GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

doom 3 beta

10.05.2004
09:10
[1]

dzero [ Legionista ]

doom 3 beta

elo prosze o pomoc gdyz po instalacji domma 3 beta v2 po odpaleniu mam tylko szaro czarny migajacy ekran.... co mam zrobic, te sterowniki co byly tam podane mam wgrane... grafika- gf fx 5600,dzieki z gory

31.05.2004
23:52
[2]

GunDAlf [ Legionista ]

jamam ten sam efekt na 5700 ultra. lepiej ci?

01.06.2004
11:12
[3]

jejujej [ Centurion ]

z tego co wiem to te sterowniki są bardziej do 4ti i 3ti wiem bo miałem i na nich mi działało, musisz poszukać takich które będa dobre dla ciebie. dużo nie pomogłem, ale spróbuj

01.06.2004
11:27
[4]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Sprawa prosta, ostatnia beta _wymaga_ okreslinych sterownikow (chyba 44.cos) ktore to _nie_ zainstaluja sie na nowych kartach typu 5900xt i pewnie 5700 tez (i pewnie wszystkie FXy bo do nich sa stery 5x.xx), wiec dla Was sprawa pozamiatana :)

01.06.2004
15:06
[5]

peners [ SuperNova ]

Ja miałem tak samo jak dzero ale gdy byłem u kumpla to on był świeżo po formacie zainstalowaliśmy sterowniki te które są razem z instalką i gra działała jak trza

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.