GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

America's Army

08.05.2004
22:04
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

America's Army

chciałem pograc w tą grę. Odkryłem nawet że można ją ściągnac z neta :) ale chciałbym dostac od was jakieś wskazówki/informacje co do samej gry. Ile to kosztuje, jaka wersje sciagnac, czy sa darmowe serwery, czy sa polskie serwery, czy wogole warto, jakie wymagania etc. z gory dzieki za zetelne odpowiedzi

08.05.2004
22:05
smile
[2]

Torax [ Centurion ]

a może by tak samemu poszukać???? hehehehehheee

08.05.2004
22:07
[3]

zawilec [ Pretorianin ]

Gra jest całkowicie darmowa, wersje sciagnij najnowasz :) (2.00a), serwery sa tylko darmowe, a wymagania popatrz na www.americasarmy.pl

08.05.2004
22:08
[4]

Fett [ Avatar ]

Torax, wole siędowiedzieć od ludzi, którzy w to graja i którzy sie na tym znają. No i czy sie wogole jest warte uwagi. a pozatym po co szuakc jak wy zrobicie to za mnie ? (żart ;))

08.05.2004
22:08
[5]

iNfiNity! [ Senator ]

www.americasarmy.pl

tam dowiesz się wszystkiego !!!

08.05.2004
22:11
[6]

Fett [ Avatar ]

zawilec - dzieki ale tam wlasnie takich info nie znajde, to strona dla tych co juz grają

08.05.2004
22:11
[7]

Torax [ Centurion ]

Fett ---> idziesz na łatwiznę - kożystasz z doświadczenia innych a pamiętaj że najlepiej jest uczyć sie na własnych błędach. Czyżbyś nie chciał być w grupie tych osób które się "na tym znają"

08.05.2004
22:12
smile
[8]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Fett ------> gra jest całkowicie darmowa serwery też sa darmowe wejdz na strone https://www.americasarmy.pl/?lang=1 tam sie dowiesz skąd ściągnąc i jak grać.Polskie serwery są choć i na tych w USA czasem da sie normalnie pograć. Co do wymagań to ja gram na duronie 1200 256ddr gf4 mx i jest spoko.
Pozdrawiam Lemmy80 może sie kiedys spotkamy na moście:P

08.05.2004
22:26
smile
[9]

Fett [ Avatar ]

jednak wszystko co potrzebowalem bylo na tej stronie tylko schowane :) dzieeki, sciagam plik, spotkamy sie w grze ;)

10.05.2004
21:18
[10]

Fett [ Avatar ]

sciągnąłem, zainstalowałem, przeszedlem 4 pierwsze treningi :) i jutro zaczynam grac :)

10.05.2004
21:46
smile
[11]

KaiserSoze [ Centurion ]

powiem tylko tyle, ze gram w AA (z pewnymi przerwami) od kiedy wyszla, a bylo to juz troche czasu temu i z kazdym razem gra mi sie podoba bardziej:) szczegolnie polecam mape bridge:) zeby poznac cale piekno trzeba sie pomeczyc troche z treningami ale warto!

a dla zainteresowanych odsylam rozniez --> www.aegis.prv.pl :)

01.06.2004
13:23
[12]

lo0ol [ Jónior ]

Siemka, W America's Army Operation gram od jakis 4 dni i mam problem !!!
W treningu podstawowym trafilem 36 makiet i powinien mi sie odkryc trening snajperski.
Ale mi sie nie odkryl :/ DLACZEGO ? POMOCY !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.