GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - matury w trakcie, sesja się zbliża... czyli przedsmak wakacji....

21.05.2004
10:19
smile
[1]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

WWWAiS - matury w trakcie, sesja się zbliża... czyli przedsmak wakacji....

W tej części nikogo nie opluwamy, jesteśmy mili dla siebie i innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu małego kata :-P

Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))

Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).

Apel do kobiet: Pół tonu ciszej :oP

Taniec w kółeczku:
Wodzirej zaprasza do tańca w kółeczku- tańczymy. Panowie okręcają panie, panowie klękają, panie tańczą wokół panów i takie tam.. a żeby było sprawiedliwie to w pewnym momencie wodzirej każe uklęknąć paniom (panie myślą ze teraz panowie będą tańczyć wkoło nich..), a wodzirej mówi: panowie staja naprzeciwko klęczących pań (muzyka cichnie) tak właśnie panie chciałyby podziękować panom za taniec.

poprzednia wyspa:

21.05.2004
10:26
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

o kurde...ale sie zagalopowalem:))

21.05.2004
10:29
smile
[3]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> Wiem, że z niemcem (i to w Dieslu) nie narobisz się za dużo. Dlatego Passat jest typem - nie jak Golfy pokatowane przez małolatów. Wiem również (kilku znajomych na studiach), że Civic w tej budzie jest cholernie udanym japońcem jak na tamte czasy. Nie mają chłopaki najmniejszych problemów z nią.

Paudyn ==> Wiesz, ile miejsca jest w tym civicu???? Jak na sofie. Z tyłu również bardzo ładnie zagospodarowana przestrzeń.

21.05.2004
10:31
smile
[4]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> to jest baaardzo ładne :) Ale stary na to nie pójdzie.... Too much cylinders and horsepower for young man.
Aczkolwiek kto wie....

21.05.2004
10:32
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No właśnie ;>>

Nie poeoba mi się moc. Takim samochodem ktoś mógł ostro pocinać i zarżnąć go odrobinkę... Może dlatego taki w miarę tanii?? :o))))) Z takimi bardziej usportowionymi trzeba bardzo strożnie...

21.05.2004
10:34
smile
[6]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> No ja właśnie mówię o miejscu z tyłu, bo z przodu to zmieścicie się przecież i w cieniasie ;>> Wcale nie jest tak różowo w tym Civiku, aczkolwiek lepiej niż w maluchu :oPP Golf ma go zdecydowanie więcej, a jak kupiusz jakiś mniejszy litraż od starszego pana, to masz większą pewność, że nie jest zakatowany właśnie.

21.05.2004
10:35
[7]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->to niemcy...a nie durne malolaty z polski...oni do katowania uzywaja 911:)))

legrooch---->no to moze cos z rodzimego allegro??

21.05.2004
10:38
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::::> Zapewniam Cię, że małolaty w Niemczech są tak samo durne jak w Polsce, dlatego własnie sprowadzając naszego "nowego" Toledo zwracaliśmy uwagę na właściciela. 1.9TDI, podrasowany z 90 na 110 koni... nie jest wcale najgorzej, a najważniejsze, że ma klimę, bo stare Audi 80 bez tego małego szczegółu zaczynało mnie irytować :o))))


21.05.2004
10:39
[9]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

francuz??szkoda ze udezona:(( bo bardzo atrakcyjne autko, choc z citroenami trzeba ostroznie przed kupnem konieczny przeglad w ASO

21.05.2004
10:54
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No właśnie ja ogólnie o francuzach słyszałem dość różne opinie... chyba jednak zaufałbym niemcowi.

21.05.2004
10:57
smile
[11]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->tez mialem kiedys podobne zdanie ale od czasu kiedy siostra kupila BXa (teraz ma corse), szwagier ZXa a staruszki 306 kombi...to powiem ci ze mam naprawde dobre zdanie na temat francuzow...

21.05.2004
11:00
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::::>wychodz więc na to, że teść mojego wuja miał wyjątkowego pecha... Miał 3 Peugeoty pod rząd i od czasów ostatniego powiedział, że nigdy więcej francuza nie kupi :oD

Choć nie powiem,bardzo kręci mnie Renault Megane :o))))

21.05.2004
11:01
smile
[13]

legrooch [ Legend ]

Po pierwsze - dostałem robotę, więc się odłączam na chwilę.
Po drugie - ILEK, rodzime allegro ok (wczoraj szukałem już), ale te ceny...
Po trzecie - znalazłem koszt sprowadzenia samochodu. Wieczorem szukam czegoś po ebay.de itp stronach niemieckich.

Gadałem 10 minut temu z ojcem. Wczoraj znalazł w ponoć pięknym stanie Espero za 500 euro. Wieczorem sam poszukam. Mam jak ściągnąć stamtąd, ale musimy z ojcem wyrównać siły i uzgodnić kilka spraw.

21.05.2004
11:04
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Była jakaś specjalna sportowa wersja tej meganki... niestety nie pamiętam specyfikacji, ale robiły wrażenie :o))))

21.05.2004
11:05
[15]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->no to zamieszcze jeszcze raz line do bardzo dobrej stronki

aha i informuj na bierzaco..

Paudyn---->co do Peugeota moich rodzicow jest to autko z 2001 roku wiec jeszcze za bardzo nie mialo co tam pasc:))

21.05.2004
11:11
smile
[16]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn----->chodzi ci moze o MAXI:))))hehe

ja niemam problemow z wyborem auta...od lat choruje na Capri ale jezeli sie nieda to male autko z morderca po maska (fiat uno 1.3/1.5 turbo ie, Peugeot 205 1.9 GTI, Renault 5 Alpine Turbo i.t.p:))hehehehe

21.05.2004
12:04
smile
[17]

Justa_ [ lady in blue ]

och Paudyn wzruszyłam się :>

zauwazyliście że oprócz was nikt nic nie pisze, może dlatego że wszyscy zasnęli? :PP

21.05.2004
12:11
smile
[18]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->a ja zauwazylem co innego, jak Ty sie nie wpisujesz to jak widac moze byc calkiem ciekawa,i SENSOWNA dyskusja :P
(nie dziekuj za komplement :P )

21.05.2004
12:17
smile
[19]

Justa_ [ lady in blue ]

no wiesz, to nie było mile, gadasz mi jak Paudyn buuuuuuuuuuu :(

21.05.2004
12:17
smile
[20]

yagienka [ pułapka na Misia ]

nie śpię staram się uczyć, właśnie zrobiłam sobie małą przerwę w celu spożycia jajek na miękko, które tradycyjnie wyszły mi na twardo, szlag by to...

21.05.2004
12:28
smile
[21]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja to generalnie myslalem ze to kwestia apelu ze wstepniaka...a bylo tak pieknie:))

21.05.2004
12:30
smile
[22]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ILEK ---> masz na mysli ten "pół tony ciężej", czy jakoś tak

21.05.2004
12:36
smile
[23]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka ja ostatnio gotowałam jajka do barszczu, gotowały się z 10 min, kroje a tam żółtko mi wypływa więc nie przejmuj się, to wina jajek :)
btw. ja tam nie widze żadnego apelu a ty? :P

21.05.2004
12:39
smile
[24]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa---->ja bym stawial ze to wina marnej kucharki, a nie jajek, najlatwiej zawsze na jajka zwalic wine:P

21.05.2004
12:42
smile
[25]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->oswiecilo mnie...chyba znalazlem kompromis pomiedzy Passatem i Golfem...za rozsadna cene i nie az tak wiekowy...jest tego tam naprawde sporo znalazlem Diesla ale sa tez niezle egzemplaze z 90 konnymi motorkami benzynowymi...

Justa----->wracaj do kuchni...

21.05.2004
12:45
smile
[26]

Justa_ [ lady in blue ]

oj grzeszysz tą "marną kucharką" grzeszysz, nigdy więcej nic ci nie ugotuje :P

21.05.2004
12:46
smile
[27]

L@WYER [ Valaraukar ]

Przyznaję się bez bicia, że miałem pobudkę około 9.30, ponieważ przywieźli mi zamówione książki - jak na razie skończyłem już "Last Hero" i po krótkiej przerwie (musiałem przecież coś zjeść) zacząłem 'Na glinianych nogach" .

21.05.2004
12:48
smile
[28]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Banita----> marnej kuchenki, a nie kucharki :P
Justa-----> jak masz gdzieś wracać, to lepiej waracaj do nauki

21.05.2004
12:49
[29]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

L@WYER----->bedziesz dzis?? bo niewiem czy brac ze soba gre??

21.05.2004
12:54
smile
[30]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka uczyłam się ostatnie 2 godziny, teraz mam przerwe :>

21.05.2004
12:58
smile
[31]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEk --> być to pewnie będę -może jakiś MAŁY browarek się obali czy cuś - gierki nie bierz, ponieważ Hayabusa oddał mi wczoraj mój egzemplarz :> - ja mogę Ci ewentualnie dodatek podrzucić ...

21.05.2004
12:59
smile
[32]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


yagienka-----> widze ze tez masz zepsutą kuchenkę moze wymienicie sie doswiadczeniami z Justą na temat prawidlowego przyrzadzania potraw w zagrodz yyw kuchni?:P

no nic ide sobie, bo Justa jak zawsze ma pretensje nie wiadomo o co ;(

21.05.2004
13:16
[33]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Banita---->siedz na dupie...kobity sie boisz??:)))

L@wyer---->no to na co mi tam jeszcze ty potrzebny...nie pije:))

21.05.2004
13:29
smile
[34]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ILEK---->kobiety sie nie boje, ale Justy jak najbardziej :)))

a teraz oswiadczenie- Justa jestdobrą kucharką, byla to z mojej strony czysta zlosliwosc i wrecz chamstwo( no ale tytul chama roku 2003 do czegos w koncu zobowiazuje:P ) posypujac glowe popiolem podkulam ogon i uciekam chwalac talen kulinarny Justy :)
powyzsze zdanie napisalem bedac w pelni wladz umyslowych , i niepod wplywem srodkow halucynogennych

:)

21.05.2004
13:34
smile
[35]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> a jeszcze jakieś inne strony z używanymi w Niemczech?

ebay.de
mobile.de
.....

Dzięki tak czy inaczej.

21.05.2004
14:16
smile
[36]

Justa_ [ lady in blue ]

dzięki Banita, ale jeszcze musisz popracowac nad stylem tak żeby nastepnym razem nie było widać że pisałeś pod przymusem :>

21.05.2004
14:22
[37]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Banita---->to zes sie teraz popisal...niezla desperacja:PPPP

21.05.2004
14:24
smile
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::::> Nie pamiętam, jak wabiła się ta meganka, wiem tylko, że nie różniła się niczym obudową zewnętrzną od zwykłej, natomiast kwintesencję stanowił silniczek...

21.05.2004
15:33
smile
[39]

legrooch [ Legend ]

A co powiecie na to? Koszt sprowadzenia do nas (wszystkie opłaty) to ok 7500zł. :PP
Jak miałbym teraz kasę, to bym się nie zastanawiał....

Paudyn ==> a ty mi swój szajs wciskałeś..... :>

21.05.2004
15:45
smile
[40]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Powiemy, żeś chyba nie doczytał tekstu pod spodem... LOL :o)))))))

21.05.2004
15:51
[41]

legrooch [ Legend ]

Kurna, jestem już zmęczony....
Ile ja stron eBaya zwiedziłem dziś..... 8890euro.....
Ale sprzęt wypasik :D

21.05.2004
15:57
smile
[42]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale trzeba przyznać, że koleś litościowy. Odjebał swoje Audi i teraz chce za nie krocie, ale przynajmniej rozpisał cztery warianty umowy na raty :oD Swoją drogą 2.3 benzyna, jednopunktowy wtrysk (chyba) i 133 konie... w sumie jednak za takie pieniądze można znaleźć znacznie atrakcyjniejszą ofertę...

21.05.2004
16:01
[43]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no jasne ze za taka kase mozna wiele wiecej:))

21.05.2004
16:04
smile
[44]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::::> No daj spokój... zabytki i relikty minionego ustroju rozlicza się nieco inaczej ;oD Nie ma się co dziwić tym żądaniom ;>>

21.05.2004
16:11
[45]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

sorki...a to moja "choroba":))

21.05.2004
16:12
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

najdrozszy w mobile.de byl jakis sportowy i kosztowal 25000 euro...wiec wolalem nie przeginac:))

21.05.2004
16:14
smile
[47]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ford Capri... ociec gdy zmieniał starą grenadę na obecną miał okazję stać się właścicielem pomarańczowego Capri, coś tam jednaj stanęło na przeszkodzie i dziś znów ciągnie przyczepki Grenadą, tyle, że 6 cylindrową...

A tak na marginesie, to przyuważyłem na uczelni jakiś amerykański woziok wielkości wołgi... chyba pontiac, ale nie dam sobie głowy uciąć, bo nie zachodziłem od przodu, a z tyłu ma jedyniie wiele mówiące... 32V!!!

21.05.2004
16:15
[48]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Byłbym zapomniał... tym czymś bliej nieokreslonym jeżdzi miniaturowy osobnik płci... żeńskiej :oD

21.05.2004
18:47
smile
[49]

legrooch [ Legend ]

Po jakiej porcji to jest najedzone?

21.05.2004
23:34
[50]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Chodzi Ci o spalanie? 9.5 litra, niestety nie pisze, czy średnia, czy też po mieście, czy też.. na trasie :o(

Wybierzmowałe kumpla i przy okazji pomodliłem się za Was... no i się troszku wstawiłem :oP

21.05.2004
23:47
smile
[51]

Justa_ [ lady in blue ]

ja się jutro za was wszystkich pomodle i przy okazji musze pogadać z Bogiem o moich ustnych :>

21.05.2004
23:53
smile
[52]

yagienka [ pułapka na Misia ]

módlcie się, pomóc to nie wiadaomo czy pomoże, ale nie zaszkodzi

Paudyn----> a wstawiłeś się za nas u którego świętego:)

21.05.2004
23:59
smile
[53]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Jak trwoga, to do Boga? ;>>

yagienka ::::> Wstawiłem się u świętego Okocimia ;o)))

22.05.2004
00:02
[54]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> oczywiście "o kocim spojrzeniu",nie najgorszy ten święty, a aby chrzczony nie był?

22.05.2004
00:05
smile
[55]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn, raczej presja otoczenia :>

pozdrowienia dla moich babć :*

22.05.2004
00:13
smile
[56]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> O kocim spojrzeniu to była Mariola ;o))) A święty był przechrzszczony... i to przeze mnie :oP

Justa :::> Nie gadaj, że dajesz się presji otoczenia ;o)

22.05.2004
00:29
smile
[57]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn w tym wypadku nie mogłam się sprzeciwić moim dwóm głównym żródłom gotówki :)

22.05.2004
00:31
smile
[58]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mnie tam rodzinka bezinteresowanie wspiera :oP Nikt nie wymaga chodzenia do kościoła, pielgrzymek do pierdziszewa dolnego, czy innych różańców ;o))

Dobranoc... naprawde piffko uderzyło dziś do głowy :o)

22.05.2004
01:04
smile
[59]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn nie uważasz że czas znaleźć bogatego męża i przestać pasozytować na rodzicach? :P

22.05.2004
08:14
smile
[60]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Owszem, czas żebyś sobie znalazła ustawionego męża. Ja zaś wczoraj przy piwie stwierdziłem, że szukam bogatej żony, bo wtedy jest pewność, że będzie ze mną za to kim jestem, a nie za to, co mam ;oPP

23.05.2004
02:24
smile
[61]

Justa_ [ lady in blue ]

wiem wiem ale dopiero po trzydziestce :))

23.05.2004
10:11
smile
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie "po". ale "w okolicach".

23.05.2004
10:58
smile
[63]

yagienka [ pułapka na Misia ]

widzę że ostro planujecie zabezpieczenie na przyszłość :))

Paudyn --->a w tych "okolicach" to ma być Justa, czy jej ten jak mu tam..... ofiara:))

23.05.2004
11:09
smile
[64]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka w tych okolicach to ma być Paudyn :))
ofiara? czemu ofiara? :>

23.05.2004
11:18
[65]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa ----> jak to dlaczego, ma ci przecie ofiarować majątek

23.05.2004
11:19
smile
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> Planuję zakładać rodzinę dopiero gdzieś tak koło trzydziechy, ale z tym nigdy nic nie wiadomo :oP A nóż wpadnę po uszy (bynajmniej nie mam na myśli dzieciaka) i cały plan diabli wezmą ;o)))

23.05.2004
11:31
smile
[67]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn ----> wszystko jest możliwe, pamiętaj jedynie nie zostawać tzw. starym kawalerem, bo jest to jednostka chorobowa bardzo trudna do zniesienia przez otoczenie i to w stopniu przewyższającym żeński odpowiednik

23.05.2004
11:40
smile
[68]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka ::::> Starokawalerstwa też nie można wykluczyć, najwyżej kupię sobie psa, więc powinienem zachować jakieś tam śladowe zdolności do komunikacji ;o)))

23.05.2004
11:58
smile
[69]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka majątek to tylko miły dodatek, zaraz po inteligencji i poczuciu humoru, nie jest wymagany ale jak najbardziej mile widziany :))

Paudyn fajnie jest mieć psa ale z nim nie pogadasz a tym bardziej inne rzeczy(pomijam przypadki z Bravo) :>

23.05.2004
12:13
smile
[70]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn ----> dobrze to ująłeś "śladowe", pies jednak nie chroni przed zdziwaczeniem (papużki, rybki i kotki tudzież)
Justa----> majątek nie jest wymagany ale jak najbardziej mile widziany - to się nazywa delikatna sugestia:)))))

23.05.2004
12:16
smile
[71]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Psa (teraz akurat kota) trzymam tylko i wyłacznie dla towarzystwa. Po co trzymasz Ty, nie wnikam :oPP

yagienka ::::> Lepszy rydz nić nic. Kobieta też nie gwarantuje nornalności ;o)))

23.05.2004
12:30
smile
[72]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn nie mam ani psa ani kota, mam papuge i Banitasa :P

yagienka bardzo delikatna, ale i tak nie wszyscy ją łapią :>

23.05.2004
12:41
smile
[73]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Papuga...? Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać ;>>

23.05.2004
12:44
smile
[74]

Justa_ [ lady in blue ]

pomoge ci... czasami wypuszczam ją i ... lata sobie po pokoju... wiem to obrzydliwe :PP

23.05.2004
12:45
smile
[75]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurcze... ja nie o rekonesansie... ale w tym mi już nie pomagaj, proszę ;oPP

23.05.2004
12:48
smile
[76]

Justa_ [ lady in blue ]

w tym ci na pewno nie będę pomagać :P od czego masz kota z wielkimi ustami :)))

23.05.2004
12:49
smile
[77]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> a dlaczego nie - mowiłeś, że masz wyobraźnię "geometyczną" ;))
Justa----> co to za papuga (papug), gadająca ?

23.05.2004
12:52
smile
[78]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::> No proszę, czyli jednak koty sąsiadki mają u was przerąbane... kłamczucha :oPP

yagienka ::::> Tak, ale używam jej do innych celów ;oPP

23.05.2004
13:02
smile
[79]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka, ten papug to nimfa i zwie się Simba :> nie mówi ale śpiewa (czasami cały dzień -__-)

Paudyn u mnie nikt w bloku nie ma kota więc nie masz tu czego szukać :P

23.05.2004
13:06
smile
[80]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No jasne, a te wszelkie wielkie usta i sugerowanie, do czego kot może służyć, to pewnie z powietrza... ;>>>

23.05.2004
13:08
smile
[81]

Justa_ [ lady in blue ]

nie wiem o co ci chodzi :>

23.05.2004
13:23
smile
[82]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Taaa... jak zwykle zresztą ;oP

24.05.2004
10:59
smile
[83]

legrooch [ Legend ]

Wpada dziś ktoś do MA?
Kończę szkolenie (mam na rogu Towarowa/Wolska) i zmierzam wraz z Olą tam.

24.05.2004
12:16
smile
[84]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Taaaa...
-dziś prezentacja a polityki społeczmej
-jutro prezentacja z oceny projektów
-pojutrze prezentacja z sieci komputerowych oraz egzamin z marketingu
-popojutrze kolos i egzamin z komunikowania

ciekawe jak znaleźć czas aby się uwać na browar :o)P

24.05.2004
12:17
smile
[85]

juuusta [ malinka ]

ja zobacze, mam już jedno piwko dzisiaj i jak wcześnie się skończy to może wpadne :>

24.05.2004
12:18
smile
[86]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zapomniałbym... w środęr ównież prezentacja z marketingu na zaliczenie ćwiczeń :oP

24.05.2004
14:56
smile
[87]

legrooch [ Legend ]

Ale na 1, góra 2 można wyskoczyć????!!!!!!

25.05.2004
14:28
smile
[88]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn założyleś drugą wyspe pod rząd i mamy zastój, bądź przeklęty :P

25.05.2004
14:44
smile
[89]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa----> z zrzędu, jak się nie mylę "pod rząd" to rusycyzm, jak ustny?

25.05.2004
14:59
smile
[90]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka możliwe, ja tam się nie znam :)) ustny zdany

25.05.2004
15:15
smile
[91]

yagienka [ pułapka na Misia ]

GRATULACJE, ile ci jeszcze zostało?

25.05.2004
17:22
smile
[92]

Justa_ [ lady in blue ]

jeszcze angielski i biologia, a potem egzaminy na studia albo i nie :)

25.05.2004
19:22
smile
[93]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa----> egzaminy na studia TAK, TAK musisz przecież zostać pasożytem i obibokiem;))

25.05.2004
19:25
smile
[94]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Założyłem dwie wyspy pod rząd i napisano w nich już prawie 400 postów przez 8 dni, podczas gdy w Twojej ostatniej było 200 po... miesiącu :o))))) Więc nie pitol mi tu o zzastojach :oP

25.05.2004
22:44
smile
[95]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka mam wyższe aspiracje, chce być królową pasożytów i obiboków :))

Paudyn za późno na tłumaczenia przeklęty :PP

25.05.2004
23:03
smile
[96]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ależ ja się nie tłumacze, robią to za mnie statystyki, które niszczą Cię doszczętnie :oP

25.05.2004
23:07
smile
[97]

Justa_ [ lady in blue ]

bla bla bla... nie słysze cię :P

25.05.2004
23:17
smile
[98]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nihil novi... kobiety rzadko kiedy potrafią czegokolwiek wysłuchać...

25.05.2004
23:27
smile
[99]

legrooch [ Legend ]

Dostałem pismo z budy, że mnie wyjebali....
Jak zwykle pod koniec semestru letniego.......

25.05.2004
23:33
smile
[100]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Znów się odwołasz i znów Cię przyjmą... raczej nie będą chcieli stracić źródełka pieniążków...

25.05.2004
23:34
[101]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

legrooch ---> To już recydywa?

25.05.2004
23:45
[102]

legrooch [ Legend ]

Miesiąc przed domniemaną inżynierką.... A teraz sranie się z podaniami, prośbami, rozmowami z rektorem itp....
Co za parszywy naród jest w tej księgowości... :>
Miłej nocy życzę wam :)

26.05.2004
14:55
[103]

yagienka [ pułapka na Misia ]

znam ten ból, też mnie kiedyś wyrzucili i oczywiści przywrócili, niestety za odpłatnością, która gdzieś po roku (ktoś inny poskarżył się do NSA) okazała się niezgodna z przepisami, ale nie ubiegałam się o zwrot, z uczelnią nie należy zbytnio zadzierać

tak to już jest jak się człowiek zajmie kimś lub czymś innym ;))

26.05.2004
22:24
smile
[104]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> ja tak mam co rok od początku studiów :) zawsze maj - czerwiec :)
Myślałem tylko, że na ostatnim roku odczepią się, ale jednak nie.....

Dziś minęły mnie (i mojej) 4 latka :D Jeszcze rok i jako-tako będzie okrągła rocznica :)
(mam skołowany łeb....)

26.05.2004
22:41
smile
[105]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak się jutro wytelepię z egzaminu, to można by gdzieś coś obalić, jesli ktoś reflektuje, to niech zgłasza jakieś senswone propozycje.

26.05.2004
22:54
smile
[106]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> pocałuj mnie studencie w nos :P

26.05.2004
22:55
smile
[107]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Na przyjemność trzeba sobie zasłużyć :oP
A gnij se pan na chacie.. ja i tak jutro obalę pare piw albo flaszkę ;>

26.05.2004
23:09
smile
[108]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> przecież umawialiśmy się na piątek, chyba że musisz potrenować

26.05.2004
23:12
smile
[109]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yaga :::> Nie widzę żadnego potwierdzenia, więc sądziłem, że ten pomysł rozpłynął się w czeluściach ;o))

26.05.2004
23:16
smile
[110]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> nie rozpłynął się, za zimno jest żeby się coś mialo rozpłynąć :P a ten czwartek nam nie pasuje i już (nie piję dzień przed egzaminem)





26.05.2004
23:18
smile
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobra. to wstępny termin w piątek. Teraz tylko pytanie, gdzie i kiedy...

26.05.2004
23:21
smile
[112]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Może być MA, może się skuszę na jakieś danie z karty.

26.05.2004
23:37
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

a ja podjąłem właśnie życiową decyzję... jutro też piję ;>>

27.05.2004
07:35
smile
[114]

legrooch [ Legend ]

Piątek, godz 19:30 mamy rezerwację na "Pojutrze", więc odpadamy. Chyba że się skończy wcześniej :>
A tak na poważnie, to wszystko zależy od stanu portfela po powrocie (ja, biedny student muszę uregulować płatności, aby mnie przywrócili do statusu ucznia)

27.05.2004
09:36
smile
[115]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ciekawe, czy "Pojutrze", okaże się totalną katastrofą ;)

27.05.2004
10:26
smile
[116]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ello...

Ale sobie zrobilem tydzien lenia:))...w poniedzialek nie dotarlem do pracy z powodu zlego stanu po weekendzie, we wtorek zlitowalem sie na firma i pojawilem sie...zrobilem "niecale" swoje i o 12 nastapila ewakulacja...w srode zadzwonilem ze jednak mnie nie bedzie (to juz typowy len) no a dzis jestem w pracy...ale patrzac na to co mam do zrobienia to tez dlugo tu nie zabawie. hehehe...a jutro cale biuro ma wolne bo oddaja nam zalegly dzien za swieta:)))))

27.05.2004
10:33
smile
[117]

Justa_ [ lady in blue ]

nie masz się czym chwalić obiboku :P

27.05.2004
13:34
smile
[118]

legrooch [ Legend ]

Zmiana planów!
Reflektuje ktoś dziś "Pojutrze" o 17:30 w Galerii Mokotów? Jak tak to zapraszam do rezerwacji telefonicznej. Jest narazie pustawo (może to szok, że czwartek, a nie piątek...)

27.05.2004
13:52
smile
[119]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

w Galerii Mokotow to ja bylem przed chwila:PPPPP

27.05.2004
13:56
smile
[120]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch-----> nic mi nie mów o zmianach planów, ja mam dzisiaj jakiś planistyczny kołowrotek, a to mam jechać do mamy do szpitala, a to ma nie jechac, a to na delegację w poniedzialek wyjeżdżam rano, a to po południu, a może w ogóle we wtorek, wrrrrr....... nim ten maj się skończy będę się musiała poddać psychoterapii

27.05.2004
14:29
smile
[121]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> ja za to dzwoniłem do księgowości na studiach. Co ja biedny mam zrobić mając 3270zł (+ dwa miesiące jeszcze nie rozliczone) zaległości? :P
Główka rozpoczęła pracę :)

27.05.2004
14:30
smile
[122]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pod Galerią byłem godzinę temu...

27.05.2004
14:32
smile
[123]

legrooch [ Legend ]

Ja będę za 2 godziny! Łał! :PPPP

27.05.2004
14:36
smile
[124]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To miłej podróży.

27.05.2004
14:38
[125]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch---->niezła sumka ci się uzbierała, a najgorsze, że trzeba będzie jej powiedzeieć pa pa

27.05.2004
14:51
smile
[126]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> true, true... A najlepsze, że to ostatni raz :)))) Never again!

Paudyn ==> ty się chyba powinieneś uczyć, a nie siedzieć w necie... :)
Sesjam praca i te sprawy. Do nauki, bo i w zimie na piwo nie znajdziesz chwili!

27.05.2004
14:53
smile
[127]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jestem właśnie po drugim egzaminie, nastepny za tydzień, więc mam nieco czasu.

27.05.2004
15:02
smile
[128]

legrooch [ Legend ]

Jasne jasne... A jak przyjdzie co do czego, to się okaże, że się uczysz, bo jutro masz egzamin... :>

27.05.2004
15:02
smile
[129]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> tydzień przed, to się każdemu wydaje, że ma trochę czasu .....apsik (właśnie sobie kichnęłam, czyli zwyczajem ludowym prawdę mówię)

27.05.2004
15:05
smile
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch ::::> Jak się zgłosisz za tydzień w środę, to właśnie tak będzie ;>>

yagna :::::> Na zdrowie. Tak na marginesie do tych egxamów co minęły miałem 2 tygodnie nauki, a zacząłem się uczyć na 2 dni przed ;>> Ale ubezpieczenia trzeba zacząć wcześniej... bez dyskusji !!

27.05.2004
15:05
smile
[131]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> On jest zawsze chętny, jak inni nie mogą :>
Spróbuj się zgadać z nim i powiedz że masz czas, to zobaczysz :PPP (jedna czytelnia i jeden MA wiosny nie czyni :>)

27.05.2004
15:08
smile
[132]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - niestety nie moge Ci pomoc rozwiazac gnebiacych Cie problemow, o ktorych pisales mi w smsie :-P
P.S swietnie sie czyta smsy, ktore zaczynaja sie od słowa "kurwa..." :-PPP optymistycznie nastraja :-D

27.05.2004
15:10
smile
[133]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch----> pewnie masz rację dłuzej i pewnie lepiej go znasz, ale nie zapeszaj z tą wiosną, bo tak jakby się cieplej robi i błękit widzę

27.05.2004
15:13
smile
[134]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sas ::::> Kurcze... chyba napiszę pracę z tego tematu i umieszczę w dziale socjologia/psychologia... ale kolo naprawdę mnie rozwala ;o))

legrooch :::> Żebym nie powyliczał, jak to Ci się nie chciało przez zwykłe pierdoły dojechać.. a ta wymówka ze szczytem to mnie totalnie rozwaliła.

27.05.2004
15:18
smile
[135]

legrooch [ Legend ]

Zboczony... tylko o jednym....

27.05.2004
15:19
smile
[136]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ten o czystych myślach się odezwał :oP

27.05.2004
15:20
[137]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn wszytsko cie dzisiaj rozwala :p
a kolo jest spoko,postawil mi z historii mysli socjologicznej 4 :-D
a tak serio, to to jest bardzo zagubiony w swoim zyciu czlowiek. nie dziwie sie ,ze wciaz czyta ksiazki o filiozofach i zyje ich ideologiami i teoriami.

27.05.2004
15:21
smile
[138]

legrooch [ Legend ]

Ja? Mam mieć nieczyste myśli? Kpisz sobie ze mnie? Jestem nasłowniejszą i najgrzeczniejszą osobą pod słońcem :PPP

27.05.2004
15:23
smile
[139]

legrooch [ Legend ]

Sas ==> nie tłumacz tego Paudynowi. On i tak reaguje na jedno słwoo - sex :PPPPPP
"Wymówka ze szczytem...." - fiu fiu fiu..... :P

27.05.2004
15:25
smile
[140]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch ::::> Tak, ale w zmienionej skali :oPPP

Sas :::> Mówiłem, że jako kobieta, nie będziesz miała u niego źle :oPP A zagubić to ja się mu kiedyś pomogę osobiście :oD

27.05.2004
15:29
smile
[141]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - akurat to czy jestem kobieta nei gralo wiekszej roli bo wszyscy pisalismy test :-P
tytaj liczyla sie wiedza :-)) :-PP

27.05.2004
15:30
smile
[142]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Sas ::::> I wszyscy oddali anonimy, że facet nie wiedział, komu sprawdza? :o)))))P

27.05.2004
15:32
smile
[143]

legrooch [ Legend ]

Jutro, godz 18 w MA?????!!!!!

Ja idę zrobić sobie herbatę, siedzę jeszcze 30 minut i jadę na film :P

27.05.2004
15:32
smile
[144]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> A co on sprawdzał?

27.05.2004
15:34
smile
[145]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A podobno to ja jestem zoboczony ;>>

27.05.2004
15:34
smile
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

zboczony.. pardon...

27.05.2004
15:35
smile
[147]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

sprawdzil od razu testy :-)
i dziwnym trafem wyszlo ze wszyscy dostali 4 :-D

27.05.2004
15:35
smile
[148]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn----> kto wie moze był kodowany, ale Sasanka stawiała seksowne krzyżyki :))))

27.05.2004
15:36
smile
[149]

legrooch [ Legend ]

Jakie testy sprawdził? :)
Jaki był wynik? :)
Pozytywny, czy negatywny? :)

27.05.2004
15:37
smile
[150]

yagienka [ pułapka na Misia ]

skleroza nie boli (+1),
my mozemy się stawić w MA dopiero o 19

27.05.2004
15:38
smile
[151]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O właśnie... taki pies na kobiety zawsze rozpozna kobiecy hcaratker pisma... czy tez krzyżyków :oPP

Ale, że wszyscy dostali 4 to podejrzane... może to jego daleko posunięte zagubieniie posuneło się że hej ;o)))

27.05.2004
15:41
smile
[152]

legrooch [ Legend ]

Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo

1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn ????? :))))))
4.
5.
6.

27.05.2004
15:41
smile
[153]

yagienka [ pułapka na Misia ]

może tego dnia pisała tylko Sasanka lub.......... pytanie brzmi jak wszyscy dostali 4, to co dostał oceniający

27.05.2004
15:43
[154]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo

1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn ????? :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.

27.05.2004
15:43
smile
[155]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo

1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4.
5.
6.

27.05.2004
15:44
smile
[156]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Grrrrr... ;>>> A nawet odświeżyłem :oP I nic!!! :o))))

Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo

1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.

27.05.2004
15:46
[157]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> Dopisz "na 50%" :)

A tak wogóle, to co z resztą ludu?
Dajcie Hayabusie znać. L@WYERA ja ściągnę jakby co. Pozostaje kwestia Sas.

27.05.2004
15:48
smile
[158]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Mówisz, masz ;>>>'

Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo

1.legrooch (na 50%)
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.

27.05.2004
15:52
[159]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Pozostaje kwestia Sas.

co to znaczy ?:>

27.05.2004
15:57
[160]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

dobra, juz wiem :-)

27.05.2004
15:58
smile
[161]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->ty to chyba miales byc w Galerii...uwazaj bo sie zrobilo ciemno jak w dupie i leje jak skur...cebra.:))))

27.05.2004
16:02
smile
[162]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> do 17 mogę odebrać bilety, więc zdążę :)
Zdecydowałem się na 2.0 Golfa III. (Chciałem VR6, ale ojciec mi sukcesywnie wybił go z łba... :>)

Żegnam was, już wiem.....tralalalala
Narazie i do jutra :)

27.05.2004
16:05
smile
[163]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Daleś sobie wybić ze łba VR6...? Aleś cienki ;oP

27.05.2004
16:07
[164]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->hehehe...ty tez w tym pomogles:PPPPPP

ale ta 2 litrowka to tez taki troche wymiatacz. na nasze drogi w sam raz:))

27.05.2004
16:17
smile
[165]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja..? <robi niewinną minę> Nie wiem o czym mówisz... ;>>

No i ja tez nie wiem, czy te 2 litry legrooch w ogóle wykorzysta :oD

27.05.2004
22:55
[166]

legrooch [ Legend ]

Paudyn, ILEK ==> ale te 178 kucyków ze stajni arabskiej chodzi mi po głowie, oj chodzi.... :))))
Póki co, to albo Golf III, albo taki pasek :) \/

To jak z jutrem? Kto się pisze?

28.05.2004
11:36
smile
[167]

legrooch [ Legend ]

Co tu taka cisza?

28.05.2004
12:19
smile
[168]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> i zapada taka niezręczna ciszaaa... Mogę tu zamieszkać ?!?

Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo

1.legrooch (na 50%)
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.L@WYER (75 %)
7.


28.05.2004
15:23
smile
[169]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ludzie są zajęci, a nie opierdzielają się przed kompem :o))))

28.05.2004
15:48
smile
[170]

legrooch [ Legend ]

Właśnie skończyłem robotę, patrzę, a tu Paudyn się operdziela przed kompem :PPP

28.05.2004
15:50
smile
[171]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

... nie mógł się nie opierdzielać, skoro chwilę wcześniej zaraził go legrooch :oPP

28.05.2004
15:58
smile
[172]

legrooch [ Legend ]

Ale jednak musiał się opierdzielać, skoro legrooch zniknął o 11:36, a Paudyn pojawił się o 15:23 :PPPP

28.05.2004
16:00
smile
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch zniknął, bo nie miał się z kim poopierdzielać, a jak Paudyn wrócił, to zaraz odpisał.... to o czymś świadczy, czyż nie? :oPPPPP

28.05.2004
16:00
smile
[174]

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]

To i ja wpadnę wieczorem do was. Tylko ćććśśśś.... Będę incognito! :P

29.05.2004
01:06
smile
[175]

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]

Misio ==> drugi raz bałagan nie będzie tak samo smakował :P

Właśnie wróciłem na to nasze zadupie. Było fajnie. Szkoda tylko, że trzeba iść do Oli 30 minut szybkim krokiem i tyle samo do mnie....
Odreagowałem przynajmniej obciążenie w pracy. :))

Zobaczymy się "Pojutrze" :P

A teraz szczerze Misio + Yagienka - jak smakowało wino?

29.05.2004
01:14
smile
[176]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


Wakacje!!!!


PS.:D:D:D:D:D:DALE NICK:D:D:D:D:D

29.05.2004
01:17
smile
[177]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

wakacje to może będę miał za rok ...

[edit]

praca praca praca stuuudia ...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-29 01:17:34]

29.05.2004
01:21
smile
[178]

legrooch [ Legend ]

Cainoor ==> LOL. Nic nie mów na ten temat :)

Dzięki za miły (i kłótliwy) wieczór :)
Do następnego :)

29.05.2004
11:10
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Słucham sobie spokojnie Death-Individual Thought Patterns (no może ciut głosniej, niż zwykle), a tu matka wpada i krzyczy, że to nie muzyka, tylko jakiś łomot, a śpiew przypomina ryczenie wołu na pastwisku, tudzież krzyki potępieńca... ech, jak mozna nie docenić tej jednej z najlepszych technicznie i w ogóle muzycznie kapeli metalowej.

29.05.2004
12:32
smile
[180]

legrooch [ Legend ]

Twoja matka ma bardzo dobrą ocenę muzyki.
Wie że metal, hh i disco-polo to nie muzyka :P

29.05.2004
12:44
[181]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->twoja Mama ma racje:PP

legrooch---->grabisz sobie...chyba nigdy nie slyszales Bojsof lajf:))

29.05.2004
12:44
smile
[182]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Idź już lepiej wracaj do słuchania swoich Fasolek.

29.05.2004
12:48
smile
[183]

legrooch [ Legend ]

Paudyn ==> powinna Ci zarekwirować kolumny. Później wyrośnie z Ciebie taki "brudyn, długowłosy metal" :PPPP

ILEK ==> ćśśś......

29.05.2004
12:51
smile
[184]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Długie włosy i czarne ciuchy to ja w liceum miałem. Już dawno wyrosłem z metalmanii poprzez aparycję.

29.05.2004
18:52
smile
[185]

L@WYER [ Valaraukar ]

legrooch --> ja dojechałem (LOL) do domu po 00.30 - jak wracałem, zadzwonił kumpel, przeklął lokalne dresy z Agrykoli i dogadaliśmy się co do obalenia małego browarku pod delkami - jak przyjechał, to ruszyliśmy na znaną ławeczkę koło Dzielnej i tam żeśmy po browarku rozpracowali ...

29.05.2004
22:03
smile
[186]

yagienka [ pułapka na Misia ]

legrooch----> winko ok, sałatka z łososiem prima sort, a Misiowi się b. podobał balagan (może dlatego odmówił dzisiaj sprzątania:P)

tylko cóś internet niemrawo pomyka, przystępujemy zatem do domowego seansu dzisaj - "Cienka czerwona linia"
(nie mylić z czerwoną kreską z Woodego Allena:)

01.06.2004
09:23
[187]

yagienka [ pułapka na Misia ]

eeech.. drugi dzień po dłuższej niebytności w pracy, dobrze, że szefostwa niet to można niespiesznie pogrążać się w tym nieszczęściu

01.06.2004
09:25
smile
[188]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna ::::> A ja myślałem, że jak kota nie ma, to myszy harcują :o)))

Wszystkim dzieciom (w tym sobie, a co :oP ) życzę z okazji ich dnia samych wspaniałości :o))))

01.06.2004
09:42
[189]

yagienka [ pułapka na Misia ]

chyba mam zwidy, ale coś mi się posty nie dodają, dwie próby harcownicze podjęte i nic...co za dzień

01.06.2004
09:47
smile
[190]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Szefostwo na czas swojej nieobecności kompy pozabezpieczało.

01.06.2004
09:57
smile
[191]

legrooch [ Legend ]

yagi ==> widać posty, widać :)

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!! :PPPPP

01.06.2004
09:57
[192]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->a cos ty masz za dobry humorek...niechce nic mowic ale chyba jakies egzamy masz niedlugo...

yagienko---->u mnie wszystko ok...szefowej nie bylo w zeszlym tygodniu to i mnie nie bylo hihi:))

01.06.2004
10:01
[193]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::::> Czyżbyś chciał zepsuć mi humor? :o))) Owszemn, examy mam w czwartek, piątek (o ile mnie nie zwolnią) oraz przyszłą środę. Oby bez poprawek :oP

01.06.2004
10:15
smile
[194]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->no to nosek w ksiazeczki lub notatki i cisza...a nie mi tu "ciezko pracujacych" denerwujesz:))))

01.06.2004
10:22
smile
[195]

yagienka [ pułapka na Misia ]

właśnie Paudyn ucz się ucz....bo nie będziemy mieli co oblewać :)
a teraz idę sobie do zakładowej biblioteki, trzeba się przejść zanim nawrzucam jakiejś węgierskiej kretynce po angielsku, ot co

01.06.2004
10:25
smile
[196]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::::> Czyżbyś miał dziś wyjątkowo co do roboty w tej robocie?? ;o))))

yagna :::> Oblewać zawsze jest co... nawyżej będzie stypa ;o)))))

01.06.2004
10:26
smile
[197]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->wyobraznia cie ponosi:))...spokojnie, nudzic sie nie zamierzam:))

01.06.2004
15:25
smile
[198]

Justa_ [ lady in blue ]

ja dzisiaj zdałam anglika, jeszcze tylko biologia i koniec nauki... na ten tydzień :)

01.06.2004
15:50
smile
[199]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa---> bomba, świetny prezent na dzień dziecka, gratuluję

03.06.2004
09:43
smile
[200]

legrooch [ Legend ]

Piwko, piwko zimne piwko!
Zapraszamy, zapraszamy!
Wolska Wolska Wolska Wolska :)

godz. otwarcia: 17:00-xx:xx :P

03.06.2004
09:48
[201]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kto zaklada nastepna...juz mi te lajze doczytuje...

03.06.2004
09:56
smile
[202]

legrooch [ Legend ]

ILEK ==> Done!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.