GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z zapamiętywaniem kategorii...

14.05.2004
21:37
smile
[1]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Problem z zapamiętywaniem kategorii...

Staje sie to już dosc denerwujące i uciążliwe... po każdym zalogowaniu na forum muszę ustawiać wszystkie kategorie jeszcze raz. Wszystko robie tak jak trzeba, zaznaczam kategorie, klikam "Zapamiętaj", później "Ustaw" i jeszcze raz "Zapamiętaj" ale mimo to po wyłączeniu przeglądarki i ponownym zalogowaniu się na forum, wszystko muszę powtarzać. Mam Operę 7.50 Final, cookies włączone, akceptuj wszystkie ciasteczka - zaznaczone, opróżnij przy zamykaniu odznaczone, słowem, defaultowe ustawienia Opery - wcześniej było ok. Pisałem na [email protected], ale zostałem skierowany do działu pomocy, z którego niczego nowego się nie dowiedziałem...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-14 21:39:58]

14.05.2004
21:38
[2]

Hellcat [ Legend ]

Po 1.
Najpierw się daje Ustaw, a potem Zapamiętaj :)

14.05.2004
21:38
[3]

Pencil [ Konsul ]

A ja bannery muszę wyłączać :-)

14.05.2004
21:42
smile
[4]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hellcat --> Wiem, zle napisałem :P
Probowałem tyle kombinacji, ze już niczym mnie nie zaskoczysz :) Tutaj może pomóc tylko nadprzyrodzona moc Soula :D

Penny --> To też czasem mi się zdarza.

14.05.2004
22:50
smile
[5]

piokos [ ]

mam dokładnie to samo, ale nie za każdym razem. Co jest kurczaki grane ???

14.05.2004
23:38
smile
[6]

TeadyBeeR [ Legend ]

Zainstalujcie Mozille, tam tego nie ma :)

14.05.2004
23:50
[7]

amarok [ Generaďż˝ ]

coś masz nie tak w ustawieniach.
u mnie jest ok.

15.05.2004
00:21
[8]

piokos [ ]

ale ja nie chcę mozilli ani opery ( no może 7.50 full) działało a nie działa.

15.05.2004
00:30
smile
[9]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

może 7.50 to zbyt świeży towar, mi kiedyś nie pamiętało a teraz wszystko jest OK...
a może skasuj łapą coockie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 00:38:10]

15.05.2004
00:31
[10]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ja również nie mam zamiaru przesiąść się na inną przeglądarkę. Choc Mozilla jest świetna, i na pewno o niebo lepsza niż jakakolwiek nakładka na IE, nie mówiąc już o samym "czystym" IE. Mam nadzieję, ze uporam się z cookies, a jesli nie, to bede zaznaczał kategorie przy kazdym logowaniu, a z Operki na pewno nie zrezygnuje :P

piokos --> Jaka masz przegladarke?

15.05.2004
00:51
smile
[11]

piokos [ ]

AVANT 9.02 build 012 - ale mam wrażenie że co wyższy numer to gorsza.

15.05.2004
00:57
[12]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

piokos --> IMHO Avant to najgorsza nakładka na IE :| Takiej topornej przeglądarki jeszcze nie widziałem, zawieszała mi się przy przeglądaniu zakładek, mimo ze mam 2,6 Ghz i 512 DDR. Jak dla mnie dno, odinstalowałem po tygodniu użytkowania. Już lepsze jest MyIE (z nakładek), choc nie łata wszystkich luk które posiada IE...

15.05.2004
01:27
smile
[13]

piokos [ ]

Opera dla mie ZAbardzo rozbudowana.

Nie lubię mieć dużo okienek/zakładek wywalonych.
W operze jestem zmuszony np. do takiego postępowania - jedno okienko z listą wątków GOLa drugie z aktywnym wątkiem,
aby być na bierząco z wątkami muszę włączyć auto-odświeżanie tego okna co ....sek./min.,
okno z wątkiem do którego się dopisałem i nie chcę go już ogladać muszę zamknąć, otworzyć następne z pierwszego okna do drugiej zakładki
- mętlik przytłacza ............................................

A TO WSZYSTKO DLATEGO ŻE NACISKAJĄC NA ''LISTA WĄTKÓW'' NIE POTRAFI AUTOMATYCZNIE ODŚWIEŻYĆ TEGO PIEPRZONEGO OKNA !!! WRRRRRRRR

15.05.2004
01:37
smile
[14]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pfffff.... :)
Plik->Preferencje->Historia i cache->Sprawdzaj dokumenty ustaw na "zawsze" :P

15.05.2004
01:59
smile
[15]

piokos [ ]

A łyżka na to nie możliwe.

TO nie może być takie proste :-)

15.05.2004
09:25
[16]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Bregan cieszę się że udało ci się poradzic sobie z problemem

15.05.2004
10:35
smile
[17]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Soul, ale mnie się nie udało :)
U mnie z ustawieniami wszystko w porządku, a mimo to za każdym logowaniem muszę zaznaczać kategorię jeszcze raz.

15.05.2004
10:37
[18]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Mam Opere 7.50 i mi działą poprawnie

15.05.2004
10:39
[19]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Mentor --> Wklej mi dwa screeny z ustawieniami cache'u.

Narzędzia - > Preferencje - > Historia i cache
Narzędzia - > Preferencje - > Prywatność

Proszę :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 11:16:16]

15.05.2004
11:22
[20]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan ---->Screen 1 ----->

15.05.2004
11:23
[21]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan ----> Screen 2 ---->

15.05.2004
11:23
[22]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan ------> I jak?

15.05.2004
11:25
smile
[23]

Szenk [ Master of Blaster ]

Mam takie same ustawienia, jak Mentor - Opera 7.23 - i wszystko działa cacy z zapamiętywaniem ustawień na GOL-u :)

15.05.2004
11:34
[24]

amarok [ Generaďż˝ ]

radzę wam zmienić na takie:

15.05.2004
11:36
smile
[25]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Mentor --> Dzięki!

Mam takie same ustawienia jak Mentor... a kategorie dalej muszę ustawiać po każdym zalogowaniu.

15.05.2004
11:36
[26]

amarok [ Generaďż˝ ]


cd...

15.05.2004
11:38
smile
[27]

Pencil [ Konsul ]

Może to wina tych Twoich podejrzanych proxy, Bregan? ;-)

15.05.2004
11:39
[28]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan ----> Masz na kompie takiekie cudo jak GG? Jeżeli tak to pogadaj tam ze mną, szybciej może ci pomogę.

15.05.2004
11:42
smile
[29]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Pencil --> Nie mam ustawionych proxy :) A poza tym, co ma piernik do wiatraka? :P

amarok --> Skorzystałem z twoich ustawień, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Mentor --> A cóż możesz mi jeszcze pomoc? Screeny wkleiłes... i to chyba byłoby na tyle :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 11:44:38]

15.05.2004
11:44
[30]

amarok [ Generaďż˝ ]

ustawcie sobie identyfikację przeglądarki na operę - klawisz skrótu f12

Bregan, jeżeli i to nie pomoże, wyczyść cookie i cache przeglądarki, a następnie wprowadź ustwwienia na nowo..

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 11:47:44]

15.05.2004
11:48
smile
[31]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

amarok --> A co to zmienia? Zawsze miałem ustawienia defaultowe, czyli IE 6.

Czyszczenie cache i cookies nie pomaga.
Chciałem jeszcze dodać, że cookies w Operze funkcjonuje dobrze, przecież podwieszone wątki jakoś mi zapamiętuje. Może wina leży po stronie GOLa?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 11:55:50]

15.05.2004
12:00
[32]

amarok [ Generaďż˝ ]


weź odznacz wszystko, daj ustaw i zapamietaj.
następnie wyłącz przeglądarkę.
odpal znowu, sprawdź, czy ci zapamiętało.
jeżeli tak, to zrób analogicznie.

czyściłeś cache4 ręcznie?
jeżeli masz profile userów, to folder ten jest w katalogu użytkownika.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 12:02:44]

15.05.2004
12:03
[33]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Bregan ------> Zachacz te co chcesz. Potem "Ustaw". Następnie "Zapamiętaj". Zapamiętaj zrób po kilka razy. Czyli jak raz sie przeładuje po zapamiętaniu to jeszcze raz "Zapamiętaj". I tak kilka razt

15.05.2004
12:06
[34]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

amarok --> Robiłem tak i nic... cache czyściłem ręcznie.

Mentor --> Nic to nie daje...

15.05.2004
12:16
[35]

zarith [ ]

hehehe bregan mówił ci już ktoś żebyś zainstalował myie2? :PPPP


ja mam trochę innhjy problem, może ktoś go rozkminił: czasami włączają mi się same banery (czasami równa sie 3 razy w ciągu ostatnich 3 dni, ale przed tem miałem z 2 tyg. spokoju). nie byłoby to problemem, bo co tam kliknąć na moje gry online i zmienić, ale czasem bywam atakowany jakimiś wyskakującymi banerami... a nie chcę popupów do końca wyłączać, bo na części stron z nich korzystam...

15.05.2004
12:30
smile
[36]

Szenk [ Master of Blaster ]

zarith ---> Raz mi się tak zdarzyło w tym tygodniu, ale w pracy, gdzie mam IE :)

15.05.2004
12:35
smile
[37]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Zarith --> Opera jest jak najbardziej w porządku, z cookies na innych stronach nie ma problemu, tylko na GOLu :P

Co do twojego problemu z banerami, ja również czasami tak mam... i jak na razie chyba nie ma na to antidotum, trzeba wchodzić w Moje Gry-OnLine i wyłączać :)

Acha, mówił Ci już ktoś, zebys zainstalwał Opere? :D Tam masz opcje "Block unwanted pop-ups" i wszystkie reklamy i inne śmiecie są blokowane, a pop-upy takie jak dodawanie odpowiedzi na GOLu są odblokowane :) Inteligenta ta Operka... ;)

15.05.2004
12:46
smile
[38]

zarith [ ]

taaa, myie2 ma dokładnie to samo, ale ja z pop-upów korzystam na kilku stronach, więc odpada...

15.05.2004
13:20
smile
[39]

amarok [ Generaďż˝ ]

Bregan ---> wydaje mi się, że problem leży po stronie GOL'a.
czasami mam tak, że po zalogowaniu, wejściu do tematu, a następnie kliknięciu na listę wątków wracam do okna głównego - i jestem znowu wylogowany.

wpisałem w swój profil nr gg, aktualizowałem dane i numer się nie pokazuje.
identycznie mam pod firefox'em oraz ie.

15.05.2004
13:54
[40]

piokos [ ]

ja zauwazyłem że gubi mi ustawienia przy restarci komputera i to też nie zawsze.

15.05.2004
13:54
smile
[41]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Trzeba upnąć, bo Soul się pojawił ;)

Edit: Ups... piokos upnął za mnie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-15 13:58:08]

16.05.2004
01:06
[42]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Bregan --> jestem na forum codziennie kilka razy na różnych komputerach, zmieniam kategorie, robię rózne dziwne rzeczy i zawsze mi zapamiętuje ustawienia.

Ale i tak zaliczę to jako błąd i prześlę to kolegom aby zobaczyli w czym jest problem

16.05.2004
01:11
smile
[43]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Soul --> Ok, dzieki... Do tej pory było wszystko w porządku, ale przed wczoraj miałem reinstall systemu i od tej pory takie rzeczy się dzieją... Przed reinstalką miałem również Operę 7.50 z identycznymi ustawieniami jak teraz.

16.05.2004
01:15
[44]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Naprawdę nie jest trudno zrobić tak aby się kategorie nie zapamiętywały, można zmienić wiele rzeczy.

Ważne jest aby nasza strona mogła zapisac cookie na waszym komputerze, bo w tym cookie jest zapisane jakie kategorie macie zaznaczone.

Ja mam też ustawione ograniczenia (screen) a mimo to mi działa poprawinie.

16.05.2004
01:25
[45]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Soul --> Z ustawieniami u mnie wszystko w porządku, inne strony zapisują cookies na moim kompie, nawet GOL - podwieszone wątki zapamiętują się bez problemu i są dalej podwieszone przy następnym zalogowaniu. Jedyne co nie chce zapamiętywać, to własnie kategorie...

Bajdełej... Patch do Thief II na FTP jest uszkodzony, dzisiaj sciągałem z serwera Wawel i przy próbie instalacji wyskoczył błąd "Nieoczekiwany koniec archiwum", ściągałem FlashGetem, więc prawdopodobieństwo, ze program pokancerował plik jest małe ;)

23.05.2004
09:32
smile
[46]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Przed chwilą się zalogowałem i wszystkie kategorie ustawione! Problem z głowy!
Nic nie ruszałem, samo się naprawiło ;)

03.06.2004
00:31
smile
[47]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Nowa Opera i nowy problem...
Zainstalowalem wersje 7.51 i problem z cookies powrócił.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.