
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
WWWAiS - matury w trakcie, sesja się zbliża... czyli przedsmak wakacji....
W tej części nikogo nie opluwamy, jesteśmy mili dla siebie i innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu małego kata :-P
Uprasza się o niemarudzenie i nie podnoszenie wątku na siłę, konskwencją będzie zgłoszenie delikwenta do wątku moderków z zamiarem zabanowania :))
Wszelkiej maści warzywa (ziemniaki, buraki et consortes) proszone są o zebranie swoich zabawek i znalezienie innego placyka zabaw, na którym poziom będzie dla nich odpowiedni (powinno chyba być odpowiednio niski).
Apel do kobiet: Pół tonu ciszej :oP
Taniec w kółeczku:
Wodzirej zaprasza do tańca w kółeczku- tańczymy. Panowie okręcają panie, panowie klękają, panie tańczą wokół panów i takie tam.. a żeby było sprawiedliwie to w pewnym momencie wodzirej każe uklęknąć paniom (panie myślą ze teraz panowie będą tańczyć wkoło nich..), a wodzirej mówi: panowie staja naprzeciwko klęczących pań (muzyka cichnie) tak właśnie panie chciałyby podziękować panom za taniec.
poprzednia wyspa:
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
o kurde...ale sie zagalopowalem:))

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Wiem, że z niemcem (i to w Dieslu) nie narobisz się za dużo. Dlatego Passat jest typem - nie jak Golfy pokatowane przez małolatów. Wiem również (kilku znajomych na studiach), że Civic w tej budzie jest cholernie udanym japońcem jak na tamte czasy. Nie mają chłopaki najmniejszych problemów z nią.
Paudyn ==> Wiesz, ile miejsca jest w tym civicu???? Jak na sofie. Z tyłu również bardzo ładnie zagospodarowana przestrzeń.

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> to jest baaardzo ładne :) Ale stary na to nie pójdzie.... Too much cylinders and horsepower for young man.
Aczkolwiek kto wie....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No właśnie ;>>
Nie poeoba mi się moc. Takim samochodem ktoś mógł ostro pocinać i zarżnąć go odrobinkę... Może dlatego taki w miarę tanii?? :o))))) Z takimi bardziej usportowionymi trzeba bardzo strożnie...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> No ja właśnie mówię o miejscu z tyłu, bo z przodu to zmieścicie się przecież i w cieniasie ;>> Wcale nie jest tak różowo w tym Civiku, aczkolwiek lepiej niż w maluchu :oPP Golf ma go zdecydowanie więcej, a jak kupiusz jakiś mniejszy litraż od starszego pana, to masz większą pewność, że nie jest zakatowany właśnie.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->to niemcy...a nie durne malolaty z polski...oni do katowania uzywaja 911:)))
legrooch---->no to moze cos z rodzimego allegro??
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::::> Zapewniam Cię, że małolaty w Niemczech są tak samo durne jak w Polsce, dlatego własnie sprowadzając naszego "nowego" Toledo zwracaliśmy uwagę na właściciela. 1.9TDI, podrasowany z 90 na 110 koni... nie jest wcale najgorzej, a najważniejsze, że ma klimę, bo stare Audi 80 bez tego małego szczegółu zaczynało mnie irytować :o))))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
francuz??szkoda ze udezona:(( bo bardzo atrakcyjne autko, choc z citroenami trzeba ostroznie przed kupnem konieczny przeglad w ASO

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No właśnie ja ogólnie o francuzach słyszałem dość różne opinie... chyba jednak zaufałbym niemcowi.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->tez mialem kiedys podobne zdanie ale od czasu kiedy siostra kupila BXa (teraz ma corse), szwagier ZXa a staruszki 306 kombi...to powiem ci ze mam naprawde dobre zdanie na temat francuzow...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::::>wychodz więc na to, że teść mojego wuja miał wyjątkowego pecha... Miał 3 Peugeoty pod rząd i od czasów ostatniego powiedział, że nigdy więcej francuza nie kupi :oD
Choć nie powiem,bardzo kręci mnie Renault Megane :o))))

legrooch [ Legend ]
Po pierwsze - dostałem robotę, więc się odłączam na chwilę.
Po drugie - ILEK, rodzime allegro ok (wczoraj szukałem już), ale te ceny...
Po trzecie - znalazłem koszt sprowadzenia samochodu. Wieczorem szukam czegoś po ebay.de itp stronach niemieckich.
Gadałem 10 minut temu z ojcem. Wczoraj znalazł w ponoć pięknym stanie Espero za 500 euro. Wieczorem sam poszukam. Mam jak ściągnąć stamtąd, ale musimy z ojcem wyrównać siły i uzgodnić kilka spraw.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Była jakaś specjalna sportowa wersja tej meganki... niestety nie pamiętam specyfikacji, ale robiły wrażenie :o))))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->no to zamieszcze jeszcze raz line do bardzo dobrej stronki
aha i informuj na bierzaco..
Paudyn---->co do Peugeota moich rodzicow jest to autko z 2001 roku wiec jeszcze za bardzo nie mialo co tam pasc:))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn----->chodzi ci moze o MAXI:))))hehe
ja niemam problemow z wyborem auta...od lat choruje na Capri ale jezeli sie nieda to male autko z morderca po maska (fiat uno 1.3/1.5 turbo ie, Peugeot 205 1.9 GTI, Renault 5 Alpine Turbo i.t.p:))hehehehe

Justa_ [ lady in blue ]
och Paudyn wzruszyłam się :>
zauwazyliście że oprócz was nikt nic nie pisze, może dlatego że wszyscy zasnęli? :PP

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->a ja zauwazylem co innego, jak Ty sie nie wpisujesz to jak widac moze byc calkiem ciekawa,i SENSOWNA dyskusja :P
(nie dziekuj za komplement :P )

Justa_ [ lady in blue ]
no wiesz, to nie było mile, gadasz mi jak Paudyn buuuuuuuuuuu :(

yagienka [ pułapka na Misia ]
nie śpię staram się uczyć, właśnie zrobiłam sobie małą przerwę w celu spożycia jajek na miękko, które tradycyjnie wyszły mi na twardo, szlag by to...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ja to generalnie myslalem ze to kwestia apelu ze wstepniaka...a bylo tak pieknie:))

yagienka [ pułapka na Misia ]
ILEK ---> masz na mysli ten "pół tony ciężej", czy jakoś tak

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka ja ostatnio gotowałam jajka do barszczu, gotowały się z 10 min, kroje a tam żółtko mi wypływa więc nie przejmuj się, to wina jajek :)
btw. ja tam nie widze żadnego apelu a ty? :P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa---->ja bym stawial ze to wina marnej kucharki, a nie jajek, najlatwiej zawsze na jajka zwalic wine:P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->oswiecilo mnie...chyba znalazlem kompromis pomiedzy Passatem i Golfem...za rozsadna cene i nie az tak wiekowy...jest tego tam naprawde sporo znalazlem Diesla ale sa tez niezle egzemplaze z 90 konnymi motorkami benzynowymi...
Justa----->wracaj do kuchni...

Justa_ [ lady in blue ]
oj grzeszysz tą "marną kucharką" grzeszysz, nigdy więcej nic ci nie ugotuje :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Przyznaję się bez bicia, że miałem pobudkę około 9.30, ponieważ przywieźli mi zamówione książki - jak na razie skończyłem już "Last Hero" i po krótkiej przerwie (musiałem przecież coś zjeść) zacząłem 'Na glinianych nogach" .

yagienka [ pułapka na Misia ]
Banita----> marnej kuchenki, a nie kucharki :P
Justa-----> jak masz gdzieś wracać, to lepiej waracaj do nauki
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
L@WYER----->bedziesz dzis?? bo niewiem czy brac ze soba gre??

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka uczyłam się ostatnie 2 godziny, teraz mam przerwe :>

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEk --> być to pewnie będę -może jakiś MAŁY browarek się obali czy cuś - gierki nie bierz, ponieważ Hayabusa oddał mi wczoraj mój egzemplarz :> - ja mogę Ci ewentualnie dodatek podrzucić ...

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
yagienka-----> widze ze tez masz zepsutą kuchenkę moze wymienicie sie doswiadczeniami z Justą na temat prawidlowego przyrzadzania potraw w zagrodz yyw kuchni?:P
no nic ide sobie, bo Justa jak zawsze ma pretensje nie wiadomo o co ;(
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Banita---->siedz na dupie...kobity sie boisz??:)))
L@wyer---->no to na co mi tam jeszcze ty potrzebny...nie pije:))

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
ILEK---->kobiety sie nie boje, ale Justy jak najbardziej :)))
a teraz oswiadczenie- Justa jestdobrą kucharką, byla to z mojej strony czysta zlosliwosc i wrecz chamstwo( no ale tytul chama roku 2003 do czegos w koncu zobowiazuje:P ) posypujac glowe popiolem podkulam ogon i uciekam chwalac talen kulinarny Justy :)
powyzsze zdanie napisalem bedac w pelni wladz umyslowych , i niepod wplywem srodkow halucynogennych
:)

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> a jeszcze jakieś inne strony z używanymi w Niemczech?
ebay.de
mobile.de
.....
Dzięki tak czy inaczej.

Justa_ [ lady in blue ]
dzięki Banita, ale jeszcze musisz popracowac nad stylem tak żeby nastepnym razem nie było widać że pisałeś pod przymusem :>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Banita---->to zes sie teraz popisal...niezla desperacja:PPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::::> Nie pamiętam, jak wabiła się ta meganka, wiem tylko, że nie różniła się niczym obudową zewnętrzną od zwykłej, natomiast kwintesencję stanowił silniczek...

legrooch [ Legend ]
A co powiecie na to? Koszt sprowadzenia do nas (wszystkie opłaty) to ok 7500zł. :PP
Jak miałbym teraz kasę, to bym się nie zastanawiał....
Paudyn ==> a ty mi swój szajs wciskałeś..... :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Powiemy, żeś chyba nie doczytał tekstu pod spodem... LOL :o)))))))
legrooch [ Legend ]
Kurna, jestem już zmęczony....
Ile ja stron eBaya zwiedziłem dziś..... 8890euro.....
Ale sprzęt wypasik :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale trzeba przyznać, że koleś litościowy. Odjebał swoje Audi i teraz chce za nie krocie, ale przynajmniej rozpisał cztery warianty umowy na raty :oD Swoją drogą 2.3 benzyna, jednopunktowy wtrysk (chyba) i 133 konie... w sumie jednak za takie pieniądze można znaleźć znacznie atrakcyjniejszą ofertę...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
no jasne ze za taka kase mozna wiele wiecej:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::::> No daj spokój... zabytki i relikty minionego ustroju rozlicza się nieco inaczej ;oD Nie ma się co dziwić tym żądaniom ;>>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
sorki...a to moja "choroba":))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
najdrozszy w mobile.de byl jakis sportowy i kosztowal 25000 euro...wiec wolalem nie przeginac:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ford Capri... ociec gdy zmieniał starą grenadę na obecną miał okazję stać się właścicielem pomarańczowego Capri, coś tam jednaj stanęło na przeszkodzie i dziś znów ciągnie przyczepki Grenadą, tyle, że 6 cylindrową...
A tak na marginesie, to przyuważyłem na uczelni jakiś amerykański woziok wielkości wołgi... chyba pontiac, ale nie dam sobie głowy uciąć, bo nie zachodziłem od przodu, a z tyłu ma jedyniie wiele mówiące... 32V!!!
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Byłbym zapomniał... tym czymś bliej nieokreslonym jeżdzi miniaturowy osobnik płci... żeńskiej :oD

legrooch [ Legend ]
Po jakiej porcji to jest najedzone?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Chodzi Ci o spalanie? 9.5 litra, niestety nie pisze, czy średnia, czy też po mieście, czy też.. na trasie :o(
Wybierzmowałe kumpla i przy okazji pomodliłem się za Was... no i się troszku wstawiłem :oP

Justa_ [ lady in blue ]
ja się jutro za was wszystkich pomodle i przy okazji musze pogadać z Bogiem o moich ustnych :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
módlcie się, pomóc to nie wiadaomo czy pomoże, ale nie zaszkodzi
Paudyn----> a wstawiłeś się za nas u którego świętego:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Jak trwoga, to do Boga? ;>>
yagienka ::::> Wstawiłem się u świętego Okocimia ;o)))
yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> oczywiście "o kocim spojrzeniu",nie najgorszy ten święty, a aby chrzczony nie był?

Justa_ [ lady in blue ]
Paudyn, raczej presja otoczenia :>
pozdrowienia dla moich babć :*

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> O kocim spojrzeniu to była Mariola ;o))) A święty był przechrzszczony... i to przeze mnie :oP
Justa :::> Nie gadaj, że dajesz się presji otoczenia ;o)

Justa_ [ lady in blue ]
Paudyn w tym wypadku nie mogłam się sprzeciwić moim dwóm głównym żródłom gotówki :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mnie tam rodzinka bezinteresowanie wspiera :oP Nikt nie wymaga chodzenia do kościoła, pielgrzymek do pierdziszewa dolnego, czy innych różańców ;o))
Dobranoc... naprawde piffko uderzyło dziś do głowy :o)

Justa_ [ lady in blue ]
Paudyn nie uważasz że czas znaleźć bogatego męża i przestać pasozytować na rodzicach? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Owszem, czas żebyś sobie znalazła ustawionego męża. Ja zaś wczoraj przy piwie stwierdziłem, że szukam bogatej żony, bo wtedy jest pewność, że będzie ze mną za to kim jestem, a nie za to, co mam ;oPP

Justa_ [ lady in blue ]
wiem wiem ale dopiero po trzydziestce :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie "po". ale "w okolicach".

yagienka [ pułapka na Misia ]
widzę że ostro planujecie zabezpieczenie na przyszłość :))
Paudyn --->a w tych "okolicach" to ma być Justa, czy jej ten jak mu tam..... ofiara:))

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka w tych okolicach to ma być Paudyn :))
ofiara? czemu ofiara? :>
yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa ----> jak to dlaczego, ma ci przecie ofiarować majątek

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka :::> Planuję zakładać rodzinę dopiero gdzieś tak koło trzydziechy, ale z tym nigdy nic nie wiadomo :oP A nóż wpadnę po uszy (bynajmniej nie mam na myśli dzieciaka) i cały plan diabli wezmą ;o)))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn ----> wszystko jest możliwe, pamiętaj jedynie nie zostawać tzw. starym kawalerem, bo jest to jednostka chorobowa bardzo trudna do zniesienia przez otoczenie i to w stopniu przewyższającym żeński odpowiednik

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka ::::> Starokawalerstwa też nie można wykluczyć, najwyżej kupię sobie psa, więc powinienem zachować jakieś tam śladowe zdolności do komunikacji ;o)))

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka majątek to tylko miły dodatek, zaraz po inteligencji i poczuciu humoru, nie jest wymagany ale jak najbardziej mile widziany :))
Paudyn fajnie jest mieć psa ale z nim nie pogadasz a tym bardziej inne rzeczy(pomijam przypadki z Bravo) :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn ----> dobrze to ująłeś "śladowe", pies jednak nie chroni przed zdziwaczeniem (papużki, rybki i kotki tudzież)
Justa----> majątek nie jest wymagany ale jak najbardziej mile widziany - to się nazywa delikatna sugestia:)))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Psa (teraz akurat kota) trzymam tylko i wyłacznie dla towarzystwa. Po co trzymasz Ty, nie wnikam :oPP
yagienka ::::> Lepszy rydz nić nic. Kobieta też nie gwarantuje nornalności ;o)))

Justa_ [ lady in blue ]
Paudyn nie mam ani psa ani kota, mam papuge i Banitasa :P
yagienka bardzo delikatna, ale i tak nie wszyscy ją łapią :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Papuga...? Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać ;>>

Justa_ [ lady in blue ]
pomoge ci... czasami wypuszczam ją i ... lata sobie po pokoju... wiem to obrzydliwe :PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kurcze... ja nie o rekonesansie... ale w tym mi już nie pomagaj, proszę ;oPP

Justa_ [ lady in blue ]
w tym ci na pewno nie będę pomagać :P od czego masz kota z wielkimi ustami :)))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> a dlaczego nie - mowiłeś, że masz wyobraźnię "geometyczną" ;))
Justa----> co to za papuga (papug), gadająca ?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::::> No proszę, czyli jednak koty sąsiadki mają u was przerąbane... kłamczucha :oPP
yagienka ::::> Tak, ale używam jej do innych celów ;oPP

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka, ten papug to nimfa i zwie się Simba :> nie mówi ale śpiewa (czasami cały dzień -__-)
Paudyn u mnie nikt w bloku nie ma kota więc nie masz tu czego szukać :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No jasne, a te wszelkie wielkie usta i sugerowanie, do czego kot może służyć, to pewnie z powietrza... ;>>>

Justa_ [ lady in blue ]
nie wiem o co ci chodzi :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaa... jak zwykle zresztą ;oP

legrooch [ Legend ]
Wpada dziś ktoś do MA?
Kończę szkolenie (mam na rogu Towarowa/Wolska) i zmierzam wraz z Olą tam.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Taaaa...
-dziś prezentacja a polityki społeczmej
-jutro prezentacja z oceny projektów
-pojutrze prezentacja z sieci komputerowych oraz egzamin z marketingu
-popojutrze kolos i egzamin z komunikowania
ciekawe jak znaleźć czas aby się uwać na browar :o)P

juuusta [ malinka ]
ja zobacze, mam już jedno piwko dzisiaj i jak wcześnie się skończy to może wpadne :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zapomniałbym... w środęr ównież prezentacja z marketingu na zaliczenie ćwiczeń :oP

legrooch [ Legend ]
Ale na 1, góra 2 można wyskoczyć????!!!!!!

Justa_ [ lady in blue ]
Paudyn założyleś drugą wyspe pod rząd i mamy zastój, bądź przeklęty :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa----> z zrzędu, jak się nie mylę "pod rząd" to rusycyzm, jak ustny?

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka możliwe, ja tam się nie znam :)) ustny zdany

yagienka [ pułapka na Misia ]
GRATULACJE, ile ci jeszcze zostało?

Justa_ [ lady in blue ]
jeszcze angielski i biologia, a potem egzaminy na studia albo i nie :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa----> egzaminy na studia TAK, TAK musisz przecież zostać pasożytem i obibokiem;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Założyłem dwie wyspy pod rząd i napisano w nich już prawie 400 postów przez 8 dni, podczas gdy w Twojej ostatniej było 200 po... miesiącu :o))))) Więc nie pitol mi tu o zzastojach :oP

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka mam wyższe aspiracje, chce być królową pasożytów i obiboków :))
Paudyn za późno na tłumaczenia przeklęty :PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ależ ja się nie tłumacze, robią to za mnie statystyki, które niszczą Cię doszczętnie :oP

Justa_ [ lady in blue ]
bla bla bla... nie słysze cię :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nihil novi... kobiety rzadko kiedy potrafią czegokolwiek wysłuchać...

legrooch [ Legend ]
Dostałem pismo z budy, że mnie wyjebali....
Jak zwykle pod koniec semestru letniego.......

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Znów się odwołasz i znów Cię przyjmą... raczej nie będą chcieli stracić źródełka pieniążków...
Cainoor [ Mów mi wuju ]
legrooch ---> To już recydywa?
legrooch [ Legend ]
Miesiąc przed domniemaną inżynierką.... A teraz sranie się z podaniami, prośbami, rozmowami z rektorem itp....
Co za parszywy naród jest w tej księgowości... :>
Miłej nocy życzę wam :)
yagienka [ pułapka na Misia ]
znam ten ból, też mnie kiedyś wyrzucili i oczywiści przywrócili, niestety za odpłatnością, która gdzieś po roku (ktoś inny poskarżył się do NSA) okazała się niezgodna z przepisami, ale nie ubiegałam się o zwrot, z uczelnią nie należy zbytnio zadzierać
tak to już jest jak się człowiek zajmie kimś lub czymś innym ;))

legrooch [ Legend ]
yagi ==> ja tak mam co rok od początku studiów :) zawsze maj - czerwiec :)
Myślałem tylko, że na ostatnim roku odczepią się, ale jednak nie.....
Dziś minęły mnie (i mojej) 4 latka :D Jeszcze rok i jako-tako będzie okrągła rocznica :)
(mam skołowany łeb....)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jak się jutro wytelepię z egzaminu, to można by gdzieś coś obalić, jesli ktoś reflektuje, to niech zgłasza jakieś senswone propozycje.

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> pocałuj mnie studencie w nos :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Na przyjemność trzeba sobie zasłużyć :oP
A gnij se pan na chacie.. ja i tak jutro obalę pare piw albo flaszkę ;>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> przecież umawialiśmy się na piątek, chyba że musisz potrenować

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yaga :::> Nie widzę żadnego potwierdzenia, więc sądziłem, że ten pomysł rozpłynął się w czeluściach ;o))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> nie rozpłynął się, za zimno jest żeby się coś mialo rozpłynąć :P a ten czwartek nam nie pasuje i już (nie piję dzień przed egzaminem)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dobra. to wstępny termin w piątek. Teraz tylko pytanie, gdzie i kiedy...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Może być MA, może się skuszę na jakieś danie z karty.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
a ja podjąłem właśnie życiową decyzję... jutro też piję ;>>

legrooch [ Legend ]
Piątek, godz 19:30 mamy rezerwację na "Pojutrze", więc odpadamy. Chyba że się skończy wcześniej :>
A tak na poważnie, to wszystko zależy od stanu portfela po powrocie (ja, biedny student muszę uregulować płatności, aby mnie przywrócili do statusu ucznia)

yagienka [ pułapka na Misia ]
ciekawe, czy "Pojutrze", okaże się totalną katastrofą ;)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ello...
Ale sobie zrobilem tydzien lenia:))...w poniedzialek nie dotarlem do pracy z powodu zlego stanu po weekendzie, we wtorek zlitowalem sie na firma i pojawilem sie...zrobilem "niecale" swoje i o 12 nastapila ewakulacja...w srode zadzwonilem ze jednak mnie nie bedzie (to juz typowy len) no a dzis jestem w pracy...ale patrzac na to co mam do zrobienia to tez dlugo tu nie zabawie. hehehe...a jutro cale biuro ma wolne bo oddaja nam zalegly dzien za swieta:)))))

Justa_ [ lady in blue ]
nie masz się czym chwalić obiboku :P

legrooch [ Legend ]
Zmiana planów!
Reflektuje ktoś dziś "Pojutrze" o 17:30 w Galerii Mokotów? Jak tak to zapraszam do rezerwacji telefonicznej. Jest narazie pustawo (może to szok, że czwartek, a nie piątek...)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
w Galerii Mokotow to ja bylem przed chwila:PPPPP

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch-----> nic mi nie mów o zmianach planów, ja mam dzisiaj jakiś planistyczny kołowrotek, a to mam jechać do mamy do szpitala, a to ma nie jechac, a to na delegację w poniedzialek wyjeżdżam rano, a to po południu, a może w ogóle we wtorek, wrrrrr....... nim ten maj się skończy będę się musiała poddać psychoterapii

legrooch [ Legend ]
yagi ==> ja za to dzwoniłem do księgowości na studiach. Co ja biedny mam zrobić mając 3270zł (+ dwa miesiące jeszcze nie rozliczone) zaległości? :P
Główka rozpoczęła pracę :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pod Galerią byłem godzinę temu...

legrooch [ Legend ]
Ja będę za 2 godziny! Łał! :PPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To miłej podróży.
yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch---->niezła sumka ci się uzbierała, a najgorsze, że trzeba będzie jej powiedzeieć pa pa

legrooch [ Legend ]
yagi ==> true, true... A najlepsze, że to ostatni raz :)))) Never again!
Paudyn ==> ty się chyba powinieneś uczyć, a nie siedzieć w necie... :)
Sesjam praca i te sprawy. Do nauki, bo i w zimie na piwo nie znajdziesz chwili!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jestem właśnie po drugim egzaminie, nastepny za tydzień, więc mam nieco czasu.

legrooch [ Legend ]
Jasne jasne... A jak przyjdzie co do czego, to się okaże, że się uczysz, bo jutro masz egzamin... :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> tydzień przed, to się każdemu wydaje, że ma trochę czasu .....apsik (właśnie sobie kichnęłam, czyli zwyczajem ludowym prawdę mówię)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch ::::> Jak się zgłosisz za tydzień w środę, to właśnie tak będzie ;>>
yagna :::::> Na zdrowie. Tak na marginesie do tych egxamów co minęły miałem 2 tygodnie nauki, a zacząłem się uczyć na 2 dni przed ;>> Ale ubezpieczenia trzeba zacząć wcześniej... bez dyskusji !!

legrooch [ Legend ]
yagi ==> On jest zawsze chętny, jak inni nie mogą :>
Spróbuj się zgadać z nim i powiedz że masz czas, to zobaczysz :PPP (jedna czytelnia i jeden MA wiosny nie czyni :>)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - niestety nie moge Ci pomoc rozwiazac gnebiacych Cie problemow, o ktorych pisales mi w smsie :-P
P.S swietnie sie czyta smsy, ktore zaczynaja sie od słowa "kurwa..." :-PPP optymistycznie nastraja :-D

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch----> pewnie masz rację dłuzej i pewnie lepiej go znasz, ale nie zapeszaj z tą wiosną, bo tak jakby się cieplej robi i błękit widzę

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sas ::::> Kurcze... chyba napiszę pracę z tego tematu i umieszczę w dziale socjologia/psychologia... ale kolo naprawdę mnie rozwala ;o))
legrooch :::> Żebym nie powyliczał, jak to Ci się nie chciało przez zwykłe pierdoły dojechać.. a ta wymówka ze szczytem to mnie totalnie rozwaliła.

legrooch [ Legend ]
Zboczony... tylko o jednym....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ten o czystych myślach się odezwał :oP
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn wszytsko cie dzisiaj rozwala :p
a kolo jest spoko,postawil mi z historii mysli socjologicznej 4 :-D
a tak serio, to to jest bardzo zagubiony w swoim zyciu czlowiek. nie dziwie sie ,ze wciaz czyta ksiazki o filiozofach i zyje ich ideologiami i teoriami.

legrooch [ Legend ]
Ja? Mam mieć nieczyste myśli? Kpisz sobie ze mnie? Jestem nasłowniejszą i najgrzeczniejszą osobą pod słońcem :PPP

legrooch [ Legend ]
Sas ==> nie tłumacz tego Paudynowi. On i tak reaguje na jedno słwoo - sex :PPPPPP
"Wymówka ze szczytem...." - fiu fiu fiu..... :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch ::::> Tak, ale w zmienionej skali :oPPP
Sas :::> Mówiłem, że jako kobieta, nie będziesz miała u niego źle :oPP A zagubić to ja się mu kiedyś pomogę osobiście :oD

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - akurat to czy jestem kobieta nei gralo wiekszej roli bo wszyscy pisalismy test :-P
tytaj liczyla sie wiedza :-)) :-PP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sas ::::> I wszyscy oddali anonimy, że facet nie wiedział, komu sprawdza? :o)))))P

legrooch [ Legend ]
Jutro, godz 18 w MA?????!!!!!
Ja idę zrobić sobie herbatę, siedzę jeszcze 30 minut i jadę na film :P

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> A co on sprawdzał?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A podobno to ja jestem zoboczony ;>>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
zboczony.. pardon...

Sasanka [ Generaďż˝ ]
sprawdzil od razu testy :-)
i dziwnym trafem wyszlo ze wszyscy dostali 4 :-D

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn----> kto wie moze był kodowany, ale Sasanka stawiała seksowne krzyżyki :))))

legrooch [ Legend ]
Jakie testy sprawdził? :)
Jaki był wynik? :)
Pozytywny, czy negatywny? :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
skleroza nie boli (+1),
my mozemy się stawić w MA dopiero o 19

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O właśnie... taki pies na kobiety zawsze rozpozna kobiecy hcaratker pisma... czy tez krzyżyków :oPP
Ale, że wszyscy dostali 4 to podejrzane... może to jego daleko posunięte zagubieniie posuneło się że hej ;o)))

legrooch [ Legend ]
Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo
1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn ????? :))))))
4.
5.
6.

yagienka [ pułapka na Misia ]
może tego dnia pisała tylko Sasanka lub.......... pytanie brzmi jak wszyscy dostali 4, to co dostał oceniający
yagienka [ pułapka na Misia ]
Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo
1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn ????? :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo
1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4.
5.
6.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Grrrrr... ;>>> A nawet odświeżyłem :oP I nic!!! :o))))
Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo
1.legrooch
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.
legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Dopisz "na 50%" :)
A tak wogóle, to co z resztą ludu?
Dajcie Hayabusie znać. L@WYERA ja ściągnę jakby co. Pozostaje kwestia Sas.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Mówisz, masz ;>>>'
Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo
1.legrooch (na 50%)
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.
Sasanka [ Generaďż˝ ]
Pozostaje kwestia Sas.
co to znaczy ?:>
Sasanka [ Generaďż˝ ]
dobra, juz wiem :-)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->ty to chyba miales byc w Galerii...uwazaj bo sie zrobilo ciemno jak w dupie i leje jak skur...cebra.:))))

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> do 17 mogę odebrać bilety, więc zdążę :)
Zdecydowałem się na 2.0 Golfa III. (Chciałem VR6, ale ojciec mi sukcesywnie wybił go z łba... :>)
Żegnam was, już wiem.....tralalalala
Narazie i do jutra :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Daleś sobie wybić ze łba VR6...? Aleś cienki ;oP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->hehehe...ty tez w tym pomogles:PPPPPP
ale ta 2 litrowka to tez taki troche wymiatacz. na nasze drogi w sam raz:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja..? <robi niewinną minę> Nie wiem o czym mówisz... ;>>
No i ja tez nie wiem, czy te 2 litry legrooch w ogóle wykorzysta :oD
legrooch [ Legend ]
Paudyn, ILEK ==> ale te 178 kucyków ze stajni arabskiej chodzi mi po głowie, oj chodzi.... :))))
Póki co, to albo Golf III, albo taki pasek :) \/
To jak z jutrem? Kto się pisze?

legrooch [ Legend ]
Co tu taka cisza?

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> i zapada taka niezręczna ciszaaa... Mogę tu zamieszkać ?!?
Piątek 28.05, godz 18-19, Michaelangelo
1.legrooch (na 50%)
2.Ola
3.Paudyn !!!!! :))))))
4. misio-jedi
5.yagienka
6.L@WYER (75 %)
7.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ludzie są zajęci, a nie opierdzielają się przed kompem :o))))

legrooch [ Legend ]
Właśnie skończyłem robotę, patrzę, a tu Paudyn się operdziela przed kompem :PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
... nie mógł się nie opierdzielać, skoro chwilę wcześniej zaraził go legrooch :oPP

legrooch [ Legend ]
Ale jednak musiał się opierdzielać, skoro legrooch zniknął o 11:36, a Paudyn pojawił się o 15:23 :PPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch zniknął, bo nie miał się z kim poopierdzielać, a jak Paudyn wrócił, to zaraz odpisał.... to o czymś świadczy, czyż nie? :oPPPPP

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]
To i ja wpadnę wieczorem do was. Tylko ćććśśśś.... Będę incognito! :P

! Mały Byczek Ortograficzny ! [ Chor��y ]
Misio ==> drugi raz bałagan nie będzie tak samo smakował :P
Właśnie wróciłem na to nasze zadupie. Było fajnie. Szkoda tylko, że trzeba iść do Oli 30 minut szybkim krokiem i tyle samo do mnie....
Odreagowałem przynajmniej obciążenie w pracy. :))
Zobaczymy się "Pojutrze" :P
A teraz szczerze Misio + Yagienka - jak smakowało wino?

Ewa Dżyzga [ Konsul ]
Wakacje!!!!
PS.:D:D:D:D:D:DALE NICK:D:D:D:D:D

Cainoor [ Mów mi wuju ]
wakacje to może będę miał za rok ...
[edit]
praca praca praca stuuudia ...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-29 01:17:34]

legrooch [ Legend ]
Cainoor ==> LOL. Nic nie mów na ten temat :)
Dzięki za miły (i kłótliwy) wieczór :)
Do następnego :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Słucham sobie spokojnie Death-Individual Thought Patterns (no może ciut głosniej, niż zwykle), a tu matka wpada i krzyczy, że to nie muzyka, tylko jakiś łomot, a śpiew przypomina ryczenie wołu na pastwisku, tudzież krzyki potępieńca... ech, jak mozna nie docenić tej jednej z najlepszych technicznie i w ogóle muzycznie kapeli metalowej.

legrooch [ Legend ]
Twoja matka ma bardzo dobrą ocenę muzyki.
Wie że metal, hh i disco-polo to nie muzyka :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->twoja Mama ma racje:PP
legrooch---->grabisz sobie...chyba nigdy nie slyszales Bojsof lajf:))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Idź już lepiej wracaj do słuchania swoich Fasolek.

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> powinna Ci zarekwirować kolumny. Później wyrośnie z Ciebie taki "brudyn, długowłosy metal" :PPPP
ILEK ==> ćśśś......

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Długie włosy i czarne ciuchy to ja w liceum miałem. Już dawno wyrosłem z metalmanii poprzez aparycję.

L@WYER [ Valaraukar ]
legrooch --> ja dojechałem (LOL) do domu po 00.30 - jak wracałem, zadzwonił kumpel, przeklął lokalne dresy z Agrykoli i dogadaliśmy się co do obalenia małego browarku pod delkami - jak przyjechał, to ruszyliśmy na znaną ławeczkę koło Dzielnej i tam żeśmy po browarku rozpracowali ...

yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch----> winko ok, sałatka z łososiem prima sort, a Misiowi się b. podobał balagan (może dlatego odmówił dzisiaj sprzątania:P)
tylko cóś internet niemrawo pomyka, przystępujemy zatem do domowego seansu dzisaj - "Cienka czerwona linia"
(nie mylić z czerwoną kreską z Woodego Allena:)
yagienka [ pułapka na Misia ]
eeech.. drugi dzień po dłuższej niebytności w pracy, dobrze, że szefostwa niet to można niespiesznie pogrążać się w tym nieszczęściu

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna ::::> A ja myślałem, że jak kota nie ma, to myszy harcują :o)))
Wszystkim dzieciom (w tym sobie, a co :oP ) życzę z okazji ich dnia samych wspaniałości :o))))
yagienka [ pułapka na Misia ]
chyba mam zwidy, ale coś mi się posty nie dodają, dwie próby harcownicze podjęte i nic...co za dzień

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Szefostwo na czas swojej nieobecności kompy pozabezpieczało.

legrooch [ Legend ]
yagi ==> widać posty, widać :)
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!! :PPPPP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->a cos ty masz za dobry humorek...niechce nic mowic ale chyba jakies egzamy masz niedlugo...
yagienko---->u mnie wszystko ok...szefowej nie bylo w zeszlym tygodniu to i mnie nie bylo hihi:))
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::::> Czyżbyś chciał zepsuć mi humor? :o))) Owszemn, examy mam w czwartek, piątek (o ile mnie nie zwolnią) oraz przyszłą środę. Oby bez poprawek :oP

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->no to nosek w ksiazeczki lub notatki i cisza...a nie mi tu "ciezko pracujacych" denerwujesz:))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
właśnie Paudyn ucz się ucz....bo nie będziemy mieli co oblewać :)
a teraz idę sobie do zakładowej biblioteki, trzeba się przejść zanim nawrzucam jakiejś węgierskiej kretynce po angielsku, ot co

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::::> Czyżbyś miał dziś wyjątkowo co do roboty w tej robocie?? ;o))))
yagna :::> Oblewać zawsze jest co... nawyżej będzie stypa ;o)))))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->wyobraznia cie ponosi:))...spokojnie, nudzic sie nie zamierzam:))

Justa_ [ lady in blue ]
ja dzisiaj zdałam anglika, jeszcze tylko biologia i koniec nauki... na ten tydzień :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa---> bomba, świetny prezent na dzień dziecka, gratuluję

legrooch [ Legend ]
Piwko, piwko zimne piwko!
Zapraszamy, zapraszamy!
Wolska Wolska Wolska Wolska :)
godz. otwarcia: 17:00-xx:xx :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kto zaklada nastepna...juz mi te lajze doczytuje...

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Done!