GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry - BIG problem

14.05.2004
13:19
[1]

PaWeLoS [ ]

Far Cry - BIG problem

Mam taki problem: kupiłem sobie dzisiaj oryginalnego Far Cry'a. No więc włączam grę i pod koniec loadingu wyłącza się monitor. No więc ja naciskam takie tam;) kombinacje różne klawiszy (wiecie ctrl, alt, del; alt, tab itp.) no to mi wyszło do menedżera zadań i tak klikam przełącz na Far Cry. To mi wchodzi od razu w grę, ale tekstury sypią się niemiłosiernie. Postanowiłem coś z tym zrobić. Zainstalowałem Service Pack'a do win XP, nowe stery do karty graficznej i włączam ponownie grę. Tym razem ładuje się bezboleśnie, patrze, tekstury się nie sypią. Myśle: "gitara!". A tu zonk: zaraz mi się przywiesiła (przy animacji jak znalazł radio, czy tam komórke). Następnym razem szybko pominąłem tą animację to poszło dalej. Zbieram broń, kamizelkę, wchodzę w drzwi i znowu zwis! "Ja pier..." myślę sobie. Co mam niby jescze zrobić, żeby zadziałalo? Pomocy!!!
Mój komp: PIV [email protected], 256 DDR ram, Radeon 9200SE 128 MB(wiem, wiem - beznadziejna, ale spełnia wymagania gry -obsługuje wszystko to samo, co 8500/9100, tylko jest poprostu dużo mniej wydajna).]
Pozdrawiam

14.05.2004
13:21
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Sciagnij patch'a 1.1 i zainstaluj. Powinno pomoc.

14.05.2004
13:28
[3]

PaWeLoS [ ]

chyba polska wersja jest od razu z tym patchem, ale spróbuje zainstalować.

14.05.2004
13:42
smile
[4]

rivero [ Legionista ]

Mój komp to:Athlon2800,pamięć 512DDRAM,karta Geoforce 5700(256MB),gra śmiga aż miło,chociaż muszę przyznać że bez zacięć chodzi na 800x600(32).Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

14.05.2004
15:21
smile
[5]

PaWeLoS [ ]

Dalej to samo. Jakieś propozycje?

14.05.2004
16:46
[6]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Sterowniki karty graficznej. Spróbuj zmienić na inne.

19.05.2004
16:49
[7]

dargonstar1000 [ Centurion ]

PaWeLoS >>>>>>>>tez mam ten problem!Wylancza sie monitor - ja w ustawieniach grafiki zmienilem wszystko na "low" powinno pomoc na poczatek!Pozniej pomalu zweikszaj na "medium" nie wiem co ale jakis z czynnikow powodjesz wylanczanie monitora!(grafike wody i cieni zostaw na low bo karta 9200 nie radzi se dobrze z tym)No i najnowsze sterwoniki do ATI!

23.05.2004
14:49
[8]

Cappo [ Konsul ]

a ja mam coś takiego że ładuje mi pierwsza misje w SP dochidzi do końca i staje po chwili monitor się wyłącza patcha nie mog zainstalować bo niby nie znajduje gry(pirat?) jka przestawiłem na opengl to tylko tyle że nie gaśnie monitor tylko windows wywala błędy mam radeona 9000

24.05.2004
22:32
[9]

dargonstar1000 [ Centurion ]

Cappo >>>>>>>>>>> ja tez mam pirata i patcha bez prblemu zainstalowalem!(tylko trzeba sciagnac nowego craka do ver.1.1 Jaki nie weisz gdzie jest to pisz mi a gg) I zainstaluj najnowsze stery do ATI (Czyli 4.5)

01.06.2004
01:19
[10]

LeonHeart [ Legionista ]

ogolnie blad robi sam radeon gra jest z nim jakas malokompatybilna, bynajmniej nie krytykuje karty sam mam radka 9200 tylko tego 128 bit, zwis z tym radiem znika na win xp na 98 tez go mialem pod xp nie ma, gra ma problemy z pojazdami pod radkami a patch chyba nic nie daje trza cekac az dadza nowego

01.06.2004
01:30
smile
[11]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

PaWeLoS [ Legionista ]
Mam taki problem: kupiłem sobie dzisiaj oryginalnego Far Cry'a

LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a pirat działa bez problemu :D

01.06.2004
01:39
[12]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

ostatnio coraz czesciej tak sie dzieje ze gierki oryginalne sie krzaczą a piraty chodzą miodzio...przyklad: NFS Underground, jak komus na oryginale udało sie zainstalowacz pacza do netu to mial albo farta albo byl cudotworcą a na piracie wszystko ok, sru zainstalowalo sie i mozna bylo pytak w neciku :)

01.06.2004
01:45
smile
[13]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

PaWeLoS [ Legionista ]
kupiłem sobie dzisiaj oryginalnego Far Cry'a

jak będziesz chciał pozbyć się paru zł to daj znać - za połowe ceny dostarcze ci wer. działającą ;)

01.06.2004
09:02
[14]

caaramba [ Centurion ]

Heh, spróbuj przeinstalowac sterowniki. Tylko zainstaluj OMEGI. u mnie na GF pomoglo. Do ati tez sa.
https://www.driverheaven.net/downloads/index4.htm

01.06.2004
10:03
[15]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

sirQwintus --> A ja myślę, że Cenega dostarczy Ci sporych problemów za takie propozycje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.