GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzwonki do Siemensa S45.

14.05.2004
16:55
[1]

SirGoldi [ Gladiator ]

Dzwonki do Siemensa S45.

Potrzebuje jakiś fajnych dzwonków do tego aparatu ale za wszystko trzeba płacić SMSem i to za niezłą kase... Może jest jakaś stronka z której można by np. wklepać fajne kawałki? Albo ściągnąć i dograć do telefonu? (mam kabel tylko nie wiem co tam dogrywać:). To samo tyczy się obrazków/tapet. Jest taka możliwość? Dzięki!

14.05.2004
17:26
smile
[2]

SirGoldi [ Gladiator ]

~~~~UP~~~~

14.05.2004
19:15
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ludzie no co jest? :) Co wy komórek nie macie?! :D

14.05.2004
19:38
[4]

felomon [ KaeM apel ]

ja mam i to całkiem taką samą:) ale dzwonki wszytskie mam płatne (raz na kwartał można se odmienić melodyjke za dwa złote nie)

14.05.2004
19:39
smile
[5]

SirGoldi [ Gladiator ]

felomon ---> No w sumie tak :) Możesz polecić jakiś fajny dzwonek?

14.05.2004
19:41
[6]

merkav [ Aguś ]

p2p typu eMule i S45 sound w wyszukiwarce, po kikunastu sekundach masz gotowe do sciagania. Tak pare dni temu scioagnolem ponad 200 gierek i jeszcze wiecej dzwonkow na mojego S55.

14.05.2004
19:42
smile
[7]

SirGoldi [ Gladiator ]

merkav ---> Super! Możesz dać linka do tego eMule? I przy okazji pomóc w konfiguracji? Postaram się kiedyś odwdzięczyć :) Zagadam do ciebie na GG!

14.05.2004
19:44
smile
[8]

felomon [ KaeM apel ]

Sir==> polecam "Mistrzem polski jest Legia" "W kinie w lublinie" nie wiem jak sie nazywa chyba brathanków no i co tu jeszce, a jaka przyjemnośc jak sobie sam skomponujesz!! hoho

02.06.2004
13:42
[9]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ludzie błagam wie ktoś jak ściągnąć tą obudowe z Siemensa S45?! Próbuje już 30 min i nic!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.