GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Dziękuje. Do widzenia.

12.05.2004
09:36
smile
[1]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Forum CM: Dziękuje. Do widzenia.

Hmm. Widzę że wpisuję się w jakąś ogólną tendencję zapoczątkowaną przez slavo, ale z innych powodów.
Rezygnuję z uczestnictwa w ligach CM i generalnie z aktywności w ramach CMHQ. Wszyscy którzy mają do tego tytuł
mogą zarejestrować nasze walki jako total (bądź cokolwiek innego im się zamarzy) dla siebie, w najbliższym czasie potwierdzę te wyniki. Powodów jest sporo, jednym z ważniejszych jest znudzenie CM-em. Ta gra dostarczyła mi swego czasu sporo emocji i zwykłej radochy - kiedy zaczynałem mimo sporej wiedzy ogólnohistorycznej nie odróżniałem Tygrysa od Pantery i zabawę w CM traktowałem jako zwykłą rozrywkę umysłową, z czołgami zamiast gońców i hetmanów. Nauka była chwilami bolesna :)) ale przyjemna. Myślę że zrobiłem spore postępy, tym niemniej gdzieś po drodze usłanej wrakami moich Cromwelli i Firefly'ów mój entuzjazm do gry z ludżmi zgasł. Poczułem na własnej skórze kilka brudnych chwytów, ale i kilka, nie boje się stwierdzić, przejawów geniuszu, do którego zapewne nigdy nie dorósłbym, bo do dziś myślę kategoriami "jak nie stracić tej Pantery" a nie "jak wykonać manewr który ostatrecznie złamie siłę i morale rywala". I dlatego tak szczerze podziwiam ludzi ze szczytów lig.
Dziękuje wszystkim swoim przeciwnikom, zwłaszcza tym którzy byli uprzejmi ze mną przegrać i forumowym dyskutantom. Szczególnie dziękuje Szogunowi ( on już wie za co a ja nie napiszę bo to podpada pod ustawę :)) i Zajcefowi. Przepraszam wszystkich których w ostatnich tygodniach irytowałem swoją nieregularnością, zwłaszcza Iudexa któremu niepotrzebnie zawracałem głowę swą osobą.
Co do mistrzostw CM:BO - po pierwsze nie czuje się winny problemom które wynikły w rundzie grupowej. Moim błędem, poza oczywiście samym zaangażowaniem się w imprezę, było nie wyznaczenie końcowego terminu 1/8 finału. Wynikł on z porównania regulaminowego zapisu (przypomnę mistrzostwa miały się kończyć w początkach marca) który zmuszałby nas do rozegrania każdej z kolejnych czterech rund w ciągu dwóch tygodni z moim (IMO słusznym) przeświadczeniem że jest to absolutnie niewykonalne i nikt z pbeemiarzy się na to nie zgodzi. Liczyłem więc że zawodnicy nieprzymuszani wykażą więcej animuszu i skończymy bez bata nad głową w rozsądnym terminie. Pomyliłem się - niektóre gry trwają czwarty miesiąc. Sytuacja na dziś wygląda tak że potrzeba kogoś kto przejmie moje obowiązki i uprawnienia i na podstawie istniejącego regulaminu złapie całe towarzystwo za mordy. Myślę że odważny (Odi ?) się znajdzie i mistrzostwa doczłapią się finału. W razie braku chętnych ewentualnie mogę bawić się w to dalej.
Tyle, jeszcze raz żegnam towarzyszy broni, mam nadzieję że nie będzie mnie tu źle wspominać :))

12.05.2004
09:48
smile
[2]

Da real Odi [ Konsul ]

Anoneem ---> szkoda. trzym sie. Dzieki za ta idee MP:BO - sprobujemy doprowadzic to do finalu.

12.05.2004
10:17
[3]

Generał SJU [ Pretorianin ]

Anoneem---> mam nadzieję, że przerwa od CM nie będzie zbyt długa i wrócisz tak jak wracało wielu innych. A odpoczynek czasami jest potrzebny. Życzę Ci wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

12.05.2004
10:26
smile
[4]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Anoneem ---> ciekawe ile bez nas wytrzymasz ;-)

12.05.2004
10:47
[5]

Cruz8 [ Centurion ]

Anoneem-->szkoda, dzięki za sumienne sędziowanie i zaangażowanie w MP. Trzymaj się i, mam nadzieję, do zobaczenia.

12.05.2004
12:49
smile
[6]

Iudex [ Konsul ]

Anoneemie Pechowcu :P (większy/mniejszy - /niepotrzebne skreślić/, ode mnie:), mogę zrozumiec Twoje zmęczenie grami w CM, w pewnym momencie dochodzisz do wniosku, że jest coś może ciekawszego, bardziej emocjonującego, coś nie chce wyjść choć powinno itp. Sam przeżyłem taki okres. Jednakże od jakiegoś czasu grę traktuję nie jako samą grę ale jako możliwość kontaktu z drugim Graczem. Komentuj, żartuj, opisuj wtedy gra stanie sie przyjemnoscią a nie tylko żmudnym rzemiosłem.
Naprawdę szkoda, i mam nadzieję że zmienisz zdanie, poza tym nie trzeba grać ligi sparingi są SUPER ;)
Ja w każdym razie kasowac naszych pliczków nie będę!!! i wcale głowy mi nie zawracałeś, bo co powiedzieli by Ci któzrzy naprawdę mi ją zawracają ;P

12.05.2004
12:54
smile
[7]

Remifr [ Pretorianin ]

Iudex--> "bo co powiedzieli by Ci któzrzy naprawdę mi ją zawracają ;P " tutaj mowa chyba o mnie :D

12.05.2004
15:31
[8]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Wytryzma maks dwa miesiące, jak wrócisz wlepie ci total'a z radosci:)

12.05.2004
19:50
[9]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Anoneem ~~>
Wielkie Ci dzięki za bardzo miłe towarzystwo na Forum CM, przy organizacji MP oraz na polu bitewnym, choć tylko na jednym. Jesteś fajnym gościem i będziemy tu o Tobie pamiętać -- oczywiście aż do tego czasu kiedy wrócisz .. bo człek wraca tam gdzie pił ;]

Odi ~~>
Sorki, że w tym wątku, ale w tamtym nie wypada. Wybacz, że nie pomagam Ci doprowadzić MP do końca, ale nie mam na to ani siły ani czasu. Ale życzę Ci jak najlepiej :)

12.05.2004
20:44
[10]

PER_ [ Konsul ]

Anoneem --> Szkoda. Powodzenia...

12.05.2004
21:44
smile
[11]

propor [ Pretorianin ]

Mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe :)))

Anoneem --> Wolałbym abyśmy dokończyli naszą grę, według mnie każdy odchodzący powinien podokańczać swoje gry i starać się zrobić to jak najlepiej - chyba że okoliczności życiowe zmuszają go do natychmiastowego wycofania się z akcji.
Rozumiem natomiast, że w tym przypadku dalsza gra jest bez sensu ponieważ mógłbyś robić ruchy na odwal się, a takie zwycięztwo mnie nie satysfakcjonuje, tak samo jak total przyznany przez Twoje widzimisie... Tak więc pozostanę z plikiem i może kiedyś wrócisz to dokończymy - cholernie jestem ciekawy co Ty za tą górką sobie kombinowałeś :)))

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.