GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Metallica [ 31.05.2004 Chorzow ]

23.05.2004
01:01
smile
[1]

ronn [ moralizator ]

Metallica [ 31.05.2004 Chorzow ]

Jeszcze tylko 8 dni do tego wspanialego wydarzenia.

Support : Vader, Slipknot, Godsmack (?).

Kto sie wybiera? Ja mam juz swoj bilet na plyte i zamierzam zajebiscie sie bawic na plycie Stadionu Slaskiego. To moj 3 duzy kocert, po 2 wyjazdach na Iron Maiden, tym razem kolejna legenda metalu zawita do Polski.
Najbardziej licze na uslyszenie na zywo 'Fade to Black'!

Ps. Tak wiem, Metallica sie sprzedala, nie gadajmy tu o tym :))
ps2. Bilety jeszcze sa do nabycia i prawdopodobnie beda dostepne do samego koncertu.

23.05.2004
01:04
smile
[2]

SULIK [ olewam zasady ]

"tym razem kolejna legenda metalu zawita do Polski." - masz racje.. Slipknot znowu zagra in da Poland :D

szkoda ze dwa dni po koncercie mam ustna z Polaka wiec nie zobacze SlipKnotu :(

23.05.2004
01:05
smile
[3]

ronn [ moralizator ]

Wlasnie, jutro w Warszawie pozegnalny koncert Kazika na Żywo. Dobry trening przed Metallika!


Warszawa
2004-05-23, godzina ok. 18:00
Muszla koncertowa w Parku Skaryszewskim

cena biletów: free ;(

uwagi: REKOMPENSATA
support: happysad


23.05.2004
01:06
smile
[4]

ronn [ moralizator ]

SULIK --> Nie bede sie klocil, ale powiem, ze znajomi maturzysci, tez sie wybieraja, a niektorzy maja ustne 31.

23.05.2004
01:07
[5]

SULIK [ olewam zasady ]

ronn - tak, ale koncertow moze byc jeszcze wiele - mature wole zdac za pierwszym podejsciem :)

23.05.2004
01:30
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

Etam, to tylko pare godzin, w sam raz w przedmaturalnym stresie. A ustna z polaka jest zajebiscie latwa ( ocena z matury ustnej 5, na koniec czwartej klasy za to mialem ledwo 3, musialem sie jeszcze poprawiac na ten dst ze 2 razy )

23.05.2004
01:30
[7]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

uu, support lepszy niz metallica,....posluchałbym Vadera, a przede wszystkim SLIPKNOTA!!! ale nie metallici!! czizas, miałem z kolegą jechać posluchac slipknota ale chyba nie wypali ta myśl :|

23.05.2004
01:31
smile
[8]

ronn [ moralizator ]

Dexter666 --> Zlewanie sie z Metalliki, teraz popoularniejsze niz postawa anty-usa.

23.05.2004
01:39
smile
[9]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Taaa... a miałem tam być.

23.05.2004
01:41
smile
[10]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ja może się wybiorę, ale na KnŻ.

23.05.2004
03:24
[11]

Fett [ Avatar ]

hmm czemu pozegnalny kazika ?

i male sprostowanie bo sie chyba nie poorientowalicie :) Zamiast Goodsmacka gra Vader :)

23.05.2004
03:54
smile
[12]

Weakando [ Senator ]

A co z Osbournem, którego koncert został odwołany bo miał jakiś wypadek ? przyjedzie w późniejszym terminie, czy nic o tym nie wiadomo ?

23.05.2004
12:16
smile
[13]

ronn [ moralizator ]

Co z Osbournem, to nie wiem. Natomiast pozegnalna trasa KNZ'u byla juz pare miesiecy temu, ale koncert w Stodole, nie wyszedl za bardzo Kazikowi i dlatego teraz graja jezcze raz, za darmo.

23.05.2004
12:28
smile
[14]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurde szkoda tam tego Vadera, bo na metallice to jakos nie pedze po tych frantic tic ti tic tac.... :D

23.05.2004
12:38
[15]

ronn [ moralizator ]

Jesli jeszcze ktos ma nieodparta chec napisac, ze Metallika sie sprzedala, to moze wystarczy, ze przeczytacie Ps'a?

23.05.2004
12:52
smile
[16]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn--> czy ja napisałem ze shitallica sie sprzedała? Napisalem ze mi sie nie podoba ostatnia płyta i tyle, a Vadera mi szkoda .......dlatego ze mnie tam nie bedzie i tyle( zespoł uwielbiam i nie mam im nic do zarzucenia :)

23.05.2004
12:54
smile
[17]

Madril [ I Want To Believe ]

Ja jadę na Metallicę... na KnŻ prawdopodobnie też się pojawię... :D

23.05.2004
13:07
[18]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

co do osbourna to przeszedl do Blac Sabbath !! (serio, czytajcie w necie) i rusza trasa 2x koncertów :) Icha, Black Sabbath is alive !!

https://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=11518

23.05.2004
13:12
[19]

Da_Mastah [ Generaďż˝ ]

Metallica ownz, Slipknot ownz, ale co do cholery robi tam Vader!? Chyba nie po to graja, jako support, zeby popsuc efekt ://

23.05.2004
13:18
smile
[20]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


Koncert zapowiada sie wysmienicie!

Oby Meta zagrala jak najwiecej numerow ze swojego najlepszego okresu tj. od Kill'em all do Black Album.
Slipknot i Vader tez nie do pogardzenia.

Niestety nie bedzie mnie z powodu braku pieniedzy :(

23.05.2004
13:25
smile
[21]

Weakando [ Senator ]

Axl2000 ---> Mam nadzieje że to prawda i że przyjadą do Polski :)

23.05.2004
13:33
smile
[22]

ronn [ moralizator ]

hmm ja mam nadzieje na jakis wielki festiwal open-air w Polsce w wakacje. Chyba nierealne...

23.05.2004
13:43
smile
[23]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn---> nie chyba tylko na pewno:)Bo ktore firmy wyłoza ci kase na koncert metalowy, zamiast na popowy:))

23.05.2004
13:45
smile
[24]

TeadyBeeR [ Legend ]

Jak dla mnie to Slipknot i Vader mogliby sie nie pojawic. Zamiast nich moglby byc Godsmack. W sumie nawet jakby nie bylo supportu to bym chetnie pojechal.
Jedzie ktos autobusem z Trafficu ?

23.05.2004
13:47
[25]

ronn [ moralizator ]

Ja jade albo PKP albo autobusem organizowanym przez kolesia z PW.

23.05.2004
14:20
smile
[26]

Richie Schley [ Konsul ]

23.05.2004
14:24
smile
[27]

ronn [ moralizator ]

Widzialem kedys zdjecia z koncertu Stones'ow ze Slaskiego, teraz nie moge ich nigdzie znalzezc.
Moglby je ktos tu zamiescic, jesli jest w ich posiadaniu.

23.05.2004
15:10
[28]

Rezor [ Defibrylator ]

Koncert będzie czaderski, czekam na niego z niecierpliwością, tylko troche ten support mi nie odpowiada no ale jakoś przeżyje.. :-)

23.05.2004
15:15
[29]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Ja tam jade przede wszystkim na Slipknot, mam nadzieje ze pograją przynajmniej z 45 minut :P

23.05.2004
15:16
smile
[30]

ronn [ moralizator ]

Slipknot ma planowo grac 1h.

23.05.2004
22:16
smile
[31]

ronn [ moralizator ]

Spoiler!!!
Prawdopodobna setlista :





















1. Blackened / Battery
2. Fuel / Creeping Death / The Four Horsemen
3 Seek and Destroy / Ride The Lightning
4. Fade To Black / Welcome Home (Sanitarium)
5. The Thing That Should Not Be / For Whom The Bell Tolls / Frantic
6. Frantic / Dirty Window
7. Sad But True / Creeping Death / For Whom The Bell Tolls
8. The Unnamed Feeling / Dirty Window
9. Sad But True / Harvester Of Sorrow
10. One / Master Of Puppets
11. Blackened / Battery / Damage Inc.
-----------------
12. Harvester Of Sorrow / St. Anger
13. Nothing Else Matters ---> zawsze grany jako 13 kawałek
14. Master Of Puppets / Creeping Death
----------------
15. St. Anger / One
16. Enter Sandman ---> zawsze grany jako 16 kawałek
----------------
17. Blitzkrieg / So What / Am I Evil?
18. Hit The Lights / Motorbreath



24.05.2004
18:38
smile
[32]

ronn [ moralizator ]

[ info ]

Zostaly jeszcze miejsca ( ok 8 ) w autokarze, oczywiscie jadacym do Chorzowa :) [ Warszawa ]. Jesli ktos bylby chetny to niech sie zglosi do mnie, a ja podam adres kolesia, ktory go organizuje. Jesli bedzie komplet [ 40 ] to koszt w obie strony wyniesie tylko 30 zl, wiec mysle, ze warto ( 1200zl / ilosc chetnych = koszt )

24.05.2004
18:46
smile
[33]

Aen [ MatiZ ]

Yeah! Jedziemy cala ekipa PKP z Elblaga...calosc psuje obecnosc Shitknota, ale co tam, bedzie 'Tallica! Do zobaczenia na Stadionie!

24.05.2004
18:54
smile
[34]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Ja jestem z Piekar, bylem obrzydliwie napalony na ten koncert, uwielbiam Metallice ale nie jade bo moi starzy sie nie zgodzili :( Nikt z moich kumpli nie chcial jechac a samego puscic mnie nie chcieli ... Prosby i grozny nie pomogly, plakac mi sie chce :(
Napiszcie ktos ze "Metallica jeszcze nie raz przyjedzie do Polski" ;-)

24.05.2004
19:02
smile
[35]

ronn [ moralizator ]

Paściak --> Niestety :(. No ale podejrzewam, ze to nie ostatnia wizyta Metalliki w naszym pieknym kraju. Nastepna bedzie za tyle lat, ze nie bedziesz musial sie juz nikogo pytac o zdanie :)

24.05.2004
19:06
smile
[36]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Metallica jescze nie raz przyjedzie do Polski - napisałem:P

24.05.2004
19:07
smile
[37]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Tak, mam dopiero 15 lat wiec mysle i mam nadzieje za cale koncertowe zycie dopiero przedemna :>

24.05.2004
19:29
smile
[38]

ronn [ moralizator ]

Tylko sie spiesz bo za pare lat najlepsze koncertowe zespoly moga wyginac ( Kult, Iron Maiden.... )

24.05.2004
19:49
smile
[39]

Weakando [ Senator ]

Jak wyginąć jak ja sie tu dowiaduje że Osbourne powrócił do Black Sabbath :P

24.05.2004
22:08
smile
[40]

ronn [ moralizator ]

To czestotliwosc grania utworow w Europie. Mysle, ze u nas zrobia wyjatek i zagraja Leper Mesiah ;)


Creeping Death 13 100%
Enter Sandman 13 100%
Frantic 13 100%
Master of Puppets 13 100%
Nothing Else Matters 13 100%
One 13 100%
Blackened 12 92%
Harvester of Sorrow 12 92%
Sad But True 12 92%
Seek and Destroy 12 92%
St. Anger 12 92%
Dirty Window 9 69%
Battery 7 54%
Fade To Black 7 54%
For Whom The Bell Tolls 7 54%
The Unnamed Feeling 7 54%
Fuel 6 46%
The Thing That... 6 46%
Welcome Home 6 46%
Hit The Lights 5 38%
Blitzkrieg 4 31%
Damage Inc. 4 31%
The Four Horsemen 4 31%
Am I Evil ? 3 23%
Fight Fire With Fire 3 23%
Motorbreath 3 23%
Ride The Lightning 3 23%
So What 3 23%
Whiplash 3 23%
Breadfan 2 15%
Die, Die My Darling 1 8%
Last Caress 1 8%
Leper Messiah 1 8%

24.05.2004
22:12
[41]

TeadyBeeR [ Legend ]

paściak --> Ja na poprzedni koncert Metallici zwialem z domu bo niestety rodzicielka nie chciala mnie puscic :). Bylem wtedy chyba w pierwszej klasie liceum. Inna sprawa,ze pojechalem z kumplami i kolezankami wiec to troche inaczej niz samemu.
W tym roku pojade za to sam :(, chyba ze kumpel sie zmobilizuje i jeszcze sobie bilecik zalatwi.

24.05.2004
22:25
smile
[42]

ronn [ moralizator ]

Zawsze mozesz sie zalapac do jakiegos zorganizowanego wyjazdu, popostuj na roznych forach, chociazby overkillu.

24.05.2004
22:36
smile
[43]

m_ax [ Pretorianin ]

I ja rowniez sie wybieram na koncert, jako ze w czwartek ustny z polskiego a potem matura bedzie juz tylko historia :)) bilety zakupilem na odyssey, mam nadzieje ze poczta polska chociaz tym razem nie spieprzy sprawy i ze dotra na czas; a wybieramy sie ekipa tak z 15 osob z drugiego konca polski (pn wlkp) wiec trzeba bedzie sobie droge jakos umilic :)
tylko sie zastanawiam czy powiedziec mamusce ze jade na koncert ?? :>

25.05.2004
11:25
smile
[44]

ronn [ moralizator ]

Nie zaszkodzi powiedziec, przeciez jestes pelnoletni i z pozwoleniem na wyjazd nie ma problemu.



[ info ]

Zostaly jeszcze miejsca ( ok 8 ) w autokarze, oczywiscie jadacym do Chorzowa :) [ Warszawa ]. Jesli ktos bylby chetny to niech sie zglosi do mnie, a ja podam adres kolesia, ktory go organizuje. Jesli bedzie komplet [ 40 ] to koszt w obie strony wyniesie tylko 30 zl, wiec mysle, ze warto ( 1200zl / ilosc chetnych = koszt )

25.05.2004
19:01
smile
[45]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Ronn - akurat na Kulcie juz bylem :> (w spodku, bylo cudownie)

25.05.2004
21:51
smile
[46]

ronn [ moralizator ]

Wiadomo, na Kulcie zawsze jest zajebiscie a do tego graja tak dlugo jak 2 inne zespoly razem wziete :)

25.05.2004
22:40
smile
[47]

mortan_battlehammer [ Legend ]

roon--> info nieaktualne :) jest juz komplet:)

25.05.2004
22:42
smile
[48]

ronn [ moralizator ]

Wiem, wiem ze juz jest. Hmmm to bedzie to :) Mam nadzieje ze zrobia czas buforowy po koncercie, tzn czas na upicie sie, bo jak nie to rozwaze jazde pociagiem :)

25.05.2004
22:45
smile
[49]

mortan_battlehammer [ Legend ]

edit

roon= ronn wielkie sorry to naprawde było przez prypadek :)


ps. ronn ---> hp dz :D

27.05.2004
10:18
smile
[50]

ronn [ moralizator ]

^^^

Jesli ktos by potrzebowal. Rozklad jazdy tramwajow w katowicach.

28.05.2004
23:58
[51]

ronn [ moralizator ]

Przecieki...

29.05.2004
00:13
smile
[52]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ciekawe czy bedzie jakis 3 zespol jako support ? Moze jednak Godsmack ? :D Byloby zajebiscie.

29.05.2004
01:06
smile
[53]

ronn [ moralizator ]

Z ostatnich informacji wynika, ze beda jednak 2 supporty.
Lepszy rydz niz nic :)

29.05.2004
11:09
[54]

The LasT Child [ GoorkA ]

strasznie szkoda ze nie ma Godsmacka, teraz w zasadzie na supporty nie mam co sie spieszyc, no moze tylko na My Plauge Slipa

29.05.2004
17:47
smile
[55]

ronn [ moralizator ]

The LasT Child --> Ja mam podobne zdanie, ale jak juz zaplacilem za bilet, to bede siedzial tam od poczatku.

Jesli ktos chce zobaczyc jak wyglada scena, przygotowania do koncertu itp, to na tej stronie sukcesywnie dodawane sa nowe zdjecia stadionu i okolic :

https://www.portfolio.ckt.pl/

29.05.2004
18:12
[56]

Fett [ Avatar ]

Jezu jak ja chaiłbym jechać na ten koncert ;( A nie wiecie czy ie bedzie go gdzies w telewizji ?

29.05.2004
18:24
[57]

ronn [ moralizator ]

Fett --> To jedz. Bilet jeszcze sa :) A co do transmisji to raczej jest to, niestety, nierealane. Najwyzej (moze) w jakiejs stacji radiowej puszcza retransmisje.

29.05.2004
18:36
smile
[58]

Greedoo [ Konsul ]

To będzie mój pierwszy koncert :D jadę z 2 braćmi, głownie nie jadę na Metallicę tylko na Slipknota a Metallica to tylko przy okazji:)

30.05.2004
14:12
smile
[59]

Madril [ I Want To Believe ]

No... jutro o tej porze powinienem być już w Chorzowie! :D

30.05.2004
14:21
[60]

Jerryzzz [ Senator ]

szkoda ze mnie tam nie bedzie

30.05.2004
15:45
smile
[61]

TeadyBeeR [ Legend ]

Co jest do zwiedzania w Chorzowie ? Ja tam bede kolo 11 :(. Prawde mowiac to support mnie raczej nie interesuje wiec mam sporo godzin wolnych do Ttallici.

30.05.2004
17:56
[62]

ronn [ moralizator ]

Zawsze mozna slaski pozwiedzac :)

30.05.2004
20:26
[63]

The LasT Child [ GoorkA ]

za 24 godziny sie zaczie,oby polecial set z helsinek!!!

30.05.2004
20:28
[64]

Fett [ Avatar ]

ronn - problemem jest brak kasy na bilet ktory pewnie z 400 zł bedzie kosztoował i główny problem to dojazd i nocleg. mam ledwo 16 lat i trudno mi na własną ręke jechac. A jestem z mniejszego miasta i z tad moze kilka osob samemu jedzie :/

30.05.2004
20:31
[65]

ronn [ moralizator ]

Fett --> Sprzedano 40 tys biletow a to oznacza, ze jeszcze sa do kupienia po normalnych cenach ( 95 zl - w kasie stadionu ) Nie musisz nigdzie nocowac, pociagi i autobusy jezdza cala dobe. Zawsze mozesz tez wbic sie do wiekszej grupy, ktora wynajmuje autokar, a takich autokarow jest multum.

The LasT Child --> Co to za set bez Fade To Black :p

30.05.2004
20:37
[66]

The LasT Child [ GoorkA ]

no fakt, Fade zniklo :(

ale mimo wszystko wole Helsinki
1. Blackened
2. Fuel
3. Harvester Of Sorrrow
4. Welcome Home (Sanitarium)
5. Frantic
6. For Whom The Bell Tolls
7. I Disappear
8. St. Anger
9. Sad But True
10. Creeping Death
11. Battery
--------
12. Wherever I May Roam
13. Nothing Else Matters
14. Master of Puppets
15. One
16. Enter Sandman
--------
17. Jump In The Fire
18. Seek And Destroy

od Kopenhagi

Setlista:
1. Blackened
2. Fuel
3. The Four Horsemen
4. Fade To Black
5. Frantic
6. Holier Than Thou
7. I Disappear
8. St. Anger
9. Sad But True
10. Creeping Death
11. Battery
--------
12. Wherever I May Roam
13. Nothing Else Matters
14. Master of Puppets
15. One
16. Enter Sandman
--------
17. The Wait
18. Seek And Destroy

30.05.2004
21:11
smile
[67]

ronn [ moralizator ]

TLC -> Dyskusyjna sprawa. Mnie zastanwaia, dlaczego wpychaja wszedzie 'I disappear' skoro mogliby zagrac znane i lubiane 'Whiskey in The Jar'

30.05.2004
21:15
smile
[68]

Riven [ infamousbutcher ]

Moja dream-setlista (bez kolejnosci):

- One
- Master
- Blackened
- Eye of the beholder
- Dyer's Eve
- Battery
- Welcome Home
- Fight Fire with Fire
- For whom the bell tolls
- Ride the lightining
- Seek n destroy
- The Four Horsemen
- The call of ktulu
- Wherever I may roam

potem won ze sceny i niech Slayer wejdzie :DDD Ale i tak nie moge sie doczekac, dla tych starych piosenek wlasnie ;). Jakby zagrali je wszystkie...

ronn --> juz wole ten syf z St.anger niz Whiskey in the jar..jak slysze te piosenke, to normalnie ciarki po plecach mi przechodza ;D Blee /imho/

30.05.2004
21:47
[69]

The LasT Child [ GoorkA ]

wlasnie skonczylem 2 godzinne sluchanie setu z Kpenchagi i jest ok, tylko niech wstawia Fade :D

30.05.2004
21:53
smile
[70]

TeadyBeeR [ Legend ]

Byle zagrali Welcome Home (Sanitarium) to ja bede heppi :). W sumie jak nie zagraja to tez bede szczesliwy, ale minimalnie mniej.
Jeju , juz tak blisko ! Chyba wezme sie za pastowanie glanow :).

30.05.2004
22:09
smile
[71]

ronn [ moralizator ]

A ja biore moje Adidaski :)

Nie, nie moge sie juz doczekac :)

30.05.2004
22:26
smile
[72]

Madril [ I Want To Believe ]

Glany... ja już wypastowałem i skleiłem w jednym miejscu skórę, żeby się bardziej nie odrywała... :D

30.05.2004
22:38
smile
[73]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ja mam dziwna obawe, ze to bedzie ostatni koncert moich glanikow :(. Juz nie tylko skora ale i podeszwa peka :(. Przynajmniej odejda w dobrym stylu.

30.05.2004
22:45
smile
[74]

Madril [ I Want To Believe ]

Moje są jeszcze dosyć nowe... jakoś we wrześniu zeszłego roku kupiłem... i raczej jeszcze dużo wytrzymają... bo skóra mi pękła... a raczej została rozcięta przez coś na czubie jednego... Martensy raczej wytrzymałe buty, same szybko się nie rozwalają... pantofle mam już 3 latka i prawie jak nowe... :)
O tej porze jutro powinny być jeszcze bisy Mety... :D

30.05.2004
22:49
[75]

TeadyBeeR [ Legend ]

Moje Heavy Duty maja juz cos kolo 5 latek wiec im sie nie dziwie :). Raczej ich nie rozpieszczalem. Co brac ze soba ? Pewnie czegos zapomne :). Mam nadzieje,ze bedzie mozna butle wody wniesc.

30.05.2004
23:01
smile
[76]

Madril [ I Want To Believe ]

TeadyBeeR --> Tylko biletu nie zapomnij! :D ja biorę 0,5l wody + 2 albo 3 soczki w kartoniku, gdyby wodę zabierali... wszsytko w reklamówce :)

31.05.2004
00:01
smile
[77]

konioz [ Konsul ]

Juz niecale 24h!!!

Jak mozna szybko w domowy sposob zmajstrowac napis na fladze? Mam bialo-czerwona flage jeszcze z koncertow iron'ow ( z napisem Iron Maiden ) domalowalbym szybko Metallica i bylaby flaga dwuokazyjna. Jak to zrobic? Pasta do butow? tusz? co jest najlepsze?

31.05.2004
00:05
smile
[78]

ronn [ moralizator ]

To wyzej pisalem ja :)
Zapomnialem sie wylogowac z konta kumpla.

31.05.2004
00:08
smile
[79]

ronn [ moralizator ]

hmmmmm....

" Sprawa wyglada nastepujaco-Stadion Slaski lezy jest usytuowany jak wiemy w Parku Ślaskim-tuz za ulica jest Osiedle Tysiaclecia-Ci ktorzy tu mieszkaja(jak ja) wiedza co to za osiedle-z tego co slyszalem to dresiarstwo i "lysi" szykuja sie juz na mocna zadyme-rowniez tzw. OAK(Organizacja Anty Katowicka-kibole Ruchu Chorzow) maja zamiar "wpasc"-i najbardziej obawialbym sie wlasnie tych ostatnich(nie chce nikogo straszyc ale unikajcie ludzi z tatuazami "pajakow" i "skorpionow" na lysych czaszkach-wywijajacych nozami)-tak jak napisal koles-trzymajcie sie w grupach i nie chodzcie po Parku(zwlaszcza w okolicach "polnocnych"-Bytkow).Wybaczcie to straszenie ale warto miec oczy dookola glowy...do zobaczenia jutro!! "

31.05.2004
00:16
[80]

M'q [ Schattenjager ]

Ronn --> Bytków jest troche oddalony od stadionu (jakieś 30 min piechotą)

31.05.2004
01:02
smile
[81]

konioz [ Konsul ]

Dobra 9 godz do wyjazdu!!! Jeszcze troche "Master of Puppets", kanapki do zrobienia i spac... A jutro bedzie ... zajebiscie! Nieprawdaz?

31.05.2004
08:09
smile
[82]

ronn [ moralizator ]

No i za 10 min wychodze.
Zajebistej zabawy zycze!!

31.05.2004
09:51
[83]

Rezor [ Defibrylator ]

Słyszałem że na koncert nie będzie można wchodzić w glanach, czy ktoś by mógł potwierdzić te informacje?
Z jednej strony to całkiem prawdopodobne, ale z drugiej to raczej nie bo prawie wszyscy w takich butach przyjdą ;)

31.05.2004
10:49
smile
[84]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Jedna wielka bzdura, moza wchodzic bez problemu

31.05.2004
10:50
smile
[85]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn----> jak wrócisz to zdaj relacje, jak było :)

31.05.2004
10:52
smile
[86]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Kurde no juz nie moge wytrzymać :D Do szkoły specjalnie nie poszedłem a rączki mnie świerzbią jak cholera na ten koncert :>>

31.05.2004
11:30
smile
[87]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

panowie (i panie :) ), szybkie pytanie!! o ktorej dokladnie to sie zaczyna?

31.05.2004
12:12
[88]

mikhell [ Master of Puppets ]

Vader zaczyna grać o 17:45, ale bramy otwierane są już o 15

Za godzinę będę w drodze :P
A za dwie już przed stadionem :DDD

31.05.2004
12:18
smile
[89]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

mikhell--> wielkie dzieki

31.05.2004
19:41
smile
[90]

Weakando [ Senator ]

Może ktoś będzie tak miły i nagra chociażby Master of Puppets na cokolwiek (vhs, dyktafon... phi już nawet może być zwykły mikrofon i .wav) ?

31.05.2004
20:26
smile
[91]

Weakando [ Senator ]

Serio mówie :)

31.05.2004
20:39
[92]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Kurwus - niegdzie nie ma transmisji ani w radiu ani w TV. A może jest? wie ktoś coś?

31.05.2004
21:32
smile
[93]

yediii [ also known as duszek ]

Zadzwoniłem do braciszka i posłuchałem przez tel. Frantic bo właśnie grają :D
Szkoda, że nie mogłem pojechać razem z nim ale miałem dziś maturke :/

31.05.2004
23:10
[94]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Relacje, relacje!

01.06.2004
00:05
smile
[95]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

wlasnie wrocilem spod stadionu. Slpknot zagral cudnie, metallica odjechala jeszcze lepiej - na maksa. Pluje sobie w brode, ze nie kupilem biletow

01.06.2004
01:39
smile
[96]

mikhell [ Master of Puppets ]

WOW!!! Ależ była jazda!!!!!

Jestem ciągle pod wielkim wrażeniem

Bardzo dobra organizacja już przed stadionem - ustawili nas w kolejki i nikt się o dziwo za bardzo nie pchał. Otrzymałem jeszcze naklejkę w kolorze fioletowym, upoważniającą mnie do wejścia na część płyty bliżej sceny.

Vader zaczął grać co do minuty, ale niestety skończył po 22 minutach występu :/
Straszliwie króciutko...

Slipknot odjechany - dali niesamowity show. Zaczęli także z niesamowitą punktualnością.

Na Metallicę musieliśmy poczekać niestety o ok. 20 minut dłużej, niż zakładano to pierwotnie... oczywiście opłacało się :P

Setlista była następująca: (NIECH MNIE KTOŚ POPRAWI W RAZIE CZEGO)

Setlista:
1. Blackened
2. Fuel
3. The Four Horsemen
4. Fade To Black
5. Frantic
6. No Leaf Clover
7. Welcome Home (Sanitarium)
8. St. Anger
9. Sad But True
10. Creeping Death
11. Battery
--------
12. Wherever I May Roam
13. Nothing Else Matters
14. Master of Puppets
15. One
16. Enter Sandman
--------
17. Dyers Eve
18. Seek And Destroy

Nie jestem pewien, bo z wrażenia mogłem coś pomylić :P Ale myślę, że powinno się zgadzać

Stałem na początku przy samych barierkach (pierwszy rząd) a później gdzieś jako 5-10 osoba od barierek


01.06.2004
01:50
[97]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Jak można coś takiego przegapić, po prostu wstyd...

mikhell ---> Przy samych barierkach stałeś? Jak ja Ci tego zazdroszczę, ale miałeś szczęście bracie...

01.06.2004
02:04
[98]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Zamiast Sanitarium było King Nothing.

01.06.2004
02:09
smile
[99]

Rezor [ Defibrylator ]

mikhell --- troche sie pomyliłeś no ale to pewnie z wrażenia po tym nieziemskim widowisku, tak wyglądała setlista podana na MetOnTour:

1. Blackened
2. Fuel
3. The Four Horsemen
4. Fade To Black
5. Frantic
6. King Nothing
7. No Leaf Clover
8. St. Anger
9. Sad But True
10. Creeping Death
11. Battery
--------
12. Wherever I May Roam
13. Nothing Else Matters
14. Master of Puppets
15. One
16. Enter Sandman
--------
17. Dyers Eve
18. Seek And Destroy

A to wypowiedź dotycząca koncertu zamieszczona na MetOnTour:

"Hey again, we made it to Chorzow, Poland. Backstage at the Slaski Stadium, which holds about 60 000 people, no not backstage. Right after the show in Gothenburg, the crew jumped on a charter to Poland. A few photos from that trip have been posted. The boys are here too, and they are talking to the Polish press at the moment. We had another band joining us today, Vader, they are from Poland. MEEETAL BABY! Slipknot is with us today too, they should be hitting the stage in a few minutes. Speak zoon...MOT"

01.06.2004
06:46
smile
[100]

ronn [ moralizator ]

Bylo zajebiscie!!! Jestem teraz zbyt wycienczony, zeby pisac, ale potem zdam relacje!!

Bylo Re-we-la-cyjnie!!!

01.06.2004
07:02
smile
[101]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

MetOnTour (5/31/2004 11:45 PM)
13 years ago Metallica played at this very place, Slaski Stadium. At that time it was the Monsters of Rock tour w/ AC/DC, Queensryche, Motley Crue, and the Black Crowes. This time around it was all about Metallica. Well, of course we were also joined by our friends in Slipknot, and don't forget the Polish heroes, Vader. Even though the fans at the show might have been fluent in English, they sure have a degree in Metallica Lyrics. The set up of the stadium is so cool that there is not a bad seat in the house. The same can be said with the sound, everyone could feel and hear the music. Today's show won the prize for "The Most Black T-shirts" so far on this tour. Polish fans do love their metal outfits. Tomorrow, the crew can look forward to another travel day. We will be on our way to Glasgow. You know the saying "time flies when you are having fun"? I can tell you, time is flying way fast, cuz we sure are having a lot of fun!

01.06.2004
09:12
smile
[102]

mortan_battlehammer [ Legend ]

set lista była swietna, szkoda ze nie pojechałem :(

01.06.2004
12:44
smile
[103]

The LasT Child [ GoorkA ]

Kilka prezentow od Wujka Child'a :)

wszystko robione telefonem wiec jakosc nie najlepsza,a le JEST!!!

aha to co sie tak drze na mp3 to naprawde nie ja!!!

01.06.2004
13:02
smile
[104]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

cos jest nie tak z ta mp3-ka, file not found

01.06.2004
13:03
smile
[105]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

jednaj jest ok, tyle tylko ze mozilla go nie lyka

01.06.2004
13:10
smile
[106]

paściak [ z domu Do'Urden ]

płakać mi sie chce. to najlepsza setlista jaka moim zdaniem mogli zagrac. gdyby byl jeszcze tylko Ride The Lighting bylbym bliski podciecia sobie zyl :(
kur** czemu mnie tam nie bylo! :(

01.06.2004
13:12
[107]

The LasT Child [ GoorkA ]

mi tam sie set nie za bardzo podobal, nie bylo sanitarium, for whom...

ale dobrze ze byl franctic i king nothing to mialem keidy po picie pojsc :)

01.06.2004
13:16
[108]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Ale mieliscie;
The Four Horsemen
Fade To Black
Sad But True
Creeping Death
Battery
Wherever I May Roam
Nothing Else Matters
Master of Puppets
One
Enter Sandman
Dyers Eve
Seek And Destroy

Wystaczyla by mi polowka z tego, i juz bylbym zachwycony

01.06.2004
13:21
[109]

TeadyBeeR [ Legend ]

Koncert po prostu super !!! Vader i Slipknot mnie nie interesowaly wiec nie bede sie wypowiadal, ale wystep Metallici mnie normalnie zmiazdzyl. Totalny odjazd. Szkoda tylko, ze zabraklo Sanitarium. Tak jak ostatnio :(
Niestety ogolne wrazenia psuje organizacja koncertu. O ile powiedzmy, ze rozumiem zakaz wnoszenia wody w plastikowych butelkach (Cola i Pepsi musza zarobic w koncu , nie ? :) ), to nie daruje utworzenia sektora pod scena. Kupowalem bilet na "cala plyte" a jak sie okazalo nie moge wejsc na calosc :( . No nic. Mam nadzieje, ze nastepnym razem organizacja bedzie lepsza, Ide leczyc odciski na stopach :).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 13:21:45]

01.06.2004
13:25
smile
[110]

TeadyBeeR [ Legend ]

Jak ktos bedzie mial dostep do jakichs zdjec lub filmikow to niech sie podzieli :).

01.06.2004
14:35
[111]

TeadyBeeR [ Legend ]

W takim razie ja wrzuce porcje :)

01.06.2004
14:36
[112]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:36
[113]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:36
[114]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:37
[115]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:37
[116]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:37
[117]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:38
[118]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:38
[119]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:39
[120]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:39
[121]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:40
[122]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:40
[123]

TeadyBeeR [ Legend ]

01.06.2004
14:48
[124]

ronn [ moralizator ]

Powtorze sie z wczoraj. Bylo rewelacyjnie. Setlista byla naprawde poztywnym zaskoczeniem. Nie bylo 'I disappear', do tego tylko 2 piosenki z st.anger a w zamian 'Dyers Eve'!!!!
Wymiataly 'Nothing Else Metters' odspieaqwwne przez kilkadziesiat tysiecy gardel, 'Blackend' i 'Seek and Destroy', nas ktorych byl zajebisty kociol. Znoe nie mam czxasasu qwiecej naspiasasc, bo muasze zaraz wychodzic na uczelnie

01.06.2004
14:53
smile
[125]

ronn [ moralizator ]

Sorry zxas te literoqwki ale zxalaslem klasqwiasture kasqwas i teraszx task mi piaszxe :(

( musze kasowac niektore litery backspacem zeby bylo ok )

01.06.2004
14:55
smile
[126]

??? [ tomi_boss ]

niech ktos napisze jakie utwory grał SLIPKNOT??

01.06.2004
15:59
smile
[127]

Madril [ I Want To Believe ]

Ehh... było super... dostałem fioletową opaskę... :D Tyle narzekania na utwory z St. Anger, a moim zdaniem na koncercie wyszły bardzo dobrze. :) Moze nie to co choćby Nothing Else Matters, Sad But True, Seek and Destroy, Battery, czy inne ;) ale i tak BARDZo dobrze. :) I jeszcze Dyers Eve... 8 raz w historii na żywo... :)

01.06.2004
16:02
smile
[128]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Kur.....................aaaaaaaaaaaaa czemu mnie tam nie było?

01.06.2004
16:14
[129]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

orga............--->bo0 zupa tzn ceny byly zbyt wysokie?:)

Ja nie zaluje :) Vadera nie lubie slipknota tym bardziej a Metallipa to juz piwinna skonczycz grac :P

01.06.2004
16:17
smile
[130]

Weakando [ Senator ]

:((((( Gdyby mnie puścili to bym pojechał :( już miałem transport, już miałem kase na bilet... ale jednak zonk

01.06.2004
16:19
smile
[131]

Madril [ I Want To Believe ]

ZgReDeK --> Vader... fanem nie jestem, ale posłuchac czasem mogę, co do slipknota się zgadzam... Teraz Metallica... bałem się jak to będzie... niepotrzebnie... koncert rewelacja, Metallica cały czas potrafi grać, bardzo dobrze grać... :)

Poza tym Robert... moim zdaniem na dobre wyszło im odejście Newsteda... Robert ma super zachowanie na scenie... :) Ehh... cudowny koncert... :)

01.06.2004
16:21
smile
[132]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

heh ja dopiero co wróciłem od kumpli :) bo pojechałem do nich po koncercie na noc.,.. spałem 3,5 h :Djestem wykończony ale zaje**** zadowolony :) To był mój pierwszy koncert w życiu ale był naprawde PRO

01.06.2004
16:23
[133]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Świetna setlista... jeszcze The Unforgiven i bym się rytualnie powiesił, bo tam nie byłem...

The LasT Child--> Ten wrzeszczący facet na twoim wavie wymiata! Dawno się tak nie uśmiałem! "End notink else meters!!!", "Ewry dej for as somting niuuuuuu!" hahaha :D.

01.06.2004
17:16
smile
[134]

konioz [ Konsul ]

Koncert, mimo obaw o to, ze moze byc sredni, byl po prostu swietny. Setlista wymarzona (mogliby tylko zamienic "King Nothing" na "For whom...") . Po zakonczeniu po prostu nie potrafilem nic powiedziec, zamurowalo mnie.Czegos takiego sie nie spodziewalem.
Bardzo fajny motyw byl z tymi telebimami, fajnie to zrealizowali:) No i oczywiscie fajerwerki, wybuchy ognia itp. tez robily wrazenie. Jak dowalili slupy ognia na "fuel" albo "enter sandman" to az sie goraco robilo.
Ogolnie SUPER!!! Brak mi slow zeby to opisac.

Co do Vader'a to sie zawiodlem: Po pierwsze spoznilem sie ok piec dziesiec minut, no ale w tym czasie nie bylo jakichs swietnych utworow,
a p drugie jak juz probowalem dojsc pod scene to "chlopaki" skonczyli, nawet nie zdazylem sie zmeczyc:). Lipa ogolna, zagrali tylko 20 minut.

Zas koncert Slipknot'a, mimo iz ich nie lubie (moze lepszym stwierdzeniem bedzie nie lubilem), byl zawalisty. Na nim zdazylem sie niezle zmeczyc (jak na support), zagrali dwa bisy, nauczyli sie paru slow po polsku (np. "zajebiscie":)), no i zagrali m.in. te piosenki , ktore znalem wczesniej. Po tym moze sie nawet skusze i przeslucham ich nowa plytke. Zobaczy sie!

01.06.2004
17:20
smile
[135]

pajkul [ Konsul ]

"Until it sleeps"



Where do I take this pain of mine
I run, but it stays right by my side

So tear me open, pour me out
There's things inside that scream and shout
And the pain still hates me
So hold me, until it sleeps

Just like the curse, just like the stray
You feed it once, and now it stays

So tear me open, but beware
There's things inside without a care
And the dirt still stains me
So wash me, until I'm clean

It grips you, so hold me
It stains you, so hold me
It hates you, so hold me
It holds you, so hold me

Until it sleeps

So tell me why you've choosen me
Don't want your grip, don't want your greed

I'll tear me open, make you gone
No more can you hurt anyone
And the fear still shakes me
So hold me, until it sleeps

I don't want it

So tear me open, but beware
The things inside without a care
And the dirt still stains me
So wash me, 'till I'm clean...

I'll tear me open, make you gone
No longer will you hurt anyone
And the fear still shapes me
So hold me, until it sleeps...

Until it sleeps...

01.06.2004
17:22
smile
[136]

Mesiash666 [ Konsul ]

Dwa pytania : kiedy bedzie z tego avi jakies albo chociarz koncertówka wydadzą wogle??? tegoroczną??? czy oleja??
obejrzał bym se chętnie ale mnie rodzice nie chcieli puścić bo powiedzieli ze z Gdyni do Chorzowa za daleko;/ "Shit"

Jak ktoś zdobędzie jakieś nagranie z koncertu niech da znać [email protected]

01.06.2004
17:45
smile
[137]

Riven [ infamousbutcher ]

ale bylo zajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebiscie :D

kupilismy bilety za 120, bo nam dziady w odyssey powiedzieli, ze mozna zejsc na plyte. myslalem, ze sie zabije, jak sie okazalo, ze nie. Ale dzieku Bogu udalo sie znalezc ludzi, ktorzy sie wymienili i.... yeahhh :D Moze ich nowe plyty sa kiepskie, ale to co pokazali to... Nie mam slow :D. Blackened (!!), Battery, One (!!), Master (ten refren!!!!), Dyers Eve (suuuper!!), Creeping..w ogole , wszystko :). I dobrze, ze zagrali Nothing else matters i numery z st.anger, bo moglem odpoczac ;D (to co bedzie na Slayerze? :P).

01.06.2004
17:45
[138]

The LasT Child [ GoorkA ]

na
https://www.livemetallica.com/
bedzie mozna za jakis czas zamowic bootleg z soundboardu, cena 10 $$$ w mp3 i chyba 12 w flc czy cos takiego

01.06.2004
17:52
[139]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Riven--->kiedy bedzie Slayer??

01.06.2004
19:13
[140]

The LasT Child [ GoorkA ]

tutaj troszke fotek z MetOnTour i GW

01.06.2004
19:14
[141]

The LasT Child [ GoorkA ]


01.06.2004
19:14
[142]

The LasT Child [ GoorkA ]


01.06.2004
19:17
[143]

The LasT Child [ GoorkA ]


01.06.2004
19:18
[144]

The LasT Child [ GoorkA ]


01.06.2004
19:19
[145]

The LasT Child [ GoorkA ]


01.06.2004
19:20
smile
[146]

The LasT Child [ GoorkA ]


i koniec z MetOnTour

01.06.2004
19:23
[147]

The LasT Child [ GoorkA ]

01.06.2004
19:26
[148]

The LasT Child [ GoorkA ]


aha to, poprzednie i nastepne z Gazety Wyborczej

01.06.2004
19:27
[149]

The LasT Child [ GoorkA ]

i ostatnie!

01.06.2004
20:13
smile
[150]

ronn [ moralizator ]

W koncu moge cos napisac :)

Na plycie wrazenia byly swietne. Setlista, co juz kazdy wielokrotnie pisal, prawie wymarzona, efekty swietne, publika dobra, nie wiem czego mozna chciec wiecej.
Poza tym widac, bylo, jak Metallica swietnie sie bawi podczas grania.

Dzis gadalem z kuplem, ktory mowi, ze jego znajomy juz ma video z koncertu. PODOBNO sa wszystkie 3 zespoly. Zeby sie przekoac czy to prawda, bede to musial na wlasne pczy uslyszec, a nastapi to za pare dni :)

BTW. Jak to jest z tymi bootlegami z livemetallica? Publika jest wyciszana, czy nie? Czy koncert jest od poczatku do konca w sposob ciagly nagrany, czy tylko piosenki?

01.06.2004
20:16
smile
[151]

TeadyBeeR [ Legend ]

ronn --> Daj znac jak bedziesz mial to video. Metallica wystarczy :).
Gdzie przebywaliscie na koncercie ? -->

01.06.2004
20:19
[152]

ronn [ moralizator ]

My z kumplami bylismy symetrycznie po drugiej stronie Twojego punktu.

Fajnie by bylo dostac obraczke na wydzielony sektor.....

01.06.2004
20:24
[153]

The LasT Child [ GoorkA ]

ronn --> to swietnie co do bootow, te booty z LM to sa z soundboardu wiec publika jest dosyc cicho :(
TeadyBeeR--> wlasnie nie jestem pewienalbo troszke po lewo od Ciebie, bo pamietam ze jak wracalem z korony stadionu to po prawej stronie mialem jakis domek, ale tu obok Ciebie to bylby zly kat, a nie stalem na przeciwko srodka tak by przechodzic obok srodkowego "domku"

01.06.2004
20:25
smile
[154]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Jak bedziemy mieli to video, to wrzucimy na torrenta :)

01.06.2004
20:31
smile
[155]

Riven [ infamousbutcher ]

:D wlasnie slucham creeping death..tyle, ze tam to brzmialo 2x ciezej i 4 x lepiej :D Chrzanic co teraz graja, sa genialni na scenie :)

01.06.2004
20:59
smile
[156]

Aen [ MatiZ ]

Nie bluznij- St.Anger i Frantic zmiazdzyly mnie po prostu- wyszly (jak wszystko zreszta) zajebiscie!

01.06.2004
21:06
smile
[157]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nie wiecie czy dostepne bedzie jakies oficjalne video z koncertu ? Moze jakas zrzutke zrobimy i zamowimy jak bedzie ? :)

01.06.2004
21:25
smile
[158]

Weakando [ Senator ]

Podobno Lars obiecał, że przyjadą jeszcze raz w tym roku do Polski... ? Mam nadzieje, że to prawda :] a wtedy już sobie nie daruje i uciekne z domu... :P

01.06.2004
21:31
[159]

The LasT Child [ GoorkA ]

o tym roku nic nie mowil, powiedizal tylkoz e przyjada...

01.06.2004
21:42
smile
[160]

Weakando [ Senator ]

No to w takim razie plotka :/ A że przyjadą to normalne bo oni chyba lubią Polske :P
To zdjęcie jest świetne :) --->

01.06.2004
22:13
smile
[161]

ronn [ moralizator ]

Dokladnie. Wspominal o tym, ze przyjada, a nie bylo mowy o tym, ze nastapi to w tym roku. Tak czy siak, warto czekac!

01.06.2004
22:24
[162]

ronn [ moralizator ]

Dziala Wam overkill? Bo mi sie wczytuje i wczytuje i wczytuje... :(

01.06.2004
22:35
[163]

TeadyBeeR [ Legend ]

Otwiera sie, ale bardzo powoli.

01.06.2004
22:45
smile
[164]

Madril [ I Want To Believe ]

Ja byłem tu, dzięki długim rękom zdobyłem opaskę... :D

Co do flagi, która trzyma James i Lars... wzięli ją gości, którzy stali przede mną... James wtedy na samej krawędzi sceny był... rzuculi mu flagę, nie doleciała, mówią goście ochroniarzowi, żeby podał, a ten nic... dopiero jak jakiś koleś z amerykańskiej obsługi mu powiedział to podał...

01.06.2004
22:51
[165]

ronn [ moralizator ]

Madril --> Niezle miejsce miales!! Ciezko bylo w tym obraczkowanym sektorze, czy wpuscili tyle ludzi, zeby bylo luzno? Ja niestety za pozno przyjechalem, zeby sie tam dostac :(

01.06.2004
23:02
[166]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Było akurat moim zdaniem, ciasno nie było, luźno też nie... :) A paskami na początku podobno żadnego zainteresowania nie było... część osób miałą, a nie wiedziała nawet po co... a później trzeba było walczyć...

01.06.2004
23:12
smile
[167]

ronn [ moralizator ]

Madril --> Czyli idealne miejscie na przezycie koncertu, mozna bylo oddychac :) Trudno, za waszym sektorem obok tego polkola tez sie mozna bylo fajnie bawic.

01.06.2004
23:16
smile
[168]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Na stadionie raczej nie było miejsca, gdzie się nie dało ładnie bawić, skoro ludzie poza stadionem siedzieli na trawce i słuchali... przynajmniej mi tak tata opowiadał... masa ludzi podobno była... :)

01.06.2004
23:21
smile
[169]

ronn [ moralizator ]

O tym nie slyszalem, ale w sumie to gdybym nie mial biletu to pewnie rozniez bym, chociaz siedzial na zewnatrz i sluchal. Musze przyznac, ze Metallica chyba pokazala wszystkim 'truemetalom' jak potrafia grac, a przy tym czerpac radosc z grania. Czekam tylko na to video, mam nadzieje ze dostane je jak najszybciej i ze to nie jest zadna sciema.

01.06.2004
23:28
[170]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> My czekamy na video razem z Tobą... :)

Co do samej Metallici... pierdzielenie tróómetali o tym, że zespół się sprzedał... hehe... teraz już wejdę na ścieżkę samego albumu st. Anger, który im więcej go słucham tym bardziej mi się podoba... może nie ejst najlepszy w historii Mety, ale i tak miecie, choć na początku miałem strasznie mieszane uczucia. Mniej więcej od jesieni zaczął mi się całkiem podobać, narastało... a po koncercie stwierdzam, że Frantic i St. Anger idealnie pasują na koncerty... :D

Mimo tego, że wolę muzykę Maiden od Mety, to jednak koncert wywarł na mnie większe wrażenie (na Maiden bylem chory i blisko sceny tylko 3 utwory wytrzymałem, ale myślę, ze gdybym został, to wrażenia byłyby podobne, co nie znaczy, że koncert Maiden był zły, bo wymiatał również...) listopadowego Mystica... jak na razie koncert życia... :) I jakbym miał niezagospodarowane na przyszłość 300PLN to pewnie bym do Pragi 1 lipca pojechał... tam sa fioletowy sektor się płaci... :)

01.06.2004
23:38
[171]

ronn [ moralizator ]

Madril --> Heh.. ja tez bylem na Maidenach 2 razy i mam bardzo podobne odczucia jak Ty. Wole chyba muzyke Maiden jako ogol ale koncert Metalliki podobal mi sie bardziej. Mimo tego, ze na maidenach bylem zdrowy to blisko sceny wytzrymalem lacznie tylko z 5-6 piosenek. Zawsze latwo poznac na koncertach ludzi, ktorzy po raz pierwszy uczestnicza w duuuzej rockowej imprezie, bo pchaja sie pod scene a po 1-2 piosence uciekaja, a zawsze jest tak, ze ludzie sie szybko mecza i potem jest duzo latwiej zachowac rownowage. Tak czy siak pod sama scena zawsze jest chyba walka o rownowage.

Jesli chodzi o Wroclam to koncert Ironow z Katowic byl duzo lepszy pod kazdym wzgledem choc we Wroclawiu tez bylo bardzo fajnie. W necie jest video i audio Katowic w niezlej jakosci, wiec jak jestes ciekawy jak to wygladalo, to poszukaj a sie nie zawiedziesz. Chyba, ze Cie zle zrozumialem i w Katowicach tez byles.

Jesli chodzi o Prage to tez bym pewnie chetnie pojechal, ale problem wlasnie z kasa, terminem, a poza tym kazdy wie, ze koncert w Polsce sa najlepsze :)

Szkoda tylko, ze teraz na Metallike bedziemy musieli poczekac pewnie ze 2-3 lata najmniej :(

01.06.2004
23:38
smile
[172]

Madril [ I Want To Believe ]

Jeszcze mała uwaga do mojego miejsca... było naprzeciw jednej z pozycji, gdzie jeźdźcy się zatrzymywali... najczęściej tam Rob był, ale Kirk i James też nierzadko. :) Poza tym Rob... jego żywiołowość powala... ładnie to wygladąło jak na początku miał warkoczyki, a później już nie... Newsted się przy nim chowa... :D

01.06.2004
23:44
smile
[173]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> No w Katowicach nie byłem... ;/ walczyłem o zgodę rodziców, ale się nie udało wtedy. We Wrocławiu jakbym był zdrowy... nie wiem ile bym wytrzymał, ale na pewno dłużej... brak tlenu został spotęgowany przez chorobę (w samochodzie to ja aptekę miałem, z domu z gorączką wyjeżdżałem :D ), jakbym nie uciekł, to by mnie wynosili... i bardzo wkurozny na tę chorobę byłem... Potem byłem na kilku koncertach jeszcze, mniejszych, ale dało się zauważyć, że wytrzymać się da cały koncert, bo pogo nie ejst cały czas i można odpocząć, więc mam nadzieję, że na kolejnym koncercie Maiden (mam nadzieję, że za rok już :D ) wytrzymam cały czas, dostanę się pod barierkę i złapię jakieś piórko lub pałeczkę... ale plan. :D

01.06.2004
23:45
[174]

Madril [ I Want To Believe ]

Lub frotkę... :D

3 posty... wyjdzie, że spamuję. ;/

01.06.2004
23:47
[175]

ronn [ moralizator ]

Frotke mozna z 'No More Lies' zdobyc :)

01.06.2004
23:53
smile
[176]

Madril [ I Want To Believe ]

Tę z No More Lies mam... nawet 2 :D ale na niej ejst Iron Maiden, a fajnie byłoby mieć jakąś z nazwiskiem... :D

01.06.2004
23:55
[177]

Madril [ I Want To Believe ]

A tak w ogóle... to szkoda, ze nie rejestrowali koncertu oprócz tych kilku kamer... mogliby dobre DVD z tego wydać... :D

01.06.2004
23:58
smile
[178]

ronn [ moralizator ]

Ja tez mam. Taka sobie jest, ale moze byc :) Podobno ma wyjsc DVD koncertowe z trasy 'Dance of Death' a wtedy na pewno wrzuca jakies fragmenty z Wroclawia, bo chyba by nie brali tylu kamer do nas jesli mieli zamiar, wykorzystac tylko te kilkadziesiat sekund z tego materialu do video singla :)

01.06.2004
23:58
smile
[179]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn---> az nie chce mi sie werzyc, ze komcert mey podobał Ci sie bardziej od Ironów

ps. trumetalom nic nie pokazała, bo trumetale pojechały na metalmanie w marcu :D

02.06.2004
00:05
smile
[180]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Chodziło mi o koncert Mety nie Maiden... (video) :) Ale do tego co Ty napisałeś też się przychylam... :)

mortan --> Nie napisałem, że im pokazała, tylko, że pierdzielą głupoty... :D

02.06.2004
00:14
smile
[181]

ronn [ moralizator ]

Mortan_battlehammer --> Nie wierzysz, bo na nim nie byles! ;) Byl zaje-bisty!!:) Ale koncert Ironow w Katowicach rowniez byl swietny.

Madril --> Video z Metalliki wedlug nie mogloby byc oficjalnie wydane, bo koncert na to zasluzyl. Chociaz mi by wystarczyla retransmisja w telewizji. Popijac browarka i wspominac :)

02.06.2004
00:14
smile
[182]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hehe to po czesci ja pierdziele głupoty bo nie byłem na Mecie tylko Ironach 2 razy i na Metalmaniii :), ale nie uwazam ze sie sprzedali , tylko obawialem sie tego ze perka bedzie brzemic jak garnki, troche o gitarke i tyle. Gdyby nie egzaminy tez bym z checia pojechał .....


konioz----> "co do Vadera to sie zawiodłem".... powinnienes za to winic siebie, bo sie spozniłes a wiadomo było ze nie wyjda ponad 30 minut, wiec po co piszesz ze lipa skoro nawet całego ich wystepu nawet dorze nie słyszałes:)

02.06.2004
00:18
smile
[183]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn----> nie mowie ze koncert nie był swietny, tylko zdziwiłem sie ze oceniasz go wyzej niz IRON MAIDEN. To jest dla mnie osobiscie niepokojace, bo niedługo przestaniesz ich całkowice słuchac LOL

02.06.2004
00:19
smile
[184]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Jakby Meta wydała jakieś video z tego, to miałbym spore szanse się na nim znaleźć... kamera tego gościa co chodził po scenie częsta w naszym kierunku była zwrócona... :)

mortan --> Ja też się obawiałem formy Metallici, ale niepotrzebnie, wręcz mnie BARDZO pozytywnie zaskoczyli i chwała im za to... :)

02.06.2004
00:19
smile
[185]

ronn [ moralizator ]

Mortan_battlehammer --> Tego, ze beda garnki, to ja rowniez sie obawialem :) Ale perkusja byla swietna przez caly koncert.

Na mnie dobre wrazenie zrobily tez telebimy. Wszystko profesjonalnie na zywo pokazane, jak realizacja meczu.
Wiadomo tez, ze pirotechnika miala niezla moc, bo czuc bylo taki cieply powiew na twarzy na plycie, a co dopiero na scenie.

Mi sie najbardziej podobaly efekty na 'Blackend', bo wszystko ruszylo niespodziewanie.

02.06.2004
00:21
[186]

Madril [ I Want To Believe ]

mortan --> Nie obawiaj się o niego... ja co do koncertu mam takie samo zdanie, a Maiden i tak jest dla mnie najważniejszą kapelą... :)

Dobra... czas umyć włosy i iść spać, bo jutro szkoła... ;/ Pewnie tu jeszcze zajrzę przed położeniem się... :)

02.06.2004
00:23
smile
[187]

ronn [ moralizator ]

Madril --> Czyli jak spogladalem na telebimy to moglem Cie widziec :)

W sumie troche szkoda kolesi, ktorzy byli zalani w trupa i ich wywalili ze stadionu. Troche przesadzili ale nie zaklocali porzadku tylko spali i rzygali :). Niezly byl koles ktory kimal na koncercie slipknota rozlozyl sie jak harmonijka na ziemii :)

02.06.2004
00:23
[188]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> U was ciepły powiew... u nas było wręcz bardzo gorąco od tego... :D hehe... 3m :D

A perka jak garnki... imho to pasuje do St. Anger, bo cała płyta wydaje się dosyć surowa...

02.06.2004
00:24
smile
[189]

mortan_battlehammer [ Legend ]

No racja na zdjeciach cała scena wygladała super, bo na tak duzym koncercie musza byc telebimy, ale to oprawy koncertów to IMO nikt nie pobije Pink Floyd ...

02.06.2004
00:26
smile
[190]

ronn [ moralizator ]

Mortan_battlehammer --> Jasne :) Caly czas bede ich sluchal, a poza tym hmmm...... nie wiem..... ale bede ;)

Przypomnialo mi sie jeszcze niebieskie swiatlo na 'Fade to Black'. Fajne wrazenie robilo!

BTW Co krzyczeliscie na 'do you want slow or fast song' ?
Ja chyba tak jak wszyscy : 'fast' i na 'how fast' - 'very fast' :) No i bylo very fast. Dyers Eve po raz chyba pierwszy w Europie.

02.06.2004
00:27
[191]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Z tego co zauważyłem akurat z jego kamery na telebimach nie było... albo nie patrzyłem w odpowiednim momencie... :)

Co do pijanych... to ci w czerwonych kazali ich wyprowadzać tym w żółtych, gości z aparatami też wyrzucali... czytałem chyba na overkillu, że jednego kolesia wyrzucili i kupił drugi bilet na Mete... :D Ci w żółtych niektórzy całkiem spoko byli, z jednym sobie pogadałem przy wejściu, jak na kumpla czatowałem... gość w czerwonej kazał być ze 3-4m od ogrodzenia, a ten w żółtej tylko jak jakiś czerwony się zbliżał... :) Ten w żółtej powiedział nawet, że woli ochraniać takie imprezy niż mecz skoczków z RAPem, na którym musieli zawodników kordonem ochraniać przed fankami... tutaj tylko pojedyńcze przypadki i to mało...

02.06.2004
00:29
[192]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Ja też krzyczałem 'very fast', ale wielu ludzi krzyczało też 'real fast'... na jedno wyszło... :)

02.06.2004
00:32
smile
[193]

ronn [ moralizator ]

A.... i jeszcze 'Seek and Destroy'. Gdy tylko uslyszalem ten wstep. Mniam :) Mam wrazenie, ze bylo sporo dluzsze od wersji studyjnej, ale moze to tylko moje subiektywne odczucie.

02.06.2004
00:35
smile
[194]

mortan_battlehammer [ Legend ]

To ja pobronie troche IM :

-swiatełko tylko ze białe było na Fear of the Dark :D
-wstep hmm tu z polowa psenek z katowic by pasowała :D
-fast - Bruce: Scream for me Katowice :D

02.06.2004
00:35
smile
[195]

Madril [ I Want To Believe ]

Hmm... W tej drugiej części Mastera, gdy było OOOoooOOOoooOO... od razu mi się z Fear Of The Dark skojarzyło... i temu na pewno dużo do FOTD brakowało... moment wyższości koncertu Maiden... :D

02.06.2004
00:36
smile
[196]

Madril [ I Want To Believe ]

To nam się złożyło na obronę Maiden w jednym momencie... :D

02.06.2004
00:40
smile
[197]

ronn [ moralizator ]

No fakt i Metallica nie ma 'Clansmana' :)) W ogole ciezko porownywac obydwa zespoly. Roznia sie sporo ale oba sa swietne! ( co udawadniaja koncert )

02.06.2004
00:57
[198]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Właśnie... śmieszą mnie spory o to, który zespół jest lepszy... Lubię oba i wiele innych, a że Maiden najbardziej to już jest szczegół... ważne by muzyka, która kapela tworzy była dobra...

02.06.2004
00:57
smile
[199]

mortan_battlehammer [ Legend ]

dobra lece kimac, ale skoro juz sobie narobilem takiego apetytu to zapuszcza sobie koncercik IM z Katowic, fajnie tak do snu popatrzec na to co sie działo :)

02.06.2004
01:01
[200]

ronn [ moralizator ]

To fakt, uczucie jest nieprzecietne. Ja chyba tez zaraz ide kimac.

pzdr.

02.06.2004
09:59
smile
[201]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Up:) niech sie jeszcze ktos wypowie o swoich wrazeniach

02.06.2004
10:33
[202]

|kszaq| [ Konsul ]

jeszcze raz przyjadą? yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah

i znów koncercik czas kase szykować

02.06.2004
11:08
smile
[203]

ronn [ moralizator ]

Na razie wstawiam bootleg audio, nagrany przez mojego kolege telefonem SiemensSL45i. Telefon byl w kieszeni, a kolega na plycie, mimo tego da sie cos uslyszec :)
Brakuje w nim 2 albo 3 piosenek i wszystko jest wavach ( nie moglem poprawnie przekonwertowac tych plikow do mp3 )
Mam ustawione super-seeding i upload niestety tylko 16 kb/s [ chello ]
autor : konioz

Do moderatorow : publikowanie i sciaganie bootlegow z sieci jest legalne, to nie sa oficjalne wydawnictwa.

02.06.2004
11:51
smile
[204]

ronn [ moralizator ]

Tu jest troche zdjec z koncertu. Sa raczej srednie, ale lepsze to, niz nic.

02.06.2004
12:07
smile
[205]

|kszaq| [ Konsul ]

a mnie najbardziej wkurza to że wszyscy którzy najeżdzają na mete pojechali na koncert

02.06.2004
12:33
smile
[206]

ronn [ moralizator ]

Ale oni pojechali na Slipknota i Vadera.

02.06.2004
12:36
[207]

|kszaq| [ Konsul ]

no nie wiem

02.06.2004
13:20
[208]

The LasT Child [ GoorkA ]

ej czy u Was tez tak slabo Overkill dziala (albo wogole)???

02.06.2004
14:47
smile
[209]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn--> torrent nie działa

02.06.2004
15:05
[210]

konioz [ Konsul ]

mortan_battlehammer ---> po to pisze, ze lipa bo slyszalem caly, a tylko pierwszych dwoch piosenek nie widzialem. Jak tylko weszlismy to poszedlem w tlum zeby troche sie spocic:) a tu dupa:P
Slyszalem wczesniej, ze maja grac 30 minut, ale myslalem : -moze sie rozkreca i zagraja jakies bisy. A tu prosze: cale 20 minut pobrzdakali. Nieladnie!!!

Co do torrenta to moze zaraz ja sprobuje cos zrobic bo rzeczywiscie cos sie posypalo

The LasT Child ---> overkill dziala bardzo powoli, a linki z opisem koncertu chyba w ogole:(

02.06.2004
15:10
[211]

|kszaq| [ Konsul ]

konioz u mnie działa


\m/ Metallica rulez

02.06.2004
15:12
[212]

Madril [ I Want To Believe ]

Nie dziwne, że Overkill działa powoli... :)

02.06.2004
15:13
[213]

Madril [ I Want To Believe ]

[Update dla ubogich... :>]

Niedziwne razem... ;)

02.06.2004
16:34
[214]

Madril [ I Want To Believe ]

Czyżby tak mało GoLowców było na koncercie??

02.06.2004
18:15
[215]

|kszaq| [ Konsul ]

pewnie było dużo osob

02.06.2004
18:41
smile
[216]

Aen [ MatiZ ]

Hehe, koncert wyjebisty...to cudowne uczucie, widziec kapele, ktora znaczy dla kogos tak duzo, o ktorej tyle sie wie....niesamowita sprawa...Vader tez mi sie podobal, a Slipknota olalem cieplym moczem....acha, podobno na miejscu Dyer's Eve mial byc Overkill, ale Kirk sie przeslyszal:) Chwala mu za to:D...
PS: Rozbijaly mnie cale rodzinki- Gruba matrona, lysy pan z wasami, pulchny synek i coreczka- wszyscy w nowych koszulkach 'St.Anger":D

02.06.2004
18:46
smile
[217]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

no kurwa wrocilem... nie moge to po prostu wymiotlo mnie...
koncert super zajebisty...
mogliby troche tylko glosnosc dostosowac lepiej bo na vaderze i slipknocie bylem przy barierkach i perkusja i bas zaglyszaly kompletnie wokal vadera i troche gitary... no ale coz,ale na metallice bylo juz lepiej tak z 3 osoby za barierka i dalej czasem...
szkoda ze vader tak krotko gral fajnie basista naparzal slapingiem... slipknot rozkrecil publike totalnie... latali po scenie kurwa przesada, woklaista plul sobie w fakolca :>
ale metallica to byl czaaaaaaaad... i jeszcze te efekty pirotechniczne kurwa one wykosil wszystkich... niesamowite zaraz dostane orgazmu... <wniebowziecie>
a brat mojego kolegi dostal od larsa (nie zlapal) DOSTAL! paleczke jedna i jeszcze pol napoju larsa... mhhmm

zgredek>>>siarap bijać :P on ja niiiiiiiiiiiiiz!!! ]:->~

02.06.2004
18:53
smile
[218]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

zgredek sie nie zna na vaderze wiec wogole tu nie zagladaj :P
link do zdjec vadera z chorzowa...

02.06.2004
19:13
[219]

Madril [ I Want To Believe ]

Hellraiser --> Z tą pałeczką od Larsa to było wtedy, gdy patrzył na ludzi komu dać, tak po lewej stronie sceny?

02.06.2004
19:37
smile
[220]

ronn [ moralizator ]

I jak dziala ten torrent? Powinien dzialac, jeden seed jest widoczny. Sprobujcie zarejestrowac sie na tej stronie, moze wtedy zadziala.

02.06.2004
19:50
smile
[221]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

madril >>> nie jestem pewien bo tak dokladnie nie widzialem chyba to bylo na srodku sceny bo tam stal kumpel... lars wtedy kucnal czy nawet usiadl i dal temu kumplowi paleczke pozniej picie czy jakos tak (z opowiadan wynika) no i druga chyba juz rzucil w tlum (paleczke)

ludzie jak macie jakies namiary na audio czy video w sieci to dajcie tu linki (wiadomo ze na to sie metallica zgadza bo lars to mowil kiedys wiec admini forum sie nie burzcie)

02.06.2004
19:55
smile
[222]

ronn [ moralizator ]

Hellraiser --> Wyzej podalem link do torrenta. Konioz nagrywal w tlumie na SL45i, ktory byl w kieszeni. Jakosc marna, ale za to jest prawie caly koncert. Kumpel mowi ze jego kumpel ma ten koncert na plycie. Obiecal mi tez, ze mi podrzuci, miejmy nadzieje, ze to nie zadna sciema. Jak tylko bede mial to obiecuje, ze sie podziele.

02.06.2004
20:04
smile
[223]

ronn [ moralizator ]

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=26247774
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=26185182

Moze ktos kupi i sie podzieli :)

02.06.2004
20:18
smile
[224]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

hmm to ronn trzeba miec chyba torrenta zeby dzialalo, ja mam emula i jego uzywam... w sumie moglbym uzyc raz torrenta ale czy bedzie szybko sie sciagac?(dosyc)

02.06.2004
20:18
smile
[225]

Madril [ I Want To Believe ]

TeadyBeeR --> Te zdjęcia, które dałeś, są Twoje? Jak tak, to czy mogę ich użyć do upiększenia relacji z koncertu na stronkę? A jak nie Twoje, to napisz czyje... :)

Hellraiser --> No właśnie przykucnął... ale to było tak trochę na lewo od środka sceny... tam gdzie Robert często był, prawie przy zgięciu sceny...

02.06.2004
20:18
[226]

Madril [ I Want To Believe ]

ronn --> Taaa... kostką na pewno się podzielisz... :D

02.06.2004
20:27
[227]

ronn [ moralizator ]

Bedzie sie sciagac maksymalnie 16kb/s. Ale slyszalem, ze nie dziala ten torrent :( Wczesniej robilem raz torrenta i dzialal, sprobuje jeszcze raz.

02.06.2004
21:14
[228]

TeadyBeeR [ Legend ]

Madril --> Poprosilem goscia z Overkilla na ich forum i mi wyslal.

02.06.2004
21:59
smile
[229]

Madril [ I Want To Believe ]

Na tym zdjęciu jestem na 99%... chyba że Rob mnie zasłonił, tak jak jeszcze widno było, byłem jakoś w 5 rzędzie... :)
Jakby ktoś zdobył większe takie (choć wątpie, bo z oficjalnej jest) to byłbym wdzięczny... :) To byłaby pamiątka... :D

TeadyBeeR --> Więc musze popytać sam... a gdybyś nicka jeszcze przybliżył byłoby łatwiej... :)

02.06.2004
22:09
[230]

TeadyBeeR [ Legend ]

Mail przyszedl podpisany Crevius. Na forum nie wiem czy tak samo ma. Overkill za wolno dziala zebym szukal, ale watek nazywal sie jakos "zdjecia z koncertu" czy podobnie i ma juz conajmniej 2 strony.

03.06.2004
00:59
[231]

Madril [ I Want To Believe ]

No co jest chłopaki... i dziewczyny... ;) koniec zeznań? ;/

03.06.2004
07:26
[232]

|kszaq| [ Konsul ]

02.06.2004] 18:41

Aen [Motorbreath] https://www.thief-forum.prv.pl

Hehe, koncert wyjebisty...to cudowne uczucie, widziec kapele, ktora znaczy dla kogos tak duzo, o ktorej tyle sie wie....niesamowita sprawa...Vader tez mi sie podobal, a Slipknota olalem cieplym moczem....acha, podobno na miejscu Dyer's Eve mial byc Overkill, ale Kirk sie przeslyszal:) Chwala mu za to:D...
PS: Rozbijaly mnie cale rodzinki- Gruba matrona, lysy pan z wasami, pulchny synek i coreczka- wszyscy w nowych koszulkach 'St.Anger":D


hehe no co każdy lubi metallike

03.06.2004
08:59
[233]

TeadyBeeR [ Legend ]

Madril --> Sorki. To nie bylo z Overkilla tylko z forum odyssey.

03.06.2004
09:11
[234]

|kszaq| [ Konsul ]

patrzcie na to


https://www.allegro.pl/my_page.php?uid=496071

03.06.2004
09:42
smile
[235]

ronn [ moralizator ]

Wow! Koles chyba wiadrem te kostki lapal!

03.06.2004
10:19
smile
[236]

[Ivor] [ Pretorianin ]

To nie te piorka.... Przynajmniej ja widzialem takie: Z jednej stronie "M", a z drugiej napis "Metallica"... Jakas sciema :P
Koncert byl wypasiony (Vader i Slipknot dali dupy ;P)

03.06.2004
10:20
[237]

[Ivor] [ Pretorianin ]

AA sorry teraz sie przypatrzylem to jednak te piorka :P Ale kumpel inne zlapal ;P Takie jak te ostatnie Metallici tylko biale a nie czarne.

03.06.2004
10:22
[238]

|kszaq| [ Konsul ]

popatrzcie na forum odysseya i jak kolesia zbluzgali

03.06.2004
10:24
smile
[239]

ronn [ moralizator ]

Tego kolesia co tyle kostek wylapal?
Ja nie wiem jak on to zrobil, chyba musial sie o kazda bic z jej pierwotnym 'zlapaczem' .....

03.06.2004
10:35
[240]

The LasT Child [ GoorkA ]

pewnie z fosy gosc.... n/c

03.06.2004
10:49
[241]

|kszaq| [ Konsul ]

hehe chyba bedzie miał przekichane

03.06.2004
18:33
smile
[242]

ronn [ moralizator ]

Znalezliscie jakies ciekawe materialy? Jak na razie srednia dostepnosc do jakichs plikow audio/video, jest jedynie troche zdjec.
Video na razie nie widzialem i mam nadzieje, ze ten kumpel nie sciemnial.

03.06.2004
18:35
[243]

|kszaq| [ Konsul ]

na live metallica jest już koncert

03.06.2004
18:40
smile
[244]

ronn [ moralizator ]

Nie ma, jest tylko "Pre-Order"

03.06.2004
19:25
[245]

Mryth [ Centurion ]

Witam, i zazdroszcze szalenie wszystkim tym ktorzy byli na koncercie.

Mam pytanie : rozumiem ze na live metallica sa dostepne tylko pliki typu audio tak ? (jest tych plikow sporo na emule, i to w formacie flac - podobno format w 100% zgodny z oryginalem, stad i wielkosc plikow duza)

03.06.2004
19:44
smile
[246]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

ja caly czas czekam az sie pojawi audio oczywiscie jak najlepsza jakosc no i video zeby jeszcze raz to przezyc... ahhhhh na overkill.pl bedzie pewnie adres bo gosciu o ksywie on_air czy jakos tak wspominal ze material

03.06.2004
19:49
[247]

Fett [ Avatar ]

aaaa nie byłem na koncercie, ale licze że jeszcze kiedyś przyjadą:( puki co czekam na jakies video :) nie wiecie, moze MTV albo MTV Classic będzie emitował ? :)

03.06.2004
20:32
smile
[248]

Kojot__ [ Pretorianin ]

witam wszyskich chciałbym poinformować że w najbliższy weekend w mtv będzie dzień z metallica mają być fragmenty z chorzowa ... nie przegapcie !!!

03.06.2004
21:28
smile
[249]

Madril [ I Want To Believe ]

Mógłby ktoś nagrać to z MTV co będzie z Chorzowa? Nie wszyscy mają tę lame stację... :)
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś z tunerkiem i nagra... :D

03.06.2004
22:06
smile
[250]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to podobno jedziemy do pragi na mete :). tym razem nie przegapie :D

03.06.2004
22:23
smile
[251]

Madril [ I Want To Believe ]

Niech ktoś mi kupi bilet pod scenę i zasponsoruje transport to jadę bez zastanowienia... :D

03.06.2004
22:38
smile
[252]

ronn [ moralizator ]

Ja tez bym baaardzo chcial pojechac do Czech i wozic sie z polska flaga po Pradze :)

03.06.2004
22:44
[253]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn----> nie kumam myslem ze jestes juz zdecydowany i konioz tez, t po chuj robicie mi nadzieje ?:) czy se chamskie jaja robicie ?

03.06.2004
22:54
[254]

ronn [ moralizator ]

Jak ktos bedzie jechal, a ja bede mial kasiorke to jade! [ tylko do dupy byloby, gdyby mnie wczesniej z uczelni wywalili ]

03.06.2004
22:58
smile
[255]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

a mi ten torrent nie działa :( wyskakuje błąd 404 :( btw. ma ktoś może jakieś nagranie z tego koncertu? najlepiej jakąś kamerką, ale z telefonu też może być... byle działało...

03.06.2004
23:01
[256]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ronn-> nie wywala Cie ja nie wyleciałem, to ty tez nie wylecisz :). Przeciez masz jeszcze wrzesien :)

03.06.2004
23:20
smile
[257]

ronn [ moralizator ]

https://shortcut.pl/bilety.html
https://www.ticketpro.cz/index.asp?L=EN&CAT=0&REG=1&TERM=1&MAIN=21&EVNT=235002

Bilety mozna tez nabyc w bileterii mieszczącej sie w warszawskim Traffiku

Firma "Koldecure" i Bileteria Empik Łódź organizują wyjazd na koncert: "Metallica" w Pradze - 01.07.2004. Przejazd w obie strony wraz z biletem na koncert i ubezpieczeniem 240 zł. Wyjazd 30.06.2004 o godz. 23.00 z Łodzi - Plac Dąbrowskiego (przed Teatrem Wielkim). Możliwy też wyjazd z Warszawy przy dużym zainteresowaniu, cena 260 zł. Jedziemy przez Wrocław, więc tam też możemy kogoś zabrać (sprzed Dworca Głównego). Dla wszystkich zainteresowanych podaję numer konta na które można wpłacać pieniądze:
91 1140 2004 0000 3002 3296 3722 konto w Mbanku - dysponent Marek Kolczyński. Proszę wszystkich tych, którzy wpłacili pieniądze o kontakt tel. 602-214-751 lub maila [email protected] Potrzebuję mieć do ubezpieczenia następujące dane: imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres zamieszkania.
Więcej informacji: Bileteria Empik Łódź ul. Piotrkowska 81 tel. (42) 632-02-80, lub Marek 602-214-751. Pozdrawiam.


Praga czeka na zdobycie!! Ja chce jechac!!!!!

bilet plyta - 116 ( u nas 90/95)
bilet plyta, przed scena, czyli nasz 'fioletowy sektor' 220[!!!] ( u nas 90/95)

03.06.2004
23:43
smile
[258]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kure ludzie pykajcie na koncert z wawy to bedzie transport :))

03.06.2004
23:53
smile
[259]

ronn [ moralizator ]

1

03.06.2004
23:53
[260]

ronn [ moralizator ]

2

03.06.2004
23:54
[261]

ronn [ moralizator ]

3

03.06.2004
23:54
smile
[262]

ronn [ moralizator ]

4

03.06.2004
23:55
smile
[263]

ronn [ moralizator ]

5

03.06.2004
23:55
[264]

ronn [ moralizator ]

6

03.06.2004
23:56
smile
[265]

ronn [ moralizator ]

7

03.06.2004
23:56
smile
[266]

ronn [ moralizator ]

8

03.06.2004
23:57
smile
[267]

ronn [ moralizator ]

9

03.06.2004
23:57
smile
[268]

ronn [ moralizator ]

10

03.06.2004
23:58
smile
[269]

ronn [ moralizator ]

11

03.06.2004
23:58
smile
[270]

ronn [ moralizator ]

12

03.06.2004
23:59
smile
[271]

ronn [ moralizator ]

13

03.06.2004
23:59
smile
[272]

ronn [ moralizator ]

14

04.06.2004
00:00
smile
[273]

ronn [ moralizator ]

15

04.06.2004
00:00
smile
[274]

ronn [ moralizator ]

16

04.06.2004
00:01
smile
[275]

ronn [ moralizator ]

17

04.06.2004
00:01
smile
[276]

ronn [ moralizator ]

18

04.06.2004
00:03
smile
[277]

ronn [ moralizator ]

19

04.06.2004
00:04
smile
[278]

ronn [ moralizator ]

20

04.06.2004
00:04
smile
[279]

ronn [ moralizator ]

21

04.06.2004
00:15
smile
[280]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Mam nadzieje ze ten spamer juz skonczyl walic te zdjecia bo to nie fair nabijac sobie tyle postów :)

04.06.2004
00:18
[281]

ronn [ moralizator ]

Mam jeszcze ze 40 z direct connect, ale te sa raczej najciekawsze.

04.06.2004
07:17
[282]

|kszaq| [ Konsul ]

240 do pragfi hmm chyba jde

04.06.2004
10:27
[283]

ronn [ moralizator ]

|kszaq| --> Teraz pytanie czy brac bilet za 120 czy za 220. U nas nie bylo takiego problemu, bo sektor pod sama scena byl darmowy. W ogole podobno polskie bilety byly najtansze na calej trasie.

04.06.2004
11:30
smile
[284]

mortan_battlehammer [ Legend ]

JA bym brał za 120 , bo po pierwssze jest tanszy,po drugie nie wiadomo czy beda jeszcze na fiolnetowy, a pytanie jest to czy jedziemy z kolsiami z łodzi czy sami sie bawimy w organizacje. Jesli z tymi głabami to okszt wyjdzie ok 350 zeta w (przypadku gdzy bysmy musieli dojechac z wawy no i troche kasy na zarcie i jakis piwko :). A jesli samemu nie mam pojecia ile :)

04.06.2004
12:03
smile
[285]

ronn [ moralizator ]

A to slynna reklama :)

04.06.2004
13:44
smile
[286]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

kurde wychodzi na to ze Polska ma fory u Metalliki :> tansze bilety duza scena rarytasy fioletowe :DDD

04.06.2004
15:05
smile
[287]

Madril [ I Want To Believe ]

Ja jakby mógł jechać... brałbym bilet pod scenę... droższy, ale i doświadczenie inne... :) Może ktoś chce sprezentować mi takowy? :D Musze w totolotka zacząć grać...

04.06.2004
15:09
[288]

|kszaq| [ Konsul ]

04.06.2004] 10:27

ronn [ moralizator ] https://www.henin-hardenne.be/bin/news.asp?lang=en

|kszaq| --> Teraz pytanie czy brac bilet za 120 czy za 220. U nas nie bylo takiego problemu, bo sektor pod sama scena byl darmowy. W ogole podobno polskie bilety byly najtansze na calej trasie
.


po prostu meta bardzo lubi nas :P

04.06.2004
15:14
smile
[289]

Gibonus [ Pretorianin ]

mettalica to scierwo!!! to co oni ze soba zrobili po czarnym albumie to zasluguje na chloste!!!!

wyszedlbym po vaderze i slipknocie

04.06.2004
15:18
smile
[290]

Madril [ I Want To Believe ]

Hehe... prawidłowa postawa tróó metala... :D

04.06.2004
15:19
smile
[291]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nikt Cie nie zmusza do chodzenia na ich koncerty i sluchania ich dennej muzyki. Wiec po prostu zniknij.
Jak nauczysz sie troche kultury i nauczysz sie pisac nazwe zespolu (chyba,ze o innych rozmawiamy) to mozesz wrocic.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-04 15:20:45]

04.06.2004
15:23
smile
[292]

Madril [ I Want To Believe ]

Za cgm.pl:

Zespół chce zacząć nagrywanie kolejnego albumu wiosną przyszłego roku

Metallica planuje wejść do studia wiosną 2005 r. Będzie to pierwsza płyta nagrana przez kapelę dla wytwórni Warner Bros. i pierwsza z basistą Robertem Trujilio w składzie. Jak ujawnił perkusista Lars Ulrich, nie jest wykluczone, że pisanie nowego materiału, a może nawet jakieś wstępne nagrania rozpoczną się jeszcze wcześniej. "Jak na razie pomysł jest taki, że najpierw, w okolicach Święta Dziękczynienia musimy zakończyć trasę. Wtedy, czyli w styczniu, możemy zacząć myśleć o nowej płycie" – powiedział Lars. Ostatnia płyta najsłynniejszej heavymetalowej grupy świata - "St. Anger" - ukazała się w czerwcu zeszłego roku. Warto przypomnieć, że zespół jest teraz podczas trasy po Europie, w ramach której kilka dni temu zagrał na Stadionie Śląskim w Chorzowie.


Hmm... powinni nagrać i opublikować w niecały rok... potem, ze niecały rok grają u nas... :D czyli za niecałe 3 lata... :D Mam nadzieję, że będzie to ejszcze szybciej... :D

04.06.2004
16:09
smile
[293]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Gibonus----> jaki tru metal sie znalazl, super połaczenie Vader i Shitknot. najpier nucz sie pisac Metallica a dopiero pozniej krytykuj ....

04.06.2004
16:30
smile
[294]

ronn [ moralizator ]

Gibonus --> I dobrze, wiecej miejsca dla nas by bylo.
A tak poza tym nie jestes tró, tylko półtru, bo prawdziwi tró nie lubia Slipknota, a najprawdziwsi ultratró rowniez Vadera

04.06.2004
18:14
smile
[295]

Gibonus [ Pretorianin ]

moi drodzy (hmmm...) bełtallika skonczyla się dawno temu i czas sie z tym pogodzic!!!! a błąd w jej nazwie popełniłem przypadkiem (bo nie wkladalem w pisanie tej nazwy zbyt duzo serca i zaangazowania)

04.06.2004
19:04
smile
[296]

ronn [ moralizator ]

Na ostatnim koncercie 50tys ludzi przekonalo sie, jak sie skonczyla...

04.06.2004
19:04
[297]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Gibonus-----> ja tez uwazalem ze to nei to samo, ale na koncercie grali zajebiscie ie nie bylo słychac tego całego gowna z St. Anger ,a brechtałem sie z Ciebie i nadal to robie :), jaki z Ciebie prwdziwy znawca muzyki i tru metal.

04.06.2004
19:09
smile
[298]

konioz [ Konsul ]

Metallica planuje wejść do studia wiosną 2005 r. Będzie to pierwsza płyta nagrana przez kapelę dla wytwórni Warner Bros. i pierwsza z basistą Robertem Trujilio ...

Jak to pierwsza nagrana z basista Robertem Trujilio?? A St. Anger??

04.06.2004
19:12
[299]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

koonioz->na St Anger mieli sesyjnego :)

04.06.2004
19:23
smile
[300]

konioz [ Konsul ]

ZgReDeK ----> Napewno?? Przeciez na DVD do St. Anger to on gra z Metallika. A na plycie jest napisane, ze jest razem z Trujilio.

04.06.2004
19:35
[301]

|kszaq| [ Konsul ]

04.06.2004] 19:09

konioz [ Centurion ]

Metallica planuje wejść do studia wiosną 2005 r. Będzie to pierwsza płyta nagrana przez kapelę dla wytwórni Warner Bros. i pierwsza z basistą Robertem Trujilio ...

Jak to pierwsza nagrana z basista Robertem Trujilio?? A St. Anger??



na st aanger gral na basie bob rock

04.06.2004
19:45
smile
[302]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no to wreszcie jak jest z tym basistą??

ps konioz-----> gratuluje napisales 2 posty w ciagu dnia :))

04.06.2004
19:50
[303]

konioz [ Konsul ]

mortan_battlehammer ---> Nie badz taki zgryzliwy. Pisze wtedy kiedy mnie cos interesuje, a nie po to zeby sobie cos napisac, wiec sie nie czepiaj. Juz 3:P

04.06.2004
19:59
smile
[304]

mortan_battlehammer [ Legend ]

konioz---> to był joke ( to Ciebie ronn powinien typowac na sztywniaka gola :)))

04.06.2004
20:06
[305]

|kszaq| [ Konsul ]

04.06.2004] 19:45

mortan_battlehammer [ Konsul ] https://www.ee.pw.edu.pl

no to wreszcie jak jest z tym basistą??





Bob Rock grał

04.06.2004
22:12
smile
[306]

Madril [ I Want To Believe ]

Tak, żeby do końca sprawę z basistą wyjaśnić... Na albumie partei basu zagrał Bob Rock, a DVD nie pochodzi ze studia, a z prób, gdzie Robert już się pojawia... :)

04.06.2004
22:21
[307]

The LasT Child [ GoorkA ]

znalazlem siebie na jednej z fotek, moze bedzie to dziwnie wyglada, ale to w czerwnoym koleczku to moja reka
jej charakterystyka to
- dluga
- chuda
- dosyc opalona
- potrafi robiac \m/ nienaturalnie wykrzywic palce

04.06.2004
22:23
[308]

The LasT Child [ GoorkA ]

a to jest juz moja rekana 100%

04.06.2004
22:23
smile
[309]

ronn [ moralizator ]

TLC --> Rozwaliles mnie

04.06.2004
22:24
[310]

The LasT Child [ GoorkA ]


to tez :D

04.06.2004
22:26
smile
[311]

ronn [ moralizator ]

Jestes slawny :D. Sprzedawaj paznokcie na allegro ;)

04.06.2004
22:29
[312]

The LasT Child [ GoorkA ]

dzis mi sie nie chce ale jutro zeskanuje swoja reke i Ci udowodnie. fotki 2 i 3to na 100% ja

04.06.2004
22:31
smile
[313]

mortan_battlehammer [ Legend ]

gowno prawda to jest moja reka :) moge ja poznac, bo ma bardzo charakterystyczny kolor skóry i cztery wystajace kosci piesci :D

04.06.2004
22:34
smile
[314]

ronn [ moralizator ]

Najlepiej bedzie jak zrobisz fotke i 2 zdjecia ( jedno reki, jedno z koncertu) zestawisz razem, obok siebie. trzeba bedzie oczywiscie zatrudnic jakiegos fachowca :)

Oczywsicie zartowalem, wierze i nie ma potrzeby skanowac :)

BTW
Moja rozmowa z pewnym Czechem na DC. Jak widac, slucha Kata :

<Raven.01> cest jsi tu?
<4th_horseman> i speak only polish and english
<Raven.01> sem s Ostravy polski rizumim
<4th_horseman> no to mozemy po polsku gadac
<4th_horseman> w czym problem?
<Raven.01> chtel bych od tebe Kat ale nemas volny slot
<Raven.01> tak sem chtel poprosit jestli bys mi nedal grant extra slot
<4th_horseman> ok, chwila
<4th_horseman> juz masz
<Raven.01> diky moc
<4th_horseman> nie za szto
<Raven.01> znas cesky zespul ROOT?
<4th_horseman> nie
<4th_horseman> fajny?
<Raven.01> super uz to jede
<Raven.01> jsou dost dobri hrajou black metal stahni si odemne ROOT-Black seal je to bomba
<4th_horseman> ok, zobacze co to
<4th_horseman> jak ,tak mowisz, to pewni fajne
<Raven.01> pak mi dej vedet jestli se ti podoba...
<4th_horseman> ale nie udostepniaz tego ma 0 b
<Raven.01> jakto???uz si to stahovali a slo jim to
<4th_horseman> cos jest nie tak z dc chyba, bo nie moge tego znalezc
<Raven.01> ja to tam mam dvakrat podivej se do slozky filmy tam by to melo byt ok
<Raven.01> do ktere slozky se divas???filmy nebo hudba???
<4th_horseman> dzieki, juz znalazlem
<4th_horseman> niedlugo moze bede u was w czechach na metallice
<Raven.01> uz ti to jede:-))
<4th_horseman> w polsce koncert juz byl
<Raven.01> a byl jsi?
<4th_horseman> w polsce juz byl, 31.05, bylo extra
<Raven.01> ja sem jezdil do katowic na metalmaniu
<Raven.01> jo bude tu v Praze
<4th_horseman> bylem
<4th_horseman> moj kolega byl na metalmanii
<4th_horseman> ja teraz mam zamiar do Pragi jechac na metallike
<Raven.01> ja sem tam byl pred 4 rokama
<4th_horseman> to zapraszamy ponownie do polski
<4th_horseman> sa jeszcze bilety na metallike do Pragi?
<Raven.01> uz na to nemam penize....holt uz sem fotr a decka to sezerou
<4th_horseman> dzieki
<Raven.01> nevim jestli jeste jsou bilety ale myslim ze urcite budou
<4th_horseman> to znaczy moge kupic na miejscu, w kasie
<Raven.01> musim na chvili pryc zatim cus a pak napis jestli se Root libil
<Raven.01> na miste to bych asi neriskoval...
<4th_horseman> dobra, troche to potrwa, ale jak sciagne to napisze
<Raven.01> tak se tomu moc nechce

widac Polak - Czech dwa bratanki )))

04.06.2004
22:43
smile
[315]

ronn [ moralizator ]

mortan_battlehammer --> Nie byles na 'Tallice, wiec na pewno nie Twoja ;p

04.06.2004
22:46
smile
[316]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a moze byłem tylk o nic wam nie powiedzialem bo pojechalem samochodem z Sitkiem? A tak własnie sie przed chwila zsatanawiałem: czy bys uwierzył jakbym powiedzial ze nie studiuje juz bo np w lutym mnie wyrzucili ...w sumie mogłbym miec jaks prace i dalej siedziec w wawie i cały czas sciemniac... Przeszłoby to ?

04.06.2004
22:48
smile
[317]

ronn [ moralizator ]

Z sitkiem? Po co Ci sitko na koncert? Chciales zrobic z niego maske Slipknota?

04.06.2004
22:50
smile
[318]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Kurde spodziewałem sie innej odpowiedzi ..... No to zamiast Sitka wstaw Michał i jak teraz ?

04.06.2004
22:53
smile
[319]

ronn [ moralizator ]

mortan_battlehammer --> Spoko nie mam nic do homoseksualistow :)

Dobra, spoko, skonczmy to :)

04.06.2004
22:55
[320]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm podaj ilczbe od 1 do 6 to bede wiedzial co myslec :))

04.06.2004
23:21
smile
[321]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

tak szukam jeszcze roznosci zwiazanych z koncertem i natrafilem na rzeczy slipknota jak ktos chce na stronce(link nizej) sa zdjecia i material video(!) z chorzowa

04.06.2004
23:24
smile
[322]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

hmm cos mi nie chodzi te video zbytnio ale postaram sie cos wykombinowac...

04.06.2004
23:45
[323]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurde ja tez nie moge otworzyc:/ nieby pisza za maja problemy z serwerem ...

04.06.2004
23:55
smile
[324]

konioz [ Konsul ]

mortan_battlehammer ---> dziala z serwera ftp podanego na tej stronce, i filmiki tez dzialaja:)

05.06.2004
00:11
smile
[325]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm czy zaraz znowu bedzie zapomiałem sie wylogowac :)) jesli nie to " Pisze wtedy kiedy mnie cos interesuje, a nie po to zeby sobie cos napisac, wiec sie nie czepiaj" czepiam sie bo dobrze wiesz ze juz mam adres tego ftp z gg:P

filmika sa do dupy i nie warto sicagac w sumie nic nie sluchac i niewiele widac :(

05.06.2004
01:53
[326]

Madril [ I Want To Believe ]

Tak się znów temu zdjęciu poprzyglądałem... prawdę mówiąc gówno widać na tak małym... ale to co zaznaczyłem... na 99% jestem w tym kółeczku... i na trochę mniej procent, że kolega z klaszczącymi rękoma zaznaczony strzałką to ja - często było, że sam klaskałem, a tam właśnie innych takich nie widać... :)

05.06.2004
07:34
[327]

|kszaq| [ Konsul ]

04.06.2004] 22:12

Madril [ I Want To Believe ] https://www.eFacet.pl

Tak, żeby do końca sprawę z basistą wyjaśnić... Na albumie partei basu zagrał Bob Rock, a DVD nie pochodzi ze studia, a z prób, gdzie Robert już się pojawia... :)




przecieź
Rob dołączyl w lutym do zepołu wiec mogł jedynie pograć kawałki skomponowane zmiksowane itd

05.06.2004
10:57
smile
[328]

ronn [ moralizator ]

Przypominam, ze juz dzis...

05.06.2004
11:12
smile
[329]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no niby fajnie ale co chwila jakies pedalstwo leci, i nie moge tego ogladac bo mnie krew zalewa jak słysze tekst typu :"kochamy sie telepatycznie ......" :D

05.06.2004
11:18
[330]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ludzie nagrywajcie MTV dzisiaj, blagam :).

05.06.2004
11:22
smile
[331]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no w sumie noge ponagrywac troche, ale to bedzie troche lipna jakosc i bedzie bardzo bardzo duzo zajmowało

05.06.2004
11:23
smile
[332]

ronn [ moralizator ]

Ale pokazywali urywek z Chorzowa. Jak ludzie machaja flagami i krzycza 'Metallica, Metallica' :)

yeah!

05.06.2004
11:31
smile
[333]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jednak nie ponagrwam:(, za słaba jakosc i minuta ok40 mb

05.06.2004
11:42
[334]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nagrywajcie na VHS :).

05.06.2004
11:44
smile
[335]

mortan_battlehammer [ Legend ]

nie mam video :))

05.06.2004
11:45
[336]

ronn [ moralizator ]

nie mam magnetowidu.

Mi wychodzi 10mb/30s, ale bez dzwieku :(
( jakosc video nawet niezla )

05.06.2004
12:04
[337]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Właśnie załączyłęm nagrywanie na VHS - zobaczę sobie wieczorkiem. :)

05.06.2004
14:54
[338]

Thrallik [ Pretorianin ]

a wie ktos o ktorej pokaza koncert w chorzowie...bo na stronce mtv pisze ze miedzy 12 a 18...troche to nieprecyzyjne :)
Jest 15, poki co nie bylo, poza krotkimi urywkami...

05.06.2004
15:56
smile
[339]

ronn [ moralizator ]

I co, to juz wszystko?

05.06.2004
16:18
smile
[340]

mortan_battlehammer [ Legend ]

chyba wszytko, kurde jaka lipa

05.06.2004
16:41
[341]

mortan_battlehammer [ Legend ]

wien na dzis to konice jescze jutro ma cos byc

ps. warto by było zrobic driga czesc watku bo jest juz ponad 320 posotw -troche duzo jak na moj gust :)

05.06.2004
17:04
smile
[342]

TeadyBeeR [ Legend ]

Pokazali Chorzow ? Co w ogole puszczali ?

05.06.2004
18:21
[343]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

no to zrob ktos te nastepna czesc bo szczerze powiem ta mi sie juz zbyt dlugo laduje...
mozna dac logo itp :P

mtv kiepski ten dzien zrobila... nic nowego prawie ... oprocz paru wstawek z koncertu i wywiadu z larsem... tez zreszta krotkiego
jutro bedzie mtv special to bedzie lepsze pewnie
ja nagrywalem na kasete wszystko co dzisiaj lecialo az byla jedna reklama sprawdzalem inna kasete i magnetowid mi siadl a akurat sie chorzow wtedy zaczal.. no ale za duzo nie dali...
szczerze powiem ze czuc bylo te cienka jakosc chorzowskiego naglosnienia w jakosci tego video na mtv :/

05.06.2004
18:43
smile
[344]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ja nie robie bo mi sie nie chce, ale moze ronn zorbi :). Z chorzowa pokazali raptem łacznie jakis 6 minut i same chamskie urywki ...

05.06.2004
18:55
[345]

Madril [ I Want To Believe ]

Hmm.. na MTV chyba i tak za dużo nie pokarzą, przed samym koncertem przed nami stał operator i Vivy i MTV, później ich jakoś nie widziałem. A ten z MTV to wyglądał jakby się chował za tym z vivy :D

05.06.2004
18:56
smile
[346]

Madril [ I Want To Believe ]

LOL
pokarzą...
oczywiście pokażą... :)

05.06.2004
22:23
smile
[347]

ronn [ moralizator ]

Mam nadzieje, ze jutro bedzie cos ciekawszego, bo dzis szczerze mowiac nedza :(

06.06.2004
07:53
smile
[348]

Mesiash666 [ Konsul ]

A o której dzisiaj coś bedzie???

06.06.2004
10:47
smile
[349]

mortan_battlehammer [ Legend ]

od 12-15

06.06.2004
11:18
smile
[350]

Mesiash666 [ Konsul ]

i co bedzie cos wiecej natemat chorzowa czy jak wczoraj "3 minuty" calego wszystkiego wypasnego koncertu??

06.06.2004
11:22
smile
[351]

mortan_battlehammer [ Legend ]

pewnie nie bedzie wicej niz wczoraj, bo wczoraj było az 7 minut z koncertu:). a reszta to teledyski, koncert z Rock am Rimg i taki program mtv icon

06.06.2004
11:28
[352]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

MTV Icon było niezłe - poza tymi co śpiewali "Nothing else Matters" :-)

06.06.2004
11:32
smile
[353]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

LINK DO NASTĘPNEJ CZĘŚCI:

06.06.2004
11:38
smile
[354]

mortan_battlehammer [ Legend ]

NIE DOPISUJCIE SIE JUZ, LINK DO NASTEPNEJ CZESCI W POSCIE POWYZEJ

06.06.2004
13:44
[355]

The LasT Child [ GoorkA ]

kontynuujmy ta czesc, nie poto zebralismy tutaj ponad 350 wpisow po to by zalozyc kolejna czesc!

06.06.2004
13:52
[356]

ronn [ moralizator ]

Mi wszystko jedno. Rownie dobrze, mozemy jeszcze tu troche popostowac.
W takim razie przekleje z tamtego watku parel linkow.

Pojawilo sie kilka nowym materialow. Poza tym, slyszalem pogloski, o tym, ze jednak istnieje jeden albo dwa, zapisy video z koncertu
Linki fo fotek/mp3/filmow :
https://www.overkill.pl/news/goto.php3?id=547
https://met.xt.pl/
https://olifant.neostrada.pl/chorzow/whole_nem.mp3
https://olifant.neostrada.pl/chorzow/2004-05-31_fade.wav
https://olifant.neostrada.pl/chorzow/2004-05-31_23-04-44.wav

06.06.2004
14:46
smile
[357]

ronn [ moralizator ]

https://metallica.icenter.pl/metallica_chorzow/nem1.AVI

wow! zajebioza! Sciagajcie to :)

06.06.2004
14:56
smile
[358]

mortan_battlehammer [ Legend ]

i jescze to

06.06.2004
15:00
smile
[359]

ronn [ moralizator ]

Sorry za kolejnego posta, ale one :)

https://metallica.icenter.pl/metallica_chorzow/one1.AVI
https://metallica.icenter.pl/metallica_chorzow/one2.AVI
https://metallica.icenter.pl/metallica_chorzow/one3.AVI

Na pierwszym mozemy pirotechnike podziwiac :)

06.06.2004
16:49
smile
[360]

ronn [ moralizator ]

ed2k://|file|METALLICA.-.CHORZOW.mpg|1213513732|C9AAC47362A72200F123F1FE40BEB3A1|/

Kto chce sprawdzic, czy to nasz koncert czy fake? :)

06.06.2004
17:15
smile
[361]

Gibonus [ Pretorianin ]

a kto wam powiedzial ze wogole jestem metalem???????????????????????

HARDCORE TILL DEATH

06.06.2004
18:35
[362]

The LasT Child [ GoorkA ]


wlasnie obejrzalem sobie to co wczoraj bylo na mtv, bo kumpel mi na dvd nagral
malo tego troszke slaob ze utwory sa przerywane wywiadem ale wazne ze JEST!!!

06.06.2004
18:59
[363]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

OK. Szukam czcionki w podobnej do tej, jaka była używana podczas programu MTV Icon. Nie wie ktoś skąd ściagnąć?

06.06.2004
22:09
smile
[364]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

fajne linki
ale cos overkill.pl nie dziala teraz... moze maja awarie :>>>

ja mam pytanie takie do was... kirk gral takie fajne cos przed nothing else matters - i tu pytanie - czy to ma jakas nazwe ? gral to chyba kiedys jeszcze nie? licze na wasza wiedze...

06.06.2004
22:12
smile
[365]

ronn [ moralizator ]

Zawsze graja to na koncertach, tylko nie wiem, czy zawsze to samo.

Zobacz na livemetallica.com, nazywa sie Kirk Doodle#1 i Kirk Doodle#2

06.06.2004
22:16
[366]

The LasT Child [ GoorkA ]

Hellraiser --> nie iwem co to jest fakt, fajne, masz to na moim pseudo boocie na

06.06.2004
22:23
smile
[367]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

ehh chlopaki mi te linki nie dzialaja z metallica.icenter.pl :///// a ja chceeeeeeee mieeeeeeeeeeeeeeeccccccccc te pliiiiiikiiiiiiiiiiiiii....... prose... :) moze ktos gdzies je umiescic na jakims innym serwie czy cos??

06.06.2004
22:33
smile
[368]

ronn [ moralizator ]

153.19.216.163

login : zlot
pass : gda

Tam to znajdziesz, a nawet wiecej :)
Musisz uzyc klienta FTP

06.06.2004
22:48
smile
[369]

TeadyBeeR [ Legend ]

ronn --> Dzieki wielkie ! Stronka mi tez nie dzialala.

06.06.2004
22:51
smile
[370]

TeadyBeeR [ Legend ]

TLC --> Jestes moze z Wawy? Daloby sie ten material z MTV jakos na CD-R nagrac? Ewentualnie na DVD, ale jednak CD chyba taniej by wyszlo(ile DVD-R kosztuje plytka?).

06.06.2004
23:36
smile
[371]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

ronn >>> THX!!! hell yeah!!! <poklony> :)

06.06.2004
23:37
smile
[372]

Madril [ I Want To Believe ]

TeadyBeeR --> Z tego co widzę, na ftp ronna jest jakiś materiał z MTV, więc może to to samo... :) W każdym razie ja ciągnę wszystko... :)

06.06.2004
23:45
smile
[373]

ronn [ moralizator ]

To nie moj FTP :)

Ale potwierdzam, ten material jest z MTV, wiem bo sam go sciagalem :)

Czekamy na video :)
Wlasnie sciagam Metallike z Chorzowa z 91 r. Calkiem calkiem, ale grali jako support, wiec weszli jeszcze jak bylo jasno.

06.06.2004
23:54
smile
[374]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

ahhhhhhhh!!! ta metallica chorzow co link tu ktos podal na emula ma ponad 1gb! kurde juz sie podniecilem mam nadzieje ze super jakosc :D:D:D musze zwolnic tera miejsce na to :D:D:D
jest jeszcze cos takiego: ed2k://|file|MTV.Metallica.Chorzów.2004.avi|137236480|AE91DD49D2A28F249EEDAC9E56C66104|/

07.06.2004
00:09
smile
[375]

Madril [ I Want To Believe ]

Hehe... jak się okaże, że to nie fake, to moje SDI przejdzie chrzest bojowy... więcej niż 700MB na raz nie ściągałem jeszcze... :)

ronn --> Na overkillu widziałem takie coś whole_nem.avi, czy jakoś podobnie, jak ściągniesz to wrzuć na ten FTP... :)

07.06.2004
00:25
smile
[376]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

takiego AVI nie pamietam ale jest o takiej samej nazwie MP3ka whole_nem.mp3 i to jest to samo co 04-05-31_22-22-52.wav

a tak w ogole to ciekawe do ile postow dobrniemy :))) bedzie 1000? :D "can you take it" 3x :>

07.06.2004
00:26
smile
[377]

ronn [ moralizator ]

To nie moj FTP ale moge wrzucic, chyba, ze to juz tam jest :)
Ciekawe czy to nie fake to z eMula? albo nie koncert z 91? Bo co do tego, ze koncert byl nagrany, to nie ma watpliwosci. Sa coraz liczniejsi swiadkowie, ktorzy widzieli ludzi z kamerami wsrod tlumu :)

07.06.2004
00:29
smile
[378]

ronn [ moralizator ]

Bedzie ciezko, ale moze uda sie do 1000 dojsc :)
Oczywiscie latwiej by bylo, gdyby pojawialo sie coraz wiecej materialow z koncertu, wtedy byloby o czym gadac :)
No coz, 2 zrodla, ja tez zapuszczam eMula, bedzie pracowal wespol z DC++ :)

07.06.2004
00:51
smile
[379]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to ja sie moze przejade do ronn z dyskiem i bede pomagal :D

07.06.2004
00:52
smile
[380]

Weakando [ Senator ]

ronn ---> co z tym gościem co go znałeś i niby miał ten koncert?

07.06.2004
00:54
smile
[381]

ronn [ moralizator ]

Mortan --> Jasne :) Tylko bys na sepa wszystko bral i lacze oszczedzasz :) hp dzd pd cc :)

07.06.2004
00:55
smile
[382]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

a nawrzucamy tu troche spamu to bedzie 1000 postow ;)

ten link: ed2k://|file|MTV.Metallica.Chorzów.2004.avi|137236480|AE91DD49D2A28F249EEDAC9E56C66104|/ ma wiecej mb niz te wersje ktore mam lub sciagam jeszcze wiec albo lepsza jakosc albo wiecej filmu :D (ciekawe jak :D )


no kurde zeby jeszcze audio bylo w dobrej jakosci to miodzio u mnie by calymi dniami po chacie lecialo :D

07.06.2004
00:57
[383]

ronn [ moralizator ]

Weakando --> Ten koncert niby mial jego kolega, a moj caly czas twierdzi ze to prawda i obiecal, ze jak bedzie mial to mi podrzuci, tak wiec sprawa w miejscu stoi :(

07.06.2004
00:58
smile
[384]

Weakando [ Senator ]

Myśle że to Fake bo niby co ma robić to "MTV" w nazwie ? chociaż kto wie... mam nadzieje że to dobrej jakości koncert :)

07.06.2004
00:58
smile
[385]

mortan_battlehammer [ Legend ]

tak to zapomnij o ut :P

a i bym zapomianl hp glb :)

07.06.2004
01:01
[386]

Madril [ I Want To Believe ]

Mwahahahaha.... jestem w relacji z MTV. :D

07.06.2004
01:04
smile
[387]

ronn [ moralizator ]

ed2k://|file|METALLICA.-.CHORZOW.mpg|1213513732|C9AAC47362A72200F123F1FE40BEB3A1|/
to ten 'wiekszy' link

tamten z MTV chyba mozna olac, bo na FTP to jest.

07.06.2004
01:06
[388]

Rezor [ Defibrylator ]

Mały offtopic:

Tą piosenke też na długo zapamiętam, w sumie był to wstęp do koncertu, ehh ale była jazda... :-D
AC/DC - Its A Long Way To The Top

07.06.2004
01:10
smile
[389]

ronn [ moralizator ]

Fade To Black bylo piekne!

Its A Long Way To The Top to jak Doctor - Doctor na Iron'ach :))

07.06.2004
01:10
smile
[390]

Lucky Luck [ Moderator ]

Jeżeli chcecie kontynuować rozmowę, proszę o stworzenie kolejnej części tego wątku.

07.06.2004
01:15
[391]

mortan_battlehammer [ Legend ]

druga czesxc juz jest ale pewna istota chcila to ciagnac w tym.....

panowie przenosimy sie do drugiej czesci

07.06.2004
01:16
smile
[392]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

heh a kawalek mojej wypowiedzi jest na skrinie madrila :D tez bede znany :D

rezor >> ta piosenka ma pałe-ra w sobie i tyle :)

dobra no ale poki sie nam nie sciagnie koncert to moze popostujmy tutaj:

1) co sadzicie o naglosnieniu?
2) co sadzicie o supporcie? ( oddzielnie vader oddzielnie slipknot )

a wiec zaczne:
ekhym...
1) takie sobie ... na vaderze skopane bylem przy bramce... bas i perkusja zagluszaly kompletnie wokal no i czesciowo nawet gitary
na slipknocie lepiej juz
na metallice tylko w paru momentach w niektorych piosenkach a takto nawet nawet ale jak puszczali kawalek relacji z chorzowa to dalo sie odczuc ze jednak nie dorownujemy zagranicznym koncertom...
2) vader gral za krotko ale fajnie ze stare kawalki... pierwszy raz widzialem ich live i podobalo mi sie (gdyby nei to naglosnienie ehhh)
slipknot wlasciwie kiedys ich sluchalem... ale po koncercie troche sobie przypominam stare czasy
na koncercie dali niezle szoł... nei da sie tego ukryc grali rozne kawalki brakowalo mi moze takiego kawalka " left behind" utknal mi w pamieci jakis czas temu...



no coz nie pytam o metallike bo wszyscy wiemy ze byla zajebista :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.