Kentril [ fechmistrz ]
Najlepsza polska produkcja (gra komputerowa)
Jaka jest najlepsza POLSKA giera?
Moje typy:
1.Painkiller
2.Polanie2
Jest ich cała masa, - na pewno każdy o jakiejś słyszał i choć większość to złom- zdarzają się perły:) (patrz.Painkiller)
Jak ktoś nie umie sobie przypomnieć, to podam pare tytułów:
Another War, Jak rozpętałem II wojnę światową, Polanie, Polanie2, Pacific Warriors, tylko te mi na razie przychodzą do głowy-ale jest ich duuużo więcej (ale większość to szajs)

Trzepiskor [ SETH ]
zdarzyla sie tylko jedna perla PAINKILLER
bo reszta to straszny syf

SirGoldi [ Gladiator ]
Hehe ja inaczej. Painkiller mi tak nie przypadł do gustu!
1. Chrome (zdecydowanie najlepsza!)
2. Polanie 2
3. Painkiller
4. Franko :P
I w sumie daleko w tyle ale jest - Pył
W sumie pierwszy nienajgorszy FPS polski!

Kentril [ fechmistrz ]
SirGoldi >> jak mogłem zapomnieć o Chromie.....uuu, cosik sie ze mną dzieje:)(
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
a pamietacie Crime Cities? jak dla mnie na pewno jedna z najlepszych polskich gier.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Zdecydowanie Robbo.

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
nie ma takiej gry......

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
po co tyle żółci?
a jeśli chodzi o mnie - wszystkie powyzsze sie wyróżniły, ale ja czekam na Xpand Rally ( ni to, że chcę pograc - nie zadziała mi, ale wrazenia innych wszystko powiedza )
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
666 - mylisz sie
cycu2003 [ Senator ]
no to chyba Chrome albo jak mowi Didier Crine Cities
Jajo [ Pretorianin ]
Earth 2140, 2150 i dodatki - swietne RTSy!!

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
WACKY! :D
Todd Rusell [ WOLVERINE ]
hmmm...
PAINKILLER !!!
POLANIE 2 !!!
PAINKILLER !!!
reszta obleci...
bone_man [ Powered by ATI ]
Chrome, PainKiller.

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Painkiller i earthy.
Orrin [ Najemnik ]
a ja czekam na Wiedzmina i to MUSI byc hit
link do oficjalnej _>
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Painkiller
Chrome
Polanie 2
ale popieram Arcy Hp -- wacky było zajebiste
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Painkiller byl swietny, ale ja pamietam tez swietna przygodowke - Teenagent. Jej glownym designerem takze byl Adrian Chmielarz.
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Mnie się żadna polska gra nie podobała. Painkillera wyłączyłem po pierwszym bosie- najbardziej nudna ze wszystkich polskich gier. Jakoś nasi sąsiedzi potrafią robić świetne gry, zarówno ci z południa, ze wschodi jak i z zachodu. A u nas jakoś marnie.
Kentril [ fechmistrz ]
ej wszyscy zapomnieliśmy o swietnym : KSIĄŻE I TCHÓRZ
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Artur20 -- a w co od naszych zachodnich sąsiadów grasz w debilnych Settlersów

Fett [ Avatar ]
Vejt - nie takich debilnych :) II była fajna ;)
wszystkie polskie przygodowki były fajne. Teenagent, ksiaze i tchor, wacki ....
- polanie 1,2
- painkiller
- Chrome
- Crime Cites
- Earth 2150
- Pył
- Liga Polska Manager ;)
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Vejt--> w Gothica
sasquath_ [ Pretorianin ]
najlepsze earth'y, a najwieksze g... to rezerwowe psy!!

Goozys[DEA] [ Virus ]
- Painkiller
- Polanie 1,2
- Mortyr
maniak kompa [ Pretorianin ]
Chrome

Yo5H [ spammajster ]
Nina: Kroniki Agenta - IMO przelomowa gierka...
d333d333 [ Silber Kreuz ]
hehe ciezko bedzie.... moze robbo... franko... kilka starych przygodowek...... swietne giery na 8 bitowce....
a im nowshe "hity" tym wiekshe SHITY

Przem_ [ ignoruj mnie ]
Earth 2140 (w kontynuacje nie gralem) - swietny RTS, pamietam ze kiedy w niego gralem nie mialem zielonego pojecia ze to polska gra, prawdziwa rewelacja
Książę i Tchórz - przyjemna przygodowka, ciezko cos jeszcze o niej napisac, nadal warto w nia zagrac bo moze wciagnac tak jak kiedys
a Painkillerowi moge jedynie pogratulowac sukcesu poza granicami polski, bo nie przyciagnelo mnie to na dluzej niz 20 minut ;-)

Kentril [ fechmistrz ]
w Clicku pisało, że gra Kokomando (dla dzieci, Polska) robi furrorę w Chinach (albo Japonii , nie pamiętam) a ocenę dostała bodajże 2/6 ..heheh:)

Damienn [ Chor��y ]
Najlepsza polska gra jest dopiero tworzona - to Wiedźmin. :-))
SnT [ MokumManiac ]
Najlepsza Polska gra...hmmm...cięzko będzie :) no ale:
1. Chrome
2. Gorky 17 (miomo że nie trawie RPG - to ten mnie zassał i to kąkretnie :))
3. Painkiller ??
Coy2K [ Veteran ]
Doom

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Możecie mnie wyśmiewać ale mi przypadł do gustu .... Snajper! Naprawdę dobry FPP (IMHO!) ale engine wszystko skopał :/
wi3dzmin [ Konsul ]
ja mam tylko nadzieję że będzie tutaj można dopisać Wiedźmina... ech wiąrzę z nim duże nadzieje.. :)

wi3dzmin [ Konsul ]
ee wiążę oczywiście ;)
SirGoldi [ Gladiator ]
^JUNKERS^ ---> Tzn. co było w nim pozytywnego/fajnego? :) Bo jak dla mnie to nie tylko engine był skopany a cała gra...

karol1989 [ Pretorianin ]
Ja oddam swój głos na Painkiller'a. Trochę mało wciągająca fabuła..... ale grać się da!

Frodo7 [ Pretorianin ]
1.Gorky 17 znany też jako Odium
2.Teenagent
Reszta to syf albo gry nie w moim guście ...

Vegetan [ Leń ]
Z tego co grałęm, to:
Painkiller
Wacky
Mortyr
Książe i Tchórz (jedyna przygodówka, którą przeszedłem 3 razy)
Earthy
Nie pamiętam, ale Starmageddon chyba też mi sie nawet, nawet podobał
Coy2K--> Aha, Doom. Szczególnie Doom 3!! Po co ty sie tu wpisujesz??
TheAnswer [ Quetzal ]
1.Painkiller
2.Chrome
3. Polanie

Vegetan [ Leń ]
Aha, no i Gorky17, chociaż nie przeszedłem całego.

SirGoldi [ Gladiator ]
Poza tym nie dopisałem bardzo dobrego Starmageddona! Starmaggedon 2 ma niedługo wyjść i kosztować... 30 zł! WOW napewno kupie!

Frodo7 [ Pretorianin ]
Vegetan-------->Jak można nie przejsc całego ?? Główną wadą tej wspaniałej gry (Gorky 17 ) jest właśnie to że jest za krótka ..... Sam przeszedłem ją ,zwiedziwszy wszystkie lokacje itp w 2 dni ...
gris [ Generaďż˝ ]
Earth 2150
Painkiller
Polanie
Coy2K [ Veteran ]
Vegetan >>> trojka tez byla dobra, ale czesc pierwsza to kamien milowy
Sierżant Pieprz [ Legionista ]
Franko :P

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ODITUM metropolisa...
(dla niewtajemniczonych GORKY 17)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
jak dla mnie to książe i tchórz =)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
<edit>
a zapamniał bym:
WACKI !!!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Axl >> troche pozno, ale coz.... ja napisalem ze nie ma, bo dla mnie nie ma takiej gry, po prostu polskie produkcje mnie nie "wzruszaja"......

cyb990 [ Legionista ]
mowcie co chcecie ale paikiler bije wsystkie polskie(wyprodukowane w Polsce) gry chociarz Polanie mialo sfawe to szybko zeszlo
Radaar [ Konsul ]
"Wladcy Ciemnosci" LK Avalonu i "Tajemnica Statuetki" Metropolis. te gry kojarza mi sie z dziecinstwem i poczatkiem mojej przygody z komputerem, wiec moze dlatego...

axelek [ Konsul ]
target

Click-Tom [ Orange Grove Families ]
nie gustuje w takich wątkach typu sonda, ale jakoś tak dostałem powera wiec podziele sie zdaniem z drogimi forumowiczami ;)
no wiec tak:
1. zdecydowanie CHROME ! gra pzypdła mi do gustu chociaż nie lubie gier w tym stylu i właśnie może dlatego mi sie ona podoba :P
2. PAINKILLER hm... tak naprawde to grałem w nią 20 min (+ demko) i moze stwierdzić, że gra jest wypaśna, ale... no właśnie ale nie w moim guście :)
3. i tu się zeczynają schody... Polanie ?, Earth (całe seriia) ?, Frontline Attack: War over Europe ?, Gorky Zero ? hm...
ps. 3. Polanie, 4. Frontline Attack: WoE, 5. Gory Zero, 6. Earth itd. :P
ps2. GTA i tak rządzi :)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
moje głosy.....jako że to są 2 różne typy gier więc razem widnieją w czołówce moich polskich produkcji
1)And the winner is Chrome & Painkiller

Glacjusz [ Centurion ]
Chrome.......napewno......Painkiller jeszcze nie grałem...ale po mnogości dysków będzie ciekawa....zresztą trza wspierać polskie....
iKzIvaeEr [ l33t ]
Soldat.
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
MegaBlast
Skaut Kwatermaster
__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
oj błąd Skałt naturalnie...zaspany jestem

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
do tej pory pamiętam zapowiedź w SS gry "Sołtys" wyglądała na ostro pojechana jak nasza rzeczywistość
lubiłem Tenagenta no i Chrome i Painkiller. Earth też jest fajną serią no i Polanie

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
Crime Cities - też była nieźle zrobiona
guzol [ LEXUS ]
Najbardziej mi się bodobają dwie produkcjie polskie:
-CHROME
-PAINKILLER, chociaz w przypadku tej drugiej pod koniec dla mnie zaczyna wiać nudą, wszystko po prostu sie powtarza, co staje sie nudne

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]
Painkiller i byłby Mortyr, gdyby świetny pomysł lepiej oprawiono.
Swidrygajłow [ ]
dla mnie Robbo
w Painkillerze zabrakło tylko 1 cegiełki, ale akurat tej najważniejszej - grywalności

Chupacabra [ Senator ]
Kajko i kokosz,heh ile ja przy tym sie nasiedzialem zanim skonczylem:) No i franko;)
zarith [ ]
painkiller, teenagent, książe i tchórz
(przypadkowa kolejność)
mam nadzieję, że do listy będe mógł dopisać wiedźmina
Fett [ Avatar ]
a kojarzycie taką przygodówke ŚWIRUS ? wiecie czy można to gdzies sciągnąć ?
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
To będzie tak:
1. Maluch Racer
2. Poldek Driver
heh... :)

Forgotten [ Pretorianin ]
autka :)
to byla giera!

Pvt. Creak [ Criav ]
Chrome, Painkiller, Teenagent

endrzi [ Pretorianin ]
CHROME polska gora!!!!!
Kentril [ fechmistrz ]
grał ktoś w nowego Gorky'ego?

Piotrek [ Generaďż˝ ]
W Polan 2, Painkillera oraz Chrome'a nie grałem, ale zapewne są niezłe. Zwłaszcza Painkiller (zdaje się, że wysoko oceniany na zachodnich serwisach).
The Witcher zapowiada się znakomicie.
Jeśli zaś chodzi o starsze tytuły:
- Książę i Tchórz (bardzo fajna przygodówka)
- Teenagent (jak wyżej)
Była kiedyś taka gra, Fire Fight (chyba 95 rok). Została zrobiona za zagraniczne pieniądze, ale przez Polaków. Pamiętam, że w którymś ze starszych Secret Service'ów dostała jakąś bardzo wysoką ocenę. Podobnie było z ocenami na zachodzie.
Jeśli się mylę to proszę o poprawienie :/

CrazyMan [ Ur-Shak ]
Chrome i prawdopodobnie Xpand Rally
megaabol [ Generaďż˝ ]
Polanie 2, Painkiller oraz Chrome są najlepsze
Kentril [ fechmistrz ]
Niedawno wyszła też bardzo przeciętna, Polska gra :Grom:>>>
Radaar [ Konsul ]
dodam jeszcze, bo zapomnialem, Mentora i Eksperyment Delfin

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Moja propozycja to:
Painkiller i Gorky Zero: Fabryka NIewolników!!

DUNCAN_83 [ Chor��y ]
Chrome i Painkiller królują! Mam nadzieję, że dołączy do nich XPAND RALLY i będzie w stanie konkurować z Colinem 4. Trzymam kciuki.
eJay [ Gladiator ]
Painkiller i Crime Cities
Co do Wiedzmina to jestem troche pesymistycznie nastawiony. Widzialem filmik i musze powiedziec ze gra az za bardzo przypomina Dungeon Siege, a grafike ma niewiele lepsza....