Lisek1 [ Pretorianin ]
Gra James Bond 007 Nightfire - PROBLEM!!!
Mam pytanko,wiecie może, w której sypialni jest sejf za obrazem (w etapie III) może opiszcie za jakim obrazem i czy klucz do niego musze znaleść czy już go mam?

Lisek1 [ Pretorianin ]
?

Lisek1 [ Pretorianin ]
Nikt nie wie?
Lisek1 [ Pretorianin ]
??