GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu znalezione w sieci - Nowe pojazdy włoskiej policji...

14.05.2004
19:00
smile
[1]

Man of Sorrows [ Centurion ]

Z cyklu znalezione w sieci - Nowe pojazdy włoskiej policji...

Nie wiem jak wam, ale mi ciężko sobie wyobrazić taki pojazd w policyjnych kolorach :D

14.05.2004
19:02
[2]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


A mi naszych chłopaków za kierownicą takich cacek. Poza tym na pewno biedni ucieszą się z nowych policyjnych furek, gdy będą na ulicy spali, bo zabraknie kasy na noclegownie.

14.05.2004
19:02
smile
[3]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

takim bym sobie pojezdzil w Polsce za 100 lat tego nie bedzie :) u nas jeszcze z 20 lat bede jezdzic Wolksvageny :P

14.05.2004
19:05
smile
[4]

sadist [ ignoruj mnie ]

W Polsce to sie polonezami rozbijają a za 20 lat najwyżej czinqeczentami

14.05.2004
19:07
[5]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Po pierwszym poście sądziłem, ze chodzi o hulajnogi, albo deskorolki, a tu Lamborghini...w polsce to jeszcze się dorożkami ścigają:P

14.05.2004
19:12
smile
[6]

Vasago [ spamer ]

Ladnych pare lat temu Angole zainwestowali w Lotusy bo podobno na jednej z autostrad bogate smarkacze traktowaly granie na nosie drogowce jako dobry sposob na spedzanie wieczoru. Nie wiem tylko czy ten zakup w czyms pomogl ;)

14.05.2004
19:16
[7]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


U nas zainwestowano kilka milionów też w bardzo niewiele aut. Było to za rządów Łapińskiego, któremu znudziły się beemki. Czy to coś pomogło polskiej policji? Nie wiem. A szpitalom bądź chorym? Na pewno, przecież od razu lżej na sercu że wspaniały minister nie narażał życia w starej i zdezelowanej beemce, aż kilkuletniej.

14.05.2004
19:17
[8]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Tak mają te wózki wyglądać:

14.05.2004
19:23
[9]

amarok [ Generaďż˝ ]

jak już ktoś napisał: mógłbym pracować prawie za darmo, byle mi dali jeść i taką brykę... :P

14.05.2004
19:27
[10]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

niezle :)

14.05.2004
19:27
smile
[11]

bartek [ ]

Na nieco gorszych Niemcy ucza sie jezdzic, jak mawia Andrzej, "Wstydu nie macie! Do Europy wchodzic..." ;)

A sprzet calkiem konkretny, ale patrze po zawieszeniu, i... czyms takim to chyba tylko po Okeciu da sie jezdzic ;)

14.05.2004
19:50
[12]

amarok [ Generaďż˝ ]


w polsce pewnie tak.
teraz to jedynie warto kupować samochody terenowe.

14.05.2004
19:53
[13]

stanson_ [ sta-N-son ]

czyzby Need For Speed stalo sie przykladem do nasladowania ?? :-)))

14.05.2004
20:07
smile
[14]

Caine [ Konsul ]

Ehhhh...... polska policja nie ma na paliwo do posiadanych już aut, a co dopiero do Lamborghini. IMHO niezły pomysł z tym pakietem medycznym.

14.05.2004
20:16
smile
[15]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

hohoho wypas bryczki.... ja kce taka ;D

14.05.2004
20:23
[16]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

jak to czytalem to jakos zachcialo mi sie znow zagrac w NFS: HP2 :PP

a tak wogole to fajna ta ich policja.... kurde lamborgini to w koncu niebele co...

14.05.2004
20:27
[17]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

ciekawe kiedy w Polsce to wprowadzą

14.05.2004
20:29
[18]

Fett [ Avatar ]

wow hehe :) jak w nfs :)

14.05.2004
20:33
smile
[19]

Coy2K [ Veteran ]

komentarze jak zwykle powalają:

"Na mnie nie ma twardziela, śmigam Yamaszką R1 i znikam niebieskim z oczu
próbowali mondeo, vectrą, passatem, niestety żenująca porażka. Przy stówce na tylne koło i adios muchachos."


:-)
tez bym tak chcial ;-)


14.05.2004
20:34
[20]

Fett [ Avatar ]

Vejt - jak Lamborgini galardo to ebdzie cos w stylu poloneza albo samochod beda sie unosily w powietrzu :)

zebyscie mieli pojecie co oyt :)

14.05.2004
20:52
smile
[21]

Banananan [ Dezerter ]

No to sobie chłopaki pojeżdża troszkę... :D

14.05.2004
20:56
smile
[22]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

u nas jeszcze przez dlugi czas beda zasuwac w tych zlomach albo przejda na rowery

14.05.2004
23:21
[23]

Vasago [ spamer ]

Coy2K-->Koles pewnie stosuje kosmiczne technologie zabiezpieczajace rejstracje tego motoru przed sfilmowaniem ;)

31.05.2004
21:16
[24]

3lm0 [ Pretorianin ]

Jak by nasi policjanci dostali Lamborgini to by je rozwalili w 10 minut na naszych pieknych drogach :)

31.05.2004
21:22
smile
[25]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

a ja juz myslame ze im osly albo rowery dadza =]

31.05.2004
21:23
[26]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

Lamborgini ze swoim podwoziem to nei na nasze polskie drogi :]

31.05.2004
21:36
smile
[27]

Big Money [ Senator ]

Miałem okazje widziec niedaleko Częstochowy Gallardo na zywo, facet stał obok mnie na swiatłach, myslałem ze ogłuchne :] Czarna fura, na częstochowskich blachach, pewnie jakiegos Xiendza :]

31.05.2004
22:05
smile
[28]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

A kierowcą to chyba będzie musiał być jakiś rajdowiec...bo w Polsce nie wiem co by było jakby policja dobrała się do takiej fury (np. Władziu za bezpieczny weekend ) :D

01.06.2004
12:29
smile
[29]

Dorotkadk [ Konsul ]

haha niezle

01.06.2004
12:34
[30]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

jak ktos nie umie sobie wyobrazic to tu jest mala pomoc :)

01.06.2004
13:17
smile
[31]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

chyba zostane policjantem :P

01.06.2004
16:05
[32]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

pracować we Włoskiej drogówce :] mhhh :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.