwiek ujrzałem, dla mojej Przyjaciółki MoLy :*



...I'm with You...

25.05.2004
22:27
smile
[99]

Garbizaur [ CLS ]

Pewnie jakąś bułeczkę albo chipsy, bo byłbym strasznie głodny po takim przeżyciu.

25.05.2004
22:35
[100]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

bilet jak najdalej stad....

25.05.2004
22:37
[101]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Po pierwsze bym zainwestował, nawet wiem w co. Po drugie jakieś nowiutkie Porsche, którym bym jeździł całymi dniami oglądając moje budujące się inwestycje, a przy okazji pokazywał bym środkowy palec dziewczyną, którym zacząłem się podobać dopiero z tym samochodem.

25.05.2004
22:37
[102]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

ja bym kupił sobie paprykarza z biedronki i 2 bułki(tez z biedornki)

25.05.2004
22:45
smile
[103]

Pencil [ Konsul ]

Upiłbym się.
Ze szczęścia...
Dopiero później zaczęły by się "poważne" wydatki. ;-)

25.05.2004
22:46
[104]

milys [ spamer ]

wyspe na pacyfiku...

25.05.2004
23:08
[105]

Rav_s [ Konsul ]

chipsy

25.05.2004
23:22
[106]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Na wlasna silownie.....

25.05.2004
23:35
[107]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

wlozylbym na konto i zyl z procentow:)

25.05.2004
23:36
[108]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

no moze mały własny haremik i destylarnia ;-)( moze upowszechnie fachowy termin- bimbrownia:) )

26.05.2004
12:12
[109]

MoLy [ Pretorianin ]

to lecimy dalej , może ktos nowy sie dopisze ..

26.05.2004
12:16
[110]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Dom z garazem (na jakies motorek:D)gdzies daleko od rodziny:)))

26.05.2004
12:26
smile
[111]

MoLy [ Pretorianin ]

ja czeam dalej... może w końcu pojawi sie jakaś inna płec . tylko faceci i faceci..?

26.05.2004
12:36
smile
[112]

MoLy [ Pretorianin ]

to jusz wszystko ?.. nie wierze...!!!

26.05.2004
12:49
[113]

mentelka [ Chor��y ]

Moly jestem, zeby ratowac honor rodu :P
ja ...prawdopodobnie najpierw kupilabym jakies wieksze mieszkanie..dom nie bo to potem sprztac trzeba :P, jakies porzadne pianino i dobry sprzet grajacy [jakas mega wieze :P]...hmmm nowa gitare elektryczna mojemu chlopu no i kiedys gdzies mimochodem obiecalam mu subaru impreze wrc..wiec to by bylo na tyle..aaaa!! i jeszcze pojechalibysmy na jakies wakacje..gdzies gdzie cieplo jest..albo, ewentualnie warsztaty jazzowe w chodziezy tez by starczyly :)

26.05.2004
13:13
smile
[114]

MoLy [ Pretorianin ]

dziekuję bardzo , bo myslałam ze kobity na tym forum ygineły :) ..

weszła kobieta , napisała i od razu jakies urozmaicenie !! .. a nie tylko monotonność :)

26.05.2004
13:30
smile
[115]

eHerbert [ Konsul ]

Taj jak zaproponował Vegetan - kupiłbym cygaro, reszte oddał bym do banku i żył z procentu :) Rozwiązanie niezłe :P

26.05.2004
13:31
smile
[116]

MoLy [ Pretorianin ]

widze , ze jedno jest ważn .. to dobrze , ze chcecie sie na przyszłośc zabezpieczac..:)

26.05.2004
13:54
smile
[117]

eHerbert [ Konsul ]

A jak ... :D Przecież z samego procentu to bym żył po uszy !! :)

26.05.2004
14:23
[118]

Anarki [ Demon zła ]

hmm...do apteki po leki zebym szybko wyzdrowiał :) a pozniej....do skateshopu :P

26.05.2004
14:43
smile
[119]

adamis [ Konsul ]

Wybudowałbym dom, a potem by sie coś wymyslilo :)

26.05.2004
16:45
[120]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Kupiłbym środki uspakajające!

26.05.2004
17:05
[121]

wolf321 [ Chor��y ]

Dom (z niezłym wyposażeniem), komputer, a później by się pomyślało....

26.05.2004
17:08
smile
[122]

zawodowieckuba [ Pretorianin ]

nawaliłbym sie w 10 dup (10 milionów) no i mysle że do szkoły to bym nie chodził....... tylko zkoła do mnie :]

26.05.2004
17:11
smile
[123]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Wycieczka dookoła świata.
Wakacje na Karaibach.
Nigdy bym nie poszedł do pracy.
Wpłaciłbym to do 10 różnych banków w Szwajcarii.

26.05.2004
17:26
smile
[124]

eJay [ Gladiator ]


Kupilbym GOLa i wszyscyby dostali bana, GOL bylby tylko dla mnie i ja bym tylko na nim pisal...Bylbym Bogiem:D:D

A na serio to kupilbym najlepszy do zlozenia komputer, dom, fure i jakas porzdana zone ktora bedzie bardzo plodna:D

26.05.2004
17:44
smile
[125]

eCHESTER80 [ ignoruj mnie ]

eJay -----> Gratuluję "smoliście czarnego poczucia humoru" , mów mi jeszcze , he he....:):):):):):)

Przypominam że dzisiaj 7 bomb do ustrzelenia w totku (chyba) , ja już postawiłem 2 x chybił-trafił i czekam na losowanie , a jutro do kolektury z zapytaniem jak to odebrać....:)

I mam fajny pomysł ! Jak wygram to zrobimy gigantyczną imprę dla użytkowników forum GOLa i zrobimy konkurs - kto kogo rozpozna. Nikt nie powie jakiego ma nicka i będziemy zgadywać. Ktoś kto odgadnie najwięcej osób , dostanie "komputer marzeń" i kilkanaście orginalnych gier oraz 3000zł kieszonkowego !

26.05.2004
17:44
smile
[126]

kapitano [ Chor��y ]

Ja bym sobie kupił jakieś mieszkanko w Monaco, jakiś dobry(czyt. drogi) samochód, nowego kompa, łącze internetowe w granicach 100mb, a resztę wrzucił bym na konto w Szwajcarii.

26.05.2004
17:46
smile
[127]

tygrysek [ behemot ]

a ja bym kupił MoLy i kazał ogolić pachy, założyć stringi i tańczyć całą noc na rurce

26.05.2004
17:52
smile
[128]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

super kompa z 5000 ramu i 10 GHz procek :D, i oczywiscie naleprze co jest na rynku

26.05.2004
18:05
smile
[129]

Chmielek [ Warrior of the World ]

super wyjebanego kompa i samochodzik ( najnowszego merca )

26.05.2004
18:11
smile
[130]

o^scar^^ [ GRWD ]

Zakupil bym sobie jakiś porządny dom, ścigacza, i otworzył bym jakąś firme/hurtownie :] I bym "trzepał" kase na firmie i sprzedawaniu własnych wyrobów.....

26.05.2004
18:48
smile
[131]

Przemodar [ Konsul ]

Same zabawki byście tylko chcieli. A ja wolałbym ludziom "wędki" sprzedawać. Tzn. kupiłbym kawałek Polski pod wyłączność i ustanowił tam własne prawa. Raj podatkowy, zero biurokracji, wybudowałbym kilka uliczek, sprzedał parcele pod domy i pod warsztaty. Potem do tego zatrudniłbym prywatnego szeryfa, dał ludziom pełną swobodę działania i życia. Myślę, że w ciągu roku, dwóch podwoiłbym tę sumę i byłbym konkurencyjny dla mojej socjalistycznej ojczyzny jeśli chodzi o warunki zycia oferowane obywatelom. Stworzyłbym kapitalistyczny raj, gdzie ludzie odpowiadaliby nazwiskiem za swój biznes, wolna konkurencja na każdym kroku i w każdej dziedzinie. Łącznie z produkcją leków, broni, żywności, towarów i czegokolwiek.
A do tego, na boku, chciałbym dawać ludziom przyjemność z ich własnej pracy. Tzn. marzy mi się założenie wydawnictwa, które wydawałoby prace młodych talentów, twóców gier fabularnych, ciekawych form kulturalnych (bez pornokiczu etc.). Zainwestowałbym w nietuzinkowe pomysły racjonalizatorskie, niekonwencjonalne wynalazki, może w projekt napędu magnetycznego, albo w silniki Searla czy w pomysły naszego Polaka Łągiewki. a na koniec, gdybym już się w moim prywatnym państwie dorobił - sfinansowałbym prywatne badanie kosmosu. Tak, żeby NASA pogonić z torbami.
I wtedy czułbym, że żyję i ta forsa się nie marnuje!

26.05.2004
18:55
[132]

MoLy [ Pretorianin ]

człowieku Ty masz tylko 10 milionów a nie ...

apropo :
tygrysek => ja nie jestem na sprzedaż to po pierwsze ( nawet w żartach ) po 2 jestem kobieta i jakby Ci to ładnie powiedziec " gole pachy "... a co do ruyki mam kilka w garderobie , i w kuchni .. ale niestety tańczyc na nich nie będe ...

26.05.2004
18:59
[133]

tygrysek [ behemot ]

nikt nie jest na sprzedaż MoLy
ale to absurd nie mający potwierdzenia w rzeczywistości

kwestią jest tylko ilość zer za które byś się dla mnie zgodziła jedynie tańczyć



a zaprzeczać możesz, bo wszystkim wypada zaprzeczać

26.05.2004
21:07
[134]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

tygrysek.. polecam kaganiec i kolczatke

26.05.2004
21:09
smile
[135]

3lm0 [ Pretorianin ]

Wiadmoka na poczarek dom i samochod, a reszta to na jakis interes zycia

26.05.2004
21:40
[136]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Jakis dobry dom i samochod swoich marzen.

26.05.2004
23:36
smile
[137]

yagienka [ pułapka na Misia ]

po pierwsze szampana i 2 kg truskawek (a co mi tam, że po 16 zeta kilogram:)))

27.05.2004
00:02
smile
[138]

SoulHunter [ Bad Boy ]

tyle drogiego alkoholu ile bym zdołał unieść a potem bym pobił rekord świataw w największym kacu tzw. "mordercy"

27.05.2004
03:17
smile
[139]

Piotr64 [ Pretorianin ]

Hmm a bo ja wiem... co bym kupił na samym początku... jakąś durnotę pewnie bo pewnie byłbym jeszcze w szoku. Po kilku dniah doszedłbym do siebie i pomyślał.... "czemu to nie jest 10 milionów...euro" :P

27.05.2004
03:18
smile
[140]

Piotr64 [ Pretorianin ]

O już na samą myś jestem w szoku i walnąłem babola zamiast dniach - dniah :P heheheh silly me :)

27.05.2004
06:38
[141]

TheAnswer [ Quetzal ]

Był sobie kupił zespół MONACO i nim rządził

27.05.2004
07:21
smile
[142]

vien [ łowca pip ]

ja bym kupił pasztet, nutelle, bułke i gume do zucia a po tem poszedl bym podzielic sie z kims radością :)

27.05.2004
16:01
[143]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

SoulHunter---> tylko nie przesadź z tym. .. piciem, bo możesz nawet kaca nie doczekać :)

27.05.2004
16:26
smile
[144]

adamis [ Konsul ]

No to macie możliwośc spełnienia swoich marzeń bo w duzym lotku jest do wygrania 10 milionow ! :)

27.05.2004
16:31
smile
[145]

YorGi [ Centurion ]

nio wiec ja jestem taki ze zyje chwila i nie chcial bym sie ustatkowac tak hopsiup. Nie chce potomstwu zostawiac majatku... niech ono same rozwinie swoje zycie do dobrego poziomu... Nie inwestował bym!!

Najpierw kupil bym samochod dobry, pozniej taki duzy dom gdzie bym mieszkal z qmplami taki na 30 osob (codzienne imprezki). Qpil bym achana albo intermarsze i bym sie zamknal i jadl wszystko co mi sie podoba :)
No media markt jeszcze... Napewno jakaś wycieczke na Jamajke... super kompa

Najważniejsze to kupil ze 200 żołnierzy i postawił w kolo mojego pola! A na tym polu posadzil bym pelno konopii, ganji i marihuany na wlasny użytek :)

I tym sposobem bym sobie żyl skromniutko :)

27.05.2004
16:43
smile
[146]

lesho [ Pretorianin ]

odłozyłbym na czarno godzinę jakieś 90 % z tego. Serio. I nkit by nie wiedział, ze wygrałem ;]

30.05.2004
14:33
[147]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

z tego co wynika ze strony www.lotto.pl, to nie było 6-tki czyli w środe będzie pewnie ponad 13 milionów :]

30.05.2004
14:40
[148]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Walizkę na te pieniądze:)

30.05.2004
14:44
[149]

SULIK [ olewam zasady ]

Kupil bym to forum lub jakas jego czesc i zbanowal kilka osob :P

kilka... pff.... troche tego by bylo :]

30.05.2004
14:46
[150]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Myśle, ze bym sobie poradził z cięzarem posiadania takiej kasy... z jej wydaniem pewnie też. W sumie to mógłbym zrealizowac sowje mażenie, czyli odwiedzić każde państwo świata. I jeszcze by troche zostało :)

Nurzyk-->przewidywana suma wygranych to 16 baniek :) Teraz pomyslcie na co to wydacie.

30.05.2004
14:56
[151]

Globus [ Generaďż˝ ]

pearla master series albo drum workshop z drewna egzotycznego - naciagi remo do tego i aquarian superkick na stopie
dwie centrale w zestawie

do tego dwie stopy tamy iron cobra power glide, albo pearle eliminatory albo jeszcze dw 5000

set sabian reczna robota skladajacy sie z - trzech chinek, 10 crashy, 3 hihaty, 3 ride'y 10 splashy i belli (pewnie dla odmiany zilbelle)


na bebny wydalbym spokojnie jakies 70 000 zl

pozniej jakis dom z wlasnym studiem i niezalezna firma pomagajaca wybijac sie undergroundowym kapelom

na bank 50 % wygranej poszla by na muzyke (czyli bebny, firma, studio etc) - tego jestem pewnie

no i miliona dla radia maryja

30.05.2004
15:05
[152]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Globus-->a czy wpłacałbyś kase wg tego systemu? :

PRZECZYTAJCIE I WYKONAJCIE

1. W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej
treści:

------------------------------------------------------------------------

Cel Radio Maryja

Dar dla Radia Maryja w Toruniu

Bank pocztowy SA pierwszy oddział w Toruniu

131263-61580-27006-100-0/0

------------------------------------------------------------------------


My, katolicy (lol), bierzemy taki druk do reki!

2. Wypełniamy druk i wysyłamy na rzecz Radia Maryja 1 grosz. W
urzedzie mogą nie chcieć przyjąć jednego grosza, ale wtedy trzeba się kłócić, bo
pocztowcy nie mają prawa odmówić przyjęcia naszego wsparcia na rzecz naszej
ulubionej stacji.

3. Za nami staje nasz kolega i też wpłaca 1 grosz. Uwaga: nie płacimy
nic za przekaz, ponieważ płaci za niego odbiorca - taka jest umowa radia z
pocztą.

4. Za nim staje nasz trzeci kolega i również wpłaca grosz.

5. Następnie znowu my wpłacamy 1 grosz i tak w kółko.

6. Wysyłam w sumie 120 groszy, trzy razy (w sumie 360 groszy, czyli
3,6 PLN).

7. Operacja ma sens. Za każdy z przekazów Radio Maryja płaci poczcie
opłatę pocztową (ok. 3,6 zł). 3,6 x 360 to 1296 zł opłaty pocztowej
zapłaconej przez radio.

8. 1296 zl odjąć wpłacone przez nas 3,6 zl daje 1260 zł ujemnego 'wsparcia' dla rozgłośni.

30.05.2004
15:17
[153]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Shadowmage --> hmmm. interesująca propozycja.. tylko szkoda mi nawet tego 3,6 zł :P

30.05.2004
15:20
smile
[154]

lez [ Konsul ]

Bym se wybudowal wille w Nowej Zelandii.

30.05.2004
16:30
smile
[155]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Jakiś fajny wózek i prawo jazdy :D

30.05.2004
16:56
smile
[156]

bebzoon [ bucydonna ]

na szybko ?!
duże i zimne bym kupił...

30.05.2004
17:06
smile
[157]

Klejn [ Centurion ]

zajebistą brykę lepszego kompa i dużo innych rzeczy

30.05.2004
17:46
[158]

michu31 [ Junior ]

kupił bym sobie chate z basenem

30.05.2004
17:46
smile
[159]

gresek [ Pretorianin ]

Pierwszy zakup:
Nowe ciuchy, komp, lepszy sprzęt audio, TV. A połowa leżała by w bnanku na %. A reszta na "drobne wydatki" a no i wakacje.

01.06.2004
13:34
smile
[160]

Dorotkadk [ Konsul ]

duzy portfel:-D

01.06.2004
13:55
smile
[161]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

1. skok w bok do monopolki (pare zgrzewek piw, 2 hektolitry wodeczki, iw chu** tanich winiakow)
2. nowa chata by sie przydala, jakies masserati, nowy komp, wyjeb*** w kosmos lacze:D, i kilka tysiecy dla mojej laski(w dowod sympatii/milosci)
3. i bron boze nikomu o tym nie mowic

01.06.2004
13:58
smile
[162]

kris2000 [ Pretorianin ]

lodówke , pralke i od biedy odkurzacz ,a z samochodu rezygnuje

05.06.2004
08:39
[163]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

ja bym teraz zapisał się doszkoły języków obcych i podszkolił się troszke :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.