GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza polska produkcja (gra komputerowa)

15.05.2004
17:10
[1]

Kentril [ fechmistrz ]

Najlepsza polska produkcja (gra komputerowa)

Jaka jest najlepsza POLSKA giera?
Moje typy:

1.Painkiller
2.Polanie2

Jest ich cała masa, - na pewno każdy o jakiejś słyszał i choć większość to złom- zdarzają się perły:) (patrz.Painkiller)
Jak ktoś nie umie sobie przypomnieć, to podam pare tytułów:
Another War, Jak rozpętałem II wojnę światową, Polanie, Polanie2, Pacific Warriors, tylko te mi na razie przychodzą do głowy-ale jest ich duuużo więcej (ale większość to szajs)

15.05.2004
17:11
smile
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

zdarzyla sie tylko jedna perla PAINKILLER
bo reszta to straszny syf

15.05.2004
17:12
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hehe ja inaczej. Painkiller mi tak nie przypadł do gustu!
1. Chrome (zdecydowanie najlepsza!)
2. Polanie 2
3. Painkiller
4. Franko :P
I w sumie daleko w tyle ale jest - Pył
W sumie pierwszy nienajgorszy FPS polski!

15.05.2004
17:14
smile
[4]

Kentril [ fechmistrz ]

SirGoldi >> jak mogłem zapomnieć o Chromie.....uuu, cosik sie ze mną dzieje:)(

15.05.2004
17:14
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

a pamietacie Crime Cities? jak dla mnie na pewno jedna z najlepszych polskich gier.

15.05.2004
17:16
[6]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Zdecydowanie Robbo.

15.05.2004
17:17
smile
[7]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

nie ma takiej gry......

15.05.2004
17:29
smile
[8]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

po co tyle żółci?
a jeśli chodzi o mnie - wszystkie powyzsze sie wyróżniły, ale ja czekam na Xpand Rally ( ni to, że chcę pograc - nie zadziała mi, ale wrazenia innych wszystko powiedza )

15.05.2004
17:41
[9]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

666 - mylisz sie

15.05.2004
17:44
[10]

cycu2003 [ Senator ]

no to chyba Chrome albo jak mowi Didier Crine Cities

15.05.2004
17:47
[11]

Jajo [ Pretorianin ]

Earth 2140, 2150 i dodatki - swietne RTSy!!

15.05.2004
17:55
smile
[12]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

WACKY! :D

15.05.2004
17:58
[13]

Todd Rusell [ WOLVERINE ]

hmmm...

PAINKILLER !!!

POLANIE 2 !!!

PAINKILLER !!!
reszta obleci...

15.05.2004
18:16
[14]

bone_man [ Powered by ATI ]

Chrome, PainKiller.

15.05.2004
18:18
smile
[15]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Painkiller i earthy.

15.05.2004
18:18
[16]

Orrin [ Najemnik ]


a ja czekam na Wiedzmina i to MUSI byc hit

link do oficjalnej _>

15.05.2004
18:20
[17]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Painkiller
Chrome
Polanie 2

ale popieram Arcy Hp -- wacky było zajebiste

15.05.2004
18:22
[18]

Lrypz [ Generaďż˝ ]

Painkiller byl swietny, ale ja pamietam tez swietna przygodowke - Teenagent. Jej glownym designerem takze byl Adrian Chmielarz.

15.05.2004
18:23
[19]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Mnie się żadna polska gra nie podobała. Painkillera wyłączyłem po pierwszym bosie- najbardziej nudna ze wszystkich polskich gier. Jakoś nasi sąsiedzi potrafią robić świetne gry, zarówno ci z południa, ze wschodi jak i z zachodu. A u nas jakoś marnie.

15.05.2004
18:32
[20]

Kentril [ fechmistrz ]

ej wszyscy zapomnieliśmy o swietnym : KSIĄŻE I TCHÓRZ

15.05.2004
18:34
[21]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Artur20 -- a w co od naszych zachodnich sąsiadów grasz w debilnych Settlersów

15.05.2004
18:45
smile
[22]

Fett [ Avatar ]

Vejt - nie takich debilnych :) II była fajna ;)

wszystkie polskie przygodowki były fajne. Teenagent, ksiaze i tchor, wacki ....
- polanie 1,2
- painkiller
- Chrome
- Crime Cites
- Earth 2150
- Pył
- Liga Polska Manager ;)

15.05.2004
18:46
[23]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Vejt--> w Gothica

15.05.2004
18:57
[24]

sasquath_ [ Pretorianin ]

najlepsze earth'y, a najwieksze g... to rezerwowe psy!!

15.05.2004
19:06
smile
[25]

Goozys[DEA] [ Virus ]

- Painkiller
- Polanie 1,2
- Mortyr

15.05.2004
19:07
[26]

maniak kompa [ Pretorianin ]

Chrome

15.05.2004
19:11
smile
[27]

Yo5H [ spammajster ]

Nina: Kroniki Agenta - IMO przelomowa gierka...

15.05.2004
19:12
[28]

d333d333 [ Silber Kreuz ]

hehe ciezko bedzie.... moze robbo... franko... kilka starych przygodowek...... swietne giery na 8 bitowce....
a im nowshe "hity" tym wiekshe SHITY

15.05.2004
19:30
smile
[29]

Przem_ [ ignoruj mnie ]

Earth 2140 (w kontynuacje nie gralem) - swietny RTS, pamietam ze kiedy w niego gralem nie mialem zielonego pojecia ze to polska gra, prawdziwa rewelacja
Książę i Tchórz - przyjemna przygodowka, ciezko cos jeszcze o niej napisac, nadal warto w nia zagrac bo moze wciagnac tak jak kiedys
a Painkillerowi moge jedynie pogratulowac sukcesu poza granicami polski, bo nie przyciagnelo mnie to na dluzej niz 20 minut ;-)

15.05.2004
20:00
smile
[30]

Kentril [ fechmistrz ]

w Clicku pisało, że gra Kokomando (dla dzieci, Polska) robi furrorę w Chinach (albo Japonii , nie pamiętam) a ocenę dostała bodajże 2/6 ..heheh:)

15.05.2004
20:08
smile
[31]

Damienn [ Chor��y ]

Najlepsza polska gra jest dopiero tworzona - to Wiedźmin. :-))

15.05.2004
20:14
[32]

SnT [ MokumManiac ]

Najlepsza Polska gra...hmmm...cięzko będzie :) no ale:

1. Chrome
2. Gorky 17 (miomo że nie trawie RPG - to ten mnie zassał i to kąkretnie :))
3. Painkiller ??

15.05.2004
20:15
[33]

Coy2K [ Veteran ]

Doom

15.05.2004
20:16
smile
[34]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Możecie mnie wyśmiewać ale mi przypadł do gustu .... Snajper! Naprawdę dobry FPP (IMHO!) ale engine wszystko skopał :/

15.05.2004
20:18
[35]

wi3dzmin [ Konsul ]

ja mam tylko nadzieję że będzie tutaj można dopisać Wiedźmina... ech wiąrzę z nim duże nadzieje.. :)

15.05.2004
20:19
smile
[36]

wi3dzmin [ Konsul ]


ee wiążę oczywiście ;)

15.05.2004
20:20
[37]

SirGoldi [ Gladiator ]

^JUNKERS^ ---> Tzn. co było w nim pozytywnego/fajnego? :) Bo jak dla mnie to nie tylko engine był skopany a cała gra...

15.05.2004
20:21
smile
[38]

karol1989 [ Pretorianin ]

Ja oddam swój głos na Painkiller'a. Trochę mało wciągająca fabuła..... ale grać się da!

15.05.2004
20:22
smile
[39]

Frodo7 [ Pretorianin ]

1.Gorky 17 znany też jako Odium
2.Teenagent

Reszta to syf albo gry nie w moim guście ...

15.05.2004
20:28
smile
[40]

Vegetan [ Leń ]

Z tego co grałęm, to:

Painkiller
Wacky
Mortyr
Książe i Tchórz (jedyna przygodówka, którą przeszedłem 3 razy)
Earthy
Nie pamiętam, ale Starmageddon chyba też mi sie nawet, nawet podobał


Coy2K--> Aha, Doom. Szczególnie Doom 3!! Po co ty sie tu wpisujesz??

15.05.2004
20:29
[41]

TheAnswer [ Quetzal ]

1.Painkiller
2.Chrome
3. Polanie

15.05.2004
20:30
smile
[42]

Vegetan [ Leń ]

Aha, no i Gorky17, chociaż nie przeszedłem całego.

15.05.2004
20:32
smile
[43]

SirGoldi [ Gladiator ]

Poza tym nie dopisałem bardzo dobrego Starmageddona! Starmaggedon 2 ma niedługo wyjść i kosztować... 30 zł! WOW napewno kupie!

15.05.2004
20:48
smile
[44]

Frodo7 [ Pretorianin ]

Vegetan-------->Jak można nie przejsc całego ?? Główną wadą tej wspaniałej gry (Gorky 17 ) jest właśnie to że jest za krótka ..... Sam przeszedłem ją ,zwiedziwszy wszystkie lokacje itp w 2 dni ...

15.05.2004
20:50
[45]

gris [ Generaďż˝ ]

Earth 2150
Painkiller
Polanie

15.05.2004
21:00
[46]

Coy2K [ Veteran ]

Vegetan >>> trojka tez byla dobra, ale czesc pierwsza to kamien milowy

15.05.2004
21:05
[47]

Sierżant Pieprz [ Legionista ]

Franko :P

15.05.2004
21:09
smile
[48]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ODITUM metropolisa...

(dla niewtajemniczonych GORKY 17)

15.05.2004
21:10
smile
[49]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

jak dla mnie to książe i tchórz =)

15.05.2004
21:10
smile
[50]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

<edit>
a zapamniał bym:

WACKI !!!

15.05.2004
21:11
[51]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Axl >> troche pozno, ale coz.... ja napisalem ze nie ma, bo dla mnie nie ma takiej gry, po prostu polskie produkcje mnie nie "wzruszaja"......

15.05.2004
21:13
smile
[52]

cyb990 [ Legionista ]

mowcie co chcecie ale paikiler bije wsystkie polskie(wyprodukowane w Polsce) gry chociarz Polanie mialo sfawe to szybko zeszlo

15.05.2004
21:15
[53]

Radaar [ Konsul ]

"Wladcy Ciemnosci" LK Avalonu i "Tajemnica Statuetki" Metropolis. te gry kojarza mi sie z dziecinstwem i poczatkiem mojej przygody z komputerem, wiec moze dlatego...

15.05.2004
21:18
smile
[54]

axelek [ Konsul ]

target

15.05.2004
21:27
smile
[55]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

nie gustuje w takich wątkach typu sonda, ale jakoś tak dostałem powera wiec podziele sie zdaniem z drogimi forumowiczami ;)

no wiec tak:

1. zdecydowanie CHROME ! gra pzypdła mi do gustu chociaż nie lubie gier w tym stylu i właśnie może dlatego mi sie ona podoba :P
2. PAINKILLER hm... tak naprawde to grałem w nią 20 min (+ demko) i moze stwierdzić, że gra jest wypaśna, ale... no właśnie ale nie w moim guście :)
3. i tu się zeczynają schody... Polanie ?, Earth (całe seriia) ?, Frontline Attack: War over Europe ?, Gorky Zero ? hm...

ps. 3. Polanie, 4. Frontline Attack: WoE, 5. Gory Zero, 6. Earth itd. :P
ps2. GTA i tak rządzi :)

15.05.2004
21:53
[56]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

moje głosy.....jako że to są 2 różne typy gier więc razem widnieją w czołówce moich polskich produkcji

1)And the winner is Chrome & Painkiller

17.05.2004
01:16
smile
[57]

Glacjusz [ Centurion ]

Chrome.......napewno......Painkiller jeszcze nie grałem...ale po mnogości dysków będzie ciekawa....zresztą trza wspierać polskie....

17.05.2004
06:52
[58]

iKzIvaeEr [ l33t ]


Soldat.

17.05.2004
07:22
[59]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

MegaBlast
Skaut Kwatermaster

17.05.2004
07:32
[60]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

oj błąd Skałt naturalnie...zaspany jestem

17.05.2004
07:47
smile
[61]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

do tej pory pamiętam zapowiedź w SS gry "Sołtys" wyglądała na ostro pojechana jak nasza rzeczywistość

lubiłem Tenagenta no i Chrome i Painkiller. Earth też jest fajną serią no i Polanie

17.05.2004
07:49
smile
[62]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

Crime Cities - też była nieźle zrobiona

17.05.2004
07:57
[63]

guzol [ LEXUS ]

Najbardziej mi się bodobają dwie produkcjie polskie:
-CHROME
-PAINKILLER, chociaz w przypadku tej drugiej pod koniec dla mnie zaczyna wiać nudą, wszystko po prostu sie powtarza, co staje sie nudne

17.05.2004
07:59
smile
[64]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


Painkiller i byłby Mortyr, gdyby świetny pomysł lepiej oprawiono.

17.05.2004
08:31
[65]

Swidrygajłow [ ]

dla mnie Robbo
w Painkillerze zabrakło tylko 1 cegiełki, ale akurat tej najważniejszej - grywalności

17.05.2004
11:14
smile
[66]

Chupacabra [ Senator ]

Kajko i kokosz,heh ile ja przy tym sie nasiedzialem zanim skonczylem:) No i franko;)

17.05.2004
11:16
[67]

zarith [ ]

painkiller, teenagent, książe i tchórz

(przypadkowa kolejność)

mam nadzieję, że do listy będe mógł dopisać wiedźmina

17.05.2004
11:23
[68]

Fett [ Avatar ]

a kojarzycie taką przygodówke ŚWIRUS ? wiecie czy można to gdzies sciągnąć ?

17.05.2004
12:23
[69]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

To będzie tak:

1. Maluch Racer
2. Poldek Driver


heh... :)

17.05.2004
12:36
smile
[70]

Forgotten [ Pretorianin ]

autka :)
to byla giera!

17.05.2004
12:56
smile
[71]

Pvt. Creak [ Criav ]

Chrome, Painkiller, Teenagent

17.05.2004
13:01
smile
[72]

endrzi [ Pretorianin ]

CHROME polska gora!!!!!

17.05.2004
14:50
[73]

Kentril [ fechmistrz ]

grał ktoś w nowego Gorky'ego?

17.05.2004
15:13
smile
[74]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

W Polan 2, Painkillera oraz Chrome'a nie grałem, ale zapewne są niezłe. Zwłaszcza Painkiller (zdaje się, że wysoko oceniany na zachodnich serwisach).
The Witcher zapowiada się znakomicie.

Jeśli zaś chodzi o starsze tytuły:
- Książę i Tchórz (bardzo fajna przygodówka)
- Teenagent (jak wyżej)

Była kiedyś taka gra, Fire Fight (chyba 95 rok). Została zrobiona za zagraniczne pieniądze, ale przez Polaków. Pamiętam, że w którymś ze starszych Secret Service'ów dostała jakąś bardzo wysoką ocenę. Podobnie było z ocenami na zachodzie.
Jeśli się mylę to proszę o poprawienie :/

17.05.2004
15:19
smile
[75]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

Chrome i prawdopodobnie Xpand Rally

17.05.2004
15:48
[76]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Polanie 2, Painkiller oraz Chrome są najlepsze

17.05.2004
15:57
[77]

Kentril [ fechmistrz ]

Niedawno wyszła też bardzo przeciętna, Polska gra :Grom:>>>

03.06.2004
16:43
[78]

Radaar [ Konsul ]

dodam jeszcze, bo zapomnialem, Mentora i Eksperyment Delfin

03.06.2004
16:48
smile
[79]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Moja propozycja to:

Painkiller i Gorky Zero: Fabryka NIewolników!!

03.06.2004
16:49
smile
[80]

DUNCAN_83 [ Chor��y ]

Chrome i Painkiller królują! Mam nadzieję, że dołączy do nich XPAND RALLY i będzie w stanie konkurować z Colinem 4. Trzymam kciuki.

03.06.2004
16:53
[81]

eJay [ Gladiator ]


Painkiller i Crime Cities

Co do Wiedzmina to jestem troche pesymistycznie nastawiony. Widzialem filmik i musze powiedziec ze gra az za bardzo przypomina Dungeon Siege, a grafike ma niewiele lepsza....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.