SirGoldi [ Gladiator ]
Dzwonki do Siemensa S45.
Potrzebuje jakiś fajnych dzwonków do tego aparatu ale za wszystko trzeba płacić SMSem i to za niezłą kase... Może jest jakaś stronka z której można by np. wklepać fajne kawałki? Albo ściągnąć i dograć do telefonu? (mam kabel tylko nie wiem co tam dogrywać:). To samo tyczy się obrazków/tapet. Jest taka możliwość? Dzięki!

SirGoldi [ Gladiator ]
~~~~UP~~~~

SirGoldi [ Gladiator ]
Ludzie no co jest? :) Co wy komórek nie macie?! :D
felomon [ KaeM apel ]
ja mam i to całkiem taką samą:) ale dzwonki wszytskie mam płatne (raz na kwartał można se odmienić melodyjke za dwa złote nie)

SirGoldi [ Gladiator ]
felomon ---> No w sumie tak :) Możesz polecić jakiś fajny dzwonek?
merkav [ Aguś ]
p2p typu eMule i S45 sound w wyszukiwarce, po kikunastu sekundach masz gotowe do sciagania. Tak pare dni temu scioagnolem ponad 200 gierek i jeszcze wiecej dzwonkow na mojego S55.

SirGoldi [ Gladiator ]
merkav ---> Super! Możesz dać linka do tego eMule? I przy okazji pomóc w konfiguracji? Postaram się kiedyś odwdzięczyć :) Zagadam do ciebie na GG!

felomon [ KaeM apel ]
Sir==> polecam "Mistrzem polski jest Legia" "W kinie w lublinie" nie wiem jak sie nazywa chyba brathanków no i co tu jeszce, a jaka przyjemnośc jak sobie sam skomponujesz!! hoho
SirGoldi [ Gladiator ]
Ludzie błagam wie ktoś jak ściągnąć tą obudowe z Siemensa S45?! Próbuje już 30 min i nic!