
Justa_ [ lady in blue ]
Bezsenność czyli ******** aparat cz. 168
Otwarte od 23 do 7
niestety nie ma zdjęć bo mój pieprzony aparat ich nie zrobił, nie wiem czemu, pierwszy raz mam coś takiego, klisza wyglada tak---->
zdjęcia miały przedstawiać kompromitujące Banitę sceny z wycieczki po stolicy :/
forumowiczu jeśli jesteś wkurzony tak jak ja przyślij mi kase na nowy aparat, dzięki
(tak Banita, odsłoniłam obiektyw :P )
poprzednia:

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Echhhh, miał się odezwać jak będzie przyjeżdżał. :/
Idę na film.

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy nie gniewaj się, to była krótka wycieczka i nie miał na nic innego czasu niż.. zwiedzanie stolicy :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To lustrzanka, czy cyfrówka?
SULIK [ olewam zasady ]
dobranoc

yagienka [ pułapka na Misia ]
rzeczywiście kompromitujące

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O cholera, przecież to klisza, a nie jpg z aparatu, cofam swoje pytanie... tak to jest jak się walnie za dużo browara przed snem.

pisz [ nihilista ]
uuuu.....tam sie załamałem że idę spać :/
a jakby ktoś cynk puścił to sam bym dostarczył aparat, a tak z historycznej wizyty żadnych ujęć :(

Justa_ [ lady in blue ]
Paudyn właśnie się zastanawiałam o co pytasz :)
prosze ====>

Justa_ [ lady in blue ]
wiem wiem to wstrząsające :)
dobranoc

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Nie gniewam się. Czyżby przysnął w autobusie i od pętli do pętli?
:*
Banita --> Obejrzałem kliszę i co widzę? Owcę ze sobą tu wiozłeś?
:)

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D

Siwy4444 [ Senator ]
cześć

Fenris_ek [ Fen ]
Hello. Co tak pusto? Wszyscy śpią?
SULIK [ olewam zasady ]
Heja wam :D
ide spac, a o 10:00 wyniki matury

Brisk. [ Chomik ]
tak :D
...................DobraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc
SULIK [ olewam zasady ]
ja pierdykam jakie z was lenie :P prawie 21h bez odpwoedzi :P

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
SULIK tylko bez paniki :D

Siwy4444 [ Senator ]
cześć!

SULIK [ olewam zasady ]
Brisk - ja nie panikuje, ja tylk statsuje :D
idem spac :D

Justa_ [ lady in blue ]
witam panów

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Ole? fe fe ole......wolę ...a z bani chcesz:O))))
Witam

Brisk. [ Chomik ]
Se ide :]
................DobraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> cześć
:*
A ja mam zaliczenia przez caly tydzień. Dlaczego to życie tak mi daje po tyłku? Przecież jestem taki fajny chłopak. :)

Fenris_ek [ Fen ]
Łejk up, bezsenni :D
Co tu tak ponuro i pusto?
Z serii kobieta też człowiek ----> ;P
Adamss [ -betting addiction- ]
Ehhh, i nici ze zdjęć :D.
Bry, bezsenność chwyta..

Justa_ [ lady in blue ]
witam
z serii faceci z jajami ------->

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Bry and roll.....

Fenris_ek [ Fen ]
Cześć Adamss.
Cześć Justa -> a który to Banita? :P
Justa_ [ lady in blue ]
Fenris_ek nie wiem, musisz go spytać.

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Justa_ -->Przeżyli fallout,ale już nigdy nie doświadczą underwearu Kevina K. :)))
SULIK [ olewam zasady ]
Yo :D
rtomiczek [ Pretorianin ]
Witam! Co u was??

Fenris_ek [ Fen ]
Swoją drogą zaimponowali mi ci zawodnicy. Trzeba mieć mocne mięśnie, żeby bez przerwy takie worki dźwigać :]
rtomiczek : u nas piątek. A u was?

pisz [ nihilista ]
witam
Fenris--> a widzisz - u mnie dla odmiany prawie sobota :>

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
rtomiczek-->Lepiej nie pytaj...Defetyzm..Deprecha ..och i ach..Jednym słowem TRAGEDIA (grecka(ale to dwa słowa...tragedia i grecka...1 + 1...dwa).......no i wiosna,no nie :)))

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D

Siwy4444 [ Senator ]
witam

Justa_ [ lady in blue ]
panowie czy jestem cytuje "popierdolona", szczerze, nie bójcie się :)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Brisk. -->No niby banda a nawet oficialnej bandany nie ma .Ja proponuje (czarna af korse) księżyc przebity strzałą i z pięć czaszek....:))))
Witaj Brisk
Yo Sulik
DO ZIEMI SIĘ SKŁANIAM I MYŚLI NATRĘTNE O MEJ NICZKEMNOŚĆI SERCE TRAWIĄ JAK CIĘ WIDZĘ PANI...
JUSTA DOBRYWIECZÓR :)))))
(bełkoce beł...)

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Justa_ -->????WHY???

yagienka [ pułapka na Misia ]
Doberek
Justa----> chcesz zawierzyć męskiej opinii, co ci się stało?

Ewa Dżyzga [ Konsul ]
jutro Maleńczuk,Hey i Chylińska na polach......
piwo po 4 zeta:D:D:D

Brisk. [ Chomik ]
Mr.Bungle no byc jest ale wiesz nie wszystkim można pokazać :D
Fenris_ek [ Fen ]
Justa, to stwierdzenie wydaje się zdecydowanie przesadzone.

Justa_ [ lady in blue ]
yagienka nic mi się nie stało, chciałam znać zdanie panów :)
Mr. Bungle to was pytam co myślicie :>
Fenris_ek też tak uważam, ale ja jestem nieobiektywna :)

Adamss [ -betting addiction- ]
Witam tych, z którymi sie jeszcze nie przywitałem :D.
yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa----> a na jaką odpowiedź liczysz, bo jak narazie to się bardziej szczerzą, niż są szczerzy:))

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Brisk akurat :)Powiedz/napisz jeszcze że bezsennowici poruszają się tylko w czerwonych (krwisto) loł rajderach i piją tylko Koronę (otwieraną uzębieniem oczywiście) :))))))

Brisk. [ Chomik ]
Mr.Bungle własnie sie zaczynam zastanawiać czy rozumiem o czym Ty do mnie rozmawiasz :D

Fenris_ek [ Fen ]
Mr. B. że jak? Koronę uzębieniem? Ja otwieram okiem.
Justa_ [ lady in blue ]
yagienka nie wiem na jaką, szczera by była jakby mnie znali w realu, a tak mogą tylko przypuszczać i powiedzieć że nie jestem :) (co zresztą jest prawdą :P )

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
yagienka -->Czytaj napinają muskuły???
Justa -->Głupie pytanie....Oczywiście że nie....Bo....no wiele bo..:) (mam to rozwijać?) :))))

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Brisk. -->I o to chodzi...Tego misia :)))))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa----> no to jutro sprawdzę jak tam u kolegów poziomy i piony szczerości, i oczywiscie, że nie jesteś:)
a teraz przejdę sobie w stan spoczynku
DobraNoc Państwu

Brisk. [ Chomik ]
Mr.Bungle aaa to trzeba było od razu że chodzi o misia :D A misia niedawno dostałem w prezencie :D

Brisk. [ Chomik ]
Idem bo o 5 wstaje :/
............................DobraNoc....
Justa_ [ lady in blue ]
yagienka dzięki, dobranoc :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::::> Bywasz.. ;o)))))
Dobranoc :o)

Justa_ [ lady in blue ]
wiedziałam że na ciebie moge liczyć

Torn [ Merces Letifer ]

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Owszem.
:*
Justa_ [ lady in blue ]
Siwy owszem co? :)
:*

SULIK [ olewam zasady ]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Czyli te "puste przestrzenie" to "tak Justa jesteś popierdolona "...czy co???

Justa_ [ lady in blue ]
Mr. Bungle czas na odpowiedź już się skończył :>

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Co?Jak?Się skończył?Justyna Ty chyba jesteś p..........a :)))))))))

Justa_ [ lady in blue ]
pff... dopóki mi tego nie udowodnią... :P
dobranoc

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Owszem, nie wiem. Czyli na czym stanęło?
:*

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Tradycyjnie....Niech Wam się aniołki przyśnią.......z rogami :O) (albo z czym tam chcecie:)
Dobranoc

SULIK [ olewam zasady ]
dobranoc :)

SamHaukneS [ śliski dżons ]
witam po dłuuuuugiej przerwie.. ciekaw jestem czy któryś z obecnych tu wyg(ów) pamiętam moją jakże skromną osóbke...

SamHaukneS [ śliski dżons ]
btw .. przydał by sie edit poprzedniego posta ale niestety nie jestem w wstanie "wznowić abonamentu" :P tak więc za buraczki i krzaczki z góry przepraszam :-)

pisz [ nihilista ]
nie budzić przed południem
branoc
Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

ronn [ moralizator ]
hm..... dobranoc.

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
SamHaukneS [ śliski dżons ]
niezwyczajem witam gorąco.

pisz [ nihilista ]
witam
[wpis]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
"She moves like she don't care
Smooth as silk cool as air
Ooh it makes you wanny cry
She doesn't know your name
And your heart beats
Like subway train
Ooh it makes you wanna die
Ooh, don't ya wanna take her
Ooh, don't ya wanna
Make her all your own
Maria
You've gotta see her
Go insane
And out of your mind
Regina
Ave Maria
A million and one
Candle lights
I've seen this thing before
In my best friend
And the boy next door
Fool for love
Fool on fire
Won't come in from the rain
Sees oceans running down the drain
Blue as ice and desire
Ooh don't you wanna make her
Ooh don't you wanna
Take her home
Maria
You've gotta see her
Go insane
And out of your mind
Regina
Ave Maria
A million and one
Candle lights
She walks like she don't care
Wanna take her everywhere
Ooh makes you wanna cry
She's like a millionaire
Walking on imported air
Ooh it makes you wanna die "
Nucił wioskowy głupek....
w pozostałych rolach "ważone niezbyt długo"

Brisk. [ Chomik ]
..................DobraNoc....

pisz [ nihilista ]
Mr.Bungle--> nucisz sobie Blondie? :>
wstyd przyznać ,ale dłużej chyba nie wytrwam..łóżeczko nęci

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
pisz-->I Know What You Did Last Summer :))) (mam ten sam wstyd....)

Siwy4444 [ Senator ]
cześć

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
cześć
(o tak niczkemnej porze to chyba nie statowanie?)
SamHaukneS [ śliski dżons ]
trwam. wiadomo.

Justa_ [ lady in blue ]
witam
właśnie wróciłam z pielgrzymki i czułam się jak na spotkaniu największej sekty na świecie z ojcem założycielem na czele :>

Siwy4444 [ Senator ]
Z pielgrzymki do nocnego?

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Helloł Justa......ze strachu nawet nie pytam o nic:))))

Justa_ [ lady in blue ]
Siwy nie, z pielgrzymki młodzieżowej do Częstochowy, zobaczycie mnie jutro w tv TRWAM :)))
:*
Mr.Bungle cześć, czemu się boisz, nie wciągnęli mnie :>
SamHaukneS [ śliski dżons ]
coś sie tu zmieniło pod moją obecnością chiba... przemalowane ściany? czu okna uszczelnione?

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> A słyszałem o tym marszobiegu. Podobno niesamowite rzeczy się wyprawiają pod pałatkami porozstawianymi na noc. Nie mam tej stacji także nagraj jakbyś mogła.
:*

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
uff,a ja głupi myślałem że od jutra będziesz sprzedawać zegarki "dobre na reumatyzm" i moon stony za dwa złote...:)))

Justa_ [ lady in blue ]
SamHaukneS zniknęły plakaty gołych bab ze ścian :>
Siwy ja też jej nie mam, liczyłam na was, tyle razy zwracałam na siebie uwage żeby nagrywali a tu dupa teraz :(
:*
Mr.Bungle a to. To już dawno sprzedaje :))

SamHaukneS [ śliski dżons ]
no nie... nasze wieloletnie zbiory plakatów z gołymi babami ;] kto tu dowodził?!?!

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
SamHaukneS -->dowódca???
Justa-->To chyba jesteś "piekielnie" zmęczona.....
Powiedz jakie miałaś kanapki....pliz....kanapki i piciu to sól pielgrzymek:)))
SamHaukneS [ śliski dżons ]
nie mądralować na pokładzie. to jedyne czego nie toleruje. zrozumiano?

Justa_ [ lady in blue ]
Mr.Bungle kanpaki z pasztetem a na deser oscypki, które kupiłam od babci na ulicy :)
SamHaukneS niech będzie że ja dowodze :P
dobranoc

SamHaukneS [ śliski dżons ]
oj... to ja dalej nie szczekam :)
dobranoc :]
Fett [ Avatar ]
miło wiedziez ze ktos jeszcze nie spi :)

Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

Fenris_ek [ Fen ]
Pobudkaaaaa!
Wstawać bezsenni, meldować sie do przeglądu!
Przetrzeć niewyraźne oczęta i statsować. Raz, dwa, trzy!

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Idę na film.

Fenris_ek [ Fen ]
Jak zwyklę w niedzielę pustki. No to ja też zmykam.
Torn [ Merces Letifer ]
coś ciężko zasypianie mi idzie w niedziele... praktycznie w poniedziałek...

Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

Justa_ [ lady in blue ]
wstawać!

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem WItam Banda :D
Tak mnie zastanawia czemu Db* tu jakoś nie bywa :D
*Damski Bokser :]
......................DobraNoc....
PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
siema.
czemu taka zwala?

Siwy4444 [ Senator ]
witam
Justa --> :*
Brisk --> Pisz już nie bije swojej karty. Dogadali się. Chyba że o kimś innym mówisz?
;)
[edit]
Dobranoc za następny dzień.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-26 03:53:12]

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
muehehehe ale ruch :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
Doberek
ruch jak na Marszłkowskiej :)
smutno mi nie wygrałam 7 000 000 w totka, powiem więcej nic nie wygrałam, a mogło być tak pięknie:(((

Siwy4444 [ Senator ]
cześć
Brisk --> Ja się nie wpisywałwem żeby nie bylo jedno po drugim moje.
:)

Brisk. [ Chomik ]
Siwy czesc :D ahahaha ok rozumiem :D

Brisk. [ Chomik ]
Ja tam moge walnąc dwa pod rząd :D
....................DobraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

pisz [ nihilista ]
witam
odswiezam strone
żywiej jest na cmentarzu :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ja nie spie - :P
przezywam jednak niezrozumienie dla genialnego pomyslu raczac sie chlodnym winem...
ps. justa jest mi winna cukierka :P

Justa_ [ lady in blue ]
yo
Mazio jak Banita przyjdzie to da ci nawet dwa :D

Adamss [ -betting addiction- ]
Elos!
Czuwa się.

Siwy4444 [ Senator ]
cześć
Jednak powychodzili z mogił.
:)

Adamss [ -betting addiction- ]
Ja jestem!

neXus [ Fallen Angel ]
Właśnie się zastanawiem czy właśnie kończe poprzedni dzień czy już zaczynam następny ;))

Siwy4444 [ Senator ]
hello!
Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
cze Siwy :D

Pencil [ Konsul ]
Cześć.

pisz [ nihilista ]
witam stare pryki :D
wzięło mnie na kawały przed sesją:
Profesor do studentów w czasie wykładu:
- Gdyby ci na końcu zachowywali się tak cicho jak ci na środku, co rozwiązują krzyżówki, to ci z przodu mogliby spokojnie spać...
Siedzi dwóch studentów psychologii na korytarzu. Widzą, nadchodzi asystent i dźwiga stertę książek. Nagle wywrócił się. Jeden ze studentów podrywa się aby mu pomóc. Na to drugi:
- Daj spokój, to pewnie znowu jakiś eksperyment.
Wykład z zoologii. Jak zwykle w pierwszych rzędach panie w ostatnich panowie. Profesor wygłasza tezę:
- Szanowni państwo, należy bowiem zauważyć, iż byk może mieć do 50 stosunków dziennie.
Z pierwszych rzędów unosi się ręka:
- Czy mógłby Pan profesor powtórzyć tak, by ostatnie rzędy słyszały?
Profesor powtarza. Z ostatnich rzędów podnosi się ręka:
- Panie profesorze, a te 50 razy to z jedną krową czy z wieloma?
- Oczywiście, że z wieloma!
Z ostatnich rzędów podnosi się ręka:
- Czy mógłby pan profesor powtórzyć tak, by pierwsze rzędy zrozumiały?
Na egzaminie profesor zadaje pytania, ale student nie potrafi odpowiedzieć na żadne z nich. Zdenerwowany profesor w końcu pyta:
- A czym według Pana jest egzamin?
Student na to:
- Jest to rozmowa dwóch uczonych.
- A jak jeden z uczonych jest głupi?
- To drugi bierze indeks i idzie do domu
Rozmawiają dwaj studenci:
- Jak mam napisać rodzicom, że znów oblałem egzaminy? - pyta jeden.
- Napisz... - odpowiada drugi - ..."Już po egzaminach, u mnie nic nowego!''
Student skarży się właścicielowi, że w wynajmowanym pokoju są myszy.
- To niemożliwe!
- Proszę się przekonać na własne oczy! - Sypie na środek pokoju okruszki. Wybiega jedna myszka, druga, trzecia, rybka, czwarta myszka... Właściciel patrzy zbaraniały:
- Jakim cudem rybka?!...
- To znaczy sprawę myszy mamy ustaloną. Przejdźmy teraz do wilgoci...
Rozmawia dwóch studentów:
- Gdzie idziesz?
- Na wódkę.
- Dobra, namówiłeś mnie!

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
"Then you're gone
Yeah you drive me
Crazy, crazy, crazy for you baby
What can I do, honey
I feel like the color blue "
Fil soł....soł.....czil ałt (mejbi in???).....:))))))))
BRybyrrry

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
....W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie...Dead end???
Brisk. [ Chomik ]
Mr.Bungle aż tak dobrze to nie jest :D
...........DobraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

pisz [ nihilista ]
A ja wciąż żyje! i śpiewam! i pije! :P
siala la la..czas na colgate :>

SULIK [ olewam zasady ]

Fenris_ek [ Fen ]
Melduje się blondyn wieczorową porą ;]

Siwy4444 [ Senator ]
cześć!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
"Bezssenosc w Warszawie"
w rolach glownych:
Mazio
Komputer Nie-Mazia
Klawiatura Mazia
also staring:
reszta forum
...................
nie mam pomyslu na scenariusz - jakies rady?

Justa_ [ lady in blue ]
witam

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
...................DobraNoc....
Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc
SULIK [ olewam zasady ]
ide kimac
narkozak

pisz [ nihilista ]
witam
<sterta przekleństw>
<sterta jeszcze gorszych przekleństw>
zapomniałem o raporcie ze statystyki i mam noc z głowy...$%^&*#@!

Siwy4444 [ Senator ]
hello!
[edit]
dobranoc :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 02:43:59]

Fenris_ek [ Fen ]
Ej, co tu tak pusto?
Powymierali? Przecież to nie były mamuty!
SULIK [ olewam zasady ]
czesc senniacy

Siwy4444 [ Senator ]
cześć!

pisz [ nihilista ]
Witam
pusto na wątku, bo wszyscy grają :P

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
No zwyczaj w kazdym razie trzeba podtrzymywać :D

Siwy4444 [ Senator ]
hello!

pisz [ nihilista ]
hello!

Brisk. [ Chomik ]
Jaki ruch :D
Siwy cze :D
pisz cze młodzieży :D

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk --> hello! \o/
Pisz --> Wyszła testowa wersja pierwszego moda do PK. Ale nie wiem czy na Twoim sprzęcie ruszy.
:P

pisz [ nihilista ]
Brisk--> tylko sztucznego tłoku nie rób :>
Siwy--> zachowuj sie!
karta słucha, a jak ją obrazisz to znowu będę miał slideshow :/
Justa--> przepraszam, że Ci kochanego zajmuje, ale wysyła mi pełno próśb i całusów...nie moge odmówić :P

Brisk. [ Chomik ]
pisz staram sie jak moge :D

pisz [ nihilista ]
Justa--> hmm...no tego tam Murzyna....no ten pastuch co kapcie w zębach nosi :P
Brisk--> uważaj bys sie nie zmęczył..lata już nie te :>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz,Justa o jakim murzynie mowicie? :P

Siwy4444 [ Senator ]
pisz --> Slideshow to coś do czego jesteś od lat przyzwyczajony. Czego ten gbur od Ciebie chce?
:)

Banita_bb [ bo był za miły ]
Siwy---->o kim mowisz marny generale

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> O Tobie o pogrubiony. Nic się nie odzywasz i nie odpowiadasz to gbur jesteś.

Banita_bb [ bo był za miły ]
Siwy----->nie ze nie chce, ale moze nie moge co? nie pytaj czemu.... (wiadomo o kogo chodzi ..:P )

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Haha, nie mów że zabroniła Ci się do mnie odzywać. Nie wierzę! :)
Justa --> :*

pisz [ nihilista ]
Siwy--> moja karta wie jak zadowolić swego pana...:)
a gbur nie umie obsługiwać neta więc chce bym powiedział gdzie znaleźć "pamela anderson and tony lee", ściągnąć troche patchy i książkę "1001 sposobów na pozbycie się zołzowatej kobiety" :P
btw "zabroniła Ci się odzywać"....tu nie chodzi tu o Juste :D

Siwy4444 [ Senator ]
To może mnie oświećcie o kogo się rozchodzi.

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> To popraw od razu zadowolenie = zaspokojenie żeby nie było nieporozumień.
:*

Banita_bb [ bo był za miły ]
Justa----->przeciez jesli chodzi o zadowolenie Ciebie wystarcza jeden prosty sposob - zostawic Cie sam na sam z ...telewizorem :P

pisz [ nihilista ]
bawcie się ładnie!
ide w stan spoczynku, bo z rana musze po męsku stawić wykładowcy i powiedzieć że ni w cholere nie wiem czego ode mnie chce z Delphi :P
branoc :*

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
no nic w takim razie podkulam ogon i mam jedna rade dla wszyztskich- badzcie w dobrych stosunkach z Justą, bo widac jak sie to konczy....
Pisz---->spij dobrze:*

Brisk. [ Chomik ]
pisz ale kondycha jest :P
...................DobraNoc....

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Jak się kończy? Ja widzę że ona jeszcze nie skończyła.
:)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Siwy----->a zebym to ja wiedzial czy skonczyla , jeszce nie mialem tej przyjemnosci(?)z nia tego doswiadczyc :PP
dobranoc . info dla Justy : 1:0 dla mnie :P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->prawdziwy powod jest taki ze mam tyle fanek ze nie nadazam z jezdzeniem od jednej do drugiej, a Ty naiwna dalej wierzysz ze do wieczora mam nadgodziny ?:P
dobranoc

Siwy4444 [ Senator ]
Banita --> Może jakieś ćwiczenia śródlekcyjne pomogłyby na te nadgarstki.
:)
dobranoc

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
bum!

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D

Siwy4444 [ Senator ]
hello!

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->bla bla bla nudzisz :/

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa----->zaraz moge dac Twoje zdjecia , i zrobi sie tloczno na bezsennosci ....

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> cześć!
:*
Banita --> Nie wiedziałem że aż tak kochasz rock'n'roll'a.
:)

Adamss [ -betting addiction- ]
Hello! Jestem na posterunku!

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
to zacznijmy od poczatku- co to za slodka dziewczynka na tym zdjeciu? btw nie jestem pedofilem, mowila ze ma 18 lat :)
Adamss hi

pisz [ nihilista ]
witam :)
Banita--> mówiłeś coś wczoraj o pedofilii? :P
btw. pstrykałeś też fotki..bez ręcznika? (są w cenie) :>

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Pisz-----> przeciez juz kokosy na nich zarobilem w necie :>
Justa---->a co ,zazdrosna?:P

Brisk. [ Chomik ]
Idem sem żeby o 5.30 wstać :D
...............DobraNoc....

Lucas_the_Great [ Centurion ]
Heh, dawno mnie tu nie było... ale interes jak widzę się kręci i gęby niektóre notorycznie te same :)
Czołgiem wszystkim!
Dziś wam długo towarzystwa nie dotrzymam, bo mam podobną do Briska godzinę zrywki...

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Lucas_the_Great--->miales chyba Juste na mysli ?:D
dobranoc <ruch>

SamHaukneS [ śliski dżons ]
witam po dość długiej przerwie. zapowiem Wam że czuwam :) i znowu zmywam sie na kolejne noce :)

Lucas_the_Great [ Centurion ]
BAN!TA --> i jak tu teraz wybrnąć? jak napiszę że w pierwszym momencie chodziło mi na ten przykład o Siwego to wyjdzie niezręcznie... psiajucha... na wszelki wypadek idę spać, może do jutra sprawa przyschnie...

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Lucas_the_Great wiem wiem, rozumiem ze tez sie Justy boisz, calkiem niepotrzebnie :)
SamHaukneS hi

SamHaukneS [ śliski dżons ]
witam Banita :) kiedy Ty wreszcie zaczniesz sypiać po nocach a działać w dzień? :]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
SamHaukneS przeciez weekend sie zaczyna nie? a zreszta juz napisalem dobranoc, 1.30 to w sumie calkiem wczesna pora :)
SamHaukneS [ śliski dżons ]
nie mów/nie pisz* , że nie przychodzisz tu też w tygodniu "roboczym" :)
*niepotrzebne skreślić

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
SamHaukneS odsypiam po poludniu wiec nic w przyrodzie nie ginie:)
btw nie uzywaj tu tak wulgarnych slow jak tfu tfu pisz...:>
dobranoc

SamHaukneS [ śliski dżons ]
hehe :D a gdzie pi... zsip ? :)

pisz [ nihilista ]
czego skubańcy? :>
nowa część: