
Orlando [ Reservoir Dog ]
Shrek 2 - zobacz pierwsze 5 minut!
Na oficjalnej stronie Shreka 2 pojawiło się pierwszych 5 minut tego filmu - są fantastyczne!
Gorąco zachęcamy - obejrzyjcie je KONIECZNIE! Są tam nawiązania do Czerwonego Kapturka, Władcy pierścieni, a nawet.. Spider-Mana!! Jest naprawdę dobrze.
Tymczasem zachwyty nad Dwójką nie milkną. Wszyscy, którzy mieli szansę zobaczyć więcej, niż 5 minut, mówią, że aż trudno uwierzyć w to, że sequel może co najmniej tak samo dobry, jak oryginał! Ten podobno jest. Szkoda, że musimy czekać aż do lipca...
Na stronce można ściągnąć tego tralera w różnych wersjach.
Według mnie sequel będzie świetny!

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Już nie moge :)) Ściągam obecnie... :>

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Looo. Wlasnie sciagam. Zapowiada sie niezla jazda :D...

megaabol [ Generaďż˝ ]
Ja sciągnołem jakies 2 godziny temu lajtowy jest filmik czekam na premiera Polską bo niema drugiego takiego osiołka jak Sztur :D
kwajz [ Generaďż˝ ]
Ja też już ściągam. Nie mogę się doczekać!
Fett [ Avatar ]
juz sciagam. Ile to ma mb ?rozumiem ze angh wersja ?

volvo95 [ Legend ]
Ściąga się :)

eJay [ Gladiator ]
Ogladalem:) Film zapowiada sie lajtowo:) Ale czekam na polski dubbing:)
Orlando [ Reservoir Dog ]
Fett ----> Jeżeli wziąłeś z rozdz. 640 to 50 mb...

kiowas [ Legend ]
Na szczescie bede w lipcu za granica i bede mial okazje obejrzec sobie Shreka w oryginale.
No a pozniej porownam sobie to z wersja polska (pewnie i tak jak w przypadku jedynki nieco lepszy bedzie oryginal).
Orlando [ Reservoir Dog ]
Zapomnieli dodać, że Shrek 2 nawiązuje tęż do "Bloodrayna"...

Orlando [ Reservoir Dog ]
... i "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"!
Cisek [ Pretorianin ]
kiowas --> w czym objawia się Twoje szczęście bo nie bardzo rozumiem? :-)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Rewelacja !
Po raz pierwszy usłyszałem oryginalną wersję językową i muszę przyznać, że polski dubbing był dobrany prawie perfekcyjnie.
Berver [ Chor��y ]
Shrek bez Sztura i Zamachowskiego to nie Shrek :)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
śmieszne ;-) czekam na polską wersję!!

piokos [ ]
Ja się powstrzymam bo chcę najpierw wersję kinową zobaczyć, 5 min. widziałem - ta część nie może być gorsza i tak się już uśmiałem.
kiowas [ Legend ]
Cisek ---> ano w tym, ze bede mial okazje obejrzec obie wersje - w naszym malym kraiku niedubbingowanej wersji nie uswiadczysz.
Ps. polecam czytanie ze zrozumieniem.
Cisek [ Pretorianin ]
kiowas --> ano właśnie, że zapewne uświadczysz mój drogi - tak jak i miało to miejsce w przypadku pierwszej części - część kopii (proporcjonalnie mniejsza oczywiście) będzie miała oryginalną wersję i napisy.
kiowas [ Legend ]
Cisek ---> w mojej miescinie takowych nie bylo wiec i obejrzec tego w kinie nie moglem

szymaniak [ Konsul ]
Oglądałem tak godzinke temu...
Nie moge się doczekać, ale polskiej wersji. Bez Sztura to nie Shrek będzie :P
xanat0s [ Wind of Change ]
Zajebioza! Dawno nie widzialem tylu aluzji podczas 5 minut :) Zwlaszcza fajne jest to ze Spidermana, kiedy zwisa glowa w dol :)
White Star [ Soldier ]
spoko!!

Holgan [ amazonka bez głowy ]
Mnie rozbawiłą do łez scenaka z syrenką =) =D

Trzepiskor [ SETH ]
superrrr

mortan_battlehammer [ Legend ]
eh poczekam na sztura

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
A mi się jakoś nie ściąga, o co chodzi?

Orlando [ Reservoir Dog ]
Mnie się najbardziej podobało z Czrwonym Kapturkiem...
Lucky_ [ Konsul ]
W tych pierwszych 5 minutach nie widzialem nowych pomyslow, ale poczatek to nawiazanie do jedynki i moze pozniej bedzie cos nowego
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
fajowe było z tym pierscieniem i z tym co biegna po polu a za nimi te widły latają:P
Lookash [ Generaďż˝ ]
A ja poczekam do lipca... Cierpliwość popłaca! ;)

amarok [ Generaďż˝ ]
nie wytrymam do lipca, ani nawet do niedzieli...
wlasnie ciagnę kinówkę ze strony S.

Orlando [ Reservoir Dog ]
SHREK THE BEST (dla niekumatych, prosze wejść w link, dziękuje)

mycha921 [ N-Gage QD ]
^@^%$@&*@%**&^@^%@!%^^@%@&$^#&*^*&$@*%&@&^&@!^*@*^@*^^*@ ściąga mi się tylko jakieś napisy!!!!!!!!!! ^#&%$&^%$* co mam zrobić ?
zajmują chyba 700kb :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
Raziel [ Action Boy ]
ja od tygodnia mam caly film na kompie, ale raczej nie bede ogladal, zaczekam na polski dubbling bo w przypadku pierwszej częsci byl lepszy
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Widziałem całego - mission imposible rox!
amarok [ Generaďż˝ ]
film bomba.
ciekawe, jak się spisze polska ekipa przy dubbingowaniu.

Ophidia [ Konsul ]
Brak mi słów, dobry pomysł, dobra robota grafików, ogólnie bomba.
H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
mycha to samo miałem jak wybierałem wersje w najlepszej jakosci wybierz drugą co do jakosci obrazu i ta zajmuje 43 mb
TheAnswer [ Quetzal ]
Mam nadzieję że POLSKA wersja będzie równie dobra jak i pierwsza

mycha921 [ N-Gage QD ]
H3ZEKI4H -------> spox jesteś ;) dzięki :)
maVes [ Konsul ]
Ściąganie in progress... :D
donzoolo [ Senator ]
a ja mam na kompie i ogladalem i imho Sztur wymieka przy Murphym, czarnuch (nieobrazliwie) wymiotl caly film!
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
ile to z WP ma Mb
a propos tylko quick time'm można to odtworzyć :(
Mazio [ Mr.Offtopic ]
kuffa - to tylko napisy, ktore trwaja 10 sekund i koniec
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
czemu mam tylko 700Kb napisów :|
kajojo [ MU Online ]
Mazio, Nurzyk--> umiecie wy czytać?!

Ścierwopluj [ Konsul ]
Kur*wa też mam tylko napisy. ja ﻺﻼﻹﻲﻭﻟﺣﺰﺊﺎﺇﱟדּדּﱠﮒנּפּﻳﻵﻗמּסּ gdzie to jest!

Ścierwopluj [ Konsul ]
no teraz mi wchodzi a ze strony silver screen'u jakieś napisy!

Arczens [ Legend ]
Ścierwopluj => Nie pisz bez spacji takiego ciagu znakow bo rozwalasz watek

peter.i [ spooki - pVd ]
amorok - podaj adres strony z jakiej go sciagasz... :)
tez bym se poogladal
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
chyba nie bo dalej nie wiem co miałem przeczytać :| podpowie ktoś jak z tego mirrora mogę ściągnąć te 50 MB..?
Mazio [ Mr.Offtopic ]
kajojo - czytam i czytam - nie wiem o co chodzi

Ścierwopluj [ Konsul ]
Arczens - - > Nie pisałem tego ciągu znaków, wkleiłem kilka chińskich liter z tablicy znaków i takie coś się porobiło.
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
to jakby ktoś miał inny mirror niż ten z wp to fajnie.. :]
przeszukałem stronke dreamworks'u nigdzie nie moge znaleźć trailerów
kajojo [ MU Online ]
Wystarczy przeczytać post z [30.05.2004] 11:42 aby dowidzieć się, że pierwsze 5 minut Shreka kryje się pod linkiem: "Dobra jakość", a pod najwyższą są tylko napisy.

peter.i [ spooki - pVd ]
sciagnelem, zobaczylem i... SIE JUZ DOCZEKAC NIE MOGE!!!!!!!!!
to bedzie hicior!!!
te aluzje do wladcy pierscieni i innych.... WYPAS!!!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
o ja gupia cipa
ale to jest komformizm i dazenie do perfekcji :P mnie tylko najwyzsza jakosc kreci :>
dzieki :)
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
rzeczywiście, ale dopiero ta 3, bodajze średnia jakość (28 MB) działa
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
o dobra jakośc mi chodzi no to ciągnem 43 MB... będę mam nadzieje nie długo :]
Mazio zawsze bierzemy to co najlepsze nie :] a to że nie działa to już inna sprawa:]

Bich [ Pretorianin ]
Najbardziej podoba mi sie ten ksiaze Charming i sceny jak jedzie "wyzwolic ksiezniczke".
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
film piękny,, mój ulub moment w trailerze to z tą syrenką :P

Ścierwopluj [ Konsul ]
echh, słaba jakość to jednak słaba jakość, a ja myślałem...

Dorotkadk [ Konsul ]
zapowiada sie ciekawie