GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Matura 2004 - wasze wyniki

17.05.2004
15:11
smile
[1]

Maliniarz [ Konsul ]

Matura 2004 - wasze wyniki

Dzis w mojej szkole ogloszone zostaly wyniki z matur. Z polaka dostalem 4 - czeka mnie ustny, a z matmy - 5 i jestem zwolniony z ustnego. A jak Wam poszla matura ?

17.05.2004
15:17
[2]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Gratulacje i powodzenia an ustnym.Mój brat własnie jest w szkole i sprawdza co dostał

17.05.2004
15:22
[3]

ciemek [ Senator ]

nieoficjalnie 4 z polskiego, z niemieckiego ustny i pisemny 6 (certyfikat), został angielski i polski ustny.

17.05.2004
15:27
[4]

Swidrygajłow [ ]

trójeczka z matmy i mocna dwujka z polskiego

17.05.2004
15:27
[5]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

ciemek --> 6? Ja też jestem zwolniony na podstawie certyfikatu (tyle, że z ang.) i powiedziano mi w szkole, że wtedy wpisują tylko "zwolniony", a nie ocenę.

P.S. Za godzinę idę szkoły sprawdzić ocenę z polskiego, jestem mnie więcej o krok od zawału ;)

17.05.2004
15:29
[6]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

[edit]

Tam ma być oczywiście "idę do szkoły" :)

17.05.2004
15:32
[7]

Lipton [ 101st Airborne ]

Mayhem--> Bo tak jest, ciemek się zagalopował trochę:D

17.05.2004
15:37
[8]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

ja sie dowiem dopiero w srode ok 1300 ale juz wiem ze przy angielskim bede mial napisane "zwolniony" i cieszy mnie to :)

17.05.2004
15:42
smile
[9]

Maliniarz [ Konsul ]

Mayhem - > a wiesz ze ja za pierwszym razem przeczytalem "0idę do szkoły "? zastanawiajace ...

17.05.2004
15:47
smile
[10]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Lipton --> A już sie cieszyłem... ;)

wodnik_szuwarek --> Ja z kolei wiem, że jeżeli będę musiał iść na ustną z polskiego, to zamiast oceny będę miał napisane "Debil. Do zobaczenia w sierpniu" I wcale mnie to nie cieszy ;)

Maliniarz --> To wszystko przez maturę, ona nas odmóżdża ;)

17.05.2004
15:48
[11]

Arbor [ Generaďż˝ ]

A ja byłem w szkole i wiem:

polski: 5 (prawde mówie nie miałem żadnej ściagi!! ) niestety nie jestem zwolniony bo na koniec miałem 3+dyslkecja :D
matematyka: 6 (też bez ściągi :D, prof. rozszerzony ) jestem zwolniony bo na koniec była 5 :D

Aż mi wstyd było sie klasie pokazać bo nikt nie podejrzewał że moge mieć najlepsze oceny w klasie;] PRZYPADEK

17.05.2004
15:57
smile
[12]

sMOOker [ Konsul ]

polski - 3 (jesssst!! :))
mata - 5

Arbor - re5pect za 6 z maty!! z jakiego woj jestes?? bo w tym roku w mazowieckiem nie bylo zadania na 6 i taka ocena byla wystawiana tylko w przypadku max pkt... zabraklo mnie 1 pkt >:-[

17.05.2004
15:58
smile
[13]

Miczek[PL] [ Pretorianin ]

gratuluje wszystkim...
ja za rok zdaje nową, a teraz w czerwcu próbne mam trzymajcie kciuki!!!!!

17.05.2004
16:30
[14]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

ok, zdalem 3 z polaka i 3 z angola, teraz ustne i kupuje sobie samochod :)

17.05.2004
16:58
smile
[15]

Las Ca [ Konsul ]

Klub 55 :) Polski 5, matma 5, zwolniony z obydwoch. Z angola raczej sobie lightowo podejde, wiec juz mozna powiedziec, ze mam wersje demo wakacji. Demo, bo czekaja jeszcze egzaminy na studia, ale i tak jest ok. :)

17.05.2004
17:05
smile
[16]

fifalk [ fifalkowiec ]

matma 6
polski 5
angielski - certyfikat

ale ustna fizyke zdaje jeszcze, choc moge byc zwolniony :-P kto idzie na polibude wroclawska to wiec dlaczego :-]

17.05.2004
17:53
smile
[17]

Arbor [ Generaďż˝ ]

sMOOker -> Jestem właśnie z mazowieckiego:P no fakt nie było na 6 zadania ale wystarczyło jak zauważyłeś zdobyć max punktów i to mi sie chyba udało! Nie było trudno szczerze powiem, z matmy! Zad. 2,3,4 i 1 na boku :]

Wiecie jaka to odpowiedzialność jak ktoś ma 3 z polaka a tu nagle 5 na maturze!! przecież ja teraz musze zabłysnąć na ustnych żeby nei było że jakoś włape dałem albo że ściągałem! Zwłaszcza że jako jedyny nie miałem nawet najmniejszej ściągi!!

17.05.2004
18:12
[18]

tmk13 [ Pretorianin ]

polski 4, angielski pisemny 6(bez zanego certyfikatu;p), jestem zajebiscie zadowolony

17.05.2004
19:14
smile
[19]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Uff... polski 5, zwolniony z ustnej :) Jeszcze tylko niemiecki w piątek i po maturze :D

17.05.2004
19:30
smile
[20]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

ciuup, ja dopiero wyniki zobaczę w czwartek :| moja skzołą jest wolna...

18.05.2004
00:30
[21]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

jezu same kujony, 4,5 i 6 chryste :P

18.05.2004
00:40
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

exter - Twoja szkola pracuje z taka sama predkoscia jak moja :D
tez wyniki mam dopiero w czwartek :|

18.05.2004
00:41
[23]

SULIK [ olewam zasady ]

Dexter mialo byc, D mi wcielo :>

ehhh

18.05.2004
12:23
smile
[24]

blumschen [ Pretorianin ]

ja mam 4-z polaka, i 4- z geo

18.05.2004
12:27
smile
[25]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

Ja dostałam 6 z polskiego, z drugiego przedmiotu byłam zwolniona, tak samo z angielskiego (certyfikat)
Została mi tylko historia ustna 28 maja :))
Trzymam za wszystkich kciuki!!

18.05.2004
12:42
smile
[26]

ciemek [ Senator ]

no nie wiem. U nas z tym certyfikatem to było troche zamieszania właśnie. Najpierw wszyscy myśleli, że będzie wpisane "zwolniony" i tyle. Jednak przy składaniu dokumentów w szkole zarządali przetłumaczonej przez tłumacza przysięgłego skali ocen. Ja napisałem na niemiecką "1" czyli polską 6 (oni mają odwrotnie). Skoro hcieli skalę ocen, żeby nie wpisać mi 1 w miejsce oceny maturalnej, to stwierdziłem, że wpiszą te 6 :-) Mogą też napisać - "Zwolniony - certyfikat ZD ocena 6/1 ". Zobaczymy.

Zbieram ekipę na sierpień n ustne ... ktoś się pisze ? Lista pod spodem (jeśli dochodzisz do wniosku, że jesteś tempy, niedorozwinięty i zastanawiasz się nad ucieczką z ustnych z polskiego z myślą "może nie zauważą", to się dopisz...)

ciemek®

18.05.2004
13:03
smile
[27]

ronn [ moralizator ]

ciemek --> Na pewno jest napis zwolniony, a juz na 100% nie ma oceny celujacej. Wiem, bo rok temu korzystalem z certyfikatu z ang.

18.05.2004
14:27
smile
[28]

SULIK [ olewam zasady ]

jeszcez dwa dni i oszaleje - dopeiro 20 maja o 10:00 mam wyniki :|

ale cos na oslodzenie:

Hojarska i Beger zdały pisemną maturę
pi, PAP 18-05-2004, ostatnia aktualizacja 18-05-2004 12:22

Obie posłanki Samoobrony - Danuta Hojarska i Renata Beger - które w Szczecinie przystąpiły do egzaminu dojrzałości, zdały pisemną część matury.

Jak poinformowała we wtorek PAP Hojarska, z egzaminu z języka polskiego otrzymała ona ocenę dostateczną. Z drugiego przedmiotu - geografii - dostała ocenę bardzo dobrą. Renata Beger natomiast nie zna jeszcze swoich ocen. W rozmowie z PAP powiedziała, że będzie dzwoniła do szkoły dopiero po południu.

Jeszcze w tym tygodniu obie maturzystki przystąpią do egzaminów ustnych z tych samych przedmiotów.

Obie posłanki pisały matury w placówkach prywatnych. 46-letnia Renata Beger, która ukończyła liceum ekonomiczne, zdaje egzamin maturalny w szczecińskim Centrum Edukacyjnym, natomiast 44-letnia Danuta Hojarska, absolwentka technikum rolniczego, zdaje maturę w tamtejszym Zespole Szkół nr 5.

:)
wiec jak widac, poki co z wynikow poslanki sa slabsze od was :D

18.05.2004
14:33
smile
[29]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Ja za 30 minut i de na ogłoszenie wyroku, 3majcie kciuki wrrrrr

18.05.2004
14:34
smile
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Łeeeee, co to za matura jak wystarczy znac jeden jezyk, potem wszedzie go wybrac i czekac, az zostanie sie zwolnionym na podstawie papiera. Do pupy z taka matura, gdzie sie nic nie zdaje. A nieeee, przepraszm, zdaje sie polski. I dzieki temu bedzie sie moglo wyartykulowac swoj brak wiedzy w minimum dwoch jezykach: polskim i reszcie matury, buehehehehe

18.05.2004
15:12
smile
[31]

Torax [ Centurion ]

rothon ----> heheheh dobre


Ja zdawałem mature szmat czasu temu ale sie pochwalę:
polski pisemny 4 ustny 5
matma 4
fizyka (ustny) 6
ang (ustny) 4 - mimo iż miałem już certyfikat i przez pół roku uczyłem się w Szwecji właśnie w języku ang., niestety zawwsze znajdzie się jakaś xxxxxxxxx która czegoś sie uczepi heheheh

Ogólnie byłem, jestem i będę zadowolony z tych wyników :)

18.05.2004
15:46
smile
[32]

zawodowieckuba [ Pretorianin ]

A ja z Polskiego 3 z matematyki 2 :):):):):)
mogło bycx lepiej ale cóż
Angielski 3

18.05.2004
16:38
[33]

Lucky_ [ Konsul ]

A ja mam wyniki dopiero jutro a na nastepny dzien juz sie ustne zaczynaja.

18.05.2004
17:25
[34]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

No i juz po strachu

POLSKI 4
HISTORIA 4

18.05.2004
17:39
[35]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Ja się modlę o 5 z polskiego... Jutro mam wyniki... Jeśli nie będę zwolniony z ustnego polaka, który mam teoretycznie w piątek, to popłynę...

18.05.2004
22:13
[36]

Narmo [ Youkai ]

Polski 3
Angielski 5 (zwolniony ale nie wiem czy nie walczyć o 6)

18.05.2004
22:40
[37]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

w Opolskim mają jazdy

18.05.2004
23:12
[38]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

zdawalem 5 lat temu wynik ktore osiagnalem moze sa przecietne ale najwazniejsze ze zdalem

Polski
pisemny - 3
ustny - 4

Matematyka
pisemna - 3
ustna - 3

Egazmin zawodowy (konczylem tecznikum) - 4

w tym roku koncze studia politechnike Poznańska ;))) i jakos nie moge magisterki napisac ale ... pewnie napisze ja w koncu ;)))

18.05.2004
23:23
smile
[39]

Alick [ Konsul ]

To ja też sie pochwalę.
Matura 1996:
Polski: 5 - zwolniony z ustnego
Historia: 5 - zwolniony z ustnego
Rosyjski: 6

średnia z matury: 5,2

I wcale nie byłem kujonem, tylko wykorzystałem elementy manipulacji i wywierania wpływu: pierwsze wrażenie, autoprezentacja, itp. Na ostatnim roku jechałem wyłącznie na dobrej opinii.
No, a później skończyłem psychologię w SWPS.

19.05.2004
08:24
smile
[40]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Niestety
matematyka: 1+
polski: 1

19.05.2004
14:18
smile
[41]

Misiaty [ The End ]

Polski Pisemny - 3
Polski Ustny - 6

Historia Pisemna - 5
Historia Ustna - zw.

Angielski Usrtny - 31 maj :)

Z tymże dzisiaj po ustnym polskim dowiedziałem się od polonisty, że przeczytał moją pracę maturalną i za chiny ludowe nie rozumie dlaczego nie dostałem 5 albo przynajmniej 4 :))))))))

19.05.2004
15:10
[42]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

polski: 4
matma: 4 (yeah!)

jutro ustna z polskiego:/

19.05.2004
15:31
[43]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Yeah

Polski - 2 (szkoda ale co tam)
Historia - 5 ( i ustany odpada)

Plan pisemny ypełniony ale jutro ustna z której pewnie dostanę pytę :(

20.05.2004
15:11
smile
[44]

SULIK [ olewam zasady ]

Pisemne
Polski: 2
Chemia: 4

No coz - tak to jest jak na polskim pisze sie o ksiazkach ktore nauczyciele nie znaja i ocenia to nauczyciel ktory ma inny system oceniania, nizeli ten ktory uczyl cie przez 4 lata :)
wniosek- walic polski :> (tylko walic na tyle aby zdac oralnie)

chemia - nawet zadowolony, ale... robilem bledy w latwych zadaniach :(, a w trudnych nie :]
wniosek - powtorzyc podstawy, bo w nich jest najwieciej kruczkow :D

teraz jeszcze tylko oralnie polak (02.06.04) i chemia (27.05.04) :D

20.05.2004
15:19
smile
[45]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

no ja wlasnie wrocilem bo o 14 dopiero mialem wyniki

2- z polaja
3- z anglika

teraz tylko ustne :)

20.05.2004
15:36
smile
[46]

Misiaty [ The End ]

Sulik - znam ten ból :) Miałem co prawda 3 ale tylko dlatego, że moją pracę sprawdzała nowa nauczycielka :) Za bardzo nie zrozumiała chyba tematu, bo inni poloniści nie potrafią mi wytłumaczyć o co jej właściwie chodzi :) Tak więc może też trafiłeś na jakąś sukę ;) Ale na ustnym się odegrałem (6) i życzę Wam tego samego :D powodzenia! :)

20.05.2004
15:37
[47]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jupi :))
Wielkie zwycięstwo, czyli 4 z ustnego polaka.
Miałem sporo fuksa w wyborze pytań, ale i tak satysfakcja gwarantowana po dopie z pisemnej :/
A dopa dostałem bo przykłady z Coetzeego i Władcy Much się nie podobały i za brak trójdzielnośći pracy (jak się pisze esej to chyba k**** to nie takie ważne). Praca ogólnie dobra ale nie jak na klasę humanistyczną :|

Teraz tylko angielski ale to pikuś.

20.05.2004
15:39
[48]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Pisemny polski 5, zwolnienie z ustnego, uff! Jeszcze tylko matma ustna i jesteśmy w domu :)

20.05.2004
15:43
[49]

bartek [ ]

Gratuluje wszystkim, czy szostka czy troja - wazne, ze juz po stresie, a niebawem nastepne... ehhh... jeszcze trzy lata i bede mial to samo :)

A Ty sie SULIK ciesz, ze az dwoje dostales ;)

20.05.2004
15:47
[50]

fifalk [ fifalkowiec ]

Bartek --> jakim stresie? matura jest przereklamowana, wiecej tej calej otoczki w tv, radiu, prasie niz to wszystko warte...

20.05.2004
15:51
smile
[51]

SirGoldi [ Gladiator ]

Mark24 ---> Gratulacje, trzeba było mi nie dogadywać na forum tylko się uczyć :D LOL

20.05.2004
15:51
[52]

SULIK [ olewam zasady ]

bartek - mnie nie zalezlalo na polskim na jakiejs wysokiej ocenie - oczywiscie liczylem na cos wyzej, ale wazne bylo zdac to i zapomniec bo i tak nie mam najmniejszego zamiaryu miec doczynienia z objawami jakiegokolwiek humanizmu

zreszta dokladnie wiem co moglo babce sie nie spodobac :D - jak wrzucilem co nieco do pracy na temat: Moldimera Meddriuka ze "Slugi Bożego" Jacka Piekary i opisalem jego zajecia :D (kto czytal ten wie :D )

a zreszta - poraz kolejny udowodnilem, ze na humanistyke sie nie nadaje (wszystkie najslabsze oceny na swiadectwie maturalnym sa wlasnie z humanistycznych przedmiotow)
a to ze jestem scilsly umysl to juz udowodnilem tez (4 z chemii, ktora do latwych nie nalezala, i 6 z obrony pracy dyplomowej)

20.05.2004
15:53
[53]

SULIK [ olewam zasady ]

fifalk - stres byl ak niski ze do chemii uczylem sie 1h, a do polaka wcale :D
sters jest tylko na 5 minut przed otwarciem pytan - bo to jedknak jest chwila prawdy, a wczesniej i potem to jezy luz :D

20.05.2004
16:26
smile
[54]

Alick [ Konsul ]

Po pierwszym egzaminie na studiach (psychologia) doszedłem do wniosku, że mature mógłbym zdawać codziennie... trzy razy dziennie :) Matura, to jedna duża klasówka z 3 przedmiotów. Taka kartkówka, nic więcej...
Powodzenia na prawdziwych egzaminach. Tam to zaczyna sie jazda :)))

27.05.2004
11:58
[55]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

lacha z polskiego ustnego, sierpień wita...ide na siłownie.........a pisemna 3 :[ KURWA MAĆ !!

27.05.2004
12:25
smile
[56]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

nie jestem zadowolony z wyników
polak pisemny: 2
polak ustny: 3
mata pisemna: 3
mata ustna: 31 maja :|

zawaliłem sobie wyniki

a 4 czerwca mam obrone pracy dyplomowej :)

27.05.2004
13:24
smile
[57]

Lipton [ 101st Airborne ]

Polski pisemny - 4
Historia pisemna - 5
Historia ustna - zwolniony
Angielski ustny - 5
Polski ustny - 6

Średnia 5.0 :D

:))

27.05.2004
13:40
smile
[58]

The LasT Child [ GoorkA ]

ja juz od tygodnia mam wolne a wczoraj odebralem swiadectwo :D

polski pisemny - 3 (obnizone za ortografy)
polski ustny - 4
niemiecki pisemny - 4 :((
niemiecki ustny - 4 (przewał!!! i mowie to szczerze) :((
historia ustny - 4 :D

pwodzenia dla tych ktorzy ejszcze walcza

27.05.2004
13:43
smile
[59]

ciemek [ Senator ]

Pisemne -
polski 4
niemiecki zwolniony
Ustne -
niemiecki zwolniony
polski 5
angielski 5


Pararaparappapppa :D Mega wypasior ;D
8 czerwca świadectwo i laaaba ....ostatni egzamin miłem w poniedziałek i już troszkę mi się nudzi w sumie ... ;/

28.05.2004
16:03
[60]

Lukxxx [ Pretorianin ]

pisemne:
mat - 5
pol - 5
ustne:
mat - 6
pol - zw
ang - zw

aha profilm matematyczny

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-28 16:04:00]

28.05.2004
16:11
[61]

m6a6t6i [ hate me! ]


oooo jak ja lubie takie watki :) z cyklu "pochwal sie z nami :) masz szanse pokazac ze jestes lepszy a jakby co to zaprzeczyc ze sie chwalisz" ROTFL

28.05.2004
17:01
smile
[62]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

m6a6t6i (oooo jak ja lubie takie nicki :) z cyklu "jaki ze mnie wielki mega cool szatanista :) masz szanse pokazac ze jestes taki mroczny a jakby co to zaprzeczyc ze wcale nie jestes szatan tylko metalu sluchasz" ROTFL) --> To jest właśnie idealny wątek, bo odpowiada wszytkim - każdy kto chce może sie pochwalić, jeśli mu dobrze poszło, albo wyżalić, jeśli się nie udało :) I pozostaje jeszcze najważniejsza funkcja - możemy sprawić radość Tobie, wielkiemu matiemu666, który z pewnością nigdy nie odczuwał potrzeby podzielenia się z kimś swoimi sukcesami lub porażkami :) ROTFL

Specjalnie dla Ciebie (i żeby nie było, że to offtopic) :)

polski pisemny 5
niemiecki ustny 6
z reszty zwolniony
średnia 5,5 :)

Pośmiałeś się jeszcze trochę? :) Nie musisz dziękować ;)

28.05.2004
18:44
[63]

m6a6t6i [ hate me! ]

Mayhem - "Tu
jest madrosc. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbe onej bestyi; albowiem
jest liczba czlowieka. A ta jest liczba jej, szescset szescdziesiat i
szesc."

28.05.2004
18:45
[64]

m6a6t6i [ hate me! ]


aaaa, i piekne masz stopnie, zaprawde ;) tylko szkoda ze w kazdym 666 widzisz sataniste. zreszta sam nazywasz sie jak pewien zespol, bynajmniej nie discopolo

30.05.2004
00:18
smile
[65]

knife [ Centurion ]

pisemne:
-polski 4 (tekst publicystyczny) :)
-geografia 3
ustne:
-polski 3
-geografia 3
-angielski 3
(z żadnego przedmiotu nie ściągałem) :)
całkiem nieźle co ? :)

31.05.2004
13:54
smile
[66]

Misiaty [ The End ]

No to po maturach :D Oficjalne wyniki to...

Polski Pisemny: 3
Polski Ustny: 6
Historia Pisemna: 5
Angielski Ustny: 6

Na polski pisemny uczyłem się dzień, na ustny dwa (widać różnicę :D), na historię nic specjalnie do matury się nie uczyłem (cały rok syntezy tydzień w tydzień) a na angielski ustny trzy dni :)))))) I jest zajebiście :D

Średnia: 5,0 :D

31.05.2004
14:04
[67]

SULIK [ olewam zasady ]

Polski pisemny: 2
Polski ustny: 9:40 drugiego czerwca... wyniki okolo 12:00
Chemia pisemna: 4
Chemia ustna: 3
Egzamin laczony na AGH 54/100 (mnie potrzebne bylo 50 aby dostac sie tam gdzie chcialem)
Obrona pracy dyplomowej: 6
Konkurs na technika roku 2004: 14:15 drugiego czerwca

ile sie uczylem nie powiem, bo jeszcze ktos wezmie ze mnie przyklad i wypadnie gozej niz ja :)

teraz musze jeszcez zdac polski ustnie
i obronic konkursowo prace (ale to to juz czysta rozrywka po Polskim bedzie)

31.05.2004
14:04
smile
[68]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


poslki pisemny 3
polski ustny 2

matematyka pisemna 3
angielski ustny 3
biologia 2

i moge tylko wspolczuc tym wszystkim kujonom powyzej ze nie maja nic od zycia oprocz nauki

31.05.2004
14:05
smile
[69]

Misiaty [ The End ]

pasożyt - kujonom? :) Wystarczy odrobinka inteligencji żeby w normalnym liceum mieć powyżej 4 :)))))))))

31.05.2004
14:14
[70]

SULIK [ olewam zasady ]

pasożyt - kazdy jak by sie postaral to by mogl miec powyzej 4 srednia z matury, ale niektoym tak jak mnie sie nie chcialo :)

Misiaty - nie tyle inteligencji co systematycznej nauki przez okres szkoly sredniej :)

ja np. do chemii (mialem tego nie pisac, ale coz) pisemnej uczylem sie nie wiecej niz 1 dzien, i nie chodzilem na kolka chemiczne bo mi sie nie chcialo, do ustnej uczylem sie na godzine przed wejsciem do sali przesluchan

i zdalem oba na dosc dobre imho oceny (no coz chemia na matura trudna przedmiot), a i na AGH sie dostalem z laczonej

natomiast Polski olewalem od 1 klasy co widac w wyniku z pisemnej, gdybym sobie powtorzych co kolwiek z lektor to pewnie bym dostal wyzej

31.05.2004
14:16
smile
[71]

ciemek [ Senator ]

a ja tam się chwalę i generalnie mam to w dupie czy się komuś to podoba czy nie :-) Ważne w tym maturalnym wypadku jest to, że mam czym się chwalić :D

pasożyt - rozumiem, że swoje bardzo dojżałe i logiczne wnioski wysuwasz na podstawie osobistej "live" znajomości z każdym z przedmówców ? Jak tak to sorry...

31.05.2004
14:19
smile
[72]

ciemek [ Senator ]

dojżałe ... - yeah ... też tak napisałem na pisenym polskim w pierwszym zdaniu na kartce ("Egzamin dojżałości z j.polskiego ..bla bla bla .") ;D
miało być dojRZałości

31.05.2004
14:34
smile
[73]

Misiaty [ The End ]

Sulik - ja tam podziwiam jak w ogóle chemię mozna zdawać na maturze bo to dla mnie czarna magia :D Co do ocen - inteligencja przydaje się choćby w przypadku słownika, mądry człowiek znajdzie sobie całą gramatykę pod odpowiednimi hasłami i wyjdzie na dobrą ocenę z takiego angielskiego :) Natomiast z pasożytem o traceniu czasu porozmawiam jak już będzie luzacko mył szyby na stacjach benzynowych ;)

31.05.2004
14:47
smile
[74]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

pasożyt --> To Ty raczej debil jesteś, że z żadnego przedmiotu porządnej oceny nie dostałeś i zdałeś raczej na fuksie :P. Ja do historii nie uczyłem się wcale (miałem się uczyć na dzień wczesniej ale mi się już nie chciało) a zdałem na 5 mimo iż temat był raczej średni, a reszta przedmiotów to czyste lanie wody przed ustnym polskim sie cholernie bałem ale dowiedziałem się kiedy zdaje na 2 dni wczesniej więc już niczego się nie nauczyłem ;)
A jeśli chodzi o systematyczną pracę to przyznaję że systematycznie, co roku, na fuksie, zdawałem do następnej klasy ;))

01.06.2004
08:44
smile
[75]

knife [ Centurion ]

Misiaty- a jaką ty miałeś średnią ocen z całego roku szkolnego? bo ja ok. 3.5 i wyniki z matury są podobne (masz je trochę wyżej niż moja obecna odpowiedź) .TY to chyba miałeś ze 5.0 średnią i uczyłeś się systematycznie przez cały rok-bo ja zacząłem się uczyć kilka dni przed nią (na 3 dni przed dopiero zacząłem się uczyć zagadnień powtórzeniowych.

02.06.2004
18:21
[76]

SULIK [ olewam zasady ]

ok Polak zaliczony :)
3 dostalem :D

srednia z matury 3.0
obrona pracy dyplomowej: 6
srednia ze swiadectwa maturalnego 3.9 (26 przedmiotow - ta... 26 nie pomylilem sie)

zgzamin na studnia - juz po - dostalem sie :D

knife - ja zaczelem sie do chemii uczyc pisemnej dzien przed (lacznie moze 4h), po ustnej na godzine przed wejsciem
na pisemny polski 0, nic sie nie uczylem, nawet na fakultety za bardzo mi sie chodzic nie chcialo, a jak bylem to sobie rysowalem kolka, na ustna z polaka uczylem sie 2 dni przed (lacznie moze z 8h)
na obrone pracy uczylem sie godzine - w przeddzien

02.06.2004
20:51
smile
[77]

Misiaty [ The End ]

knife - w tym roku miałem 5,0, średnia maturalna 4,60 ale w poprzednich latach nigdy powyżej 4,3 nie wychodziłem :) Do matury (pisemnj i ustnej) uczyłem się łącznie 6 dni :)

02.06.2004
23:46
[78]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

dzisiaj miałem ostatni egzamin i tak oto przedtsawia sie moj bilans:

Pisemne:
- polski - 4
- matma - 4
Ustne:
- polski - 4
- anglik - 4
- fizyka - 5

Jestem bardzo zadowolony z moich wynikow :)

02.06.2004
23:51
smile
[79]

merkav [ Aguś ]

Pisemne:
Polski - 4
Historia - 3

Ustne:
Polski - 4
Historia - 4

Jutro bronie dyplomu :)

02.06.2004
23:56
smile
[80]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

No Ja też mam już wszystko za sobą. Dzisiaj miałem angielski, skopałem totalnie gramatykę ale już speech i sytuacje całkowiecie dobrze :)) I dzisiaj jeszcze nam dyrektor życzył powodzenia na nowej drodze zycia :P

Ostateczne wyniki:

Pisemne:
Polski - 2
Historia - 5

Ustne:
Polski - 4
Historia - 5 (zwol.)
Angielski - 4

03.06.2004
01:56
smile
[81]

MasterDD [ :-D ]

ja tam skromnie - 3, 3, 4, 4, 4

03.06.2004
08:32
smile
[82]

mjs27 [ Pretorianin ]

Didier z Rivii --> widzę, że kolega nie będzie miał problemu z dostaniem się na polibudę :)
Gratuluje wszystkim !

Oto moje skromne wyniki:
Pisemne:
- polski - 4
- matma - 3
Ustne
- polski - 5
- informatyka - 5
- anglik - 4

Nareszcie mam już to za sobą :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.