dzero [ Legionista ]
doom 3 beta
elo prosze o pomoc gdyz po instalacji domma 3 beta v2 po odpaleniu mam tylko szaro czarny migajacy ekran.... co mam zrobic, te sterowniki co byly tam podane mam wgrane... grafika- gf fx 5600,dzieki z gory
GunDAlf [ Legionista ]
jamam ten sam efekt na 5700 ultra. lepiej ci?
jejujej [ Centurion ]
z tego co wiem to te sterowniki są bardziej do 4ti i 3ti wiem bo miałem i na nich mi działało, musisz poszukać takich które będa dobre dla ciebie. dużo nie pomogłem, ale spróbuj
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Sprawa prosta, ostatnia beta _wymaga_ okreslinych sterownikow (chyba 44.cos) ktore to _nie_ zainstaluja sie na nowych kartach typu 5900xt i pewnie 5700 tez (i pewnie wszystkie FXy bo do nich sa stery 5x.xx), wiec dla Was sprawa pozamiatana :)
peners [ SuperNova ]
Ja miałem tak samo jak dzero ale gdy byłem u kumpla to on był świeżo po formacie zainstalowaliśmy sterowniki te które są razem z instalką i gra działała jak trza