GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność czyli ******** aparat cz. 168

18.05.2004
23:01
smile
[1]

Justa_ [ lady in blue ]

Bezsenność czyli ******** aparat cz. 168

Otwarte od 23 do 7

niestety nie ma zdjęć bo mój pieprzony aparat ich nie zrobił, nie wiem czemu, pierwszy raz mam coś takiego, klisza wyglada tak---->
zdjęcia miały przedstawiać kompromitujące Banitę sceny z wycieczki po stolicy :/
forumowiczu jeśli jesteś wkurzony tak jak ja przyślij mi kase na nowy aparat, dzięki


(tak Banita, odsłoniłam obiektyw :P )


poprzednia:

18.05.2004
23:08
smile
[2]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

Echhhh, miał się odezwać jak będzie przyjeżdżał. :/

Idę na film.

19.05.2004
00:01
smile
[3]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy nie gniewaj się, to była krótka wycieczka i nie miał na nic innego czasu niż.. zwiedzanie stolicy :)

19.05.2004
00:04
[4]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To lustrzanka, czy cyfrówka?

19.05.2004
00:15
[5]

SULIK [ olewam zasady ]

dobranoc

19.05.2004
00:18
smile
[6]

yagienka [ pułapka na Misia ]

rzeczywiście kompromitujące

19.05.2004
00:19
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O cholera, przecież to klisza, a nie jpg z aparatu, cofam swoje pytanie... tak to jest jak się walnie za dużo browara przed snem.

19.05.2004
00:30
smile
[8]

pisz [ nihilista ]

uuuu.....tam sie załamałem że idę spać :/

a jakby ktoś cynk puścił to sam bym dostarczył aparat, a tak z historycznej wizyty żadnych ujęć :(

19.05.2004
00:31
smile
[9]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn właśnie się zastanawiałam o co pytasz :)

prosze ====>

19.05.2004
01:22
smile
[10]

Justa_ [ lady in blue ]

wiem wiem to wstrząsające :)

dobranoc

19.05.2004
01:33
smile
[11]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Nie gniewam się. Czyżby przysnął w autobusie i od pętli do pętli?
:*

Banita --> Obejrzałem kliszę i co widzę? Owcę ze sobą tu wiozłeś?
:)

19.05.2004
23:56
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

20.05.2004
00:02
smile
[13]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

20.05.2004
01:07
smile
[14]

Fenris_ek [ Fen ]

Hello. Co tak pusto? Wszyscy śpią?

20.05.2004
01:13
[15]

SULIK [ olewam zasady ]

Heja wam :D

ide spac, a o 10:00 wyniki matury

20.05.2004
01:13
smile
[16]

Brisk. [ Chomik ]

tak :D

...................DobraNoc....

20.05.2004
02:55
smile
[17]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

21.05.2004
00:07
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

ja pierdykam jakie z was lenie :P prawie 21h bez odpwoedzi :P

21.05.2004
00:07
smile
[19]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

SULIK tylko bez paniki :D

21.05.2004
00:11
smile
[20]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć!

21.05.2004
00:11
smile
[21]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - ja nie panikuje, ja tylk statsuje :D

idem spac :D

21.05.2004
00:12
smile
[22]

Justa_ [ lady in blue ]

witam panów

21.05.2004
00:13
smile
[23]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Ole? fe fe ole......wolę ...a z bani chcesz:O))))


Witam

21.05.2004
00:22
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

Se ide :]

................DobraNoc....

21.05.2004
01:42
smile
[25]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> cześć
:*

A ja mam zaliczenia przez caly tydzień. Dlaczego to życie tak mi daje po tyłku? Przecież jestem taki fajny chłopak. :)

21.05.2004
23:17
smile
[26]

Fenris_ek [ Fen ]

Łejk up, bezsenni :D
Co tu tak ponuro i pusto?

Z serii kobieta też człowiek ----> ;P

21.05.2004
23:19
[27]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ehhh, i nici ze zdjęć :D.

Bry, bezsenność chwyta..

21.05.2004
23:20
smile
[28]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

z serii faceci z jajami ------->

21.05.2004
23:21
smile
[29]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Bry and roll.....

21.05.2004
23:22
smile
[30]

Fenris_ek [ Fen ]

Cześć Adamss.
Cześć Justa -> a który to Banita? :P

21.05.2004
23:25
[31]

Justa_ [ lady in blue ]

Fenris_ek nie wiem, musisz go spytać.

21.05.2004
23:25
smile
[32]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Justa_ -->Przeżyli fallout,ale już nigdy nie doświadczą underwearu Kevina K. :)))

21.05.2004
23:29
[33]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo :D

21.05.2004
23:30
[34]

rtomiczek [ Pretorianin ]

Witam! Co u was??

21.05.2004
23:33
smile
[35]

Fenris_ek [ Fen ]

Swoją drogą zaimponowali mi ci zawodnicy. Trzeba mieć mocne mięśnie, żeby bez przerwy takie worki dźwigać :]

rtomiczek : u nas piątek. A u was?

21.05.2004
23:35
smile
[36]

pisz [ nihilista ]

witam

Fenris--> a widzisz - u mnie dla odmiany prawie sobota :>

21.05.2004
23:39
smile
[37]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

rtomiczek-->Lepiej nie pytaj...Defetyzm..Deprecha ..och i ach..Jednym słowem TRAGEDIA (grecka(ale to dwa słowa...tragedia i grecka...1 + 1...dwa).......no i wiosna,no nie :)))

21.05.2004
23:39
smile
[38]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

21.05.2004
23:41
smile
[39]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

21.05.2004
23:45
smile
[40]

Justa_ [ lady in blue ]

panowie czy jestem cytuje "popierdolona", szczerze, nie bójcie się :)

21.05.2004
23:47
smile
[41]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Brisk. -->No niby banda a nawet oficialnej bandany nie ma .Ja proponuje (czarna af korse) księżyc przebity strzałą i z pięć czaszek....:))))


Witaj Brisk
Yo Sulik

DO ZIEMI SIĘ SKŁANIAM I MYŚLI NATRĘTNE O MEJ NICZKEMNOŚĆI SERCE TRAWIĄ JAK CIĘ WIDZĘ PANI...
JUSTA DOBRYWIECZÓR :)))))

(bełkoce beł...)

21.05.2004
23:50
smile
[42]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Justa_ -->????WHY???

21.05.2004
23:50
smile
[43]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Doberek

Justa----> chcesz zawierzyć męskiej opinii, co ci się stało?

21.05.2004
23:50
smile
[44]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]


jutro Maleńczuk,Hey i Chylińska na polach......
piwo po 4 zeta:D:D:D

21.05.2004
23:54
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

Mr.Bungle no byc jest ale wiesz nie wszystkim można pokazać :D

21.05.2004
23:55
[46]

Fenris_ek [ Fen ]

Justa, to stwierdzenie wydaje się zdecydowanie przesadzone.

21.05.2004
23:57
smile
[47]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka nic mi się nie stało, chciałam znać zdanie panów :)

Mr. Bungle to was pytam co myślicie :>

Fenris_ek też tak uważam, ale ja jestem nieobiektywna :)

21.05.2004
23:58
smile
[48]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witam tych, z którymi sie jeszcze nie przywitałem :D.

22.05.2004
00:00
[49]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa----> a na jaką odpowiedź liczysz, bo jak narazie to się bardziej szczerzą, niż są szczerzy:))

22.05.2004
00:00
smile
[50]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Brisk akurat :)Powiedz/napisz jeszcze że bezsennowici poruszają się tylko w czerwonych (krwisto) loł rajderach i piją tylko Koronę (otwieraną uzębieniem oczywiście) :))))))

22.05.2004
00:02
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

Mr.Bungle własnie sie zaczynam zastanawiać czy rozumiem o czym Ty do mnie rozmawiasz :D

22.05.2004
00:02
smile
[52]

Fenris_ek [ Fen ]

Mr. B. że jak? Koronę uzębieniem? Ja otwieram okiem.

22.05.2004
00:03
[53]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka nie wiem na jaką, szczera by była jakby mnie znali w realu, a tak mogą tylko przypuszczać i powiedzieć że nie jestem :) (co zresztą jest prawdą :P )

22.05.2004
00:05
smile
[54]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

yagienka -->Czytaj napinają muskuły???
Justa -->Głupie pytanie....Oczywiście że nie....Bo....no wiele bo..:) (mam to rozwijać?) :))))

22.05.2004
00:07
smile
[55]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Brisk. -->I o to chodzi...Tego misia :)))))

22.05.2004
00:08
smile
[56]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa----> no to jutro sprawdzę jak tam u kolegów poziomy i piony szczerości, i oczywiscie, że nie jesteś:)

a teraz przejdę sobie w stan spoczynku
DobraNoc Państwu

22.05.2004
00:13
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

Mr.Bungle aaa to trzeba było od razu że chodzi o misia :D A misia niedawno dostałem w prezencie :D

22.05.2004
00:27
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Idem bo o 5 wstaje :/

............................DobraNoc....

22.05.2004
00:28
[59]

Justa_ [ lady in blue ]

yagienka dzięki, dobranoc :)

22.05.2004
00:33
smile
[60]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::> Bywasz.. ;o)))))

Dobranoc :o)

22.05.2004
00:37
smile
[61]

Justa_ [ lady in blue ]

wiedziałam że na ciebie moge liczyć

22.05.2004
00:50
smile
[62]

Torn [ Merces Letifer ]

22.05.2004
00:54
smile
[63]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Owszem.
:*

22.05.2004
00:55
[64]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy owszem co? :)
:*

22.05.2004
00:55
smile
[65]

SULIK [ olewam zasady ]


22.05.2004
01:04
smile
[66]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Czyli te "puste przestrzenie" to "tak Justa jesteś popierdolona "...czy co???

22.05.2004
01:05
smile
[67]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr. Bungle czas na odpowiedź już się skończył :>

22.05.2004
01:10
smile
[68]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Co?Jak?Się skończył?Justyna Ty chyba jesteś p..........a :)))))))))

22.05.2004
01:12
smile
[69]

Justa_ [ lady in blue ]

pff... dopóki mi tego nie udowodnią... :P

dobranoc

22.05.2004
01:13
smile
[70]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Owszem, nie wiem. Czyli na czym stanęło?
:*

22.05.2004
01:15
smile
[71]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Tradycyjnie....Niech Wam się aniołki przyśnią.......z rogami :O) (albo z czym tam chcecie:)


Dobranoc

22.05.2004
01:33
smile
[72]

SULIK [ olewam zasady ]

dobranoc :)

22.05.2004
02:02
smile
[73]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

witam po dłuuuuugiej przerwie.. ciekaw jestem czy któryś z obecnych tu wyg(ów) pamiętam moją jakże skromną osóbke...

22.05.2004
02:20
smile
[74]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

btw .. przydał by sie edit poprzedniego posta ale niestety nie jestem w wstanie "wznowić abonamentu" :P tak więc za buraczki i krzaczki z góry przepraszam :-)

22.05.2004
02:48
smile
[75]

pisz [ nihilista ]

nie budzić przed południem

branoc

22.05.2004
03:19
[76]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

22.05.2004
05:49
smile
[77]

ronn [ moralizator ]

hm..... dobranoc.

22.05.2004
23:01
smile
[78]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

22.05.2004
23:20
[79]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

niezwyczajem witam gorąco.

23.05.2004
00:45
smile
[80]

pisz [ nihilista ]

witam

[wpis]

23.05.2004
01:23
smile
[81]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

"She moves like she don't care
Smooth as silk cool as air
Ooh it makes you wanny cry
She doesn't know your name
And your heart beats
Like subway train
Ooh it makes you wanna die

Ooh, don't ya wanna take her
Ooh, don't ya wanna
Make her all your own

Maria
You've gotta see her
Go insane
And out of your mind
Regina
Ave Maria
A million and one
Candle lights

I've seen this thing before
In my best friend
And the boy next door
Fool for love
Fool on fire
Won't come in from the rain
Sees oceans running down the drain
Blue as ice and desire

Ooh don't you wanna make her
Ooh don't you wanna
Take her home

Maria
You've gotta see her
Go insane
And out of your mind
Regina
Ave Maria
A million and one
Candle lights

She walks like she don't care
Wanna take her everywhere
Ooh makes you wanna cry
She's like a millionaire
Walking on imported air
Ooh it makes you wanna die "


Nucił wioskowy głupek....
w pozostałych rolach "ważone niezbyt długo"




23.05.2004
01:24
smile
[82]

Brisk. [ Chomik ]



..................DobraNoc....

23.05.2004
01:31
smile
[83]

pisz [ nihilista ]

Mr.Bungle--> nucisz sobie Blondie? :>

wstyd przyznać ,ale dłużej chyba nie wytrwam..łóżeczko nęci

23.05.2004
01:35
smile
[84]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

pisz-->I Know What You Did Last Summer :))) (mam ten sam wstyd....)

23.05.2004
01:53
smile
[85]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

23.05.2004
01:56
smile
[86]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

cześć





(o tak niczkemnej porze to chyba nie statowanie?)

23.05.2004
02:01
[87]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

trwam. wiadomo.

23.05.2004
02:01
smile
[88]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

właśnie wróciłam z pielgrzymki i czułam się jak na spotkaniu największej sekty na świecie z ojcem założycielem na czele :>

23.05.2004
02:04
smile
[89]

Siwy4444 [ Senator ]

Z pielgrzymki do nocnego?

23.05.2004
02:04
smile
[90]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Helloł Justa......ze strachu nawet nie pytam o nic:))))

23.05.2004
02:07
smile
[91]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy nie, z pielgrzymki młodzieżowej do Częstochowy, zobaczycie mnie jutro w tv TRWAM :)))
:*

Mr.Bungle cześć, czemu się boisz, nie wciągnęli mnie :>

23.05.2004
02:09
[92]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

coś sie tu zmieniło pod moją obecnością chiba... przemalowane ściany? czu okna uszczelnione?

23.05.2004
02:13
smile
[93]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> A słyszałem o tym marszobiegu. Podobno niesamowite rzeczy się wyprawiają pod pałatkami porozstawianymi na noc. Nie mam tej stacji także nagraj jakbyś mogła.
:*

23.05.2004
02:15
smile
[94]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

uff,a ja głupi myślałem że od jutra będziesz sprzedawać zegarki "dobre na reumatyzm" i moon stony za dwa złote...:)))

23.05.2004
02:21
smile
[95]

Justa_ [ lady in blue ]

SamHaukneS zniknęły plakaty gołych bab ze ścian :>

Siwy ja też jej nie mam, liczyłam na was, tyle razy zwracałam na siebie uwage żeby nagrywali a tu dupa teraz :(
:*

Mr.Bungle a to. To już dawno sprzedaje :))

23.05.2004
02:28
smile
[96]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

no nie... nasze wieloletnie zbiory plakatów z gołymi babami ;] kto tu dowodził?!?!

23.05.2004
02:33
smile
[97]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

SamHaukneS -->dowódca???

Justa-->To chyba jesteś "piekielnie" zmęczona.....
Powiedz jakie miałaś kanapki....pliz....kanapki i piciu to sól pielgrzymek:)))

23.05.2004
02:36
[98]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

nie mądralować na pokładzie. to jedyne czego nie toleruje. zrozumiano?

23.05.2004
02:53
smile
[99]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr.Bungle kanpaki z pasztetem a na deser oscypki, które kupiłam od babci na ulicy :)

SamHaukneS niech będzie że ja dowodze :P

dobranoc

23.05.2004
02:54
smile
[100]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

oj... to ja dalej nie szczekam :)

dobranoc :]

23.05.2004
03:00
[101]

Fett [ Avatar ]

miło wiedziez ze ktos jeszcze nie spi :)

23.05.2004
03:05
smile
[102]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

23.05.2004
23:10
smile
[103]

Fenris_ek [ Fen ]

Pobudkaaaaa!
Wstawać bezsenni, meldować sie do przeglądu!
Przetrzeć niewyraźne oczęta i statsować. Raz, dwa, trzy!

23.05.2004
23:39
smile
[104]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

Idę na film.

23.05.2004
23:43
smile
[105]

Fenris_ek [ Fen ]

Jak zwyklę w niedzielę pustki. No to ja też zmykam.

24.05.2004
01:19
[106]

Torn [ Merces Letifer ]

coś ciężko zasypianie mi idzie w niedziele... praktycznie w poniedziałek...

24.05.2004
03:24
smile
[107]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

24.05.2004
23:22
smile
[108]

Justa_ [ lady in blue ]

wstawać!

25.05.2004
00:08
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem WItam Banda :D

Tak mnie zastanawia czemu Db* tu jakoś nie bywa :D

*Damski Bokser :]

......................DobraNoc....

25.05.2004
01:42
[110]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

siema.

czemu taka zwala?

25.05.2004
02:18
smile
[111]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

Justa --> :*

Brisk --> Pisz już nie bije swojej karty. Dogadali się. Chyba że o kimś innym mówisz?
;)

[edit]
Dobranoc za następny dzień.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-26 03:53:12]

27.05.2004
00:06
smile
[112]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D


muehehehe ale ruch :D

27.05.2004
00:09
smile
[113]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Doberek

ruch jak na Marszłkowskiej :)
smutno mi nie wygrałam 7 000 000 w totka, powiem więcej nic nie wygrałam, a mogło być tak pięknie:(((

27.05.2004
00:26
smile
[114]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

Brisk --> Ja się nie wpisywałwem żeby nie bylo jedno po drugim moje.
:)

27.05.2004
00:27
smile
[115]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy czesc :D ahahaha ok rozumiem :D

27.05.2004
01:40
smile
[116]

Brisk. [ Chomik ]

Ja tam moge walnąc dwa pod rząd :D

....................DobraNoc....

27.05.2004
03:20
smile
[117]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

29.05.2004
00:09
smile
[118]

pisz [ nihilista ]

witam
odswiezam strone

żywiej jest na cmentarzu :)

29.05.2004
00:11
smile
[119]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ja nie spie - :P

przezywam jednak niezrozumienie dla genialnego pomyslu raczac sie chlodnym winem...

ps. justa jest mi winna cukierka :P

29.05.2004
00:14
smile
[120]

Justa_ [ lady in blue ]

yo

Mazio jak Banita przyjdzie to da ci nawet dwa :D

29.05.2004
00:16
smile
[121]

Adamss [ -betting addiction- ]

Elos!

Czuwa się.

29.05.2004
03:14
smile
[122]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

Jednak powychodzili z mogił.
:)

29.05.2004
04:03
smile
[123]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ja jestem!

29.05.2004
05:29
smile
[124]

neXus [ Fallen Angel ]

Właśnie się zastanawiem czy właśnie kończe poprzedni dzień czy już zaczynam następny ;))

29.05.2004
23:09
smile
[125]

Siwy4444 [ Senator ]

hello!

29.05.2004
23:12
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D


cze Siwy :D

29.05.2004
23:13
smile
[127]

Pencil [ Konsul ]

Cześć.

29.05.2004
23:15
smile
[128]

pisz [ nihilista ]

witam stare pryki :D

wzięło mnie na kawały przed sesją:

Profesor do studentów w czasie wykładu:
- Gdyby ci na końcu zachowywali się tak cicho jak ci na środku, co rozwiązują krzyżówki, to ci z przodu mogliby spokojnie spać...

Siedzi dwóch studentów psychologii na korytarzu. Widzą, nadchodzi asystent i dźwiga stertę książek. Nagle wywrócił się. Jeden ze studentów podrywa się aby mu pomóc. Na to drugi:
- Daj spokój, to pewnie znowu jakiś eksperyment.
Wykład z zoologii. Jak zwykle w pierwszych rzędach panie w ostatnich panowie. Profesor wygłasza tezę:
- Szanowni państwo, należy bowiem zauważyć, iż byk może mieć do 50 stosunków dziennie.
Z pierwszych rzędów unosi się ręka:
- Czy mógłby Pan profesor powtórzyć tak, by ostatnie rzędy słyszały?
Profesor powtarza. Z ostatnich rzędów podnosi się ręka:
- Panie profesorze, a te 50 razy to z jedną krową czy z wieloma?
- Oczywiście, że z wieloma!
Z ostatnich rzędów podnosi się ręka:
- Czy mógłby pan profesor powtórzyć tak, by pierwsze rzędy zrozumiały?

Na egzaminie profesor zadaje pytania, ale student nie potrafi odpowiedzieć na żadne z nich. Zdenerwowany profesor w końcu pyta:
- A czym według Pana jest egzamin?
Student na to:
- Jest to rozmowa dwóch uczonych.
- A jak jeden z uczonych jest głupi?
- To drugi bierze indeks i idzie do domu
Rozmawiają dwaj studenci:
- Jak mam napisać rodzicom, że znów oblałem egzaminy? - pyta jeden.
- Napisz... - odpowiada drugi - ..."Już po egzaminach, u mnie nic nowego!''

Student skarży się właścicielowi, że w wynajmowanym pokoju są myszy.
- To niemożliwe!
- Proszę się przekonać na własne oczy! - Sypie na środek pokoju okruszki. Wybiega jedna myszka, druga, trzecia, rybka, czwarta myszka... Właściciel patrzy zbaraniały:
- Jakim cudem rybka?!...
- To znaczy sprawę myszy mamy ustaloną. Przejdźmy teraz do wilgoci...

Rozmawia dwóch studentów:
- Gdzie idziesz?
- Na wódkę.
- Dobra, namówiłeś mnie!

29.05.2004
23:28
smile
[129]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

"Then you're gone
Yeah you drive me
Crazy, crazy, crazy for you baby
What can I do, honey
I feel like the color blue "



Fil soł....soł.....czil ałt (mejbi in???).....:))))))))

BRybyrrry

30.05.2004
00:46
smile
[130]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

....W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie...Dead end???

30.05.2004
00:49
[131]

Brisk. [ Chomik ]

Mr.Bungle aż tak dobrze to nie jest :D

...........DobraNoc....

30.05.2004
02:13
smile
[132]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

30.05.2004
02:59
smile
[133]

pisz [ nihilista ]

A ja wciąż żyje! i śpiewam! i pije! :P
siala la la..czas na colgate :>

30.05.2004
03:02
smile
[134]

SULIK [ olewam zasady ]


30.05.2004
23:05
smile
[135]

Fenris_ek [ Fen ]

Melduje się blondyn wieczorową porą ;]

30.05.2004
23:08
smile
[136]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć!

30.05.2004
23:13
smile
[137]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

"Bezssenosc w Warszawie"
w rolach glownych:

Mazio
Komputer Nie-Mazia
Klawiatura Mazia

also staring:

reszta forum
...................

nie mam pomyslu na scenariusz - jakies rady?

30.05.2004
23:34
smile
[138]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

31.05.2004
00:35
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D


...................DobraNoc....

31.05.2004
02:07
[140]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

31.05.2004
02:21
[141]

SULIK [ olewam zasady ]

ide kimac
narkozak

31.05.2004
02:46
smile
[142]

pisz [ nihilista ]

witam

<sterta przekleństw>
<sterta jeszcze gorszych przekleństw>

zapomniałem o raporcie ze statystyki i mam noc z głowy...$%^&*#@!

31.05.2004
23:01
smile
[143]

Siwy4444 [ Senator ]

hello!

[edit]
dobranoc :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-06-01 02:43:59]

02.06.2004
23:16
smile
[144]

Fenris_ek [ Fen ]

Ej, co tu tak pusto?
Powymierali? Przecież to nie były mamuty!

02.06.2004
23:20
[145]

SULIK [ olewam zasady ]

czesc senniacy

02.06.2004
23:57
smile
[146]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć!

03.06.2004
00:06
smile
[147]

pisz [ nihilista ]

Witam

pusto na wątku, bo wszyscy grają :P

03.06.2004
23:14
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

No zwyczaj w kazdym razie trzeba podtrzymywać :D

03.06.2004
23:19
smile
[149]

Siwy4444 [ Senator ]

hello!

03.06.2004
23:21
smile
[150]

pisz [ nihilista ]

hello!

03.06.2004
23:29
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

Jaki ruch :D

Siwy cze :D

pisz cze młodzieży :D

03.06.2004
23:38
smile
[152]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> hello! \o/

Pisz --> Wyszła testowa wersja pierwszego moda do PK. Ale nie wiem czy na Twoim sprzęcie ruszy.
:P

04.06.2004
00:11
smile
[153]

pisz [ nihilista ]

Brisk--> tylko sztucznego tłoku nie rób :>

Siwy--> zachowuj sie!
karta słucha, a jak ją obrazisz to znowu będę miał slideshow :/

Justa--> przepraszam, że Ci kochanego zajmuje, ale wysyła mi pełno próśb i całusów...nie moge odmówić :P

04.06.2004
00:12
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

pisz staram sie jak moge :D

04.06.2004
00:17
smile
[155]

pisz [ nihilista ]

Justa--> hmm...no tego tam Murzyna....no ten pastuch co kapcie w zębach nosi :P

Brisk--> uważaj bys sie nie zmęczył..lata już nie te :>

04.06.2004
00:20
smile
[156]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Pisz,Justa o jakim murzynie mowicie? :P

04.06.2004
00:21
smile
[157]

Siwy4444 [ Senator ]

pisz --> Slideshow to coś do czego jesteś od lat przyzwyczajony. Czego ten gbur od Ciebie chce?
:)

04.06.2004
00:26
smile
[158]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Siwy---->o kim mowisz marny generale

04.06.2004
00:28
smile
[159]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> O Tobie o pogrubiony. Nic się nie odzywasz i nie odpowiadasz to gbur jesteś.

04.06.2004
00:30
smile
[160]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Siwy----->nie ze nie chce, ale moze nie moge co? nie pytaj czemu.... (wiadomo o kogo chodzi ..:P )

04.06.2004
00:31
smile
[161]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Haha, nie mów że zabroniła Ci się do mnie odzywać. Nie wierzę! :)

Justa --> :*

04.06.2004
00:34
smile
[162]

pisz [ nihilista ]

Siwy--> moja karta wie jak zadowolić swego pana...:)
a gbur nie umie obsługiwać neta więc chce bym powiedział gdzie znaleźć "pamela anderson and tony lee", ściągnąć troche patchy i książkę "1001 sposobów na pozbycie się zołzowatej kobiety" :P

btw "zabroniła Ci się odzywać"....tu nie chodzi tu o Juste :D

04.06.2004
00:36
smile
[163]

Siwy4444 [ Senator ]

To może mnie oświećcie o kogo się rozchodzi.

04.06.2004
00:43
smile
[164]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> To popraw od razu zadowolenie = zaspokojenie żeby nie było nieporozumień.
:*

04.06.2004
00:43
smile
[165]

Banita_bb [ bo był za miły ]


Justa----->przeciez jesli chodzi o zadowolenie Ciebie wystarcza jeden prosty sposob - zostawic Cie sam na sam z ...telewizorem :P

04.06.2004
00:53
smile
[166]

pisz [ nihilista ]

bawcie się ładnie!

ide w stan spoczynku, bo z rana musze po męsku stawić wykładowcy i powiedzieć że ni w cholere nie wiem czego ode mnie chce z Delphi :P

branoc :*

04.06.2004
00:54
smile
[167]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


no nic w takim razie podkulam ogon i mam jedna rade dla wszyztskich- badzcie w dobrych stosunkach z Justą, bo widac jak sie to konczy....


Pisz---->spij dobrze:*

04.06.2004
01:00
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

pisz ale kondycha jest :P

...................DobraNoc....

04.06.2004
01:04
smile
[169]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Jak się kończy? Ja widzę że ona jeszcze nie skończyła.
:)

04.06.2004
01:07
smile
[170]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->a zebym to ja wiedzial czy skonczyla , jeszce nie mialem tej przyjemnosci(?)z nia tego doswiadczyc :PP

dobranoc . info dla Justy : 1:0 dla mnie :P

04.06.2004
01:16
smile
[171]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->prawdziwy powod jest taki ze mam tyle fanek ze nie nadazam z jezdzeniem od jednej do drugiej, a Ty naiwna dalej wierzysz ze do wieczora mam nadgodziny ?:P
dobranoc

04.06.2004
01:52
smile
[172]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Może jakieś ćwiczenia śródlekcyjne pomogłyby na te nadgarstki.
:)

dobranoc

04.06.2004
02:32
smile
[173]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

bum!

04.06.2004
23:02
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

04.06.2004
23:09
smile
[175]

Siwy4444 [ Senator ]

hello!

04.06.2004
23:43
smile
[176]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->bla bla bla nudzisz :/

04.06.2004
23:47
smile
[177]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->zaraz moge dac Twoje zdjecia , i zrobi sie tloczno na bezsennosci ....

04.06.2004
23:47
smile
[178]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> cześć!
:*

Banita --> Nie wiedziałem że aż tak kochasz rock'n'roll'a.
:)

04.06.2004
23:48
smile
[179]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hello! Jestem na posterunku!

04.06.2004
23:52
smile
[180]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


to zacznijmy od poczatku- co to za slodka dziewczynka na tym zdjeciu? btw nie jestem pedofilem, mowila ze ma 18 lat :)

Adamss hi

05.06.2004
00:05
smile
[181]

pisz [ nihilista ]

witam :)

Banita--> mówiłeś coś wczoraj o pedofilii? :P
btw. pstrykałeś też fotki..bez ręcznika? (są w cenie) :>

05.06.2004
00:08
smile
[182]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz-----> przeciez juz kokosy na nich zarobilem w necie :>

Justa---->a co ,zazdrosna?:P

05.06.2004
00:57
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]

Idem sem żeby o 5.30 wstać :D

...............DobraNoc....

05.06.2004
01:10
smile
[184]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Heh, dawno mnie tu nie było... ale interes jak widzę się kręci i gęby niektóre notorycznie te same :)

Czołgiem wszystkim!

Dziś wam długo towarzystwa nie dotrzymam, bo mam podobną do Briska godzinę zrywki...

05.06.2004
01:16
smile
[185]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Lucas_the_Great--->miales chyba Juste na mysli ?:D

dobranoc <ruch>

05.06.2004
01:20
smile
[186]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

witam po dość długiej przerwie. zapowiem Wam że czuwam :) i znowu zmywam sie na kolejne noce :)

05.06.2004
01:21
smile
[187]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

BAN!TA --> i jak tu teraz wybrnąć? jak napiszę że w pierwszym momencie chodziło mi na ten przykład o Siwego to wyjdzie niezręcznie... psiajucha... na wszelki wypadek idę spać, może do jutra sprawa przyschnie...

05.06.2004
01:22
smile
[188]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Lucas_the_Great wiem wiem, rozumiem ze tez sie Justy boisz, calkiem niepotrzebnie :)

SamHaukneS hi

05.06.2004
01:25
smile
[189]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

witam Banita :) kiedy Ty wreszcie zaczniesz sypiać po nocach a działać w dzień? :]

05.06.2004
01:26
smile
[190]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


SamHaukneS przeciez weekend sie zaczyna nie? a zreszta juz napisalem dobranoc, 1.30 to w sumie calkiem wczesna pora :)

05.06.2004
01:35
[191]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

nie mów/nie pisz* , że nie przychodzisz tu też w tygodniu "roboczym" :)







*niepotrzebne skreślić

05.06.2004
01:38
smile
[192]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


SamHaukneS odsypiam po poludniu wiec nic w przyrodzie nie ginie:)

btw nie uzywaj tu tak wulgarnych slow jak tfu tfu pisz...:>

dobranoc

05.06.2004
01:47
smile
[193]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

hehe :D a gdzie pi... zsip ? :)

05.06.2004
02:13
smile
[194]

pisz [ nihilista ]

czego skubańcy? :>

nowa część:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.