GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ecstatica 2 pl

18.05.2004
10:44
[1]

MadM [ Centurion ]

Ecstatica 2 pl

Szukam gry Ecstatica 2 pl, w ostateczności może być wersja engielska.

18.05.2004
10:55
[2]

muhabor [ Konsul ]

mam tylko wersję angielską, ale nie sprzedam bo mi się podobała i chcę mieć w swojej kolekcji..
a'propos skąd czerpiesz pomysły na takie starsze gry? Apocalypse, Exstatica..

19.05.2004
09:31
[3]

MadM [ Centurion ]

Jest kilka takich gier które zawsze chciałem mieć i właśnie wśrud nich są te dwie, akurat teraz mi si onich przypomniało ale ja ich szukam już od kilku lat.

19.05.2004
09:42
smile
[4]

tygrysek [ behemot ]

a była wogóle polska wersja ??

19.05.2004
09:47
[5]

MadM [ Centurion ]

na 100% była bo kilka lat temu miałem ale prawie odrazu na początku gra mi się wieszała i niestety ale ją usunołem

19.05.2004
09:55
smile
[6]

tygrysek [ behemot ]

to ja się piszę na wersję PL
jakkolwiek

legalnie czy nie

ktokolwiek widział ?? ktokolwiek słyszał ??

19.05.2004
13:50
[7]

MadM [ Centurion ]

to jest nas dwóch

20.05.2004
09:26
[8]

MadM [ Centurion ]

tylko pomocy z nikąd nie widać

20.05.2004
09:28
smile
[9]

tygrysek [ behemot ]

chyba większość tutaj osób sikała po kolanach i w pieluchy jak ta gra została wydana

20.05.2004
09:29
smile
[10]

ronn [ moralizator ]

Bez przesaaady. Ja sam ja pamietam. To gra skladajaca sie z 'kulek'.

20.05.2004
09:30
[11]

MadM [ Centurion ]


z tego co pamiętam to było jakieś 6 lat temu

20.05.2004
09:32
[12]

MadM [ Centurion ]


nie tylko z kulek bo i z jajek

20.05.2004
09:34
[13]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ja gralem troche w czesc pierwsza i grafika wgniatala w fotel. Jak ktos znajdzie 2 to poprosze o info. Ciekawe tylko czy pod XP da sie odpalic ?

20.05.2004
09:39
[14]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Na pierwszym, historycznym cedeku Secret Service było demo którejś części. Mogę wyszperać i komuś przesłać, może to chociaż troszkę wam apetyt ukoi ;)

20.05.2004
09:47
[15]

tygrysek [ behemot ]

TeadyBeeR --> screen który dałeś przypomniał mi kawałek scenarka gry. W tym budynku po lewej na screen'ie jest taka mała dziewczynka, która krzyczy "whe is my taddy bear", a jak przynosi się misia (co nie jet konieczne) dziewczynka wyciąga szpikulec i słodkim głosikiem i szpikulcem przekonuje misia że był niegrzeczny :)

zacna scenka

20.05.2004
09:50
[16]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Psst. Można zdobyć, ale to potrwa ;) Szczegółów nie ujawniam, bo wiecie o co biega ;)

20.05.2004
09:50
[17]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

tu są jakieś screeny

20.05.2004
10:02
[18]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Angielska wersja leży na Razorback'u (eMule). Sporo to waży, więc nie sądzę, żeby ktoś gdzieś umieszczał wersję polską. Trzeba by zastosować metodę "Kto pyta, nie błądzi" na grupach itp.

20.05.2004
10:26
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]

tygrysek --> chyba większość tutaj osób sikała po kolanach i w pieluchy jak ta gra została wydana
No pewnie tak jest ^^

Widzę, że bardzo potrzebujecie tej pomocy :D
Mam 1&2, what now?

20.05.2004
10:27
smile
[20]

tygrysek [ behemot ]

M'q --> a którą część masz PL ??

20.05.2004
10:30
smile
[21]

M'q [ Schattenjager ]

E1 ang (nie było pl, o ile się nie mylę)
E2 pl (niestety)

20.05.2004
10:43
smile
[22]

TeadyBeeR [ Legend ]

M'q ile one zajmuja ? Od biedy moge na neo ftp postawic.

20.05.2004
10:50
[23]

M'q [ Schattenjager ]

E1- 65MB
E2- 635MB

20.05.2004
10:53
[24]

TeadyBeeR [ Legend ]

2 troche by sie wrzucala :(. Moze ktos umie torrenta zrobic ?

20.05.2004
10:54
smile
[25]

tygrysek [ behemot ]

M'q --> a może zwykłą pocztą ??

20.05.2004
10:54
[26]

Elum [ Generaďż˝ ]

A ja tak troche zbaczajac z tematu.

Lookash, masz archiwalne numery Secret Service CD? A masz może 36?

20.05.2004
10:56
smile
[27]

legrooch [ Legend ]

Tigre ==> większość jak większość :)
Ja mam do dziś oryginalną (niestety tylko) płytkę Ufo: Enemy Unknown.
Szukam za to LBA 1 i 2 w oryginale... (żadnych reedycji czy paków).

Ecstatica rządziłą :) Ta walka gołą pięścią z wilkołakiem (niepokonanym).... Mniam :) Dziś wrócę do przeszłości :)

20.05.2004
10:56
smile
[28]

M'q [ Schattenjager ]

Tygrysek --> można się tak ugadać, że posyłam to do Ciebie, Ty odsyłasz do kolejnej zainteresowanej osoby itd.?

20.05.2004
10:57
smile
[29]

M'q [ Schattenjager ]

legrooch --> wilkołak był do pokonania ];->

20.05.2004
11:00
[30]

tygrysek [ behemot ]

M'q --> jestem jak najbardziej za, a może nawet wystawię gdzieś to na szybkim serwerze

20.05.2004
11:01
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

Ok, odezwij się na 5439074, jak możesz :]

20.05.2004
11:03
smile
[32]

legrooch [ Legend ]

M'q ==> wiem, ale ile było z tym problemów. To (niepokonanym) oznaczało niezłą kanalię.

20.05.2004
12:01
[33]

MadM [ Centurion ]

morze wie ktoś gdze morzna nałorzyć durze skrzynki mailow
M'q -->mógłbyś wszystko tam wrzucić podać innym login i hasło i karzdy mugłby sobie ściągnąć.

20.05.2004
12:08
smile
[34]

M'q [ Schattenjager ]

Nie wiem, pozatym z moją szybkością netu upload Ecstatica 2 trwałby chyba miesiąc :/

Tygryskiem- wrzuci na serwa, lub pośle do Ciebie :]

20.05.2004
12:08
[35]

M'q [ Schattenjager ]

Tygryskiem=Tygrysek

20.05.2004
12:10
smile
[36]

tygrysek [ behemot ]

jak tylko dostanę to się podzielę z ogółem

20.05.2004
12:10
[37]

kiowas [ Legend ]

tygrysek ---> daj cynk na tego serwa jak juz wrzucisz - sam chetnie pozasysam :))

20.05.2004
12:18
[38]

MadM [ Centurion ]


ok więc czekam, a przy okazji poamiętam że do Ecstatica 2 był jakiś path kóry polepszał grafike morze wieci gdzie go znajde

20.05.2004
12:56
[39]

flame [ Generaďż˝ ]

hehe świetna gra :P Grałem, a nawet przeszedłem jedynkę.Poszedłem na giełdę (wtedy legalnie :) a tu zdziwienie -gra była chyba aż na 13 dyskietkach :P.Mimo to warto było.Też chętnie bym zagrał w dwójkę.

20.05.2004
13:25
[40]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

legrooch --> mam LBA1 w oryginale (niestety tylko plytka), tyle, ze jej nie sprzedam :>>>

20.05.2004
15:34
smile
[41]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

heh widze ze jest troche osob co tez szukaja tej gry :) ciesz sie :)

dla tych co chca to mam ty malutki link do ...
...przedsmak...

20.05.2004
16:20
[42]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Elum - Niestety, _już_ nie ma... SS'y kupowałem od 9 numeru do samiutkiego końca. Niestety, po wielu bojach z matką, które trwały dobre parę lat, _wyrzuciłem_ numery do 9 do końca pojawiania się zszywanych... Teraz tak cholernie żałuję... Ale do rzeczy - parę lat temu robiłem też porządek z cedekami walającymi się w szufladzie i _oddałem_ jakiemuś bliżej nieznanemu szczeniakowi moje Cover CD z SS'a :( A miałem wszystkie... Został mi tylko historyczny pierwszy (nie 36, pierwszy z pierwszych) cede, numer 41 i dwa z serii 5x.

Tak mi przyszło czytając ten wątek do głowy...

Słuchajcie - czy za 10 lat ludzie też będą szukać gier starszych i tych dzisiejszych? Czy będą one tak samo dostępne jak chociażby ta Ecstatica? Też będą odbywać swoistą "podróż sentymentalną do >>tych<< lat"? Czy może ta magia dotyczy tylko naszego pokolenia - roczniki +/- 75 - 85? :)

20.05.2004
16:58
smile
[43]

M'q [ Schattenjager ]

Myślę, że tylko ten zakres roczników, młodzi muszą mieć wypaśną grafę, super muzę etc. :)

20.05.2004
17:14
[44]

tygrysek [ behemot ]

a pamiętacie taką ocenę jak "miodność" gry ?? :)
TS jako pierwszy chyba zastosował taką ocenę gry

macie rację, teraz gry jak nie są wypasne graficznie i muzycznie to są poprostu kiepskie ...

20.05.2004
17:19
smile
[45]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak już ktoś wystawi te obie części Ecstatiki to ja też poproszę namiary.

PS.
legrooch :::> Mam oryginalne LBA1 w pudełeczku, ale też nie mam zamiaru sprzedawać :o)

20.05.2004
20:53
[46]

gwin [ Chor��y ]


mnie sie tam Ecstatika podbala pierwsza bardziej, jakos tak klimatycznie mi odpowiadala chyba:)
ale z checia bym dorwal i pierwsza i druga czesc, kiedys szukalem dosc dlugi czas ale nic z tego nie wyszlo
poza tym Ecstatika to sie jednak mi zawsze kojazyla troche z Alone in the Dark
tylko ze Ecstatika mnie wciagnela o niebo bardziej niz Alony wszsytkie:)

20.05.2004
21:07
smile
[47]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Pamietam te czasy gdy po raz pierwszy u kumpla zobaczylem Ecstatice..Ehh super gra z genialna (jak na tamte czasy) grafika. Potem dwojeczka. Mialem nawet orginal pol wersji ale wyrzucilem gdy sie przeprowadzalem :] Teraz oczywiscie zaluje :(

20.05.2004
21:39
[48]

Elum [ Generaďż˝ ]

Lookash ---> Szkoda. SSCD kupowałem dopiero od 37 numeru, więc niestety ominęło mnie demo I Have no Mouth and I Must Scream które było w 36. Oczywiście mam pełną wersję tej gry, ale ze względów kolekcjonerskich :) od lat poluję też na demo.

21.05.2004
10:20
smile
[49]

ronn [ moralizator ]

Jak bedzie na serwerze, to ja tez jestem Ecstatika zainteresowny! :)

Mialem tez LBA1 oryginalne ( wesja cd ) ale plyta sie troche zmasakrowala :(

21.05.2004
10:25
smile
[50]

M'q [ Schattenjager ]

Właśnie czekam na płytki.... jak dotrą to sprawdzę czy dobrze nagrane i wybywam na pocztę....

21.05.2004
10:29
smile
[51]

Lucky Luck [ Moderator ]

Właśnie ściągam sobie demo. Skonfrontuje wspomnienia z rzeczywistością :-)

21.05.2004
20:32
smile
[52]

M'q [ Schattenjager ]

Dzisiaj E1+E2 ruszyła w świat, niedługo będzie (mam nadzieję) dostepna dla ogółu...

24.05.2004
09:42
[53]

MadM [ Centurion ]

M'q---> Jek długo jeszcze bo nie moge się doczekać

24.05.2004
10:35
smile
[54]

M'q [ Schattenjager ]

Nie wiem, przecież nie mam wpływu na prędkość przesyłki :P

24.05.2004
10:47
[55]

MadM [ Centurion ]

a więc czekam w niewiedzy

24.05.2004
10:57
smile
[56]

legrooch [ Legend ]

Dajcie mi znać na gg jak już będzie......

24.05.2004
18:03
[57]

tygrysek [ behemot ]

dzięki M'q :)

kto chce płytki ?? bo ja sobie przegrałem i mogę posłać dalej
Ecstatica
Ecstatica II PL

mogę zrobić torrenta i wystawić go, ale ktoś musi mi powiedzieć czym zrobić tego torrenta i jaki tracker mam wybrać

24.05.2004
22:15
[58]

TeadyBeeR [ Legend ]

Podobno klient BT Azearus (czy jak to sie pisze :) ) ma opcje tworzenia torrentow. Nie wiem tylko jak to jest z trackerem. Chyba po zrobieniu Twoj komp sie nim staje czy cos w tym stylu.

25.05.2004
09:23
[59]

MadM [ Centurion ]

M'q--->napisałeś żę masz E2 pl (niestety), jeśli to znaczy że wolał byś en to mam propozycje ja podam ci adres stronki skąd można ściągnąć wersje angilską (RIP 80Mb), a ty mając obie wersje w domu poszukasz plików odpowiadających za spolszczenie i wyśjesz mi je na maila

25.05.2004
11:34
smile
[60]

M'q [ Schattenjager ]

Tygrysek --> no problemo :]

MadM --> szczerze mówiąc nie mam chęci się w to bawić, bo u mnie download 100MB trwa kilka godzin i do tego zapycha mi cały net.... może jak ściągniesz sobie od Tygryska E2, to sobie to zrobisz? :)

25.05.2004
13:03
[61]

kiowas [ Legend ]

tygrys ---> slij na wschod :)

25.05.2004
13:16
smile
[62]

tygrysek [ behemot ]

pierwszy komplet wysyłam za free ... ale następni chętni będą musieli zasponsorować mi Cd ... bo mnie poprostu nie stać

proszę o wysyłanie adresów na [email protected]
pierwsze zgłoszenie płytki za free :)

26.05.2004
00:22
[63]

gwin [ Chor��y ]


hmmm a skad mozna sciagnac angielska wersje Ecstatica 1 i 2 ??
albo sama druga czesc????
bo mi w zasadzie obojetnwe czy to bedziue polska czy ang. wersja:)

26.05.2004
09:31
[64]

MadM [ Centurion ]

gwin--->podaj adres e-mail


26.05.2004
14:06
smile
[65]

TeadyBeeR [ Legend ]

MadM --> poprosze o linke na [email protected]

26.05.2004
14:17
smile
[66]

Unseen [ Pretorianin ]

To nie lepiej jakbyscie ta torrenta to sobie wrzucili i wtedy kazdy by sciagnal?

26.05.2004
14:18
[67]

gwin [ Chor��y ]


MadM---> to ja tez poproszem:) na : [email protected]

27.05.2004
09:51
[68]

MadM [ Centurion ]


ok wysłane

27.05.2004
10:15
smile
[69]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

MadM - również proszę na : [email protected] i z góry dziękuje!

27.05.2004
11:32
[70]

MadM [ Centurion ]

napiszcie czy doszło

27.05.2004
12:17
[71]

gwin [ Chor��y ]


MadM---> ja na ten przyklad, dostalem mejla:) dzieki:)

27.05.2004
12:19
[72]

gwin [ Chor��y ]


MadM---> tyle ze nie bardzo moge sie polaczyc, mozliwe jest ze server nei zawsze dziala?

27.05.2004
12:24
smile
[73]

legrooch [ Legend ]

A ja maila nie dostalem.... Buuuu....

27.05.2004
12:36
[74]

MadM [ Centurion ]

legrooch--->bo nie mówiłeś że chcesz

27.05.2004
12:38
[75]

gwin [ Chor��y ]

legrooch----> juz dostales;) to raz

a dwa

MadM----> maly blad popelnilem , wszystko jak najbardziej dziala:)

27.05.2004
13:23
smile
[76]

legrooch [ Legend ]

==> [24.05.2004] 10:57
legrooch [Etiopczyk Wielki WWWAiS]
Dajcie mi znać na gg jak już będzie......
:PPPP

A tak na powarznie, to dzięki wielkie!

27.05.2004
14:52
[77]

TeadyBeeR [ Legend ]

Dostalem, ale wbic sie nie moge :(.

27.05.2004
15:04
smile
[78]

legrooch [ Legend ]

U mnie już jedzie :)

01.06.2004
09:10
[79]

MadM [ Centurion ]

wszystko fajnie już chyba wszyscy mają, jest tylko jeden problem ja szukałem wersji pl i jak nie miałem tak dalej nie mam, pomoriecie -..........

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.