GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Shrek 2 - zobacz pierwsze 5 minut!

20.05.2004
21:43
smile
[1]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Shrek 2 - zobacz pierwsze 5 minut!

Na oficjalnej stronie Shreka 2 pojawiło się pierwszych 5 minut tego filmu - są fantastyczne!

Gorąco zachęcamy - obejrzyjcie je KONIECZNIE! Są tam nawiązania do Czerwonego Kapturka, Władcy pierścieni, a nawet.. Spider-Mana!! Jest naprawdę dobrze.

Tymczasem zachwyty nad Dwójką nie milkną. Wszyscy, którzy mieli szansę zobaczyć więcej, niż 5 minut, mówią, że aż trudno uwierzyć w to, że sequel może co najmniej tak samo dobry, jak oryginał! Ten podobno jest. Szkoda, że musimy czekać aż do lipca...


Na stronce można ściągnąć tego tralera w różnych wersjach.
Według mnie sequel będzie świetny!

20.05.2004
21:49
smile
[2]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Już nie moge :)) Ściągam obecnie... :>

20.05.2004
21:50
smile
[3]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Looo. Wlasnie sciagam. Zapowiada sie niezla jazda :D...

20.05.2004
21:50
smile
[4]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Ja sciągnołem jakies 2 godziny temu lajtowy jest filmik czekam na premiera Polską bo niema drugiego takiego osiołka jak Sztur :D

20.05.2004
21:51
[5]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Ja też już ściągam. Nie mogę się doczekać!

20.05.2004
21:52
[6]

Fett [ Avatar ]

juz sciagam. Ile to ma mb ?rozumiem ze angh wersja ?

20.05.2004
21:53
smile
[7]

volvo95 [ Legend ]

Ściąga się :)

20.05.2004
21:54
smile
[8]

eJay [ Gladiator ]


Ogladalem:) Film zapowiada sie lajtowo:) Ale czekam na polski dubbing:)

20.05.2004
22:03
[9]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Fett ----> Jeżeli wziąłeś z rozdz. 640 to 50 mb...

20.05.2004
22:06
smile
[10]

kiowas [ Legend ]

Na szczescie bede w lipcu za granica i bede mial okazje obejrzec sobie Shreka w oryginale.
No a pozniej porownam sobie to z wersja polska (pewnie i tak jak w przypadku jedynki nieco lepszy bedzie oryginal).

20.05.2004
22:09
[11]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Zapomnieli dodać, że Shrek 2 nawiązuje tęż do "Bloodrayna"...

20.05.2004
22:10
smile
[12]

Orlando [ Reservoir Dog ]

... i "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"!

20.05.2004
22:17
[13]

Cisek [ Pretorianin ]

kiowas --> w czym objawia się Twoje szczęście bo nie bardzo rozumiem? :-)

20.05.2004
22:18
smile
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Rewelacja !

Po raz pierwszy usłyszałem oryginalną wersję językową i muszę przyznać, że polski dubbing był dobrany prawie perfekcyjnie.

20.05.2004
22:23
[15]

Berver [ Chor��y ]


Shrek bez Sztura i Zamachowskiego to nie Shrek :)

20.05.2004
22:41
smile
[16]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

śmieszne ;-) czekam na polską wersję!!

20.05.2004
22:43
smile
[17]

piokos [ ]

Ja się powstrzymam bo chcę najpierw wersję kinową zobaczyć, 5 min. widziałem - ta część nie może być gorsza i tak się już uśmiałem.

20.05.2004
22:59
[18]

kiowas [ Legend ]

Cisek ---> ano w tym, ze bede mial okazje obejrzec obie wersje - w naszym malym kraiku niedubbingowanej wersji nie uswiadczysz.

Ps. polecam czytanie ze zrozumieniem.

20.05.2004
23:15
[19]

Cisek [ Pretorianin ]

kiowas --> ano właśnie, że zapewne uświadczysz mój drogi - tak jak i miało to miejsce w przypadku pierwszej części - część kopii (proporcjonalnie mniejsza oczywiście) będzie miała oryginalną wersję i napisy.

20.05.2004
23:20
[20]

kiowas [ Legend ]

Cisek ---> w mojej miescinie takowych nie bylo wiec i obejrzec tego w kinie nie moglem

20.05.2004
23:22
smile
[21]

szymaniak [ Konsul ]

Oglądałem tak godzinke temu...

Nie moge się doczekać, ale polskiej wersji. Bez Sztura to nie Shrek będzie :P

21.05.2004
18:51
[22]

xanat0s [ Wind of Change ]

Zajebioza! Dawno nie widzialem tylu aluzji podczas 5 minut :) Zwlaszcza fajne jest to ze Spidermana, kiedy zwisa glowa w dol :)

21.05.2004
18:53
[23]

White Star [ Soldier ]

spoko!!

21.05.2004
19:14
smile
[24]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Mnie rozbawiłą do łez scenaka z syrenką =) =D

21.05.2004
20:00
smile
[25]

Trzepiskor [ SETH ]

superrrr

21.05.2004
20:01
smile
[26]

mortan_battlehammer [ Legend ]

eh poczekam na sztura

21.05.2004
20:04
smile
[27]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

A mi się jakoś nie ściąga, o co chodzi?

21.05.2004
20:11
smile
[28]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Mnie się najbardziej podobało z Czrwonym Kapturkiem...

21.05.2004
20:13
[29]

Lucky_ [ Konsul ]

W tych pierwszych 5 minutach nie widzialem nowych pomyslow, ale poczatek to nawiazanie do jedynki i moze pozniej bedzie cos nowego

21.05.2004
20:16
[30]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

fajowe było z tym pierscieniem i z tym co biegna po polu a za nimi te widły latają:P

21.05.2004
20:28
[31]

Lookash [ Generaďż˝ ]

A ja poczekam do lipca... Cierpliwość popłaca! ;)

21.05.2004
20:52
smile
[32]

amarok [ Generaďż˝ ]


nie wytrymam do lipca, ani nawet do niedzieli...
wlasnie ciagnę kinówkę ze strony S.

24.05.2004
18:17
smile
[33]

Orlando [ Reservoir Dog ]

SHREK THE BEST (dla niekumatych, prosze wejść w link, dziękuje)

30.05.2004
10:09
smile
[34]

mycha921 [ N-Gage QD ]

^@^%$@&*@%**&^@^%@!%^^@%@&$^#&*^*&$@*%&@&^&@!^*@*^@*^^*@ ściąga mi się tylko jakieś napisy!!!!!!!!!! ^#&%$&^%$* co mam zrobić ?
zajmują chyba 700kb :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

30.05.2004
10:16
[35]

Raziel [ Action Boy ]

ja od tygodnia mam caly film na kompie, ale raczej nie bede ogladal, zaczekam na polski dubbling bo w przypadku pierwszej częsci byl lepszy

30.05.2004
10:32
[36]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Widziałem całego - mission imposible rox!

30.05.2004
10:35
[37]

amarok [ Generaďż˝ ]

film bomba.
ciekawe, jak się spisze polska ekipa przy dubbingowaniu.

30.05.2004
10:54
smile
[38]

Ophidia [ Konsul ]

Brak mi słów, dobry pomysł, dobra robota grafików, ogólnie bomba.

30.05.2004
11:42
[39]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

mycha to samo miałem jak wybierałem wersje w najlepszej jakosci wybierz drugą co do jakosci obrazu i ta zajmuje 43 mb

30.05.2004
11:44
[40]

TheAnswer [ Quetzal ]

Mam nadzieję że POLSKA wersja będzie równie dobra jak i pierwsza

30.05.2004
18:30
smile
[41]

mycha921 [ N-Gage QD ]

H3ZEKI4H -------> spox jesteś ;) dzięki :)

30.05.2004
18:36
[42]

maVes [ Konsul ]

Ściąganie in progress... :D

30.05.2004
18:42
[43]

donzoolo [ Senator ]

a ja mam na kompie i ogladalem i imho Sztur wymieka przy Murphym, czarnuch (nieobrazliwie) wymiotl caly film!

30.05.2004
19:33
[44]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

ile to z WP ma Mb
a propos tylko quick time'm można to odtworzyć :(

30.05.2004
19:38
[45]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kuffa - to tylko napisy, ktore trwaja 10 sekund i koniec

30.05.2004
19:55
[46]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

czemu mam tylko 700Kb napisów :|

30.05.2004
20:01
[47]

kajojo [ MU Online ]

Mazio, Nurzyk--> umiecie wy czytać?!

30.05.2004
20:01
smile
[48]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Kur*wa też mam tylko napisy. ja ﻺﻼﻹﻲﻭﻟﺣﺰﺊﺎﺇﱟדּדּﱠﮒנּפּﻳﻵﻗמּסּ gdzie to jest!

30.05.2004
20:04
smile
[49]

Ścierwopluj [ Konsul ]

no teraz mi wchodzi a ze strony silver screen'u jakieś napisy!

30.05.2004
20:08
smile
[50]

Arczens [ Legend ]

Ścierwopluj => Nie pisz bez spacji takiego ciagu znakow bo rozwalasz watek

30.05.2004
20:14
smile
[51]

peter.i [ spooki - pVd ]

amorok - podaj adres strony z jakiej go sciagasz... :)
tez bym se poogladal

30.05.2004
20:14
[52]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

chyba nie bo dalej nie wiem co miałem przeczytać :| podpowie ktoś jak z tego mirrora mogę ściągnąć te 50 MB..?

30.05.2004
20:15
[53]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

kajojo - czytam i czytam - nie wiem o co chodzi

30.05.2004
20:16
smile
[54]

Ścierwopluj [ Konsul ]

Arczens - - > Nie pisałem tego ciągu znaków, wkleiłem kilka chińskich liter z tablicy znaków i takie coś się porobiło.

30.05.2004
20:27
[55]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

to jakby ktoś miał inny mirror niż ten z wp to fajnie.. :]

przeszukałem stronke dreamworks'u nigdzie nie moge znaleźć trailerów

30.05.2004
20:28
[56]

kajojo [ MU Online ]

Wystarczy przeczytać post z [30.05.2004] 11:42 aby dowidzieć się, że pierwsze 5 minut Shreka kryje się pod linkiem: "Dobra jakość", a pod najwyższą są tylko napisy.

30.05.2004
20:29
smile
[57]

peter.i [ spooki - pVd ]

sciagnelem, zobaczylem i... SIE JUZ DOCZEKAC NIE MOGE!!!!!!!!!
to bedzie hicior!!!
te aluzje do wladcy pierscieni i innych.... WYPAS!!!

30.05.2004
20:30
smile
[58]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

o ja gupia cipa

ale to jest komformizm i dazenie do perfekcji :P mnie tylko najwyzsza jakosc kreci :>

dzieki :)

30.05.2004
20:35
[59]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

rzeczywiście, ale dopiero ta 3, bodajze średnia jakość (28 MB) działa

30.05.2004
20:39
[60]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

o dobra jakośc mi chodzi no to ciągnem 43 MB... będę mam nadzieje nie długo :]

Mazio zawsze bierzemy to co najlepsze nie :] a to że nie działa to już inna sprawa:]

30.05.2004
21:08
smile
[61]

Bich [ Pretorianin ]

Najbardziej podoba mi sie ten ksiaze Charming i sceny jak jedzie "wyzwolic ksiezniczke".

30.05.2004
21:24
[62]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

film piękny,, mój ulub moment w trailerze to z tą syrenką :P

31.05.2004
19:13
smile
[63]

Ścierwopluj [ Konsul ]

echh, słaba jakość to jednak słaba jakość, a ja myślałem...

01.06.2004
13:14
smile
[64]

Dorotkadk [ Konsul ]

zapowiada sie ciekawie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.