
Fett [ Avatar ]
America's Army
chciałem pograc w tą grę. Odkryłem nawet że można ją ściągnac z neta :) ale chciałbym dostac od was jakieś wskazówki/informacje co do samej gry. Ile to kosztuje, jaka wersje sciagnac, czy sa darmowe serwery, czy sa polskie serwery, czy wogole warto, jakie wymagania etc. z gory dzieki za zetelne odpowiedzi

Torax [ Centurion ]
a może by tak samemu poszukać???? hehehehehheee
zawilec [ Pretorianin ]
Gra jest całkowicie darmowa, wersje sciagnij najnowasz :) (2.00a), serwery sa tylko darmowe, a wymagania popatrz na www.americasarmy.pl
Fett [ Avatar ]
Torax, wole siędowiedzieć od ludzi, którzy w to graja i którzy sie na tym znają. No i czy sie wogole jest warte uwagi. a pozatym po co szuakc jak wy zrobicie to za mnie ? (żart ;))
iNfiNity! [ Senator ]
www.americasarmy.pl
tam dowiesz się wszystkiego !!!
Fett [ Avatar ]
zawilec - dzieki ale tam wlasnie takich info nie znajde, to strona dla tych co juz grają
Torax [ Centurion ]
Fett ---> idziesz na łatwiznę - kożystasz z doświadczenia innych a pamiętaj że najlepiej jest uczyć sie na własnych błędach. Czyżbyś nie chciał być w grupie tych osób które się "na tym znają"

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]
Fett ------> gra jest całkowicie darmowa serwery też sa darmowe wejdz na strone https://www.americasarmy.pl/?lang=1 tam sie dowiesz skąd ściągnąc i jak grać.Polskie serwery są choć i na tych w USA czasem da sie normalnie pograć. Co do wymagań to ja gram na duronie 1200 256ddr gf4 mx i jest spoko.
Pozdrawiam Lemmy80 może sie kiedys spotkamy na moście:P

Fett [ Avatar ]
jednak wszystko co potrzebowalem bylo na tej stronie tylko schowane :) dzieeki, sciagam plik, spotkamy sie w grze ;)
Fett [ Avatar ]
sciągnąłem, zainstalowałem, przeszedlem 4 pierwsze treningi :) i jutro zaczynam grac :)

KaiserSoze [ Centurion ]
powiem tylko tyle, ze gram w AA (z pewnymi przerwami) od kiedy wyszla, a bylo to juz troche czasu temu i z kazdym razem gra mi sie podoba bardziej:) szczegolnie polecam mape bridge:) zeby poznac cale piekno trzeba sie pomeczyc troche z treningami ale warto!
a dla zainteresowanych odsylam rozniez --> www.aegis.prv.pl :)
lo0ol [ Jónior ]
Siemka, W America's Army Operation gram od jakis 4 dni i mam problem !!!
W treningu podstawowym trafilem 36 makiet i powinien mi sie odkryc trening snajperski.
Ale mi sie nie odkryl :/ DLACZEGO ? POMOCY !